20 kohustuslikku tööriista teie veebiettevõtete jaoks (+ boonustööriistad)

Väikeettevõtte omanikuna tähendab teie ettevõtte kasvatamine selle efektiivsemaks muutmist ja tööriistade leidmist, mis aitavad asendada sadu töötajaid, kellel teil pole ja mida te ei saa endale lubada.


Veebiettevõtte omaniku õnneks on mitmeid asju, mis aitavad kõigest alates veebimajutusest kuni ajahalduseni kuni arvete esitamiseni kuni e-posti turundamiseni. Oleme säästnud teile nende tööriistade jahipidamise aega ja vaeva; vaatasime seal mõnda kõige populaarsemat tööriista ja valisime 20 parimat tööriista, mis peavad olema vajalikud.

Temas Forbesi 20 parima tööriistade loendit, Tanya Prive jagas:

“Piiratud aeg, tööjõud ja eelarved võivad kõik olla teguriks, kuna töökoormus hakkab kuhjuma ja arved lahenevad. Tugeva meeskonna ja sobivate tööriistade abil saate siiski varsti oma äripotentsiaalini jõuda. . ”

20 teie ettevõtte jaoks vajalikku tööriista

1 – nõudluse baas

Nõudlusbaas

Inc ajaveebi postitus 12 lahedat veebiriista väikeettevõttele vaatleb Demandbase’i kui veebisaitide omanike jaoks tõeliselt väärtuslikku tööriista.

Nõudlusbaas võtab teie saiti külastavate inimeste jaoks lähemalt oma IP-d ja võrdleb seda mitme teabeallikaga, näiteks Duniga & Bradstreet ja LexisNexis. Nõudlusbaas mitte ainult ei ütle teile, millistes ettevõtetes teie saidi külastajad tõenäoliselt töötavad, vaid loob teile ettevõtte juhi kontaktteabe, et saaksite oma teenuseid edasi müüa. See on suurepärane viis reklaamida demograafilisi elanikke, kes on juba teie tootest huvitatud.

2 – Inky Bee

Inky Bee

Ajaveebi postituses Blogimisviisard, HostScore asutaja Jerry Low soovitab kasutada Inky Bee’it teiste blogijatega ühenduse loomiseks.

Võrgustik teiste blogijatega on oluline, et saaksite oma ajaveebist sõna saada. Mõned ajaveebiturunduse asjad pole ajaveebi pidamise algusest peale muutunud ja üks neist on võrgustike loomine teiste blogijatega. Kuid viis, kuidas me omavahel võrku ühendame, on muutunud ja Inky Bee on suurepärane tööriist hõlpsaks ühenduse loomiseks, säästes teie aega ja sobitades teid sarnaste huvidega blogijatega.

3 – pöördeline jälgija

pöördeline kontrollija

See on üks vahend, millest te pole võib-olla varem kuulnud, kuid Pöördeline jälgija aitab teil hõivatud ajakava õigel teel hoida. Vaadates 40 väikeettevõtet ja veebitööriistad, kus nad ei suuda ilma elada, Michael P. Daugherty ajakirjast Bespoke Row ütleb, et see on tema lemmikriist. Võib hõlpsalt aru saada, miks. See on hõlpsasti kasutatav projektijuhtimisriist, mis viib kõik meeskonna liikmed reaalajas veebikeskkonda. Pange paika ülesannete täitmise ajakava, lubage teistel värskendusi üles laadida ja märkmeid jätta ning suhelda klientidega samal juhtpaneelil..

 4 – Dropbox

See lihtne veebisalvestuslahendus sobib suurepäraselt teie kõige olulisemate dokumentide jälgimiseks. Kui mõeldamatu juhtub ja teie arvuti jookseb kokku või kui kodukontoris puhkeb tulekahju, saate kõik oma andmed taastada Dropbox. Ettevõte pakub mitmeid lahendusi, sealhulgas tasuta võimalus koos 2 GB salvestusruumiga. Dropboxi abil saate faile kaastöötajatega jagada.

väljalangemiskast

5 – õunakook

õunane pirukas

Appi pirukas on platvorm, mis võimaldab ettevõtetel oma rakenduse kujundada ja iTunes’i või Google Playsse üles laadida. Kliendid saavad rakenduse alla laadida ja seejärel saate iga päev push-teatisi välja saata. Appy Pie lisab võimalust müüa tooteid ka rakenduse kaudu.

