Mis on kasutaja loodud sisu (ja miks see on teie turundusele oluline)

Kujutage ette suhet, mis pakub teile nii põnevust kui ka stabiilsust. Kas sa ei tahaks seda??


Noh, kui olete digitaalne turundaja, on teie loodud kasutaja loodud loodud sisu (UGC). Kasutaja loodud sisu pakub pikaajalist suhet, mis ei lähe kunagi stiililt otsa.

Mis on kasutaja loodud sisu?

UGC, lühidalt kasutaja loodud sisu, on igasugune meediumisisu, mille kasutajad on loonud teie kaubamärki mainides või sellele viidates ja postitanud avalikku sfääri, jagades veebisaitidel, sotsiaalmeedia platvormidel, ajaveebisaididel, ülevaate- või reitingusaitidel jne..

See on lihtsalt igasugune sisu, mille on loonud inimesed, kes pole teie brändi ametnikud, jagage oma brändikogemusi oma pere, sõprade ja jälgijatega. Sisu võib olla ükskõik, ulatudes kirjalikust materjalist, ajaveebi sissekannetest, foorumipostitustest, ülevaadetest või visuaalidest, näiteks piltidest, GIFidest, videotest või helisalvestistest.

Miks on kasutaja loodud sisu teie turundusele oluline??

UGC reguleerib turundusmaailma. Põhjus on see, et see võtab kasutusele kliendi väljaütlemata soovi saada tunnustust ja olla tunnustatud. Teie kaubamärgi väline tunnustus või tunnustussõna ja ka teie algsete klientide poolt lisab see väärtust teie brändi kasutajate usaldusele ja sugulusele.

See julgustab neid veelgi jagama teie brändiga seotud sisu oma pere ja sõpradega sotsiaalmeediaplatvormide kaudu (ja see toob teie brändile kaasa kaldu).

93% kasutajatest peab UGC-d ostuotsuse tegemise ajal soodsaks, samas kui 86% tuhandeaastastest kasutajatest leiab, et UGC on brändi suurepärase kvaliteedi võtmeandur (allikas). UGC ei asenda ühtegi turundusstrateegiat, vaid see on kogu teie turundusarsenali tõhusust suurendav salajane kaste..

Sellegipoolest on ülaltoodud küsimusele – miks kasutaja loodud sisu – vastata palju rohkem eeliseid?

Vaatame mõnda neist põhjustest.

1. Autentsus

Kasutajate loodud sisu on objektiivsuse suursaadik. See objektiivsus tuleneb asjaolust, et UGC loovad teie kaubamärgi tõelised ja ehtsad kasutajad. Nad ei kiida teie kaubamärki heaks seetõttu, et neile makstakse selle eest, vaid lihtsalt seetõttu, et nad on teie brändi toodete ja teenustega tegelikult rahul..

60% tarbijatest väidab, et UGC on kõige autentsem sisu vorm (Allikas).

Seega, kui lisate oma veebisaitidele kasutaja loodud klientide ülevaateid või kuvate neid oma digitaalse märgisena, tutvustate oma brändi autentsust ja tutvustate selle sotsiaalset aktsepteeritavust oma kasutajaskonna seas. Seega on üldine kasutajate usaldus teie kaubamärgi vastu suurenenud.

2. Kihlamine

Kasutajate loodud sisu on oma olemuselt kaasahaarav. Kasutajate loodud sisu peamine allikas on sotsiaalmeedia. Me kõik teame, kui sõltuvust tekitav sotsiaalmeedia on. See on üks enimkasutatud nippe kasutajate kaasamiseks.

Meltwateri uuringu põhjal on UGC CTR 73% kõrgem (Allikas).

Niisiis, kui kuvate kasutajatele loodud sotsiaalmeediasisu kas oma veebisaidi kaudu või sotsiaalsete seinte kaudu üritustel ja digitaalsetes märguannetes, huvitab teie kasutajaid see automaatselt ja julgustatakse nad teie räsimärki kasutades sotsiaalmeedias postitama, et saada teie sotsiaalse seina kuvamise osa.

Üks suurepärane näide efektiivsest sotsiaalsest seinast oli Cisco töötajate hashtagi kampaanias. See kasutas suurepäraselt maailmakaardiga ühendavat teemat ja tõi kokku tweetsid kogu maailmast, näidates head seotust.

