Kasvatage oma ettevõtet: peate laiendama oma ettevõtet veebis

Inimeste veebisaitide ja ettevõtete kuvamise viis on sageli lahti. Üks suundumus, mida ma olen märganud, on käsitleda veebisaiti kui lihtsalt ühte ettevõtte eemaldatavat komponenti, kuigi tegelikult on see palju muud.


Veebisait peaks vähemalt toimima teie ettevõtte laiendusena, aidates teil jõuda kliendibaasini, millele enamikule füüsilistest poodidest pole hõlpsasti juurde pääseda. Kui haldate veebisaiti hästi, on sellel potentsiaal mitte ainult üle võtta füüsiline kauplus kui sissetulekuallikas, vaid ka vähendada sellega seotud üldkulusid..

Kogu veebisaidile lähenemine kui majandusüksus omaette on hea viis õiges suunas liikumiseks. Täna annan teile lühikese ülevaate sellest, kuidas lähenemine töötab ja mida peate tegema, et see nii toimiks.

1. Hankige oma domeen

Oma veebisaidi üles seadmine tasuta domeenile on halvim äriotsus, mida eales teha saate. Klõpsake nuppu Tweet

Oma veebisaidi üles seadmine tasuta domeenile – nagu mysaloon.wix.com – on halvim äriotsus, mida eales teha saate. Inimesed, kes haldavad ettevõtte veebisaite tasuta domeenil, kuuluvad minu raamatus järgmistesse kategooriatesse:

 • algaja või
 • pettur, kes töötab lendude kaupa öösel, või
 • kõigi kolme ülaltoodud kombinatsioon.

… Mida ma arvaksin kolm korda enne, kui neilt midagi ostan.

Domeeninimed on odavad. .Com või .net domeen maksab 10–20 dollarit aastas. Tasuta domeenid on kooliprojektidele, mittetulundusühingutele ja harrastajatele. Kui laiendate oma ettevõtet veebis, veenduge, et teeksite seda, mida teeks kogu legitiimne äri – minge domeenide registripidaja juurde (nt. NameCheap) ja ostke oma brändile sobiv domeen.

Domeenihinnad NameCheapis (ekraanipilt on tehtud aprillis 2019).

2. Hostige oma veebisait usaldusväärsele veebimajutajale

Oma domeeninime omamine on võrrandist pool. Teine pool on selle majutamine usaldusväärsel veebil.

Teie veebisait peab olema 24×7 saadaval, et külastajad saaksid teiega igal ajal ühendust võtta. Värskelt alustavatele ettevõtjatele valige veebimajutaja, mis pakub vähemalt 99,9% tööaja garantii ja head jõudlust. Neile, kes juba tegutsevad olemasoleval veebisaidil, jälgige regulaarselt oma veebisaiti. Ärge sallige hostiteenuse pakkujatega, kes sageli alla käivad. Tehke tugiteenustele palju müra, nii et nad viivad teid stabiilsesse serverisse või vahetavad vajadusel teise hostiettevõtte.

Kui otsisite usaldusväärset veebimajutajat, siis siin on nimekiri ettevõtte majutamisest, mida soovitan.

Selle saidi jaoks, mida te loete (BuildThis.io) – ma hostin seda saidil SiteGround. Nende tööaeg on olnud püsiv kui kivi. Seda veebisaiti, mida praegu loete, hostitakse saidil SiteGround ja olen viimaste aastate jooksul selle tööaega tähelepanelikult jälginud. Siin on üks ekraanipilt BuildThis.io mineviku tööaja rekordist.

Ekraanipilt 15. juuli 2019 – viimase 7 päeva 100% tööaeg. Lisateavet saidi SiteGround kohta leiate minu arvustusest.

3. Rakendage HTTPS

Kuidas SSL töötab?.

HTTPS-ühendus krüpteerib kõik andmed, mida edastatakse kasutaja arvuti ja teie veebisaidi vahel. See kaitseb kasutajate tundlikke andmeid (nt krediitkaardinumbrid ja sisselogimisandmed) ning pakub kasutajatele turvatunnet (Nüüd määras Google Chrome ilma HTTPS-iga veebisaidid „turvaliseks”).

HTTPS-i rakendamiseks on vaja SSL-sertifikaati.

