12 online-äriideed algajatele

Veebiettevõtte loomine pole kunagi olnud teie jaoks lihtsam, eriti 2018. aastal. Päeva jooksul on äriettevõttel palju riske, mida peate kandma, näiteks vajadus investeerida füüsilisse kauplusse või leida kontoripind.


Meie parimate veebipõhiste äriideede loendi abil saate paljusid neid riske kõrvaldada ja oma tööviisil on suurem paindlikkus. Lisaks saate koos veebisaidi loomise põhiteadmiste ja veebisaidi hooldamise põhjaliku mõistmisega luua veebisaidi, mis jõuab potentsiaalsete klientideni väga vähese üldkuluga.

FTC avalikustamine: BuildThis saab suunamistasusid sellel veebisaidil loetletud tööriistadelt. Kuid arvamused põhinevad meie kogemustel ja mitte sellel, kui palju nad maksavad. Keskendume väikeste ettevõtete ja eraisikute abistamisele veebisaitide loomisel ärina. Toetage meie tööd ja lugege lisateavet selle teenimise kohta.

Contents

Parimad veebiettevõtte ideed ja kuidas alustada

Võite endalt küsida: „Kuid mis tüüpi veebiettevõtte ideed on olemas? ja kuidas alustada? ”

Noh, kui vajate väikest abi, oleme saanud mõned soovitused, mille abil võite julgustada selle passiivse sissetuleku teenimist.!

Põhimõtteliselt on veebiettevõtte asutamine sama, mis võrguühenduseta ettevõtte asutamine. Seal on üks tavaline asi, mida peate ette valmistama – veebipõhine kohalolek (nt veebisait).

Veebisait on esimene asi, mida tuleks kaaluda, kui soovite oma veebisaiti ettevõttena kasvatada. Ja siin on mõned tööriistad, mis võivad teid aidata:

 • Domeeni registreerija – registreerige oma domeeninimi usaldusväärse domeeninimede registripidaja juures
 • Väikeettevõtte veebimajutus – valige oma veebisaidi jaoks suure jõudlusega ja usaldusväärne hostiettevõte
 • Parimad veebisaidi koostajad – kui eelistate pukseerimisredaktorit, on alternatiiviks veebisaidi koostaja.
 • Osta SSL-sertifikaati – SSL-i rakendamisel on oluline kaitsta oma kliendi andmeid
 • Arve mallid – saate oma klientidele arve koostada lihtsa ja tasuta arve malliga

Idee nr 1. Alustage blogi

Veebiäri alustamiseks proovitud ja tõene meetod on ajaveebide loomine.

Ainult selleks, et anda teile idee, kui palju ajaveeb teenib, on Pinch of Yum edukas toidublogi ja sait teenib 802 144,55 dollarit 12-kuulise perioodi jooksul.

Kui olete kirglik kirjutamise vastu või suudate kirjutada erakordselt hästi, on blogimise veebisait parim veebiettevõte, millega võite alustada.

Näputäis Yum’i

Suurepärane on see, et te ei vaja isegi palju tehnilisi ega arvutioskusi. Sellised platvormid nagu WordPress võimaldavad teil ajaveebisaidi kiiresti luua ja üles ehitada.

Võite oma veebisaiti isegi hostida saidi SiteGround või iPage abil või otsida sobivaid veebisaidi koostajaid, mis on optimeeritud ajaveebi pidamiseks (mis on väga oluline, kui soovite hoida oma kasutajakogemust võrdsena).

Blogi kasutades saate luua oma kaubamärgi jaoks ulatusliku jälgimise, mis võimaldab teil teenida kasumit, tehes koostööd reklaamijatega või saades komisjonitasu brändi toetatud sisu eest.

Siin on mõned peamised sammud, mis aitavad teil oma blogiga alustada:

1. samm: valige nišš

Inimesed otsivad Internetist ainult ühel põhjusel: probleemi lahendamiseks. Olgu selleks siis kohtumispaiga otsimine, lekitava toru parandamine või õhtusöögi uute retseptide otsimine, teie ajaveeb peab pakkuma lahenduse.

2. samm: kavandage oma ajaveebi ülesehitus

Järgmisena peab teil olema hea ajaveebistruktuur. See on vajalik kasutaja navigeerimiseks ja SEO otstarbeks. Samuti võib see anda teile ideid oma sisestrateegia ja blogi edasise laiendamise kohta.

