13 lihtsamat viisi bränditeadlikkuse suurendamiseks (ja miks see on oluline)

Bränditeadlikkust saab määratleda kui brändi äratuntavust – kui lihtsalt saavad tarbijad seda konkurentidest eristada. Teie kaubamärgi jaoks on ülioluline bränditeadlikkuse suurendamine, sest inimesed ei osta konkurendi asemel lihtsalt teie kaubamärki, kui nad ei tea, mis teid eristab. Kuid kui nad tunnevad ära, mis teid eristab, ja hindavad teid selle eest, siis on teil võistlusest üleval jalg püsti.


Google on vaieldamatult bränditeadlikkuse kuningas. See on nii tuntud kaubamärk, et kasutame seda tegusõnana: kui otsime veebist midagi, ütleme tavaliselt, et hakkame kasutama seda Google’is.

Kuid ärge hirmutage. Ehkki leibkonna nimeks saamine on bränditeadlikkuse püha graal, ei pea te oma bränditeadlikkuse suurendamiseks jõudma Google’i tasemele.

Tegelikult ei pea inimesed bränditeadlikkuse põhitasemele jõudmiseks isegi teie kaubamärgi nime meeles pidama. Kuni nad mäletavad mõnda tegurit, mis eristab teie brändi, näiteks pakendit, värve, loosungit või osa teie loost, tunnevad nad teie brändi teadlikkust. Nad teavad, mis eristab sind ja see annab neile põhjust sind valida.

Loe – 13 lihtsamat viisi bränditeadlikkuse suurendamiseks (ja miks see on oluline), autor Jessica @ReferralRocki kaudu #brandawareness rääkige sõbrale

Bränditeadlikkuse suurendamise võtmed

Bränditeadlikkuse strateegiaid, mida iga bränd saab rakendada, on palju. Statistika kohaselt kasutab 91% jaemüügibrändidest kahte või enamat sotsiaalmeedia kanalit. Täna käsitleme teie kaubamärgi tuntuse suurendamise lihtsaimaid viise.

1. Viljele suusõnu

Teie bränd suudab kasvatada bränditeadlikkust kahel põhilisel viisil: otsemärkide kaudu, mida võtate oma kaubamärgi reklaamimiseks, ja positiivse suusõnaliselt.

Suusõnaliselt turundus juhtub igal ajal, kui inimesed jagavad teie kaubamärki positiivselt oma sõprade, pere või kaaslastega. See jagamine on teie brändi edu saavutamiseks ülioluline. Inimesed usaldavad oma eakaaslaste arvamusi ja soovitusi palju enam kui usaldavad reklaami ja muid sõnumeid, mis pärinevad otse teie kaubamärgilt. Seega, kui keegi kuuleb sinust sõbra käest, mäletab ta suure tõenäosusega sind ja ostab lõpuks sinu tooteid või teenuseid.

Peaaegu kõik muud kaubamärgiteadlikkuse strateegiad, mida me katame, sõltuvad suusõnalisest jõujaamast või neid on hõlpsasti täiendatud. Seega on teiste inimeste julgustamine teie kaubamärki jagama kõige mõjukam viis bränditeadlikkuse suurendamiseks.

2. Kasutage sotsiaalmeediat oma eeliseks

Inimesed kulutavad üha rohkem aega sotsiaalmeedias, kus nad jagavad loomulikult sisu korraga paljude eakaaslastega. Nii et brändiga postituste loomine, mida inimesed ei saa aidata, kuid mida jagada, on kindel viis teie bränditeadlikkuse suurendamiseks. Trikk on muuta teie postitused ilusaks ja tunduma sisus, mida inimesed loomulikult jagavad, mitte aga reklaamides.

Wendy’s on võimas ikooniliste, jagatavate postituste loomisel – nende vidinad on mitu korda muutunud viiruslikuks, põhjustades nende kaubamärgi tuntuse kiiret kasvu. Kuigi te ei saa garanteerida, kas postitus läheb viiruslikuks (Internet on väga ettearvamatu), saate siiski Wendylt mitu näpunäidet luua, et luua kaubamärgiga postitusi, mida tasub jagada.

