Sisuturundus tehtud lihtsaks: viis lihtsat sammu edu saavutamiseks

Minult küsitakse sageli sisuturundusega seotud küsimusi. Olen oma kogemusest õppinud, et inimestel on sisuturunduse osas palju segadust.


Täna selgitan selles juhendis teile sisuturunduse nippe, mis tegelikult toimivad. Sisuturundusstrateegia õnnestumiseks on vaja vaid 5 lihtsat sammu.

Olen kogu oma karjääri jooksul kuulnud inimesi kurvastamas, et nad ei saa piisavalt müügivihjeid. Paljud neist on isegi vaevunud, et soovitud tulemusi ei saavutata.

Peamine probleem, millelt te ilma jääte, on strateegia puudumine. Lihtsalt veebis oleku loomine ja sisu kloppimisest ei piisa, kui teid ei toeta täielikult tõestatud strateegia. Te ei saa oodata tulemusi sihitu sisuga.

Sisuturunduse õnnestumiseks peate kõigepealt kindlaks määrama oma eesmärgid, pärast mida peate looma strateegia.

Mängime nüüd ilma pikema viivituseta oma sisuturundusstrateegiat allpool toodud juhiste abil.

Mis on sisuturundus?

Enne nende sammude juurde liikumist vaatame kõigepealt sisuturunduse määratlust. Edasiseks planeerimiseks peate kõigepealt teadma, mis on sisuturundus.

Sisuturundus põhimõtteliselt kõike seda, mis on seotud kindla sihtrühmale suunatud kvaliteetse sisu loomisega. See hõlmab regulaarset ja sagedast sisu avaldamist, mis harib, inspireerib ja köidab lugejaid või kliente.

Sisuturunduse põhiosa on võõraste klientideks muutmine. See on koht, kus vajate täieliku tõestusega sisuturundusplaani. Kui te olete mures selle pärast, et vajate tohutult palju ressursse, ärge olge. Oma eesmärkide saate isegi saavutada väike meeskond või isegi üksinda.

Mul on väike 5-liikmeline meeskond ja me oleme elav tõestus sellest, et sisuturundus ei vaja palju ressursse. Oma raske tööga oleme suutnud end paremaks muuta digitaalne turundus.

Enamasti loome Facebooki jaoks meelelahutuslikke blogipostitusi ja reklaame. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kvaliteetset visuaalset sisu.

Allpool on näide visuaalsest sisust, mille lõime mõnda aega tagasi:

sisuturunduse näited

Ja kuna see oli nii hea, jagas seda ka teine Larry Kim.

Pole paha.

Veel üks asi on tõhus SEO strateegia. Te ei saa sisuturundusstrateegiat koostada ilma, et keskenduksite omale digitaalse turunduse strateegia ja SEO.

Kui võite teada, töötavad nad mõlemad koos. Seda öeldes liigume nüüd edasi sisuturundusstrateegia lõpliku juhendi juurde.

Mis on sisuturundus? Siin on sisuturundusplaani koostamise protsess. räägi sõbrale

Sisu turundusplaani koostamise protsess

Teie mugavuse huvides olen koostanud üksikasjaliku juhendi, mis aitab teil luua tõhusat sisuturundusstrateegiat. Täieliku strateegia olemasolu tähendab, et saate isegi oma veebisaidi asetust paremaks muuta.

Allpool on loetletud 5 lihtsat sammu, millele peate tähelepanu pöörama. Digitaalse turundusstrateegiale keskendumine toob teile lõppkokkuvõttes head kasu.

Järgige järgmisi samme:

1. Märksõna uurimine

Kui olete sisuväljal, peate juba teadma märksõnade olulisust. Sisu koostatakse alati kindla sõna- või fraasirühma ümber.

Kuid peamine küsimus on selles, et kuidas sa tead, millist märksõna või fraasi kasutada?

See on koht, kus peate tegema märksõna uurimine.

Märksõna uurimine on vaieldamatult kõige olulisem samm kvaliteetse sisu loomisel. Seetõttu ei saa mingil juhul unarusse jätta selle vajadust.

Esimene asi, mida peate tegema, on välja mõelda märksõnad või fraasid, mis võivad teie sihtrühmale huvi pakkuda. See on asi, mis juhib kogu teie sisu loomise protsessi edasi.

See, mida ma teen, on see, et hakkan mõtlema märksõnadele, mis on seotud minu nišiga, ja ma tahan, et te teeksite sama.

