10 Wixi veebisaidi näidet, mida me absoluutselt jumaldame

Enda veebisaidi loomine võib olla keeruline. Eriti kui te pole loominguline tüüp. Õnneks pakuvad veebisaidiehitajad, näiteks Wix, mallide komplekti, mida saate kasutada päris suurejooneliste veebikujunduste loomiseks.


Kui olete veebisaidi kujundamisel absoluutne algaja, ärge muretsege! Wixil on sadu ilusaid malle, mille hulgast valida ja koos väikese tööga. See muudab teie veebisaidi ülilihtsaks ja professionaalseks.

Mida pakub Wix?

 • Hind alates: 8.50 dollarit kuus
 • Kavad: Ühenda, Combo, Piiramatu, e-kaubandus, VIP
 • Meie kiirustest: A / Uptime test: 99,96%
 • PRO: ehitage nullist, suurepärane veebiredaktor.

wix-mallidValmistatud Wixi malle on üle 500 (kõiki malle leiate siit).

Wix Review veebikülastus

Muidugi, kui see on inspiratsioon, mida otsite, oleme teid ka kaitsnud! See postitus järgneb minu eelmisele Weebly veebisaitide postitusele.

Oleme ümardanud 10 Wixi kõige vingema veebisaidi näidet, mis on loodud ja ehitatud täpselt samade tööriistade abil, mis teil on.

Märkus. Meil ​​on populaarne juhend Wixi kasutamiseks. Lisateave oma esimese Wix-i ​​veebisaidi loomiseks.

Vaadake neid Wixi abil loodud tõelise elu veebisaitide fantastilisi näiteid! räägi sõbrale

Wixiga loodud toiduvõrgustiku veebisaidid

1. Seitse grammi kohvikut

Wixi veebisaidi näide - Seitse grammi kohvikutAllikas: Seitse grammi kohvikut

Kasutades laiekraaniga ühelehelist saiti, meelitab Seven Grams Caffé külastajaid oma koduste küpsetiste ja käsitöökohviga ühe suupistepildiga fotol.

Kasutades lihtsat ja elegantset veebikujundust, asetab Seven Grams Caffé oma toidud esiplaanile koos iseloomustuste, sotsiaalmeedia vigade, kontaktide ja pildigaleriidega, mis asuvad mõne kerimise all.

2. koorik

Toiduainete veebisait, mis on ehitatud Wix - Crustzi abilAllikas: Crustz

See Kuala Lumpuril asuv kondiitritooted teab, kuidas nende maitsemeeltele nende veebisaidi kujundusega vastu tulla. Niipea kui leht on laaditud, tervitatakse teile pilti nende kauplusest ja nende kuvatavaid suupäraseid küpsetisi.

Lihtsa ja puhta veebisaidi paigutuse abil saavad külastajad ülaosas asuva sujuva menüü abil hõlpsasti juurde pääseda oma galeriile, kontaktandmetele, kondiitritoodete loendile ja muule..

Wixiga loodud poodide veebisait

3. MAAPILIM

Wixiga loodud pood-veebisait - MAAPILIMAllikas: MAAPILIM

MAAPILIM pakub käsitööna valminud meeste peibutustooteid, mis on minimalistlikud ja elegantsed. Nende veebipood kordab sama filosoofiat, kasutades lihtsat pilti, mis kuvab nende tooteid, ja ühte nuppu „Osta kohe”, mis kutsub külastajaid üles oma varusid kontrollima.

Puhas kujundus ja hüpikmenüü tähendavad seda, et külastajad saavad hõlpsalt leidmata teid vaeva nägemata leida.

Wixiga loodud portfelli veebisaidid

4. Linda Franzosi

Wixiga loodud portfelli veebisaidid - Linda FranzosiAllikas: Linda Franzosi

Kui soovite luua jätkamislaadset saiti või tutvustada oma portfelli, näitab Linda Franzosi sait, kuidas saate Wixi mallide ja tööriistade abil ilusat ja professionaalset saiti meisterdada..

Parallaksi paigutuse abil saavad külastajad vaadata läbi tema oskused ja pädevused, kliendid, kellega ta töötas, ja isegi oma portfelli. Sait tutvustab ka oma talenti sisuhalduses ja visuaalses kujunduses visuaalselt atraktiivse paigutusega, kuid samas hõlpsalt navigeeritavat.