A. Teage, mida teie publik soovib, ja edastage siis

Wendy’s teab, et selle publik armastab humoorikat, teravmeelset sisu ja poissi, kas see on ka kohale toimetatud. Iga postitus, mille nad meisterdavad, on keskendunud meelelahutusele. Hea näide? Nende “praed” ehk rämps ja rõve vastused säutsudele mainides oma kaubamärki ja / või konkurente, aga ka teiste brändide säutsu. Vaadake seda näidet allpool:

Näide Wendy säutsust

Mõelge nüüd oma publikule. Kas nad tahavad humoorikat, meelelahutuslikku sisu või tõsisemat teavet? Kas nad tahavad saada haritust, inspiratsiooni või midagi muud? Ükskõik, mida nad soovivad ja mida iganes nad loomulikult jagavad, peaks teie valitud sotsiaalmeedia postituste liik suunama.

B. Hoidke ühtlast kaubamärgiga tooni

Wendy süstib igasse postitusse vaimukust ja kaubamärgiga huumorit – olgu see siis praed, meemid või nende postitused oma rollimäng kus on palju sisemisi viiteid, leiate nende allkirjade tooni alati nende sisust.

Leidke oma brändi hääl, olgu see räige, tõsine või kuskil vahepeal, ja pidage seda kinni iga teie tehtud postituse korral. See järjepidevus on bränditeadlikkuse loomisel võtmetähtsusega, kuna see annab inimestele veel ühe brändingu, et teid teist meeles pidada.

C. Keskenduge oma vaatajaskonna lemmikplatvormidele

Wendy teab keskenduda Twitterile (ja teisejärguliselt), Instagram), sest just seal veedab nende publik kõige rohkem aega. Igas suhtlusvõrgustikus kohaloleku proovimine on liiga aeganõudev ja toob tavaliselt kaasa raisatud jõupingutused, kuna see asetab teie postitused nende inimeste ette, kes ei soovi teie toodet osta. Selle asemel keskenduge platvormidele, mida teie vaatajaskond kõige sagedamini viibib.

D. Suundumuste tähelepanu juhtimine

Wendy säutsub pidevalt, jälgides suundumusi. Selles hiljutises säutsus tõrjuvad nad näitleja Emma Watsoni sõna „seltskondlik kaasamine” mõjuvõimsamaks alternatiiviks „vallalistele”.

Näpunäited bränditeadlikkuse kohta - pöörake suundumusi tähelepanu keskpunkti

Kuni te ei ürita vaielda vastuolulist teemat, võib trendide mängimine aidata teil kaubamärgi tuntust tõsta. Ja isegi kui teie toon on tõsisem, saate siiski kaubamärgi tuntust tõsta, tõstes esile oma tööstuse suundumusi.

Lisateave algajatele mõeldud sotsiaalmeedia turunduse näpunäidete kohta.

3. Kasutajate loodud sisu reklaamimine ja uuesti esitamine

Teie sotsiaalmeedia strateegia ei peaks hõlmama ainult teie enda kvaliteetse sisu tootmist.

Kasutajate loodud sisu julgustamine ja võimendamine – sotsiaalmeedia postitused, mida kliendid teie brändi kohta teevad, ja pildid ja videod, kus kliendid teie tooteid oma igapäevaelus kasutavad – on sama bränditeadlikkuse tekitamiseks üliolulised..

Nagu kogu suusõnaline turundus, on ka kasutaja loodud sisu võimas, kuna teie klientide sõbrad ja jälgijad usaldavad seda, mida teie kliendid jagavad. Selle tulemusel mäletavad inimesed teie brändi tõenäolisemalt siis, kui see sisaldub nende sõprade algses sisus. Soodustage kasutaja loodud sisu järgmiste strateegiate abil:

 • Looge kaubamärgiga hashtag, mida kliendid saavad teie toote kohta postitades kasutada. Näiteks on kingabränd Jack Rogers loonud hashtagi #lovemyjacks, mida ta kasutab fännide mobiliseerimiseks.

Bränditeadlikkus - looge klientidele kaubamärgiga hastag@ thecarolinagirl67 Instagramis

 • Esitage oma lehel sageli parimat kasutajate loodud sisu (pidage alati meeles, et sildistate ja krediteerite sisu, mida te uuesti postitate, et nad saaksid väärilise tunnustuse). American Eagle’s Aerie teeb seda osana oma pühendumusest näidata autentseid kehasid, muutmata Photoshop. Kliendid märgistavad oma Aerie väljanägemise tähisega #aeriereal ja see välimus on kaubamärgi enda Instagrami voo tavaline osa..

