Vadovėlis: Kaip susikurti savo pirmąją svetainę naudojant Weebly

„Weebly“ yra vienas galingiausių svetainių kūrėjų versle. Norintiems naudotis žiniatinkliu, ji suteikia galimybę kurti tokią svetainę, nereikia mokytis kodavimo internete. Smulkaus verslo savininkams, turintiems griežtus biudžeto apribojimus, tai gali būti būdas išplėsti verslą, nepadidinant pridėtinių išlaidų.


Naudojimasis interneto svetainių kūrimo priemone yra labai vizualus, o svetainių kūrimas yra panašus į žaidimą su „Lego“ krūva – išskyrus tai, dar lengviau. Šiandien aš supažindinsiu su viskuo, ko reikia norint sukurti savo pirmąją svetainę naudojant „Weebly“.

„Weebly“ pagrindinio puslapio ekrano kopijaSukurkite savo profesionalią svetainę ar internetinę parduotuvę naudodami „Weebly“.

Turinys

 • 1 veiksmas: prisiregistruokite gauti „Weebly“ sąskaitą
 • 2 žingsnis: Pasirinkite „Weebly“ temą
 • 3 žingsnis: Pasirinkite savo domeną
 • 4 žingsnis: Suprojektuokite savo „Weebly“ svetainę
 • 5 žingsnis: paskelbkite savo „Weebly“ svetainę
 • Kiek kainuos mano pirmoji svetainė su Weebly?
 • Išvada: galingas svetainių kūrėjas

Naršykite Weebly

 • Pradėkite nuo Weebly
 • Peržiūrėti visas „Weebly“ temas (svetainės šablonus)
 • Tikros svetainės, sukurtos naudojant „Weebly“
 • Weebly planai ir kainodara

Kaip naudoti Weebly kuriant savo pirmąją svetainę

1. Prisiregistruokite prie „Weebly“ paskyros

Weebly planai
Laisvas
Pro
Verslas
Metinė kaina0,00 USD / mėn12,00 USD / mėn25,00 USD / mėn
Disko saugykla500 MBNeribotaNeribota
SSL saugumasTaipTaipTaip
Prijungti domenąNeTaipTaip
Nemokamas domenasNeTaipTaip
Sandoriai3%0%
Pridėti produktus25 produktaiNeribota
Tinka…Skrajutės svetainėSmulkusis verslas / internetinė parduotuvėViskas ir dar daugiau

„Weebly“ yra paslaugų teikėjas ir, kad galėtumėte naudotis bet kuria jų paslauga, turėsite susikurti paskyrą. Yra trys būdai, kaip prisiregistruoti „Weebly“ – naudodamiesi „Facebook“, „Google“ paskyromis arba el. Paštu.

Sukurti sąskaitą „Weebly“ yra Laisvas.

Pradėti čia > Spustelėkite, kad prisiregistruotumėte ir sukurtumėte svetainę „Weebly“.

2. Pasirinkite temą

„Weebly“ temos - įmontuoti tinklalapių šablonai „Weebly“Greitas žvilgsnis į „Weebly“ temas.

Sukūrę savo sąskaitą, „Weebly“ pradės nuo pagrindų. Pirmas dalykas, kurį reikia pasirinkti, yra tai, ar norite sukurti tik pagrindinę svetainę, ar internetinę parduotuvę. Jei tai yra jūsų pirmoji svetainė, per daug nesijaudinkite ir tiesiog pasirinkite vieną ar kitą.

Kai tai bus padaryta, jums bus pateiktas temų rinkinys (kurį Weebly vadina jų šablonais), kurį galite pasirinkti. Weebly savo temas organizuoja tokiomis kategorijomis kaip verslo, asmeniniai ar tinklaraščiai. Neskubėkite ir naršykite po temas, kad pasirinktumėte, kas atitiktų jūsų poreikius.

Naršykite ir pamatykite visas „Weebly“ temas čia.

