19 vinge platvormi oma veebisaidi ja mobiilirakenduse loomiseks

On aasta 2019 ja kui teil veel pole oma ettevõtte või kaubamärgi jaoks veebisaiti, on aeg see lahendada. Ükskõik, kas olete digitaalse turunduse guru või väikeettevõtte omanik, vajate oma digitaalse kohaloleku teatavaks tegemiseks veebisaiti.


Võib-olla ütlete endale: “Ma ei tea programmeerimisest ühte asja, kuidas ma peaksin veebisaidi üles ehitama!”

Ärge muretsege! Paljud veebisaitide loomise platvormid on tänapäeval ülilihtsad, hämmastava välimusega veebisaidi loomiseks ei pea te olema IT-ekspert..

Neile, kes ei karda kodeerimist, on meil olemas mõned CMS-id, kuhu saate oma hambad sisse pista.

Kas soovite oma veebisaiti või mobiilirakendust? Siin on 19 head platvormi, et töö saaks tehtud. Klõpsake to Tweet

Ülimalt lihtsad platvormid

Platvorm
Mida see pakub?
Näited
MinustLihtne ja kiire sihtleht. Ideaalne valik digitaalseks visiitkaardiks.Uurige
WeeblyLihtsaim platvorm. Suurepärane esimese veebisaidi loomiseks. (Loe arvustust)Uurige
JimdoLihtne e-kaubandusele keskendunud platvorm. Piiratud mallid.Uurige
WordPress.comParim platvorm ajaveebi pidamiseks ja avaldamiseks.Uurige
VeebisõlmSobib mitmekeelse veebisaidi loomiseks ja ärge unustage reklaame näidata.Uurige
WixÜks parimatest platvormidest, mida me armastasime. Klassi tipp. (Loe arvustust)Uurige
RuuturuumPalju ilusaid hästi läbimõeldud malle. (Loe arvustust)Uurige
ShopifyVeebipoodide ehitaja, keda me armastasime. Alustage hõlpsalt sotsiaalsete toodete müüki. (Loe arvustust)Uurige
VolususKaldub e-poe juhtimise poole.Uurige
SuurkaubandusPõhjalik ja hõlpsasti kasutatav veebipoodide ehitaja. (Loe arvustust)Uurige

Eksperttaseme platvormid

Platvorm
Mida see pakub?
Näited
JoomlaTäiustatud CMS-i platvorm võimsate tööriistadega, mis on loodud juba maast üles.Uurige
WordPress.orgVäga kohandatav CMS, paljude pistikprogrammide ja teemadega.Uurige
DrupalAvatud lähtekoodiga skript ja programmeerijate seas populaarne.Uurige
PrestaShope-kaubandusele keskendunud CMS tervikliku digitaalse kaupluse jaoks.Uurige
WooCommerceAinulaadne pistikprogramm, mis muudab WordPressi hõlpsalt võimsaks veebipoeks.Uurige
MagentoLaialdaste võimalustega, kuid järsu õppimiskõveraga e-poe platvorm.Uurige

Mobiilirakenduse tegija platvormid

Platvorm
Mida see pakub?
Näited
AppInstituteDIY rakenduste koostaja platvorm iPhone’i ja Androidi rakenduste jaoks.Uurige
KiireVeebipoe edendamiseks lojaalsuskaardifunktsioonidega mobiilirakenduste koostaja.Uurige
ShoutemLooge platvormi abil rakendus kiiremini. Või võite palgata nende meeskonna, kes seda teeks.Uurige
App iseKasutajasõbralik platvorm rakenduste loomise alustajatele.Uurige

Niisiis, kas olete valmis alustama oma veebisaidi loomist? Veebisaidi ehitamiseks on siin 16 suurepärast platvormi ja 4 rakenduste koostajat!

10 ülilihtsat platvormi veebisaidi loomiseks

Veebisaidi loomine ei pea olema valus kogemus. Nende sisuhaldussüsteemide (või veebisaitide loomise platvormide) abil ei pea te oma veebisaidi loomisel vaatama ühte koodi.

