Kuidas allhange aitab teie sidusettevõtte turunduse äri laiendada

Internet pakub palju võimalusi Internetis raha teenida ja üks neist on sidusettevõtte turunduse kaudu. Kõige lihtsamalt öeldes hõlmab sidusettevõtte turundus teiste inimeste toodete või teenuste müümist teie veebisaidi või sotsiaalmeedia platvormide kaudu. Seejärel saate komisjonitasuna saatekirja tasusid.


Sidusettevõtte tegevus ei ole „seadke ja unustage” ärimudel, nagu mõned tahaksid, et te usuksite. Ehkki see võib olla tulus, võtab selle edukaks ettevõtteks kasvatamiseks aega ja vaeva. Õnneks saate palju vajalikku tööd allhanke abil säästa tonni aega ja suurendada sidusettevõtte turundusettevõtte kasumit.

Milline on sidusettevõtte turunduse äri potentsiaal??

Sidusettevõtte turundussektor on pidevalt kasvanud, pakkudes igal aastal uusi võimalusi. Saidiomanikud võivad mõne oma reklaamikulude ära jätta, kui tütarettevõtted teevad seda rasket tõstmist vastutasu eest.

Rakuteni sidusettevõtete võrk avaldas uuringu, milles leiti, et 2020. aastaks on see tööstusharu väärtuses 6,8 miljardit dollarit. VigLink avaldas ka uuringu, mis näitas, et 9% sidusettevõtte turundajatest teenis aastas üle 50 000 dollari sissetuleku. Pideva liiklusvoo korral saab teie veebisait seda palju või rohkem ära teha.

Mõned teie ettevõtte valdkonnad, mida saate tellida allhanke korras

Kui töötate sidusettevõtte turundusettevõttes 12 või enam tundi päevas, on selle säilitamiseks raske tempo. Isegi kui ettevõte annab tulemusi, ei saa te seda kunagi skaleerida, sest teist on ainult üks. On aeg välja mõelda, milliseid ülesandeid saate teistele teha, kui keskendute oma põhitegevusele.

Kuigi see on suurepärane ülesannete loend, mis teid vajavad alustati allhangetega sidusettevõtte turunduses on parem, kui teil on nende töökohtade andmine kellelegi teisele, nende töökohtade jaoks etalon. Teisisõnu, kui te ei tea programmeerimisest, sisu loomisest ega andmete kaevandamisest midagi, on hea võimalus, et keegi kasutab teid ära pikkade tööaegade, halva töö või liiga kõrgete hindade korral.

Kui alustate oma sidusettevõtte turunduse äri, õppige, kuidas mõnda neist ülesannetest kõigepealt teha, vähemalt nende kõige põhilisemas vormis. Siis saate paremas olukorras palgata kvalifitseeritumaid ja ausamaid töövõtjaid, kes seda tööd teie heaks teeksid. Õnneks võite parimate talentide valimiseks kasutada ka vabakutselisi saite, näiteks Fiverr.

Teie sidusettevõtte turundusettevõtte kasvades on siin mõned peamised ülesanded, mida saate allhanke korras tellida:

1. Programmeerimine

Mõnede põhiliste kodeerimisoskuste omandamine on teile kui sidusettevõtte turundajale kasulik, kuid oma veebisaitide ja sihtlehtede programmeerimine ei nõua teie aega ja vaeva. Kuigi paljud veebiturundajad kasutavad WordPressi, soovite tõenäoliselt minna kaugemale küpsisefreeside lahendusest.

Fiverrist leiate vabakutseliste loendi, mis aitab teil programmeerimisülesandeid täita.

Veebiarendustööde sisseostmine on üks parimaid viise, kuidas sidusettevõtte turundajana aega kokku hoida. Palka professionaalne programmeerija või kujundaja oma veebisaitide loomiseks ja kohandage sihtlehti ning laadige need üles oma hostimiskontole veebi.

2. Graafilised disainerid

Jällegi tahate tõenäoliselt õppida mõnda disaini põhitõdesid, näiteks kuidas kasutada Photoshopit, kuid see pole asi, millele soovite oma päevad pühendada, kui võiksite keskenduda millelegi kasumlikumale.

Näiteks infograafikute loomisel saate enne otsustamist tutvuda vabakutselise tööga.

