5 sisu optimeerimise näpunäidet teie sidusettevõtte turunduse veebisaidile

Sidusettevõtte turundus edendab usaldust ja mainet. Teie sisu pealiskaudne töötlemine tagasilükkamise tõenäoliselt põhjustab, tulemuseks on kehvad konversioonid ja vähe liiklust. Selle peamiseks põhjuseks on asjaolu, et inimesed otsivad kedagi teadlikku, kes pakuks neile asjalikku ja tegelikult kasulikku teavet.


Kuid tõde on see, et me kasvame edasi liikudes. Aja jooksul omandame rohkem teadmisi ja kogemusi selle kohta, mis moodustab hea kirjutamise ja usaldusväärse sisu. Teie sidusettevõtte saidi toimivust saab parandada mitmel viisil, kui hea kirjutamine ja asjakohase sisu optimeerimine aitavad teil paremat sisu muuta. Seda saab kasutada tulevaste artiklite ja juhendite ostmisel ning ka vanema sisu uuendamisel.

Vastavalt 99 firmat, sidusreklaamiprogrammid loovad reklaamijatele 15–30% kogu müügist, kusjuures 81% brändidest ja 84% kirjastajatest rakendavad sidusreklaamimisel juba oma digitaalse sisuga seotud jõupingutusi. Selles artiklis otsime teile olulisi näpunäiteid, mis aitavad teil konversioone parandada ja liiklust märkimisväärselt suurendada.

Sisu optimeerimise näpunäited sidusettevõtte turunduse veebisaidile

1. Sügavus üle ulatuse

Selle eesmärk on korrata, et inimesed otsivad väärtuslikku sisu, mis oleks neile otseselt kasulik. Ükskõik, millise demograafilise eesmärgi jaoks teie eesmärk on, on esiteks vaja käsitleda oma vaatajaskonna vajadusi.

Inimesed ei hooli jootatud sisust. Vastavalt Iiobi 2 rõõm, 38% turundajatest väidab, et sidusettevõtte turundus on nende klientide peamine ostmisviis, samal ajal kui 57% väidab, et blogimine ja sisu loomine on nende eelistatud liikluse suurendamise viis.

Veendumaks, et sidusettevõtte turunduse veebisait peab olema põhjalik ja informatiivne. Kas võiksite osta toote, mida reklaamib sait, mis pole piisavalt teadlik? Sisu optimeerimise eesmärk peaks olema mitte ainult artiklite pikemaks ja laiemaks muutmine, vaid pigem põhjalikum ja täpsem.

2. Parandage loetavust

Kopeerimise lugemismugavust määravad erinevad tegurid. Kõige populaarsem viis selle mõõtmiseks on Flesch-Kincaidi tulemus.

„Kõrge loetavuse skoori hoidmine tuleb teie veebisaidile kasuks paljudest vaatenurkadest. Esiteks – ilmne. Hästi vormistatud koopia ei tundu läbitungimatu. See loeb sujuvalt ega nõua liiga palju andmetöötlust. Teiseks on loetavus SEO jaoks ülioluline. ”

– Christopher K. Mercer, digitaalne ettevõtja ja programmi looja Citatior.

Ei ole mingit garantiid, et Google arvutab veebisaidi sisu Flesch-Kincaidi skoori. Kergesti loetava sisu puhul kiputakse otsingutulemustes siiski kõrgemale kohale jõudma. Selle põhjus peitub ka inimfaktoris. Inimesed ei taha lihtsalt väga keerulist teksti lugeda, kui seda pole vaja. Kui inimesed klõpsasid teie lingil Google’is ja jätsid teie lehe varsti pärast seda, “karistab” Google veebisaiti, kuna see ei andnud kasutajale soovitud väärtust. Seetõttu ei tohiks see olla otsingutulemustes kõrgel kohal.

