2020. aastal on saadaval 10 parimat droppimise pakkujat

Kiiresti saatmine võib olla väga tulus äri, kui seda õigesti teha. Oma kaubaladude poe õigesti ehitamine, õigete toote nišide valimine ja nende leidmine parimad dropshipping tarnijad see kõik mõjutab tugevalt teie edu. Nii populaarne on see tellimuste täitmise meetod, mis moodustab peaaegu kolmandik veebipoodidest.


Parimate tilgaveotoodete sobitamine oma nišiga toimub läbi uuringute ja katsete, kuid kuidas saate otsustada, milline on teie otselaevade müümise äri jaoks parim tarnija? Õnneks on see rida, kus te ei pea tingimata valima – saate teha koostööd mitme tarnijaga.

Kõige populaarsemad Dropshippingiettevõtted

1. AliExpress

AliExpress - parim drophippingu tarnijaAliExpress on üle 100 miljoni tootega üks suurimaid drophippingu tarnijaid (proovige siin!)

Hind: Tasuta

AliExpress ei vaja Aasias tutvustamist, kuna see on Hiinas asuva e-kaubanduse ettevõtte Alibaba peaaju. Peamine erinevus on see, et Alibaba tegeleb tavaliselt hulgimüügiga, samas kui AliExpress teenindab jaekliente. Pea seda ida Amazonaseks.

Alates 2010. aastast saadaval on sellel selge eelis, kuna ta asub piirkonnas, mida paljud peavad maailma tehaseks. See tähendab kiiret juurdepääsu peaaegu igasugustele mõistlike hindadega tarbekaupadele. Kui teie külastajad asuvad USA-s või EL-i piirkondades, võib kohaletoimetamine võtta natuke aega ja lisada tellimustele pisut rohkem kulusid.

Ostupakkumine AliExpressiga võib olla üks paaril viisil. Esimene on traditsiooniline meetod, mis tähendab, et kui olete tellimuse saanud, peate ostja ja tehingu üksikasjad käsitsi sisestama süsteemi AliExpress..

Järgmine viis on kasutada Oberlo, rakendus, mille võib leida Shopify veebisaidi ehitaja rakenduste turult. See võimaldab teil ühendada oma Shopify poe otse AliExpressi süsteemiga, nii et kõik oleks automatiseeritud.

Külastage AliExpressi

2. DHgate

DHgate - veebiturgDHgate, mille peakontor asub Hiinas Pekingis, on jaemüügi- ja hulgimüügitoodete veebiturg.

Hind: Tasuta

DHgate on veel üks Hiinas asuv veebiturg, kuid see pole nii suur kui Alibaba. Seetõttu teeb sait nii hulgi- kui ka jaemüüki ühel platvormil. Tänapäeval ei ühenda see inimesi mitte ainult Hiinas asuvate tarnijatega, vaid ka Vietnamist, Jaapanist ja Türgist pärit allikatega.

DHgate’i üks unikaalseid omadusi on see, et sellel on digitaalsed kaubanduskeskused (DTC) mitmes riigis üle maailma. Tegemist on füüsiliste turustusvõimalustega, kus müüjad saavad enne partnerlusotsuste tegemist tooteid kontrollida. Praegu on sellel DTC-d USA-s, Ungaris, Austraalias, Hispaanias, Venemaal, Türgis, AÜE-s ja Peruus.

Võite töötada otse DHgate’iga või kasutada rakendust, kui olete Shopify platvormil. Neil pole oma rakendust, kuid töötab, ehkki üks helistab ShopMaster.

3. Oberlo

Oberlo - Dropship tarnijaOberlo on rakendus Shopify, mis aitab teil sujuvalt sujuvalt integreeruda laevaliikluse pakkujatega (vaadake järele!)

Hind: Stardikava on tasuta

Selle asemel, et olla online-turuplats nagu AliExpress või DHgate, on Oberlo veebituru integraator, mis on spetsiaalselt loodud dropshipperitele kasutamiseks Shopify’is. See vahva rakendus võimaldab teil hankida tooteid mitmelt platvormilt ja toimib keskse armatuurlaual.

See muudab kogu tilkade kohaletoimetamise protsessi imelihtne, alates toodete leidmisest kuni nende loetlemiseni oma Shopify saidil. Kuigi AliExpress on Oberlo peamine allikas, töötab see ka integreeritud tarnijate grupiga, mis on kaubamärgiga Oberlo tarneturg. Need on enamasti Euroopast, Põhja-Ameerikast ja Hiinast.