Ükskõik, kas see on lihtne portfellileht, teie ettevõtte digikauplus või isegi lihtsalt hobi toidublogi, kui teate tekstiprotsessorite (st MS Words) või e-posti kasutamist, on teil vinge sait üles ja – ei jookse kiiresti.

Parim osa? Paljud neist platvormidest on ülikõrged! Teil võib olla isikupärastatud domeeninimi ja usaldusväärne veebisaidi pakkuja vähem kui 5 dollarit kuus.

1- Weebly

weeblyKülastage Weeblyt

Weebly, mis on üks lihtsamaid veebisaitide ehitajaid, sobib suurepäraselt inimestele, kes loovad oma esimest veebisaiti. Kasutades lihtsat pukseerimissüsteemi, saate luua ilusaid Weebly veebisaite, mis on suhteliselt kiired ja valutud.

Weebly pakub hinnakujunduse osas erinevaid astmeid, kuid nende tasuta kontol on veel palju pakkuda, sealhulgas piiramatus koguses veebimahtu.

Märkus. Samuti võiksite tutvuda traditsioonilise hostimisettevõttega SiteGround. SiteGround on üks meie parimatest ettevõtete hostimise valikutest. Selle põhiline jagatud hostimise plaan on pisut madalama hinnaga, see toetab Weebly Basics ja pakub muid kasutajasõbralikke funktsioone (näiteks ühe klõpsuga SSL-i installimine, tasuta saidi migratsioon ja odava pahavara jälgimine).

2 – Shopify

poodlemaKülastage Shopify-d

Shopify on Wixi ja Squarespace’i e-poe ehitaja ekvivalent. Kujunduse ja kasutusmugavuse osas on Shopify veebipoe üles seadmiseks üks paremaid.

Kuna kõik tööriistad ja teenused on nende saidil valmis, on Shopify eesmärk muuta nende platvorm veebipoodide ja jaemüüjate jaoks ühest kohast väiksemaks..

Siit saate teada, kuidas Shopify abil saate alustada poodlemispoodi.

3 – WordPress.com

WordPressKülastage WordPressi

WordPress (võimeline 31,9% Internetist) on blogijate jaoks alati olnud lemmik oma kasutajasõbralike tööriistade ja blogijakeskse liidese abil, mis võimaldab kõrget kohandatavust.

Võrreldes teiste veebisaitide ehitajatega, on WordPressil pisut õppimiskõver, kuid kui võtate aega selle süsteemi põhjalike ja külgmiste külgede tundmaõppimiseks, leiate, et WordPress pakub ajaveebi veebisaidi loomisel palju kontrolli..

4- Wix

wixKülastage Wixi

Kuna seda peetakse üheks parimaks tasuta veebisaidi koostajaks, on Wixil palju pakkuda ettevõtetele ja brändidele, kes alles alustavad ja on piiratud eelarvega.

Muljetavaldava kujunduse ja teemade kataloogiga võimaldavad Wixi eriti paindlikud tööriistad luua veebisaite, mis on ideaalse pikslitega ja professionaalsed.

Siit saate üksikasjaliku juhendi abil teada, kuidas Wix-i ​​veebisaiti luua.

5- umbes.me

minustKülastage veebisaiti About.me

Kas vajate enda jaoks kiiret ja lihtsat sihtlehte? About.me on ideaalne valik digitaalse visiitkaardi või jaoturilehe loomiseks, mis lingib kõigile teie veebiprofiilide saitidele (nt Facebook, Linkedin, Twitter, Google+ jne).

About.me lehe seadistamine on piisavalt lihtne. Nõuage lihtsalt oma nime ja URL-i, pange taustpilt koos kirjeldusega ja oletegi valmis!

6- Jimdo

jimdoKülastage Jimdot

E-kaubandusele keskenduvama veebisaidi koostaja jaoks ei saa te Jimdoga valesti minna. Sarnaselt Weeblyle pakub Jimdo hõlpsasti kasutatavaid tööriistu, mille abil saate hõlpsalt mõne minuti jooksul luua libeda veebipoe..

