Kui suur osa Internetist on WordPress

Kui olete veetnud mõistliku aja Internetis (kui loete, siis olete. Lihtsalt tunnistage seda), siis olen 99,99% kindel, et teate või olete WordPressist kuulnud. Tegelikult oleksin rohkem šokeeritud, kui te poleks kohanud veebisaiti, millel pole WordPressi toiteallikat.


Arvestades, kui populaarne WordPress on CMS (sisuhaldussüsteem), pole üllatav, et nad oleksid kogunud terve hulga statistikat ja andmeid, mis on üsna hämmastavad.

Niisiis, otsustasime otsida Internetti ja koostada selles suures loendis mõned WordPressi saidistatistikad ja muud huvitavad WordPressi kasutusstatistikad. Lisaks võite sisu loojana kasutada mõnda neist andmetest infograafikute, artiklite või muu laheda sisu loomiseks.

Vaatame WordPressi statistikasse ilma täiendava vaevata!

Contents

Kui suur osa Internetist on WordPress?

1. WordPress kasutab 34% Internetist

Internet on suur ruum. Miljonitel veebisaitidel on miljoneid – olgu see siis ettevõtte ajaveebi või isikliku resümee veebisait, mida saate praegu külastada ja umbes veerand (ehk 34,5%, kui täpne olla) neist on WordPressi loodud ja toide. See tähendab põhimõtteliselt seda, et iga neljas veebisait peab olema WordPressi veebisait, mis näitab, kui suur osa Internetist on WordPress!

WordPressi kasutusstatistika ja populaarsus

2. WordPressi veebisaidid suurenesid 3,2%

On hämmastav, et WordPress toidab 31,9% internetist, kuid veelgi hämmastavam on see, et selle põhjuseks oli kasutamise suurenemine umbes 3,2%. Arvestades CMS-i praegust konkurentsi, on hämmastav, et WordPress on endiselt võimeline ja näitab teile, kui palju inimesi tänapäeval WordPressi kasutab.

3. WordPress omab 59,3% sisuhaldussüsteemi osast

WordPressi domineerimise jätkamiseks CMS-i valdkonnas näitab see WordPressi statistika, et praegu hoiab WordPress umbes 59,3% sisuhaldussüsteemi aktsiast. See on tohutu lõhe kõigi teiste CMS-platvormide vahel!

4. WordPressi kasutavad suure nimega veebisaidid

WordPress CMS-i platvormina on väga võimas ja suudab luua ja hallata igasuguseid veebisaite. See hämmastab mind endiselt, kui paljud veebisaidid kasutavad WordPressit oma valitud CMS-na ja mõned neist suurtest saitidest sisaldavad ka Kvarts, Techcrunch(!), Facebooki uudistesaal, BBC America, Venturebeat ja palju muud.

VentureBeat on üks paljudest veebisaitidest, mille toiteallikaks on WordPress. Krediit: VentureBeat.com.

5.WordPress.com on uhke Alexa ülemaailmse veebisaidi edetabelis 60 kohta

Amazoni analüüsivahend Alexa jälgib veebisaitide ülemaailmset liiklust. WordPress.com on ainus CMS-i ettevõte, mis haldab oma positsiooni 60 nende Alexa globaalse veebisaidi edetabeli all.

6. WordPress on palju kordi alla laaditud

Me teame, et WordPress on käivitanud palju veebisaite, kuid on hämmastav näha, kui palju inimesi on WordPressi platvormina kasutanud ja neid alla laadinud. Praegu on number hämmastavalt 157 563 262 allalaadimist ja see on ikka loen!

7. WordPress koostab iga kuu üle 70 miljoni postituse ja 50 miljonit kommentaari

Hullumeelne arv, millele mõelda, on sisu / kommentaaride hulk, mida WordPressis iga kuu toodetakse. See WordPress saidi staatus näitab, et iga kuu on 70,5 miljonit uut postitust ja 52,1 miljonit uut kommentaari. See tähendab sõna otseses mõttes 27 uut postitust ja 198 uut kommentaari sekundis!

