Vadovėlis: Kaip parduoti meną internetu naudojant „Shopify“

„Shopify“ širdyje yra elektroninės komercijos platforma. Tai reiškia, kad jūs galite ja naudotis kurdami savo internetinę parduotuvę, nesvarbu, ką nuspręsite parduoti. Tai daro tai idealia menininkų platforma, leidžiančia sutrumpinti laiką, reikalingą jiems pasidalyti savo kūryba su pasauliu.


Internetinės parduotuvės grožis yra tai, kad tai yra kažkas, ką galite nustatyti vieną kartą ir atnaujinti, kai pasirodys nauji produktai. Tai sumažina menininkų poreikį praleisti laiką ieškant ekranų jų sukurtiems daiktams taip pat..

Geriausia, kadangi internetinės parduotuvės yra skaitmeninio pasaulio dalis, sukūrę jas „Shopify“ galite vienu mygtuko paspaudimu pasiekti daugelį kitų pardavimo kanalų..

Jei jūsų rūpestis dėl internetinės parduotuvės įsteigimo yra tik technologija, nesijaudinkite. Apžvelgsiu „Shopify“ patirtį, kad galėtumėte pamatyti, kaip galite turėti savo kibernetinio meno parduotuvę, nežinodami vienos kodo eilutės..

Kaip veikia „Shopify“

ShopifySukurkite savo internetinę parduotuvę naudodamiesi „Shopify“

Pirmas dalykas, kurį turite suprasti apie „Shopify“, yra tai, kad tai paslauga. Neperkate produkto ir nemokate už programinę įrangą. „Shopify“ tikslas – padėti verslo savininkams kuo efektyviau įkurti savo skaitmenines parduotuves.

Tai reiškia, kad įmonė supranta, kad jos klientai nebūtinai yra patys protingiausi žmonės žemėje. „Shopify“ kiekvienam siūlo priemones suburti internetinę parduotuvę, naudojant paprastą šablonų ir blokų sistemą – tarsi „Lego“ veikia.

„Shopify“ taip pat nereikalauja iš klientų didelių mokesčių už naudojimąsi šia paslauga, tačiau už prieinamą kainą, kuri prasideda tik nuo 29 USD per mėnesį. Augant jūsų verslui, kaina gali išaugti, jei reikės naudoti daugiau funkcijų. Tai pasiūlymas, kurį naudinga laimėti.

Čia skaitykite išsamią „Shopify“ apžvalgą.

Turinys

 • 1 veiksmas: prisiregistruokite gauti sąskaitą
 • 2 veiksmas: pridėkite produktų į savo parduotuvę
 • 3 žingsnis: Pasirinkite „Shopify“ temą
 • 4 žingsnis: tinkinkite temą
 • 5 žingsnis: ištirkite funkcijas
 • 6 žingsnis: „Shopify“ programų naudojimas
 • 7 žingsnis: integruokitės su socialiniais kanalais
 • Privalumai ir trūkumai naudojant „Shopify“ menui parduoti

Naršykite „Shopify“

 • Darbo su „Shopify“ pradžia
 • Peržiūrėkite visas „Shopify“ temas
 • Parduotuvės pavyzdys, pastatytas su „Shopify“
 • Parduotuvių planas ir kainodara

Darbo pradžia „Shopify“

1. Prisiregistruokite gauti sąskaitą

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai užsiregistruoti „Shopify“ paskyroje. Tai taip paprasta, kaip apsilankyti jų svetainėje ir paspausti mygtuką „Pradėti nemokamą bandomąją versiją“. „Shopify“ visiems vartotojams siūlo 14 dienų nemokamą bandomąją sąskaitą. Jums tereikia įvesti el. Pašto adresą, slaptažodį ir parduotuvės pavadinimą.

Nemokamo bandomojo laikotarpio metu galite patirti visą savo internetinės parduotuvės nustatymo procesą, tačiau dar negalėsite atidaryti savo svetainės ar pradėti pardavinėti su ja produktų.

Jei nesate tikri dėl atsakymų, galite paspausti mygtuką „Praleisti“.

Kai tik baigsite registracijos procesą, „Shopify“ pradės jūsų patirtį su trumpa klausimų ir atsakymų sesija. Tai skirta „Shopify“ sužinoti šiek tiek daugiau apie tai, kokia norite būti jūsų parduotuvė.

Tai yra pagrindinis skyrius, kuris nuves jus į kitą žingsnį.

Kai praeisite nuo to trumpo klausimyno, kita sritis, į kurią jums reikia sutelkti dėmesį, yra tai, kas yra tiesiai ekrano viduryje. Bus skyrius su trimis pagrindinėmis sritimis, kuriose galėsite pridėti produktų į savo parduotuvę, tinkinti, kaip jie atrodo, ir tada susieti domeno vardą.