Võite pakkuda graafilise disaini vabakutselist koos näidetega teile meeldivaid ribareklaame ja sihtlehti ning anda neile siis konkreetsed juhised oma väljaannete jaoks. Muu graafika, mida nad saavad luua sisaldama infograafikat sisuturunduse ja sotsiaalmeedia saitidele. Nende ise loomine oleks uskumatult aeganõudev ja kulukas.

3. Kirjanikud

Kui rääkida aeganõudvast ja kulukast, siis kui olete kunagi proovinud kirjutada oma kvaliteetset sisu või paljundada, siis teate, et see pole lihtne ülesanne. Tegelikult on suurem osa teie allhangetest tõenäoliselt projektide kirjutamiseks.

Soovite leida mõnda veebiallikat, et saada regulaarset kordumatut, huvitavat ja kvaliteetset sisu, mis on kirjutatud teie veebisaidi ja muude veebiplatvormide jaoks. See hõlmab teie sihtlehe koopiat, ajaveebi postitusi, e-raamatuid, pressiteateid ja sotsiaalmeedia postitusi.

Leiate kirjanikke sellistelt saitidelt nagu Fiverr, kuid on ka sisupõhiseid saite, näiteks ClearVoice.

4. Andmekaevurid

Andmete ja muude uuringute võrgus koondamine pole keeruline, kuid see võib kindlasti võtta palju aega. See on asi, mida saate ja peaksite vabakutseliseks tellima. See võib ulatuda märksõna-, turu- ja konkurentide uuringutest kuni konkreetsemateni.

Palkasime Fiverrilt VA, mis aitaks meil koguda majandusharu andmeid.

Näitena ostsime allhanke korras uuringu, mille eesmärk oli määratleda „Kui palju maksab veebisaidi majutamine 2019. aastal?Selle asemel, et kõike ise otsida, palkasime VA andmete kogumiseks ja koostamiseks VA.

5. Sisu tõlkimine

Paljud sidusettevõtted korraldavad välismaiste sidusettevõtete turunduskampaaniaid. Nüüd tunnevad kõik mitut võõrkeelt ja Google’i tõlke kasutamine ei ole selleks piisav. Leidmiseks võite kasutada vabakutselisi saite, nagu Fiverr sisutõlkijad või sait nagu OneHourTranslation.com.

6. Video tootmine

Video on muutunud üha populaarsemaks viisiks oma sõnumi veebis levitamiseks, kuid tõhusa sisu loomine pole lihtne. Võib-olla teete video, kuid seal on palju rohkem kaasatud ja peaksite palkama eksperdi.

Video vabakutselise palkamine aitab teie video kokku panna koos tootmistarkvaraga, lisab soovitud häälepakkumisi ning sisaldab üleminekuid, efekte, sissejuhatusi ja välimisi. Neid inimesi leiate suurematelt vabakutselistelt veebisaitidelt.

7. Sotsiaalmeedia administraatorid

Enda sotsiaalmeedia kontode haldamine võib muutuda tüütuks, kuid keegi peab seda tegema. Kui soovite ikkagi mõnda tööd ise teha, võite kasutada sellist tööriista nagu HootSuite või SocialOomph, kuid need ei anna teile inimlikku abi.

Võite uurida vabakutseliste profiili, et saada rohkem teavet nende pakutava ulatuse kohta.

Muidu otsige a vabakutseline sotsiaalmeedia juht aidata sotsiaalmeedia haldamisel.

8. Virtuaalsed assistendid

Virtuaalne assistent on täpselt selline, nagu see kõlab. See on veebipõhine vabakutseline, kes täidab teie sidusettevõtte turunduse ettevõtte jaoks mitmesuguseid ülesandeid, tavaliselt tasustatakse tunni eest. Sõltuvalt vajalikest oskustest on VA rentimise hind tavaliselt vahemikus 10–15 dollarit tunnis.

Enamik VA-sid loetleb oma kvalifikatsiooni, mille hulka võivad kuuluda uurimine, FTP-sse üleslaadimine, klientidele arvete esitamine, e-posti turundus, põhiline graafiline kujundus jne. Samuti saate paljusid koolitada lisaülesannete tegemiseks.

Allhanke eelised teie veebiettevõttele

Mõnede ettevõtete omanike jaoks on allhange räpane sõna, kuid see ei tohiks seda olla. On eksiarvamus, et millegi allhange tähendab, et peate leppima halva kvaliteediga, mis pole aga nii.

Vaatamata sisseostetava tööstuse hiljutisele ebakindlusele on ülemaailmne nõudlus sisseostetavate teenuste järele endiselt tugev – 2018. aastal 85,6 miljonit dollarit (allikas).

