Nutika veebisaidi optimeerimise tehnikad orgaanilise liikluse parandamiseks

Selle artikli on kirjutanud Brandon Graves.


Kõik, kes tegelevad veebipõhise ettevõtlusega, soovivad suurendada oma saidi / ajaveebi liiklust. See toob neile ärivõimalusi. Öeldakse, et “pole liiklust, pole äri”. Suurepäraste toodete ja teenuste omamine pole kasulik, kui te ei saa oma veebisaidile liiklust.

esiletõstetud-pilt

Orgaaniline liiklus on võib-olla parim viis, kuidas muuta teie sait maailma juhtivates otsingumootorites kõrgele kohale. Tegelikult tuleb otsingumootoritest tasustamata liiklus. Veebisaitidele / ajaveebidele orgaanilise liikluse juhtimine pole siiski lapse mäng. Selle jaoks on vaja palju kannatlikkust, pühendumust ja nutikate SEO-trikkide aktiivset rakendamist. Kui otsite tõhusaid viise ja strateegiaid oma saidi orgaanilise liikluse parandamiseks, järgige lihtsalt järgmisi näpunäiteid:

1. Muutke oma veebisait asjakohasemaks ja kasutatavamaks

Kui külastajad otsivad veebis teavet, tooteid, teenuseid jne, otsivad otsingumootorid ajakohaseid, turvalisi, asjakohaseid ja külastajatele paremini kasutatavaid veebisaite või veebisaite. See aitab neil saada positiivseid kogemusi ning hõlpsalt ja kiiresti vajaliku kraami üles leida. Kui teie veebisait sisaldab aegunud teavet või kui tal on kasutatavusega seotud probleeme, jätavad otsingumootorid selle tähelepanuta, kuvades tulemusi külastajate sisestatud otsinguterminite alusel.

Seetõttu peate kõigepealt oma veebisaidi ümber kujundama, et see oleks professionaalne, ahvatlev ja sihtrühmale asjakohane. Selles osas saate teha järgmisi samme:

 • Veenduge, et teie veebisait oleks ajakohane ja professionaalne. Selle õigeks käitamiseks ja reaalajas 24 * 7 kasutamiseks kasutage uusimat tarkvara, viirusetõrjeid, kvaliteetset serverit, tulemüüri jne..
 • Veenduge, et teie veebisaidil pole kasutajaliidese / kasutajaliidese probleeme,
 • Ühildub kõigi tänapäevaste veebibrauseritega,
 • Veenduge, et teie sait reageerib kõigile mobiilseadmetele ja
 • Veenduge, et teie sait laadiks kiiremini.

2. Keskenduge kohapealsele SEO-le

Google’i algoritmi sagedased värskendused on suurendanud kohapealse SEO tähtsust. Kui siin ebaõnnestub, langeb varem või hiljem teie saidi SEO reiting. Oma kohapealse SEO-harjutuse parandamiseks on mitmeid viise ja võite eeldada, et teie saidile tuleb rohkem orgaanilist liiklust. Avastage oma niši alt sobivad märksõnad. Kasutage võimaluse korral pikki sabasõnu, et katta üha rohkem oma ettevõttega seotud teemasid. Looge hulgimüügiks SEO optimeeritud, sisukas, asjakohane ja vigadeta sisu. Laadige need regulaarselt oma veebisaidile / ajaveebi üles ja optimeerige korralikult, kasutades uusimaid SEO trikke. Otsimootorid otsivad alati värskelt üles laaditud sisu, et külastajatele võimalikult autentseid tulemusi näidata.

Kui ehitate oma veebisaiti selliste populaarsete veebisaidiehitajate nagu Weebly abil, on neil kõik elemendid valmis kohapealset SEO-d tegema.

Märkus. Kui soovite rohkem teada saada, on see SEO algajate juhend.

3. Kõrvaldage kõik katkised lingid

likvideerima-kõik katki-linksa

Pideva uue sisu juurdevoolu korral muutuvad veebisaidid iga päevaga aina suuremaks. Niisiis, üksikisikute jaoks on väga raske selliseid veebisaite hallata. Mõne päeva / nädala / kuu möödudes saab veebisaidi sisu eemaldada või aegunud olla, mis võib põhjustada katkenud linke. Nende katkiste linkide käsitsi leidmine ja parandamine on äärmiselt Heraklese ülesanne.

Tegelikult on katkine link olematu veebiressurss, mida nimetatakse ka surnud lingiks. Kui keegi proovib juurdepääsu sellistele olematutele veebilehtedele, kuvatakse serveri poolt HTTP-koodi 404. Liiga paljude katkenud linkide kättesaadavus teie veebisaidil võib halvendada selle kvaliteeti, pahandada nii otsingumootoreid kui ka külastajaid ja põhjustada veebisaidi liikluse järsku langust. Seetõttu peate veebis veebis kontrollima ja kõrvaldama katkised lingid ressursid ja tööriistad.