6 – Hootsuite

Hootsuite on väikeettevõtte omaniku jaoks kahel eesmärgil. Esiteks näete Hootsuite armatuurlaual, millised teemad on teie ettevõtte nišis trendid. Millest inimesed räägivad? Kuidas saate seda kasutada ajaveebi postituses või oma tootepakkumistel? Kui inimesed räägivad filmitähe surmast, siis kas teil on selle tähega seotud tooteid, mida võiksite oma toodete lehel näidata? Hootsuite saate kasutada ka oma ettevõtte sotsiaalmeedia postituste ajastamiseks.

Riiklik sõltumatu ettevõtluse föderatsioon (NFIB) soovitab seda järgmiselt: Kuus parimat võrgutööriista, mida väikeettevõtte omanikud peaksid kasutama ja loetleb järgmised: “Hootsuite’iga sarnaseid on ka muid teenuseid, kuid oleme leidnud, et see varjab neid kõiki peaaegu igal tasandil.” —Kari DePhillips, sisutehas, Pittsburgh ”

Hootsuite

7 – laine

Laine

Arvete, võlgade, laekunud maksete ja isegi palgaarvestuse pidamine väikeettevõtte jaoks võib kohati tunduda üle jõu käiv. Wave on kõik-ühes lahendus väikeettevõtte omanikule ja tarkvara elab veebikeskkonnas. Quickbooks Pro veebis on veel üks võimalus, kuid Wave on väiksele mehele pisut soodsam, kuna see on tasuta.

Väikeettevõtte tegija blogijal Greg Lamil oli huvitavat teavet selle tarkvara plusside ja miinuste kohta. Ehkki ta leidis, et see piirab tema ettevõtet, töötab see tarkvara tõenäoliselt suurepäraselt kellegi jaoks, kes tegutseb füüsilisest isikust ettevõtjana ilma igakuiste kulutusteta. Tema artikli üks paremaid osi on aga üsna lõpus, kus ta pakub loetelu erinevatest veebipõhistest raamatupidamisprogrammidest, mida ettevõtete omanikud saavad kasutada.

8 – ajakava

ajakava

Kui juhite ettevõtet, kus kohtute klientidega kas veebis või isiklikult, siis soovite seda kontrollida Ajakava automatiseeritud ajastamiseks.

See tarkvara võimaldab teie kliendil külastada saiti ja vaadata, mis päevadel ja kellaaegadel teil kohtumisi on saadaval. Näiteks kui pakute üks-ühele juhendamist, sisestate saadaolevad töötunnid ja annate oma klientidele teada, et nad saavad sellel saidil kohtumist planeerida. Plaanilisus saadab teile kohtumise korral meilisõnumi, näitab seda konkreetset ajapilu broneerituna ja isegi saadab enne kohtumist oma kliendile automaatseid meeldetuletusi..

9 – MailChimp

mailchimp

Veebiettevõtte pidamise korral soovite oma saidi külastajatega ühenduse pidamiseks alustada infolehte. Infoleht teenib mitut eesmärki, sealhulgas võimaldab teil teavitada tellijaid erimüügist või uutest toodetest. WHSRi artiklis 15 veebimajutamise tarkuse pärlit, Luana Spinetti juhib tähelepanu:

„Installige oma piiratud veebimajutuskontole uudiskirja tarkvara ja see hakkab teie ketast ja ribalaiust ära sööma. Kahjuks pole selles palju teha ja väikseim saadaolev uudiskirja skript – OpenNewsletter – on endiselt 640 kt ja peate arvestama ka kõigi salvestatud väljaannetega. ”

MailChimp on ideaalne lahendus. võite alustada tasuta kontoga ja kui teie abonentide arv kasvab, liikuge hõlpsalt tasulisele kontole. MailChimp pakub valmis uudiste malle või saate luua oma ettevõtte jaoks kohandatud ilme.

Märkus. Kui otsite MailChimpile alternatiivi, peaksite lugema meie pidevat kontakti ülevaadet.

