21 tootlikkuse näpunäidet reisiblogijate jaoks: kuidas teha rohkem maailmas reisides

Paljud blogijad unistavad korraliku raha teenimine blogimisega kui nad samaaegselt reisivad mööda maailma.


Seda ei saa eitada: tegemist on toreda asjaga.

Ükskõik, kas matkate läbi Torres del Paine’i Patagoonias või lõõgastuge Balil rannas, saate oma seisakuid aja jooksul blogides maailma näha, maitsta uut toitu ja kohtuda uute inimestega..

Mul oli õnne, et mul oli selline kogemus. Reisisin päris ulatuslikult kogu Aasias; ja blogisin selle kõige läbi. Pean ütlema, et täisajaga blogijana töötamise suurim eeldus on paindlikkus tööajal mängida ja tõhusalt töötada mänguaeg.

(Kuid see tähendab, et tänapäeval ei reisita ma palju. Ja kui ma seda teen, on mul kaasas lapsed – 5-aastane ja 18-kuune.)

Ehkki ma ei kogu maailmas enam eriti rõõmu, arvasin, et võin selles postituses teiega jagada oma parimaid tootlikkuse näpunäiteid. Huvitav, kuidas saate oma teel olles tõhusat tööd tagada? Need näpunäited võivad olla lihtsalt võtmeks nuputamisel.

Nende 21 tootlikkuse näpunäite abil olen kindel, et töö ja mängu täiusliku tasakaalu leidmisega ei ole teil probleeme, maksimeerides oma produktiivsuse ja nautides samal ajal kõiki reiside pakutavaid kogemusi.

Seadistage õige mõtteviis

Tundmatu budistlik tempel Phuketis, 2013.Budistlikus templis Phuketis Tais; 2013.

1. Kohtle oma blogi nagu päris äri

Võtke oma blogi tõsiselt. Hallake ja kasvatage oma ajaveebi nagu äri.

Kohelge oma kaastöötajaid, sealhulgas kaasblogijaid, toimetajaid, graafilisi disainereid jne, nii nagu kohtleksite mõnda teist äripartnerit, ja neil on eesmärk kõiges, mida teete.

Pidage meeles, et vajate tõelisi partnereid, kes saaksid teid rasketel aegadel toetada.

Kujutage ette, et te ei ühenda oma ümberistumisega lend Limasse ja võite Bogota lennujaamas öö läbi lõksu jääda. Kuidas kavatsete seda kella 9-ndat tähtaega täita, kui teil pole WiFi-ühendust ja peate pardale jõudma kell 8:00? Kui leiate end ootamatult köitest, vajate usaldusväärseid partnereid, kes suudavad teie lõtvuse kätte saada. See tähendab, et kulutate aega ja vaeva oma kaaslastega ametialaste suhete arendamiseks.

Kulutan Facebookis raha reklaamides. Ma kulutan raha Twitteris reklaamimiseks. Tegelikult teen ma mõlemad seda artiklit, mida praegu loete. Ma maksan ka reklaamides teistes ajaveebides. Kohelge oma blogi nagu ettevõtet, kui soovite sellega elatist teenida. – Matthew, ekspert Vagabond

Loe ka: 6 toimingut, mida peate oma ajaveebi äriks muutmiseks tegema

2. Eraldage töö- ja mänguaeg selgelt

Kui olete teel, kipuvad piirid töö ja mängu vahel hägustuma.

Miks mitte viia oma sülearvuti randa ja töötada surfiseansside vahel oma viimase postituse kallal? See pole mitte ainult ebapraktiline, vaid ka teie produktiivsus.

Reisides peate määrama kindlad piirid töö- ja mänguaja vahel.

Mäng on mäng. Töö on töö.

Eraldage need kaks selgelt, kuna meie aju pole ette nähtud multitegumtöötluseks. Kas sa ei usu mind? Vaadake selle video dr. Sanjay Gupta. Reaalsus on see, et 99% meist on seda rohkem, mida rohkem me multitasime, seda vähem produktiivsed oleme.

Kaeva sügavamale: Treenige oma aju keskenduma blogimisülesannetele

Olge keskendunud

Liivalauasõit Moretoni saarel, Brisbane (pikk tee pärast liumäge üles ronimist!), 2013.Liivalauasõit Moretoni saarel, Brisbane, Austraalia; 2007.