Oberlo pakub ka muid kasulikke funktsioone, nagu müügisuundumuste analüüs, mitmekeelne tugi ja isegi Chrome’i laiend. Põhiplaan on tasuta, kuid müüdavate toodete arvu suurendamisel peate lõpuks tasulise paketi jaoks sisse logima (mis algab 29,90 dollarist kuus)..

4. Ketas

Kihilise kohaletoimetamise tarnija USASpocket aitab teil leida USA / EL regioonis asuvaid drophippingu tarnijaid (lisateave)

Hind: Alates 12 dollarist kuu kohta

Ehkki Spocketil võib olla piiratud arv tooteid ja tarnijaid, loobub see sõltuvusest Hiinas asuvatest tarnijatest. Tehniliselt on Spocketi tarnijad saadaval 28 riigis, kuid nende endi lubamine keskendub vaid vähestele, nimelt USA-s, Suurbritannias, Kanadas, Austraalias ja Saksamaal..

See muudab nad paljudeks tüürimeesteks, kes võivad loota ülemaailmsele haardele, pisut puudust tunda. Kui aga teie eesmärk on valida ja teenindada väga konkreetseid turge, võib Spocket olla teie jaoks hea valik.

Spocketil on väga piiratud stardiplaan, mida saate 14 päeva jooksul tasuta proovida. Pärast seda peate maksma 12 dollarit kuus, et jääda samaks plaaniks – või rohkem, kui soovite paremat plaani müüa rohkem tooteid. See platvorm on loodud kasutamiseks koos WooCommerce’iga.

Lisateavet meie Spocki juhtumiuuringu kohta leiate siit.

5. SaleHoo

Saleshoo - hulgimüüjad ja drophipping tarnijadSalesHoo on platvorm, kust leiate nii hulgimüüjaid kui ka otselaevade tarnijaid.

Hind: Alates 67 dollarist aastas

SaleHoo on selles loendis üks ainulaadsemaid pakkumisi, kuna see on spetsiaalselt loodud endise dropshipperi enda poolt laevatranspordi jaoks. Sellel on oma turg, kus tegutsevad nii tarnijad kui hulgimüüjad. Neid kõiki kontrollivad otse SaleHoo enda töötajad, nii et need on tõenäolisemalt usaldusväärsed kui platvormidel, mis tegelevad suure hulga jaemüüjatega.

SaleHoo platvorm töötab nagu otsingumootor, võimaldades teil kiiresti sirvida üldised otsingud konkreetsetesse kategooriatesse ja seejärel toodete vahel, mille hulgast valida. Samuti saate tarnijatega otse nende saidi kaudu vestelda – see on suurepärane viis lisateabe saamiseks ja usalduse loomiseks.

Kahjuks pole SaleHoo-l tasuta versiooni ja saadaval on ainult kaks plaani – aastane või eluaegne. Tõsise müüja jaoks on elukava siiski hea hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumine. Mõlemat plaani toetab raha tagasi garantii.

6. Doba

Hind: Alates 29 dollarist kuus

Doba on veel üks kaubaturg ja väidab, et pakkujate majutamine on kokku üle kahe miljoni toote. Siin olev süsteem võimaldab teil tooteid hankida ja seejärel eksportida neid oma poodi kandmiseks.

See allikas pole ilmselgelt nii ulatuslik kui AliExpress või isegi DHgate ja vähem integreeritud kui sellised rakendused nagu Oberlo. Paigaldatud funktsioonid on kasulikud, kuid lõppkokkuvõttes on need mugavamad tilgalaevade saatjatele, kes peavad oma otstes siiski arvestatavaid samme võtma.

Doba tellimused ei erine mahult, kuid kallimatel plaanidel on täpsemad funktsioonid. Ehkki see võib olla norm, on isegi saadaval olevate toodete arv nende stardiplaanides piiratud – alates 29 dollarist kuus.

7. Hüljatud

Hinnakujundus: Alates 47 dollarist kuus

Dropified on integreerimisplatvorm, mis võimaldab teil pääseda juurde laevatootmise toodetele nii AliExpressis kui ka eBay’is. See on hea kombinatsioon idast ja läänest ning pakub laevaliinijatele head tootevalikut kogu maailmast.

Siia kuuluvad funktsioonid on suunatud tõrgeteta toimingutele ja hõlmavad toote valimist ja laadimist, tellimuste haldamist ja toote hooldamisega seotud automatiseerimist (nt hinnavärskendused, laoseisu jne). Lisaks e-kaubanduse saitidele saate Facebookis töötada ka Dropified’iga, nii et tegelikult pole müümise alustamiseks vaja luua poodlemispoodi.

