10 parimat teie veebisaidi domeeninimede generaatorit

Kui soovite mõelda reisiblogi loomisele või soovite oma ettevõtte jaoks veebipoe üles seada, vajate veebisaiti. Veelgi olulisem on see, et peate oma kaubamärgi jaoks nime (või domeeninime) registreerima ja see peab olema meeldejääv!


Tõenäoliselt mõtlete endale: “Miks ma pean domeeninime peale nii tugevalt mõtlema? Kas ma ei saa lihtsalt minna sellega, mis mul on? ”

Võite, kuid siis poleks see tõenäoliselt hea domeeninimi. Ja kui soovite, et teie ajaveeb või veebisait õnnestuks, peate sellega koos välja pakkuma hea domeeninime.

Mis on domeeninimi?

Domeeninime on lihtne meelde jätta sõna (sid), mida kasutatakse a-ga suhtlemiseks DNS-server veebisait, mida tahame külastada. Domeeninimeserver tõlgib sõbraliku nime IP-aadressiks või vastupidi. (allikas)

Kui vajate domeeni väljamõtlemisel pisut abi, siis oleme teid kaetud! Vaadake meie domeeninimede generaatorite loendit, mida saate kasutada, et päästa endale peavalu, mis tuleneb vajadusest välja töötada uus domeeninimi.

Märkus. Kui te pole domeeninime välja valinud, saate nende veebihostide abil tasuta domeeni hankida:

 • InMotioni hostimine 
 • Hostinger
 • GreenGeeks

1. Lahja domeeni otsing

leandomainsearchLahja domeeni otsing

Loodud Automattic, WordPress.com-i platvormi taga olevad inimesed ja WordPressi enda kallal töötav põhimeeskond, on Lean Domain Search hetkel kõige kasutatavam domeeninimede generaator.

Selle kasutamine on piisavalt lihtne. Alustage ühe märksõnaga, seejärel valige oma domeenivalikud ja need annavad teile sadu praegu saadaval olevaid domeeninimeideid. Suurepärane on see, et nad kontrollivad isegi seda, kas nimi on saadaval ka Twitteris!

2. NimiMesh

namemeshNimiMesh

NameMesh võimaldab teil jagada oma domeeninimeotsingud kaheksaks erinevaks kategooriaks: tavaline, sarnane, uus, SEO, lühike, lõbus, lisa ja sega. See võimaldab rohkem eksperimentaalseid nimesid, mida te tõenäoliselt pole kaalunud.

Nimesid saate filtreerida ka domeeni laienduse, domeeni saadavuse ja ka maksimumi põhjal. Kui otsite oma käivitamiseks uut nime, saab NameMesh seda teha tee seda ka sinu jaoks.

3. NameStall

namestallNameStall

NameStallis pole ühte tööriista, selle asemel pakuvad nad teile domeenigeneraatorite komplekti, mida saate kasutada. Kolm kasulikumat, mida saate kasutada, on peamine domeeninimede generaator, kolmesõnaline domeeninimede generaator ja riimimiseks mõeldud domeeninimede generaator.

Ehkki see võib esialgu tunduda tohutu, kuid kui olete sellest vaeva näinud, saate luua tõeliselt ainulaadseid domeeninimesid. Katsetage sõnagruppidega, näiteks „500 populaarset esimest sõna”, „ingliskeelsed põhisõnad” või isegi „1500 populaarset viimast sõna”, et pakkuda oma ajaveebi kohandatud nimedega lõputuid võimalusi.

4. Büst A nimi

bustaname-1Büst A nimi

Bust A nime abil saate nende arvukate filtritööriistade abil leida domeeninime, mis sobib teie vajadustele ja konkreetsetele vajadustele. Alustuseks filtreerige oma märksõnad ja valige siis märksõnaga kas “algus” või “lõpp”. Seejärel antakse teile nimekiri, mille saate läbi filtreerida sõltuvalt sellest, kui loomulik soovite nime kõlada ja selle tähemärgipiirangut.

Neil on ka võimalus vaadata valitud domeeninimesid ning ka võimalust filtreerida laiendite, näiteks .com, .net ja .org.

Kas teil pole konkreetset märksõna meeles? Võite kasutada nende valikut „Tee juhuslik domeen”, et soovitada teile saadaolevaid nimesid. Kui leiate mõne, mis teile meeldib, saate selle salvestada või osta parimate domeeniregistripidajate linkide kaudu, näiteks GoDaddy ja NameCheap.

5. Nimipoiss

nimepoissNimipoiss

Nimipoiss võimaldab teil leida domeeninimesid, mis on teie valitud märksõnade põhjal saadaval. Panite üles märksõnad, mille Nameboy koostab seejärel soovitatavate domeeninimede loendi, mida saate kasutada.