3. samm: looge suurepärane sisu

Kui teate lekkiva toru kinnitamise fantastiliselt kiiret viisi, kirjutage sellest! Suurepärase sisu tootmine on lihtne, kui olete oma niši ekspert, vastasel juhul peate tegema märksõnade uurimist.

4. samm: reklaamige oma sisu

Kui teil on suurepärane artikkel, on aeg seda reklaamida! Kuna enamik inimesi on sotsiaalmeedia platvormil, saate oma sisu jagada seal, kus on teie vaatajaskond.

5. samm: ajaveebi raha teenimine

Blogi rahaks tegemine on oluline tegur, kui soovite oma blogi tõsiselt võtma hakata. Sponsoreeritud sisu otsimine, oma e-raamatu loomine või reklaamijate toodete kinnitamine on vähe populaarsed viisid.

Näited veebiettevõtte asutamisest järkjärgulise juhendi abil:

 • Kuidas WordPressiga reisiblogi luua ja raha teenida?
 • Kuidas WordPressiga toidublogi alustada?
 • Kuidas käivitada fotoplogi WordPressi abil (ja neli raha teenimise viisi)

Idee nr 2. Liituge sidusettevõtte turundusega

Sidusettevõtte turundus on olnud pikka aega ja see on üks lihtsamaid viise, kuidas saate Internetis raha teenida.

Põhimõtteliselt teenite raha sellega, et saate vahendustasu toodete eest, mida müüsite teistelt ettevõtetelt, kas oma saidi või selliste platvormide kaudu nagu Amazon või eBay.

Amazoni sidusprogramm

Samuti sidusettevõtete võrgud nagu Komisjoni ristmik, või ShareASale pakkuda erinevaid tooteid ja teenuseid. Nende valikute laiendamiseks võite liituda nende sidusvõrkudega.

Lisaks pakuvad paljud suured kaubamärgid sidusprogramme ja selle alustamine on üsna lihtne. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt sidusettevõttena registreerumine ja selle ettevõtte toodete või teenuste müümine spetsiaalse viitelingi abil, mille abil saate iga müüdud toote või teenuse eest komisjonitasu.

Parim osa? Saate seda teha isegi sõrme tõstmata!

Siin on mõned näpunäited teile enne sidusettevõtte turunduse veebiettevõtte alustamist:

1. Teadusuuringute sidusprogrammid

Kulutage aega õigete sidusprogrammide uurimiseks. Soovite olla kindel, et programmid on usaldusväärsed ja komisjonitasude väljamaksmisel hea maine.

2. Kuidas teile makstakse?

Sidusettevõtte turunduses palga saamiseks on mitmeid viise, näiteks CPS, CPL, CPC ja CPA. Enne alustamist kontrollige hoolikalt, kas programm on kasumlik ja suudab teenida piisavalt investeeringutasuvust.

3. Väljamaksepäev

See sõltub igast sidusprogrammist, mõnel saate makse saada samal päeval ja mõnel võib teie riigist sõltuvalt olla vaja 1–13 tööpäeva. Samuti kontrollige sidusprogrammi kaudu, kuidas makse saate? See toimub PayPali või tšeki kaudu.

4. Toetuse liigid

Uurige, millist klienditoe võite sidusprogrammiga liitumisel saada. Kas saate rääkida kellegagi telefoni või vestluse teel või peate ootama 24 tunni e-posti vastust?

Sidusprogrammide turg võib olla üsna keeruline ja teile sobiva programmi leidmiseks kulub natuke uurimistööd. Kui soovite lisateavet sidusettevõtte turunduse kohta, leiate siit käepäraseid KKK-sid, mida saate vaadata.

Idee nr 3. Avage e-poe pood

Veel üks populaarne idee veebiettevõtte alustamiseks on e-poe poe avamine.

2017. aastal ulatus e-kaubanduse jaemüük kogu maailmas 2,3 triljonini dollarini ja prognoositakse, et tulud kasvavad 2021. aastal 4,88 triljonini..

e-kaubanduse müügi staatusE-poe jaemüük kogu maailmas aastatel 2014–2021. (allikas)

Selliste platvormidega nagu Shopify, BigCommerce või WooCommerce, e-poe loomine pole kunagi olnud lihtsam.