Domeno vardas yra viešas adresas, kurio klientams reikės norint apsilankyti jūsų internetinėje parduotuvėje. Pagalvokite apie tai kaip apie skaitmeninį adresą, leidžiantį žmonėms rasti jus internete.

Pradėti čia > Spustelėkite, jei norite prisiregistruoti ir sukurti „Shopify“ internetinę parduotuvę.

2. Produktų pridėjimas

Čia yra puslapis, kuriame užpildote informaciją apie savo meną.

Tai dalis, dėl kurios turėtumėte džiaugtis – pridėkite pirmąjį savo meną parduotuvėje! Spustelėkite mygtuką „Pridėti produktą“ ir būsite atidaryti forma, kurioje galėsite išsamiai įvardyti, ką parduodate..

Aukščiau pateiktoje ekrano kopijoje užpildžiau teksto pavyzdį, kad parodyčiau, ką galite pridėti prie išsamios produkto informacijos laukų. Čia įvesta informacija yra ne tik rodymo tikslais. Tokie laukai kaip produkto tipas, kolekcijos ir žymos gali padėti organizuoti savo meno kūrinius. Tai taip pat padeda jūsų klientams lengviau rasti meną jūsų internetinėje parduotuvėje.

Kai užpildysite visą reikiamą informaciją puslapyje, spustelėkite išsaugoti ir turėsite įrašą apie savo pirmąjį parduodamą elementą.!

3. Internetinės parduotuvės temos pasirinkimas

Pasirinkite tinkamą internetinės parduotuvės temą.

Norėdami pradėti procesą, pagrindiniame „Shopify“ paskyros puslapyje spustelėkite „Tinkinti temą“. Temos yra iš anksto sukurti šablonai, kuriuos galite naudoti savo internetinėje parduotuvėje. Jei nenorite tam skirti laiko, galite tiesiog pasirinkti jį ir pradėti naudoti.

Aš rekomenduoju jums tinkinti savo, kad galėtumėte savo internetinei parduotuvei suteikti tai asmeniškai. Norėdami pasirinkti šabloną, spustelėkite „Naršyti nemokamas temas“. Čia bus rodoma iškylančioji temų, iš kurių galite pasirinkti, galerija.

Slinkite per juos ir spustelėkite norimą, norėdami pamatyti daugiau informacijos apie tai. Jei jums patinka tema, spustelėkite „Pridėti prie temos bibliotekos“.

Naršykite ir pamatykite daugiau „Shopify“ temų.

4. Tinkinkite temą

Galite tinkinti savo meno parduotuvės išvaizdą

Grįždami į pagrindinį puslapį, šalia norimos naudoti temos spustelėkite „Tinkinti“. Anksčiau pasirinktos temos bus prieinamos skiltyje, pavadintoje „Temų biblioteka“. Jei tai padarysite, pasirodys temos redaktorius.

Tai internetinė programa, veikianti principu „Ką matai, ką matai, ką gauni“ (WYSIWYG). Kaip ir tokios programos kaip „Microsoft Word“, projektavimo ekrane bus tiksliai parodyta, kaip atrodys jūsų svetainė, kai ją redaguosite.

Galite pasirinkti, kur sudėti žemėlapius, tekstą, kaip sudėlioti skyrius ir netgi pritaikyti detales iki šrifto dydžio ir spalvos. Vis dėlto atminkite, kad projektavimo procese lengva pasiklysti, todėl protingai praleiskite laiką ir prieš kurdami parduotuvę pirmiausia pridėkite produktų prie savo atsargų..

Baigę dizainą spustelėkite „Išsaugoti“.

5. „Shopify“ funkcijų tyrinėjimas

„Shopify“ siūlomų naudingų el. Prekybos funkcijų sąrašas.

Iki šiol tai, ką aš jums parodžiau, yra tik pagrindai, kaip sukurti internetinę parduotuvę ir pridėti joje produktų su nedideliais pakeitimais. „Shopify“ yra visa elektroninės komercijos platforma, tai reiškia, kad ji skirta padėti jums parduoti.

Pardavimo procesas apima daug daugiau nei tik parduotuvės sukūrimą. Pvz., Galite pasitelkti analizę, norėdami sužinoti apie savo klientus, vykdyti rinkodaros kampanijas, kad pritrauktumėte daugiau lankytojų į savo svetainę, ir netgi generuoti nuolaidas.

