Vadovėlis: Kaip pradėti sėkmingą „Drop Shipping“ verslą naudojant „Shopify“

Tinklalapių kūrėjai šiandien tapo gana įprasti, tačiau „Shopify“ yra fantastiškas pasirinkimas gabenant lašus. Paprasčiau tariant, mes galime apibendrinti jo pranašumą trijose srityse; ji yra paprasta naudoti, galinga ir tinkama gabenti laivus.


Grafinę vartotojo sąsają kartu su iš anksto pastatytais šablonais ir blokais svetainės statybai galima naudoti praktiškai bet kam. Nereikia mokytis kodavimo ar dizaino, galite tiesiog perkelti daiktus ten, kur norite.

Šiomis dienomis išgirstame vis daugiau ir daugiau sėkmingų istorijų, susijusių su krovinių gabenimo verslu. Pavyzdžiui, „Marc“ uždirbo 178 492 USD, gabendamas JAV ir Europos gaminius naudodamas „Shopify“ ir „Spocket“ (skaityti atvejo analizę).

Čia galite perskaityti išsamią „Shopify“ apžvalgą.

Nors „Shopify“ pagrindinį dėmesį skiria greitam ir lengvam svetainės kūrimui, ji turi plačią programų parduotuvę, per kurią galite išplėsti savo funkcionalumą. Funkcijos, kurias galite pridėti apimant plačią spektrą ir apimančios viską, ko prireiks laivo gabentojui – nuo prekių šaltinių iki mokėjimų tvarkymo ir siuntimo.

Štai tokie žingsniai, kaip pradėti „Shopify“ laivų gabenimo verslą:

Turinys

 1. Užsiregistruokite „Shopify“ paskyrai
 2. Įdiekite „drophipping“ programas
 3. Ieškokite norimų produktų
 4. Importuokite pasirinktus produktus į savo parduotuvę
 5. „Shopify“ parduotuvės nustatymas
 6. „Shopify“ parduotuvių tinkinimas
 7. Mokėjimų nustatymas
 8. „Shopify“ prekių pristatymo programos

Naršykite „Shopify“

 • Apsilankykite ir užsiregistruokite „Shopify“
 • Peržiūrėkite visas „Shopify“ temas
 • „Shopify“ svetainės pavyzdžiai
 • Parduotuvių planas ir kainodara

Prieš pradėdami: atlikite raktinių žodžių tyrimus

Laivo sėkmės raktas yra rasti pelningą nišą. Prieš pradėdami kurti savo svetainę, atlikite keletą tyrimų apie tai, kokias prekes jums būtų geriausia pradėti. Norėdami tai valdyti, svarbu atlikti raktinių žodžių tyrimus.

Pabandykite išnaudoti kaip pigų (nemokamą) būdą „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė ir išbandykite produktus, kuriuos galvojate parduoti. Tai leis jums įvertinti susidomėjimo šiais produktais lygį.

Kaip pavyzdį pažiūrėkite į žemiau pateiktą vaizdą;

Paieškos apimtis „žaidimų nešiojamajame kompiuteryje“ „Google“.

Iš šios pagrindinės paieškos galite pamatyti, kurie produktai kelia didesnį susidomėjimą nei kiti. Eksperimentuokite su raktinių žodžių planavimo priemone, kad geriau suprastumėte, ką galėtų geriau parduoti.

Turėdami šią informaciją galite ieškoti prekių pristatymo tiekėjų, kurie siūlo geriausią kainą ir patikimą įvykdymo procesą.

Pristatymas per „Shopify“ per 7 paprastus veiksmus

1. Užsiregistruokite „Shopify“ paskyrai

„Shopify“ el. Prekybos platforma - kurkite ir plėskite savo verslą internete Registracija „Shopify“ yra tokia paprasta, jums tereikia el. Pašto adreso (apsilankykite „Shopify“)

Sąskaitos registravimas „Shopify“ yra nemokamas. Viskas, ko jums reikia, yra el. Pašto adresas, kuriuo patvirtinsite savo sąskaitą ir galėsite su jais prisijungti. Nereikia jokios kreditinės kortelės ar kitos mokėjimo formos. „Shopify“ visiems naujiems vartotojams siūlo 14 dienų bandomąją versiją jų sistemoje.

Registruodamiesi taip pat turėsite nurodyti vardą ir savo el. Pašto adresą. Šis vardas bus naudojamas jūsų parduotuvės URL generuoti nemokamo bandomojo laikotarpio metu.

Kai tai bus padaryta, „Shopify“ reikės jūsų vardo ir kitos informacijos tvarkant mokėjimus. Tai trumpa forma, kurią reikia užpildyti, todėl per daug nesijaudinkite.

Pradėti čia > Spustelėkite, kad prisiregistruotumėte ir sukurtumėte „Shopify“ prekių gabenimo verslą.

2: Įdiekite „Dropshipping“ programas

Pasirinkite „Programos“, tada spustelėkite „Apsilankykite„ Shopify App Store ““.

