7 edukaimat e-kaubanduse nippi, mida oma ettevõttes rakendada

Selle artikli kirjutas Lori H Morris


Igal ettevõtjal on sügav soov alustada ettevõtet ja lasta sel töötada autopiloodil. e-kaubandus on parim viis enda jaoks töötava ettevõtte juhtimiseks. Nende edukate näpunäidete abil saate muuta oma väikese e-kaubanduse ettevõtte edukaks.

igor-miske-207639e-kaubanduse näpunäited, mida oma ettevõttes rakendada.

Muud kasulikud artiklid neile, kes alustavad e-kaubanduse ettevõtet:

 1. Avage WordPressiga e-poe pood
 2. Alustage Shopifyga veebipoodide müümist
 3. Looge Wixiga veebiväljaanne
 4. Alustage reisiblogi ja teenige raha
 5. Parim veebimajutus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele

1. Kohtle oma kirge ettevõttena

Kui teie e-kaubanduse ettevõte on sündinud huviringist või on midagi sellist, mida teete vabal ajal, viige oma kirg järgmisele tasandile. Alustage selle kui hobi mõtlemist ja mõelge sellele kui toimivale ettevõttele. Esimene viga, mille ettevõtete omanikud ettevõtluses teevad, on mõte, et nende ettevõte on liiga väike, et ennast ettevõtjaks nimetada. See pole üldse nii. Mõelge strateegiliselt sellele, kuidas saaksite oma ettevõtet kasvatada

See algab järgmiselt:

 • Äriplaani väljatöötamine kasvu jaoks. Kui teil on plaan paigas, saate selle nimel tööd teha.
 • Rahastamine oma uue äriettevõtte jaoks. Rääkige investoritega või külastage panka laenu saamiseks. Oma hobina ettevõtte käivitamiseks vajate kapitali.
 • Koostage turundusplaan. Igal suurel või väikesel ettevõttel on turundusplaan. Alustage oma toote või teenuse turustamist juba täna. See on esimene samm ettevõtte kasvu suunas.

2. Valige hea e-poe platvorm

Kuna olete ettevõtte omanik, vajate põhjalikku visiooni võimalike probleemide tuvastamiseks enne nende tekkimist. Hinnake erinevaid e-kaubanduse platvormid veebiettevõtteks sest see on kogu teie toimingu alus. Väikeettevõtetele parima veebisaidi majutamise otsimiseks peate kulutama aega.

Tarkvara valimisel peate arvestama mastaapsuse, turbeprobleemide, turundusriistade ja kasutatavusega. Siin on siiski mõned muud asjad, mida tuleks kaaluda:

 • Hinnakujundus ja maksmine
 • Integratsioonid
 • SEO ja mobiilisõbralikkus
 • Kasutajatugi

3. Tehke kindlaks, kes on teie kliendid

Mis tahes ettevõtte esimene reegel on oma sihtklientide tundmine ja mõistmine. Peate teadma nende harjumusi, huvisid ja seda, kuidas nad oma vaba aega veedavad. Paljud ettevõtjad teevad selle vea, et eiravad seda olulist sammu ettevõtluses. Seetõttu raiskab see turundusstrateegiate loomisel palju aega ja ressursse.

Kaaluge oma kupongide veebisaitidega töötamist, et jõuda oma sihtrühmani. See strateegia töötab, kui tuvastate oma ettevõtte motiivid, sihtrühma ja teil on selge tootepakkumine.

Selles etapis selgitate välja, millised turundusressursid annavad parima investeeringutasuvuse.

Kui vajate oma klientide vajadusi, võite arvestada ka järgmisega:

 • Alustades olemasolevatest andmetest
 • Kliendireisi kaardistamine
 • Klientide küsitlemine
 • Kliendiuuringute läbiviimine
 • Konkurentsi analüüsimine

4. Muutke ostuprotsess lihtsamaks

Kas soovite rohkem oma tooteid veebis müüa??

Veenduge, et teie kliendid ei pettuks ega loobuks oma vankritest. Kui väljamakseprotsess on keeruline, võivad nad selle asemel osta teiselt e-poe veebisaidilt.

Lihtsustage ostuprotsessi, et kõigil oleks teie veebisaidilt hõlpsam osta. Selle saate teha, kui välistate kasutaja konto loomise nõude ja vähendate lehtede arvu, mida keegi peab enne ostmist läbi vaatama..