Produktiivsena püsimise võti on keskenduda püsimisele. See tähendab tähelepanu hajutamise ja müra minimeerimist. Muidugi, teil ei pruugi olla kontorit, kuid see ei tähenda, et te ei leia soodsat tööruumi. Proovige töötada vaikses kohvikus või küsida hotellitoas, kui sellel on laud.

3. Lülitage välja uued e-posti teatised.

See on absoluutselt esimene asi, mida teen iga kord, kui seadistan Outlooki uude sülearvutisse. Produktiivsuse tagamiseks peate püsima keskendununa ja kõrvaldama nii palju tähelepanu juhtimist kui võimalik.

Pole midagi hullemat, kui saate iga 5 minuti tagant uue e-posti teate, kui proovite lõpetada postituse Bali viiest kõige tähelepanuväärsemast rannalähedasest rannast..

Pidage meeles, et teedel ajaveebi pidades ei ole teil kontorit, kus saaksite tähelepanu juhtimise eest lohutust otsida, nii et kui soovite tööd saada, peate iseseisvalt tegema palju „tähelepanu kõrvalejuhtimise tõestust”. tehtud.

4. Kontrollige oma e-posti ainult paar korda nädalas.

See on teie e-posti postkast ja saate ise oma reegleid seada.

Te ei pea oma e-posti iga päev kontrollima.

Olulise projekti kallal töötades ei soovi ma oma e-kirju tööajal kontrollida, kuna see suurendab minu tootlikkust dramaatiliselt. Isegi sellele vastamine, mis võib tunduda lihtsa e-kirjana, võib tappa poole tunni teie ajast ja häirida teie töörütmi. Pidage meeles, et enamasti saavad e-kirjad oodata. Teil on parem, kui tähtsad asjad tehakse kõigepealt.

5. Lõpetage sotsiaalmeedia kontrollimine iga 15 minuti järel.

Ärge raisake oma Instagrami ja Facebooki uudistevoogudes sirvimise ajal oma väärtuslikku tundi. Sotsiaalmeedia on suurepärane vahend, mis aitab teil reisimise ajal kodus oma lähedastega ühenduses olla, kuid peamine on seda kasutada mõõdukalt.

Kui kontrollite sotsiaalmeediat iga 15 minuti tagant, muutub see suureks aja imeks ja see kahjustab teie tootlikkust. Kui te ei saa ise aega sotsiaalmeedias kulutatava aja vähendamiseks, on palju rakendusi, mis saavad aidata.

Proovige Aeg maha või Enesekontroll aja jooksul sotsiaalse meedia saite blokeerima, et see ei muutuks tähelepanu juhtimiseks.

Tõhususe parandamine

Šveitsis Brienzis; 2012.Šveitsis Brienzis; 2012.

6. Saage kõigepealt tähtsad asjad tehtud.

Enne tööpäeva alustamist koostage nimekiri asjadest, mida peate valmis tegema.

Seejärel tähistage kõige kriitilisemad ülesanded ja tehke need kõigepealt ära. Olete tööpäeva alguses produktiivsem, nii et saavutate rohkem, kui tegelete suurimate, kõige olulisemate projektidega, kui teie keskendumisvõime ja motivatsioon on tipptasemel.

Lakkamatu peadraama abil ei saa te luua. Võimatut energiat on võimatu suunata korraga kahte erinevasse kohta.

Peate vaeva nägema. Koostage mõned strateegiad, kärutage pea rentnikke, mediteerige iga päev ja harjutage tähelepanelikkust. Avate palju selguse ja produktiivsuse saavutamiseks mõeldud aegruumi. – Caz, Y reisiblogi

Loe ka: Kuidas reisiblogi luua ja raha teenida?

7. Kasutage Pomodoro tehnikat.

Pomodoro tehnika on suurepärane viis, et hoida oma tööviljakuse kõrgel tasemel kogu tööaeg.

Mis on selle tehnika saladus? Hoidke laseriga fookuses 25 minutit ja puhake 5 minutit. Korrake neli korda ja tehke siis pikem, 15-minutine paus ja alustage protsessi uuesti.

Idee on see, et sagedased ja järjepidevad pausid aitavad teil keskenduda, parandades üldist keskendumisvõimet ja omakorda tootlikkust. Lisateavet selle suurepärase tehnika kohta leiate siin.

Pomodoro tehnikaPomodoro tehnika lühidalt.

