Kaip sukurti autorių portfelio svetainę

Kaip autorius esate savo prekės ženklo veidas, o autorių portfelio svetainė supažindina jus su naujais skaitytojais, taip pat suteikia jums profesionalią vizitinę kortelę potencialiems klientams ir leidėjams. Tačiau kaip rašytojas greičiausiai nežinote tiek daug apie svetainių kodavimą ar kaip visa tai sudėti.


Laimei, aš abu Autorius ir svetainės dizaineris ir aš padėsiu jums žingsnis po žingsnio, kaip lengvai, nebrangiai sukurti autorių portfelio svetainę ir pateikti išsamią informaciją apie tai, ką įtraukti į savo aplanką, kad būtų maksimalus poveikis. Geriausias rašytojų tinklalapio dizainas yra tai, kas demonstruoja jūsų ir jūsų, kaip autoriaus, darbus, nes jūsų prekės ženklas yra tas, kas esate ir ką jūs įtraukiate į savo meną.

Mano autoriaus profilio puslapis „Amazon.com“.

Kl .: kodėl jums reikalingas skaitmeninis autorių aplankas?

Yra apie 45 200 rašytojų ir autorių JAV, tačiau tik 21% dieninių publikacijų autoriai pragyvena vien iš knygų rašymo. Jei norite konkuruoti labai skaitmeniniame šių dienų leidybos pramonės pasaulyje, sukurkite svetainę, kuri pritraukia lankytojus, ir paverskite juos skaitytojais.

Jei savarankiškai skelbiate, jūsų svetainė tarnauja kaip jūsų internetinės parduotuvės dalis. Jei parduodate savo knygas per leidėją, tada jūsų svetainė gali būti informacinio pobūdžio. Jūsų svetainė parodo, kas esate kaip asmuo ir kodėl rašote knygas, kurias darote.

Anot „Statista“: 2018 m. JAV dirbo per 45 200 rašytojų ir autorių. Tai yra 10% daugiau nei prieš septynerius metus užfiksuotas skaičius (40 930)..

Kl .: Kokios rašytojų aplanko svetainės jums reikia?

Jums reikalingos svetainės rūšis labai priklauso nuo jūsų atliekamo darbo tipo. Kadangi daugelis grožinės literatūros autorių papildo savo pajamas dirbdami laisvai samdomuose projektuose, jums gali prireikti svetainės, kurioje atsispindėtų abi jūsų rašymo asmenybės pusės.

Yra skirtingos rašytojų svetainių rūšys, todėl norėsite sukurti daugiau nei vieną tipą, kad pasiektumėte potencialiausius skaitytojus ar klientus.

 1. Paprastas asmeninis tinklaraštis
 2. Statinė svetainė su asmenine informacija
 3. Rašytojo profilis „Medium“, „Clippings.me“ ir kt.
 4. Socialinės žiniasklaidos puslapis

Idealiu atveju skirtingi sąrašai veikia kartu, kad pasiektumėte kuo daugiau žmonių. Savo socialinės internetinės žiniasklaidos tinklalapyje galėtumėte susieti savo tinklaraštį, paskelbdami nuorodas į naujus straipsnius ir naujienų fragmentus. Pririšite savo socialinę žiniasklaidą prie savo svetainės, pridėdami nuorodų į socialinės žiniasklaidos puslapius savo svetainės puslapiuose ir pan.

Nemokamos galimybės sukurti „Writer“ svetainę

Jei dažniausiai rašote vienoje nišoje, greičiausiai galite naudoti paprastesnį dizainą, kad parodytumėte kelis pavyzdžius ir pateiktumėte informaciją, kaip su jumis susisiekti. Yra keletas nemokamų parinkčių ir internetinių statybininkų, kuriuos galite naudoti norėdami pradėti, tačiau jie turi keletą apribojimų ir turėtų būti naudojami tik kaip tarpinė priemonė, kol galėsite sau leisti kurti pasirinktinę svetainę, parodančią jūsų unikalius rašytojo įgūdžius..