Nüüd peate märksõnad sisestama mis tahes märksõna uurimise tööriistadesse ja hankima märksõnade loendi, millega saate töötada. Noh, see peaks olema teie jaoks lihtne.

Siin on näide:

Sisestage ettepanekute tööriistaribal lai märksõna ja klõpsake nuppu Otsi. Kasutagem näitena „kuidas Internetis raha teenida“:

Ubersuggest - märksõna uurimistööriist teie sisuturunduse jaoksMinge Ubersuggest > Otsing „Raha teenimine Internetis”.

Siin on tulemused:

Hankige märksõnaideid.

Kokku on mul valida umbes 6 märksõna vahel.

Fantastiline!

Lisaks on üks minu lemmik märksõnade uurimise strateegiaid konkurentide nuhkimine. Pean silmas seda, et saate vaadata ka märksõnu ja fraase, mida teie konkurendid kasutavad.

Võite kasutada oma konkurentide kõige tulemuslikumaid artikleid ja hankida vajalike märksõnade loendi.

2. Looge oma sisu

Nüüd, kui teate, kuidas märksõnu välja kaevata, ja teil on juba sihitavate märksõnade loend, on sisu loomise aeg.

Sisu loomise eesmärk on säilitada tasakaal kvaliteedi ja tootmise kiiruse vahel. Kahjuks ei saa ma teid selles palju aidata. See on teie loovuse ja oskuste otsustada toota kvaliteetset sisu.

Võin teile siiski anda näpunäiteid, mille abil saate luua kvaliteetset sisu.

Oletame, et kirjutate oma veebisaidile informatiivse e-raamatu. Saate teemast otsida Internetist ja saada ülevaate alateemadest, mille saate oma digitaalsesse raamatusse lisada. Need on mõned käepärased näpunäited, mida järgin.

Saate seda trikki jälgida igat tüüpi sisu korral, mida kirjutate. See ei pea alati olema digitaalne raamat või ajaveebi postitus. See võib olla ükskõik milline kirjatükk, mis teie veebisaidil üles tuleb.

Oma kogemusest võin öelda, et kvaliteetse sisu loomine ei ole lihtne ülesanne. Sisu kuulamiseks oma sihtrühmale on vaja palju aega ja pühendumist.

Samuti peate silma peal hoidma SEO strateegia kontroll-leht. Lõppude lõpuks pole sisu ilma tõhusa SEO-plaanita midagi.

3. Reklaamige oma sisu

Pärast sisu loomist on reklaamimine kõige olulisem samm, mida peate uurima.

Teie sisu reklaamimine võib olla teie sisuturundusprotsessi kõige kirglikum osa.

Mis on teie sisu väärtus, kui seda ei loe ega vaata ükski inimene?

Minu arvates on otsimootori optimeerimine parim viis oma sisu reklaamimiseks.

Mis on meie peamine eesmärk siin? Muidugi, kui soovite oma sisu rohkem vaadata. Kui teie sisu on SEO jaoks optimeeritud, ei pea te seda enam reklaamima. Inimesed saavad seda otsides loomulikult näha.

Siin on hea näide:

Esiteks sisestage oma lehe sihtmärksõna teenusesse Google Images.

Seejärel vaadake pilte ja tulemusi, mis kuvatakse pildi tulemuste kohal.

vali sisuturunduseks sobivad märksõnad

Pärast seda laiendage oma sisu, lisades ülaltoodud tulemused alateemadena. Segage asjakohased märksõnad või fraasid loomulikult oma sisusse. Ja kui Google näeb teie lehel alateemalisi termineid, peavad nad seda tõenäolisemalt kõikehõlmavaks ning võite oodata Google’ilt kõrgemat paremusjärjestust ja suuremat liiklust.

Parim külg on need teemad, millest inimesed huvitatud on. Kui olete need oma sisusse lisanud, annab see teie ettevõttele või alustavatele ettevõtetele rohkem väärtust.

SEO iseloomu arvestades võib öelda, et see on pikaajaline taktika. Iga sisuga saate ka edaspidi passiivseid müügivihjeid saada.

Muud võimalused oma sisu reklaamimiseks on nutikas ümberpaigutamine, meililisti ja tasulised reklaamid

Las ma ütlen teile natuke ka muude tehnikate kohta.

Nutikas ümberjutustamine seisneb teie sisu jagamises sotsiaalmeedia platvormidel. See võiks olla tõhus viis oma sisu veebis reklaamimiseks. Parimate tulemuste saamiseks peaksite seda natuke katsetama.