8. Planeeri ette.

Ärge oodake, kuni kuvatakse Santiago bussijaamas, et otsustada, kas liigute põhja poole San Pedro de Atacama või lõunasse Puerto Monttini.

Pange reisiplaan ette ja proovige sellest kinni pidada. Lihtsalt selle maanteel tiibamine maksab teile aja, energia ja rahaliste ressursside osas. Teil on palju produktiivsem, kui teil on plaan, milles on kindlaks määratud tööaeg ja tähtajad.

Vaadake KeriLynni artiklit kuidas lühendada oma turundusaega pooleks õigete tööriistade ja planeerimisega.

9. Tehke märkmeid alati.

Mõne nädala pärast ei pruugi te mäletada selle suurepärase restorani nime, mida te Kreekast läbi sõites Korfus sööd.

Lihtsaim lahendus on alati omada sülearvuti ja pastapliiatsit, et saaksite kogemuste kohta olulisi üksikasju üles kirjutada.

Nendel päevadel kannan oma iPhone’is reisimisel sülearvutit (paberitüüpi, mitte sülearvutit) ja Evernote’i. Näpunäiteid ja näpunäiteid suurepäraste reisimärkmete tegemiseks vaadake kindlasti see suurepärane postitus, autor Kevin Muldoon.

10. Pidage pealkirjade häkkide nimekirja.

Pealkirjad on vaieldamatult kõige olulisemad aspektid igas ajaveebipostituses.

Uuringud näitavad, et 8 inimest kümnest loeb teie pealkirja. Kuid ainult 2 inimest kümnest võtab tegelikult aega kogu teie postituse lugemiseks.

Head pealkirjad tõmbavad rohkem tähelepanu ja aitavad luua lugejate stabiilse jälgimise.

Pro näpunäide: pidage alati a pealkirjade häkkide loetelu käes, kui teil on vaja välja töötada täiuslik pealkiri ajaliselt.

11. Jälgige uudiseid ja uusi blogipostitusi tõhusalt

Värske sisu ja uudiste saamiseks ühest kohast kasutage selliseid tööriistu nagu Feedly ja Flipboard. Vältige ajaveebide infolehtede ületellimist, kuna see rikub ainult teie postkasti.

12. Allhange

Kõike pole vaja ise teha.

Isiklikult tellin osa oma kirjutamis- ja kujundustöödest allhanke korras. Ideed on alati minu päralt, kuid tavaliselt valin selle, et keegi, kes kirjutab palju paremini kui oskaksin, sõnad maha panna.

Samuti aitab palju see, kui teil on keegi, kellele saate oma töö kontrollimiseks usaldada. Mul on õnne, et mul on toimetaja Lori Soard, kes on aastaid minu blogimisoperatsiooni toetanud.

13. Planeerige oma sotsiaalmeedia postitused.

Sotsiaalmeediasse käsitsi postitamine on ajaline ime. Selle aja vabastamiseks kasutage automatiseeritud sõiduplaani.

ma kasutan Tweet tekk ja Puhver tänapäeval.

Muud tööriistad, mida enamik blogijaid soovitab, on HootSuite ja SocialOomph.

Kaevake sügavamalt: sotsiaalmeedia turundamise näpunäited algajatele. 

14. Töötage oma mobiiltelefoniga igal ajal ja igal ajal

Käsitle oma nutitelefoni oma töökohana.

Kui soovite säilitada oma tootlikkust teel, on nutitelefon üks teie suurimaid liitlasi.

Seadistage oma nutitelefon nii, et maksimeeriksite selle töövahendina. Installige kindlasti kõik vajalikud rakendused, et saaksite oma telefoni kaudu tõhusalt töötada, ja kindlasti konfigureerige see nii, et saaksite töötada igal ajal ja igal pool, kus vaja on WiFi-ühendust.

Proovige neid rakendusi:

Tutvuge: teie veebiettevõtte jaoks vajalike tööriistade loend.

15. Omage suuri visioone, kuid seadke lühiajalised eesmärgid

Seadke elus suured eesmärgid, kuid keskenduge alati ülesannete loendi väikestele kvantitatiivsetele sammudele.

Elu on maraton, mitte sprint. Elus on hea, kui teil on suured eesmärgid, kuid kui soovite kuhugi jõuda, peate keskenduma sellele, et asetaksite ühe jala teisele ette ja edendaksite ühe miili korraga..