 • „WordPress.com“ – „WordPress“ siūlo pagrindines nemokamas svetaines, kurias galite kurti. Negalėsite dirbti su svetainės pagrindinėmis programomis ar atlikti daug pritaikymų naudodami nemokamą „WordPress“ svetainę, tačiau tai gali jus pasiekti internete ir padėti jums sužinoti žodį, kol neturėsite papildomų lėšų savo svetainės sukūrimui. . Tai neabejotinai geriausias svetainių kūrėjas autoriams, nes šioje atvirojo kodo programinėje įrangoje yra tiek daug bendruomenės pagalbos.
 • Rašytojo rezidencija – Sukurkite paprastą internetinį portfelį nemokamai ir tada sumokėkite 8,99 USD per mėnesį. Vėlgi, jūs apsiribojate tuo, ką galite padaryti, ir kad 9 USD per mėnesį kainų žyma per metus padidėja, kai per pigią hostingo bendrovę galėtumėte lengvai priglobti savo svetainę mažiau..
 • Iškarpos.me – Ar norite tik vietos, kur būtų galima pasidalyti keliais kai kurių jūsų straipsnių klipais ir pritraukti naujų klientų? „Clippings.me“ suteikia galimybę nemokamai įkelti 10 klipų ir tada imti nedidelį mėnesinį mokestį už viską, kas viršija tai.
 • Turiniu – Sukurkite nemokamą internetinį portfelį ir lankykitės prieš klientus svetainėje. Ši platforma turbūt geriau tinka laisvai samdomiems literatūros kūrėjams, tačiau taip pat galėtumėte pasidalinti savo grožine literatūra ir pabandyti įsigyti vaiduoklių kūrimo koncertus..

Atminkite, kad galbūt norėsite tam tikru metu pridėti ir nejudančią svetainę ir tinklaraštį, tačiau tai yra puikūs startuoliai.

Kaip sukurti savo rašytojo portfelio svetainę

Aukščiau pateiktas nemokamas svetainės sprendimas turėtų būti naudojamas laikinai arba papildomai prie labiau pritaikyto sprendimo. Savo internetinio portfelio sukūrimas ir rašymo parodymas nereikalauja daug laiko ir pinigų. Tiesą sakant, jūs išleisite kur kas mažiau bendro išteklių naudojimo ir „WordPress“ svetainės kūrimo, nei metiniai tokių bendrovių kaip „Wix“ mokesčiai. Šiuo metu šeimos nario svetainę perkeliu į serverį, nes „Wix“ išsiuntė jiems sąskaitą, kurios jie negali pateisinti ateinantiems metams. „Squarespace“ ir panašios įmonės taip pat taiko aukštas kainas, nesiūlydamos tų pačių pranašumų, kuriuos gausite iš savo prieglobos paketo per prieglobos įmonę.

Jei tai yra pirmoji jūsų svetainė arba jūs jos nesukūrėte tam tikrą laiką, jums gali kilti klausimas, kur turėtumėte pradėti. Štai šie žingsniai:

Autorių svetainės kūrimo veiksmai

 • 1 veiksmas: gaukite domeną
 • 2 veiksmas: išsirinkite prieglobos / svetainės kūrėją
 • 3 veiksmas: surinkite savo svetainės elementus
 • 4 veiksmas: sukurkite autoriaus svetainę naudodami „WordPress“
 • Rašytojų svetainių pavyzdžiai

Rekomenduojamos priemonės

Atskleidimas: „BuildThis.io“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

1. Gaukite domeno vardą

Pradėkite pasirinkdami domeno vardą. Man pavardė yra gana unikali, todėl galėjau naudotis LoriSoard.com. Tačiau jei jūsų vardas yra Smithas ar Džonsonas, galite pastebėti, kad jūsų domeno vardas jau paimtas. Tokiu atveju galite pabandyti pridėti žodį „autorius“ arba naudoti plėtinį .author. Kai kurios prieglobos įmonės registruoja jūsų domeno vardą per savo paketus, todėl prieš registruodamiesi įsitikinkite, kad „GoDaddy“ yra populiarus pasirinkimas. Čia yra daug domenų registravimo paslaugų, todėl pasirinkite tą, kuri jums yra prasminga.

2. Pasirinkite svetainės prieglobą / kūrėją

Yra keletas hostingo kompanijų, skirtų mažoms įmonėms ar svetainių kūrėjams, kurios yra nebrangios ir siūlo daugybę sprogdinimo už jūsų pinigus. Tai yra geriausios svetainių talpinimo kompanijos rašytojams ar bet kuriam smulkaus verslo savininkui. Jie taip pat turi puikų klientų aptarnavimą ir yra atviri pradedantiesiems interneto kūrėjams.

A2 talpinimas

A2 prieglobos pagrindinis puslapis (spustelėkite, jei norite aplankyti)

Tai įmonė, kuria aš šiuo metu naudojuosi, ir jų klientų aptarnavimas buvo puikus. Aš laikau save labiau patyrusiu interneto kūrėju, tačiau yra keletas dalykų, kurių tiesiog nežinau, ir jie visada mielai vadovauja man techniniams reikalams. Jie taip pat siūlo keletą išsamių vadovėlių, jie yra labai patikimi ir greiti.

