Otsides odavaimat WordPressi majutust 2020. aastal (3 varianti)

Teie veebisaidi turvalisus, võimalused ja kiirus sõltuvad hosti infrastruktuurist. Kui teile meeldib enamus veebisaitide omanikke 35,4%, siis tõenäoliselt soovite või omate a WordPressi sait.


Väljakutse on valida veebisaidi tüübi tüüp, mis vastab teie eelarvele, ilma et peaksite kvaliteeti ohverdama. Mis on aga „Kvaliteetne hostimine“ ja millised hostingu pakkujad pakuvad seda taskukohaste hindadega?

Teie jaoks taskukohasus pole ilmselt mingi reklaamitrikk. Te ei soovi osta eestpoolt odavat hostimisplaani ja maksta seejärel roppu raha funktsioonide ja tehnilise toe eest, mis peaksid esmajärjekorras teie paketti olema. Tahad järjekindlust. Madal hind jääb pärast ostmist madalaks.

Mul on häid uudiseid, kuid kõigepealt mõistange, mida te küsite.

WordPressi hostimiskavade tüübid

WordPress on enim kasutatud CMS ja tema turuosa on 62,7%. Joomla, mis on tagantpoolt populaarseim rada 4,4% -ga turust.

Teie veebisaidile sobiva hostiteenuse pakkuja valimine ei nõua palju. Peate teadma mõnda asja, näiteks kuidas need töötavad ja kas need sobivad teie ettevõtte olemusega.

Tavaliselt on WordPressi hostimisteenuseid, mida saate kasutada, kolme tüüpi – jagatud, pühendatud ja pilveteenused.

1- Virtuaalserver

See plaan on tänapäeva turul kõige populaarsem hostimislahendus. See on nii taskukohane kui ka hõlpsasti hooldatav.

Jagatud hostimiskavade korral majutavad hostiteenuse pakkujad tavaliselt ühes serveris mitu veebisaiti. Sellel plaanil on sageli piirangud ressurssidele, millele pääsete juurde, sealhulgas salvestusruum, ribalaius, turvalisus ja muud funktsioonid.

Jagatud hostimine on odavaima valikuga piiratud eelarvega üksikisikute jaoks ning sobib suurepäraselt piiratud kogemustega algajatele.

2 – Privaatserver

Spetsiaalse hostimise abil saate oma veebisaidi majutamiseks spetsiaalse serveri. Nagu nimest järeldada võib, ei saa te oma serveriressursse teiste kasutajatega jagada.

Spetsiaalne hostimine suurendab märkimisväärselt teie veebisaidi kiirust, kuna te ei jaga serveriressursse teiste saitidega. See on ka ülimalt turvaline, kuna olete ainus, kes serverit kasutab.

Pühendatud hostimine on suurepärane võimalus, kui ootate oma saidile tohutult palju liiklust. Virtuaalserveril on veebisaidi liikluse maht, millega see hakkama saab.

Selle plaani ainsad puudused on spetsiaalsed serveri haldamiseks vajalikud suured kulud ja tehniliste teadmiste vajadus. Nii palkate IT-töötajaid või olete tehniliselt piisavalt asjatundlikud, et hostiserverit ülal pidada.

3 – Pilvemajutus

See hostimisteenus on suhteliselt uus tehnoloogia, mis ühendab endas nii jagatud kui ka pühendatud hostimise funktsioonid. Võite seda nimetada hübriidiks.

Teenus jaotab mitme saidi füüsilise koormuse erinevate arvutite vahel. See protsess võimaldab teie veebisaidil oma serveriressursse ilma spetsiaalset riistvara vajamata. Võimalik, et te ei saa spetsiaalset hostimisriistvara, kuid vajadusel saate oma vajadusi laiendada.

Kui soovite ühendada jagatud ja pühendunud hostimise eelised, on lahendus pilvemajutus. Sellel on aga varjukülgi

 • Tugi võib tekkivate probleemide lahendamist edasi lükata,
 • Võimalik, et peate tegelema turvaküsimustega ja
 • Skaleerimine tähendab, et hostimine läheb kalliks

Teil võib tekkida küsimus, milline võiks olla teie jaoks parim valik. Uurime!

Odav WordPressi majutamine 2020. aastal

Siin on kolm 2020. aasta odavaimat WordPressi majutusteenuse pakkujat. Meie valikud põhinevad registreerumisel hinnakujundusel ja hilisematel uuendamise kuludel.

Need valikud ei põhine ainult jagatud hostimisel. Need hostid sobivad teile, kui otsite odavaid pühendatud ja pilve majutamise võimalusi.