Yoasti loetavuse analüüsi tööriistYoasti loetavusanalüüsi tööriist (allikas)

Niisiis, kuidas optimeerida oma teksti paremaks loetavuseks? Siin on mõned soovitused:

 • Hoidke laused lühikeseks. Mida lühemad nad on, seda lihtsam on teksti punkti jälgida. Lauseid tuleks hoida vähem kui 15 sõna all.
 • Hoidke oma lõigud lühikesed. Suured tekstiplokid hirmutavad ja peletavad lugejaid lugemisest sageli eemale. Kui teie lõigud jäävad 5–6 rea alla, on need kasutajasõbralikud.
 • Kasutage selliseid pistikuid nagu “siiski”, “pealegi”, “lisaks” jne. Need aitavad luua ideede vahel loogilise ühenduse, mis muudab teksti kergemini loetavaks.
 • Artikli skaneeritavamaks muutmiseks kasutage täpploendit.
 • Võimaluse korral vältige passiivset häält.

Samuti saate piirata kasutatavate määrsõnade arvu. Vanasõnade valimise asemel on parem kasutada kirjeldavamaid tegusõnu. See hoiab teksti kaasahaaravamana. Siin on lühike näide:

 • Jennifer kõndis kiiresti
 • Jennifer kiirustas

Teine versioon on palju kirjeldavam ja sisutihedam, mis muudab selle lugemise lihtsamaks ja köitvamaks.

3. Kasutage multimeedrit

Sidusettevõtte turunduse veebisaidi edu määratleb osaliselt see, kui haakuv on selle sisu. Võttes arvesse tänapäevast tehnika ökosüsteemi, näib, et meil on lühem tähelepanuulatus ja tundub, et meile ei meeldi pikkade lõikude või pikkade tekstide lugemine üldiselt. Seetõttu peame aeg-ajalt oma artikleid piltide ja videotega täiendama.

Siin on mõned viisid, kuidas saate lugejate seotust oma sisuga märkimisväärselt suurendada:

 • Kasutage pilte nägudega. Me oleme evolutsiooniliselt ajendatud nägude poole. Nemad haarata meie tähelepanu ja kaasata meid, mis võib aidata teil rõhutada oma teksti ja üleskutsete olulisi osasid.
 • Kasutage pilte ja infograafikaid, mis hõlbustavad teie teksti mõistmist.
 • Üldine soovitus on kasutada pilti 200 tekstisõnas. Blogiprofiilid on aga analüüsinud 100 populaarseimat ajaveebi sissekannet Internetis ja jõudnud järeldusele, et neil on pilt umbes 350 sõna.

4. UX märksõnade kohal

SEO standardid muutuvad aja jooksul palju ja sageli kipub kvaliteetne optimeerimine olema kuude jooksul aegunud. Nii juhtus märksõnadega, mis on lehel optimeerimise ajal intensiivselt arutatud teema.

James Daily, veebisaidi sisuosakonna juhataja Flashessay.com jagas seda

“Mõni aasta tagasi pidid kirjanikud hüppama läbi kõige veidramatest kõvadest, et märksõnu nutikalt oma teksti integreerida. Need meenutasid sageli kärbitud ja ebaloomulikke tekstilõike, mida ükski mõistlik inimene ei ütleks kunagi.

SEO standardid on aga märkimisväärselt nihkunud ja nüüd peetakse märksõna topimist pigem parimaks tavaks. “

Hästi läbimõeldud kasutajakogemus (UX) on nüüd muutunud oluliseks komponendiks otsingumootorites kõrgel kohal hoidmisel, mis tegelikult pakub veebisaitidele tervislikku liikluse sissevoolu. Vastavalt Üles Tal, 88% klientidest on ebatõenäoline, et naaseb halva UX-iga veebisaidile, 62% väidab, et on hakanud UX-i sobimatuse tõttu aktiivselt seda konkreetset kaubamärki vältima.

See ei tähenda, et märksõnad pole nüüd olulised, need on endiselt üks kriitilisi signaale, mida otsimootorid arvestavad veebisaitide järjestamisel otsingutulemustes. Kuid UX on nüüd keskne komponent SEO optimeerimise strateegia.

Kuid mida see tähendab saidiomanike jaoks?

Lihtsustatult öeldes peame enne midagi keskenduma klientide vajaduste rahuldamisele. Seetõttu on potentsiaalsete klientide pommitamine korduvate ja ebaloomulike süntaasidega halb tava. Keskenduge kliendi küsimustele usaldusväärsetele vastamistele ja alles seejärel proovige oma tekstile märksõnu rakendada.