@lagrossequifaitdesvideos, kaudu @aerie, Instagramis

 • Alustage võistlust, kus inimesed peavad sisenemiseks esitama kasutaja loodud loodud kaubamärgiga sisu ja pakkuma võitjatele auhindu.
 • Looge kaubamärgiga väljakutse, kus inimesed täidavad teie brändiga seotud teatud ülesande, kasutavad konkreetset räsimärki ja sildistavad teie konto. (Võite selle muuta ka võistluseks või teha igale osalejale heategevusliku annetuse.) Isegi kui inimesed väljakutses ei osale, märgistavad nad oma sõbrad ikkagi, kui neile meeldib see, mida nad näevad, luues rohkem brändi teadlikkus teile.

4. Alustage brändisaadikute programmi

Kasutajate loodud sisu loojate seast peate kindlasti leidma mitu silma paistvat klienti, kes jagavad teie brändi kohta hõõguvaid postitusi ja kommentaare ilma seda küsimata.

Mõelge nende klientide värbamisele, kes teeniksid neid kaubamärgi saadikud– teie kaubamärgi pikaajalised esindajad, kes reklaamivad teid regulaarselt oma platvormidel ja oma ehtsal häälel. Nad on motiveeritud teie brändi kohta sõna levitama seetõttu, et nad on teie vastu kirglikud ja tahavad, et teil õnnestuks, ning kuna nad arvavad, et nende tooted või teenused võiksid nende vaatajaskonnale kasuks tulla.

Võib-olla olete kuulnud brändi kuulsuste esindajaga seoses mõistet “brändi suursaadik”. Suursaadikud ei pea aga olema kuulsused ega suure jälgimisega inimesed, kui neil on autoriteet teie nišis või teie sihtrühma liikmete seas. Kõik seisneb selles, et tuleb valida esindajad, kellele teie vaatajaskond usaldab, kellel on mugav pidada teie kaubamärgi ja selle toodete kohta üks-ühele vestlusi..

Näiteks juhivad paljud kolledži üliõpilastele suunatud kaubamärgid ülikoolilinnaku suursaadikute programme, et võimendada sidemeid, mida tudengid on juba oma kaaslastega loonud. Rakendus Bumble on üks näide – nad juhivad õpilaste suursaadikute üksikasjalikku programmi „Honey“.

Louisa (@louisavons) töötab Bumble Honey ülikoolilinnaku teavitusjuhina Chicago Loyola ülikoolis.

5. Abi tähenduslikud põhjused

Kui on põhjus, miks teie bränd on kirglik, näitab annetuse tegemine teie empaatiat ja suurendab teie nähtavust avalikkuse silmis.

Kindlaksmääratud rahalised annetused on kasulikud, kuid mõelge ka neile meeldejäävamatele viisidele tagasi anda.

 • Võite luua heategevusliku seose teatud toodetega, nagu TOMS teeb (iga müüdud kingapaari eest annetatakse paar abivajavale lapsele).
 • Või võite luua sotsiaalse jagamiskampaania, kus iga kaubamärgiga räsimärgiga postitus käivitab annetuse lemmikheategevusorganisatsioonile. See suurendab iga aktsiaga kiiresti teadlikkust – nii teie põhjusest kui ka kaubamärgist!

Disney #shareyourears on üks näide heategevuslikust hashtag-kampaaniast. Iga postituse jaoks, millel on Miki kõrvad ja hashtag, mida teatud aja jooksul jagati, annetas Disney sihtasutusele Make-A-Wish.

 • Teie töötajad võivad vabatahtlikuna tegutseda kogukonnaüritustel või mittetulundusühingutel või teie bränd võib alustada oma ettevõtte kogu vabatahtlikku tegevust.
 • Veelgi parem, kui teie tooted oleksid otseselt kasulikud kogukonna organisatsioonidele, siis miks mitte neid annetada? Näiteks võib pudelivett pakkuv ettevõte annetada vett jalgpalliturniirile või bändide võistlusele või kodukaubanduse kauplus annetada Habitat for Humanity varusid.

Muidugi tuleks läbi viia mis tahes heategevus, kuna soovite tõesti mingit põhjust aidata. Kui tagasi andmine tehakse lihtsalt avalikustamiseks, saab teie publik seda öelda ja see tagasilöögib.

