Alustava ajaveebi pidamine – miks peaks ajaveebide pidamine kuuluma teie kasvukavasse

Kui alustate alles ettevõtlusega, on veebipõhist kohalolekut vaja paljudel põhjustel. Parim koht alustamiseks on ajaveeb. Vastavalt KISSmeetrika, starditurundus nõuab teistsuguseid eesmärke ja plaane kui tüüpiline turundus. Osa sellest kavast peaks sisaldama “korraliku aluse panemist”.


Kuidas saate korraliku aluse panna? Teie ettevõtte käivitamiseelses faasis on palju elemente. Üks on aga kindel, ajaveebi omamine võimaldab teil platvormi hakata potentsiaalsete lugejate / klientidega teavet jagama. See annab teile ka koha, kus saate ühendust oma valdkonna mõjutajatega.

Näpunäide: pole kindel, kust alustada? Lugege ajaveebi alustamisel Jerry A-Z-juhendit.

1. Vaatajaskonna suurendamine

Nagu eespool mainitud, on tugeva vundamendi moodustamiseks tugev vundament. Enne veebireklaamide alustamist peate vaatajaskonda, kellele reklaamida. Siiski ei saa te lihtsalt ajaveebi üles visata ja oodata, et inimesed tulevad lugema seda, mida teie kirjutate.

Esiteks peate mõistma põhjuseid, miks inimesed veebisaiti külastavad.

Teadusuuringute jaoks

Vastavalt Intuitiivsed veebisaidid, peamine põhjus, miks inimesed saiti külastavad, on see, et nad kasutavad Internetti uurimisvahendina. Siiski peate veenduma, et olete selle teema autoriteetne allikas number üks.

 • Kas olete oma ideid toetanud mõttejuhte tsiteerides??
 • Kas uurisite statistikat?
 • Kas teie postitus on täielik? Kas saidikülastaja saab teie lehelt kõik, mida nad vajavad teema kohta teadmiseks??

Konkursi ulatus

See põhjus ei tohiks teid šokeerida, sest tõenäoliselt tegite enne oma ettevõtte alustamist sama asja. Nutikas on konkurentsi laiendada ja vaadata, mida nad pakuvad, mida te ei tee, ja siis pakkuda seda, aga parem.

Kui konkurent teie saiti külastab, peaks ta mõtlema:

 • Kuidas ma selle mehega kunagi võistlema lähen?
 • See äri on tihe konkurents?
 • Tal on palju ainulaadseid ideid ja ta ei varasta konkurentidelt materjali.

Täiendava boonusena, kui need punktid täidate, panevad seda tähele ka teie kliendid.

Potentsiaalsed kliendid, kes otsivad teavet

Teine põhjus, miks inimesed veebisaite külastavad, on see, et nad otsivad toote või teenuse kohta teavet. Teie sait hüppab üles nende otsingupäringus. Kui praktiseerite kindlat SEO taktikat, peaks teie sait asuma teatud märksõnaotsingute lähedal. Kui olete oma saidile kliendid meelitanud, peate neid kaasama.

 • Vaadake Luana Spinetti artiklit, mis hõlmab 37 Kasutajate kaasamise elemendid.
 • Saate neil meililistiga registreeruda. Pakkuge külastajatele registreerumiseks ahvatlemiseks tasuta raamatut, tasuta konsultatsiooni või midagi muud.
 • Veenduge, et teie teenuse või ettevõtte kohta oleks teavet hõlpsalt leitav ja see pakuks täielikke üksikasju.

Sest sõber ütles neile

Vastavalt Forbes, 1/3 veebisaidi külastaja külastab saiti, kuna üks nende sõpradest soovitas seda. Mida see teie jaoks tähendab??

2. Saa juhiks

Näide - Peep Laja lõi 2011. aastal Conversion XL ajaveebi ja on nüüd üks juhtivamaidNäide – Peep Laja lõi 2011. aastal Conversion XL ajaveebi ning on nüüd UX-i disaini ja veebi optimeerimise üks juhtivaid kaubamärke.

Kui valiksite HVAC-remondimehe, kellegi, kes täpsustaks teie autot või leiaks isegi golfitundide juhendaja, kas soovite mõnda, kellel on palju kogemusi ja teadmisi, või kedagi, kes alustab just ilma volitusteta?

Üks suurepäraseid asju ajaveebi alustamisel on see, et võite hakata ennast juhtima selle valdkonna juhina.

Blogi on ideaalne koht:

 • Tõstke esile teadmine, mis teil on, mida teised ei tee. Ja näidake oma isikupära.
 • Jagage siseringi näpunäiteid endalt, oma töötajatelt ja isegi teistelt oma valdkonna juhtidelt. Esitades teisi tuntud nimesid, näitate, et te ei karda teistelt teavet otsida, kui teil on midagi, mis pole teile tuttav.
 • Kirjutage põhjalikud juhendid, mis on potentsiaalsetele klientidele abiks, ja näidake neile, et teil on kõige suurem huvi ja tunnete neid, mille pärast nad muretsevad.
 • Vastake küsimustele kommentaaride või foorumite kaudu.

Oletame, et alustate äriga, mis aitab korraldada kappe. Kui keegi teie kolmeriigilises piirkonnas asuvas Googles on “kapikorraldaja kolmeriigis”, peaks teie nimi ilmuma. Brauser peaks nägema teie selleteemalisi artikleid, teie korraldatud kapide pilte, sotsiaalmeedia profiile, näpunäidetega YouTube’i videoid. Sa paned sellele nime ja sinu nimi peaks selle otsingutermi alla ilmuma. Head SEO tavad aitavad teil jällegi otsingumootori tulemuste edetabelis edeneda. Parim viis kõrgete edetabelite saamiseks on regulaarse ja väärtusliku sisu loomine.