Neid pole mitte ainult lihtne seadistada, vaid ka e-poe poe avamine on tohutult odavam, kuna te ei pea muretsema füüsilise poe kõrgete jooksvate kulude pärast. Peate lihtsalt veenduma, et veebipoe toimimine sujub, teie pood kasvab järk-järgult.

Kui muretsete selliste asjade pärast nagu tarnimine või ladustamine, saate oma varude haldamiseks kasutada selliseid meetodeid nagu tilgavedu (pikemalt sellest hiljem)..

Võtke näiteks WooCommerce veebipood. Siin on mõned levinud, kuid olulised näpunäited, mida peaksite e-poe pidamiseks teadma. Need näpunäited kehtivad mitte ainult WooCommerce kohta, vaid töötavad ka teistel platvormidel.

Olulised näpunäited e-kaubanduse veebiettevõtte avamiseks:

1. Valige õige e-poe platvorm

Teie e-poe jaoks sobiv platvorm on oluline.

Miks?

Kuna võrreldes ajaveebi pidamisega on e-poe poe jaoks palju asju, mida tuleks arvestada, näiteks maksevärav, toodete konfiguratsioonid, lisandmoodulid, tehingutasu jne..

Need on asjad, mis mõjutavad teie poe tööd pikas perspektiivis.

2. Hankige domeeninimi ja hostimisplatvorm

Kui kavatsete luua poe WooCommerce’is, peab teil olema oma e-kaubanduse hostimine (näiteks InMotion Hosting ja SiteGround). See võimaldab teil oma poe üle teiste platvormidega rohkem kontrolli saada.

Teine asi, mida vajate, on domeeninimi.

Kuigi mõned hostiettevõtted pakuvad tasuta domeeni registreerimist, kui hostite koos nendega, saate oma eelistatud domeeninime hõlpsalt registreeruda aadressil NameCheap või GoDaddy ja luua ühenduse oma e-poe platvormidega.

3. Installige ja seadistage platvorm

WooCommendi abil e-poe loomine on ülilihtne.

Te peate seda tegema laadige pistikprogramm alla oma WordPressi administraatori juhtpaneelil, lisades selle uue pistikprogrammina. Aktiveerige pistikprogramm ja siis peaksite nägema seadete lehte.

Ja see ongi kõik! Olete valmis alustama e-poe loomist.

Kuigi WooCommerce nõuab selle platvormi käsitsi seadistamist, on need vabalt kasutatavad. Valmistoodete (nt Shopify või BigCommerce) eest tuleb selle kasutamise eest maksta lõivu.

4. Seadistage ja lisage tooteid

Sõltuvalt veebipoe seadistamisviisist võib iga platvormi kasutamiseks ja sellega tutvumiseks olla õpikõver.

Lihtsate toodete müük?

Võimalik, et peate lisainfo saamiseks piisavalt teadma, näiteks hind, SKU-kood, kogus, saatmisviis ja laoseis.

Keerukamate asjade müümisel võib teil olla vaja seadistada tootevariandid või atribuudid ja arvestada näiteks lingitud toodetega e-poe ülesmüügiks või ristmüügiks või makseväravate ühendamiseks..

Õnneks on enamikul platvormidest saadaval tasuta prooviversioon, nii et saate nendega praktilist kogemust saada.

5. Installige lisandmoodulid

Kõigil e-poe platvormidel on lisandmoodulid, mis aitavad teil veebipoodi kasvatada ja müüki suurendada.

BigCommerce’il on omikanalitarkvara, mis võimaldab teil oma tooteid sujuvalt reklaamida ja müüa turgudel nagu Amazon, eBay, Etsy ja muudel kanalitel..

Shopify võimaldab teil müüa sotsiaalmeedia platvormidel nagu Pinterest, Facebook, Instagram ja Messenger, samas kui WooCommerceil on kõige rohkem pistikprogramme, mida saate kasutada, ja paljud neist on tasuta.

E-poe kaupluse loomine on parim Interneti-äriidee, kui teil on suurepäraseid tooteid või soovite laiendada oma müüki. Nagu varem mainitud, ei tohiks ülemaailmse e-kaubanduse müügi kasvades seda tähelepanuta jätta!