Suurim postituste arv WordPressis oli üle 70 000 000. Krediit: WordPress.com

8. WordPress saavutas Google Trendsi jaoks maksimumi 100 juures

Et anda teile ettekujutus selle kohta, kui tohutult populaarset WordPressi tema konkurentidega võrreldakse, olid nad ainsad CMS-i platvormid, mis suutsid jõuda 100-ni (populaarsuse tipptasemel) Google Trends. Muud platvormid nagu Drupal, Blogger ja Sharepoint suutsid vaevalt isegi 50-ni jõuda.

9. WordPressi on otsitud üle 2 miljardi korra (!)

Jätkamiseks otsingumootoris ja WordPressi statistikas on märksõna „WordPress” endiselt populaarne termin, mida inimesed kasutavad otsingu tegemiseks. KWFinder näitab, et iga kuu otsitakse märksõna “WordPress” 2739 999 korda.

Märksõnast “WordPress” on otsitud üle 2 miljardi korra. Krediit: KWFinder.

Ettevõtte WordPress taust

10. WordPressil on ainult umbes 700 töötajat

Vaatamata sellele, et tegemist on tohutu suurettevõttega, mis omab umbes veerandit internetist, on WordPressi töötajate arv lisanud umbes 798 inimest ainult. See on oluliselt väiksem kui paljudel teistel tehnoloogiaettevõtetel.

11. Nad on 721 korda väiksemad kui Amazon

Me teame, et Amazoni ja WordPressi võrdlemine on nagu õunte ja apelsinide võrdlemine, kuid tõsi on see, et mõlemad on tehnoloogiaettevõtted. Ja hoolimata sellest, et WordPress on 721 korda väiksem kui Amazon, õnnestub endiselt tõmmata 149 miljonit igakuised kordumatud külastajad (USA) võrreldes Amazoni 199 miljoni külastajaga.

WordPressi kasutusstatistika: pistikprogrammid ja teemad

12. WordPressi pistikprogramme on üle 50 000

Pistikprogrammid on suurepärane tööriist veebisaitide omanike lisandmoodulite ja -funktsioonide abistamiseks ilma kodeerimiseta. Pistikprogrammide osas on WordPress endiselt kuningas, nagu nad pakuvad 56 201 pistikprogrammi oma raamatukogus, mis kääbustab hõlpsalt kõiki teisi võistlejaid.

13. WordPressi kolme teemat kasutatakse enam kui 30 000 populaarseimal veebisaidil

Genesis Framework, Divi ja Avada on WordPressi kõige populaarsemad teemad ja neid on kasutanud vastavalt üle 15 839 veebisaidi, 10 397 veebisaiti ja 7 308 veebisaiti. See on kokku 3,35% miljonist populaarsemast saidist, mis kasutavad samu teemasid!

Avada, Genesis Framework ja Divi on WordPressi kõige sagedamini kasutatavad teemad. Krediit: Ehitatud.

14. Akismet püüdis WordPressi arvele 400 miljardit rämpsposti

Arvestades, kui populaarne WordPress on ja kui palju veebisaite WordPressi kasutab, on vaid aja küsimus, enne kui mõni ajaveeb või veebisait rämpsposti kommentaare saab. Ja kas te ei teaks seda, näitas Akismet seda 400 miljardit rämpsposti kommentaarid on WordPressile püütud. See on nagu miljon rämpsposti kommentaari iga paari minuti tagant! WordPressi statistika sai ise üsna palju tagasisidet selle kohta Twitter samuti.

15. Pärmi SEO on alla laaditud 130 miljonit korda

WordPressi pakutavate tohutute pistikprogrammide koguga on kindlasti mõned, mis paistab silma ülejäänud hulgas. See pistikprogramm on Yoast SEO, mis on tööriist, mida saate kasutada otsingumootori optimeerimisel. Praegu on Yoast SEO uhke: lae alla arv 130 801 289.

16. Akismet on teine ​​populaarseim pistikprogramm 117 miljoni allalaadimisega

Oleme Akismetist natuke varem rääkinud ja kuidas nad suutsid tabada üle 400 miljardi rämpsposti kommentaari. Võite lisada sellesse nimekirja populaarsuselt teise plugina, kuna neid on praegu 118 069 141 allalaadimised saidil WordPress.

17. WordPressi populaarsetel pistikprogrammidel on üle 5 miljoni aktiivse installi

WordPress pakub mõnda parimat turul pakutavat pistikprogrammi. Need pluginad nagu kontaktvorm 7, Yoast SEO, Akismet, Jetpack ja palju muud on populaarsemad WordPressi pluginad , mis kiitlevad WordPressi kasutusstatistika põhjal umbes 5 miljoni suurima aktiivse installimise alusega.