Jagatud SSL-sertifikaat on tasuta ja enamus hostiettevõtteid pakub seda tavaliselt. Teise võimalusena saate tasuta SSL-i hankida saidilt Let’s Encrypt ja installida see käsitsi oma veebisaidile. Enamiku väikeettevõtete jaoks piisab tasuta jagatud SSL-ist

Spetsiaalset SSL-sertifikaati soovitatakse tavaliselt siis, kui haldate oma veebisaidil kasutajamakseid. SSL-sertifikaate on kolme tüüpi – domeeni valideeritud (DV), organisatsiooni valideeritud (OV) ja laiendatud valideeritud (EV). DV, kõige elementaarsem SSL-sertifikaat, maksab umbes 20–30 dollarit aastas; samas kui OV ja EV minimaalsed kulud on vastavalt umbes 60 dollarit aastas ja 150 dollarit aastas.

Vaatamata valideerimise tüüpidele on kõigi sertifikaatide andmete krüpteerimistasemed ühesugused. Ainus erinevus on kindlus veebisaidi ettevõtte identiteedi osas.

 • SSL-i ja selle rakendamise kohta lisateabe saamiseks lugege meie SSL-i juhendit siit.
 • Spetsiaalse SSL-sertifikaadi ostmiseks külastage SSL.com.

4. Optimeerige oma veebisaidi kiirust

Lehe laadimise ühe sekundiline viivitus võib põhjustada klientide konversioonide kadu 7%.

Teie veebisaidi kiirus mängib veebisaidi lahutamatut osa lisaks kiirele laadimisele. Näiteks Google reastab veebisaidid, mis laadivad kiiresti kiiremini, kui need, mida pole. Ja kui olete Google’is kõrgel kohal, aitab see kindlasti teie veebisaidile rohkem liiklust ja rohkem müüki tuua.

Lisaks sellele on uuringud näidanud, et 40% inimestest loobub teie veebisaidist, kui selle laadimine võtab rohkem kui 3 sekundit. Kujutage ette, et kaotate oma ettevõttest 40% ainult seetõttu, et te ei optimeerinud oma saidi kiirust. See tähendab palju potentsiaalset müüki kanalisatsioonis!

Tehnilistesse üksikasjadesse liiga süvenemata on allpool toodud asjad, mida saate oma veebisaidi kiirendamiseks teha.

Rohkem veebisaidi optimeerimise näpunäiteid leiate siit.

Serveri tasemel

Veebisaidi tasemel

 • Vahemälu oma veebisaidile
 • Brauseri vahemällu salvestamiseks lisage aegumispäised
 • Vältige liiga suurte piltide kasutamist
 • Tihendage oma pilte
 • Looge oma veebisait PHP7-l
 • Kasuta PHP kiirendi
 • Keelake teistel teie piltide kuuma linkimist
 • Parandage kõik oma veebisaidil olevad katkised lingid
 • Minimeerige Javascripti ja CSS-faile

Näpunäide – kasutage Google PageSpeed ​​Insightsi, et analüüsida oma veebilehe kiirust ja saada kasulikke optimeerimissoovitusi.

5. Lisage veebisaidi jälgimine ja määrake veebisaidi eesmärgid

Teie ettevõte seab eesmärgid paremaks muutmiseks ja edasiliikumiseks.

Sama kehtib ka teie veebisaidi eesmärkide kohta.

Andmed on võtmetähtsusega, kui proovite jälgida edusamme ja parandada oma veebisaidi toimivust. Õigete andmete abil saate oma veebisaiti oma kasutaja käitumise ja vajadustega kohandada.
Siin on abiks sellised veebianalüüsi tööriistad nagu Google Analytics (GA). GA on tasuta, äärmiselt võimas ja kasutab üle 40% kõigist teadaolevatest veebisaitidest kogu maailmas. GA installimiseks ja veebisaidi andmete jälgimise alustamiseks, lugege seda Google’i dokumenti.

Näide – Google Analyticsi ekraanipilt.

Google Analyticsi tohutu hulga andmete dešifreerimiseks soovitan alustada lihtsast ja keskenduda järgmistele neljale põhinäitajale:

 1. Omandatud seansid / kasutajad: Teie saidi seansside / kasutajate arvu jälgimine on üks viis kasvu mõõtmiseks. Ideaalis soovite oma saidi kasvades saada rohkem seansse.
 2. Liikluskanalid / viited: Saate aru, kust teie liiklus tuleb, ja koondage oma jõupingutused olulistele platvormidele.
 3. Põrkemäär: See aitab mõõta teie sisu või liikluse kvaliteeti ja annab teada, kas pakute õiget sisu või sihite valet sihtrühma.
 4. Keskmine aeg lehel: Teadmine, kui kaua külastaja teie saidil veedab, aitab teil välja mõelda, kuidas oma saidi kleepuvust parandada.