6. Rääkige oma kaubamärgi taga olevaid lugusid

Teie kaubamärgi kohta autentsete lugude jagamine hõlbustab inimestel teid meeles pidada ja teistega jagada. Niisiis, tegelege kindlasti läbimõeldud kaubamärgi jutuvestmisega.

Kas asutasite oma kaubamärgi rahuldama vajadust, mida keegi teine ​​ei rahulda? Kas teie tooted on loodud konkreetse probleemi lahendamiseks? Andke maailmale teada, sest sellised lood on väga jagatavad.

Kuid ärge muretsege, kui te ei kuulu ühte neist kategooriatest. Teie kaubamärk võib ikkagi kirjutada „allkirja loo” teie ainulaadsel häälel ja toonis. See autentne ja meeldejääv lugu tutvustab teie brändi missiooni ja väärtusi, kuidas ja miks need tekkisid ning kuidas pühendute nendele väärtustele kõiges, mida teie bränd teeb ja ütleb, sealhulgas teie suhetes klientidega.

Põhja nägu jagab nende allkirja lugu.

Teie klientide lood on teie brändiloo oluline osa, nii et kaaluge oma kogemuste jagamist teiega oma ajaveebis, iseloomustuste lehel või videol. See on veelgi tõhusam, kui lasete klientidel rääkida oma lugusid!

Vaadake ülaltoodud Zendeski kliendi iseloomustust Suumi, kus nad jagavad, miks nad videokonverentsiplatvormi armastavad.

7. Valige hoolikalt pakendid, loosungid ja muud kaubamärgid

Sellel digitaalajastul on kastist lahti saamise kogemus veelgi silmatorkavam. Sotsiaalmeedias (eriti digitaalsetes videoplatvormides) keskenduvad inimesed toote avastamise kõikidele aspektidele, alustades pakendist. See tõestab, et kui teie pakend on meeldejääv, mäletavad inimesed teie brändi veelgi tõenäolisemalt. Niisiis, kaaluge oma kaubamärgi saatmist postkastidele, pakendi ümberkujutamist, et see eristuks, või looge isegi toote avamise kogemus.

LOL Surprise viiruslik mänguasjaliin on selle kogemuse omandanud – mänguasja kihtide avamine, et avastada, millised üllatused on sees, on sama oluline kui mänguasja ise, ja see ainulaadne „lahti kastmine” on mänguasja nii populaarseks teinud.

Lihtsaim

Te ei pea LOL-pallist kaugemale minema, kuid pakendi ettevaatlik ümbertõstmine on lihtne viis bränditeadlikkuse suurendamiseks. Aga mis siis, kui müüte tarkvara, teenust või mõnda muud toodet, millel pole päris paketti? Sõltumata sellest, mida müüte, on palju muid brändielemente, mille saate keskenduda meeldejäävamaks muutmisele, näiteks teie slogan, värvid ja missioon.

Kui otsite logosid brändingu jaoks, saate siin alla laadida tasuta logosid – registreerumine pole vajalik.

8. Looge informatiivseid ajaveebi postitusi

Informatiivsete ajaveebipostituste meisterdamine on strateegia, mis sobib hästi kõigi brändide jaoks, sõltumata sellest, mida müüte. Kui kirjutate oma niši teemadel, mis vastavad teie publiku vajadustele, suurendab see teie autoriteeti potentsiaalsete klientide silmis. Ja kui olete inimesi aidanud, on neil raske teid unustada, eriti kui neil on teie toodetest kasu. Tõenäoliselt jõuavad nad ostmiseni tagasi, kuna usaldavad teie sisu. Nii et mõelge välja küsimused, mida inimesed teie nišis küsivad, ja kirjutage neile küsimustele vastavaid ajaveebi postitusi..

Siit saate teada, kuidas luua õigeid harjumusi blogimise õnnestumiseks.

9. Külaliste ajaveeb teistel saitidel

Ärge piirake oma blogimist ainult oma veebisaidiga. Kvaliteetsete külaliste postituste esitamine teistele teie nišiga seotud veebisaitidele, mis ei konkureeri otseselt teie enda veebisaidiga, on hea viis oma kaubamärgi paigutamiseks uue ja asjakohase vaatajaskonna ette. Ideaalis võimaldab sait, kuhu külaline postitate, lisada autori biograafia koos lingi ja ühe lausega oma brändi kirjelduse. Kui nad seda ei tee, saate vähemalt lisada mõned lingid oma saidi sisule, mis aitab loodetavasti liiklust suurendada.