Idee nr 4. Rakenduse loomine

See on nutitelefonide vanus ja nõudlus uute ja uuenduslike rakenduste järele on suurem kui kunagi varem. Iga päev laaditakse Androidi ja iOS-i turul alla lugematu arv rakendusi. Kui palju potentsiaalseid kliente, võib rakenduse tegemine olla tulus turg.

Need teist, kes olete programmeerijad või arendajad, võtate aega nutiseadme rakenduse arendamiseks ja müümiseks on teie aega väärt, kui soovite teenida raha Internetis. Rakenduse loomise üldkulud on väga minimaalsed, kuna te ei pea muretsema selliste asjade pärast nagu saatmis- või hoiukulud.

Veelgi enam, kui teie rakendus toimib hästi, võite isegi passiivse sissetuleku allika jaoks ahvatleda teisi kaubamärke oma rakenduses reklaamima..

Alustamiseks töötavad mobiilirakenduste platvormid:

Kui teil pole kodeerimise kogemust, siis siin on turul olevad rakenduste koostajad, kes aitavad mobiilirakendusi arendada:

1. Appery.io

Appery.ioVeebiäri alustamiseks kasutage Appery.io mobiilirakenduse tegijat

Pilvepõhine mobiilirakenduse koostaja Androidi, IOS ja Windows Phone jaoks. Appery.io kasutab UI loomiseks komponentide lohistamiseks visuaalset redaktorit. Saate kohe ühenduse luua mis tahes REST API-ga ja kasutada seda oma rakenduses.

2. AppMakr

See on DIY-platvorm, mis võimaldab kõigil luua IOS-, Androidi- ja HTML5-rakendusi. Kodeerimise teadmised pole vajalikud. Selle abil saate luua nii palju rakendusi, kui soovite AppMakr piiramatu värskenduste ja funktsioonide arvu jaoks.

Lisaks rakenduse loomisele saate luua ka veebisaite klientidele. Kuna tegemist on rakenduse loomisega, ei pea te klientidele veebisaitide loomiseks olema HTMLi või PHP ekspert. Siin on nimekiri veebisaitide loomise platvormidest, mida saate kasutada.

Idee nr 5. Ole sotsiaalmeedia konsultant

Kui suured ettevõtted ja suured kaubamärgid saavad endale lubada palgata täiskohaga töötajaid oma sotsiaalmeedia kontode (Twitter, Facebook, Instagram jne) koordineerimiseks, kipub enamik väikeettevõtteid seda ise haldama.

Enamikul ettevõtteomanikel pole aga aega ega suutlikkust oma sotsiaalmeediat käsitleda, hoolitsedes samas ettevõtte ees suuremate kohustuste eest.

Sellele kohale jõuate pakkudes olla sotsiaalmeedia konsultant väiksemate ettevõtete jaoks.

Vabakutselise sotsiaalmeedia juhi / turundaja keskmine hind on umbes 25,25 dollarit tunnis, suurim summa on 150 dollarit tunnis ja madalaim 4 dollarit kuus. Mida parem olete, seda kõrgem võib teie tasu nendel vabakutselistel platvormidel olla. (allikas)

Sotsiaalmeedia konsultandina saate aidata neil turunduskavade kavandamisel, nende sihtrühmale olulise sisu strateegimisel ja üldise sotsiaalmeedia planeerimise parandamisel.

Siin on mõned asjad, millega saate sotsiaalmeedia konsultandina tööle asuda:

 1. Olla tõeline inimene ja teistele abivalmis
 2. Iga platvormi jaoks ideaalse sisu kureerimiseks analüüsige andmeid
 3. Kasutage automatiseerimis- ja ajastamisülesannete täitmisel selliseid tööriistu nagu IFTTT, Bufferapp, Hootsuite jne.
 4. Uurige ja otsige erinevaid sotsiaalmeedia võimalusi
 5. Pange tähele oma oskusi rahva hulgast eristumiseks – kirjutamine, kujundus ja fototöötlus

Tegelikult, kui teil on oma veebisait või ajaveeb, peaksite õppima seda lihtsat sotsiaalmeedia turundusjuhendit algajatele omaenda sotsiaalmeedia kontode haldamiseks..

