Blogimises edu saavutamiseks õigete harjumuste loomine

Ainus ja kõige olulisem põhjus, miks inimesed teie blogi ikka ja jälle külastavad, on teie sisu.


Inimesed ei tule teie kuulutusi vaatama; nad tulevad teie postitusi lugema. Seetõttu on teie kirjutamine teie ajaveebi kõige olulisem asi. Teie peamine prioriteet peaks olema kvaliteetsete ja kaasahaaravate postituste kirjutamiseks kulutatud aeg. Siit saate teada, kuidas järjepidevalt oma blogis kickassi postitusi kirjutada.

Kirjutamisharjumused

Fookus

püsi fookuses

Hoidke tähelepanu eemale.

Lülitage see teler välja, lülitage välja e-posti teel saadetavad märguanded, logige välja oma sotsiaalmeediast ja lülitage telefon vaikse režiimi sisse.

Proovige üles seada soodustav ala, kus saaksite rahulikult ja segamatult kirjutada. Andke oma perekonnale või toakaaslasele teada, et te siin viibimise ajal mitte häirida. Teatud juhtudel aitab kirjutamine iga päev samal kellaajal. Millal olete oma loomingulistes oludes parim? Mõnedel inimestel on parim kirjutamine võimalikult varahommikul tehtud võimalikult lühikese aja jooksul. Mõne jaoks on hilja öösel. Leidke oma parim aeg, kui natuke katsetada.

Loe ja kirjuta iga päev midagi

Parim viis selleks on praktika parandage oma tekstikirjutamisoskust. Kirjutage iga päev midagi.

See võib olla ajaveebi postitus, pikk e-kiri, pool raamatu peatükki või kindel arv sõnu – siht on teie otsus. Tähtis on, et sellest kinni jääks. Iga päev millegi lugemine on teine ​​oluline viis oma tekstikirjutamisoskuse parandamiseks, teiseks on igapäevane kirjutamispraktika. See, mida loete, ei oma tähtsust, kui see on just selline kvaliteet, mida soovite jäljendada.

Tee märkmeid

Mõnikord valatakse ideid valel ajal või siis, kui te pole oma laua taga. Kas teil on kunagi olnud mõni suurepärane idee ja plaanite selle hiljem kirjutada, kuid unustage siis, mis see idee oli? Järgmine kord, kui idee lööb, kirjutage see oma märkmikusse (selline, kus teil on vaja kirjutada selle jaoks pliiatsit!) Või mobiiltelefoni.

Isiklikult kasutan Evernote’i oma märkmete ja ideede salvestamiseks, korraldamiseks ja neile juurdepääsu saamiseks.

Kui te pole seda tööriista proovinud, mine vaatama. Parempoolne pilt näitab minu märkmeid Evernote’is.

Uurimistöö

Kirjutate kõige paremini siis, kui teate, mida kirjutate.

Seetõttu uurige oma teemat enne, kui hakkate kirjutama. Kasutage mõtete kaarte ja loendeid, et ideid üles kirjutada, nii et enne, kui hakkate kirjutama, on teil kõik paigas. Siin on mõned tööriistad, mis aitavad teil oma nišis toimuvaga kursis olla ja aja saabumisel kirjutamist kiiremaks muuta.

Google’i teade

Google’i teade on tööriist, mis ei vaja tutvustamist. Seadsite otsinguterminile märguande, Google saadab teile e-kirja (iga päev, nädal või kuu) uue, asjakohase sisuga, mis on lisatud otsingumootori registrisse. See on mugav tööriist, kui soovite silma peal hoida viimastel trendidel ja konkurentide käikudel.

Google Trends

Google Trends on suurepärane tööriist õigete terminite kasutamisel või keele lokaliseerimisel oma blogipostituses.

Näiteks kasutatakse terminit „küpsiste seadus” sagedamini uuele seadusele, mis Suurbritannias jõustus 2011. aastal, „küpsiste seaduste” või „privaatsusseaduse” asemel. Seetõttu on selle juhtumi kohta ajaveebi pidades kõige parem kasutada oma jälgijatega vastukaja väljendit „küpsiste seadus”..

Buzz Sumo

Arendanud Henley Wing, James Blackwell ja meeskond; Buzz Sumo on (võib-olla) parem tööriist kui Google Trend, kui peate oma niši sügavale kaevama.

Vaid lihtsa Buzz Sumo otsingu abil saate vastused:

 • Mida inimesed teie nišis kõige rohkem jagavad
 • Millised teemad, pealkirjad ja sisuvormingud toimivad kõige paremini?
 • Mida teie konkurendid kirjutavad ja jagavad
 • Milline platvorm on teie sisu turustamiseks parim koht?

Kiire otsing Buzz Sumo kohta tagastab kirjutamise ajal populaarseimad ajaveebiturundusega seotud artiklid.Kiire otsing Buzz Sumo kohta tagastab kirjutamise ajal populaarseimad ajaveebiturundusega seotud artiklid.

Twitteri otsing + Tweetdeck

Lisage oma veebisaidil asjakohase Twitteri otsingu veerg Tweet tekk. Seda kombinatsiooni kasutades hoiad tähelepanelikuna oma niši trendide osas. Näiteks (vt pilti) näete järgmiselt, kuidas seadistan oma teki blogimise teemadega seotud säutsudel silma peal hoidmiseks.

tweetdeck

Inky Bee

Inky Bee aitab leida oma tööstuses teisi mõjutajaid, et saaksite nendega õppida ja nendega ühendust saada. Sait töötab mitmel viisil, et aidata teisi teie nišist leida. Lisage teavet oma ajaveebide kohta, märksõnu, mis näitavad teie majandusharu, ja lisage muid ajaveebe, mis võivad teie arvates huvi pakkuda. Minu sõber Adam blogimisviisardist kirjutas selle kohta põhjaliku juhendi kuidas Inky Bee abil kiiresti turumõjutajaid leida – mine vaata seda.

Kirjutamisriistad

Ümberringi on palju produktiivsuse tööriistu, mis aitavad blogijatel korraldada ja tõhusalt kirjutada. Unustage need väljamõeldud fotod, mille kasutamine võtab tundide kaupa aega, et õppida vaid kasutama. Parim on valida selline, millega teil on kõige mugavam töötada (ja soovitavalt tasuta!).

Mõned soovitused WHSRi blogijalt Gina Badalatylt:

 • Kirjuta või sure mis loob tagajärjed, kui peatate tippimise;
 • OmniWriter, mis välistab häirimise teie kirjutamise ajal; ja
 • Vabadus, mis tegelikult blokeerib teie kirjutades aeganõudvaid veebisaite.

Veel teostatavaid kirjutamisnippe & Giid

Blogi kirjutamise kohta poleks nii palju artikleid, kui see oleks teema, mille ma saaksin paari lõiguga täielikult katta.

Kurat, seal on isegi sait, mis on loodud ainult selleks.

Lisateabe saamiseks soovitan teil uurida neid kasulikke juhendeid ja ajakirjanike ning kutseliste kirjutajate juhiseid.

Artikli kirjutas Jerry Low; ilmus algselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map