Võite valida, kas jääda Jimdo tasuta platvormile (millel pole ajalisi piiranguid), kuid nende Jimdo Pro ja JimdoBusiness versioonile üleminek pakub suurepäraseid kõik-ühes pakette.

7- veebisõlm

veebisõlmKülastage Webnode

Webnode ei pruugi funktsioonide ja tööriistade osas teiste veebisaitide koostajateni jõuda, kuid mitme keele toetamise osas on Webnode need labidana.

Võimalusega luua mitmekeelseid veebisaite enam kui 20 keele jaoks on Webnode platvorm mõeldud rohkem rahvusvahelise publiku jaoks.

8- ruut

ruutKülastage ruutu Squarespace

Wixi kauni kujunduse otsene konkurent, Squarespace on mõeldud teie kaubamärgile kauni veebisaidi loomiseks.

Sildiliini abil „Ehitage see ilusaks“ võite oodata oma saidile palju kujundusmalle, mis on noh, ilusad.

Järgige veebisaidi Squarespace kasutamise juhiseid algajatele.

9- Volusus

volususKülastage Volusiat

Volusioon kaldub rohkem spektri veebiehituse poole operatiivküljele (st varude haldamine, kliendihaldus jne).

Sarnaselt Shopifyga pakub ka Volusion ettevõtetele kõik-ühes lahendust veebipoe loomiseks.

10 – suurkaubandus

suurkaubandusKülastage Bigcommerceit

Kõige laiaulatuslikum veebipoodide koostaja Bigcommerce pakub teile kõiki tööriistu, mida vajate oma ettevõtte jaoks digitaalse poe loomiseks.

Nende tavapaketi eest tasumine annab teile juurdepääsu nende funktsioonirikkale platvormile, mis sisaldab piiramatuid tooteid, piiramatut ribalaiust, piiramatut salvestusruumi ja täielikult funktsionaalset poodi.

Märkus. Kui teil on eelarvepiirang, leiate siin tasuta veebisaitide koostaja plaanide loendi, mida saate oma veebisaidi loomisel arvestada.

6 eksperditasandi platvormi veebisaidi loomiseks

Asjatundjate tasemel platvormid on sellised, kus saate oma veebisaidi loomisega tehnilisi ülesandeid täita. Mõelge lihtsatele platvormidele, kuna korteri või korteriühistu rekonstrueerimine ekspertplatvormi kasutamisel sarnaneb oma maja ehitamisega..

Selle sisuhaldussüsteemiga (CMS) saate luua rohkem kontrolli, kuid see eeldab, et peate olema tuttav selliste asjadega nagu HTML, CSS, PHP ja muud veebipõhised programmeerimiskeeled..

Nende platvormide kasutamine võib minna kulukaks, kuid saate oma saiti otse luua ja hooldada ning teil on funktsioonide lisamise osas parem paindlikkus..

1- Joomla

joomlaKülastage Joomlat

Auhinnatud CMS, Joomla on üks enimkasutatud avatud lähtekoodiga veebiehitajaid oma võimsate veebirakenduste, hõlpsasti kasutatava tarkvara ja paindliku laiendatavusega.

Tänu sotsiaalsete, võrgustike ja e-kaubanduse funktsioonide loomulikule toele pakuvad Joomla kõrgelt arenenud CMS-i tööriistad teile hämmastava välimusega saiti, mis on maast üles ehitatud.

2 – WordPress.org

wordpressorgKülastage WordPress.org

Kui teile meeldisid WordPressi funktsioonid ja tööriistad, kuid soovisite oma saiti hostida oma domeeninime abil, võite minna üle WordPress.orgile, nende CMS-ile keskendunud veebiehituse platvormile.

Paljud funktsioonid säilitatakse WordPress.org-is, aga kuna teie hostite oma domeeni, on laienduste ja funktsioonide lisamine paindlikum, kuna teil on otsene juurdepääs kodeerimisele.