3. Pasirinkite savo domeną

„Weebly“ pasirinkite savo domeno vardą„Weebly“ pasirinkite savo domeno vardą

Kai pasirinksite savo temą, jūsų bus paprašyta pasirinkti domeno vardą. Yra trys būdai, kaip galite pridėti domeną prie savo „Weebly“ svetainės.

 1. Ieškokite ir pirkite – Jei norite ieškoti domeno vardo ir pirkti per jį, naudokite „Weebly“. Tai apims įprastas domeno vardo sąnaudas ir už tai taip pat bus mokami metiniai atnaujinimo mokesčiai. Nors tai gali atrodyti kaip patogus pasirinkimas, aš to tikrai nerekomenduoju, nes „Weebly“ domenų vardai ir atnaujinimo kainos yra gana staigios – 19,95 USD per metus..
 2. Prijunkite esamą domeno vardą – Perkėlimas bus geras pasirinkimas, jei norite naudoti jau turimą domeno vardą. BET, atminkite, kad tai padarius, jūs sumokėsite „Weebly“ domeno vardo atnaujinimo mokesčius po persikėlimo.
 3. Naudokite nemokamą padomenį – Ne optimalus pasirinkimas, bet tai gera vieta pradėti. Nemokami padomeniai yra priversti naudoti „Weebly“ prekės ženklą savo svetainėje, tačiau tai yra geras būdas tiesiog ištirti sistemą prieš prisijungiant vėliau prie oficialaus domeno vardo.

4. Suprojektuokite savo „Weebly“ svetainę

„Weebly“ svetainių kūrėjas veikia labai panašiai kaip „WYSIWYG“ teksto rengyklė„Weebly“ svetainių kūrėjas veikia labai panašiai kaip „WYSIWYG“ teksto rengyklė.

„Weebly“ svetainės kūrėjas veikia labai panašiai kaip „WYSIWYG“ teksto rengyklė. Svetainės sudarymui naudojami tokie elementai kaip teksto laukai, vaizdai ir kiti elementai. Juos naudojant reikia tik sudėti ir užpildyti kai kurias tuščias vietas savo tekstu.

Redaguoti savo „Weebly“ svetainę

Redaguokite savo pirmąją svetainę „Weebly“Redaguokite savo pirmąją svetainę „Weebly“

Prieš pradėdami redaguoti savo svetainę, atkreipkite dėmesį į visus įspėjamuosius ženklus naršyklės adreso juostoje. „Weebly“ redaktoriai vykdo scenarijus, apie kuriuos kai kuri naršyklė įspės, ir jūs turite leisti jiems paleisti, kad „Weebly“ veiktų be problemų.

Kai tai padarysite, yra du pagrindiniai dalykai, kuriuos galite padaryti savo svetainėje. Pirmasis yra tempti blokus iš kairiosios naršymo juostos į savo svetainę, esančią dešinėje ekrano pusėje. Antrasis – redaguoti tą statybinį bloką, kad jis būtų pritaikytas.

Pvz., Tarkime, kad spustelėjote teksto laukelį ir vilkite jį į dešinėje esančią temą. Tai atlikę, turite įvesti tekstą, kurį norite matyti tame lauke. Efektyviai naudojant pagrindinius blokus, reikia šiek tiek eksperimentuoti, kad susitvarkytumėte, tačiau tai yra gana supaprastinta patirtis.

El. Prekybos funkcijų naudojimas kuriant internetinę parduotuvę

Pagrindinės funkcijos, įtrauktos į internetinę parduotuvę „Weebly“Suprojektuokite savo internetinės parduotuvės fasadą, sutikite su mokėjimais, nustatykite pristatymo taisykles ir tarifus, nustatykite mokesčius ir tvarkykite klientų užsakymus naudodami internetinę parduotuvę „Weebly“.

