12 kindlat fakti ja statistikat e-posti turunduse kohta, mida peaksite teadma

Hoolimata teie tööstaatusest, vanusest või soost, on tõenäosus, et tööpäevadel loete enne voodist tõusmist meili. Tõenäoliselt tegite seda täna hommikul.


Nüüdseks peaksid sisuturundajad teadma, et meiliturundusstrateegia omamine on iga brändi jaoks hädavajalik. Nii et kui te ei soovi seda kuidagi teha, on siin mõned värsked faktid ja numbrid, mis aitavad teil ja teie meeskonnal e-posti kampaaniate kallal töötada ja seda õigel teel hoida..

Enne seda on siin mõned faktid ja statistikaartiklid, mida me varem tegime:

  • Veebikaubad, e-kaubandus ja interneti statistika
  • Kui suur osa Internetist on WordPress

Lisage neile järjehoidjad, kui olete huvitatud. Lähme nüüd teele!

E-posti turunduse statistika ja faktid

1. E-post on kõige ulatuslikum

Saadetud ja vastuvõetud e-kirjade arv päevas kogu maailmas aastatel 2017 kuni 2023 (miljardites).

Kas teadsite, et e-post on läbi aegade kõige laiem turunduskanal? 2018. aastal on möödas 3,8 miljardit e-posti kasutajat kogu maailmas ja nende arv kasvab 2023. aastal eeldatavasti 4,4 miljardi kasutajani.

Kui see pole piisavalt silmatorkav, et saaksite hakata e-posti teel klientideni jõudma, HTF-i analüütikud prognoosib, et aastaks 2022 kasvab e-posti turundus pidevalt ja turu suurus ulatub 694 miljoni dollarini.

E-posti turunduse turuosa ulatub aastaks 2022 694 miljoni dollarini, öeldes @placeitapp sõbrale

2. E-posti turundusel on kõrgeim investeeringutasuvuse määr

Uuringud on juhtinud tähelepanu sellele, et e-posti turunduskampaania investeeringutasuvus (ROI) on kõrgem kui ühelgi teisel digitaalse turunduse kanalil.

Aruanne Andmete ja turunduse liit teatas, et e-posti kaudu turundatud investeeringutasuvus on üle 42 naela iga kulutatud naela eest – see arv kasvas võrreldes eelmise aruandega 2017. aastal. E-posti ROI on tõusnud 32 naelalt (2017) 42 naelale (2018)..

Lisaks Majanduse loendus 2018. aastast rõhutab, et 74% ettevõtetest hindab e-posti turunduskanalit ja tunnistab seda strateegiat, et nende äritegevus annab hea või suurepärase investeeringutasuvuse.

3. Gen Z suurendab e-posti kasutamist ettevõtluse jaoks

Millennialsil ja X-l põlvkonnal on e-posti kasutamine küllastunud, seda teavad kõik, kuid on ka põlvkond, kes eeldatavasti suurendab seda turundusstrateegiat järgmisteks aastateks vananedes. Brändid panustavad nüüd põlvkonda Z.

See pole lihtsalt juhuslik nõks. Uuringu kohaselt SendGrid ja muna strateegia 85% Gen Z-st kasutab e-posti vähemalt kord kuus, see arv kasvab koos vanusega aastatuhandete kaupa ja Gen X kasutab e-posti vähemalt kord kuus vastavalt 89% ja 92%.

Ehkki Gen Z kasutab meilisõnumeid töö tegemiseks vähem (enamik neist ei kuulu veel töötajaskonda), on neil e-posti harjumused peaaegu sellised, nagu praegu teevad seda aastatuhanded. Seda oodatakse Neist 68% loeb kuulutusi, kuponge või kviitungeid saatvate ettevõtete e-kirju.

68% Gen Z-st loeb e-kirju ettevõtetelt, kes saadavad reklaame, kuponge või kviitungeid saidi @placeitapp kaudu sõbrale

4. Inimesed tuginevad e-kirjale, et suhelda otse

Üks põhjus, miks e-posti turundusstrateegiad on juba aastaid nii edukad olnud, on see, et tarbijad soovivad ja usaldavad endiselt otsest sidet brändidega ning parimal juhul tellivad nad vabatahtlikult, et saada selle kanali kaudu väärtuslikku sisu..

Turusuundumused viitavad sellele, et pangandus-, finants- ja kindlustusteenused, samuti jae- ja tarbekaubad ning reisimine ja hotellindus on peamised peamised tööstused, kes võtavad e-posti teel turunduse lahendusi.