Nt.- Lülituskast on hämmastav sotsiaalse müüja müüja, kes kuvab mitmest sotsiaalmeediaplatvormist kasutaja genereeritud sisu ja aitab teil oma üritustel või veebisaitidel publikut kaasata. See on suurepärane võimalus julgustada kasutajate osalemist ja suhtlemist oma kaubamärgiga, parandades seeläbi oma turunduskampaania üldist investeeringutasuvust. Saate suurriikidel levitada suusõnalist turundust ka väljaspool oma sihtrühmi.

3. Teisendused

Kasutajate loodud sisu on teie ettevõtte konversioonide peamine mootor. UGC tutvustab sotsiaalset tõestust, suurendades sellega kasutajate usaldust ja veendes neid lõpliku ostu sooritama. See aitab teil suurendada veebisaidi külastajate ja ürituste vaatajaskonna protsenti, kes lõpuks klientideks saavad.

Konversioonide võrdlemine UGC ja UGC vahel.
UGC aitab suurendada konversioonide arvu 161% kõigis majandusharudes. See on nii tohutu mõju! räägi sõbrale

UGC võistluste korraldamine on üks proovitud ja testitud viise oma brändi konversioonide suurendamiseks. See avab teie kaubamärgi kasutajatele kaasamise lahtised eesmärgid.

#MyCalvinsi kampaania ühendab kuulsused selliste tüüpiliste tarbijatega nagu meie. Veebisaidil pildigaleriisid vaadates saavad külastajad näha fotosid edastanud tarbijaid. Seejärel saavad külastajad pildil klõpsates ostu sooritada.

Teine suurepärane viis oma konversioonimäära parandamiseks on kasutaja loodud sotsiaalmeediasisu manustamine müügikohta, mis toimib ka inspiratsioonipunktina samaaegselt. Seega parandatakse teie konversioonimäärasid tohutult.

4. Kogukonna ülesehitamine

Kasutajate loodud sisu on suurepärane viis oma kaubamärgi ümber tugeva ja lojaalse kogukonna loomiseks. See kogukond mitte ainult ei aita teil kasvada, vaid toetab ka seda, et teie bränd oleks teie püsikliendid.

UGC kampaaniad on suurepärane platvorm teie kogukonna loomise harjutuste jaoks. See aitab teil luua klientidega sügava ühenduse.

UGC kampaaniad = suurepärane viis tugeva kogukonna loomiseks kaubamärgi ümber (Allikas).

UGC on nagu soovimatu sisu, mis tuleb otse teie klientidelt. Teie kasutajad hindavad positiivset UGC-d, mida kuvate oma veebisaidil või üritustel või oma digitaalse märgistusena. See aitab suurendada kasutajate usaldust teie kaubamärgi vastu. See usaldus seob omakorda teie kliente teie kaubamärgiga kui kogukonnaga, muutes nad seega teie kaubamärgi pikaajaliseks kliendiks.

5. SEO perks

88% klientidest usaldab kasutaja loodud arvustusi sama palju kui nende perekonna ja sõprade soovitusi. Kujutage nüüd ette, millist mõju avaldaks sotsiaalmeedia voo kinnitamine veebisaidile (mille on loonud teie kasutajad) teie konversioonimääradele, ooteajale, veebisaidi asjakohasusele ja teie e-poe veebisaidi üldisele asetusele.

Uuring näitab, et orgaanilise liikluse lehtede külastuste arv suurenes 9 kuu jooksul, lisades klientide ülevaateid veebisaidi lehtedele.

Kasutajate loodud sisu on võimeline teenima teie kliente igal ostuteekonna etapil sotsiaalsete tõenditega. Samal ajal annab see turundajatele hämmastava võimaluse suunata potentsiaalset liiklust teie veebisaidile. See aitab teil paremusjärjestust paremaks muuta Google’i otsingukirje korral. Tegelikult, aruanne näitab, et nende veebisaitide puhul, mis sisaldasid kasutajate arvustusi oma veebisaidi osana, on nende otsingumootori paremusjärjestus tõusnud. Kas pole nii tore?

6. Bränditeadlikkus

Kasutajate loodud sisu algatab ahelreaktsiooni, kus üks kasutaja postitab teie brändi kohta sotsiaalmeedias midagi ja seejärel hakkavad ka teised kasutajad postitama sarnast sisu teie brändi kohta. See kasutaja loodud sisu on saadaval teie püsiklientide mitmetele suhtlusringidele, levitades seeläbi bränditeadlikkust.

Kampaania Share-a-Coke on endiselt suurepärane näide bränditeadlikkuse suurendamiseks mõeldud väga edukast kasutaja loodud kampaaniast. Kampaania võimaldab inimestel koksi purke isikupärastada.