Galite gauti bendrojo prieglobos svetainę tik už 2,96 USD per mėnesį. Nežinote, kaip valdyti „WordPress“ diegimą ir valdymą? Valdomą svetainę galite gauti už maždaug 9,78 USD per mėnesį. Naujiems autoriams, neturintiems daug patirties kuriant internetines svetaines, jūsų geriausias pasirinkimas yra „A2“ 1-svetainės „WordPress“ priegloba už 9,78 USD per mėnesį (kaina skiriasi atsižvelgiant į sutarties trukmę ir jūs turite sumokėti iš anksto, kad gautumėte geriausias kainas ). Šis paketas apima vieną svetainę ir neribotą saugojimą.

Daugiau apie tai, kaip nustatyti „WordPress“ aplanką, rasite žemiau atlikdami 4 veiksmą.

Apsilankykite „A2 Hosting“

Weebly

„Weebly“ svetainės kūrėjas (spustelėkite, jei norite aplankyti)

„Weebly“ yra svetainių kūrėja, o ne prieglobos įmonė. Jei norite sukurti savo aplanko svetainę, naudojate integruotas temas, tada nuvilkite vaizdus ir informaciją į kūrimo priemonę. „Weebly“ labai lengva naudoti, joje yra keletas portfelių šablonų, taip pat internetinių parduotuvių funkcijų, taigi, jei norite, galite parduoti savo knygas. Svetainėje naudojamas dirbtinis intelektas (AI), kad būtų galima su jumis susikalbėti kuriant paprastą aplanką.

Autoriai turėtų apsvarstyti „Connect“ planą už 5 USD per mėnesį, nes gauna nemokamą domeno vardą, kurį gali prisijungti prie savo svetainės. Jei planuojate parduoti knygas savo svetainėje, jums reikės „Pro Plan“, kad galėtumėte įsteigti internetinę parduotuvę ir rinkti mokėjimus. Pro veikia 12 USD per mėnesį. Visos kainos arba kai mokate už metus į priekį.

Sužinokite daugiau apie „Weebly“ Jasono apžvalgoje.

Apsilankykite Weebly

„InMotion“ talpinimas

„InMotion Hostingas“ pagrindinis puslapis (spustelėkite, jei norite aplankyti)

„InMotion Hosting“ yra dar viena prieglobos įmonė, siūlanti labai priimtinus paketus ir kainas. Galite naudoti savo „WordPress“ prieglobos planus ir jie netgi siūlo „BoldGrid“, kuris yra „drag and drop“ svetainės kūrėjas. Vis dar yra šiek tiek mokymosi kreivės, kaip išsiaiškinti, kaip sukurti „BoldGrid“ aplanką, tačiau tai labai intuityvi sistema.

Kai kurios funkcijos, kurias gausite iš savo paketų, yra nemokamas domeno vardas, 40 GB SSD saugykla tik už 5,99 USD per mėnesį ir nemokamas SSL. Geriausias paketas autoriams yra valdomas „WordPress“ prieglobos paketas „WP-1000s“. Jei per mėnesį tikitės mažiau nei 20 000 lankytojų, ši svetainė turėtų lengvai patenkinti jūsų poreikius. Gaunate nemokamą domeno vardą ir vieną svetainę, kurios kaina yra 6,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „InMotion“

„Hostinger“

Pagrindinis „Hostinger“ puslapis (spustelėkite, jei norite aplankyti)

„Hostinger“ sudaro mūsų sąrašą, nes jie siūlo tokias nebrangiai parinktis pirmą kartą svetainių savininkams ar autoriams, turintiems nedidelį biudžetą. Kaip minėta anksčiau, dauguma rašytojų turi kažkaip papildyti savo pajamas. Tikriausiai neturite daug pinigų išleisti internetiniam portfeliui kurti, nebent jūsų vardas yra Stevenas Kingas ir tada jūsų leidėjas greičiausiai užsakys jį už jus.

„Hostinger“ taip pat siūlo greitą svetainių kūrėją tiems, kurie neturi daug žinių apie technologijas. Jūs atliksite veiksmus, pavyzdžiui, pasirinkdami mažiausią 99 centų prieglobos planą per mėnesį ir sukūrę pagrindinę svetainę, pasirinkdami iš kai kurių iš anksto įdiegtų temų ir įkeldami savo atvaizdus bei informaciją. Svetainė gana intuityvi, tačiau gali tekti kreiptis į jų vadovus čia ir ten.

