Mida Vikipeedia ei saa teile veebimajutuse kohta öelda

Olen kindel, et teie ajaveeb on kohutav.


Teete kõike õigesti: olete saanud suurepäraseid pealkirju, hankinud suurepäraseid visuaale, võite olla isegi aktiivselt seotud iga sisu loomise valdkonnaga, arendades oma pilte, infograafikat ja videoid.

Kuid on üks asi, millest enamik blogijaid jätab tähelepanuta (vähemalt alguses), mis hoiab potentsiaalselt kõige paremad ajaveebid kogu oma potentsiaalse vaatajaskonna ees..

See on üks hea veebimajutus.

Mõelge sellele nii: kas olete kunagi klõpsanud Facebooki või mõne muu saidi linki ja oodanud, mis selle saidi laadimiseks tundus igavik? See pole 1997. aasta. Täna avanevad veebilehed nii, nagu muudate raamatu lehte – või vähemalt peaksid. Kui nad seda ei tee, siis kaotate palju lehevaatamisi. Teie põrkemäärad on hüppeliselt tõusevad. Siiani polnud sul arvatavasti aimugi, mis lahti on.

Ma ütlen sulle – vaadake oma hostiettevõtet.

Muidugi, on ka viise, kuidas saate oma saidile lisaks kiirusele aidata. Saate multimeediumisisu hõredamaks muuta, graafika kvaliteeti ja eraldusvõimet alandada ning liikuda läbi kõiksugu kõvadele, üritades oma saiti kiiremini laadida. Tegelikult käsib see enamikul suurtest bokside hostimise ettevõtetest teil seda teha. Kuid kas see on tõesti kõik vajalik??

Mis on veebimajutus?

Kui olete alles alustanud või olete kunagi mõelnud, mis teie veebisaidiga kulisside taga toimub, Vikipeedia selgitab hästi veebimajutuse mõistet:

Veebimajutusteenus on teatud tüüpi Interneti-hostimisteenus, mis võimaldab üksikisikutel ja organisatsioonidel muuta oma veebisait juurdepääsetavaks veebis. Veebihostid on ettevõtted, mis pakuvad kliendi kasutuses olevas või renditud serveris ruumi, samuti pakuvad Interneti-ühendust, tavaliselt andmekeskuses.

See on kontseptsiooni väga lühike ja põhiline kirjeldus. Need on põhiteenused, mida kõik veebimajutusettevõtted pakuvad. Mis eristab seda siiski teisest? Kui nad kõik pakuvad samu teenuseid, siis miks mitte ainult üks valida ja see unustada?

Need on küsimused, mida Vikipeedia ei käsitle.

See on see ajaveebi postitus.

Mis teeb hea veebi?

Nagu kõigi muude teenustega, on ka häid veebimajutusettevõtteid ja mõned, mis pole nii head.

Me määratleme mitte nii head kui need, mis pakuvad aeglast juurdepääsu serverile, mis takistab andmete edastamist. See aeglustab asju palju rohkem kui teie sisu, kuid ükski ettevõte ei hakka tunnistama, et nende serverid on aeglased või ülekoormatud või et nende DNS-i vahemällu salvestamise võimalused on alam par.

Parimad veebimajutusettevõtted on need, kes pööravad tähelepanu olulistele üksikasjadele ja arvame, et need on selles loendis kõrgel kohal:

1. Lihtsalt kasutatav kasutajaliides (UI)

Kasutajaliides ja juhtpaneel peavad olema piisavalt intuitiivsed, et kasutaja saaks kiiresti ja hõlpsalt muudatusi ja värskendusi teha, lisada uusi domeene, ajastada saidi varukoopiaid ja seadistada selliseid rakendusi nagu WordPress..

WebHostFace armatuurlaudNäide – WebHostFace’i kasutaja juhtpaneel – lihtne ja hõlpsasti kasutatav.

2. Saidi garanteeritud kiirus

Veebimajutajad, kes esitavad oma saidi kiiruse garantiid kirjalikult, pakuvad palju tõenäolisemalt teile lõppkasutaja jaoks head kogemust ja palju vähem tõenäolised annavad teile mõõdetava probleemi olemasolul ümbersõidu. Ilma selleta olge valmis väga ebameeldivateks vestlusteks selle kohta, kuidas ajate oma saiti segadusse ja kõvadele, mis peate selle parandamiseks läbi hüppama..

3. Usaldusväärsus

See on kooskõlas järjepidevuse kontseptsiooniga. Soovite valida hostiettevõtte, mis tagab teile 99,9% serveri tööaja. Uttimisaja vähenemine vaid poole protsendi võrra (see on 0,05%) võib tähendada kaheks terveks seisaku päevaks aastas. Kui palju teie ajaveeb päevas teenib? Saate selle kahekordistada ja lisada selle alampiirkonna veebimajutuse kuludele.

4. Hind ja maksevõimalused

Seal on palju saite, mis võtavad lisatasu teenuste eest, mida kasutaja tõenäoliselt kunagi ei kasuta. Head hostimisettevõtted kirjeldavad oma hinnastruktuuri ja selgitavad, mille eest te maksate. Samuti pakuvad need mitmetasandilisi ja mõistlikke hinnakavasid, mis vastavad teie konkreetse veebisaidi vajadustele.

5. Teenindus pärast müüki

Kui usaldusväärne on teie praegune veebimajutaja, kui peate abi kutsuma? Millised on ooteajad? Mis tunde nad peavad? Mis veelgi enam, mis oleks siis, kui eelistaksite uurida küsimusi enne, kui peaksite oma esindaja ootel ootama? Kas teie hostiettevõttel on põhjalik teadmistebaas, mis on kõigile oma klientidele kättesaadav??