Siit saate teada, kuidas saate alustage ajaveebi või looge uudiste veebisait WordPressi abil.

3- Drupal

drupalKülastage Drupali

Drupal kasutab nende CMS-i jaoks täiustatud lähenemisviisi, pakkudes programmeerijatele ja koodijatele kohandatud platvormi.

Avatud lähtekoodiga skript on programmeerijate hulgas laialt populaarne, kuna see võimaldab teie saiti täielikult kontrollida ja kohandada, mis tähendab, et saate luua midagi lihtsatest ajaveebidest kuni põhjalike arutelutahvliteni.

4- PrestaShop

prestashopKülastage PrestaShopit

PrestaShop on lahendus, mida enamik veebimüüjaid otsib, kui nad soovivad luua tervikliku digitaalse kaupluse.

E-kaubandusele keskendunud CMS on suurepärane alustalavalik väikeettevõtetele ja ettevõtjatele, kuna nende tugevad funktsioonid ja ulatuslikud integratsioonid on suurepärased alustamaks lihtsast ja arendades seda millekski muuks..

5 – WordPress + WooCommerce

WoocommerceKülastage veebisaiti WooCommerce

WooCommerce on teiste CMS-idega võrreldes ainulaadne selle poolest, et sisuliselt on tegemist pluginaga, mis muudab teie WordPressi veebisaidi võimsaks veebipoeks.

Veebimajutussaitidel, näiteks Bluehost, pakutakse neile sageli paketti WordPress kui paketti, nii et teil oleks oma ettevõtte jaoks nii võimas veebiehitaja kui ka e-poe platvorm.

Siit saate teada, kuidas luua WordPressiga WooCommerce veebipood.

6- magento

magentoKülastage Magento

Magento boonus on ulatuslik funktsioonide komplekt ja võimaldab oma saite kohandada, mis teeb neist parima valiku kaupmeestele, kellel on ressursse ja kes soovivad oma veebipoes rakendada kõige arenenumat tehnoloogiat..

Selle tugev platvorm ja võimsad võimalused sobivad edasijõudnutele programmeerijatele ja arendajatele, kes teavad, kuidas oma funktsioone täiel määral ära kasutada.

4 mobiilirakenduse tegija platvormi

Enamik inimesi kasutab tänapäeval oma saidi külastamiseks oma nutitelefoni ja tahvelarvutit tõenäolisemalt, nii et tasub omada mobiilseadmetele optimeeritud veebisaiti.

Mobiilile optimeeritud HTML5 veebisaidi loomine on hõlpsasti teostatav rakenduste abil, mis saavad teie saidi optimeerida nii Androidi kui ka iOS-i jaoks. Kodeerimise kogemus pole vajalik!

1- AppInstitute

Külastage AppInstitute

Alustavatel ja väikeettevõtetel võib mobiilse turunduse populaarsuse ärakasutamine olla tohutu väljakutse.

AppInstitute pakub väikeettevõtetele lihtsat viisi oma iPhone’i ja Androidi rakenduse loomiseks, avaldamiseks ja haldamiseks, kasutades DIY rakenduste koostaja platvormi, muutes rakenduste turule sisenemise lihtsaks ka kõige vähem asjatundlikele väikeettevõtete omanikele.

Lihtsalt kasutatava liidese abil saate lihtsalt malli valida ja rakenduste looja funktsioone segada ja sobitada, et saaksite oma rakenduse kiiresti teha, ilma et kirjutaksite ühte koodi koodi intuitiivse, võimsa rakendusevalmistaja abil.

2 – Swifitc

kiireKülastage Swifticut

Varem tuntud kui Como võimaldab Swiftic teil oma rakenduse abil luua omaenda professionaalse kvaliteediga mobiilisaidi.

Suurepärane väikeettevõtete jaoks võimaldab rakendus teil luua mobiilisaidi, millel on palju e-kaubanduse funktsioone, näiteks lojaalsusprogrammid ja restoranide lauabroneeringud..