1. Hostinger

Hostingeri WordPressi hostimineHostingeri WordPressi hostimine algab vaid 0,96 dollarist kuus (lisateabe saamiseks klõpsake siin).

Esialgsete kulude ja sellele järgnenud hinnakujunduse tõttu peetakse Hostingerit odavamaks kui teisi hostimise pakkujaid.

Lisaks oma madalatele tehnilistele nõuetele sobib Hostinger ideaalselt ka väikese eelarve jaoks. See ei saa odavamat kui 0,99 dollarit kuus.

Hostingeri WordPressi funktsioonid

Uurime, mida saate.

Tõhustatud turvalisus

Iga Hostingeri hostitud veebisait on kaitstud BitNinja kõik-ühes kaitseplaaniga, mis pakub kaitset kõigi automatiseeritud ja küberrünnakute vastu.

Klõpsake ühe klõpsuga WordPressi installimisel

Möödas on päevad, mil WordPressi seadistamine osutus liiga keerukaks ja aeganõudvaks. Kõik, mida peate tegema, on täita lihtne vorm, sisestada oma andmed ja installida WP ühe klõpsuga. See ei võta rohkem kui paar minutit.

Loodud jõudluse jaoks

Hostinger saavutab selle kasutamise abil ületamatu laadimiskiiruse

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX ja
 • Eelinstalleeritud vahemällu salvestatud WP pluginad,

Muud Hostingeri funktsioonid hõlmavad igapäevaseid või iganädalasi varukoopiaid, tasuta domeene ja SSL-sertifikaate, piiramatut FTP-kontot, Cronjobsi ja ribalaiust ning palju muud.

Hostingeri klienditugi

Hostingeri WordPress tugi on saadaval aidata kõigis oma küsimustes ja küsimustes. Saadaval on vahetu reaalajas vestluse tugi 24×7. Teie meelerahu on tagatud, kuna teenus pakub ooterežiimis olevaid eksperte teie veebisaidiga seotud probleemide lahendamiseks.

Hostinger Hinnakujundus

Hostingeri WordPressi hostimise hinnakujundus

Single WordPressi kava maksab 0,99 dollarit kuus. Selle plaani uuendamine on pärast esimest makset 2,15 dollarit kuus.

Premium WordPress on pikendamisel 2,89 dollarit kuus ja 3,49 dollarit kuus. Business WordPress algab alghinnaga 3,99 dollarit, hilisemad maksed aga 7,95 dollarit.

Hostingeri eeliste hulka kuulub,

 • Madal ja taskukohane hind
 • Tõhus ja usaldusväärne klienditeenindus
 • Äärmiselt usaldusväärne kiiruse ja tööaja tagamiseks
 • Pakub suurepäraseid omadusi

Hostingeri puuduste hulka kuuluvad,

 • Hinnad tõusevad pärast esimest ametiaega
 • Üksiku WordPressi hostimiskava kasutajatele pole tasuta domeeninime
 • Ei toeta automaatvärskendusi

2. Sinine emane

BlueHosti WordPressi hostimineBlueHosti WordPressi hostimine algab 2,75 dollarist kuus (lisateabe saamiseks klõpsake siin).

Bluehost erineb paljudest teistest hostingu pakkujatest. Erinevalt teistest ei pea teenuse kasutamisel odava hostimisplaani saamiseks maksma kolme- või viieaastase plaani eest.

Kui kavatsete minna viieaastase jagatud hostimisplaani juurde, siis on Bluehost teile sobiv valik. Teenus pakub kolme tüüpi WP-hostimist.

 • Jagatud WP hostimine: See on suhteliselt turvaline, hõlpsalt navigeeritav ja üsna kiire. Samuti pakub platvorm automaatseid värskendusi, tasuta domeeninimesid (ainult esimest aastat) ja tasuta SSL-sertifikaati.
 • Hallatud hostimine: See aitab, kui teie veebisaitide haldamine on teie jaoks tüütu. See funktsioon aitab hallata kõike ühest armatuurlaualt.
 • Poodimajutus: Powered by WooCommerce, see e-poe pistikprogramm pakub muu hulgas turvalisi makseväravaid ja täielikult kohandatavaid veebipoode.

Bluehost WordPressi funktsioonid

 • Automaatsed WordPressi värskendused: See funktsioon tagab teie konto ajakohastamise ja turvalisuse võimalikult regulaarselt.
 • Automaatne WP installimine: Bluehost installib teie veebisaidi kõige turvalisema ja uusima versiooni WordPressist, kui olete plaani tellinud.
 • WordPressi lavastuskeskkond: See suvand võimaldab muudatusi enne nende saidil kättesaadavaks tegemist testida.