Kuidas oleks, kui peate sisse helistama? Kas esindajad on teadlikud kõigist suundadest, olgu see siis müük, arveldused või tehniline tugi? Kas saate rutiinselt viis erinevat vastust samale küsimusele viis erinevat vastust?

Headel veebimajutusettevõtetel on piisavalt personali, need on kättesaadavad ööpäevaringselt ja neil on funktsionaalne, ühtlaselt koolitatud meeskond, kes saab hakkama igasuguste probleemidega ja pakub järjepidevaid lahendusi.

Kasutajate tagasiside majutamineNäide – ehtsa kasutaja tagasiside SiteGroundi müügijärgse toe kohta.

Kas hind on tõesti oluline?

Oleme kõik kuulnud vana ütlust: “Sa saad selle, mille eest maksad”, ja kuigi see kehtib paljudel juhtudel, ei vasta see alati veebimajutuse korral.

Kallim ei tähenda tingimata paremat. Nagu ma juba ütlesin, on kõige halvemate hostimisettevõtete hinnad seal kõrgeimad, kuna nad maksavad klientidele, kes ei tea, mida nad vajavad. Väike hinnasilt ei tähenda tingimata keldrikorruse tooteid või teenuseid.

Mõnedel eelarve hosting ettevõtetel on oma puudused. Nad vähendavad kulusid, vähendades reaalajas tugiteenuste töötunde või tegelevad toetustega rangelt veebivestluse kaudu (seega saavad nad läbi viia viis vestlust korraga – mõnikord ka rohkem). Nad ei värskenda oma servereid tehnoloogia täiustustega. Parim viis teada saada, kas teie sooduspakkumisega veebimajutusteenuste pakkuja on tõesti soodne, on teha kodutöö ja küsige õigeid küsimusi.

Uurige, kui lihtne on tugiteenustele juurde pääseda. Uurige uusimaid veebimajutustehnoloogiaid ja vaadake, kuidas iga ettevõte, kellega arvestate, suudab sammu pidada.

Punased lipud eelarve vastuvõtvate ettevõtetega

Siin on mõned asjad, millele tasub tähelepanu pöörata läheb odavat veebimajutust. Mõned neist ei tee tingimata halbu valikuid, kuid need võivad mõjutada teie saidi toimivust.

Tarbetud tarkvarauuendused

Eelarvemajutusettevõtted soovitavad sageli sidusettevõtete lisatasu tarkvara, mida te tõenäoliselt ei vaja.

Ülekoormatud serverid

Kui näete palju negatiivseid ülevaateid, mis viitavad liigsele seisakule, aeglasele kiirusele või seisakutele, on see kindel märk, et ettevõttel on liiga palju kliente ülekoormatud võrgus.

Musta nimekirja IP-d

Kui hostiettevõte tegeleb paljude rämpspostitajatega, võib teie sait kannatada, kui viibite IP-vahemikus, mis on mitmes piirkonnas keelatud.

Piiratud juurdepääs MySQL-i andmebaasidele

Iga host, mis pakub vähem kui 100 tabelit, põhjustab teile probleeme.

Varjatud tasud

Mõned hostiettevõtted pakuvad esimesel aastal sügavaid allahindlusi, seejärel löövad teid edasi naeruväärsete hindadega. Kui proovite tühistada, löövad nad teid tohutu tühistamistasuga. Tehke oma kodutöö ja tead, mida maksad pikaajaliselt.

“Kuidas valida õige host?”

Uutele blogijatele –

 • Peaksite alati alustama taskukohase jagatud hostimisega.
 • Kui alles alustate, on kõige olulisem kaaluda hea sisu loomist, reklaamimist, meililistide koostamist ja oma sotsiaalmeedia kanalitega kursis hoidmist. Nendes valdkondades peaksite oma raha kulutama.
 • Teie veebimajutusteenuste pakkuja ei tohiks olla eriti meelt ega midagi, mis nõuab liiga palju teie investeeringut (praegu).

Kogenud blogijatele –

Niipea kui teie ajaveebi koguneb piisavas koguses liiklust (umbkaudne hinnang – 1000 kordumatut külastust päevas), on aeg kaaluda hostimise täiendust turvalisuse ja kasutajakogemuse parandamiseks.

Isiklikult ei lubaks ma blogi mälukasutust ületada 80%. Kui see juhtub, on aeg kaaluda saidi toimivuse parandamiseks VPS-i majutamist (või spetsiaalset). Hoidke oma ajaveebi tööaja ja reageerimise kiirusega kursis, kasutades selliseid tööriistu nagu Bitcatcha, Uptime robot, Värske ping, Pingdom ja lugege saite, mis avaldavad tegelikke serveri jõudluse andmeid, nt HostScore.

Alumine rida

Õige hostiettevõte on teie ajaveebi õnnestumise oluline element. Valige targalt ja tehke kõik kodused tööd. Mitte kõik eelarvega veebimajutajad ei paku alampargiteenuseid, kuid enne pühendumist peaksite alati kõiki teenuseid põhjalikult kontrollima.

Viimane märkus: filtreerimine läbi negatiivsete arvustuste

Kuna ma mainisin arvustusi, arvasin, et oleks hea mõte midagi selgitada: Negatiivsed arvustused ei ole alati veebimajutusteenuse õiglane esitus..

Suurtel hostinguettevõtetel on alati mõni rahulolematu klient. Nagu öeldakse: “Sa ei saa kõigile meeldida.” Inimesed kipuvad ettevõtetes varitsema väiksemate probleemide pärast või kui neil on põhjendamatuid ootusi, mida lihtsalt ei ole võimalik täita, nii et võtke negatiivseid ülevaateid koos soolaga. Otsige kaebuste mustreid. See on parim viis teada saada, kus on tegelikud probleemid, kui neid on.

Märkus – artikkel ilmus algselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map