5. Prantsuse Knot Studios

Wixiga loodud pulmaveebisait - French Knot StudiosAllikas: Prantsuse Knot Studios

Prantsuse Knot Studios teab, kuidas haarata teie tähelepanu nutika värvikasutuse ja vapustavate piltidega slaidiseansi abil. Butiigiürituste planeerija, pulmakujunduse ja stiilistuudio paigutasid sotsiaalsed nupud saidi ülaossa, et külastajad saaksid oma Instagrami ja Pinteresti lehte vaadata ühe klõpsuga.

Isegi nende portfoolio leht on üles ehitatud viisil, mis annab pisipildi all olevate fotode kohta üksikasju.

6. Loomade muusika

Portfelli veebisait, mis on üles ehitatud Wixiga - Animal MusicAllikas: Loomade muusika

Üks muljetavaldavamaid portfelli saite, Animal Music läheb kõik välja silmatorkavalt ja kogu koduleht on nende suurte portfellitükkide jaoks üks suur vitriin..

Kui peaaegu üldse teksti pole, pommitatakse külastajaid videote, piltide ja muu abil, luues veebisaidi, mis on nende kaubamärgi jaoks tõeliselt ainulaadne. Nad on isegi kinnitanud, et sotsiaalmeedia nupud kleebitakse külgedele, et inimesed saaksid igal ajal nende lehte jälgida.

7. Liam Rinat

Liam RinatAllikas: Liam Rinat

Wixi malli on päris paljud disainerid kasutanud päris uimastamise ja kauni lehe loomiseks. Lisage Liam Rinat loendisse väga ainulaadselt kujundatud isikliku saidiga, mis sobib „Visuaalseks jutuvestjaks“.

Ainult kolme navigeerimisnupu abil saavad inimesed valida, kas vaadata tema portfooliot, võtta temaga ühendust või naasta kodulehele. Minimaalsed nupud tähendavad, et saidi fookuses on ainult Rinat ja mitte midagi muud.

8. Sonja Van Duelmen

Sonja Van DuelmenAllikas: Sonja Van Duelmen

Sonja Van Duelmen kasutab avalduse esitamiseks oma saiti ja see avaldus on järgmine: Ma olen kunstijuht. Tema kogu sait on vaid üks suur portfellileht, mis tutvustab tema hiilgavat tööd, kasutades ruudustiku, Ajaxi, müüritise, karussellide ja liugurite erinevaid mallistiile.

Nutikas veebidisain ja parallaksiafekti tõhus kasutamine muudavad paika, et saidil on rohkem sügavust ja ruumi, kui paistab.

Wixiga loodud veebidisaini veebisait

9. Pruuni öökulli loov

Wixi abil loodud veebidisaini veebisait - Brown Owl CreativeAllikas: Pruuni öökulli loominguline

Brown Owl Creative näitab, mida saate Wixiga suurepäraste disainerite kätes teha. Täisekraanisaidil näidatakse veebidisaini agentuuri stiili loomingulist kujundust, mis on inspireeritud retro-fontidest ja nuppudest.

Nad lisasid isegi täiendava detaili hiireikoonist, mis muutub Windows 98-taoliseks osutiks, kui hõljutate klõpsatavat jaotist.

Wixiga loodud fotograafiaveebisaidid

10. Hilary O’Leary

Fotograafia veebisait ehitatakse koos Wixiga - Hilary O’LearyAllikas: Hilary O’Leary

Lõuna-Aafrikas asuv fotograaf Hilary O’Leary kasutab Wixi mallilahendusi täiel määral ära, et luua uimastav veebisait, kus näidatakse tema võrdselt imetlusväärseid pilte Aafrika loodusest.

Parallaksi kerimisefekti abil õnnestub tal oma külastaja tähelepanu köita lihtsate (veel ilusate) kujundustega koos võimsate Aafrika metsloomade piltidega..

11. Tai Pham

Tai PhamAllikas: Tai Pham

Paljud disainerid kipuvad oma veebisaidi kujundusega üle parda minema, kuid Thai Pham on täiesti vastupidine, kasutades oma veebisaidi loomiseks lihtsat Wix Pro galeriid. Ta paneb nutikalt rõhku oma fotodele, mis näitab tema võimet jäädvustada kauneid hetki.