10 – Google Drive

Google Drive pakub mugavat viisi oma dokumentide jälgimiseks. Saate jagada kaastöötajatega. Üks Drive’i paremaid omadusi on see, et saate faili seada ainult kirjutuskaitstud või lubada seda teistel redigeerida. Keskkond toetab nii tekstitöötlusdokumente kui ka andmebaasipõhiseid dokumente. Lisaks saate alla laadida malle, mida teised on loonud ja millel on juba valemid paigas. Oletame, et soovite andmebaasi, mis aitaks jälgida teie lepinguliste töötajate töötunde. Nad saavad malli sisse logida, oma töötunde lisada ja salvestada. Lihtne lahendus paljude erinevate jagamisülesannete jaoks.

11 – SlideShare

slaidijaotus

SlideShare võimaldab teil esitluse üles laadida ja jõuda uute klientideni PowerPointi tüüpi vormingu kaudu. Sisse SlideShare’i kasutamine uute klientideni jõudmiseks, Ma rääkisin sellest kasvavast turust, mis saab juba umbes 120 miljonit vaatamist kuus. Selle veebitööriista lisamiseks oma ettevõtte turundusmudelile on üks suurimaid eeliseid see, et parandate oma veebisaidi auastme otsingumootorites automaatselt.

12 – Google Webmaster Tools

Kui soovite parandada oma saidi paigutust otsingumootorites ja parandada saidi kasutatavust, on ainus parim asi, mida saate teha, kasutada Google’i veebihalduri tööriistad. Lisaks sellele, et näete, kuidas teie sait Google’is edeneb, saate teada ka olulist teavet oma veebisaidi külastajate demograafiliste andmete kohta. Näiteks kui avastate, et enamik külastajaid on teie saidile jõudmas keskpäevast kuni kella kolmeni. igal reedel, siis saate selle aja jooksul pakkuda müüki või muid soodustusi, mis aitavad teie konversioonimäära tõsta. Teisest küljest, kui külastajad lahkuvad teiselt poolt, kui nad suunduvad konkreetsele lehele, tuleb seda lehte tõenäoliselt uuendada ja muuta see kleepuvaks.

13 – infograafika

“Vastavalt Ühiskonnateaduste uurimisvõrgustik, umbes 65% inimestest on visuaalsed õppijad. Sellise statistika korral näete, miks infograafika populaarsus kasvab. ” Infograafikute lisamine võib teie väikese ettevõtte jaoks teha kahte asja. Esiteks võib see muuta teie pakutavat vaatajale palju selgemaks. Teiseks, kui see infograafik on väärtuslik, kinnitavad külastajad selle Pinterestis, jagavad seda Facebookis ja Twitteris. See tähendab, et teie potentsiaalne katvus suureneb plahvatuslikult nende sõprade arvu võrra, keda igal inimesel on oma sotsiaalmeedia ringis.

14 – Wix

Wixi koduleht

Wix on üks meie soovitatud veebisaidi ehitajaid turul. See on ka üks kõige uuenduslikumaid veebisaitide koostajaid turul.

Wixi abil on veebisaiti lihtne luua. Sellel on üle 500 kauni malli. Näpunäidete klõpsamise, lohistamise funktsioonide abil saate mõne minutiga kiiresti luua vinge veebisaidi.

Samuti saate oma veebisaiti edendada, integreerides oma veebisaidile kasulikke rakendusi. Võite sukelduda nende rakenduste turule. Sellel on üle 260 rakenduse, mille vahel valida. Saate uurida nii tasuta kui ka tasulises rakenduses, et täpsustaksite oma arvamust.

15 – kingakarbis

kingakarbis

Kas haarate poes olles kunagi paberitüübi ja kaotate kohe kviitungi? Seda kulutust on üsna raske jälgida, ehkki väiksematki, kui te ei leia selle kohta kviitungit. See on koht, kus Kingakarbis tuleb mängu väikeettevõtte omaniku vastutuse hoidmiseks. See on rakendus, mille laadite alla oma nutitelefoni. Seejärel saate kviitungist pilti teha ja Shoeboxed teeb ülejäänu, säilitades kviitungi koopia ja jälgides teie kulusid. Usaldusväärsel kasutamisel tagab programm, et te ei jäta kunagi oma maksude mahaarvamist ettevõtluskuludelt.