Ehkki suureks elueesmärgiks võib olla 10 000 dollari teenimine kuus, on just ülesandeloendi väikesed sammud (kirjutage kolm uut postitust enne X-kuupäeva, pöörduge viie ajaveebi poole, et enne Y-tähtpäeva postitada külalisi jne). võimaldab teil selle suure eesmärgi täita.

Tehke meetmeid: lihtne algatada veebis äriideid algajatele.

Nautige ja elage elu täiel rinnal

Kreekas Santorinis; 2010.Kreekas Santorinis; 2010.

16. Tähistage nii väikeseid kui ka suuri saavutusi.

Kui saavutate eesmärgi, võtke aega tähistamiseks, isegi kui saavutus pole tingimata suur. See ei pea olema midagi keerukat. See võib olla midagi nii lihtsat kui veeta päev uut randa uurides või öösel sõprade seltsis õllel käia.

17. Ole motiveeritud.

Ükskõik, kas teid pandi taskusse Mendoza-Buenos Airese öises bussis magades või jäite vahele Hongkongi lennult ja proovite leida teist, kui olete teel, lähevad asjad valesti.

Saabub aeg, kui peate mõne reisiplaani lahti laskma ja lihtsalt terve päeva oma hostelis või hotellitoas chillima. Oluline on mitte lasta sellel end tagasi hoida.

Olge alati valmis vastu astuma uutele väljakutsetele ja ärge laske tagasilöökidel end alahinnata!

Loe ka: 7 väga tõhusate blogijate harjumused

18. Harjuta või mediteeri regulaarselt.

Järjepidev, regulaarne treening või meditatsioonirežiim võib teie produktiivsuse suurendamiseks imet teha. Treenin regulaarselt isegi reisides, pikkadest jalutuskäikudest rannas kuni kohalikega pallimängudeni.

Oluline on hoida selget meelt ja ma leian, et treening aitab mul seda teha tohutult.

Paljud inimesed leiavad, et meditatsioon on hindamatu vahend selge ja keskendunud meele hoidmisel. Kongressi naine Nancy Pelosi alustab oma puhkepäeva 45-minutilise jõusõiduga, samal ajal kui Starwood Hotels & Kuurortide tegevjuht Frits van Paaschen läbib 10 miili. Condoleezza Rice tõuseb kell 4.30 hommikul trenni tegema, olenemata sellest, kus ta parasjagu viibib. Mogul Richard Branson nõuab, et tema treeningprogramm annaks talle 4 lisatundi produktiivsust päevas.

Alumine rida? Väga edukatel inimestel on tavaliselt treenimisharjumus, mis nende jaoks sobib. Nii peaks ka teie.

19. Ärge muretsege liiga palju selle pärast, mida teised teevad.

Töötage kõvasti, kui on tööaeg; ära kahtle enda suhtes.

Lõppude lõpuks on mõte elada vabalt ja nautida oma elu. See, mida teised oma eluga teevad, on nende äri – mitte sinu oma. Enda pidev võrdlemine teistega tekitab tarbetut ärevust ja tõmbab teid tööst eemale.

20. Vältige läbipõlemist

Kui proovite järjest 12 tundi järjest tööd välja lüüa, ei saa te olla produktiivne.

Saate nii kaua keskenduda ainult ühele asjale. Planeerige oma tööpäev pausidega, et anda oma meelele ülejäänud vajalik osa. Sa parandad keskendumisvõimet ja tootlikkust.

Tõenäoliselt tahate rätiku visata, kuid mitte. See [ajaveebimine] on ettevõte, mis premeerib visadust. Esimese aja oma dollarisse toomine blogisse kulus mul aasta (mis tuli täiesti ootamatu ja tervitatava üllatusena). Kõigi minu peamiste verstapostidega on kõvasti võidetud ja kõvasti võidetud. See on väikeste lahingute ja järeleandmatult aeglase üles-alla ronimise äri. See ei ole lihtne tee, kuid inimesed, kes seda teevad, on need, kes ei anna järele. – Steph, Twenty Something Travel

21. Lõbutsege.

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, võtke aega, et nautida kõiki imelisi elamusi, mida reisimine pakub.

Ma mõtlen – see on kogu mõte elatist teenida reisiblogimise kaudu, eks?

Ärge unustage kunagi teel olles lõbutseda.

Artikli kirjutas Jerry Low; ilmus algselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map