See näitab jällegi, et heade reklaamide käes saate Wixis luua lihtsaima kujundusega hämmastavaid veebisaite.

Wixiga loodud isiklikud veebisaidid

12. Karlie Kloss

Wixi abil loodud isiklik veebisait - Karlie KlossAllikas: Karlie Kloss

Olete näinud, et Karlie Kloss reklaamib Wixit palju ja on lihtne aru saada, miks. Tema veebisait on suurepärane näide Wixi pakutavate mallide ja tööriistade võimsusest.

Täielikult Klossi kujundatud sait toob esile kõik olulised üksikasjad oma viimasel kodulehel kajastatud tööga koos oma sotsiaalmeedia nuppude, projektide ja kampaaniatega ning Kodes koos Klossy algatusega.

13. Sergio Aguero

Sergio AgueroAllikas: Sergio Aguero

Manchester City meistri Sergio “Kun” Aguero ametlik veebisait on sama tähelepanuväärne kui tema jalgpallioskused. Vapustavat Wixi malli kasutades annab Aguero veebisait oma fännidele kogu vajaliku teabe jalgpalli superstaari kohta, sealhulgas tema lugu, statistika ja sotsiaalmeedias viibimise.

Lisaks on tema veebisaiti vaadatav ka kahes keeles – inglise või tema emakeelena Espanŏl. Nii saavad tema fännid Argentinast ja kogu maailmast lugeda tema ettevalmistustest maailmameistrivõistlusteks või Meistrite liigaks

Wix-mallidega töötamine

Wixi malli kasutamisel tuleb arvestada sellega, et te ei saa loodud Wix-saidi uut malli muuta. Kui olete malli valinud ja sellele sisu lisanud, ei saa te teisele mallile üle minna.

Kui soovite kasutada mõnda muud malli, peate uue malliga looma uue saidi. Pärast uue saidi loomist peate seda tegema edastage oma plaan ja domeen vastloodud saidile. Kui teie domeeninimi on registreeritud kolmanda osapoole domeeniregistripidajates, peate veenduma, et DNS-i kirje värskendatakse õigesti uuele saidile.

Wixi veebisaitide korduma kippuvad küsimused

Millised veebisaidid Wixi kasutavad?

Wix haldab kõikvõimalikke veebisaite kogu maailmas alates professionaalsetest portfellidest nagu Karlie Kloss ja lõpetades ärisaitidega nagu Real Graphene USA. Wix on turuosa järgi maailmas populaarsuselt teine ​​veebisaitide koostaja, kelle kasutajad haldavad üle 300 000 domeeni.

Kui palju maksab Wix?

Wixi hinnad jäävad tavaliste veebisaitide jaoks vahemikku 4,50 USD / kuus kuni 24,50 USD / kuus. e-kaubanduse saidid maksavad rohkem ja ulatuvad madalaimast dollarist 17–35 dollarit kuus. Kohandatud plaanid on saadaval ka nõudmisel.

Lisateave Wixi plaanide ja hinnakujunduse kohta.

Millised on Wixi miinused?

Sõltuvalt teie vajadustest võivad Wixi plaanid aja jooksul üsna kalliks minna ja te piirdute peamiselt ressursside toetamisega ainult Wixi ökosüsteemist. Samuti ei luba Wix veebisaite eksportida, nii et kui te otsustate tulevikus kolida, on teisele hostile ülekandmine keeruline.

Kas Wix on parem kui WordPress?

Wix on veebisaitide koostaja ja WordPress on sisuhaldussüsteem. Wixi on lihtsam kasutada, kuid sellel puudub WordPressi pikaajaline potentsiaal.

Kas Wix omab teie sisu?

Wix ei oma teie sisu, kuid selle varalise disaini tõttu ei luba see kasutajatel kasutajatel oma veebisaite eksportida.

Mähkimine üles

Need on vaid mõned tuhandetest vapustavatest ja professionaalselt viimistletud Wixi veebisaitidest looduses. Wixis saadaolevate disainilahenduste ja mallide hullumeelne arv tähendab, et kaks saiti ei ole ühesugused.

Kui tunnete end inspireerituna hämmastavatest veebikujundustest, siis miks mitte hakata seda juba täna enda omaks tegema?

* Tõlge: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map