3. Jõuda teiste mõjutajateni

Teine põhjus ajaveebi alustamiseks on jõuda teiste mõjutajateni koos täiendavate ettevõtetega.

Näiteks pean ajaveebi kodu- ja aiateemadel. Olen olnud seotud ühe kirjanikuga, kes kirjutab käsitöö teemadel. Ta mainis hiljuti artiklit, mille kirjutasin kommipuhvritest ja minu saidi liiklus oli mitu päeva kiire. Kavatsen teene tagasi saada ja soovitan ühte tema artiklitest, millel on väike ülevaade.

Sel viisil ühenduse loomiseks peate siiski kõigepealt looma ajaveebi ja kirjutama väärtusliku sisu, mida teised soovivad jagada. Peate ka meeles pidama, et ajaveebikogukond on mõnes mõttes väga „kriimusta mulle selga, ma kraapin sulle“. Kui keegi retweteerib teid, jagab teie postitust, mainib teid, on teie külaline tema ajaveebis, peaksite andma endast parima, et teene tagasi saada. Muidugi soovite veenduda, et nende sisu / sisend on lugejate jaoks kõige väärtuslikum. Vähemalt peaksite neid avalikult tänama mainimise eest.

Kaevake sügavamale: toidublogi loomise algaja juhend.

4. Vestluse teema

Kui olete kogukonnas väljas ja umbes, siis ajaveebi pidamine hõlbustab teistega ühenduse loomist ja nende ettevõtte vastu huvi tundmist.

Siin on näide stsenaariumist:

Alustasite just konsultatsiooniettevõttega, mis aitas meditsiinikontoritel ajaefektiivsemaks muutuda. Otsustate osaleda mõnel kohalikul õhtusöögil, kus on kohal palju arste ja meditsiinibüroo juhte. Istudes kümne meditsiinivaldkonna võtmeisikuga laua taga, pöördub üks arstide poole ja küsib, mida te elatise nimel teete.

See on teie võimalus jagada oma uut ettevõtet. Muidugi, annate talle oma kaardi ja siiski peaksite sellel kaardil olema ka oma ajaveebi aadress. Selle asemel, et talle lihtsalt öelda, et saate muuta tema töötajaid paremini, siis ütlete talle, et postitasite just artikli sellest, kuidas arstid saavad ühe lihtsa muudatusega oma arvepidamises säästa 20 000 dollarit aastas..

Parem uskuge, et ta külastab teie blogi, kui ta võimaluse saab. Tõenäoliselt kavatseb ta sellest ka teiste inimestega rääkida. Selle ühe kontakti tulemusel võib tekkida mitu kõnet teie nõustamisteenuste saamiseks. Lõppude lõpuks, kui saate teda 800-sõnalise artikli abil tuhandeid päästa, siis kui palju saate teda tema konsultandina päästa?

5. Blogid optimeerivad ka teie saiti

Lisaks autoriteediks seadmisele ja uute klientideni jõudmisele võib ajaveebi käivitamine hoida teie veebisaidi värske, praeguse ja suurepärase sisuga täis.

See aitab teil otsingumootorites kõrgemal astuda. Kuigi Google muudab nende algoritmi pidevalt, ei muutu üks asi kunagi – Google soovib lugejatele regulaarset, kindlat ja väärtuslikku sisu.

Mida eksperdid ütlevad

Professionaalne kirjanik ja sisuturundaja Sharon Hurley Hall usub: „Kui on vaja muuta teie kohalolek veebis tuntavaks, on blogimine idufirmade ja kõigi ettevõtete jaoks väärtuslik tööriist. Eeliseid on mitu. ”

Ta töötab edasi,

sharonhh

Näiteks kui loote suurepärase sisu, mis on optimeeritud, et aidata inimestel seda hõlpsalt leida, võib teie ettevõte ilmuda otsingutulemustes liikluse suurendamiseks ja teie vaatajaskonna suurendamiseks.

Ja kui inimesed teid leiavad, võib suurepärase ajaveebisisu omamine aidata teil luua kontakti oma külastajatega, tuues esile teie teadmised ja pakkudes teile platvormi, et rääkida lugu teie käivitamisest.

Sharon, kes on ka Sharonhh.com asutaja, arvab, et uued ettevõtted ei peaks kõiki jõupingutusi sotsiaalmeedia platvormidele panema,

Paljudel uutel ettevõtetel on kiusatus keskenduda ainult teatud sotsiaalmeedia saitidele.

Kuid kuigi neil on tohutu kasutajanumber, on sotsiaalmeediaplatvormidel omad reeglid selle kohta, millist sisu peaksite postitama ja kui nähtavaks see saab.

Ja kui loote ühele ühiskondlikule platvormile ja nad tõmbavad pistmist teie sisuga, siis kõik saadud kasu kaob hetkega. Platvormi kontrollimisel saate oma vaatajaskonna üles ehitada ja omada meelerahu.

Siin on Sharon meiega jaganud, mida ettevõte saab blogimisega teha,

Muidugi pole blogimine tänapäeval pelgalt sõnade kirjutamine.

Võite veelgi ulatuslikuma leviku saada, kui kasutate oma ajaveebi sisu lähtepunktina oma põhiklientidega rohkemates vormingutes ja muudes kohtades vestlemiseks.

Kui teil on ajaveebi sisu, on seda lihtne kasutada videote, esitluste, netisaadete, infograafikute ja muu loomiseks.

Lõpptulemus: ajaveebi pidamine on endiselt asjakohane ja oluline tööriist iga käivitamisel.

Leiate Sharon Hurley Halli saidil Sharonhh.com

Esialgne artikkel avaldatakse esmakordselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map