18. WordPress kõige populaarsem teema, mida on müüdud üle 450 000 eksemplari

Avada, WordPressi teema Themeforestist, on platvormi üks populaarsemaid tasulisi teemasid. 60 dollaril õnnestus teema üle müüa 450 000 eksemplari mis teenis müügi ja arvestamise teel üle 27 000 000 dollari.

Avada on WordPressi enimmüüdud teema, mida on üle 450 000 eksemplari. Krediit: TeemaForest.

WordPressi e-kaubanduse statistika

19. WooCommerce annab üle 50 miljoni allalaadimisega veebipoodidest 28%

Kui mõtlete WordPressile, on tõenäoline, et mõtlete ka ajaveebidele. WordPress on aga nii paindlik platvorm, saate pluginate abil luua isegi veebipoe. WooCommerce on üks selline pistikprogramm ja praegu on neil 28% WordPressi veebipoodidest 51 563 803 allalaadimised.

20. WooCommerce on praegu WordPressi kõige populaarsem e-kaubanduse tehnoloogia

Rääkides WooCommerceist, kas teadsite, et WooCommerce on ka tänapäeval üks populaarsemaid e-kaubanduse tehnoloogiaid? 1 miljonist e-kaubanduse saidist seisab WooCommerce võimsuse tipus üle 20 000 miljonist populaarseimast veebisaidist täna.

WooCommerce on praegu WordPressi kõige populaarsem e-kaubanduse platvorm. Krediit: WooCommerce.com

Kui palju veebisaite WordPressi kasutab?

21. WordPressi kasutab üle 300 000 veebisaidi 1 miljon parimat

WordPress on kahtlemata paljude veebisaitide populaarne platvorm. Nende numbrite põhjal Ehitatud, 310 599 miljonist populaarseimast veebisaidist kasutab praegu WordPressi oma peamise CMS-platvormina. Kui jagate 100 000 parima veebisaidi WordPressi statistika, siis WordPress ikkagi volitused 33 283 nendest. Minge veelgi kaugemale 10 000 veebisaidist ja vähemalt 3388 neist kasutab WordPressi. See näitab, kui palju veebisaite WordPressi kasutab.

22. Terves Internetis kasutab WordPressi üle 20 miljardi

Kui vaadata kogu Internetti, kuulub WordPressile selgelt suurem osa aktsiatest, nagu nad praegu kasutavad 26 938 805 veebisaiti. Põhimõtteliselt moodustab see Internetist üle 50%!

Kõige rohkem on WordPressi kasutust jaotatud 55% -l internetist. Krediit: Ehitatud.

23. Üle 50 000 on saanud DMCA eemaldamisteateid

Arvestades, kui palju veebisaite WordPressi kasutab, on kindlasti mõni neist, mis rikub ettevõtte intellektuaalomandi lepingut. Alates jaanuarist 2014 vähemalt 53 718 eemaldamine WordPress on teatisi avaldanud ning osaliselt või täielikult eemaldati sisu 39% -l veebisaitidest.

WordPressi turvalisus ja haavatavused

24. 83% 34 371 nakatunud veebisaidist 2017. aastal kasutab WordPressi

Kuna WordPress on Internetis enim kasutatud CMS-platvorm, suurendab see häkkerite ja viiruste rünnakuid ja nakatumist tõenäolisemalt. Sucuri aruanne näitab, et 34 271 nakatunud veebisaidist kasutab 83% neist WordPressi.

WordPressi tuuma haavatavused selgusid 2019. aastal, kui see avastati süstiti pahavara skimmerite poolt. Sama pahavara mõjutas ka Magento kasutajaid ja võimaldas häkkeritel varastada mõjutatud süsteemidest krediitkaarditeavet. Soovitame kõigil seda teha kontrollige oma saite regulaarselt sellise pahavara jaoks.

38% nakatunud veebisaitidest pärinevad WordPressi kasutajatelt. Krediit: Sucuri.

