Kodus töötamine: kust leida veebitöid ja kuidas alustada

Kodus töötamine oli varem olnud luksus, kuid tänapäeval on see kuidagi muutunud kohustuslikuks normiks. Kuid elanikkonna hulgas on erinev kategooria inimesi, kes on otsustanud teha karjääri täiesti kodus.


Muidugi on kodust töötamise plusse ja miinuseid, kuid selle õnnestumiseks on vaja ettevalmistust ja teadmisi. Kui see kõlab nagu teie tass teed või olete millegipärast leidnud, et vajate kodutööd – lugege edasi.

Contents

Siin on potentsiaalsete töövõimaluste nimekiri kodust koju

Teha seda, mida sa armastad, ja teenida samal ajal oma kodust – see on eesmärk. Pidage meeles, et selle muudatuse tegemine võib olla äärmiselt keeruline, mitte ainult seetõttu, et töötate üldiselt üksi, vaid vastutate ka palju muu eest.

Vaatame seda, vaatame mõnda populaarsemat ja tavapärasemat töökohta, kus saate töötada kodus ja vaadata, mida selle saavutamiseks on vaja..

Märkused:

 1. Nendele rollidele pisut kaalu lisamiseks lisasin tagasisidet, mille on kogunud nii vabakutselised töötajad kui ka ettevõtete omanikud, kes on pärit erineva taustaga ja töötavad erinevates maailma linnades.
 2. Töötasu suurus on hinnanguliselt tuginetud töötajate hiljutistele tööpakkumistele, millel on vähemalt 10 rendikirjet UpWorki kohta.

1. Graafikakujundaja

Näide – ikooniotsija on vaba turuplats, kus saate oma portfelli koostada ja oma ikoonikunsti veebis müüa.

Eeldatav töötasu: 10–50 dollarit tunnis

Graafikakujundajad või muud kunstnikud, kes töötavad selle nimel, et luua midagi visuaalselt suhtlevat, sobivad tõenäoliselt kõige paremini koduprofiilist. Ükskõik, kas loote logosid, plakateid või mõnda muud kunsti, algab töö tavaliselt kliendipoolse ülevaatega.

Kui olete klientidelt vajaliku kätte saanud, on kõik ülejäänu teie. Alates seadmetest kuni tooraine ja anneteni – need on kõik asjad, mis teil kodus olemas on.

Tegelikult on palju juhtumeid, kus kodust töötamine on tegelikult kasulik, kuna see tähendab, et te ei pea iga päev oma töövahendeid kolima kontoriruumidesse ja sealt ära. Muidugi sõltub täpselt, kui kasulik see on, sellest, milline kunstnik te olete.

Kuidas alustada, kui olete algaja

Kui olete huvitatud graafilisest disainist, võiksite alustada sellest, kui võtate mingi kursuse, näiteks a bakalaureusekraad graafilises disainis. Kui see on mõnel või teisel põhjusel ebapraktiline, saate ka ise õppida ja harjutada.

Seadmete osas olge valmis suure võimsuse, näiteks sülearvuti või tahvelarvuti, ja disainilahenduste originaaleksemplaride väljalükkamiseks.

Charles Yarbrough

Charles Yarbrough, Webhost.pro president kasutab vabakutselisi mitmesuguste ülesannete jaoks, sealhulgas graafiliseks kujundamiseks. Tema jaoks peavad vabakutselised graafilised disainerid ennekõike pakkuma kvaliteetset tööd.

„Aeg, mis kulub vigade parandamiseks või kellegi uue leidmiseks, on palju raskem kui rohkem raha maksta või kauem oodata. See on peamine põhjus, miks me keskendume niivõrd sellele, et vabakutselistel, kellega koos töötame, oleks sarnases töös korralik kogemus, “ütleb Yarbrough.

Victor Thomas

Victor Thomas, veebisaidi disainifirma Thomasdigital.com omanik on sellega nõus. San Franciscos asuv Thomas peab oluliseks tõestatud tulemusi sarnases töös. Ta lisas, et oluline on ka see, et vabakutselised saaksid ootustega hästi hakkama.

„Tahaksin selget pilti sellest, mida saab ja mida tehakse ning lisaks sellele, mis pole võimalik. See on oluline ning selge ja pidev suhtlus selle kohta, kuidas asjad kogu projekti elu jooksul käivad, ”kommenteeris Thomas.

2. Videoredaktor

Näide – Production HUB-s on saadaval filmi- ja videotootmise töökohti.

Eeldatav töötasu: 20–120 dollarit tunnis

Sarnaselt graafilise disaineriga saavad ka videotoimetajad nautida kodus töötamise privileegi. Videoredaktorid tegelevad videomaterjali töötlemisega, häälestades selle lõplikuks, lihvitud tooteks, mida saab avalikkus vaadata.

Ehkki see võib kõlada lahedalt, pole see ka kõige lihtsam maailmas, kuna see nõuab paljude elementide, näiteks dialoogi, heli, eriefektide ja mõnikord määratlematu kvaliteediga video integreerimist.

Kuidas alustada, kui olete uus

Neile, kes soovivad tegeleda videotöötlusega, võite alustada filmiharidusega, näiteks ringhäälingu või multimeediumikommunikatsioon. Leidub ka spetsialiseeritud kursusi, kus saate osaleda kinematograafia või isegi need, mis on tarkvarapõhised.