Looge vaikimisi ja odav saatmisvalik, mis kuvatakse automaatselt ostulehel. Vormide kiiremaks täitmiseks tuleks kasutada automaatset täitmist.

Samuti on hea mõte salvestada klientide saatmis-, arveldus- ja makseteave.

Veenduge, et kliendid saaksid oma tellimuste eest makseid teha mõnel viisil, ja lisage tavalised maksevõimalused, näiteks Amazon ja PayPal.

Kassaprotsessi parandamiseks võite kaaluda isegi järgmisi viise:

 • Muutke kassasüsteem mobiilisõbralikuks
 • Kaaluge progressiindikaatori kasutamist
 • Vältige liikmesuse või sisselogimise kasutamist
 • Pange turvaelemendid kõikjale
 • Taotlege vähem, kuid ainult olulist teavet

carlos-muza-84523-1Suurendage e-kaubanduse müüki, täiustades oma kassat.

5. Pange oma kliendid üles suursaadikuteks

Kas otsite viisi, kuidas oma ettevõttele usaldusväärsust lisada?

Noh, võite selle saavutada eelmise kliendi positiivselt kumava iseloomustusega. Peaksite regulaarselt arvustusi ja iseloomustusi jagama ja neid koguma, julgustades seega oma saidi külastajaid müüma.

Pärast iseloomustuse saamist leidke viis, kuidas seda oma klientidega jagada. Mida rohkem nad teie ettevõttest teada saavad, seda tõenäolisemalt nad teilt ostavad. Kliendid on teie ettevõtte jaoks parim vara; võimendada neid vastavalt.

Lisaks on siin mõned lisavõimalused, mida saate teha:

 • Minge täiendava miili kaugusele, et jätta klientidele täheline mulje – isegi väikesed isiklikud žestid põhjustavad pulbitseva efekti.
 • Kuulake klientide kaebusi – näidake neile, et hoolite oma klientide tunnetest ja soovidest.
 • Pakkumise premeerimine – premeerige oma kliente. See paneb nad teist rohkem mõtlema

6. Kasutage ära tasuta prooviversioone

Kasutage oma rakenduste jaoks tasuta prooviversioone, et leida oma vajadustele parimad.

Uue ettevõtte omanikuna peaks katsetamine olema teie protsessi osa. Jätkake oma ettevõttele kõige kasulikumate rakenduste kasutamist, eriti kui äri läheb tihedamaks.

7. Rakendage ranget turundusprotsessi

Mõelge oma ettevõtte jaoks erinevatele turundusmeetoditele.

Lisaks sotsiaalmeedia kasutamisele suunake oma tooteid populaarsete ajakirjade ja muude ajaveebide poole. Kasutage e-posti infolehti, et tellijad oleksid teie ettevõtte pakkumistest kursis.

Parima kuvamise saate otsingumootori optimeerimise kaudu. Orgaanilise liikluse suurendamiseks veenduge, et teie veebilehed on märksõnade jaoks optimeeritud. Mida kõrgem on teie veebisaidi positsioon otsingumootorites, seda lihtsamalt kliendid teid leiavad.

Siin on mõned näpunäited e-kaubanduse turundustegevuse parandamiseks:

 • Sisuturundusstrateegia – looge sisestrateegia, et luua oma vaatajaskond ja saada sihitud otsinguliiklust
 • Võimu suurendamine – kasutage oma e-poe poode autoriteetse platvormina klientide vestluseks
 • Keskenduge kohalikule kaubamärgile – kui teil on telliskivide ja mördi pood, võite keskenduda kohalikule kaubamärgile ja turundusele
 • Hoidke end valdkonnauudistega kursis – kasutage oma klientidega jagamiseks sisus värskeimaid tööstuse uudiseid.
 • Toodete müümine / ristmüük – kui seda õigesti kasutada, on efektiivsed müügi ja ristmüügi tehnikad. Lööge külastajaid asjakohaste tootelinkidega.

Järeldus

Tulusa e-kaubanduse ettevõtte juhtimine on võimalik, kui kasutate oma ettevõtte kasvatamiseks õigeid tööriistu ja taktikaid. Vaja on vaid rasket tööd ja strateegiat, et see kasvaks.

Lori H. Morris on digitaalse turunduse spetsialist ja sisukirjutaja Toronto veebiarendusettevõte ning on spetsialiseerunud turundusele, SEO-le ja sotsiaalsele kaasamisele.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map