5. Sellel on kõrgeimad klientide hoidmismäärad

Aastaid on turundajad e-posti aadressil teadlikkuse, omandamise, muundamise ja säilitamise kõige tõhusamaks kanaliks määranud. Nüüd on e-posti aadress klientide jaoks kõige kõrgem. Vastavalt Emarsys, 81% VKEdest tugineb endiselt e-posti aadressile kui oma peamisele kliendi hankimise kanalile. Ja meilisõnumite säilitamise määr on 80%.

Järgmiste aastate jooksul, vastavalt Salesforce Trends in Customer Trust, 75% aastatuhandetest ja Gen Zers peaksid eeldatavalt säilitama oma kaubamärgi seotuse varasemate interaktsioonide põhjal.

Mõelge, et saate mitte ainult oma kliente hoida, vaid saate ka neid tagasi saada, kui nad mingil põhjusel teie turunduskampaaniast lahkuvad.

Püüa pühade ajal ja eriti musta reede ajal e-posti sisu suurendada ja sellele väärtust lisada. On öeldud, et Musta reede tehingud omavad kõige suuremat taasesituse määra, mida nimetatakse ka klientide taasaktiveerimiseks; numbrid näitavad seda Winbacki tellimused suurenevad sellel kuupäeval 106%, võrreldes ülejäänud aastaga.

Emarsys ütleb sõbrale, et e-posti aadress on endiselt VKEde klientide hoidmise (80%) ja omandamise (81%) peamine mootor

6. E-post suurendab veebimüüki

Omnisendi e-kirjadSamuti Omnisendilt – e-kirjade saatmiseks parim päev (avatud ja klõpsamäärade jaoks) on kuu esimene päev.

Saate 3 automatiseeritud e-kirja toob kaasa 90% rohkem veebitellimusi võrreldes üksikute e-kirjadega, nagu väitis e-poe turunduse automatiseerimise platvorm Omnisend.

Arvatakse, et 81% ameeriklastest veebipoodlejatest teeb suurema tõenäosusega sisseoste -kas veebis või kauplustes – selle tõttu, mida nad meilis loevad. Tarbijatele meeldib e-posti teel premeerimine, näiteks eripakkumise, kupongi, mille nad saavad lunastada, või veebis eksklusiivse hinna saamine.

7. E-post võimaldab viivitamatut ühendust Ameerika turuga

Statistika näitab, et 28% Ameerika täiskasvanutest tunnistama, et nad on pidevalt võrgus.

Selle järgi Market Watchi pressiteade, Globaalsel e-posti turundusturul on suurim turuosa Ameerikal. See on edukate meiliturundusstrateegiate võti.

Tegelikult viitavad eMarketeri 2019. aasta prognoosiandmed Google’ile kuulub 37,2% Ameerika Ühendriikide digitaalsete reklaamide turust, 22,1% Facebooki ja 8% Amazoni 2019. aasta lõpuks.

Eeldatakse, et Põhja-Ameerikal on ülemaailmsel e-turunduse turul suurim turuosa, ütlevad MarketWatchi sõbrad

8. E-posti turundus on mitmekülgne ja mobiilne

Kui meiliturunduskampaania on hästi läbi viidud ja reageerimisele optimeeritud, on see atraktiivne ja pilkupüüdev ning sellel on positiivsed reaktsioonid, millest lõppkokkuvõttes saab müük.

Sõltuvalt hallatavast sisust ja teie brändi vajadustest, 53% meilidest avatakse mobiilseadmetes. E-posti turundusse saate lisada pilte, esiletõstetud videoid või videoid, kasutades selliseid tööriistu nagu slaidiseansi tegija.

Pöörake erilist tähelepanu reageerimisvõimele ja sellele, et videod on optimeeritud mobiilseadmetes korrektseks kuvamiseks, kuna. Kui ei, siis otsitakse külastajaid mujalt. Scientia Mobile’i ja Google Study andmetel, 53% tarbijatest loobub sisust, mida ei kuvata piisavalt kiiresti, ja kõik teie varasemad pingutused on hukule määratud.

Sellegipoolest peaks graafiline mitmekülgsus olema sünkroonis hästi kirjutatud koopia ja teemareaga. Massachusettsi turundusettevõtte Mavens omanik Paige Arnof-Fenn & Mogulid, juhib tähelepanu e-kirjade teemaread peaksid olema lühikesed sest paljud inimesed loevad oma telefonides või tahvelarvutites.

9. E-post on digitaalturunduse eelistatuim platvorm

Vastavalt eTargetMedia, meiliturundus liigub isikupärastamise ja interaktiivse sisu loomise poole.

See tähendab, et teave ei lähe ainult ühe suuna suunas, vaid saabub õigel ajal ja tarbijatel on võimalus midagi broneerida, küsitlusi teha, videoid vaadata või sotsiaalmeedias kaubamärke jälgida. Accenture’i uurimistöö näitab, et 91% tarbijatest eelistab kaubamärke, mis mäletavad, kes nad on, tunnevad ära nende huvid ja pakuvad soovitusi, mis on nende jaoks isiklikult olulised.