Idee nr 6. Vabakutseline töötaja

Vabakutseline töö pole veebimaailmas midagi uut ja see on suurepärane viis passiivse sissetuleku teenimiseks, kui olete teatud ala asjatundja. Väiksemad ettevõtted pöörduvad vabakutseliste poole, et aidata neil ühekordseid projekte, kuna see on palju kulutõhusam kui täistööajaga töötajate palkamine..

Vabakutselise töö juures on suurepärane see, et te ei pea olema seotud ühegi valdkonnaga. Sellised platvormid nagu Fiverr pakuvad vabakutselisi töid kõikvõimalikes valdkondades, sealhulgas kirjalik sisu, graafiline kujundus, programmeerimine ja isegi andmesisestus..

Siiski on oluline, et haldaksite oma töövoogu õigesti, kuna mitme projekti korraga võtmine võib mõnele liiga teha.

Idee nr 7. Ole WordPressi teema kujundaja

Kuna üha rohkem inimesi loob oma WordPressi veebisaite, on märkimisväärselt kasvanud ka nõudlus kvaliteetsete WordPressi teemade järele. Neile, kellel on anne kujundada ja HTML-i kodeerida, on suur nõudlus inimeste järele, kes saavad luua kohandatud ja atraktiivseid WordPressi veebisaidi teemasid.

Sellised saidid nagu TemplateMonster on suurepärane näide sellest, kuidas saate ise endale kena passiivse sissetuleku teenida, müües inimestele välja spetsiaalsed ja ainulaadsed teemad. Kui te ei soovi veebisaiti luua, saate oma WordPressi kujunduskujunduse müümiseks kasutada isegi turgu, näiteks ThemeForest.

Idee nr 8. Kasutage reklaamijaid või töötage nendega

Kui teil on juba veebisait või ajaveeb, siis on teil juba suurepärane platvorm, mida saate kasutada passiivse sissetuleku teenimiseks. Kui müüte reklaamijatele osa oma leheruumist välja, saate passiivselt teenida raha siis, kui teie vaatajaskond või külastaja klõpsab teie veebisaidi reklaamidel.

Reklaamijaid kasutades arvestatakse teie teenitavat tulu üldiselt klõpsutariifi (CPC) ja klikkimise määra (CTR) meetodil, kusjuures teie sissetulekute tase põhineb teie veebisaidi liiklusel. Põhimõtteliselt: mida rohkem inimesi teie lehe reklaamidel klõpsab, seda rohkem raha saate.

Üks populaarsemaid viise reklaamiklikide abil raha teenimiseks on kasutada Google Adsense’i või mõnda muud sarnast reklaamijat, näiteks RSS-vooge ja otseseid ribareklaame.

Idee nr 9. Paku veebiseminarid ja veebikursused

Nõudlus juhendajate järele, olgu see siis veebis või mujal, on alati olnud suur. Kui olete ekspert või spetsialiseerunud ala, siis on veebitundide või e-kursuste pakkumine suurepärane võimalus vabal ajal lisatulu teenimiseks.

Tutor.com või TutorVista on saidid, kus saate pakkuda veebipõhist juhendamisteenust. Udemy ja Õpetatav, teisest küljest on need suurepärased platvormid videokursuste loomiseks ja raha teenimiseks, õpetades inimesi kogu maailmas. Digitaalne turundus, veebikirjutamine, Excel, finantsanalüüs ja lemmikloomakoolitus on mõned populaarsemad teemad.

Idee nr 10. Paku SEO teenuseid

Otsimootorite ja platvormide (nt Google Analytics) sisse- ja väljalülitamine võib enamiku inimeste jaoks segadust tekitada. Paljud väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted jätavad sageli tähelepanuta otsingumootori optimeerimise (SEO) eelised ja selle, kuidas see nende veebisaidi toimivust parandab.

Kui teate SEO ja selle tavade ümber käimist, võib SEO konsultantide agentuuri loomine olla suurepärane viis oma oskuste kogumi kasutamiseks. Võite pakkuda selliseid teenuseid nagu nende analüüsiandmete õige tõlgendamine ja lugemine, sisu struktureerimine parema liikluse saavutamiseks või märksõnade õige kasutamine märksõnade parandamiseks otsingumootorites.

Võite vaadata inimeste poole nagu AJ Ghergich näidete kohta, kuidas luua oma enda SEO konsultantide agentuur.

Idee nr 11. Kiirtranspordi äri

Ettevõtjate teine ​​hea tee oma ettevõtte käivitamiseks on otselaevade ettevõtte loomine.