25. 39,3% häkitud WordPressi saitidest oli tingitud vananenud installimistest

WordPress pakub palju turvalisust ja nad värskendavad oma platvormi pidevalt, et tagada kasutajate kaitsmine võimalike ohtude eest. Kuid, 39,3% häkkinud WordPressi saitide põhjuseks olid platvormi aegunud paigaldused. Seega, kui soovite olla ohutu, ärge unustage alati oma installeeringuid värskendada!

Aegunud platvorm oli WordPressi häkkimise oluline põhjus. Krediit: Sucuri.

26. WordPressis on praegu 11 632 haavatavust

WPScan tegi aruande turvaaukude kohta, mida WordPress CMS-i platvormina kannatab. Väljas 11 632 haavatavust, Neist 2944 on ainulaadsed ja turvaaukude tüüpide jaotus on vananenud versioonide tõttu 74,27%, pistikprogrammide tõttu 22,69% ja teemade tõttu 3,04%.

Kolm peamist haavatavust, mida WordPress kannatab, on platvorm, pistikprogrammid ja teemad. Krediit: wpvuldb.com.

27. 40,9% WordPressi haavatavustest on saidideülene skriptimine (XSS)

Saidideülene skriptimine (XSS) on teatud tüüpi arvuti turvaauk, mida tavaliselt leidub veebirakendustes. Teadustöö KeyCDN näitab, et 40,9% nende haavatavusest pärineb XSS-ist, näiteks SQLI, üleslaadimine, CSRF, RCE, FPD jne.

28. 36,28% WordPressi saitidest kasutab HTTPS-i

Google on hiljuti hakanud veebisaitide turvalisust nende järjestamisel arvesse võtma. Seetõttu on 36,28% WordPressi veebisaitidest hakanud kasutama HTTPS-i, mis on Kasv 14% eelmise aastaga võrreldes.

WordPressi tööstatistika

29. WordPressi arendajad saavad teha ükskõik kus 10 kuni 300 dollarit tunnis

WordPress on loonud mitmeid uusi töökohti süsteemiga tuttavatele veebiarendajatele ja kooderitele. Need WordPressi arendajad teevad tavaliselt midagi vahel 10–300 dollarit tunnis vastavalt UpWorki statistikale.

30. WordPressi arendaja üldine hind on 10–30 dollarit tunnis

WordPressi arendaja palkamine on enamasti suhteliselt taskukohane. Põhineb ÜlesTöö, vabakutselise veebisaidi korral on WordPressi arendaja palkamine teie veebisaidil üldjuhul umbes 10–30 dollarit tunnis.

31. WordPressi töökohtade keskmine palk on 66 775 dollarit

Kui soovite töötada WordPressis, võiksite oodata üsna korraliku palga saamist. Lihtsalt palgatud uuris WordPressis töökohtade keskmist palka ja kärpis seda madalamale umbes 66 775 dollarit.

WordPressi tööandja teenib aastas umbes 60 000 dollarit. Krediit: Lihtsalt palgatud.

32. WordPressiga on seotud kokku 344 750 töökohta

Freelancer.com on veebisait, kus saate palgata vabakutselisi projektide / ühekordsete tööde tegemiseks. Kui otsite WordPressiga seotud töökohti, näete, et neid on olnud 344 750 töökohta postitatud (nii avatud kui ka suletud) veebisaidile.

33. WordPress oleks maksnud umbes 151 inimaastat

Vastavalt Avage Rummu projekti kulude kalkulaator, WordPress kulus hinnanguliselt üle 151 inimaasta. See põhineb 560 648 koodireal ja selle suurusega projekti rahastamiseks kulub hinnanguliselt üle 8,2 miljoni dollari.

WordPressi installimine

34. WordPressi installimiseks kulub ainult 5 minutit

WordPress on tuntud selle poolest, et see on lihtne ja hõlpsasti kasutatav platvorm. Ilmselt on WordPressi kasutamine nii intuitiivne, et saate isegi kogu platvormi sinna installida vaid 5 minutit! See teeb selle installimise kindlasti kiiremaks.

35. WordPress soovitab ainult 3 veebimajutajat

Kui soovite kasutada WordPressi, võite kasutada mis tahes veebimajutajat, kuid ainult neid on 3 veebimajutajat mida WordPress soovitab oma ametlikul veebisaidil. Need 3 on Bluehost, Dreamhost ja SiteGround.