Jei viršutinėje naršymo juostoje spustelėsite „Parduotuvė“, galėsite sukonfigūruoti papildomus nustatymus, kurie bus naudingi statant internetinė parduotuvė. Tiesiog užpildykite tuos duomenis, jei jums jų reikia. Parduotuvės konfigūracijos meniu leis atlikti beveik viską, ko reikia el. Prekybai, pradedant nuo pagrindinės informacijos apie internetinę parduotuvę ir priimant mokėjimus, baigiant kuponų kūrimu ir tvarkymu.

Padidinkite funkcionalumą naudodami programas

„Weebly“ programų centras„Weebly“ programų centras

Vien tik „Weebly“ yra labai paprastas svetainių kūrėjas ir tai yra puiku, nes vartotojams siūlo paprastą ir lengvai valdomą tinklalapio kūrimo būdą. Tačiau labiau pažengusiems vartotojams gali būti skirtingi poreikiai, kuriuos galima patenkinti per „Weebly“ programų centrą.

Jei norite naršyti „App Center“, viršutinėje naršymo juostoje spustelėkite „Programos“. Čia galėsite rasti daugybę programų, kurios praplečia jūsų parduotuvės funkcionalumą. Kai kuriuos iš jų patys pastatė „Weebly“, o kitus – iš trečiųjų šalių kūrėjų.

Yra programų beveik viskam, ir galite pridėti tiek, kiek norite. Pvz., Galite turėti programų, kurios padeda kurti galingesnes kontaktų formas, arba kitas, kurios leidžia kurti programą mobiliesiems savo svetainėje.

Kai kurios programos yra nemokamos, o kitoms gali būti taikomi mėnesiniai mokesčiai, kuriuos turite sumokėti. Būkite atsargūs, kurias programas pridedate, nes jūsų svetainės eksploatavimo išlaidos gali tapti nevaldomos, jei naudojate per daug mokamų programų..

Pakeiskite svetainės nustatymus

Weebly pagrindinės svetainės nustatymasWeebly pagrindinės svetainės nustatymas

Naršymo juostos parinktis „Nustatymai“ leis pakeisti kai kurias bendras jūsų svetainės parinktis. Nuo svetainės pavadinimo iki SEO parinkčių ir žmonių, su kuriais norite bendradarbiauti kuriant savo svetainę – visa tai čia galima pridėti ar pakeisti.

Atminkite, kad daugelis šių parinkčių, pavyzdžiui, SEO, yra labai paprastos, nes pagrindinis Weebly tikslas yra lengvai susikurti svetainę. Pažangesnės SEO funkcijos gali būti pasiekiamos, jei jų „App Center“ rasite tinkamą programą.

Kurkite mobiliesiems

Sukurkite ir peržiūrėkite savo „Weebly“ svetainę mobiliesiemsSukurkite ir peržiūrėkite savo „Weebly“ svetainę mobiliesiems

Šiame mobilumo amžiuje svarbu, kad svetainės gerai veiktų mobiliuosiuose įrenginiuose, taip pat staliniuose kompiuteriuose. Norėdami įsitikinti, kad jūsų mobilusis telefonas atrodo gerai, naršymo juostoje galite pasirinkti piktogramą, kad perjungtumėte įvairius vaizdus (darbalaukio ar mobiliuosius)..

Deja, galite sukurti svetainę, skirtą specialiai mobiliesiems, ir jums reikia pasikliauti jautria tema, kad tai padarytumėte už jus. Šis įrankis bent jau padeda užtikrinti, kad viskas, ką darote, gerai derėtų prie abiejų formatų.

5. Paskelbkite savo „Weebly“ svetainę

Kai viskas bus padaryta ir būsite patenkinti, galėsite paskelbti savo „Weebly“ svetainę. Tiesiog spustelėkite paskelbti ir jums gera eiti.

Mūsų paskelbtos „Weebly“ svetainės ekrano kopija

Wag & Paws (Pažiūrėk čia) – svetainė, kurią sukūrėme naudodami „Weebly“, rašydami šį vadovą.