Dropified eraldab oma plaanid nii toote mahu kui ka funktsioonide järgi, nii et madalama kavaga algajad saavad enne paremate asjade juurde asumist harjuda põhifunktsioonidega. Hinnad pole kuigi odavad ja ulatuvad 47 dollarist kuus kuni 167 dollarini kuus.

8. Ülemaailmsed kaubamärgid

Hinnakujundus: 299 dollarit aastas

Worldwide Brands väidab, et nad pakuvad juurdepääsu mitte ainult suurimale hulgimüügitoodete valikule, vaid pakuvad ka parima kvaliteediga tarnijaid. Kuigi viimane võib olla võimalik, on eelnev väga kahtlane väide. Sellegipoolest on turul tegutsemine alates 1999. aastast täiesti võimalik.

Sait on täielikult suunatud toote- ja tarnijagaleriiks, nii et siin pole palju kellasid ja vile. See on lihtsalt tohutu ressursside kogum, mille abil saate leida kraami, mida saate oma dropshipi tooteportfelli lisada.

Worldwide Brands väidab, et see sobib eBay ja Amazoni kaupluste jaoks, kuid kuna see on kataloog, töötab see mis tahes drophipping-meediumiga, näiteks teie enda e-poe saidiga. Tarnijate baasile juurdepääsu eest võtavad nad ühekordse tasu 299 dollarit.

9. Hulgimüük2b

Wholesale2b - turuplats tarnijate ühendamiseks drophipperitega

Hinnakujundus: Alates 29,99 dollarist kuus

Wholesale2b on enamikust siiani loetletud kaubamärkidest erinev metsaline. Ehkki see toimib tarnijate ja pakkujate ühendamiseks turuplatsina, pakub see kasutajatele palju rohkem, kui nad on nõus hinda maksma.

Tavakasutajad, kes soovivad lihtsalt juurde pääseda tarneandmete andmebaasile, saavad seda siin teha ja soovitud tooted lihtsalt käsitsi oma müügikanalitesse üle kanda. Wholesale2b on aga nende andmebaasi palju kättesaadavamaks teinud tänu integreerimisvõimalustele paljude platvormide jaoks, nagu näiteks Shopify, BigCommerce, ECWID ja WooCommerce.

Sellel on ka plaanid nende jaoks, kes soovivad müüa ainult eBay, Amazon või oma saitidel. Kõik need plaanid on siiski koostatud, nii et kui kavatsete kasutada rohkem kui ühte müügikanalit, peate registreeruma saidil Wholesale2b mitme plaani jaoks – mis võib kulusid märkimisväärselt kokku viia.

10. MegaGoods

Hinnakujundus: Alates 14,99 dollarist kuus

Kõigist siin loetletud allikatest on MegaGoods ainus, kus toodete nišš on rohkem keskendunud, selle asemel et loetleda kõike päikese all. Olulised valdkonnad on tarbeelektroonikas ja teil on võimalik leida kõike, mis on seotud autoheli ja mänguasjadega.

Lisaks on MegaGoods vahendajana tegutsemise asemel tegelikult ka kõigi selles loetletud toodete valduses, nii et kõik pärinevad samast allikast. Nendega otselaevade saatmine on nagu töötamine ühe massiivse ettevõttega, mis on mõeldud ainuüksi laevalaevade jaoks.

Siit saate juurdepääsu nende andmebaasile 30-päevase prooviversiooni, mille järel tuleb tasuda igakuine teenustasu 14,99 dollarit. See on üks kõige muretumaid ja väiksema läbimõõduga kohaletoimetamise süsteeme, kuid kindlasti ei paku see teile automatiseerimistööriistade abil palju.

Külastage MegaGoodsit

Järeldus: Dropshipperite jaoks on palju valikuvõimalusi

Nagu sellest loendist võib arvata, ei ole tilgalaevade jaoks ühtegi kõigile sobivat lahendust. Sellisel juhul on see hea asi, kuna saate valida endale sobivad saatelaevade tarnijad, mis sobib kõige paremini teie ettevõtte juhtimisega.

Hinnad varieeruvad samuti väga ja kui teil on korralik kasumlik kaubalaevade müük, muutuvad tasud enamikul juhtudel tähtsusetuks. Mõni neist tarnijatest on samuti üsna hästi välja kujunenud, nii et ühega neist ei tohiks muretseda.

Need, kes Shopifyga töötavad, näivad küll näidavat palju suuremat suundumust automatiseerimise poole ja selle eest, mida nad pakuvad, nõuavad väga tagasihoidlikku tasu. Sellegipoolest on mõte see, et teil on valikuid – palju valikuid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map