Muud funktsioonid hõlmavad; tasuta domeeninimi aastaks (koos viie pargitud ja 25 alamdomeeniga), SSL-sertifikaat, 50GB SSD-salvestusruum jne.

BlueHost Klienditugi

Pakub Bluehost 24-tunnine tugi WP majutamiseks. Neid saab kasutada nii otsevestluste kui ka kõnede jaoks.

Hinnakiri Bluehost

Virtuaalserveri hinnakujundus

Plaanid / hind
Registreerimise hind
Tavaline (12 kuud)
Uuendamine (24 kuud)
Uuendamine (36 kuud)
Põhiline2,95 dollarit kuus8,99 dollarit kuus8,49 dollarit kuus7,99 dollarit kuus
Pluss5,45 dollarit kuus12,99 dollarit kuus11,99 dollarit kuus10,99 dollarit kuus
Choice Plus5,45 dollarit kuus16,99 dollarit kuus15,99 dollarit kuus14,99 dollarit kuus
Pro13,95 dollarit kuus25,99 dollarit kuus24,99 dollarit kuus23,99 dollarit kuus

Hallatud hostingu hinnakujundus

 • Ehitamise plaan – 19,95 dollarit kuus
 • Kasvab – 29,95 dollarit kuus
 • Skaala – 49,95 kuus

Poodimajanduse hinnakujundus

 • Stardipakett – 6,95 dollarit kuus
 • Pluss – 8,95 dollarit kuus
 • Pro – 12,95 dollarit kuus

Bluehost eelised

 • Bluehost pakub turul üht soodsaimat hinda
 • Teenus toetab automaatvärskendusi
 • See on suhteliselt turvaline

Bluehost puudused

 • Usaldusväärne klienditugi
 • Kallim müük
 • Suurenenud pikendamishinnad

3. Nimihell

NameCheap WordPressi hostimineNameChepi hallatud WordPressi hostimine algab 3,88 dollarist kuus (lisateabe saamiseks klõpsake siin).

Teenusel on üks odavamaid alg- ja uuendamise hinnakirju, sellepärast ta selle nimekirja koostas. Namecheap pakub suurepäraseid domeene ja odavat veebimajutamist taskukohaste hindadega.

Namecheap pakub virtuaalserverit ja hallatud hostimisteenuseid, millel on palju funktsioone.

 • Virtuaalserver: Pakkumist toetab Namecheapi hostimisgarantii koos mõõtmata lairiba, 99,9% tööaja ja tasuta SSL-sertifikaadiga..
 • Hallatud hostimine: See on WordPressi hostimisvõimalustest kiireim. Kaasas turvaline varundamine ja taastamistööriist.

Kuigi hallatud WordPressi hostimine pole odavaim saadaolev valik, armastavad kasutajad seda. Ligikaudu 52% hallatavate WordPress-i hostimise kasutajatest usub, et see on täiendavat dollarit väärt.

Nimevalik WordPress Funktsioonid

 • Sajaprotsendiline garantii: Kõigil veebimajutusteenustel on kõrgeim garantiivorm ja need pakuvad suurepäraseid võimalusi.
 • Uusim serveritehnoloogia: Namecheap kasutab tõhususe suurendamiseks revolutsioonilist Delli serveritehnoloogiat. Kiire SAN tagab 100% tööaja.
 • Veebisaitide koostaja: Saate veebipõhise oleku hõlpsalt üles ehitada.

Muud funktsioonid hõlmavad tasuta SSL-sertifikaate, ööpäevaringset klienditugi, täielikku veebisaidi juhtimist cPaneliga, hõlpsat täiendamist, igapäevaseid varundamisi jne..

NameCheap Klienditugi

Namechepi funktsioonid on ööpäevaringselt Klienditugi otsevestluse kaudu. Samuti on olemas tohutu teadmistebaas, mida saab ise õppida.

Namecheap-hostingu hinnakujundus

Virtuaalserveri hinnakujundus

NameCheap'i hostimiskavad ja hinnad

 • Täheplaan – 1,44 dollarit kuus (nii esialgseks kui ka uuendamiseks)
 • Stellar Plus – 2,44 dollarit kuus
 • Täheäri – 4,44 dollarit kuus

Esimese aasta eest makstes saate 50% soodsamalt.

