5 näpunäidet oma ettevõttele õige e-posti teenuse pakkuja valimiseks

Viimase paari aasta jooksul on valdav enamus ettevõtteid lootnud teie ettevõtte kasvatamiseks ja oma tulude suurendamiseks e-turundusele.


E-posti turunduse ROI on 50% 4400%. Iga dollari eest, mille ettevõtted e-posti turundusele kulutavad, näevad nad vastutasuks 44 dollarit. Andmed näitavad ka, et e-post on suurim konversioonide allikas konversioonimääraga 4,38%.

Võrdluseks teevad ettevõtted keskmiselt 2 dollarit tulu iga 1 dollari kohta nad kulutavad tasulisele reklaamile. Samal ajal võib sotsiaalmeedia investeeringutasuvust olla äärmiselt keeruline mõõta. Tegelikult, 52% turundajate seas tunnistavad, et kogevad väljakutseid oma tulude ülevaatamisel sotsiaalmeedias.

Numbrid ei valeta. E-posti turundus on igas suuruses kaubamärkide usaldusväärne ja tõestatud tulude liik, alates väikestest pereettevõtetest või ülemaailmsetest e-poe poodidest.

Ehkki on tõsi, et e-posti turunduse tõhusus sõltub paljudest teguritest, on üks olulisemaid õige e-posti teenuse pakkuja (ESP) valimine, mida on sageli palju lihtsam öelda kui teha.

Tehke Google’is otsingutermin „meiliturundus” ja näete lugematuid e-turunduse tööriistu, mida saate kasutada – igaühel neist on oma omadused, sihtrühma kasutajad ja hinnasuunad. See võib muuta teie ettevõtte jaoks parima ESP valimise väga keeruliseks otsuseks.

Selles postituses tutvustame teile kõiki toiminguid, mida peate tegema oma ettevõtte jaoks sobiva e-posti teenuse pakkuja valimiseks, sõltumata sellest, kas proovite esimest korda e-posti turundust või otsite paremad alternatiivid teie praegusele e-posti teenuse pakkujale.

Lugege – 5 olulist näpunäidet ettevõtte jaoks õige e-posti teenuse pakkuja valimiseks @campaignmonitori kaudu öelge sõbrale

Nõuanded õige e-posti teenuse pakkuja valimiseks

1. Visandage oma strateegia

Õige ESP valimise esimene samm on nuputada, kuidas see sobib teie üldise e-posti turundusstrateegiaga. Saate oma strateegia visandada, esitades endale küsimusi, mis hõlmavad järgmist (kuid pole nendega piiratud):

 • Milliseid eesmärke soovin saavutada meiliturundusega?
 • Kuidas ma kavatsen kasutada oma valitud ESP-d nende eesmärkide saavutamiseks?
 • Kas ma saadan infolehti? Reklaammeilid? Ürituste kutsed?
 • Kas soovin luua e-kirju mobiilseadmetele optimeeritud kohandatavate mallide abil? Või kas ma tahan luua e-kirju nullist ja kodeerin nad ise?
 • Millised e-posti mõõdikud on minu jaoks määrava tähtsusega?
 • Millist tüüpi funktsioonid lihtsustavad mul oma eesmärgi saavutamist? Kas see on automatiseerimine? Segmenteerimine? Või mõni muu funktsionaalsus?

Teile on saadaval palju e-posti teel turundamise tööriistu. Igal neist tööriistadest on oma unikaalsed funktsioonid, hinnakujundusplaanid, integratsioonid ja sihtrühma kasutajad. Ülaltoodud küsimustele vastavate küsimuste esitamine võimaldab teil valikute loendit kitsendada ja teie otsustamine on palju lihtsam.

2. Mõelge, milliseid funktsioone teil vaja on

See on ESP valimisel oluline aspekt. Ettevõtted tähtsustavad erinevaid funktsioone sõltuvalt nende eesmärkidest, kuid neid funktsioone kasutavad e-posti turundajad kõige sagedamini.

Mallid

See on paljude e-turundajate põhifunktsioon. Mallid aitavad e-posti turundajatel luua professionaalse kvaliteediga e-kirju mõne minutiga. Kui meilisõnumite kiire loomine on prioriteet, siis peaksite otsima ESP-i, millel oleks lai valik disainilahendusi, mida saate kohandada vastavalt teie e-posti nõuetele, olgu see siis infoleht, tervitusmeilisõnum või tehingumeil..

Allikas: Päris head meilid

Mobiili optimeerimine

Praegu toimub umbes 53% kõigist meiliaadressidest mobiiltelefonides. Seetõttu on e-posti turundajate jaoks oluline saata e-kirju, mis kuvavad suurepäraselt nii laua- kui ka mobiilseadmeid. ESP kasutamine koos mallidega, mis reageerivad mobiilile kohe pärast nahkhiirt, takistavad teil olulise osa vaatajaskonnast võõrandumist ja väärtuslike konversioonide kaotamist..

Analytics

Ainus viis e-posti turunduse jõudluse täpseks mõõtmiseks on analüütika. Otsige ESP-d, millel on analüüsi juhtpaneel, kus kuvatakse kõik meiliturunduse mõõdikud, mida peate jälgima, näiteks e-posti avanemine, klõpsud, tellijatest loobumine, kaasamine ja muidugi ROI. Nii saate jälgida nii oma üldist toimivust kui ka konkreetsete kampaaniate toimivust.

Allikas: Kampaaniamonitor

Automatiseerimine

Nagu igal digitaalsel turundajal, on ka teie plaadil tõenäoliselt palju. Olete hõivatud inimene, kes ei saa endale lubada, et kulutate iga päev tohutult aega lihtsalt e-kirjade saatmisele. Seetõttu on kindla automatiseerimisvõimalusega ESP valimine ülioluline. Töövood saate ühe korra üles seada ja ülejäänu eest hoolitseb teie ESP. Näiteks saate aasta alguses seadistada kõik puhkusemeilisõnumid ja oodata vaid konversioonide saabumist..