Tie, kurie neturi daug techninių žinių, būtų gerai suderinti su bendro bendro naudojimo svetainių kūrėjų prieglobos planu, kurio kaina yra 0,99 cento per mėnesį, naudojant 100 GB pralaidumą ir lengvą svetainių kūrimo platformą, kurioje galite vilkti atvaizdus ir tekstą..

Apsilankykite „Hostinger“

3. Surinkite elementus, kurių reikia jūsų autorių svetainei

Nesvarbu, ar jūs einate su išoriniu svetainės kūrimo įrankiu, ar naudojate tokią platformą kaip „WordPress“ ar net kuriate HTML svetainę, yra keletas elementų, kuriuos kiekviena autorių svetainė turi būti visiškai efektyvi.

 • Auditorijos supratimas – Įsitikinkite, kad suprantate savo tikslinę auditoriją. Jei rašote istorinius romansus, jūsų auditorija yra visai kitokia, nei rašydami mokslinę fantastiką. Jei rašote ne literatūros straipsnius, jūsų auditorija vėl yra kitokia.
 • Pirkėjo asmenybės – Sukurkite pirkėjų asmenis, pagrįstus skirtingomis skaitytojų auditorijomis, kad suprastumėte, su kuo bendraujate savo svetainėje.
 • Logotipas – Jums reikia kažkokio logotipo, net jei tai yra tik jūsų autoriaus vardas išgalvotame scenarijuje. Jūsų logotipas parodo, kas esate kaip rašytojas. Rašytą darbą traktuokite kaip verslą ir prekės ženklą. Čia yra mūsų nemokami logotipai, kuriuos galite atsisiųsti.
 • Apie puslapį – Žmonės turi suprasti, kas jūs esate ir kodėl rašote, ką darote. Pagalvokite apie žinomus autorius, kuriuos pažįstate, pavyzdžiui, Steveną Kingą. Tikriausiai žinote savo gyvenimo detales.
 • Knygų puslapis – Jums reikia puslapio, kuriame būtų visos knygos. Net jei įdėsite juos į savo pagrindinį puslapį, kaip aš jau padariau, taip pat turėtumėte įtraukti daugiau informacijos į atskirus produktų / knygų puslapius.
 • Raginimas veikti – Kokių veiksmų norite, kad vartotojai imtųsi nusileisdami į jūsų puslapį? Jei tiesiog norite, kad jie užsiregistruotų jūsų adresų sąraše, kad galėtumėte toliau prekiauti jais, tada sutelkite dėmesį į savo CTA formuluotę, išdėstymą ir konversijos koeficientą..

4. Sukurkite autoriaus svetainę naudodami „WordPress“

Asmeniškai man patinka naudoti „WordPress“ savo autorių portfelio svetainėje. Manau, kad tai teikia didžiausią lankstumą ir galiu susieti tinklaraštį su savo svetainės portfelio dalimi, siūlanti atnaujinimus, kai skubu, neskirdama daug laiko kurdama puslapius. Tiesą sakant, „WordPress“ yra toks populiarus, kad juo naudojasi 34% interneto svetainių.

Mano puslapis yra šiek tiek pritaikytas atsižvelgiant į unikalų foną ir kai kuriuos kitus elementus, kurių nematysite iš dėžutės. Galite pridėti unikalių funkcijų naudojant pasirinktinę CSS parinktį arba galite pasamdyti ką nors pataisyti jūsų temą, kai ji bus baigta. Apžvelgsiu „WordPress“ naudojimo veiksmus kuriant autorių portfelio svetainę.

1 žingsnis. Įdiekite „WordPress“

Aš naudoju „A2 Hosting“, kuris pateikiamas kartu su „ControlPanel“. Pridėti „WordPress“ į savo svetainę per „ControlPanel“ yra labai paprasta. Jei jaučiatės praradę perskaitę šias instrukcijas, taip pat galite sumokėti už valdomą „WordPress“ ir leisti serveriui įdiegti jus. Pažadu, kad tai lengva.

Eikite į savo valdymo skydelį ir pasirinkite „WordPress“ diegimo programą (W yra mėlyname apskritime).

Kai puslapis įkeliamas, pasirinkite mėlyną mygtuką „Diegti dabar“.

Pagrindiniai konfigūravimo patarimai

Pasirinkite diegimo URL. Jei norite, kad jūsų šakninio aplanko svetainė būtų tokia, kokią turiu (www.lorisoard.com), tuomet tiesiog dulkinkite savo domeną.com. Jei norite, kad jis būtų poaplankinyje arba tiesiogiai, tiesiog pavadinkite jį taip, kaip norite. Pavyzdys:

jūsų domenas.com/rašymas.