Tai tik pagrindinės „Shopify“ funkcijos ir, jei jums reikia daugiau, visada galite pridėti kitų programų, kad patobulintumėte jūsų parduotuvės siūlomas funkcijas.

Naršykite daugiau unikalių „Shopify“ funkcijų.

6. Programų naudojimas

„Shopify“ programų parduotuvė (šaltinis).

Norėdami pamatyti, kokias papildomas programas galima rasti, kairiajame naršymo meniu spustelėkite „Programos“, tada „Apsilankykite„ Shopify App Store “. „Apps“ čia yra mažos programos ar scenarijai, skirti specialioms funkcijoms „Shopify“ parduotuvėse pridėti.

Dėl savo populiarumo „Shopify“ turi didžiulę ekosistemą vartotojų ir programų kūrėjų, kurie kartu plečia „Shopify“ galimybes. Pavyzdžiui, galbūt galite rasti tokią programą kaip „Spocket“, kuri padeda tvarkyti jūsų meno pristatymą ir įtraukti jį į „Shopify“ parduotuvę. Jūs netgi galite plėstis ir tapti „drophipping“ verslu.

Atminkite, kad kai kuriose programose gali reikėti mokėti papildomus mokesčius už naudojimąsi. Kainos priklauso nuo to, ką kūrėjas apmokestina tas programas. „Shopify“ programų rinka yra plati ir joje yra beveik viskas, ko internetinis mažmenininkas galėtų norėti ar reikalauti. Rasite programų, padėsiančių vykdyti rinkodaros veiklą, gabenimą ar kt.

7. Pardavimų išplėtimas socialiniams kanalams

„Shopify“ leidžia susisiekti su populiariomis socialinėmis platformomis, kad praplėsti savo pardavimo kanalą.

Viena iš galingiausių „Shopify“ savybių yra ta, kad ji leidžia išplėsti internetinės parduotuvės galimybes ne tik pačioje svetainėje. Tai reiškia, kad pardavimui padidinti galite naudoti kitus kanalus – populiarias galimybes, tokias kaip „Facebook“, „Instagram“ ar net „Amazon“.

Norėdami pridėti kitus pardavimo kanalus, spustelėkite šalia „Pardavimų kanalai“ esantį „+“ ženklą ir pasirinkite iš ten pateikto sąrašo. Tai bus naudinga norint pasiekti žymiai didesnę auditoriją nei vien jūsų internetinė parduotuvė.

Išvada: ar „Shopify“ yra teisingas jūsų internetinės parduotuvės pasirinkimas?

„Shopify“ parduotuvių kainos.

Jei iki šiol to nepastebėjote, „Shopify“ yra labai panaši į daugelį svetainių kūrėjų, tokių kaip „Wix“ ir „Weebly“. Jis veikia lengvai naudojamos „nuleidimas ir nuleidimas“ sistemos principu, kuri yra intuityvi ir be streso. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „Shopify“ yra sukurta nuo pat pradžių atsižvelgiant į elektroninę prekybą.

Dėl to galite pastebėti, kad kainų struktūra yra šiek tiek aukštesnė nei pagrindinių svetainių kūrėjų. Tai, ką gausite mainais, yra verta daug daugiau nei jūsų įvesti mėnesiniai mokesčiai.

Pagrindinės „Shopify“ sąskaitos prasideda nuo 20 USD per mėnesį. Tai leidžia jums sudaryti ir parduoti neribotą skaičių produktų. Tai, ką mokate už aukštesnės pakopos paskyras, yra daugiau funkcijų, tokių kaip galimybė pridėti daugiau darbuotojų prie „Shopify“ paskyros, augant jūsų verslui.

Tačiau reikia atkreipti dėmesį į tai, kad „Shopify“ sumažins jūsų pardavimus kaip operacijų mokesčiai už pirkinius internetu, gautus kreditine kortele. Tokiu būdu prasminga atnaujinti „Shopify“ planą didėjant pardavimams, nes aukštesnio plano pakopoms jų kainos yra mažesnės.

Pradėti čia > Spustelėkite, kad pradėtumėte naudotis „Shopify“.

Privalumai naudojant „Shopify“ norint parduoti meną

 • Paprastas naudoti vizualiųjų parduotuvių kūrėjas
 • Parduokite keliais kanalais
 • Integruotas gabenimo ir mokėjimų tvarkymas
 • Tvarko ir fizinį, ir skaitmeninį meną
 • Yra daugybė papildomų funkcijų

Naudojant „Shopify“ norint parduoti meną, trūkumai

 • Privalomi sandorių mokesčiai
 • Nėra nemokamo plano (tik bandomoji versija)
 • Ribotos temos pritaikymai
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map