Kuidas rakendada omnichannel jaemüüki oma veebipoodi

Müügis ei õnnestu teil, kui tuginete oma jaekaupluse ühele kanalile.


Peate mitmekesistama, leides erinevaid viise, kuidas oma toodet või teenust oma sihtrühma ees pakkuda. Suurenenud nähtavuse ja kohalolekuga on seetõttu tegemist suurem müügipotentsiaal.

Muidugi ei pea ma silmas ainult veebipõhiseid vahendeid. Kui peate müügi tegema, lastes oma tagumiku toolilt maha ja müües ukselt uksele, siis teie peab tee seda! Kasumi teenimine seisneb teie mugavustsoonidest väljumises, et inimestel oleks teile sinult ostmist mugavam teha.

Seetõttu peate uurima omnikanalide jaemüüki, kui soovite oma jaemüügipoega rikkalikult silma paista.

Selles postituses saate teada, mis on universaalkanali jaemüük ja mida tähendab pakkuda oma klientidele omnikanalli ostukogemust eesmärgiga suurendada oma müüki ja tulusid.

Mis on omnikanal jaemüük?

Omnichannel jaemüük on lähenemisviis, mille kaudu pakutakse tarbijatele ühtset ostukogemust mitu müügikanalit. Lisaks oma e-poe kauplusele ja müürimüürile saate teha müüki sotsiaalmeedias, klienditoes, mobiilirakendustes ja mujal. Samuti töötavad kõik kanalid koos et inimestel oleks teie poest lihtsam osta.

Kuna universaalkanali jaemüügi lähenemisviis eeldab, et pakute oma ettevõtet mitmel platvormil, peate oma varusid palju paremini haldama. Sa ei saa loota ainult loenditele ja tabelilehtedele, mille töötaja on käsitsi kirjutanud.

Populaarsed veebipoodide ehitajad, näiteks BigCommerce, võimaldavad teil tooteid ühendada ja müüa erinevatel turgudel.

Omnichannel jaemüügi tõttu peate sünkroonida oma varusid, hallates neid ühest armatuurlaualt. Iga müük erinevatest kanalitest läheb automaatselt varude platvormile. See välistab teie laovarude haldamise käsitsi ja võimaldab teil keskenduda sujuva universaalkanali ostukogemuse pakkumisele oma klientidele.

Nike on omnichannel jaemüügi lähenemisviisi näide õigesti tehtud. Kui kliendid sisenevad mõnda nende poodi või külastavad nende veebisaiti, satuvad nad sinna kogemus spordirõivaste kaubamärki innovaatiliselt.

Näiteks pakub selle veebipood NikeID inimestele juurdepääsu eksklusiivtoodetele, mida selle kohalikest poodidest osta ei saa.

Nike lähenemisviisi kaudu kogukanalite jaemüügile muudavad nad klientide ostmisharjumusi. Nõudes, et nad registreeriksid teatud toodete ostmiseks NikeID-konto, loovad nad oma klientidele veebikeskkonna ökosüsteemi, et nende õitsele jõuda ja sellest rõõmu tunda. Samal ajal õpetavad nad kliente poodidesse mineku asemel veebist ostma, kuna eelmine on palju mugavam.

Kuidas arendada omnikanaliga jaemüügikogemust

Oma universaalse kanali jaemüügi jaoks ei pea teil olema keerukat seadistust, nagu Nike. Oluline on see, et loote erinevad võimalused, kuidas inimesed saavad teie ettevõttest osta, ja sünkroonige järjepidevuse tagamiseks kõik kanalid.

Allpool on ideed, kuidas alustada:

1- Kasutage varude haldamise platvormi

Nagu varem mainitud, peate kogu müügi koguma erinevatest jaemüügikanalitest. Nii saate täpseid andmeid mitte ainult oma laovarude ja tootevarude kohta, vaid ka selle kohta, kui hästi iga kanal müüb. Varude platvorm muudab müügi registreerimise ja üksuste haldamise palju lihtsamaks.

poeskäik pos

Sellise platvormi näide on Shopify POS. Platvorm võimaldab teil nimetada ka erinevaid makseviise, kohaldada allahindlusi ja makse ning saata e-posti või tekstiklientidele ostukviitungitega e-kirju. Shopify POS töötab kõige paremini, kui kasutate oma e-poe saidil Shopify (lisateavet Shopify kohta leiate siit). Siiski saate platvormi kasutada ka siis, kui tunnete end selle kasutamisel mugavalt.