16 – tasuta konverentskõned

Veebiettevõtte omanikuna teete tõenäoliselt suurema osa oma suhtlusest telefoni või e-posti teel. On juhtumeid, kus oleks kasulik, kui kõik projekti kallal töötavad inimesed oleksid telefonikõnes. See on koht, kus Tasuta konverentskõned tuleb mängu. Võtke kõik telefoni teel kokku ja süsteem salvestab kõne ka tulevikus. Saate seda süsteemi kasutada ka oma klientidele mõeldud informatiivse kõne korraldamiseks. Tubadesse mahub korraga kuni 1000 helistajat. Moderaatorina saate lubada konkreetsete kasutajate küsimusi või vaikida neil teatud teemal rääkimise ajal vaikides.

17 – kui on hea

Kui olete kunagi proovinud korraldada koosolekuaega rohkem kui kolmele inimesele, siis teate, kui õudusunenägu võib välja mõelda kõigile sobiv päev ja kellaaeg. Kui on hea on suurepärane tööriist, et teada saada, millal kõik saavad kohtuda veebis või telefoni teel. Iga inimene paneb oma vabad ajad sisse ja süsteem valib kõigile sobiva.

18 – märksõna Spioon

märksõnadpy

Üks parimaid viise oma võistluselt õppimiseks on neile luuramine – noh, nende oma märksõnad igatahes. See analüüsi tööriist võtab vaatluse alla, millised märksõnad sobivad teie konkurentide jaoks kõige paremini, et saaksite õppida sellest, mida nad teevad. Ajaveebis Liiklussalat, Ryan Cruz ütleb märksõna nuhkvara kasutamise kohta: “Minu üldine reegel on see, et kui inimesed reklaamivad (kulutavad ühe kliki eest reklaami) selle konkreetse märksõna või fraasi jaoks, siis on see hea märksõna, mida sihtida, kuna selleks on äriline eesmärk.”

19 – Mojo kasutajatugi

mojohelpdesk

Veebiettevõtte turg on väga konkurentsivõimeline. Isegi kui olete täna ainus mäng selles ülemaailmses linnas, võite olla kindel, et keegi märkab teie edu ja kopeerib teie tegevusi. Kui olete kõik muu (SEO jaoks optimeerimine, head sihtlehed, kindel konversioon jne) katnud, on klienditeenindus ainus viis konkurentsist edasi pääseda. Mojo kasutajatugi on üks viis oma klientidega kontakti hoidmiseks ja kõigi nende probleemide kiire ja eduka lahendamise tagamiseks. Ehkki kasutajatoe platvorme on palju, saab see platvorm pidevalt kõrgeid ülevaateid. Kogukond GetApp vaatas selle tarkvara üle ja andis sellele viiest tärnist viis.

20 – CrashPlan

krahhi plaan

CrashPlan on pilve varunduslahendus. Programm töötab teie arvuti taustal, varundades arvuti krahhi korral pidevalt olulisi faile. Kui mõeldamatu juhtub, ei kaota te olulisi projekte ega kliendi kontaktteavet. Selle asemel installige need andmed varundatud failidest lihtsalt uuesti CrashPlani pilve.

Boonusriistad

Plerdy

Plerdy tööriistad – multifunktsionaalne SaaS-lahendus ümberarvestuskursi ja UX-i parendamiseks veebisaitidel. Konversiooni maksimaalse taseme saavutamiseks peate analüüsima tervet hulka olulist statistikat. On vaja teada liikluse allikaid, kerida sügavust, mõista, millistel veebisaidielementidel kasutajad kõige sagedamini klõpsavad, ja jälgida kasutatavust.

Heatmaps, PopUp nutikad vormid ja SEO-kontroll on 3 toodet, mis aitavad teil eesmärki saavutada. Kogutud teabe põhjal saate selle kõik ühes CRO platvormis välja töötada tegevuskava konversiooni suurendamiseks.

Qwilr

Qwilr on tööriist, mis hõlbustab äridokumentide loomist ja muutmist ilusateks ja intuitiivseteks veebilehtedeks, mis omakorda annab kasutajatele juurdepääsu analüütikutele ja muudele kasulikele tööriistadele. Liigutage oma vanu PowerPointi kote ja PDF-faile ümber ja unistage loomingulistest, inspireerivatest suhtlustest, mis näevad välja professionaalsed ja mida on lihtne teha.