3- Shoutem

karjumineKülastage Shoutemit

Shoutem muudab mobiilse saidi loomise oma poleeritud ja hõlpsasti kasutatava rakenduste koostaja abil lõbusaks elamuseks.

Põhiplaan võimaldab teil luua ainult looduslikku HTML5-rakendust, samas kui juurdepääs nende parimatele funktsioonidele ning võimalus luua iOS-i ja Androidi-ühilduvaid rakendusi on nende edasijõudnute plaanis.

4- AppYourself

iseKülastage rakendust AppYourself

AppYourself on kohandatud väikeettevõtetele ja ettevõtjatele, kes soovivad lihtsat ja hõlpsasti kasutatavat ning loovat rakendust.

Nende veebipoes on mitmeid mooduleid ja malle, mida saab kasutada ka erinevates tööstusharudes.

Veebisaidi loomise platvormide KKK-d

Millise veebisaidi ehitaja peaksin valima?

See sõltub teie veebisaidi eesmärgist ja sellest, mida otsite.

Veebisaidi otstarbel: Weebly ja Wix on tungivalt soovitatav. Nad on kõige uuenduslikum ettevõte, kellel on uusimad suundumused ja valdkonnapõhised tööriistad.

Veebipoe jaoks: Shopify on tänapäeval kõikehõlmav e-poe ehitaja. Sellel on kõik teie jaoks valmis. Saate laiendada oma müügikanalit teistele platvormidele.

Kui olete DIY inimene, saate valida ise hostitud CMS-i, nagu WordPress.

Millist veebipoe ehitajat te mulle soovitate??

Kuigi enamikus veebisaidiehitajates on poe loomise võimalus olemas, arvame siiski, et Shopify on õige. Lihtne on hallata oma tooteid, klienditeavet, integreerida teiste müügikanalitega jne.

Siit saate teada, kuidas saate Shopify abil veebipoe luua.

Kui palju maksab veebisaidi tegemine?

Veebisaidi tegelikku maksumust on raske leida. Sageli ületab see raha. Pidage meeles, et veebisaidi tegemisel vajate aega ja vaeva. Kui olete ettevõtte omanik, kas peaksite oma kulude hulka arvestama ka igakuised kulud?

Kuid kui küsisite algset maksumust, hõlmab see ligikaudset arvu
1- domeeninimi (umbes 10–15 dollarit)
2 – veebisaidi koostaja (umbes 8–12 dollarit) või veebimajutaja (st. SiteGround – vähem kui 5 dollarit)

Milline on parim veebisaidi koostaja SEO jaoks?

Veebisaidiehitajad nagu Wix ja Weebly pakuvad veebisaidi otsingumootori jaoks optimeerimise mugavust. Siiski on raske kindlaks teha, milline veebisaidi koostaja pakub parimat SEO teenust.

Teie veebisaiti ei kuvata konkreetse veebisaidi koostaja abil otsingutulemuste esimesel lehel.

Pole mõtet. SEO-sse sisenevaid muutujaid on liiga palju, mis mõjutavad paremusjärjestust. See võib erineda veebisaitide tüübist ja kaasatud nišist.

Siin on põhiline, kuidas SEO töötab.

Kas peaksin ostma domeeninime domeeniregistrifirma või veebisaidi koostaja kaudu?

See teeb asja lihtsamaks, kui ostate domeeninime veebisaidi ehitajate kaudu. Domeeni ühendamine oma veebisaidiga on teil lihtne.

Mõned veebisaitide ehitajad pakuvad isegi ühe aasta tasuta, kui registreerute nendega. Tundub, et on õige valik osta domeeninimi koos veebisaidi koostajaga.

Kuid aastatega võivad asjad tunduda teisiti. Domeeni ülalpidamiskulud on kõrgemad (umbes 20 dollarit koos veebisaidi koostajaga). Hind on odavam, kui teie domeen asub praegu domeeninimede registrifirmas. (GoDaddy või NameCheap – umbes 10–15 dollarit).

