15 (tasuta) Faviconi generaatorit, mida me absoluutselt soovitame

Nii et olete valmis blogi või saidi alustamiseks. Olete uurinud, millist veebisaitide koostajat kasutada. Olete otsustanud oma saidi jaoks tõeliselt laheda nime. Kuule, võib-olla olete isegi lõpetanud ja soovite lihtsalt oma ajaveebi raha teenima hakata.


Kuid oodake, enne kui seda teete. Siin on väike test. Laadige oma ajaveeb brauserisse ja laadige siis üles mõni muu veebisait.

Pange tähele midagi muud?

Lisaks kahele erinevale saidile (ilmselgelt) võite märgata, et enamiku saitide vahekaardil on need väikesed ikoonid. Need on kaubikud – lühike lemmikute ikoon – ja uskuge või mitte, selle omamine on teie kaubamärgi jaoks üsna oluline.

Mis on favicon ja kust ma neid saan

Mis on favicons tegelikult? Need on väikesed väikesed ikoonid, mis ilmuvad enne URL-i lehte, järjehoidjate loendit, veebisaidi aadressiriba, vahelehtede brauserit ja muid liidese elemente.

Faviconitel on tavaliselt järgmised suurused: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. Enamik brausereid kasutab .ICO-vormingut, kuid mõned kasutavad ka * .GIF ja * .PNG-vormingut.

Faviconi loomine pole nii keeruline ja nende 15 tasuta Faviconi generaatori abil, mida me absoluutselt soovitame, on teil oma saidi jaoks professionaalse ilmega favicon kohe!

1. Faviconi generaator

favicon_genFaviconi generaator

Tõenäoliselt kõige hõlpsam generaator kasutada, Favicon Generator võimaldab teil luua faviconi, mis on kasutamiseks valmis, laadides pildi lihtsalt oma saidile. See tasuta faviconi generaator on võimeline GIF-, JPEG- ja PNG-vormingus vorminguid otse arvutist importima ja teisendama .ICO-vormingusse. Kui see on valmis, laadige faviconi fail lihtsalt oma veebisaidi juurkausta.

Külastage Faviconi generaatorit

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

Loovamalt kalduvate jaoks saate faviconi luua Favicon.cc abil. Veebipõhine faviconi generaator ja looja, sait on suurepärane faviconi loomiseks kohapeal, mida saate ka animeerida. Saate pilte importida, samuti toetab sait JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, ICO ja CUR vorminguid.

Külastage Favicon.cc

3. Dünaamiline ajam – Faviconi generaator

dünaamiline käikDünaamiline ajam – Faviconi generaator

Dünaamilise draivi veebitööriistade hulka kuuluv dünaamiline draiv – Faviconi generaator on veel üks lihtne ja hõlpsasti kasutatav tasuta faviconi generaator. Faviconi ikooni loomiseks saate üles laadida GIF-, JPG-, PNG- ja BMP-vormingus pilte. Neil on ka lisavõimalus luua 32 × 32 töölauaikoon ja 48 × 48 XP ikoon.

Külastage dünaamilise draivi – Faviconi generaatorit

4. Genfavicon

genfaviconGenfavicon

Genfavicon võimaldab teil faviconi luua vaid kolme lihtsa sammu abil. Genfaviconi puhul on tore see, et saate loomisel valida oma ikooni suuruse. Kui olete oma pildi JPEG-, GIF- või PNG-vormingusse üles laadinud, saate valida oma faviconi suuruse (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128). Faviconi eelvaadet saate vaadata ka klõpsates nupul „Jäädvusta & Eelvaade ”nuppu.

Külastage Genfaviconi

5. Favicongeneraator

favicongenratorFavicongeneraator

Favicongenerator on lihtsate ikoonide generaator, mis kasutab väga lihtsat liidest, hoides selle kasutajate jaoks lihtsana. See tasuta faviconi generaator on see, mida peate PNG-, JPG- või GIF-piltide teisendamiseks .ico-vormingusse. Saidil pole palju võimalusi ja see nõuab täiesti ruudukujulist pilti (100 pikslit x 100 pikslit), kuid seda on ülilihtne kasutada, kui olete laisk, et mõelda faviconi loomisele.

Külastage Favicongeneraatorit

6. Prodraw

prowdrawProdraw

Enamik faviconi generaatoreid toetab tavalisi pildifaile, kuid väga vähesed võimaldavad teil fotofaile kasutada. Prodraw ei toeta mitte ainult tavalisi JPG-, GIF-, PNG- ja BMP-faile, vaid toetab ka TIF-failivorminguid. Tasuta faviconi tööriist võib genereerida erinevas suuruses ikooni (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) ja ka neid erinevatel teravustamisastmetel, nii et saate võrrelda, milline näeb teie saidi jaoks parem välja.

Külastage Prodraw’i

7. Logaster.com

logasterLogaster.com

Logaster on oma vöö alla loodud üle 5 000 000 erineva logoga ja see on tasuta favooni generaator neile, kes soovivad faviconi loomisel lisada oma isikupära. Logasteriga alustamine on piisavalt lihtne. Klõpsake lihtsalt nupul „Loo logo”, kirjutage oma ettevõtte nimi ja valige tegevuse tüüp. Seejärel antakse teile valik logo malle, mida saate valida, mida saate kohandada.

