7 kiiret võimalust ennast (ja oma blogi) reklaamida

Jah, jah – ma tean, me ei peaks hooplema. Siiski on erinevus praalimise ja natuke häbematu šillingi või enesereklaami vahel. Alustuseks paneb praalimine inimesi halvasti tundma. Enesereklaam – kui seda õigesti teha – paneb nad lihtsalt tahtma, mida me müüme. Rääkimata sellest, et enesereklaam on meie ettevõttes lihtsalt vajadus – ja see pole vaevalt patt.


Mõelge sellele nii: ettevõtted võtavad kuulutusi välja, restoranid levitavad menüüsid ja kuponge. Blogijad võiksid (teoreetiliselt) neid reklaamivõtteid kasutada … kuid ma ei usu, et investeeringutasuvus oleks suur. Sellegipoolest on oluline, et meie blogijad kasutaksime seda, mis meil on olemas (korraliku tootlusega) – enesereklaami jõudu …

Lõppude lõpuks, kui te ei reklaamita ennast, siis kes seda teeb?

Blogijatena on meie ettevõtted veebis olemas – seega on ainult loogiline, et peaksime end ka veebis reklaamima. Siin on mõned suurepärased kohad enese tutvustamiseks.

1. Sotsiaalmeedia

Sotsiaalmeedia on suurepärane viis mõttekaaslastega ühenduse loomiseks ja oma fännide leidmiseks. Twitter, Facebook ja LinkedIn on kõik tuntud paigad – see tähendab, et potentsiaalseid ühendusi on vaja luua palju.

Kui olete alles alustanud, võiksite kaaluda teiste mõjutajate võrkude kasutuselevõttu, et õppida, kuidas nad ennast edukalt reklaamivad. Vaadake, mida nad teevad – kuidas nad suhtlevad oma jälgijatega, kuidas nad lingid ja äri kommentaaridesse panevad ja kuidas nad oma vooge ära kasutavad? Vaadake, mis toimib – seejärel kasutage oma õpetusi oma sotsiaalmeedias tehtavatesse pingutustesse.

Tehke meetmeid: otsige oma tööstuses mõjutajaid

Muidugi, nende mõjutajate jälgimiseks peate teadma, kes nad on … Buzzsumo on suurepärane vahend just selle õppimiseks. Buzzsumo abil saate filtreerige oma tööstuse mõjutajad välja nende jälgijate arvu ja Twitteri retweetide põhjal.

buzzsumo-otsingBuzzSumo Influencer Search (veebimajutus)

2. Foorumid

Kui Internetiturundusfoorum välja arvata, on teiste niššide foorumi liikmed tavaliselt väga sõbralikud ja vastuvõtlikud teistele, postitades kvaliteetset, kasulikku ja asjakohast sisu. Lisaks on moderaatoritel tavaliselt kombeks vanemate liikmete panusega – ja linkide kaotamisega (kui lingid ja kaastöö on muidugi asjakohane).

Foorumite eeliseks on võtmetähtsus.

Näiteks kui teil on veebisait, mis räägib emmedest, võiksite kaaluda toiduvalmistamise või lastehoiu foorumite vaatamist – neil on tõenäoliselt teie ajaveebi jaoks olulised teemad ja lugejad, kes on nendest teemadest huvitatud. Võimalik, et leiate jututeemat, mis arutab imetamistoiminguid ja -nõuandeid, või kiiret, lihtsat ja tervislikku õhtusöögiretseptide vahetamist – koefitsiendid on küll, teil on midagi asjakohast ja huvitavat, mille panustamiseks… sel juhul saate oma panuse koos lingiga lisada tagasi oma blogisse, kust nad saavad lisateavet.

Samuti on oluline rämpsposti vältimine – ärge postitage igale lõimele oma ajaveebi linki.

Teie eesmärk on olla kogukonnale kasulik ja loobuge sellest lingist ainult siis, kui see lisab käimasolevale arutelule õiguspäraselt lisaväärtust või kui mõni liige seda küsib.

Tehke meetmeid: leidke oma nišist aktiivsed foorumid

Vastavatele foorumilõimedele postitamiseks peate need esmalt leidma. Proovige otsida:

“Inurl: / foorum + võtmeterminid”, “inurl: / vbulletin / + võtmeterminid” jne.

Näiteks kui pakute burgeriretsepti, otsige näiteks „inurl: / vbulletin / + burgeri retsept“ või kui soovite jagada blogimisnõuandeid, siis otsige otsingut „inurl: / forum / + blogimisnõuanded ”- ja nii edasi.

3. Infoleht

Infolehed on suurepärane viis lugejatega ühenduse loomiseks väljaspool tegelikku ajaveebi, edendades neile nende väärtust.