Neid andmeid silmas pidades võite hakata uurima ja seadma konkreetseid eesmärke, mis aitavad teie äri laiendada. Mõned näited seatavate veebisaidi eesmärkide kohta on järgmised:

 • Suurenda omandatud seansse / kasutajaid 25%
 • Suurendage lehe keskmist aega 5%
 • Suurendage konkreetsete liikluskanalite külastusi 20%
 • Vähendage veebisaidi põrkumiste määra 10%

6. Hoidke oma külastajaid rahul

Kui külastajad saavad teie veebisaidil hea kogemuse, on nad õnnelikud.

Kui nad on õnnelikud, viibivad nad suurema tõenäosusega kauem teie veebisaidil, jagavad teie sisu oma sõpradega ja kulutavad raha teie müüdavale tootele / teenusele.

Kuidas me oma külastajaid õnnelikuks teeme??

Selleks, et muuta oma veebisait meie külastajatele rõõmsamaks kohaks, saame teha lugematuid asju.

Üks – veenduge, et teie veebisait laadiks kiiresti (vt punkt 4).

Teiseks kujundage oma veebisait parema UX-i jaoks. Kui müüte toodet veebis, veenduge, et teie kassasse kandmise protsess oleks hõlpsasti jälgitav ja turvaline. Eemaldage kõik tähelepanu juhtimised ja kasutage väljamakse ajal edenemisnäidikut. Samuti kaaluge klientide saatmis- ja arveldusteabe salvestamist järgmiste ostude jaoks.

Aaron Marcus AM + A poolt läbi viidud aruandest selgub veebisaidi kasutajakogemuse (UX) täiustamine suurendab hiljem teie kogutulu. Marcus tegi juhtumianalüüse paljude ettevõtete kohta ja see näitas selget seost hea UX-i ja tervisliku äritulu vahel.

Element kasutaja kogemus (allikas).

Juhtumianalüüs nr 1 

IBMi veebis esinemine koosneb traditsiooniliselt raskesti navigeeritavast erinevate alamsaitide labürindist, kuid ümberkujundamine muutis selle ühtsemaks ja kasutajasõbralikumaks. IBMi sõnul maksis massiline ümberkujundamine kiiresti dividende. Ettevõtte sõnul on pärast 1999. aasta veebruari taaskäivitamist lisandunud, et liiklus Shop IBMi veebipoodi kasvas 120% ja müük kasvas 400% (allikas).

Juhtumianalüüs nr 2

Staples.com leidis, et Interneti-põhise edu ja suurenenud turuosa võti oli muuta oma e-kaubanduse sait võimalikult kasutatavaks. Staples.com veetis sadu tunde, et hinnata kasutajate töökeskkondi, otsustustoetuse vajadusi ja suundumusi, sirvides ja ostes veebitooted kontoritoodete ja väikeettevõtete teenuste jaoks. Meetoditeks olid andmete kogumine, heuristilised hinnangud ja kasutatavuse testimine (allikas).

7. Lisage oma veebisaidile sotsiaalne tõend

Näide – Drifti klientide edu lehel kuvatakse tugev sotsiaalne tõend (allikas).

Ehtsad iseloomustused lisavad müüdavate toodete või teenuste usaldusväärsust. Ja inimesed kipuvad ostude tegemisel tuginema veebireitingutele.

Kolm asja, mida saate teha:

 1. Saatke uuring oma klientidele. Kaaluge neile kupongi või tasuta kingituse saatmist, et julgustada vastama.
 2. Julgustage oma kliente jagama tagasisidet sotsiaalmeedia platvormidel. Kasutage räsimärke, et jälgida klientide vastuseid oma toodetele.
 3. Saatke oma tooteid või pakkuge tasuta prooviversiooni ajaveebi või sotsiaalmeedia mõjutajatele ja laske neil oma tooteid / teenuseid üle vaadata.

Lisage need tagasiside ja ülevaated oma veebisaidile.