2. Seadke kampaaniad turunduse automatiseerimise abil

Jaemüügiettevõttega sammu pidamine on keeruline, kui plaanite oma teenuseid inimestele käsitsi müüa e-posti või kõne kaudu. Isegi kui kavatsete palgata kellegi, kes teeks teie heaks töö, vajab see inimene töö tegemiseks enamat kui lihtsalt aega ja vaeva.

Turunduse automatiseerimise tööriist muudab inimestega ühenduse võtmise teie jaoks palju mugavamaks. Te ei pea saatmiseks e-kirju üks päev korraga välja kirjutama ja määrama, millises müügiautoril teie müügivihje moodustavad. Turunduse automatiseerimise tööriista abil saate oma e-posti kampaaniad oma e-posti loendisse eelnevalt ajastada. Samuti saate kõiki oma müügivihjeid ja kliente täpselt profileerida, nii et teil on selgem idee, kuidas saada neid uuesti teilt ostma.

mailchimp turunduse automatiseerimine

Hubspot ja Marketo on kaks silmapaistvat turunduse automatiseerimise tarkvara turul. Kui aga alustate, MailChimp võimaldab teil tasuta koguda kuni 2000 tellijat. Sealt saate seadistada e-posti kampaaniaid, mida saate jälgida ja mõõta, et otsustada, kuidas nende toimivust parandada.

Kui olete valmis üleminekuks turunduse automatiseerimise funktsioonidele, sünkroonib MailChimp selliste e-kaubanduse platvormidega nagu Shopify ja Magento, et saaksite oma klientide andmebaasist ekstraheerida ja kasutada tööriista oma müügilehe haldamiseks.

3 – Muutke päringud klienditoega müügiks

Klienditugi ei ole mõeldud ainult inimeste küsimustele teie ettevõttele vastamiseks või nende muredele. Saate seda võimalust kasutada selleks, et aidata inimestel poest tooteid osta, kui mitte parandada suhteid oma advokaadiga. Võtke see Virgin Atlandi suur fänn, kes võttis Twitteris oma mure brändipublikule. Selle asemel, et teemast eemale peletada, Virgini klienditugi jõudis tagasi mitte ainult probleemi leevendamiseks, vaid pani teda tundma end väärtustatuna ja olulisena.

Heade suhete loomine klientide ja potentsiaalsete klientidega võib teie brändile tuua ainult häid asju. Kuna inimesed viivad pettumused enamasti sotsiaalmeedias läbi, peate jälgima nende sõnumeid ja looma igaühega suhteid. Mainida on tööriist, mis aitab neid mainimisi paljastada, et saaksite puudutada alust ja parandada nendega suhteid.

zendesk

Samuti peate arvestama sellega, et oleks hõlpsam inimestel teiega ühendust saada veebis või telefoni teel. Kõigist kontaktlehtedest enam ei piisa, kuna kõik probleemid, mis neil teie brändiga kokku puutuvad, pole ühesugused. Seetõttu on selline tööriist nagu Zendesk muuta suhtlusliinid inimestele ja teie brändile avatuks ja kättesaadavaks. Lisaks veebivestlusele ja -kõnele saate luua ka teabebaasi. See võimaldab dokumenteerida vastused kõigile inimestele esitatud küsimustele, nii et saate lasta oma tugimeeskonnal neile osutada.

Järeldus

Paljud osad moodustavad tõhusa omnikanali jaemüügi. Samuti vajate oma ettevõtet, et liikuda võrguühenduseta režiimilt võrku ja vastupidi. Universaalkanali jaemüügi lähenemisviis on teie jaekaupluse jaoks iseenesest väljakutse.

Pakkudes klientidele rohkem võimalusi sinult ostmiseks, on pingutamine siiski seda väärt. Maailmas, kus tarbijad otsustavad, kuidas peaksite neid teenima, aitab omnikanalli ostukogemuse pakkumine teie ettevõttele võita, selgelt ja hõlpsalt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map