Näiteks:

Muutke sisu, kasutades klahvi infograafia tegija.

Infograafiku loomiseks ei pea tänapäeval olema graafiline disainer. Seal on palju veebitööriistu, mis pakuvad sisseehitatud malle ja hõlpsat pukseerimisredaktorit – see teeb loomisprotsessi üsna lihtsaks. Ülalolev pilt on ekraanipilt pärit Venngage mallide kogu.

Inimestele meeldib visuaalne sisu. Veebilehe Visualteachingalliance.com andmetel, 90% teabest kandub aju visuaalselt.

See postitus alates Dailyinfographic.com on suurepärane näide. Piiksumises hoiab Dailyinfographic teksti tavalise blogipostitusena, kuid see on esitatud palju visuaalsemalt.

muutke oma sisu infograafikaks

Järgmine on meililoendid, mis on raamatu vanim trikk.

Iga kord, kui loote sisu, peaksite selle välja saatma inimestele, kellele see võib huvi pakkuda. See võib teie jaoks luua maksimaalseid kliente.

Ja siis olete tasulised reklaamid, mida peetakse klientide kiiremaks teenimiseks.

Pole tähtis, kui väga te seda vihkate, teate tasuliste reklaamide tähtsust. Kui te juba teate, kes on teie sihtrühm, võiksid tasulised reklaamid teie jaoks imestada.

4. Jälgige oma tulemusi

Sisu loomisest ja reklaamimisest ei piisa. Samuti peate tulemusi jälgima. See aitab teil teada saada oma sisu olekut.

See võib olla kirglik ülesanne, kuid hea uudis on see, et ülesande lihtsustamiseks saate kasutada palju viise.

Parim viis tulemuste jälgimiseks on Google Analytics. Ma isiklikult usaldan oma töö edenemise kontrollimiseks Google’i täielikult.

Allpool on toodud mõned olulised mõõdikud, mida tuleks uurida:

 • Liiklus
 • SERP edetabel
 • Lehti külastuse kohta
 • Põrkekiirus
 • Domeeni autoriteet

Lisaks Google Analyticsile on ka tööriistu, mida saate kasutada. Ahrefs on üks populaarsemaid tööriistu, mida saate oma edusammude jälgimiseks kasutada.

kasutage sisuturunduse tulemuste jälgimiseks pingeridade jälgijat

Tööriist kasutab üldiselt Edetabeli jälgija märksõnade järjestuse jälgimiseks aja jooksul. Nii saate märksõnade liikumisel silma peal hoida.

Ehkki saadaval on mitmesuguseid tööriistu, ei pruugi mõned neist olla nii tõhusad või puudub palju funktsioone. Kuid ma jätan selle teie otsustada.

5. Loputage ja korrake

Nüüd, kui oleme jõudnud teie sisuturundusprotsessi lõppu, loodetavasti olete asjadega varjatud.

Sisu loomise ajal peate oma ärieesmärgid tähtsuse järjekorda seadma. Peate veenduma, et teie sisu suudab teie jaoks pikas perspektiivis palju passiivseid müügivihjeid luua.

Kui kõik ülaltoodud toimingud on tehtud, on aeg seda uuesti teha. Jah, sa kuulsid seda õigesti! Iga kord, kui loote oma ettevõttele uut sisu, peate järgima samu ülaltoodud samme.

See aitab teil oma töös järjepidevalt olla.

Lugege @billachola näpunäiteid – 5 lihtsat sammu sisuturundusplaani koostamiseks. räägi sõbrale

Sinu kord

Pidage meeles, et sisuturunduse eesmärk on kvaliteetse sisu loomine, mida toetab tõhus SEO strateegia. Kui saate selle ära tõmmata, teate, et teie sisuturundus on edukas.

Järgige ülalnimetatud samme ja teil on hea edasi minna. Ma jälgin sama ja saan oma valdkonnas üsna hästi hakkama.

Kui leiate, et see artikkel on kasulik, jagage seda kindlasti ka teadmiste levitamiseks.

Selle artikli on kirjutanud esmakordselt Bill Acholla ja selle on toimetanud BuildThis.io toimetus. Bill Acholla on digitaalne turundaja, mis aitab väikeettevõtete omanikke visuaalse sisu loomise ja reklaamimise kaudu oma kaubamärki üles ehitada. Võtke ühendust Billiga Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map