Teie lehe Teave ärakasutamine

Leht „Meist” on tõenäoliselt teie veebisaidi tähtsuselt teine ​​leht, mida sageli kahe silma vahele jäetakse. Näete, et tõhus leht „Meist” võib toimida „müügi lehena”, kui seda õigesti teha.

Kui teil on leht „Meist”, mis räägib kasutajatega ja tunnistab teie brändi usaldusväärseks ja juurdepääsetavaks, siis on tõenäolisem, et see kasutaja teeb teiega äri.

Mis teeb aga hea lehe „Meist”? Puuduvad ranged reeglid, mida peate järgima, kuid alustajate jaoks peavad nad vastama järgmistele küsimustele:

 • Kes sa oled?
 • Miks peaksid nad sind valima kellegi teise asemel
 • Mida sa teed?
 • Millal sa alustasid?
 • Kuidas sa seda tegid?

See peaks andma hea aluse, millest alustada. Pärast seda on lehe kujundamine teie turule sobiv. Jällegi pole mingeid rangeid reegleid, mida tuleks järgida ja võite proovida oma kujundusega katsetada, et see sobiks teie kaubamärgiga.

Siin on Canva hea lehe “Meist” näide:

Lehe Canva About meie ekraanipilt.

8. Optimeerige kõrgemale otsingupositsioonile (SEO)

Orgaanilised otsingud moodustasid vastavalt ühe kolmandiku ettevõtte veebisaidi liiklusest Hubpoti uuring.

Üle 90% veebikogemustest algab otsimootoriga.

Veebisaidi optimeerimine otsingu paremusjärjestuse saavutamiseks – eriti Google’i järjestamine pole enam valik.

Selles artiklis SEO kohta kõike hõlmata oleks liiga palju teavet, seetõttu keskendun kolmele kõige olulisemale asjale, mida peate tegema.

Sisu / kavatsus

Looge kasulikku sisu, mis vastab teie sihtrühma kavatsustele. Teie külastajad asuvad teie veebisaidil põhjusel – olgu selleks siis teabe hankimine, toote võrdlemine või ostu tegemine. Teie veebisait peaks teie sihtrühma kavatsusi tõhusalt ja tulemuslikult teenima, see hõlmab järgmiste funktsioonide kasutamist:

 • Selge reklaamikutse tegevusele (CTA),
 • Järkjärguliste protseduuride näitamiseks nummerdatud loend,
 • Selged pealkirjad hõlpsaks veebilugemiseks,
 • Kergesti mõistetavad diagrammid ja graafikad teabe selgeks demonstreerimiseks.

Väljuvad / sissetulevad lingid

Lingid, nii sissetulevad kui ka väljaminevad lingid, on olnud üks peamisi tegureid, mida otsingumootorid veebisaitide järjestamiseks kasutavad. Hankige linke loomulikult asjaomastelt usaldusväärsetelt veebisaitidelt. linkige oma veebisaidi teiste usaldusväärsete allikatega, kui see on asjakohane.

Leheline SEO

Lisage seotud märksõnad oma lehe pealkirja ja alamrubriikidesse (

,

), kasutage kõigi piltide jaoks kirjeldavaid alttekste, kasutage skeemimärgistust, et aidata otsimootoritel teie sisust aru saada, oma olulistele lehtedele sageli linkida ja dubleeriva sisuga lehti eemaldada või koondada.

9. Ole kohal sotsiaalmeedia võrgustikes

On aasta 2020, te ei pea mind ütlema, et sotsiaalmeedial on suur roll ettevõtte turundusstrateegias.

Kui sotsiaalmeediat kasutab peaaegu 3,5 aktiivset miljardit kasutajat, on oluline, et teie aktiivne sotsiaalmeedia oleks kohal teie platvormidel, mis on teie sihtrühmale olulised.

Sotsiaalmeedia kasutamise eelised oma kaubamärgi loomiseks on vaieldamatud. Võttes seda arvesse 60% Instagrami kasutajatest avastab platvormil uusi tooteid, sotsiaalmeedia on loomulik koht, kus jõuda uute ja väga sihitud potentsiaalsete klientideni.

Ehkki saate valida, kas teil on konto kõigil sotsiaalmeedia platvormidel, on palju targem keskenduda kohtadele, kus teie peamised demograafilised andmed kipuvad olema aktiivsed..