Nende otsingutulemid näitavad teile ka seda, milliseid laiendusi kasutatakse ja millised on endiselt saadaval. Näiteks kui võidakse võtta veebimajutussecretrevealed.com, saate selle asemel ikkagi osta veebimajutussecretrevealed.com.

Samuti saate kontrollida edasimüügiks saadaolevaid domeeninimesid, samuti sidekriipsuga ettepanekuid või märksõnade riimisid.

6. Wordroid

töönokkWordroid

Kui soovite oma domeeninime jaoks rohkem elegantsi ja loovust, siis tasub kindlasti proovida domeeni nimegeneraatorit Wordroid, mis põhimõtteliselt moodustab kena välimusega sõnu ja sobib suurepäraselt ajaveebide, toodete, ettevõtete ja isegi domeeninimede nimetamiseks.

Tasuta ja arukas nimetamise tööriist on üks loovamaid nimede genereerijaid, kuna nad loovad põhimõtteliselt uusi sõnu eri keeltes. Nad teevad seda oma spetsiaalse nime genereerimise tööriista abil, mis järgib foneetilisi reegleid, luues samal ajal keelt rullivaid nimesid.

Saate isegi kohandada saidi teatud parameetreid, näiteks mustrit, tööjoone pikkust, keelt, kvaliteeditaset ja isegi seda, kas lisada domeeni laiendid või mitte.

7. Domeeni mõistatus

domeenipuzzlerDomeeni mõistatus

Domeenipusler erineb enamikust domeeninimede generaatoritest selle poolest, et täiusliku domeeninime genereerimiseks saate ehitusplokkidena kasutada mitut märksõna. Valitud märksõnade põhjal läbib Domain Puzzler kõik erinevad kombinatsioonid, mida saate teha, ja kontrollib samal ajal, millised neist on registreerimiseks saadaval.

Selle kasutamiseks peate vaid pakkuma oma domeenis soovitud märksõnade komplekti, valima soovitud laiendid ja siis teeb tööriist kogu töö.

8. DomainHole

domeeniaukDomainHole

Kuigi DomainHole pole nii ulatuslik kui teised domeeninimede generaatorid, pakub see siiski mitmesuguseid tööriistu (kui täpne on mitu), mida saate kasutada loomiseks ja domeeninime loomiseks.

Lisaks tavalistele ajurünnaku tööriistadele saate otsida ka hiljuti aegunud domeeninimesid ja luua nende nimegeneraatoritega juhuslikke domeene. Täpse domeeninime otsimiseks saate isegi kõiki domeenilaiendeid täpsustada ja kontrollida.

9. Domeenid Bot

domeenibotDomeenid Bot

Domeenid Bot ei tee mitte ainult suurepärast tööd huvitavate domeeninimede genereerimisel, vaid võimaldavad teil valida ka sünonüüme, mida soovite kasutada koos oma algsete märksõnadega. Nende tegurite ühendamisel võib saada päris lahedaid nimesid, mida te ilmselt poleks osanud arvata.

Selle kasutamiseks peate esmalt panema ühe või mitu seemnesõna. Pärast seda saate esialgsete tulemuste kaudu kohandada soovitud TLD-sid, lisada või muuta sünonüüme ja isegi lisada oma eelistatud prefiksid ja järelliited.

Alguses on paljud Domains Boti tulemused üsna sirgjoonelised, kuid minge veel kaugemale ja leiate päris huvitavaid kombinatsioone.

10. Panabee

panabeeeePanabee

Domeeninimede genereerija, ärinimede generaatori ja hõlpsasti kasutatavate domeeninimede otsimise tööriistade puhul ei saa te Panabee’iga valesti minna. Huvitaval kombel soovisid nad end nimeks Pandabee – kahjuks see domeeninimi juba võeti.

Panabee abil saate hakata domeeninime otsima, sisestades kaks märksõna, mis seejärel loetlevad nende põhjal nimesoovitused. Kui soovitud domeeninimi võetakse, võite minna üle domeeniregistri saidile ja kontrollida, kas teil on muid saadaolevaid laiendusi.

Lisaks soovituslikele domeeninimedele saab Panabee kontrollida ka seda, kas soovitud domeeninime kasutatakse sotsiaalmeedia kasutajanimena.

Järeldus

Nii laheda kui ka meeldejääva ettevõtte nimetamine pole lihtne. Eriti kui peate seda oma ettevõtte kaubamärgi all hoidma. Loodetavasti leiate parimate ülalnimetatud domeenigeneraatoritega domeeninime, mis on saadaval ja kirjeldab hästi teie ettevõtet ja brändi.

Kas olete oma ajaveebile veel nime loonud? Kui teil on juba fantastiline nimi, vajate oma veebisaidi loomiseks tõenäoliselt ägedat veebiehitajat. Oleme saanud teile selle käepärase veebisaidi juhendi!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map