Savo svetainės rinkodara

Svetainės paleidimas yra ne tik jos susiejimas. Norėdami būti veiksmingesni, turite mokėti sukurti potencialius klientus ir susisiekti su žmonėmis. Norėdami padėti jums tai padaryti, „Weebly“ turi rinkodaros funkciją, kurioje galite konfigūruoti kai kuriuos rinkodaros įrankius.

Pvz., Galite nustatyti iššokantįjį langą, kuriame lankytojai bus paprašyti užsiprenumeruoti informacinį biuletenį, kurį galite jiems reguliariai siųsti, arba specialias akcijas. Taip pat galite sukurti suasmenintus informacinius biuletenius ir iš anksto suplanuoti juos automatizuotam siuntimui.

Vėlgi, tai yra pagrindinės parinktys, o galingesnius įrankius galite rasti „App Center“.

Internetinės rinkodaros galimybės „Weebly“„Weebly“ įmontuotos internetinės rinkodaros funkcijos

Kiek kainuos mano pirmoji svetainė su weebly?

Paprasčiausią variantą galite sukurti ir publikuoti internetinę svetainę su „Weebly“ visiškai nieko – nemokama. Tačiau yra daugybė nemokamos „Weebly“ svetainės apribojimų. Pvz., Bet kokioje svetainėje, kurią kuriate ir skelbiate, bus naudojamas „Weebly“ prekės ženklas, o jūs iš esmės įsikursite į nemokamą „Weebly“ padomenį..

Reali būtų apsvarstyti žemiausią „Weebly“ pakopą, jų „Prisijungimo“ planą, kurio įmoka siekia 7 USD per mėnesį (kaina sumažėja iki 4 USD per mėnesį, jei mokate kasmet). Be to, jūs taip pat turite atsižvelgti į domeno vardo kainą, kuri būtų 19,95 USD per metus.

Vidutiniškai įvertindami dalykus, galite tikėtis sumokėti;

(4 USD x 12) + 19,95 USD = 67,95 USD per metus

… Sukurti ir prižiūrėti pagrindinę svetainę su „Weebly“.

Žinodami, kad reali svetainė su „Weebly“ kainuos apie 67,95 USD per metus, mes galime atlikti pagrindinę kainų palyginimą. Jei turėtumėte sukurti savo svetainę ir rasti savo prieglobą bei domeno vardą, viską turėtumėte susieti patys.

Vidutinė domeno vardo kaina jums sudarys apie 10–12 USD per metus, o biudžetinis bendro naudojimo hostingas kainuos nuo 1 USD iki 8 USD per mėnesį, atsižvelgiant į savybes. Tai reiškia, kad jei turėtumėte sukurti ir priglobti savo svetainę, jūsų metiniai mokesčiai bus vidutiniškai 59 USD, o tai, sąžiningai, nėra žymiai pigesnis.

Išvada: galingas svetainių kūrėjas

Galiausiai, mes turime pagrindinį „Weebly“ pranašumą – faktą, kad jis yra svetainių kūrėjas ir leidžia tiems, kurie neturi jokių žinių apie interneto kodavimą, kurti svetainę. Tai yra kažkas, ko verta kur kas daugiau nei nedidelės sutaupytos išlaidos, kurias greičiausiai pasieksite suradę savo prieglobą.

Sukurti savo pirmąją svetainę naudojant „Weebly“ greičiausiai nebus bauginanti užduotis. Jei net nuotoliniu būdu esate susipažinęs su kompiuteriais ar žinote, kaip naudoti teksto rengyklę, manau, kad turėsite kuo mažiau problemų.

Net jei pastebite, kad turite kokių nors problemų, visada galite kreiptis į Weebly techninės pagalbos, ištirti jų problemas žinių bazė idėjų ir pagalbos ar net susisiekti su plačiuoju asmeniu Weebly bendruomenė pagalbos.

Pradėkite, užsiregistruokite čia

Prisiregistruokite prie „Weebly“ naudodami „Facebook“, „Google“ paskyras arba el. Paštu.Prisiregistruokite ir sukurkite savo pirmąją svetainę „Weebly“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map