Haldaja WordPress Hosting Hinnakujundus

NameChepi hallatava WordPressi hostimise hinnakujundus

 • EasyWP Starter – 3,88 dollarit (1 kuu esimese kuu eest)
 • EasyWP Turbo – 7,88 dollarit (esimene kuu maksab 2 dollarit)
 • EasyWP ülehelikiirkond – 11,88 dollarit (esimese kuu eest 3 dollarit)

Namechepi eelised

 • Namecheap pakub tõhusaid vestluste esindajaid
 • See pakub usaldusväärseid hostimisteenuseid
 • Sõbralik kasutajaliides ja disain

Namechepi puudused

 • Reaalajas tugi sõltub ainult sellest, millise plaani te tellite
 • See ei paku telefonitugi
 • Mõne jaoks on SSL-sertifikaatide seadistamine keeruline

WordPressi majutamise valiku kriteeriumid

Enne kui otsustate, millist WordPressi hostimiskava valida, kaaluge mõnda asja. Usaldusväärsus, kiirus ja turvalisus on peamised tegurid, millele peaksite oma hostimisteenuse valimisel tähelepanu pöörama.

Peaksite arvestama ka nõudmiste, hindade, funktsioonide, ketta või salvestusruumi ja klienditoega.

Vaatame lähemalt.

1. Nõuded

Teie valitud WordPress-host peab vastama järgmistele kriteeriumidele. See peaks toetama:

 • PHP versioon 7.3 või uuem
 • MySQL versioon 5.6 või uuem, alternatiivina MariaDB versioon 10.1 või uuem
 • HTTPS

Ehkki mis tahes server, mis toetab PHP ja MySQL, on vastuvõetav, soovitab WordPress seda kasutada Apache või Nginx. Enne kui midagi ette võtma hakkate, pidage alati meeles, et küsige nendelt hostilt neid nõudeid.

2. Hinnakujundus

Ehkki iga hostingu pakkuja hinnad varieeruvad odavalt kallilt, pakuvad mõned neist uutele abonentidele soodustust või soodushinda. Pärast seda kasutajad uuendage oma hostimisteenuseid tavahinnaga.

Enamik hostingu pakkujaid reklaamib hinnakujundusvõimalusi, mis kehtivad, kui maksate kolme kuni viie aasta eest. Tavaliselt on see parim viis odavat WordPress-majutust saada, kuna see vähendab teie hostimise kulusid järgmise kolme või enama aasta jooksul.

Ettevõtted, kes maksavad igakuiselt või igal aastal, võivad aga alates teisest või kolmandast liitumisaastast oodata hinnatõusu ohtu.

3. Omadused

Enamik hostingu pakkujaid pakub sarnaseid funktsioone nagu,

 • 99,9% saidi tööaeg,
 • Armatuurlaua ja cPaneli majutamine,
 • Tasuta SSL-sertifikaadid,
 • Domeeninimed ja
 • E-posti kontod

Mõned neist pakuvad regulaarset varundusvalikut, mõned aga kas nädala või kuu varukoopiaid. Mõned teenuseosutajad tegelevad klienditoega telefoni ja otsevestluse kaudu.

Mõned võõrustajad pakuvad tasu eest lisavõimalusi. Tavaliselt paluvad majutusteenuse pakkujad teil vajadusel lisatasu eest tasuda. Samuti müüvad nad domeeninime privaatsust, saidi varundamist, saidi turvalisust, aga ka muid funktsioone ja lisandmooduleid.

4. Ketas või salvestusruum

Sõltuvalt hinnast või tellimiskavast pakuvad erinevad hostimisteenused 10 GB kuni 100 GB salvestusruumi. Mõnel on oma kasutajatele isegi piiramatu SSD kettaruum.

5. Klienditugi

Sõltumata sellest, kui osav olete oma saidi haldamisel, vajate mingil hetkel abi. Kui sellised olukorrad tekivad, soovite klienditeenindust, mis aitab teid kiiresti päästa.

78,3% kasutajatest väidab, et nende WordPressi saitide jaoks on suurim toetus ja see peaks olema prioriteet.

Suurepärastel võõrustajatel on tõhus ja reageeriv klienditugi. Meie soovitatud veebimajutajad pakuvad tuge mitme kanali kaudu.

Lõplikud mõtted

Pole saladus, WordPress on sisuhaldussüsteemide vaieldamatu meister. Seda kasutatakse laialdaselt igat tüüpi äri-, isiklikel ja institutsionaalsetel veebisaitidel. See toetab mitut hostimissaiti, sealhulgas Hostinger, Bluehost ja Namecheap.

Hostingeril on trio üks parimaid hindu ja kõige tõhusam klienditugi. Bluehost soosib pikaajalisi plaane ja sobib suurepäraselt e-kaubanduse jaoks, samas kui Namecheap pakub mõnda parimat ja soodsaimat domeeni.

Sõltuvalt teie äriplaanidest ja eelarvest saate kasumlikult töötada ühega neist kolmest võimalusest. Minge edasi ja tehke oma valik.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map