Pidage siiski meeles, et kui te ei vaata turu madalamat otsa nagu isiklike videote või tavalisemate ettevõtte videote redigeerimine, võivad videoredakteerimise nõuded muutuda kiiresti keelavateks.

Filmide monteerimise või keerukamate linastuste haldamiseks peate võib-olla investeerima monteerimisstuudiosse.

3. raamatupidaja / raamatupidaja

Näide - Freelancer.com pakub raamatupidamistöid.Näide – Freelancer.com pakub raamatupidamistöid.

Eeldatav töötasu: 20–50 dollarit tunnis

Kuigi raamatupidamine ja raamatupidamine on mõlemad olulised ärifunktsioonid, seal on mõned peamised erinevused. Finantstehingute kirjendamise eest vastutab raamatupidaja, raamatupidaja vastutab finantsandmete tõlgendamise, liigitamise, analüüsimise, aruandluse ja kokkuvõtmise eest.

Sõltumata sellest, mida võiksite eelistada, on mõlemad need töökohad tänapäeval peaaegu igas tööstuses väga vajalikud. Teine pluss on see, et neid töid saab hõlpsasti teha ka mugavalt oma kodus – või muudes kohtades, kui soovite.

Alustamine

Kui selle ülesande täitmiseks on raamatupidajatel vaja ainult põhiteadmisi kontode kohta, peavad raamatupidajad olema atesteeritud. Täpsed sertifikaadid sõltuvad teie elukohast, kuid vähemalt on vaja bakalaureuse kraadi raamatupidamises. Sealt saate hiljem spetsialiseeruda.

Tänu Interneti ilule saavad kliendid teiega hõlpsalt dokumente ja faile jagada ning tänapäeval on palju pilvepõhiseid raamatupidamisteenuseid. Tegelikult peate tõenäoliselt külastama kliendi ruume igal aastal piiratud aja jooksul – peamiselt maksuperioodil.

Raamatupidamistarkvara eest maksavad kliendid tavaliselt ka vastavalt ettevõtte vajadustele, seega on teil vaja ainult arvutit, Interneti-ühendust ja seda, mis teie peas on.

4. Virtuaalne assistent

Näide - virtuaalse abistaja töökuulutus UpWorkis.Näide – virtuaalse abistaja töökuulutus UpWorkis.

Eeldatav töötasu: 5–15 dollarit tunnis

Nagu ametniku pealkirjast võib öelda, on virtuaalse abistaja roll on midagi sellist, mida saate kodust hõlpsasti teha. Nii paljud tööstusharud vajavad virtuaalseid abilisi, kinnisvaraettevõtteid, IT-ettevõtteid või isegi raamatupidamis- ja finantsettevõtteid.

Virtuaalse abistajana peate olema valmis oma tööülesannete maksimaalseks paindlikkuseks. See, mida teete, võib hõlmata telefonikõnedele vastamist, sõiduplaanide haldamist või isegi reisikorralduse broneerimist. Muidugi sõltub suur osa sellest, milline abimees te olete.

Kuidas kodust tööle hakata virtuaalse assistendina

Ehkki virtuaalassistendiks kandideerimiseks ei pea te omama kraadi, võivad mõned nõudlikumad paigutused selle nõudeks seada. Oma oskuste suurendamiseks ja profiili paremaks muutmiseks võite otsustada ka teiste kursuste kasuks.

Eduka virtuaalassistendi võti peitub töö võimalikult kiirel ja tõhusal teostamisel. Samuti peaksite olema hästi organiseeritud, hea suhtlemisoskusega, asjatundlik ja suutma korraga toime tulla mitme ülesandega.

Seadmete otsas on virtuaalne assistent puhas „arvutitöö“. Tähendab, teil on vaja arvutit, mõnda kommunikatsioonivahendit, näiteks mikrofoniga peakomplekti, usaldusväärset Interneti-ühendust ja tarkvara, mis aitavad teil organiseeruda – ja see selleks.

Michael Naval asub Filipiinidel, kuid ta toetab virtuaalse assistendina vabakutselise IT-spetsialistina erinevaid kliente kogu maailmas. Ta soovitab neil, kes kaaluvad virtuaalse assistendi tööd, alati oskustele tugineda ja mis kõige tähtsam – suhtuda positiivselt oskamisse.

Esimene aitab teid hästi mitmesuguste toimingute tegemisel, teine ​​aitab teil hakkama saada klientidega, kes võivad olla nõudlikud. Pidage seda meeldivuse teguriks, mis võib aidata lepingut tähtajatult pikendada.

“Raske on anda nõu, kui palju VA-i töö eest tasu maksta, kuna töö maht võib olenevalt kliendist olla üsna suur. Peamised asjad, mida peate välja töötama, oleks teie ajainvesteering, kõik täiendavad tööriistad, mida peate võib-olla teatud rolli mängimiseks, pluss selle, milliseid lisaoskusi peate vajaduse korral täiendama, ”ütleb Naval.

5. Kirjanik / toimetaja / tõlkija

Näide - Problogger Jobsis on saadaval kirjanike töökohad.Näide – Problogger Jobsis on saadaval kirjanike töökohad.

Eeldatav töötasu: 15–60 dollarit tunnis

Olles aastaid kirjanik ja toimetaja, võin hõlpsalt öelda, et see on tõenäoliselt üks paindlikumaid töökohti, mis olemasolevate koduste töökohtade hulgas on. Olen erinevatel aegadel töötanud kontorites, põllul ja mingil ajal kodus.