Baigę registracijos procesą būsite nukreipti į savo parduotuvės informacijos suvestinę. Čia galite pradėti pridėti produktų į savo svetainę. Čia pateikiamas vienas iš svarbiausių „Shopify“ prekių pristatymo laivais: „Shopify“ programos.

Naujiems „drophippers“ vartotojams „Shopify“ gali būti vieno langelio šaltinis. Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, yra apsilankyti „Shopify Apps“. Pirmiausia spustelėkite „Apps“ ir tada pasirinkite „Apsilankykite„ Shopify App Store “. Kai būsite ten, ieškokite „Oblero‘.

„Oberlo“ yra laiškų gabenimo platforma, leidžianti lengvai ieškoti ir pridėti produktus į parduotuvę. Baigę diegti, galite ištirti jame esančius produktus.

Šiame pavyzdyje naudojame „Oblero“, tačiau „Shopify“ programų parduotuvėje yra ir kitų „drophipping“ platformų, kurias galite naudoti, pavyzdžiui, Spragtukas ir „AliExpress“. Apie tai plačiau kalbėsime šiame straipsnyje.

3. Ieškokite norimų produktų

„Dropshipping“ programų naudojimas yra toks pat paprastas, lyg jūs pats apsipirktumėte el. Prekybos svetainėje. Pirmiausia pasirinkite norimą naršyti kategoriją. Tada užveskite pelės žymeklį ant jus dominančio elemento ir spustelėkite „Pridėti prie importavimo sąrašo“.

Pridėję visus norimus elementus, spustelėkite „Importuoti sąrašą“ „Oblero“ prietaisų skydelio naršymo juostoje. Čia galite tinkinti aprašymus, kategorijas ir kitą informaciją.

4. Importuokite pasirinktus produktus į savo svetainę

Pažymėkite žymimąjį laukelį ir spustelėkite „importuoti, kad saugotumėte“, kai suredaguosite išsamią produkto informaciją

Kai esate įsitikinę, kad viskas vyksta taip, kaip norite, pažymėkite žymės langelį, esantį viršutinėje kairėje gaminio dėžutės pusėje, tada spustelėkite „Importuoti į parduotuvę“. Pakartokite tai visiems produktams, kuriuos pasirinkote anksčiau.

5. „Shopify“ parduotuvės nustatymas

Pasirinkite „Temos“, tada spustelėkite „Naršyti nemokamas temas“ arba „„ Shopify “temų parduotuvė“, kad pasirinktumėte temą.

Dabar, kai paruošėte visus norimus parduoti produktus, atėjo laikas nustatyti savo parduotuvę. Pagalvokite apie savo „Shopify“ parduotuvę kaip savo mažmeninės prekybos vietos veidą. Tai yra tai, kaip lankytojai naršo jūsų parduodamuose produktuose ir pasirenka norimas pirkti prekes.

Norėdami padidinti savo pardavimus, parduotuvėje turite suderinti patrauklumą ir patogumą bei greitį. Vis dėlto nesijaudinkite, „Shopify“ turi iš anksto sukurtus šablonus, kuriuos galite naudoti. Jei norite, galite juos naudoti kaip yra. Jei norite kažko asmeniškesnio, galite tinkinti pasirinktą temą.

Naršykite daugiau unikalių „Shopify“ funkcijų.

6. „Shopify“ prekių pristatymo parduotuvės tinkinimas

„Shopify“ tinkinimo sąsaja paprasta naudotis

„Shopify“ temos tinkinimas priklauso nuo to, kokią temą pasirinksite. Pagal numatytuosius nustatymus prieinamus segmentus galima įjungti arba išjungti arba netgi galite pridėti naujų norimų segmentų. Norėdami tinkinti šias skiltis, reikia tik nurodyti parametrus, pvz., Kokią produktų kolekciją norite įtraukti į kiekvieną skyrių.

Kairėje naršymo juostoje yra sąrašas visų segmentų, kurie pagal numatytuosius nustatymus įgalinti temoje. Spustelėję bet kurią iš šių skilčių galite nurodyti išsamią informaciją, pvz., Kokią produktų kolekciją ten rodyti ar net kiek eilučių ar stulpelių rodyti.

Jei norite išjungti kurį nors iš tų iš anksto nustatytų segmentų, tiesiog spustelėkite akies piktogramą ir ji bus paslėpta jūsų svetainėje. Dešinėje kairės naršymo juostos apačioje yra parinktis, kurią galite spustelėti norėdami pridėti naują segmentą. Spustelėjus ant to, atsidarys gausus meniu elementų, iš kurių galite pasirinkti.

Baigę nepamirškite spustelėti „Išsaugoti“ piktogramos, net jei dar nenorite skelbti savo parduotuvės..

Spustelėkite čia, jei norite pamatyti daugiau „Shopify“ temų.

7 veiksmas. Mokėjimų nustatymas

Dabar, kai jūsų produktai yra atrinkti ir parduotuvė įsteigta, jums reikia priemonių, per kurias galite surinkti mokėjimus iš savo klientų. „Shopify“ dirba su daugybe mokėjimų tvarkytojų, todėl turite platų pasirinkimą.