Teisest küljest peaksite olema teadlik, nagu väitis hiljutine arvamus Adobe kaubamärgiga sisu uuring 2019, et 25% tarbijatest ärritub liiga isikupärastatud sisu, nii et see peab olema mingi vahepealne ja kindla eesmärgi jaoks hästi läbi mõeldud.

10. E-posti aadressil on madalaim CPA

e-posti aadressil on omandamise hind kõige madalamE-kirjadel on madalaim keskmine CPA; Teisalt on otseposti kõrgeim CPA, keskmiselt 26,40 dollarit.

E-kirjade keskmine omandamiskulu (CPA) on madalaim umbes 10 dollarit, Võrreldes sotsiaalmeediaga – 20 dollarit, otsepostiga – 31 dollarit, tasulist otsingut – 16 dollarit ja veebipõhiseid displeireklaame – 25 dollarit.

Miks on see teie strateegia jaoks oluline? Noh, see on lihtne, enamik brände soovib jõuda suurima numbrini, kasutades võimalikult vähe ressursse.

E-kirjade keskmine omandamiskulu (CPA) on kõige madalam – umbes 10 dollarit, kasutades @placeitapp, öelge sõbrale

11. Inimesed loevad tegelikult oma e-kirju

Vastavalt Internetikeskkonnad, igal sekundil saadetakse kogu maailmas umbes 936 740 õigustatud e-kirja.

Edu saavutamiseks peaksite keskenduma hästi teostatud e-posti turunduse kujundusele. Kui töötate endiselt selle kallal ja vajate tasuta logosid või kiiresti logo kujundus, koos teiste brändingu visuaalidega, tutvuge mallidega ja kujundusriistadega, mida e-turundusteenused pakuvad, või kasutage veebiloojaid, nagu need, kes asuvad Placeit. Nii saate säästa palju aega, mida saab selle asemel kasutada uuringuteks.

On öeldud, et inimesed loevad oma e-kirju, kuid see ei tähenda, et nad loeksid kõike või et neil oleks aega lugeda romaani suurust uudiskirja.

Enda kirjutatud sisu osas peaksite hoidma seda jutukas ja vahemikus 300–500 sõna, et panna inimesi teie sõnumit tegelikult lugema, selle asemel et lihtsalt alla kerida, et jõuda olulisele.

Kui kirjutate pikki e-kirju, satuvad need tõenäoliselt prügikasti.

12. Infolehed suurendavad klientide kaasatust

Kui õpite meilisõnumite turundamise tööriistu omandama, suurendate müüki ja konversioonimäärasid ning numbrid näitavad, et peaksite keskenduma suurepärase infolehe loomisele, eriti kui alustate uue kaubamärgiga.

Nagu autor Dave Pell väidab, on nad isegi viimastel aastakümnetel paar korda surnud ja tagasi tulnud, infolehed on surematud. Miks? Ta toob välja mõned põhjused ja kõige olulisem on see, et e-post on isiklik, sisestad kellegi teise piiratud ruumi: tema isiklik postkast.

On väga oluline, et iga e-kiri kajastaks teie kodutööde tegemist, see tähendab, et võtate aega läbimõeldud sisu kirjutamiseks ja selgitate lühidalt oma toodete ostmise eeliseid ning võimalusel pakute e-posti tellijatele täiendavaid eeliseid.

E-posti turundus pole kaugeltki surnud! Siin on 12 fakti ja statistikat e-posti teel turundamise kohta @placeitapp-i kaudu, mida öelda sõbrale

Järeldused

Pidage meeles, et e-posti postkasti saavad kasutajad voogusid 100% kontrollida ja kui olete tellimuse tühistanud või märkinud teie rämpspostiks, olete enam väljas.

Pealkirjad, millel on kiri „e-post on surnud”, tulevad ja lähevad, kui kasutajad on vaimustuses uutest tehnoloogiatest või trendikatest sotsiaalmeediaplatvormidest, kuid pidage meeles, et ka e-kirjad on neist palju üle elanud. Mõelge sellele, millal oma isikliku e-posti aadressi esmakordselt lõite. Pärast kõiki neid aastaid olete seda endiselt kontrollinud, tellinud uusi teenuseid ja teete seda ka järgmistel aastatel.

Turundusspetsialistidena sõltub väljakutse nüüd e-posti turunduskampaania kohandamisest praeguste suundumuste ja uute kasutajatega.

Placeiti esindaja on Karina Ramos. Platvorm, kus igaüks saab teha oma kaubamärgi jaoks visuaalse vara, sõltumata tehnilistest või kunstilistest oskustest. Ühendage Placeit on sisse lülitatud Facebook ja LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map