Ümberringi on palju erinevaid kirjanikke – ajaveebid, ajakirjanikud, copywriteerijad, romaanikirjutajad ja palju muud. Pidage meeles, et praktiliselt kõik, mida näete Internetis või paberil, lõi kirjanik!

Kui mõte, et teie sõnad ilmuvad kõikjale, meelitab teid, on see üks roll, mis teile võiks sobida. Sõltuvalt sellest, milliseks kirjanikuks soovite saada, võivad nõuded varieeruda üsna palju.

Näiteks peab tehniline kirjutaja tingimata olema teadlik tehniliste üksikasjade osas, samal ajal kui teaduse kirjutajal peab olema teadustöö valdkonna taust. Kuid kõigi nende spetsialiseerumiste ühine koostisosa on oskus suhelda..

Kuidas saada tasulist kirjutamist veebis

Publikute tähelepanu haarata ja selgelt sõnumit edastada on üks olulisemaid oskusi, mis teil kirjanikuna võib olla. Ehkki võite selle spetsiifikat õppida näiteks ajakirjanduse bakalaureuseõppe kursusel, valiksite ideaaljuhul mentori, kes saab jagada oma kogemusi, mis on saadud kogemuste kaudu.

Sellegipoolest, kirjanik, toimetaja või tõlk, on teie inventari võtmeelementideks arvuti, redigeerimistarkvara ja Interneti-ühendus.

Muhammad Ruby Ernawa

Muhammad Ruby Ernawa on Indoneesia-Inglise tõlkija, kes on kogu oma äri ehitanud vabakutseliselt.

Rohkem kui 5-aastase vabakutselise töö kogemusega on ta nüüd Diamondo Translationi omanik. Selle ettevõtte uustulnukatele soovitab ta neil mitte liiga palju muretseda, kui palju kogemusi teil tööle kandideerimisel on – kui teil on kindel platvorm oskuste ja suhtluse jaoks.

„Kriitiline on võimalus suhelda klientidega hästi, oma panus on nii töökoha tagamises kui ka nõuetekohases läbirääkimises ja mõistmises. Kui sellega ebaõnnestub, ei pruugi maailma parimad oskused teid asjade segadusest päästa. ” ütleb Muhammad

Muhammad hoiatab ka, et sellele areenile sisenemisega võivad kaasneda kulud, näiteks investeeringud teie ettevõtte saidi veebimajutusse, arvutipõhiste tõlkeriistade tellimused või isegi ettevõtte e-posti hostimine.

Sharon Hurley saalis, professionaalne vabakutseline B2B kirjanik ja blogija, kes töötab nii klientide kui ka teiste vabakutseliste juures.

30 aastat trüki- ja veebimeediumitele professionaalset kirjutamist usub ta, et eduka vabakutselise kirjaniku põhiline omadus on töö kvaliteet ja kogemus konkreetsetes nišides.

„Minu kliendid ootavad minult kvaliteeti ja sama kvaliteeti kõigi vabakutseliste käest, kellega ma töötan. Usun, et on viga kiirust tähtsustada kui kvaliteeti, ”rõhutab ta. Nagu näete, olenemata teie töösuunast või töösuhtest, on kvaliteet oluline.

6. Uurimisassistent / ärianalüütik

Näide - uuringuanalüütiku töökohad on tõesti saadavalNäide – uuringuanalüütiku töökohad on tõepoolest saadaval.

Eeldatav töötasu: 25–150 dollarit tunnis

Kujutage ette, et saate selle kõige teadmise eest palka – ja te eksiksite selles, mida teaduseassistent teeb.

Nagu pealkiri viitab, aitavad teadusuuringute assistendid sellistes valdkondades nagu tausttöö, näiteks faktide kogumine, andmete kogumine ja palju muud, mis on seotud põhitöö tootjaga.

Nagu mõned võivad öelda, on Google teie sõber, kuid pidage meeles, et on palju asju, mida te võib-olla Internetist ei leia. Kui soovite olla teadusuuringute assistent, peate olema valmis minema aeg-ajalt väljale ja vajadusel kaevama mitte-digitaalsetesse arhiividesse.

Kuigi uurimistöö on tavaliselt väga spetsialiseerunud, ei pruugi assistendil olla vaja kogu teadlase haridust. Tõenäoliselt vajatakse siiski kvalifikatsiooni valdkonnas tehtavate uuringutega seotud valdkonnas.

Näiteks kui kandideerite teadusuuringute assistendina projektile, mis hõlmab geneetiliselt muundatud põllukultuuridele tekkivate reageeringute uurimist, oleks see hea, kui omaksite geenitehnoloogia või biokeemia ametlikku tausta.

Alustamine

Kahjuks võtab sellise haridusliku taustaga töötamiseks aega ja raha, seega piirdub teie roll teadusuuringute assistendina tõenäoliselt konkreetsete valdkondadega. See on siiski asi, mida saab eemalt töötada, sõltuvalt sellest, milliseid vahendeid töö osana vajatakse.

Loodetakse töötada hõlpsasti kaasaskantava seadmega, näiteks sülearvutiga, ja suhelda digitaalselt projektihaldustarkvara kaudu või vahel lihtsalt e-postiga.

7. Veebitreener / õpetaja

Näide – veebipõhist kursust saate hõlpsalt luua ja müüa saidil Teachable.