Mõelge ka veebipäevikutele LinkedIn või Keskmine. Nendel saitidel on juba suur vaatajaskond üles ehitatud ja nende postituste lõppu saate alati lisada oma ettevõtte lühikese pistiku. Märkige oma sisu, nii et see grupeeritakse teie niši muude postitustega.

10. Jagage veenvaid pilte ja videoid

Vastavalt McKnight Kurland, inimesed mäletavad vaid 10-20% sellest, mida nad loevad või kuulevad, kuid nad mäletavad umbes 65% sellest, mida nad näevad. On selge, et kui loote ainult ajaveebe ja muud tekstilist sisu, ei ole see alati bränditeadlikkuse suurendamiseks piisav. Kui loote köitvat visuaalset sisu – infograafikat, aga ka muid kaubamärgiga pilte ja videoid, suurendab teie tõenäosus jääda meelde..

Infograafika on statistika ja sellega seotud teabehammustuste edastamiseks vinge; Et teada saada, kui kasulikud ja võimsad need on, tutvuge alloleva infograafikaga saidil visual.ly.

Samuti saate populaarsetest blogipostitustest pärit sisu muuta lühikesteks videoteks, nii et sisu on lihtsam seedida. Nagu pilte, on ka videoid hõlpsalt jagatud, aitavad need teie bränditeadlikkust kiiresti tõsta.

11. Kasutage taskuhäälingusaateid

Kui teie konkreetses nišis pole juba taskuhäälingusaadet, on suurepärane kaubamärgiteadlikkuse strateegia selle loomine, et vastata küsimustele ja juhtida tähelepanu teistele oma tööstusele. Siiski on tõenäoline, et teie nišš on juba taskuhäälingusaadetega ülerahvastatud, eriti kui müüte mõnda sellist B2B mitme müüja tarkvara. Sel juhul peaksite asutaja, tegevjuht või mõni teine ​​teie ettevõttes silmapaistev isik ilmuma teistega seotud netisaadetesse. Nagu külaliste postituste puhul, on see ka mugav viis oma kaubamärgi uue, asjakohase vaatajaskonna ette viimiseks.

12. Pingutage oma SEO-d

Kui kliendid mõnda teemat Google’ile vaatavad, ei vaata nad tavaliselt otsingutulemuste esimest lehte. Kuid kui teie kaubamärk on sellel esimesel lehel kõrgel kohal kui teie konkurendid, näeb teie bränd autoriteetsemat ja inimesed saavad teie brändist enne võistlust loomulikult teada..

Ja SEO on taskukohane valik bränditeadlikkuse suurendamiseks. 59% küsitluses osalenud turundajate andmetest saatekirja Rock uuring, SEO on bränditeadlikkuse suurendamiseks üks kulutõhusamaid meetodeid.

Seega optimeerige oma veebisait kindlasti teie brändiga tihedalt seotud märksõnade jaoks, mida teie vaatajaskond otsib. Ideaalis optimeerite kolme tüüpi märksõnu: üldised märksõnad, mis kirjeldavad teie toote- või teenusekategooriaid, konkreetsed märksõnad, mis on rohkem keskendunud teie tootetüübile, ja konkreetsed märksõnad, mis tekitavad teie nišiga seotud küsimusi.

Uurige ka oma konkurentsi Google’is – saitidel, mille nimel võitlete, et oma esimesel lehel koha saada – nii teate, mida peate tegema, et võidelda soovitud paremusjärjestuse nimel. Tavaliselt leiate, et pikematel, konkreetsematel märksõnadel on madal konkurents ja nad tõmbavad ligi inimesi, kes tõenäolisemalt teilt ostavad, isegi kui neid tavaliselt ei otsita nii sageli.

13. Andke tasuta tasuta kingitusi

Kes ei armasta midagi asjata saada? Neile tasuta kaubamärgi või väärtuslike kupongide andmine, millel on teie kaubamärgi nimi, või väärtuslikud kupongid, võib jätta kestva mulje. Seega leidke oma kogukonnast mõni sündmus, näiteks spordimäng, kontsert, näitus, konverents või kogukonnapäev, kus kohtute tõenäoliselt paljude oma kaubamärgi soovitud vaatajaskonnaga. Broneerige ruumi ja levitage tasuta kingitusi!