Esiteks vajate viisi nende e-posti aadresside kogumiseks – teie ajaveeb sobib selleks suurepäraselt. Neile annab lihtsa ühe väljaga vorm kiire e-posti aadressiga e-posti aadressi sisestamiseks. Mis puudutab infolehte ennast, siis peate leidma viisi, kuidas see huvitavaks muuta, et inimesed seda tegelikult loeksid … ja tahaksid lugemist jätkata.

Lugejate jaoks pole miski huvitavam kui võimalus kirjanikuga tuttavaks saada – nii et ärge kartke jagada isiklikku teavet. Seetõttu ei jäta ma kunagi Web Hosting Talki uudiskirja – see on pidevalt huvitav ja tunnen, et saan kirjanikega tuttavaks.

Näide reaalsest elust: Dennis Johnson veebimajutusest Talk

Nii kirjutas Dennis Johnson hiljuti oma tellijatele oma õue muttide kohta –

wht-infoleht

Tsiteeritud veebimajutus Talki uudiskirjast (oktoober 2014, The Whole Mole)

… Soovin, et see sisaldaks näpunäiteid oma õuelt muttidest vabanemiseks. Arvasin, et olen neid kontrolli all – ja sain hakkama. Siis – järsku – naasesid nad mõni aasta tagasi pärast mõneaastast moolivabadust. Nad lihtsalt ei tulnud tagasi, nad tõid kaasa kogu oma pere! Kõik lapsed, tädid ja onud, vanavanemad, kõik! Kõigi mooliradade tõttu, millest ma läbi kukkun, ei saa ma vaevalt oma õuel kõndida. Mul on piisavalt raske kõndida, ilma et sellele oleks lisatud takistust, kui äkiline stabiilne maapind on palju allapoole, kui tundus …

Sa saad registreeruge veebimajutuskeskusesse siin.

4. Osalege konverentsil

Konverentsid on suurepärane viis potentsiaalsete lugejatega kohtumiseks – ja kuna te kahtlemata osalete oma ajaveebi teemaga seotud konverentsil, on need potentsiaalsed lugejad kõik asjakohased potentsiaalsed lugejad. Laiendage selle enesereklaami võimaluse ulatust, viies need visiitkaardid näpunäitest nr 5 ja viies need sotsiaalmeedia postitused vihje nr 1 alt ära..

See on minu nimekaart. Võite ka ühe teha - isegi kui teil pole ettevõtte nime, millele seda printida.

5. Visiitkaardid

Jah, teie ettevõte eksisteerib veebis – aga te elate füüsilises maailmas.

Olete kohustatud kohtuma oma valdkonna inimestega – eriti kui osalete võrgustiku loomise üritustel või tööstuse segistitel. Visiitkaartide hoidmine käepärast pole lihtsalt mugav viis kontaktteabe jagamiseks – see tagab teie ajaveebile legitiimsuse ja professionaalsuse taseme.

See on minu nimekaart. Te peaksite seda ka tegema – isegi kui teil pole ettevõtte nime, millele seda printida.

6. Võrgustik messidel

Messid toimuvad peaaegu igal konverentsil ja mõnikord isegi eraldiseisvatena.

Kas teate, mis on messidel suurepärast? Kõik seal müüvad või soovivad osta. Teil kui kohalolijal on võimalus alustada diskussiooni kõigi müüjatega – rääkimata teistest kohalolijatest, kes on seal osturežiimis. Laske need visiitkaardid valmis saada.

7. Välja andma pressiteate

Pressiteated on suurepärane suhteliselt odav (ja kohati ka tasuta) viis oma ajaveebi reklaamimiseks. Igaüks võib leida väljaandeid veebist ja kui teie reklaam on väärt uudiseid, võidakse see isegi kätte saada ja uudisteväljaannetega hõlmata. Oma müügikoha haardeulatuvuse suurendamiseks ja selle vastuvõtmise tõenäosuse suurendamiseks saatke see isiklikult lühikese sammuga asjakohasele meediale – nii tööstuse väljaanded või saidid kui ka kohalik meedia on kõik head võimalused.

Peamine on pakkuda midagi uudisväärtuslikku – olgu see siis uus teenus või pakkumine, sündmus, teadaanne, et räägite mingil üritusel, meene või loteriid – saate idee.

Sinu kord

Enda ja. Reklaamimiseks on lugematu arv viise suunake oma blogisse uut liiklust – ja mis veelgi parem – paljudel neist pole hinnasilti.

Mida sa siis ootad? Minge sealt välja ja hakake enda nimel šilli pidama.

Artikli kirjutas Jerry Low; ilmus algselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map