Külastage Logaster.com

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

Favicon.pro on veel üks suurepärane tasuta faviconi generaator, mida saate kasutada oma saidi jaoks faviconi kiireks ja hõlpsaks loomiseks. Neil on kõik ikoonigeneraatori põhifunktsioonid, mis võimaldab teil pilte üles laadida PNG-, JPG- või GIF-vormingus ja teisendada ikoonideks. Favicon.pro veel üks tore asi on see, et need sisaldavad ka samm-sammult juhendit ikooni loomiseks ja selle oma veebisaidile üleslaadimiseks. Kui vinge see on!

Külastage Favicon.pro

9. Antifavicon

antifaviconAntifavicon

Antifavicon erineb teistest ikoonigeneraatoritest pisut selle poolest, et see ei kasuta faviconi loomiseks üldse pilte. Selle asemel loob see faviconi täielikult teksti kaudu. Tööriistal on kaks tekstivälja, kuhu saate oma ikooni loomiseks sisse kirjutada. Lisaks saate kohandada teksti ja selle tausta värve. Ehkki võimalused on piiratud, on see tasuta faviconi generaator hea valik inimestele, kellel pole kujundamisoskust.

Külastage Antifaviconi

10. RealFaviconGenerator.net

realfavicongenRealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator on teiste faviconi generaatoritega võrreldes üllatavalt võimas tööriist. Selle tööriista abil saate luua faviconi kõigil saadaolevatel platvormidel. Lisaks saate võimaluse ka ikooni ise proovile panna. Sisestage lihtsalt oma veebisait, klõpsake nuppu “Kontrolli Faviconi” ja see annab teile tagasisidet teie faviconi kohta. Saate kontrollida, kuidas teie favicon erinevates brauserites või opsüsteemides välja näeb, ja parandada puuduvat.

Külastage RealFaviconGenerator.net

11. Favic-o-Matic

favicomaticFavic-o-Matic

Favic-o-Matic väidab end olevat „ülim favicon generaator“ ja teeb seda, pakkudes kahte lihtsat võimalust. Laadige oma pilt üles ja teisendage see ühte .ICO-faili või looge favicon kõigi saadaolevate platvormide jaoks, sealhulgas iOS-i ja Androidi rakendused. Täpsemates seadetes saate kohandada oma faviconi suurust, taustavärvi ja palju muud.

Külastage veebisaiti Favicomatic.com

12. Favikon

favikonFavikon

Kas vajate lihtsat faviconi generaatorit? Favikon on sinu vastus. See lihtne ikoonigeneraator võimaldab teil pilti kärpida ja alla laadida .ICO-failina. Peale selle pole Favikoniga palju teha. Kui teil on vaja välja lüüa mõni lihtne favicon, siis on see tasuta tööriist kindlasti teile.

Külastage Favikonit

13. Faviconit

faviconitFaviconit

Faviconit on veel üks hõlpsasti kasutatav tööriist faviconi, apple touch ikoonide ja ka HTML-päiste loomiseks mitme platvormi ja seadme jaoks. Sammud on piisavalt lihtsad. Laadige lihtsalt üles oma pilt ja see teeb kõik ülejäänu. Selle tasuta faviconi generaatori abil on hõlbus ka teie ikooni ümber nimetada. Muudele kohandamisvalikutele pääsemiseks võite klõpsata nupul „Täpsemalt“.

Külastage Faviconitit

14. Xiconeditor

xiconeditorXiconeditor

Kas soovite oma ikooni nullist luua? Xiconeditor on suurepärane, kui soovite luua täiesti eritellimusel valmistatud favicon. Sellel saidil on tüüpi tööriist, pintslitööriist, pliiatsiriist, kustutuskumm ja palju muud, mis võimaldavad teil luua tõeliselt ainulaadse faviconi. Samuti saate oma ikooni importida ja olemasolevate tööriistadega otse kärpida ning enne faviconi allalaadimist eelvaate kuvada.

Külastage Xiconeditorit

15. Faviconr

faviconrFaviconr

Faviconr suudab JPG-, GIF- ja PNG-failide abil ikoone genereerida, sarnaselt teiste selles loendis olevate tööriistadega. Teine asi, mida see teha saab, on luua läbipaistva taustaga faikoon, kasutades läbipaistvat GIF- või PNG-pildifaili. Faviconriga pole saadaval ühtegi tööriista, mis muudaks faviconide loomise selle tööriistaga selgeks suhteks.

Külastage Faviconr.com

Kääri üles

Faviconi loomine ei nõua palju pingutusi, kuid selle olemasolu kindlasti aitab. Kui teil on oma ainulaadne ja kohandatud väljamõeldis, siis näete, et suhtute oma brändi ja oma saiti tõsiselt. Lisaks on neid tasuta faviconi generaatoreid lihtne kasutada ja neid proovida ei ole valus!

Kui arvate, et meil jääb midagi suurepärast puudu, siis andke lihtsalt sellest teada. Lisame nimekirja.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map