Õmblusmustritega tegelev ettevõte Sallie Tomato andis välja oma logoga trükitud pliiatsid.

Kui otsustate swagi välja anda, on teie parim valik esemeid, mida inimesed saavad kanda või kaasas kanda (mõelge, särgid, mütsid, veepudelid või kandekotid). See muudab swagi kasutavaid inimesi jalgsi stendideks, andes teie bränditeadlikkusele veel ühe tõuke!

Ärge unustage, et pakute oma toote või teenusega tasuta hammustussuurusi kogemusi. Kui inimesed, kes seda proovivad, naudivad oma kogemusi, mäletavad nad teid veelgi ja tulevad tagasi ostma ning nad võivad seda öelda ka oma sõpradele. Oma toodete proovisuuruses versioonide või tasuta proovide väljaandmine on suurepärane valik, kui teie kaubamärk seda lubab.

Aga mis siis, kui teie toode pole füüsiline? Teil on endiselt võimalusi. Kui müüte tarkvara või digitaalset tellimust, on demo või tasuta prooviversioon veel üks kindel „Ilmaistarjous”, mille saate välja anda. Ja kui pakute korduvat teenust, võite pakkuda tasuta esimest teenust või krediiti selle teenuse eest.

13. Alustage soovitusprogrammi

Me ei saa piisavalt rõhutada, kui oluline on suusõnaliselt bränditeadlikkuse loomisel. Kuid suusõnaliselt on seda raske jälgida ja kontrollida. Ärge siiski muretsege – saatekirjaprogrammi käivitamine võimaldab teil hõlpsalt suusõnalisi sõnu reklaamida ja jälgida, andes jõu oma ettevõtte kätte.

Soovitusprogrammid võimaldavad pakkuda põnevaid soodustusi olemasolevatele klientidele, kes jagavad teie kaubamärki otse oma sõpradele. Saate valida stiimuleid, mis motiveerivad teie kliente kõige paremini jagama, näiteks tasuta tooteid, krediite kauplustes, allahindlusi, teenuse uuendamist või kaubamärgiga swagi.

Samuti muudavad saateprogrammid klientide jaoks hõlpsaks jagamise, kasutades neid vaid mõne hiireklõpsuga, kasutades eelistatud meetodeid. Ja kui valite a saatekirjaprogrammi tarkvara, neid viiteid on lihtne jälgida.

Lime Crime’i saateprogramm pakub 20% sooduskupongi klientidele, kes suunavad oma sõpru ja lasevad klientidel seda hõlpsalt e-posti, Facebooki, Messengeri või saatekirja lingi kopeerimise ja kleepimise kaudu hõlpsalt jagada..

Kui sõbrad või pereliikmed neid isiklikult teie ettevõtte juurde suunavad, pööravad potentsiaalsed kliendid suurt tähelepanu, sest nad usaldavad seda, mida nende eakaaslased ütlevad. Selle tulemusel saavad nimetatud viited tõenäolisemalt teie klientideks ja tõenäolisemalt jää lojaalseks oma brändile pikemaks ajaks.

Kokkuvõtteks

Bränditeadlikkus seisneb selles, et muuta teie bränd meeldejäävamaks ja näidata publikule, kuidas see erineb teie konkurentidest.

Bränditeadlikkust saate suurendada kahel põhilisel viisil – teie brändi otseste toimingute ja teiste suusõnalise jagamise kaudu. Kombineerige kindlasti mõlemad need lähenemisviisid, sest inimesed mäletavad ja usaldavad kaaslaste arvamusi.

Millised ülaltoodud strateegiatest sobivad teie arvates kõige paremini teie ettevõtte veebis kasvatamiseks? Alustage nende rakendamist ja suurendage oma bränditeadlikkust.

Jessica Huhn on Referral Rocki turunduse sisukirjutaja, kelle arvates on igal ettevõttel potentsiaali oma suusõnalise turunduse suurendamiseks. Kui Jessica ei kirjuta, on suur võimalus, et ta laulab, korraldab laule või jagab ja naudib sotsiaalmeedias sisu. Võtke ühendust Jessicaga sisse LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map