Tõhusa e-posti turundusstrateegia jaoks on esmatähtis omada ESP-s õigeid funktsioonide kombinatsioone.

3. Määrake oma eelarve

ESP-de suurepärane asi on see, et ESP on saadaval peaaegu iga eelarve ja ettevõtte suuruse jaoks. Seal on tasuta tööriistad, mis pakuvad paljundusriba funktsioone, ja on ka kallimaid, ettevõtte tasemel ESP-sid, millel on keerukamad funktsioonid.

Teil on ESP-d, mis teenindavad piiratud eelarvega väikeettevõtteid, keskmise suurusega ettevõtteid, kellel on veidi suuremad eelarved, ja Fortune 500 ettevõtteid, kellel pole probleeme kulutada ESP-le iga kuu kümneid tuhandeid dollareid.

Kui olete väikese telliskivide ja müüriga kaupluse e-turundaja, pole teie jaoks otstarbekas kasutada ESP-i, mis maksab ennekuulmatu summa raha.

Peate meeles pidama, et e-posti turundus ei tähenda suuri kulutusi. Pigem on see tegelikult vajalike funktsioonide hankimine ja kulude suhteliselt madalad hoidmine. Kõige kallim ESP ei pruugi olla teie ettevõtte jaoks ja teie konkreetsete eesmärkide komplekt tingimata parim.

Ehkki teil võib tekkida kiusatus ettevõtte tasemel ESP-d kasutada ja selle eest maksta, raiskate väärtuslikke ressursse, kui te ei kasuta lisafunktsioone.

Bränd
Alghind
2000 kontakti jaoks
Parim
Ettevõtte veebisait
Kampaaniamonitor9 dollarit kuus29 dollarit kuusBlogid, väikestest kuni suurte ettevõtete ja agentuurideni.Külastage veebis
GetResponse15 dollarit kuus25 dollarit kuusVäikesed ja suured ettevõttedKülastage veebis
Pidev kontakt20 dollarit kuus45 dollarit kuusVäikestest kuni suurte ettevõtete ja ettevõteteni, kellel on nišinõuded nagu ürituste korraldamineKülastage veebis
MailChimp9,99 dollarit kuus29,99 dollarit kuusBlogid, ettevõtjad ja väikeettevõttedKülastage veebis
AWeber19 dollarit kuus29 dollarit kuusBlogid, väikeettevõtted ja ettevõtjadKülastage veebis
Sendinblue81 dollarit kuusKontakti eest ei võeta tasuBlogid, ettevõtjad, väikeettevõttedKülastage veebis

ESP kasuks otsustades on oluline nende hinnaskeemid põhjalikult üle vaadata. Enamikul ESP-del on täna mitmetasandilised kuuplaanid, kus hinnatõus on otseselt proportsionaalne teie pakutavate funktsioonide ja lisamisega. Kui te ei saada regulaarselt meilisõnumeid, saate valida ESP, mis pakub ettemaksuga või kampaania eest maksmise plaane.

Mõned ESP-d pakuvad sõltuvalt teie ainulaadsetest nõudmistest isegi kohandatud hinnakujundust. Niisiis, kui leiate, et teie vajadused ei mahu ühtegi eelseatud paketti, siis on parem otsida seda tüüpi pakkujaid.

4. Tutvuge klienditoega

Klienditeenindus ei tohiks kunagi olla järelmõju. On juhtumeid, kui vajate väikest juhendit – ja sellistel juhtudel on ülioluline, et saaksite hõlpsalt pöörduda teadlike ja abivalmis klienditoe esindajate poole, kes saavad teid aidata kõigis teie probleemides..

Siin on mõned viisid, kuidas testida ESP klienditoe kvaliteeti.

 • Külastage ESP-i veebisaiti ja kontrollige, kas pakkuja pakub ülemaailmset tuge ööpäevaringselt.
 • Helistage klienditoe numbrile või saatke talle meilisõnum ja vaadake, kui kaua teie vastuse saamine võtab.
 • Sirvige ESP-i veebisaiti ja kontrollige, kas neil on juhendeid või muid ressursse, mis kirjeldavad ESP-i funktsioone. Paljud ESP-d laadivad õppevideoid üles, nii et otsige neid ka.
 • Kontrollige, kas ESP-i veebisaidil on spetsiaalne KKK-jaotis.

Enamasti seisneb erinevus tasuta tööriista ja tasulise ESP vahel klienditoes. Jah, säästad raha, kasutades tasuta ESP-d. Siinkohal on ettevaatusabinõuks see, et te ei saa tuge juhuks, kui midagi läheb valesti. Teisest küljest, kui maksate ESP kasutamise eest, on üks asi, mis alati teie plaanis sisaldub, klienditugi.

Tõmba otsad kokku

Loodetavasti on teil pärast selle juhendi lugemist palju selgem pilt sellest, mida te oma ESP-st täpselt vajate. Pidage ainult meeles, et sellist asja nagu “parim ESP” pole olemas. Igal ESP-l on oma plussid ja miinused. Saate valida ainult teie, eesmärkide ja eelarve jaoks kõige sobivama ESP.

Ash Salleh on Campaign Monitori SEO direktor, kus ta teeb tihedat koostööd sisu, kopeerimise ja analüüsi meeskondadega, et parandada saidiülest optimeerimist. Enne oma aega Campaign Monitoris pakkus ta SEO ja digitaalturunduse alaseid teadmisi ka Zappos ja Axiata Digital. Ühendage sisse lülitatud kampaaniamonitoriga Facebook ja LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map