Kasutajate loodud sotsiaalmeediasisu on turundajate üks populaarsemaid ja lemmiklahendusi, mille eesmärk on kasutada sotsiaalmeedia tohutut ulatust, et levitada oma kaubamärgi jaoks suusõnaliselt turundust ja levitada selle kohta asjakohast teavet.. 84% millennialid ja 70% beebibuumi põlvkonnad nõustuma asjaoluga, et kasutaja loodud sisu mõjutab nende ostuotsust vähemalt mingil määral.

Kasutajate loodud sisu võib ostuotsuseid mõjutada – 84% aastatuhandeid ja 70% beebibuumi põlvkonnad. Räägi sõbrale

7. säästab ressursse

Kasutajate loodud sisu on teabe ja andmete kullakaevandus, mida sageli alahinnatakse. Ja kui käsitleme sotsiaalmeediat kasutaja loodud sisu allikana, siis on see nagu lõpmatuse bassein. Võite sukelduda sügavale ja see ei jäta teid kunagi uue ja avastamata sisuga. Seega säästab see palju aega, raha ja pingutusi, mida saab tõhusalt investeerida kuskile mujale, muutes oma turunduskampaania kindlamaks.

Selle asemel, et lasta sisul sotsiaalmeedias seisma jääda, saate oma e-posti turunduskampaanias kasutada kasutaja loodud sisu. Näiteks saatis Foot Locker konversioonide suurendamiseks välja regulaarseid e-kirju, millel olid pildid klientide postitustest.

Samuti päästab kasutaja loodud sisu lisamine oma turundusstrateegiasse, näiteks e-posti turundamine, teid pideva uue sisu loomise hirmutavast ülesandest. See vabastab teie ressursid muude turunduseesmärkide saavutamiseks. Lisaks, kui olete edukalt käivitanud UGC hashtag-kampaania sotsiaalmeedias, seate põhimõtteliselt oma turunduseesmärgil uue ja värske sisu pideva allika, ka kasutaja loodud sisu, mis on parim reklaamisisu vorm. Kõik, mida peate nüüd tegema, on lihtsalt kasutaja loodud sisu koondatud ja modereeritav.

8. Hankige vaatajaskonna teadmisi

Kasutajate loodud sisu on nagu teie vaatajaskonna ja kasutajate otsene tagasiside. Miski ei saa olla paremaks arusaamiseks kui kasutaja loodud sisu, et oma turundusstrateegiat paremaks muuta. Nüüd võib see vaatajaskonna / kasutaja ülevaade olla mitmesuguses vormis ja erinevat tüüpi.

Olgu need klientide ülevaated, kommentaarid, pildid, videod, säutsud või mõni muu sotsiaalmeedia postitus.

See vaatajaskonna ülevaade võib olla nii positiivne kui ka negatiivne. Alati soovitakse positiivset tagasisidet, kuid sama oluline on ka negatiivne tagasiside. Saate alati näidata oma positiivset tagasisidet ja õppida negatiivse tagasiside puudusi parandama. Kasutajate loodud sisu aitab teil seega saada vaatajaskonna teadmisi, mis aitavad teil oma turunduskampaaniat paremaks muuta, muutes selle tugevamaks.

Viimaseks…

Avastage, millist sisu teie vaatajaskond oma brändi / sündmuse jaoks põnevusega loob, ja kaasake neid, andes neile võimaluse luua oma sündmuse / kaubamärgi jaoks kasutaja loodud sisu. Tulemused šokeerivad teid tõesti. Kasutajate loodud sisu hämmastavad eelised teie turunduskampaania jaoks on tõesti uskumatud.

Kasutajate loodud sisu on suurepärane valik sündmuste jaoks. Ürituste publik on alati vaimustatud suhtlemisest kasutaja loodud sisuga, mida kuvatakse sotsiaalsel seinal või digitaalse märgisena. Nad postitavad kergesti sotsiaalmeedias, et saada osa teie kuvatud kasutaja loodud sisust. Veebisaitide UGC on ka hämmastav viis oma veebisaidi üldist jõudlust parandada ja potentsiaalset liiklust sellele suunata, suurendades sellega teie veebiettevõtteid.

Mida sa siis veel ootad? Alustage kasutaja loodud sisu kaasamist ja alustage oma turunduskampaania hämmastavate eelistega.

Olen Anne Griffin ning olen digitaalturustaja ja tehniline kirjanik. Olen kirglik uurima ja kirjutama innovatsiooni, tehnoloogia ja digitaalse turunduse suundumusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map