Näiteks kui sihite nooremat vaatajaskonda, peavad teil olema kontod populaarsetel platvormidel, näiteks SnapChat ja Instagram. FaceBook sobib suurepäraselt vanemate demograafiliste rühmade sihtimiseks, samas kui Linkedin keskendub peamiselt töötavatele spetsialistidele.

Siin on näide sotsiaalmeediast õigesti tehtud:

Laureni sait, LugupidamisegaLauren.com, integreerub tõhusalt oma sotsiaalmeedia lehega.

Emablogija Lauren on keskendunud oma kodulehelt Instagrami jälgimiste üles ehitamisele – Instagram on õige koht, kus olla, kuna Lauren keskendus „vanemlikus stiilis” ja domineeriv sugu Instagramis on naised.

10. Koostage meililisti

E-posti turundamise näpunäide – jagage oma tellijad erinevatesse rühmadesse, et saaksite eraldi saata konkreetset sisu, mis on nende jaoks kõige olulisem. Klõpsake nuppu Tweet

E-posti turundus võib olla tõhus viis oma ettevõtte tulude ja kasumi suurendamiseks.

E-posti turunduse eeldatav investeeringutasuvus (ROI) on 3800%, mis tähendab, et keskmiselt võrdub iga e-turundusse investeeritud dollari tootlus 38 dollarit. Lisaks finantsperspektiivile on meiliturunduses ka palju muid kasulikke aspekte, näiteks:

 • Laiendatud teavitustegevus: Veebisaidi külastajad tulevad ja lähevad, kuid pärast lahkumist ei naase paljud kunagi. Kui kogute külastajatelt meilisõnumeid, saate nendega tulevikus uuesti ühendust võtta. E-posti loendi kaudu saadate kogu loendi väärtuslikku sisu, millest nad muidu võivad puudust tunda. Lisaliiklust võite saada ka siis, kui mõned valivad neile saadetud teabe põhjal oma saidile tagasi linke.
 • Suurendada müüki: On täheldatud, et e-posti konversioonid edestavad nii sotsiaalset kui ka orgaanilist otsinguliiklust. Tegelikult näitab statistika, et sotsiaalmeedias on üldine seotuse määr vaid 0,58%, võrreldes e-kirjade 3,71% -lise klikkimise määraga (CTR)..
 • Häälestage oma toimingud: Kuna meiliturundus põhineb statistikal, on neid andmeid võimalik koguda ja analüüsida. Seda teavet saab seejärel kasutada oma e-posti kampaaniate tõhustamiseks veelgi. Näiteks saate teada oma kasutajabaasi meeldimistest, ebameeldivustest ja huvidest ning saata neile asjakohaseid materjale.

“Unbounce’i e-posti aadresside loend on suurim eelis, mis meil uute omandamiste jaoks on.” – Corey Dilley, Unbounce’i turundusjuht (allikas).

Külastajate e-kirjade kogumiseks

 • E-posti turundusteenuse loomiseks ja haldamiseks abistage e-turundusteenuse registreerumist. Siin on loend meie soovitatavatest e-posti turundusteenustest.
 • Veenduge, et selles oleks midagi teie kasutajate jaoks – jagage e-kirjade eest teadmistooteid, tasuta kuponge ja uusimaid tooteuudiseid (mis on neile kasulik).
 • Esitage Facebooki uuesti turundamise reklaame, et saada ühendust oma olemasolevate veebisaidi külastajatega.
 • E-posti tellimuste soodustamiseks kasutage veebisaidil „halo baari” või hüpikaknaid.

Aktiivse e-posti loendi pidamiseks

 • Jagage oma tellijad erinevatesse rühmadesse, et saaksite eraldi saata konkreetset sisu, mis on nende jaoks kõige olulisem.
 • Paku oma e-kirjades suurt väärtust (nt kasulik sisu, toote allahindlus jne).
 • Lihtsad puudutused, näiteks nende ees- ja perekonnanimedega adresseerimine, võivad muuta teie e-kirjad isikupärasemaks.
 • Maksimeerige oma kaasatust, ajastades e-kirjad kolme põhiosaga: hommikul, vara pärastlõunal või õhtul.
 • Käsitöö teemaread, mis meelitavad lugejaid teie sõnumit avama. Ärge kartke loovaks saada ja proovida midagi uut.