Kontrollige seda proovides Qwilri dokumentide generaator – See on tasuta tööriist, mis genereerib mõne minutiga automaatselt pakk isikupärastatud ettepanekuid, juhtumianalüüse, arveid ja brošüüre. Vastake lihtsalt mõnele küsimusele ja dokumendid on kohandatud teie ettevõtte ja kaubamärgi jaoks.

Moosend

Kui teil on e-poe pood, peate kindlasti seda kontrollima Moosend, üks lõbusamaid, väljamõeldud ja kasulikke platvorme seal. Või ehk kontrollige seda sõltumata sellest, et Moosendi eesmärk on aidata ettevõtetel iga kord kasvada ja seda postkasti lüüa.

Kaugelearenenud analüütika, otse tulevikust pärit turunduse automatiseerimise funktsioonide ja läikiva lohistamis-e-posti redigeerija koos premade abil uudiskirja mallid mis ei vaja toimimiseks üldse koodi, pakub Moosend turunduse automatiseerimise tööriista, mis võib teile sõltumata teie nišist tunda end justkui kohtlemist..

Mailigen

Mailigen aitab meiliturunduse automatiseerimise kaudu luua inimühendusi. Tööriista taga olev meeskond teab, et inimsilmale meeldib ilu ja lihtsus. Seetõttu avanevad Mailigeni esteetiliselt kujundatud meilid ja aitavad teil jätta püsiva mulje.

Alates e-posti andmete analüüsist ja A / B testimisvõimalustest kuni paljude erinevate integreerimisteni – Mailigenil on see kõik olemas.

Omnisend

Kui veebimüüjad lõpetavad lihtsate meilikampaaniate täieliku omnikanali kasutamise kogemuse, pöörduvad nad Omnisend. Erinevalt teistest praegu turul olevatest turunduse automatiseerimise platvormidest võimaldab Omnisend teil lisada mitu automatiseerimiskanalit sama automatiseerimise töövoo sisse. E-posti turundus, SMS, Facebook Messengeri ja veebi tõukemärguanded – saate kõike sellest ühes-ühes turunduse automatiseerimise platvormist.

Sügav integreerimine poodiplatvormidega tähendab, et saate ilma arendusoskusteta seadistada automatiseerimise töövooge, sihtlehti ja väljumise kavaga hüpikuid. See integreerimine võimaldab teil koguda ka väärtuslikku teavet klientide ostukäitumise kohta ja kasutada seda paremaks isikupärastamiseks ja segmenteerimiseks, viies kokkuvõttes rohkem müüki ja suurema tulu. Veebiriista jaoks, mis säästab teie aega ja aitab teil rohkem tulu teenida, on Omnisend kindlasti väärt vaatamist.

Buddy Punch

buddypunch

Ettevõtte juhtimisel on ülioluline oma töötajate aja täpne jälgimine. Kui otsite ajajälgimistarkvara, mis oleks lihtne, kuid samas võimas ja teeks teie jaoks kõik rasked tõstefunktsioonid, siis Buddy Punch võiks olla teie lahendus.

Nad pakuvad laia valikut funktsioone, sealhulgas jõuvõtuvõlli jälgimine ja tekkepõhine arvestamine, ületunnitöö arvutused ja täiustatud funktsioonid, näiteks näotuvastus, et vältida sõbra mulgustamist. Neil on ulatuslikud palgaarvestuse tööriistad, mida saab kohandada vastavalt teie ettevõtte vajadustele.

Buddy Punch pakub lihtsa integreerimise tipptasemel raamatupidamistarkvaraga, nagu Quickbooks ja Paychex, koos muude kohandatud arveldussüsteemide või arveldussüsteemidega – pakkudes juhtimisele võimalust sünkroonida töötajate töötunde vastavalt nõudmisele.

Kõige selle kõrval on Buddy Punch veebipõhine, nii et sellele pääsevad ligi kõik, kellel on Interneti-ühendus. Nii administraatoritele kui ka töötajatele on nende hõlpsasti kasutatava rakenduse või veebibrauseri abil võimalus valida, milline vaatamiseelistus neile sobib.