Norėdami nustatyti mokėjimus, spustelėkite mygtuką „Nustatymai“, esančią prietaisų skydelio apatiniame kairiajame kampe. Tada pasirinkite „Mokėjimo teikėjai“. Pagal numatytuosius nustatymus, „PayPal“ yra įgalintas metodas, todėl galite ten tinkinti savo sąskaitos informaciją arba pasirinkti kitus mokėjimo tvarkytojus pagal regioną.

Kai kurie mokėjimo tvarkytojai, tokie kaip MOLpay pareikalaus, kad su jais turėtumėte sąskaitą, kad galėtumėte naudoti juos „Shopify“ svetainėje. Net „PayPal“ reikės, kad turėtumėte prekybininko sąskaitą, tačiau vėliau jie jums atsiųs el. Laišką.

Kitos svarstomos „Dropshipping“ programos

Anksčiau mes naudojome „Oberlo“ kaip pavyzdį, kad galite nusipirkti laivą. Tai siūlo platų produktų katalogą ir turi daugiau funkcijų, nei apžvelgėme iki šiol. Yra ir kitų, kuriuos galite išbandyti, todėl peržiūrėkite šį sąrašą;

1. Oberlo

Be įprastos naršymo ir įtraukimo sistemos, „Oberlo“ suteikia galimybę lengvai rasti gaminius, kurie yra populiarūs. Tai suteikia jums greitą būdą, kaip atnaujinti savo produktų linijas ir visada pasiūlyti klientams geriausius pasiūlymus mieste.

Pagrindinės „Oberlo“ savybės

 • 100% nemokama
 • Užsakymo sekimas
 • Leidžia tinkinti gaminį
 • Automatinių kainų atnaujinimai
 • Birių užsakymų tvarkymas

Aplankykite Oberlo

2. Spragtukas

„Spocket“ yra „drophipping“ programa, kuri veikia su tiekėjais visame pasaulyje. Vis dėlto tai geriau žinoma JAV ir ES regionuose. Programa yra supakuota į funkciją ir suteikia lazeriams platų produktų pasirinkimą. Taip pat galite tinkinti savo produktų vaizdus ne tik kategorijose, bet ir specializuotis tokiose nišose srityse kaip prekės su didelėmis nuolaidomis ar dar daugiau. „Spocket“ vartotojai taip pat gali gauti naudos iš savo klientų aptarnavimo visą parą paslaugų.

Pagrindinės „Spocket“ savybės

 • Tvirta nuolaida / didmeninė kaina
 • Lengvas įvykdymas
 • Užsakymų pavyzdžiai
 • Produktų stebėjimas realiuoju laiku
 • Automatinis inventorizacijos atnaujinimas

Apsilankykite „Spocket“

3. „AliExpress“

„AliExpress“ teigia, kad siūlo „hiphippers “pelno maržą iki 2000 procentų. Nors ji įsikūrusi Kinijoje, ji tapo globalia ir dabar gabenama visame pasaulyje. Naudoti jų programą „Shopify“ yra be galo lengva ir ji suteikia klientams prieigą prie labai plataus produktų asortimento bet kurioje vietoje.

Pagrindinės „AliExpress“ savybės

 • Produkto redagavimas
 • Parduokite keliose parduotuvėse
 • Auto siuntos sekimas
 • Parduodami produktų paketai
 • Tiekėjo pasirinkimas

Apsilankykite „AliExpress“

Planai ir kainodara: kiek tai kainuoja?

Kaip jau dabar galite pasakyti, daugelis dalykų, kuriuos mes čia aptarėme, yra nemokami ir padengti jūsų „Shopify“ prenumeratos kaštuose. Tokios programos kaip „Oberlo“, „Spocket“ ir „AliExpress“ kartu su šimtais kitų yra nemokamos (nors kai kurios iš jų yra su mokesčiais).

Pati „Shopify“ parduodama skirtingomis kainomis, atsižvelgiant į jūsų parduotuvės poreikius. Realiai, daugelis mažesnių „drophippers“ gali atsikratyti savo „Basic Shopify“ plano, kuris kainuoja 29 USD per mėnesį. Jei jūsų parduotuvė auga ir pastebite, kad jums reikia daugiau funkcijų, gali būti laikas judėti aukštyn.

Sužinokite daugiau apie „Shopify“ planus ir kainodarą.

„Bottomline“: ar „Shopify“ to vertas, jei reikia gabenti krovinį?

Žodyje; TAIP. „Shopify“ atneša tiek daug vertės laiškanešiams, kad jų kainodaros struktūroje nėra ko džiaugtis. Atminkite, kad už kainą, kurią mokate, jūs gaunate viską, ko reikia el. Prekybos verslui vykdyti.

Be to, „Shopify“ supaprastino tiek daug dalykų, kad jų sistemą gali naudoti praktiškai bet kas. Kol turite minčių apie produktus, kuriuos norite parduoti, ir norite skirti tam tikrą laiką tyrimams, sunku nepraleisti sėkmės šioje puikioje platformoje..

Galbūt norėsite juos patikrinti „Shopify“ vadovai arba dalyvauti „Shopify“ pristatymo forumas kad sužinotum daugiau.

* Vertimas: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map