11. Järgige reegleid

Nii nagu telliskivide müümine, kehtivad ka veebisaidi juhtimiseks reeglid ja määrused. Ja nagu ettevõtte juhtimine, peab teil olema ka mingil kujul raamatupidamine.

Mõni neist teemadest võib tunduda pisut keeruline, kuid teie kui ettevõtte ja veebisaidi omaniku jaoks on kindlasti oluline, et te neid tunneksite ja neist aru saaksite..

Hoidke oma raamatupidamine kontrolli all

Üks oluline aspekt, millest enamik ettevõtjaid kipub veebiettevõttes kahe silma vahele jääma, on rahandus. Kui teie veebisait ja teie ettevõte hakkavad suurenema, on hea mõte omada head raamatupidajat, et veenduda, et teie saidi rahandus on korras.

Kui teil on veebiettevõte, mis on kursis raamatupidamise parimate tavadega, aitab see teie ettevõttel rahaliselt kasvada ja annab teile võimaluse laieneda veelgi.
Aga kust alustada?

Noh, kui olete endiselt väikeettevõte, on kõige parem palgata lepingulisel alusel vabakutseline raamatupidaja, kes kogu aeg-ajalt kogu oma rahandusega hakkama saaks. Midagi suuremat ja peate oma rahanduse jälgimiseks kasutama täielikku raamatupidamisbürood.

 • Finantside haldamiseks võite valida raamatupidamistarkvara paketi, näiteks QuickBooks. Mõned funktsioonid, mida QuickBooks pakub, hõlmavad kohapealse raamatupidamise rakendusi, palgafondide funktsioone ja isegi arvete haldamist.
 • Kui soovite lihtsalt lihtsat arvet koostada, võite otsida tasuta arve mallid, näiteks Invoiceto.me või Arvegeneraator.

GDPR-i mõistmine

GDPR tähistab Andmekaitse üldmäärus. Põhimõtteliselt on see seadus, mis täpsustab, kuidas isikuandmeid tuleks koguda, kasutada, kaitsta või nendega suhelda. Kuigi see keskendub üldiselt ELile, võib see mõjutada kõiki organisatsioone, mis ei asu ka ELis.

Neile, kelle puhul leitakse, et need ei vasta GDPR-i nõuetele, võidakse tõenäoliselt oodata trahvid, mis ulatuvad kuni 4% ettevõtte aastasest kogutulust või 20 miljonit eurot (olenevalt sellest, kumb on suurem).

Kui asute ELis või kavatsete tegeleda ELis mõne äritegevusega, soovitatakse trahvi vältimiseks muuta oma veebisaidi GDPR nõuetele vastavaks.

Kohustustest loobumise tähtsus & privaatsuspoliitika

Kui EL muudab GDPR-i nõudeks, on loobumise või privaatsuseeskirjade kehtestamine vajalik iga ettevõtja jaoks, kes alustab veebisaiti. Üldiselt peaks privaatsuseeskirjad avalikustama, millist isiklikku teavet te kasutajalt kogute ja kuidas kavatsete seda kasutada ning hoida see privaatsena.

Mõni riik nõuab seaduste järgi muul ajal privaatsuspoliitika kasutamist, seda võivad nõuda ka muude tootjate teenused, näiteks Google Adsense või Amazon Affiliates. Mõlemal juhul on hea mõte see omada.

Ideaalis teeksite koos oma arendajaga veebiküpsiste süsteemi väljatöötamise ja läheksite juristi juurde kõigi kohaldatavate seadustega kooskõlas olevate privaatsuseeskirjade väljatöötamiseks. Kui teil pole aga aega ja eelarvet, on iubenda taskukohane alternatiiv.

12. Palgake inimesi üles suurendama

Kui teie veebisait suureneb, võib olla aeg kaaluda inimeste palkamist teatud tööde või funktsioonide jaoks.

Oletame, et haldate ajaveebi oma ettevõtte veebisaidil. Kui ajaveeb suureneb, võib olla raskem sisu järjepidevamalt toota, kuna peate võib-olla žongleerima muude toimingutega, näiteks uute ajaveebipostide loomisega ja teiste blogijatega võrgustike loomisega..

Siin tulevad kasuks vabakutselised või osalise tööajaga töötajad. Oma ülesannete delegeerimine teistele võimaldab teil keskenduda suurematele ja tähtsamatele ülesannetele.