Eeldatav töötasu: –

Ehkki võib olla vana nali, et “need, kes ei oska, õpetavad”, on õpetaja roll tegelikult väga auväärne. Tänu internetile võite olla õpetaja ka võrgus, kui teil on väärtuslik oskus seda edasi anda.

Mõned näited nende erialaste oskuste kohta on WordPress, lilleseade, aiandus, kudumine – peaaegu kõik tegelikult. See tähendab, et veebitreeneri või õpetaja roll võib olla väga väärtuslik paljudele inimestele. Kuni teil on tahtmist seda teha, saate oma kursusi veebis luua ja müüa.

Digitaalsete kursuste loomise suur pluss on see, et see ei pea olema täiskohaga töö. Saate neid vabal ajal töötada ja luua ning ajakava vastavalt vajadusele muuta.

Ehitatavate kursuste täiustamiseks proovige õppida mõnda pehmet oskust, näiteks avalikku esinemist, suhtlemist või midagi muud, mis aitab teie loodud kursustel omandatud kogemusi paremaks muuta. Kui need on olemas, võite hakata looma digikursusi.

Sõltuvalt sellest, mida otsustate, võib teil vaja õpetamiseks mõnda veebikaamera või ekraanisalvesti koos interaktiivsete digitaalsete tööriistadega.

Spetsiaal: Kyle katus

Kyle katus

Veebikursuste loojate jaoks on meil spetsiaalne maiuspala – lühike katkend Kyle Roofiga, kus arutatakse asjade põhitõdesid. Kaasasutaja Internetiturunduse kuld, PageOptimizer Pro, ja veel mõned saidid, on Katus oma eduga veebikursuste loomisel üsna nime pannud, nii et võtke tema märkusi südamesse!

Tema sõnul peavad veebikursuste loomisel algajad keskenduma oma maine loomisele ettevõttes – mida rohkem nime tuntakse, seda paremini kursused müüvad. Seda on võimalik saavutada, kui luuakse mõned nn tasuta kursused, mis üldiselt annavad kogukondadele lisaväärtust.

„Kui olete end sisse seadnud (ja selleks võib kuluda aastaid), on teil terve hulk inimesi, kes soovivad teie kursust osta. Kui saite kellegi teise YouTube’i kanalil või taskuhäälingul hästi hakkama, on neil hea meel teid tagasi oma uuest kursusest rääkida, ”ütleb Katus.

„Esinemise ajal võite hakata oma kursuse kontseptsioone täpsustama. Enne kui videote salvestamiseks aega võtab, saate testida, mis töötab ja mis mitte. ”

Katus hoiatab, et isegi videote loomine võib olla üsna aeganõudev, kui mitte arvestada redigeerimise aega (mille ta allhanke korras osutab). Iga video tootmiseks kulub tal umbes üks kuni kaks tundi – sõltumata sellest, kui pikad nad tavaliselt on.

“Videote ja sisu üleslaadimine õpetatavale või muule platvormile võtab palju kauem, kui te arvate, et see läheb,” lisab ta.

8. Programmeerijad / veebiarendajad

Näide - veebiarendajate tööde nimekiri SimplyHiredis.Näide – veebiarendajate tööde nimekiri SimplyHiredis.

Eeldatav töötasu: 15–100 dollarit tunnis

Võib-olla tavaliselt kõige salgavamad töörollid, programmeerijatel ja veebiarendajatel pole teadaolevalt kõige selgemaid töökohti. See pluss töö iseloom ise annab kodust töötamiseks peaaegu ideaalse stsenaariumi.

Ükskõik, kas töötate ettevõtte jaoks kohandatud projektidega või müüte isegi oma geneerilisi rakendusi, on see kõik võimalik teie kodu mugavuse järgi. Sa oled sisuliselt vabakutseline arendaja.

Kõige keerukam osa tööst on oma nime väljatoomine seal, võib-olla veebiportfelli kaudu, ja enda võimalikult hea turundamine. Loomulikult on sellest abi, kui suudate pakkuda potentsiaalsetele klientidele tugeva projekti projekti, mille olete varem edukalt lõpetanud või milles osalenud.

Kuidas alustada kodus töötava veebiarendajana

Kuigi programmeerimist saab ise õpetada, alati on kõige parem omada mingit ametlikku tausta. Olen näinud palju suurepäraseid programmeerijaid, kes teavad palju kodeerimise spetsiifikast, kuid jäävad nõrkade põhikontseptsioonide tõttu keskpäraseks.

Sellegipoolest, olenemata sellest, mida otsustate, vajate oma koodi ehitamiseks ja testimiseks spetsiaalset töömasinat, mida eelistatavalt ei sega isiklikud rakendused, mida võiksite installida.

Julian Song

Julian Song, Malaisia ​​vabakutseline arendaja, on olnud sõltumatu juba enam kui kümme aastat. Ta hindab võimekust seda teha tänu varasema tööelu jooksul omandatud kogemustele ja naise toetusele.

„Veenduge alati, et panustate igasse projekti, milleks olete 101%. Ärge kindlasti ülepakutud, vaid edastage parim toode, mida saate. Kui suudate, soovitage ka ideid, mis aitaksid, ”ütleb Song.

9. Dropshipper / Affiliate Markkinoija

Näide – Shopify abil ehitatud dropshipping-pood.