Automizy

automatiseerimine

Olen pöördunud meie Automizy sõprade poole, et lisada nende artiklisse nende tööriist. Mor Mester vastas meile järgmisega,

Automizy tähendab muuta teie elu turundaja / väikeettevõtte omanikuna lihtsamaks, andes teile võimaluse oma e-posti turundusega tõhusalt hakkama saada. Meie lahendust saate hõlpsalt rakendada ja funktsioonid aitavad teil soovitud tulemuse saavutada väiksema vaevaga. Meie süsteemis ei ole vaja kasutada mitut e-posti loendit, kuna see põhineb kontaktide sildistamisel ja segmenteerimisel. Selle tulemusel ei toimu teie e-posti andmebaasis dubleerimist, mis tähendab, et maksate vähem.

Segmentide abil saate oma andmete põhjal tellijatele kohandatud hulgimeilisõnumeid saata. Meie lohistamine & tilgaredaktor võimaldab teil luua ilusaid ja tundlikke e-kirju, mida teie tellijad armastavad. Saate oma tellijatele anda Automizyga täiesti isikupärase kogemuse. Kujundage lihtsalt tilgakampaania meie visuaalse töövoo redigeerijas, mis aitab teil oma vaatajaskonda segmenteerida vastavalt teie meilide seotusele.

Meie täpsema analüüsi abil saate jälgida hulgi- ja automatiseeritud kampaaniate toimivust ja luua aruandeid.

Umbes kuue kuu jooksul avaldame ka AI värskendatud versiooni. See lubab teil:

 • saatke meilisõnumeid, kui teie tellijad on tegelikult postkastis,
 • kirjuta paremaid teemaridu (et suurendada avatud kurssi),
 • jagage testmeilid automatiseeritud kampaaniates (konversioonide suurendamiseks).

Toggl

Toogl

Teie aeg on kallis ja Toggl aitab teil jälgida, kui kaua kulutate igale ülesandele. Toggl pakub nii tasuta kui ka tasulisi võimalusi. Tõmmake tööriist lihtsalt veebis üles, logige sisse ja jälgige oma aega kliendi, projekti või ülesande järgi. Kui teil on kliente, kes maksavad teile tunni eest, võib Toggli abil iga ülesande täitmiseks kulutatud aja jälgimine hõlbustada ka arveldust.

Aja arst

Aja arst

Time Doctor teeb töötajate jälgimise lihtsaks. Selle abil saate jälgida, kuidas teie töötajad aega veedavad – kas nad töötavad sellel tööl või raiskavad aega millelegi muule?

Time Doctori sisuturunduse spetsialist Tope Longe on meiega jaganud, kuidas Time Doctor suudab teie korralduse tootlikkust parandada,

Aja arst on aja jälgimise tarkvara töökoha tootlikkuse jälgimiseks ja suurendamiseks. Nii eraisikutele kui ka ettevõtetele on kasulik täpselt jälgida tööaega ja üldist tootlikkust. See võimaldab teil koguda töötajate tööharjumuste jälgimise andmeid aja jooksul ja pakub lihtsat analüüsi peamiste valdkondade kohta, kus saab tootlikkust parandada..

Sellel on teie meeskonna produktiivsuse parandamiseks mitu funktsiooni, näiteks veebisaitide ja rakenduste jälgimine, tähelepanu kõrvale juhtimise hüpikaken, mis aitab kasutajatel püsida tööülesannetel, palgaarvestuse võimalused ja arvukas integreerimine kolmanda osapoole rakendustega.

Ka Time Doctoril puuduvad ja hilinenud teated, mis aitaksid töötajatel tipptundidel tegutseda ja hõlbustaksid puhkusevajadusest teavitamist. Valikulise funktsioonina võib töötajate töö kinnitamiseks võtta ekraanipilte iga paari minuti tagant.

Jäämäe tipp

Need on vaid mõned lemmikriistad väikeste veebiettevõtete jaoks. Väikeettevõtete efektiivsemaks muutmisel on kasutatavate tööriistade jaoks piiramatud võimalused.

Esialgne artikkel avaldatakse esmakordselt WHSRi blogi; seda haldavad ja värskendavad nüüd BuildThis.io staabid.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map