4. Blogi regulaarselt

Google peab väga oluliseks kõiki neid veebisaite, mida värskendatakse regulaarselt värske ja ainulaadse sisuga. Blogi on lihtne viis oma veebisaidi värske ja ajakohase hoidmiseks. Nii, lihtsalt lisage oma veebisaidile ettevõtte ajaveeb ja hakake seda regulaarselt värske sisuga värskendama.

Et alustage ajaveebi pole keeruline, nagu tundub, teil peab olema strateegia ja püsivus. Kui see juhtub, külastavad otsimootorite indekseerijad teie saiti regulaarselt, lisavad oma registritesse äsja lisatud lehti ja teie veebisaidi orgaaniline liiklus kasvab aeglaselt.

5. Otsige oma niši alt külaliste ajaveebimise võimalusi

Külaliste ajaveebide pidamine on veel üks oluline osa, mida peaksite palju eeliste saamiseks aktiivselt ette võtma. Selle protsessi käigus saadab inimene blogijatele (oma niši alla) avaldamiseks ainulaadse sisu. Kui tema postitused avaldavad ajaveebi omanikud, aitab see mõlemat osapoolt. Blogiomanikud saavad tasuta kvaliteetset sisu ja saavad seda oma veebipõhise ettevõtte paremaks muutmiseks ja suurema tulu teenimiseks ära kasutada. Teisest küljest laiendavad kaastöötajad oma ulatust suurele osale sihtrühmast ja hangivad miljonite dollarite väärtuses ärivõimalusi.

6. omama kindlat sisemise ühendamise strateegiat

Olulise SEO tava sisemine linkimine, mille puhul digitaalturunduse spetsialistid seovad navigeerimise eesmärgil ühe lehe teise sama domeeni lehe vahel. See aitab neil saada kõrgemat mainet erinevate otsingumootorite ja külastajate silmis, parandada veebilehtede indekseerimist ja indekseerimist, vähendada saidi põrkemäära ja suurendada veebisaidil tehtavate klikkide arvu märkimisväärselt. Niisiis, võta sisemine linkimine osa oma SEO jõupingutused ja nautige selle eeliseid.

7. Olge aktiivne olulistel sotsiaalmeedia saitidel

ole aktiivne-olulisel-sotsiaalmeedias-saitidel

Pidage alati meeles, et Google arvestab veebimeetmete sotsiaalse meedia mainega. Google eelistab veebisaiti, kus on erinevates sotsiaalmeedia kanalites korralik kohalolek ja mida näidatakse selle tulemustes. Niisiis, peate oma veebisaiti või selle lehti reklaamima kõigis olulistes sotsiaalmeedia kanalites. Lihtsalt lisage oma saidi sotsiaalmeedia lehtedele üha rohkem inimesi ja levitage nende vahel sisu. Julgustage neid oma sisu maksimaalselt jagama. Kõik need aitavad teil oma saidile orgaanilisemat liiklust juurde saada.

8. Suhtle aktiivselt oma vaatajaskonnaga

Kui suhtlete oma sihtrühmaga aktiivselt, aitab see teil oma kaubamärgiga suheldes teada saada, mida teie publik mõtleb, tunneb ja vaeva näeb. Sõltuvalt väljundist saate teha vajalikke muudatusi ja julgustada inimesi pikema aja jooksul teie brändiga tegelema. Sihtrühmaga suhtlemiseks võite kasutada erinevaid süsteeme, näiteks E-posti turundus, Tagasiside küsimine, kommentaarisüsteemid, foorumid, RSS-kanalid, küsimuste-vastuste veebisaidid jne.

9. Analüüsige oma SEO harjutusi rangelt

Pole tähtis, kui hästi te oma saidi liikluse suurendamiseks SEO-toiminguid läbi viite, jääb alati mõned täiustamise ja parandamise valdkonnad. Seetõttu peate regulaarselt jälgima oma SEO-harjutuse toimimist ja uurima edasise täiustamise valdkondi. Tehke kõik need selleks, et tagada oma saidile iga päev õiglane kogus orgaanilist liiklust.

Järeldus

Teie veebisaidi orgaanilise liikluse pidev voog on hädavajalik, kui soovite teenida piisavalt tulusid ja viia oma veebipõhine ettevõte järgmisele tasemele. Need on kasulikud näpunäited veebisaitide / ajaveebide orgaanilise liikluse suurendamiseks. Pange need lihtsalt kasutusele ja omage nende eeliseid tulevikus.

Brandon Graves on viljakas digitaalturunduse ja WordPressi ekspert, kes teeb koostööd HireWPGeeksiga. Ta kirjutab pidevalt uusimatest veebidisainidest ja WordPressi arendusteenustest psd to WordPress teisendamine, HTML-i muutmine WordPressiks jms. Järgige teda Google Plus kohe värskenduste saamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map