Sellised platvormid nagu Upwork, Freelancer.com ja isegi Fiverr muudavad inimeste ajutise või projektipõhise palkamise lihtsamaks kui kunagi varem. Muidugi, vabakutselise palkamise kulud kipuvad varieeruma ja mõnikord võib olla parem lihtsalt laiendada oma riietust ja palgata selle asemel alalised töötajad. Kui soovite palgata alalist personali, asuvad sellised saidid nagu Monster.com või CareerBuilder.com on väiksemate ettevõtete jaoks populaarne valik. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt töökuulutuse postitamine või platvormil CVde otsimine.

Muidugi on inimeste palkamisel mureks see, et teie jaoks on rohkem kulusid. Kui olete väikeettevõte, peate võib-olla oma töötajaid mikrotasandil juhtima ja oma ettevõttele keskendumiseks on vähem aega.

Näide – vabakutselisi, kelle leiate Fiverrist

Fiverr on ressurss, mis võimaldab teil vabakutseliste kogudes sirvida kõike, alates sisu loomisest kuni sotsiaalmeedia tugiteenusteni.

Need võimaldavad vabakutselistel luua pakkumisi, mille saate ise valida. Teise võimalusena saate luua spetsiaalselt vajaliku töö (postitada päring) ja lubada Fiverri vabakutselistel seda teha. Iga tehingu eest võtab Fiverr oma lõivu lõivu kujul, mis on lõplikule hinnale kinnitatud. Tasu sõltub tehingu väärtusest. Maine süsteemi tõttu võivad Fiverri vabakutselised olla agressiivsed, kui nad püüavad täita töökoha nõudeid.

Veebiarendajad

Fiverri anded programmeerimises ja tehnoloogias – saate vabakutseliste veebiarendajate palkamiseks oma saidile optimeerida, hallata või isegi uut funktsionaalsust lisada (vaadake seda reaalajas siin).

Kirjanikud

fiverr kirjanikudFiverri anded veebisaidi sisus – palgake vabakutselisi kirjanikke oma veebisaidi uue sisu loomiseks (vaadake seda reaalajas siit).

13. Müüge oma veebisait välja (väljuge!)

Mõnel hetkel võiksite kaaluda oma veebisaidi müüki pärast selle üles ehitamist.

Kui teie veebisait muutub suureks ja see muutub väärtuslikuks varaks, saate selle teistele inimestele maha müüa, nagu teeksite seda füüsilise kaupluse korral.

Oma veebisaidi müümiseks on kaks võimalust:

 1. Teie poole pöördub teine ​​ettevõte või ettevõte, kes on huvitatud teie veebisaidi ostmisest.
 2. Müüte selle oksjonisaitidel välja inimestele, kes soovivad teie veebisaiti osta.

Valik A ei pruugi olla enamiku veebisaitide omanike jaoks otstarbekas, kuid võite kindlasti uurida varianti B. Veebiturul, näiteks veebisaidil Flippa ja BuySellWebsite tegeleb spetsiaalselt veebisaitide ostmise ja müümisega.

Kui teie veebisait hakkab korralikku liiklust tõmbama, öelge umbes 20 000 unikaalset külastajat kuus, saate selle hõlpsalt Flippa kaudu müüa kuni 7000 dollarini! Kui soovite oma veebisaidi lahti lasta, on nende müümine oksjonisaitidel kindlasti mõistlik valik.

Näide reaalsest elust: veebisait, mille keskmiselt 18 790 kordumatu külastusega kuus müüdi Flippas 7000 dollari eest (allikas).

Järeldus

Tänu digitaalajastule ei ole veebis olemine enam valikuline lisa, vaid väga reaalne vajadus. Siin kirjeldatud sammud peaksid andma teile hea ettekujutuse teie veebisaidi võimsa potentsiaali kohta.

Ainus küsimus, mis pärast selle juhendi läbimist peaks alles jääma, on roll, mida soovite oma veebisaidil mängida teie ettevõtte õnnestumisel. Kas otsite sellelt oma põhitegevuse jaoks tuge või kas soovite minna kaugemale ja kasutada seda maksimaalselt ära?

Nagu see artikkel? Toetage meid jagades

13 kohustuslikku tegevust oma ettevõtte laiendamiseks veebis klõpsake nuppu Tweet

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map