Eeldatav töötasu: –

Nüüdseks on paljud teist tõenäoliselt usklikud e-kaubanduse võimsusesse. Suuremad platvormid on üles kasvanud suurtel viisidel ja isegi väikesed ettevõtted on tänu tehnoloogiavahetusele hüppanud pardale.

Kas teadsite, et isegi võite hakata e-kaubandusega tegelema? Üks viisidest, kuidas seda teha, on tilgavedu. See e-kaubanduse režiim võimaldab teil tooteid veebis müüa, ilma et teil peaks toodet tegelikult olema.

Looge veebisait, mis toimib müügiüksusena, ja hankige oma tooteid näiteks drophippingu pakkujatelt, nagu AliExpress, SaleHoo, Doba või paljud teised. Saate saidi kiiresti ja ilma tehniliste teadmisteta üles ehitada, kui kasutate sellist veebisaidiehitajat nagu Shopify.

Ehkki peate maksma oma veebisaidi majutamisse ja ülesehitamisse tehtud algse investeeringu eest, ei pea te kaupa lahtiselt tellima ega isegi saatmisega hakkama saama. Seda kõike saab teie jaoks teha läbi oma otselaadimisallikate.

Sidusettevõtte turundajad töötavad sarnaselt, kuid loovad peamiselt sisu, mis aitab tooteid müüa. Iga kliendi kohta, kellele sidusettevõtte turundaja viitab, teenivad nad selle müügi pealt vahendustasu.

Kuidas alustada, kui olete uus

Kui otsustate töötada kodutööde vahendajana või tütarettevõttena, võtate sisuliselt ettevõtte omaniku rolli – see peab kandma palju mütse. Seetõttu peate mõnikord oma ettevõtte teatud valdkondi allhanke korras tellima, olgu selleks veebiarendus või sisutootmine.

Jerry Madal, WHSRi, BuildThis.io asutaja ja HostScore on veteranide sidusettevõtte turundaja. Olles 15 kindlat aastat ettevõtluses, jagas ta mõtteid võimalike uustulnukate rollist, kes peavad allhankeid tegema.

„Talendi omandamisel eelistan pigem palga maksmist kinnihoidjale kui vabakutseliste kaasamist, kuna see on kulutõhusam. Siiski on oluline, et neil oleks vajalikud oskused ja kogemused töö tegemiseks, milleks nad palgati. Tähtsuse järjekorras nõuan kvaliteeti, mõistlikku hinda ja kiirust.

Kuna me kõik töötame kaugjuhtimisega, on minu värvatava üks kriitiline külg see, et nad peavad olema detailide suhtes äärmiselt tähelepanelikud. See põhiaspekt võib tähendada suurt erinevust selles osas, mida arvate saadavat ja mida lõpuks saate, ”ütles Low.

10. Sotsiaalmeedia juht

Näide - Fiverr on populaarne turg, kus vabakutseline pakub oma teenust potentsiaalsetele rentnikele.Näide – Fiverr on populaarne turg, kus vabakutseline pakub oma teenust potentsiaalsetele rentnikele.

Eeldatav töötasu: 10–50 dollarit tunnis

Nagu me kõik teame, on sotsiaalmeedia kõik, millest kõik praegu räägivad. Paljud brändid, nii suured kui ka väikesed, vajavad kedagi, kes tegeleks oma digitaalse teavitustegevusega – suure osa sellest moodustab sotsiaalmeedia.

Alates igapäevaste tegevuste juhtimisest kuni ettevõtte sihtrühma klientide jaoks sisu loomiseni on teie peamine roll sotsiaalmeedia halduses aidata suurendada bränditeadlikkust, mis loodetavasti toob kaasa müügi buumi.

Alustamine sotsiaalmeedia juhina

Et silma paista sotsiaalmeedia juhtimisrollis, on teil ideaalis taust kommunikatsiooni, avalike suhete või isegi turunduse alal. Kõige tähtsam on see, et teil peaks olema rõõmsameelne käitumine ja suutma hoida oma jaheda rõhu all. Pidage meeles, et olete teatud võtmekanalites ettevõtte avalik nägu.

Õnneks on seda kõike võimalik teha ka oma kodus mugavalt, kui teil on töötav seade, oma sotsiaalmeediasisu korralikud planeerimisriistad ja võib-olla mõni integratsioonitarkvara, mis võimaldab teil hõlpsalt hallata mitut suhtlusringi meediumikanalid kergemini.

Kust leida õigustatud veebitöökohti?

Fiverr

Parim asi Fiverri juures on see, et see on oluline mitte ainult laia töövaliku jaoks alates kodustest tööülesannetest, vaid võib aidata ka neid, kes on oma karjääri mitmel tasemel. Näiteks kui olete näljutav kirjanik, kes alustab just omaette või 30-aastase kogemusega professionaal – siin on teile võimalusi.

Fiverri kliendid teevad teie teenuste pakkumise teie loodud eelmääratud projektidefinitsioonide alusel. Toetatud on ka kohandatud taotlusi ja saate potentsiaalset klienti tsiteerida nende täpse projekti kirjelduse alusel.

Fiverr sobib paljude tööülesannete jaoks ja on hea koht koduste ettevõtmiste alustamiseks.