Sellel saidil, mida loete, on WordPress.org ja selle hostiks on SiteGround. Seevastu BlueHost on üks odavaimaid WordPressi hostimislahendusi turul.

36. WordPress JetPacki pistikprogrammil on üle 93 miljoni allalaadimise

WordPressi plugin JetPack on populaarne tööriist mitmesuguste ülesannete täitmiseks, näiteks liikluse ülevaade, sotsiaalmeedia integreerimine, varundamine ja turvalisus. See on üks WordPressi populaarseimaid tasuta pistikprogramme, kus on üle 93 miljoni allalaadimised nii kaugel.

37. WordPress JetPacki pistikprogramm salvestas üle 20 miljardi lehevaatamise

WordPress salvestas nende vaatamiste arvu, mis oli kogunenud nende saidil majutatud ajaveebidesse, mis kasutasid Jetpacki pistikprogrammi. Suurim lehevaatamiste arv, mida nad said? 24 567 344 460 tagasi sisse Mai 2017.

JetPackil ja WordPressil õnnestus oma platvormil salvestada üle 20 miljardi vaate. Krediit: WordPress.

WordPressi keeled ja tõlked

38. WordPressil on üle 180 ametliku tõlke

Kuna WordPressil on rahvusvaheline vaatajaskond, tuli see tõlkida paljudesse erinevatesse keeltesse. Siiani on olnud üle 180 ametliku tõlke WordPressi versioon on 48 lokatsiooni tõlgitud sajaprotsendiliselt ja 25 lokaadi tõlkega üle 95%.

39. WordPressis kasutatakse üle 120 keele

WordPress on ülemaailmne platvorm, mis tähendab, et nad peavad toitlustama rahvusvahelist vaatajaskonda, kes loeb ja räägib eri keeli. Alates tänasest toetatakse WordPressi üle 120 keele inglise keeles on enim kasutatud 71%, järgnevad hispaania ja indoneesia vastavalt 4,7% ja 2,4%.

WordPressi kogukond

40. 71 linnas üle maailma on 898 sõnalaagrit

WordCamp on WordPressi töötuba / konverents, mis keskendub WordPressi puudutavatele teemadele ja probleemidele. Praegu on olemas 898 WordCamps mis toimub enam kui 71 linnas üle maailma, toimuvad sellised sessioonid nagu täiustatud WordPressi tehnikad, algajate pistikprogrammid ja palju muud.

WordCamp on pidanud üle 800 WordPressi laagri kogu maailmas. Krediit: WordCamp.

41. Esimene WordCamp alustas tööd 2006. aastal

Matt Mullenweg korraldas esimene WordCamp tagasi 2006. aastal San Franciscos. Toona oli üritus palju väiksem ja kestis ainult 1 päev. Vaatamata sellele, et tegemist oli väikese ürituse kasutajatele ja arendajatele, osales neil konverentsil umbes 500 sada inimest.

42. WordPress vastutab 21 populaarse toote eest

Kuigi WordPressi teatakse enamasti CMS-platvormina, vastutavad nad ka selle eest 21 populaarset toodet / teenust mis on veebis saadaval. Mõned neist sisaldavad Gravatar, PollDaddy, WooCommerce, Akismet ja palju muud.

43. WordPress teenis 2017. aastal umbes 4,3 miljonit dollarit müügitulu

WordPress on nende finantside ja a-ga üsna läbipaistev 2017. aasta aruanne, see näitas, et ettevõte teenis 4,3 miljonit dollarit tulu. Aruanne näitab WordPressi tulusid kahelt erinevalt voolult: WordPressi sihtasutus ja WordPressi kogukonna tugi, PBC.

44. WordPress käivitab uue programmi 2018. aastal

WordPress teatas hiljuti, et nad käivitavad uue programmi nimega Loode, millalgi 2018. aastal. Programmi kasutatakse automatiseeritud testide sarja läbiviimiseks, mis töötavad teema ja pistikprogrammide vastu.

Mähkimine üles

WordPress on hämmastav CMS ja aastate jooksul on nad saavutanud arvukalt verstaposte ja kordaminekuid, mis meid jätkuvalt vaevavad. Loodame, et kogu meie esitatud statistika näitab WordPressi teile teises valguses ja see on aidanud miljonitel kasutajatel miljonitel kasutajatel oma veebisaidi teekonda alustada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map