5. Räägi lugu

Sidusettevõtte turunduse veebisaidi üks olulisi eesmärke on luua usalduslik suhe oma publikuga. Paljud ettevõtted kasutavad jutuvestmist oma klientidega sisuka ühenduse loomiseks. Jutuvestmise tüüp, mida kasutate isikliku konto kirja kirjutamine.

Alustame selle taga olevast teadusest.

Üllatavalt vastavalt hiljuti avaldatud uurimistöö, jutuvestmine tõstab kehas oksütotsiini taset – ühte “hea enesetunde” hormoonist. Inimestel on tavaliselt füüsilise ja sotsiaalse suhtluse ajal kõrgenenud oksütotsiini tase, näiteks kallistused, käepigistused jne.

300% kasvTulemuste tulemused näitavad, et narratiivilisel sissejuhatusel oli suur mõju nii täislehe lugejatele kui ka keskmisele lehekülje ajale (Puhver)

Seetõttu pole üllatav, et artiklid, mis kirjeldavad jutuvestmist, võrreldes lihtsalt aruandlusega, tagavad suurema kaasamise ja palju suurema publiku. Tegelikult suurendab mõne jutuvestmise elemendiga artikli süstimine selle lugejate arvu kolmekordne, vastavalt puhvri enda testile.

Teksti jutuvestmise omaduste parandamiseks kaaluge konsulteerimist Shaelin kirjutab, Diane Callahan, ja teenused nagu Essee pakkumine.

Vigu, mida tuleb vältida

Nüüd, kui meil on parem arusaam, kuidas sidusreklaamide veebisaidi sisu optimeerida, vaatame lähemalt mõnda viga, mida tasub vältida. Pidage meeles, et need võivad tõsiselt kahjustada teie müügivihjeid ja müügi suurendamist, seega vältige neid alati:

Spetsialiseerumise puudumine

Sidusettevõtte turunduse veebisaidil on keeruline katta kõiki tegevusharusid ja nišše päikese all. Vastavalt Vastuvõttev kohus, Kõige populaarsemad sidusettevõtte turundusnišid on näiteks mood (18,7%), tervishoid (11,1%) ja reisimine (8,6%). Olgu tegemist infotehnoloogia, tervise, moe või millegi erinevaga, spetsialiseeruge oma teenustele aeglaselt ühes või teises suunas. See võimaldab teil tõsta oma hindu, meelitada rohkem eksklusiivseid kliente ja arendada põhjalikke teadmisi sidusettevõtte turundusniššide kohta.

SEO puudumine

Ükskõik, kas meelitada kliente või asuda lihtsalt sellistes globaalsetes otsingumootorites nagu Google ja Bing kõrgemal, peate veenduma, et teie SEO mäng vastab ülesandele. Tööriistad nagu Google’i märksõnade plaanija, SEMrush ja Ahrefs aitab teil tuvastada populaarseid märksõnu, fraase ja optimeerimissüsteeme, mis toimivad hästi teie sidusettevõtte turundusnišis.

Pideva innovatsiooni puudumine

Ja sidusettevõtte turunduse eesmärk on anda üha rohkem võimalusi kõigile, kellega te partnerite. Looge kindlasti erinevat tüüpi sisu, laiendage oma teenuste portfelli ja kaasake pidevalt oma vaatajaskonda. Ärge leppige rutiiniga ja proovige perioodiliselt teha midagi uut ja põnevat, et hoida sidusettevõtte turunduse veebisait atraktiivsena.

Järeldus

Sisu optimeerimise kontseptsioon on viimase viie aasta jooksul dramaatiliselt muutunud. Kureerige kindlasti oma sidusettevõtte turunduse veebisaiti ja sisu, et meelitada võimalikult palju kliente ja kliente. Kui olete leidnud oma brändile sobiva sisu optimeerimise süsteemi, leiab õige vaatajaskond tee teie juurde otsingumootorite ja suusõnaliselt.

Leona Henrysoni kohta – vabakutseline kirjanik ja UX-i disainer. Lisaks on ta kaastööline erinevatele ajaveebidele. Kui ta ei kirjuta ega kavanda, ujub, matkab ja lumelauasõitu teeb, kui ilm vähegi lubab.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map