Külastage: https://www.fiverr.com/

Üles

Upwork on tegelikult väga sarnane Fiverriga, kuna pakub ka laia valikut tööotsijaid. Peamine erinevus seisneb selles, kuidas teile Upworkis makstakse. Seal, kus Fiverr võimaldab teil määrata projekti eeldatavad kulud, võimaldab Upwork teil kliente tsiteerida tunnis.

See võimaldab arvelduses palju suuremat täpsust, kuna saate oma aja eest arveid esitada. Kui lisandub veel mõni selline taotlus, tõstetakse teie tasu lihtsalt tööl kulutatud aja pikenemise tõttu.

Upwork on hea peaaegu kõigi tööülesannete jaoks, kuid see aitab, kui teil on enne siia tööle asumist mingit kogemust.

Külastage: https://www.upwork.com/

Toptal

Toptal on suunatud vabakutseliste saagikoore toomisele juhtivatele ettevõtetele, kes soovivad projekte sisseosteta. Oma rolli eest inimeste ühendamisel oma platvormi kaudu pole Toptal endal peakontorit ja see on tõeliselt digitaalne.

Toptali kasutamiseks peab olema võimalik läbida mitmeid katseid, mis tähendab, et see hoiab käepärast ainult parimat. Algselt inseneride toitlustajana laiendas Toptal oma skoori, et hõlmata disainereid, raamatupidajaid, statistikuid, konsultante ja palju muud.

Toptal on hea inseneride ja mõne muu erialase professionaalse teenuse jaoks ning võtab vastu ainult 3% kandidaatidest.

Külasta: https://www.toptal.com/

Lihtsalt palgatud

SimplyHired võib olla tööportaal, kuid see sisaldab ka ausat arvu vabakutselisi, kes saavad töötada kodust. Unikaalselt pakub see rohkem töökohti, kui on lihtsalt selle platvormil registreeritud, kuid koondab töökohti ka kümnetest muudest allikatest.

SimplyHired sobib enamikule tööotsijatest, kuid pole tingimata spetsialiseerunud kaugtöötajatele. Võimalusi on küll.

Külasta: https://www.simplyhired.com/

Kirjaniku juurdepääs

Kui olete kirjanik või sisuspetsialist, võite olla huvitatud Writeri juurdepääsust. See platvorm aitab ühendada kirjanikke neile sobivate töökohtadega ja pakub ka AI-põhist töökoha sobitamist. Muidugi ei saa need eelised kehtida ilma arvukate ettevaatusabinõudeta.

Esiteks hangitakse Writeri juurdepääsuga tööotsijaid ainult käputäiest riikidest, sealhulgas USA, Suurbritannia, Austraalia, Kanada, Iirimaa või Uus-Meremaa. Kui vastate neile kriteeriumidele, peate seejärel läbima teenuse Writer Access hinnangu. meeskond, et lõpuks kvalifitseeruda.

Külasta: https://www.writeraccess.com/

Ikooniotsija

See sait on eriti mõeldud disaineritele, kes soovivad lihtsat viisi oma tööde müümiseks. Kõik, mida peate tegema, on nendega registreerumine ja üksuste, mida soovite turundada, üleslaadimine. Kuna Icon Finder on Internetis üks suurimaid ikoonide veebiturge, saate juurdepääsu oma disainilahenduste turule.

Siiski on saak käes. Ikooniotsija jagab kõik, mida nende saidil teenite, 50–50. See tähendab, et saate ainult poole sellest, mida te toodet müüte. Siiski on see lihtne ja kiire viis raha teenimiseks, ilma et peaksite leidma oma kliente.

Külasta: https://www.iconfinder.com/

ProBloggeri töökohad

ProBlogger on pigem blogijate kogukond kui pühendatud tööplatvormi sait. Tänu oma liikmete ressurssidele pääsete siiski sinna juurde spetsiaalsesse töökohtade sektsiooni.

Suurem osa siin pakutavast tööst on seotud sisutootmisega, olgu selleks siis ghostwrite või redigeerimine. Noored kirjanikud peaksid seda kindlasti kontrollima nii juurdepääsu hõlbustamiseks kui ka tohutul hulgal toetavaid ressursse.

Külasta: https://problogger.com/jobs/

ProductionHub

Videoredaktorina töö leidmine võib olla keeruline, kuna vaatamata populaarsusele võib see olla mitmes mõttes uskumatult nišiväli. Õnneks on meil ProductionHub, mis on mõeldud spetsiaalselt videotoimetajatele ja produtsentidele.

See platvorm võimaldab teil mitte ainult töökohtadele kandideerida, vaid ka oma töid üles laadida ja esitleda, et kliendid teid leiaksid.

Külasta: https://www.productionhub.com/

Õpetatav

Neile, kes soovivad kursusi luua ja asju õpetada, on Teachable üks parimaid võimalusi. See toimib nagu veebisaidi ehitaja, võimaldades teil selle platvormil kursusi luua ja seejärel kursust võõrustades ning võimaldab seda müüa õppuritele, kes soovivad õppida.

Pakkudes kasutajatele võimalust kiiresti ja hõlpsalt alustada, on sellel siiski ka puudusi. Teenuse kasutamiseks peate maksma tellimuse eest, lisaks annab Teachable väljalõige igast teie tehtud müügist.

Külasta: https://teachable.com/

Kohalikud Facebooki grupid

Veel üks ressurss, mida ei tohiks tähelepanuta ega alahinnata, on Facebook, kuna sellel on palju tööks pühendatud lehti või rühmi. Kui olete disainer või mõni muu spetsialist, otsige Facebookist kogukondi, kuhu kogunevad teie tööl olevad inimesed.

