3 parimat näpunäidet oma e-poe müügi suurendamiseks

Ükskõik, kas alustate alles oma esimest veebipoodi või olete veteran, on müügi suurendamiseks mõned asjad, mida peaksite oma turunduse osana uurima. Statistika kohaselt ulatub ülemaailmne e-poe jaemüük 2019. aastal 3,45 tonnini. Interneti-ostlemine kasvab kiiresti, kuid nii kasvab ka konkurents, nii et peate sammu edasi hoidma – jooksma jääma.


Allpool on toodud 3 tava, mida müügi suurendamiseks kasutada.

Turundusnõuanded e-poe müügi suurendamiseks

1. Poe kujundus

Kui teie ostukorvis on paindlikud mallid, on teil paljude konkurentide ees suur eelis. Ostukorvitarkvara otsimisel soovite omada toodet, mis pakuks malle, mis on nii visuaalselt atraktiivsed, kliendi jaoks hõlpsasti navigeeritavad kui ka hõlpsasti muudetavad..

Külastajad teevad oma esialgsed muljed vähem kui 10 sekundiga. Kui nad näevad midagi koledat või sait ei tundu professionaalne, on ta kadunud. Navigeerimine on teie külastajatele oluline – soovite, et külastajal oleks võimalikult lihtne leida seda, mida nad otsivad, poest kaupa osta või kaupa müüa, õigeid suurusi, värve või stiile leida..

Veenduge, et teie saidi ostmise nupud, kuvamiskorvi nupud ja toodete ülesmüük asuvad lehel alati sellises asukohas, mis on ostjale loomulik, kui soovite seda kontrollida. Soovite muuta külastajate ostukogemuse võimalikult sujuvaks ja vaevatuks. Katsetage kindlasti oma disaini mõne sõbra peal. Kõik ütlevad teile, kui lihtne seda kasutada on, kuid kui vaadata, kuidas inimesed seda kasutavad, avab see silmad.

2. Pakkuge erakorralist klienditeenindust

Ostukorvisüsteemid, näiteks Volusion, võimaldavad teil lisada reaalajas vestluse. Kui kellelgi on mõni küsimus, saate kohe vastata ja isegi pakkuda täiendavat abi või müüginippe. Konversioonimäära suurendab mitte ainult reaalajas vestlus, vaid suurendab ka kliendisuhteid.

Pakuge kindlasti tagasimakseid ja tehke tagastamise protsess selgelt dokumenteeritud ning võimalikult vaevata. „30-päevase tagasimakse” poliitika pakkumine inspireerib usaldust ja julgustab ostmist, hoolimata sellest, et väga vähesed kliendid kasutavad kunagi tagastamise poliitikat.

Klientidega suheldes pidage meeles neil päevil sotsiaalmeedias, et tuhandete kõrvade juurde jõudmiseks kulub kliendilt vaid üks negatiivne kommentaar. Kui olete koos teiega sisseoste teinud, lähete kindlasti oma teelt välja, pakkudes oma e-kirjades kliendihinnangu kuponge, meilide saatmine üksikasjalikult kirjeldades käimasolevaid allahindlusi ja müüki ning olge küsimuste või muredega saadud meilisõnumite käsitlemisel alati lahke ja viisakas.

3. Kasutage sotsiaalsete võrgustiku saitide võimsust

Sotsiaalmeedia on osutunud üheks kõige toredamaks ja kasumlikumaks viisiks oma ettevõttest sõna saamiseks.

Võimalusega jõuda Twitteriga miljoniteni, Facebook, YouTube ja Minu ruum kui nimetada vaid mõnda, võite oma müügi plahvatada vaid mõne postituse abil, mis on kirjutatud õigesti ja õigel ajal. Kui teie kliendid on Twitteris, võiksid nad teie jälgijatele teie sõnumeid retweetida ja aidata teil uusi kliente leida. Sa saad ka rakendada sotsiaalset kupongi klientidele, kes jagavad teie sotsiaalmeediasisu.

Võite saada oma tööstuse eksperdina tuntuks, kirjutades ajaveebipostitusi ja postitades neid sotsiaalsete võrgustike saitidele. Pole paremat viisi, kuidas hoida oma kliente kursis tööstussuundumuste, turule tulevate uute toodete või toodete tagasivõtmisega.

Parim osa kasutamisest sotsiaalsete võrgustike saitide jõud on see, et neid kõiki saab vabalt kasutada.

Lisaks saate oma e-poe integreerida nende suhtlusvõrgustiku saitidega oma müügikanali laiendamiseks. Näiteks saate Facebookis rohkem müüa Shopify Facebooki poes ja BigCommerce “Omni-Channel” saab ühendada teie tooteid erinevate turuplatsidega.

Mida eksperdid ütlevad

Raamatupidamises, projektijuhtimises ja turunduses tugeva taustaga Kristin Ferguson jagab meiega, et Facebooki reklaamid töötavad nende jaoks hästi.

The Markey Groupi esindaja Kristin selgitab lähemalt oma turundusnippe, mis aitavad e-kaubanduse müüki suurendada,

Oleme viimasel ajal e-kaubanduse müügi maksimeerimisel olnud väga edukad Facebooki reklaamide ja Facebook Lead Form reklaamidega.

Klõpsutariif on ülimalt taskukohane, võimaldades nii teadlikkust kui ka juhtivat esindajat tõhusa hinnaga. Boonuspunktid, kui teil on videosisu, mida oma reklaamides jagada!

Kristin Ferguson – Markeri rühm.

Eduka Startup 101 asutaja Tabitha Naylor arvab, et „e-kaubanduse saidid võivad võtta lehe Amazonist, mis tõepoolest tõstis koju toodete ristmüügi ja ülesmüügi idee.”

Ristmüügi ja ülesmüügi vahel on erinevusi. Ka TabithaNaylor.com turundusettevõtte omanik Tabitha kirjeldab oma mõtteid sügavamalt,

Ristmüük tähendab klientidele aksessuaaride või kaaslaste esemete müümist juba ostetud asjadele. Kui klient ostab näiteks tahvelarvuti, peaksite selle tableti jaoks kohe pakkima kaitseümbrist.

Ülesmüük on pisut erinev, kuna pakute klientidele juba ostetud toodete uuendamist. Näiteks kui klient ostis kaks aastat tagasi välja tulnud telefoni, müüksite nad selle telefoni uusimasse versiooni, mida on lihtne teha, kuna teate juba, et klient reageerib tõenäoliselt paremale versiooni millestki, mille ta juba ostis.

Tabitha Naylor – TabithaNaylor.com

Mähkimine üles

Üks olulisemaid asju, mida uute turundusvõtete rakendamisel oma iganädalases plaanis meeles tuleks pidada, on kindel, et jälgite kõike. Vaadake, kust teie külastajad tulevad (Google Analytics sobib selleks suurepäraselt), et näha, millised turundusmeetodid sobivad teile kõige paremini, ja seejärel töötada välja strateegia, et saada sellest meetodist võimalikult palju kasu..

Esialgne artikkel avaldatakse esmakordselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map