Tegime hiljuti küsitluse, et teada saada, kas blogijad tellivad oma ülesandeid vabakutseliste palkamisega. Siin on mõned huvitavad leiud:

 • 66,7% blogijatest, kellega me intervjueerisime, palkasime vabakutselisi.
 • 50% neist kulutab kuus vähem kui 500 dollarit.
 • Blogijatest on populaarseimad Fiverr, Upwork, Peopleperhour ja Freelancer.com.

Ehkki kindlasti saate kokkuleppele jõuda välismaalt mõne töö allhanke korras, on teie valikud praktiliselt piiritu. Siin on mitu põhjust allhange on nutikas samm oma sidusettevõtte turundusettevõttele:

1. Säästa aega ja raha

Ükskõik, kas haldate sidusettevõtte turundusettevõtteid soolo kaudu või meeskonnana, vabastab osa teie ülesannete üleandmine kolmandale osapoolele tonni aega muude oluliste asjade jaoks. Kõik need tunnid, mis veedetakse sisu kirjutamisel, sotsiaalmeedia kontode haldamisel ja muude igapäevaste ülesannetega tegelemisel, on jälle teie päralt. Ja pidage meeles – aeg on raha.

Teiselt poolt võib allhange maksta küll raha, kuid aitab ka säästa. Kui maksaksite töötajale mõne sellise asja eest enne kontoripindade rentimist või rendiksite seda, siis võiksite selle üldkulude ära hoida. Samuti pakub allhange teile prognoositavaid kulusid, mida saate oma eelarvesse kanda.

2. Suurendage oma ettevõtte kasvatamiseks tootlikkust

Isegi veebiturundajad satuvad stressi ja leiavad, et nad ei suuda oma äris täiendavaid edusamme teha. Kui hakkate sisseostetama, leiate, et osa sellest stressist on leevenenud ja muutute produktiivsemaks oma ettevõtte valdkondades, mis on kõige olulisemad.

Võib-olla on üks allhanke olulisemaid eeliseid see, et see võimaldab teie sidusettevõtte turunduse äri laiendada. Oma ettevõtte ja selle tulemuste kiire laiendamisega saate mitte ainult olla produktiivsem, vaid ka tellida nii palju kui soovite..

3. Saate kasu professionaalse taseme teenusest

Interneti abil on lihtsam kui kunagi varem ühenduse loomine ekspertide ja teiste spetsialistidega kogu maailmas, mis aitab teil sidusettevõtte turunduse äri juhtida ja kasvatada. See võimaldab teil mitte ainult juurdepääsu inimestele, vaid ka laiemat valikut platvorme ja ressursse, mida saab kasutada turunduse, automatiseerimise, analüüsi ja muu jaoks.

Lisaks on teil ainulaadne vaade oma ettevõttele kui selle omanikule, kuid see võib olla erapoolik. Kui teete koostööd mõnda aega ettevõttes töötanud peatöövõtjatega, võivad nad teie olukorrale ainulaadse vaatenurga tuua. Võite saada lisateavet konkreetse valupunkti käsitlemise kohta või uusi võimalusi oma veebisaidil ostjate meelitamiseks ja teisendamiseks.

Viige oma sidusettevõtte turundusettevõte järgmisele tasemele

Üks suuremaid vead sidusettevõtte turunduses kaotab oma fookuse. Sidusettevõtte turundusettevõtte juhtimisel on aeg väärtuslik kaup. Ettevõtte kasvatamiseks peaksite oma jõupingutused keskenduma. Sellised asjad nagu strateegiline planeerimine ja edusammude jälgimine ei ole asjad, mida saate või peaksite sisse ostma, ning need võivad olla aeganõudvad ülesanded.

Ehkki sidusettevõtte turundus võib olla kasumlik, võtab see ka hoolikat planeerimist tagamaks, et te ei põe ära ega isegi piirata oma suutlikkust. Mitmete meie kirjeldatud sidusettevõtte turundustegevuste allhangete abil saate oma ettevõtte kasvu maksimeerida.

Kuigi Fiverr on enamiku inimeste jaoks mõeldud platvorm, on Upwork samavõrd populaarne ka allhankega talentide otsimisel. Kui soovite teada võrdlust, leiate meie artiklist Upwork vs Fiverr.

See artikkel ilmus algselt lehel Fiverri ajaveeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map