Mitmel juhul leiavad tööpakkujad võimalusi pakkuda ka neid rühmi. Samuti on tavaline, et rühmaliikmed ise jagavad töövõimalusi laiemale kogukonnale.

Külasta: https://www.facebook.com/

Tööriistad, mida peate / võib-olla peate kodus töötama

Kuna siin on põhiteema kaugtöö, peaksite mõistma, et asjade toimimiseks on teil olemas põhivarustus, mis teil peab olema. Kõik need peavad taskust välja tulema, kuna sisuliselt pakute teenust.

Mõned näited vajalike tööriistade kohta võivad sisaldada;

Arvutisüsteemid

Paljude rollide jaoks võib see olla lihtsalt üldine süsteem, mida saate kasutada dokumentide loomiseks, suhtluse saatmiseks ja vastuvõtmiseks või veebipõhiste tööriistade kasutamiseks. Mõnel juhul peate siiski vajama natuke lisa.

Näiteks võivad videoredaktorid või graafilised disainerid vajada võimsamaid masinaid, kuna videotöötlus on näljane ressursside järele.

Muu riistvara

Veebikaamerad, mikrofoniga peakomplektid, suuremad monitorid – sõltuvalt teie rollist võib vaja minna mõnda neist või kõiki neid. Näiteks peate virtuaalse abistajana sageli helistama või muul viisil suhtlema, nii et tahkesse peakomplekti investeerimine on hindamatu.

Arvete esitamise tarkvara

Neile, kes töötavad selliste platvormide kaudu nagu Fiverr või Toptal, käsitletakse makseid ja arvete esitamist teie eest. Kui otsustate teha koostööd omaenda klientidega, peate saama neil tehtud töö eest arveid esitada.

Selleks saate kasutada kõike alates Exceli lehtedest või arve mallidest kuni professionaalsemate lahendusteni, näiteks pilvepõhised raamatupidamis- ja arvelduslahendused. Zoho ja Freshbooks on nendest head näited ja nende eest saab tasuda igakuiselt.

Vaadake ka: Arve buss, Aynax, Arve generaator.

Koostöövahendid

Kuigi kodust töötamine on enamasti sooloülesanne, võib teil olla võimalusi teha koostööd teistega toetaval viisil. Kui selline olukord ilmneb, valige mõni tööriist, mis võimaldab teil sujuvalt koos töötada.

Nende heade näidete hulka kuuluvad Google’i dokumendid ja arvutustabelid (saadaval üksikult või programmi osana) G sviit tööriistakomplekt), Microsofti meeskonnad, ja Flowdock.

Vaadake ka: Suurepäraselt, Mõiste, Google’i kalender

Graafilised tööriistad

Graafilised disainerid vajavad tarkvara, mis varem oli üsna kallis, kuid nüüd on õnneks saadaval pilvepõhiste tellimuste ja brauseribaaside fremium-põhiste tööriistadena. vajalike koduideede hulka võivad kuuluda Adobe Cloud CC ja võib-olla ka ressursside hoidla nagu Bigstock.

Vaadake ka: Lõuend, Prokreeti, Visand, Suhtluse kujundaja

Sotsiaalmeedia / e-posti turundustööriistad

Sõltuvalt sellest, millist kodust tööd te otsustate valida, võib teil mõnikord olla vaja spetsiaalseid tööriistu, mis on pühendatud konkreetsetele ülesannetele. Näiteks, HootSuite võimaldab sotsiaalmeedia halduritel töötada korraga mitme kanaliga ja isegi postitusi saab ajastada.

Vaadake ka: TweetDeck, IFTTT, Iga postitus, Tutvu Edgariga, Jaotuspunkt

Kirjutamisriistad

Kirjanike jaoks võib Grammarly (minu ülevaade siin) aidata teil parandada või esile tuua parandusi vajavaid alasid teksti loomisel. Peaaegu igaks vajaduseks on saadaval kümneid spetsiaalseid tööriistu ja paljudel on isegi tasuta plaanid saadaval.

Vaadake ka: Hemingway rakendus, Kirjuta või sure

Töövoo juhtimine

Teie töö ja mitmete käimasolevate projektide koordineerimine võib olla keeruline. Selle eest hoolitsemiseks soovitan teil vaadata mõnda töövoogu või projektihaldustarkvara.

Tänapäeval võib neid leida ka pilvepõhiste teenustena, näiteks Asana või Zapier. Need mitte ainult ei aita teil tööd juhtida, vaid võimaldavad vajadusel ka suhtlust klientide ja isegi kaastöötajatega.

Vaadake ka: Trello, Esmaspäev, Wrike

Turvalisus

Nagu teie enda arvuti puhul, on ka tööseadmete turvalisuse hoidmine üks olulisemaid asju, mida peate tegema. Kujutage ette, kas viirus kustutab teie töö või kui häkker võib teie kliendi teabe teie süsteemist varastada.

Käitage alati värskendatud Interneti-turvatarkvara, nt Norton 360. Parim oleks ka see, kui saate alati kasutada a Virtuaalse privaatvõrgu teenus kõigi seadmesse sisenevate või sealt väljuvate andmete krüptimiseks, eriti kuna töötate kaugjuhtimisega.