Kas te ei tunne seda terminit? Noh, see on põhimõtteliselt selline äriettevõte, kus müüte klientidele tooteid, aga kogu varude ja saatmisega tegeleb teie nimel tootja.

Kate on edukas dropshipper. Ta teenis 32 000 dollarit + igakuist tulu oma Anime kaubalaevade ärist. Kate’i loogika ütleb, et paljud dropshippersid saavad teenida raha, koondades ühise teema põhjal erinevaid esemeid mitmesugustest drophipperitest ja luues seeläbi spetsiaalse ostubaasi. – Crazylister

Kiirtranspordi äriKate Anime veebipoe kaubalaev.

Kuna ärimudel erineb e-poe kauplusest, hõlmab hind ka väikelaevafirma loomise algust.

Sellised saidid nagu Shopify pakub hõlpsat ja lihtsat viisi väikelaevaäriga alustamiseks, kuid kui vajate pisut abi, siis siin on mõned näpunäited:

Näpunäited veebipõhise Interneti-poe alustamiseks:

1. Kasumliku niši uurimine

Müügiks ei saa valida ühtegi juhuslikku toodet. Toimivuse maksimeerimiseks peate tuvastama oma poe kasumliku niši.

Kasutage oma valiku õigustamiseks tööriistu, nagu Google Keyword Planner või SEMrush, uurides turu nõudlust, märksõnade raskust ja konkurente.

2. Valige tarnija

Tarnijate leidmisel ei saa te AliExpressiga valesti minna. AliExpressi on lihtne ja mugav kasutada oma drophippingu poes.

Alustamiseks soovitab Shopify oma peamiseks allikaks AliExpressi nende artikkel kõigi teie laevaliikluse vajaduste jaoks.

3. Valige sobiv platvorm

Teie kaubalaevade äri jaoks on palju e-poe platvorme. Kuid Shopify on üks parimaid platvorme, millega saate kiiresti alustada.

Shopify integreerub selliste turuplatsidega nagu AliExpress ja Oberlo, et importida tooteid otse teie poodi ja tellida neid oma klientidele.

4. Installige ja konfigureerige

See erineb WooCommerce’ist, saate Shopifyga registreerumisel kohe oma drophipping-poe konfigureerida.

Alustamiseks vali lihtsalt ilus kaupluseteema. Ehkki installimist pole vaja, peate platvormi kasutamiseks siiski läbima õppimiskõvera.

5. Käivitage ja reklaamige oma kauplust

Kui põhiseadistused on tehtud, on aeg käivitada ja reklaamida oma kaubalaevade ettevõtet.

Analüüsige oma sihtrühma, reklaamige oma kauplust sotsiaalmeedias ja kirjutage oma toodetega seotud originaalsisu – see on paar võimalust oma poe reklaamimiseks.

Need, kes soovivad madala riskiga ärimudelit, peaksid kindlasti kaaluma kaubavedude ärile sisenemist, kuna peate tasuma toodete eest (mida klientidele müüte) ja kaupluse üles seadistama.

Kõik muud kulud, näiteks saatmiskulud, laovarude haldamine ja toodete loomine, kannab selle asemel tootja.

Veebilaevade veebiettevõtte loomise samm-sammuline juhend on järgmine:

 • Kuidas alustada Shopify drophippingu veebipoe loomist

Idee nr 12. Saa Vloggeriks / YouTuberiks

Sisu tarbimine on viimase paari aasta jooksul dramaatiliselt muutunud ja üheks kiiremini kasvavaks platvormiks on sellised videokesksed saidid nagu YouTube ja Snapchat. Ehkki Internetis leidub kohti tekstirikaste artiklite jaoks, suunavad kasutajad sagedamini rikka meedia, näiteks videote poole.

See võimaldab esile tõsta Vloggereid ja YouTubereid, kes suudavad videopõhise sisu loomisega teenida oma vaatajaskonnalt miljoneid dollareid aastas.

Üks YouTube’i mängijatest – Toby Turner on üks enim teeninud tähti YouTube’i kanalid. Alates vlogidest, animatsioonidest ja lõpetades netisaadetega teenib Toby enda loodud sisu eest 3,3 miljonit dollarit. – NewMediaRockstars

Toby TurnerToby Turneri YouTube’i kanal – üle 6,2 miljoni tellija

Ja vlogi või YouTube’i kanali käivitamine võib olla väga odav, kuna kõik, mida vajate, on kaamera (kas teie iPhone või tavaline peegelkaamera) ja olete valmis minema!