Domeeninime (domeeninimede registreerimisettevõttelt) ühendamiseks oma veebisaidi ehitajaga peate tegema natuke tööd. See on lihtsalt ühekordne pingutus.

Lisaks on teil domeeninime haldamine lihtsam, kui vahetate mõnda muud veebisaidi koostajat.

Kas ma saan luua veebisaidi ilma kujundamise ja kodeerimiseta?

Jah. Kõigil veebisaitide ehitajatel on hõlpsasti kasutatav lohistamine & languse funktsioonid. See funktsioon võimaldab teil veebisaiti luua ka siis, kui te pole professionaalne.

Esimene samm on valida oma tööstusele sobiv mall. Siis saate hakata seda oma sisuga redigeerima ja asustama.

On vaja palgata veebisaidi kujundaja või arendaja?

See on teie enda otsustada. Kindlasti saate veebiarendustöö tellida või palgata professionaali, kes oleks abiks juhuks, kui olete pooleli jäänud.

Kindlasti peate enne harjumist läbima iga veebisaidi koostaja õppimiskõvera. Ärge muretsege, enamik veebisaitide koostajaid pakub põhjalikku õpetust.

Kõik veebisaidi ehitajad pakuvad teile veebisaidi loomiseks koodivaba viisi. Peate lihtsalt otsustama teema ja hakkama oma sisu sisestama. Asendage oma logo ja favicon ning teie veebisait on käivitamiseks valmis.

Kas ma saan oma veebisaidi teisaldada veebisaidi ehitaja juurest omaenda hostini?

Ei. Kahjuks ei saa te seda teha.

Kui ehitasite veebisaidi koos veebisaidi koostajaga, ühendab see sellega ka mitmeid aspekte. Näiteks. Veebidisain, andmebaas, hostimine ja kodeerimiskeel on asjad, millega kaasnevad.

Võib tunduda lihtne ülesanne lihtsalt eksportida ja importida, kuid see on ebareaalne. Kaasatud on palju varalisi aspekte. Kui te ei kasuta CMS-i nagu WordPress, saate oma veebisaidi teisaldada mis tahes hostisse, mis teile meeldib.

Milliseid asju peaksin veebisaidi loomise platvormi valimisel uurima?

Igal veebisaidi koostajal on oma ainulaadne müügikoht. See võib olla kas hea või halb. Iga ettevõte soovib olla erinev ja pakkuda turu hõivamiseks midagi ainulaadset. Selle tulemuseks on kasutajate vahel palju valikuvõimalusi. Tõstsime esile mõned peamised erinevused, mis on meie arvates olulised.

Kasutatavus: See hõlmab kasutajaliidest, taustaprogrammi haldamist ja veebisaidi redigeerijat. Mõni on hästi kavandatud kasutajasõbralikuks, mõni on pisut tehniline ja mõni jääb vahele. Enamik veebisaitide ehitajaid kasutab pukseerimisliidest, kus saate objektid soovitud asukohta lisada. Teised peavad selle täiuslikkuse saavutamiseks kasutama mõnda rida kodeeringuid.

Funktsioonid: Peate võib-olla registreeruma tasuta prooviversiooni, et uurida iga veebisaidi koostaja funktsioone. Minge tagasi oma veebisaidi eesmärgi algusesse. Mõelge hoolikalt, mida soovite oma veebisaidiga teha. Otsige veebisaidi koostajat, mis pakub teile kõige olulisemat funktsiooni, mida otsite.

Kulud: Lõiv on kõige vähem oluline tegur. Kui veebisaidi koostaja on varustatud teie veebisaidi kiirendamiseks vajalike asjadega, on see oma hinda väärt.

Järeldus

Oma kaubamärgi jaoks ideaalse platvormi leidmine võib hirmutada, eriti kui olete väikeettevõtja või üksikettevõtja.

Õnneks on palju veebisaidiehitajaid lihtne õppida, nii et saate kohe alustada. Kui olete valmis selle järgmisele tasemele viima, saate vaadata meie tasuta juhendit, mis võimaldab teil hakata tootma oma brändi jaoks vingeid asju!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map