Vaadake ka: ExpressVPN, AVG viirusetõrje, Pahavara

Konverentside tarkvara

Lisaks peakomplektile vajate kaugtööks usaldusväärset suhtlustarkvara. Need võivad erineda vastavalt teie vajadustele, alates lihtsatest videokõnelahendustest, nagu näiteks Google Duo esitlusrakendustele, mis on varustatud selliste funktsioonidega nagu TeamViewer või Webex.

Vaadake ka: Suumi, Jitsi, Microsofti meeskonnad

Märge: Pidage meeles, et see üksuste ja rakenduste loend on ainult juhiseks. Teie täpsed vajadused võivad olla väga erinevad, sõltuvalt täpsest rollist ja asjaoludest, kus olete sattunud.

Kas kodune karjäär sobib teile?

Millised on kodust töötamise eelised??

Kodust töötamise eelised - liiklusummik puudub!

Esiteks, iseseisvus. Enesemotivatsioon, enesedistsipliin, keskendumine ja keskendumisvõime. Neli asja, mida saate pärast oma kodust töötamist (ja mitte ainult pidžaamas tööle saamisega kell 8:00). See võib olla motivatsiooniallika leidmine. Üks oluline näpunäide oleks proovida luua endale spetsiaalne tööruum (mitte oma voodi!).

Mainisin teie kodu, aga teie oma tööruum võib olla absoluutselt ükskõik kus. Kas soovite töötada oma lemmikkohvikus tänaval? Võimalik. Kas soovite töötada oma auto mugavuse järgi? Võimalik. Teie töökoht võib olla kõikjal, kus tunnete end mugavalt ja saate tööd teha.

Töölesõit kulud võib ka drastiliselt lõigata. Kujutage ette, kui palju saate säästa nii aega kui ka raha, kui te ei pea tundide kaupa iga päev kontorisse sõitma. Selle asemel võtke säästud kokku aja ja rahaga ning investeerige need võrdselt oma töösse ja perekonda.

Sealsete prokrastinaatorite jaoks – enamikul kaugematel töökohtadel on paindlik sõiduplaanid (me käsitleme seda varsti – jätkake lugemist!).

Kodust töötamise varjuküljed

Prokrastorid või need, kes on reaktiivne ennetava tegevuse asemel võib kodust töötamine olla väljakutse. Töö ja vaba aja selge eristamise puudumine sobib rohkem nn isetegijatele, kes on väga ise motiveeritud.

Kellel pole näost näkku suhted kolleegidega võivad olla rasked. Kui teile meeldib end tööajal inimestega ümbritseda, võib kodust töötamine vahel pisut üksildaseks jääda. Kui olete keegi, kes elab füüsilises ühenduses, võib kodust töötamine põhjustada kehalise suhtluse puudumist – see võib potentsiaalselt seada ohtu teie vaimse tervise.

Enesedistsipliin on kodust töötamise võti (ja ausalt öeldes kõikjal). Piirete omamine ja enda vastutusele võtmine on karm eriti sellises keskkonnas nagu kodu, kus neid on palju tähelepanu kõrvalejuhtimine.

Enda haldamine aeg ja ajakava produktiivsuse lubamine on karm. Keegi ei pea teid päevast päeva vastutavaks pidama. Võite magada, edasi lükata, töötada, kui tunnete. Kõlab suurepäraselt, kuid see pole nii.

Kaebame sageli 9-5 töökoha tavapärase ülesehituse üle, kuid see aitab meil ajakavast kinni pidada. Oleme siiski kindlad, et kui otsustate koostada oma ajakava, siis kindlasti soovite seda järgida.

Koduste pettuste vältimine

Kuna suurem osa kodutöödest pärinevaid töid hangitakse veebist, peate olema teadlik võimalustest, kus võite saada pettusi või sattuda muul viisil probleemidesse. Tööplatvormidega töötamine võib pakkuda teatud tüüpi turvalisust, kuna platvorm ise tegutseb vahendajana ja tagab tehtud töö eest maksmise.

Olge eriti ettevaatlik, kui otsite avalike kanalite (nt Facebook või foorumid) kaudu oma töökohad, kuna need pakuvad teile praktiliselt mingit kaitset. Nagu kõigi veebipõhiste puhul, rakendage ka mõnda sobivat ettevaatusabinõud, näiteks;

 • Võimalike tööandjate taustakontrolli tegemine.
 • Liiga paljude isiklike andmete välja andmata jätmine.
 • Töö eest tagatisraha taotlemine.
 • Pange töö kirjeldus alati selgelt välja.

Olge pettustest alati teadlik – lugupeetud tööandjad ei pea töö saamiseks kunagi midagi maksma!

Tõmba otsad kokku

Selle artikli jooksul olen arutanud potentsiaalsete tööde loetelu kodustest võimalustest ja sellest, kus potentsiaalset tööd leida. Pidage siiski meeles, et kodust töötamine võib erineda kindla töö tegemisest kontorikeskkonnas.

Pidage meeles, et ellujäämiseks vajate palju enamat kui oma põhilisi tööoskusi – juhite sisuliselt oma ettevõtet ja kõike seda. Mõni kuu võib tapmise teha rahaliselt, teistel võivad ettevõtjad olla saledad.

Õppige pikaajalist planeerimist ja kogemuste saamisel võite avastada, et olete aja jooksul loonud enda jaoks väga eduka veebiettevõtte.

* Tõlge: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map