Lisaks ei pea te lihtsalt YouTube’is videoid tegema. On ka teisi tõhusaid videosisu platvorme, nagu Instagram, Snapchati lood ja Facebook Live’i video, mida saate kasutada vaatajaskonna loomiseks ja oma kaubamärgi reklaamimiseks.

Veebiettevõtte KKK-d

Milline veebiettevõte on parim?

Need, mille ma selles artiklis loetlesin – ajaveeb, sidusettevõtte turundus, veebipood, sotsiaalmeedia turundus, rakenduste või veebisaitide kujundajad -, on nendel veebiettevõtetel minu uurimistöös kõige suurem edu.

Kuidas alustada Interneti-äri??

Sama mis võrguühenduseta ettevõtte asutamine – leiate ja täidate tarbija vajadused. Ainus erinevus Interneti-ettevõtte ja ühenduseta ettevõtte vahel on see, et suhtlete oma klientidega erinevalt (võrgus vs isiklikult).

Siit leiate meie veebisaidi loomise juhendi.

Kas veebisaidi jaoks peab olema veebisait?

Ei, veebisait ei pea olema veebimüügi alustamiseks kohustuslik. Kuid lõpuks on teil seda vaja turunduse ja kommunikatsiooni jaoks.

Kuidas alustada edukat Shopify ettevõtet?

Oleme avaldanud mitu põhjalikku juhendit Shopify äri kohta, loe: Kuidas luua Shopify abil veebipood ja kuidas alustada Shopifyga edukat drophippingi äri.

Mis äri saan alustada vähem kui 20 000 dollarisega?

Kõiki ettevõtteid, mida siin mainisin, saab alustada vähem kui 20 000 dollariga.

Miks enamik veebiettevõtteid ebaõnnestub??

Kolm peamist põhjust, miks enamik veebiettevõtteid ebaõnnestub:
1- Nad ei suuda oma veebisaidile / veebiportaali suunata piisavalt sihitud liiklust,
2- Nad ei paku unikaalseid / kvaliteetseid tooteid, millel on kaubamärgiga kogemus, ja
3- Nad ei kohane muutustega piisavalt kiiresti ja on uutele konkurentidele kadunud.

Mida inimesed ostavad kõige rohkem veebist?

Selle kirjutamise ajal on bestsellerid Amazonis on järgmistesse kategooriatesse kuuluvad tooted: 1 – mänguasjad & Mängud, 2 – elektroonika, 3 – kaamera & foto, 4 videomängu ja 5 raamatut. Vastavalt Startup Brosi uurimistöö, hõlpsasti tarnitavaid tooteid, mis müüvad vahemikus 21–200 dollarit, on kõige lihtsam müüa Amazonil.

Millist platvormi peaksin oma veebiettevõtte alustamiseks kasutama??

Soovitan ise hostitud WordPressi neile, kes alustavad veebisaidi või ajaveebi loomist; BigCommerce ja Shopify on parimad, kui soovite oma tooteid müüa.

Kus ma majutan oma esimest veebiettevõtte veebisaiti?

Algajatele soovitame InMotion Hosting ja Hostinger.

Järeldus

Oleme kriimustanud pinda vaid mõne veebipõhise äriidee pärast, kuid need, mida me eespool mainisime, on mõned proovitud viisid, millega saate alustada.

Kui otsite rohkem inspiratsiooni, vaadake:

Oluline on märkida, et sagedamini võivad need veebiettevõtted olla toredad, kui saavad natuke lisaraha, kuid mitte püsiva sissetulekuallikana..

See ei tähenda, et te ei saa seda muuta oma põhitegevuseks, nagu mõned ettevõtjad on teinud. Seda saab teha, kuid kulub natuke aega, enne kui näete oma veebiettevõttest märkimisväärset kasumit, mis õigustab selle ülemineku tegemist.

Nagu iga ettevõtte puhul, peate tulemuste nägemiseks lihtsalt selleks aega ja vaeva panema. Enne selle teadmist on teie käes edukas veebiettevõte!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map