Tai gerai veikia, jei turite verslo svetainę ir norite įtraukti savo, kaip autoriaus, portfelį.

Skiltyje Svetainės nustatymai pasirinkite savo svetainės pavadinimą ir aprašą. Jei dar nesate tikri, galite patekti į „WordPress“ prietaisų skydelį, naudodami nustatymus ir pakeisti šią informaciją vėliau.

Savo „Administrator“ paskyroje pasirinkite vartotojo vardą, kurį atsiminsite, ir sudėtingą slaptažodį. Taip pat turėtumėte nustatyti administratoriaus el. Paštą. Kai kurie žmonės pataria čia nustatyti savo svetainės el. Paštą, pvz., [Apsaugotas el. Paštas] Problema, kurią radau, yra ta, kad jei jūsų svetainė nulaužta ar nunyksta, tada sunku pasiekti el. Laišką. Tam naudoju el. Laišką iš kito serverio, bet jūs turite pasirinkti. Naudojant to paties domeno el. Paštą yra privalumų, tokių kaip vartotojo atpažinimas.

Mano serveris leidžia man pasirinkti kelis papildinius, kuriuos reikia iš anksto įdiegti, pvz., Ribokite prisijungimo bandymus ir Klasikinis redaktorius. Paprastai renkuosi abu.

Pasirinkę parinktis, įsitikinkite, kad nurašėte administratoriaus vardą ir slaptažodį saugioje vietoje ir spustelėkite mėlyną mygtuką „Įdiegti“..

Jums turėtų būti nurodytas adresas, kad galėtumėte pasiekti savo WP prietaisų skydelį. Paprastai taip yra

jūsų domenas.com/wp-adminas.

2 žingsnis. Apsaugokite savo svetainę

Neatidėliokite šio kito žingsnio. Turite nedelsdami apsaugoti savo svetainę, pvz., Gauti SSL sertifikatą ir įdiegti būtiniausius saugos papildinius.

Žmonės mėgsta įsilaužti į „WordPress“ svetaines. „WordPress“ svetainių paskyra 90% viso nulaužto turinio valdymo sistemos (CMS) svetaines. Viena iš priežasčių yra dėl to, kad nepavyko atnaujinti papildinių ir temų. Tačiau „WordPress“ turi ir kitų pažeidžiamumų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, kai tik įdiegiate atvirojo kodo programinę įrangą savo svetainėje. Turėtumėte bent jau įdiegti šiuos papildinius:

 • „Wordfence“ saugumas – Tai užkardo ugniasienę ir užkerta kelią žiaurios jėgos išpuoliams. Žinoma, yra daugybė tokių įskiepių. Tai yra tas, kuris, mano manymu, veikia gerai, tačiau galite naudoti tai, kas jums yra tinkamiausia.
 • Slėpti mano WP – Šis prisijungimas prie jūsų domeno.com/wp-admin WP informacijos suvestinės? Visi tai žino. Galite pakeisti prisijungimo puslapį naudodami šį papildinį ir apsunkinti įsilaužėlių prisijungimą.

„WordPress“ saugos autentifikavimas (SALT raktai) užkoduoja informaciją, kurią naudojate prisijungdami prie savo svetainės. Galite nesijausti pakeitę SALT raktus, nes manote, kad jums reikia kodo ir galite juos pakeisti rankiniu būdu naudodami failą wp-config.php.

Laimei, yra lengvesnis būdas juos pakeisti tiems, kurie neturi kodavimo žinių. Jūs tiesiog pridedate Druskinė įskiepį ir jūs galite nustatyti jį pakeisti raktus kiekvieną savaitę ar mėnesį, atsižvelgiant į jūsų saugos nuostatas. Nusistatykite ir pamirškite.

Norėdami įdiegti „Salt Shaker“, eikite į prietaisų skydelį, papildinius, pridėkite naujų ir ieškokite „Salt Shaker“. Spustelėkite įdiegti, tada suaktyvinkite.

Įdiegę, spustelėkite „Nustatymai“, esančią „Salt Shaker“ papildinių sąraše. Pasirinkite žymimąjį laukelį ir nustatykite savo pasirinkimo pakeitimus (kasdien, kas savaitę, kas mėnesį). Spustelėkite mygtuką „Keisti dabar“. Jei išbandysite vieną papildinį saugumo sumetimais ir jo nekenčiate, tiesiog ištrinkite jį ir pridėkite ką nors kita. Puikus dalykas, susijęs su WP kaip svetainės platforma, yra tai, kad turite prieigą prie daugybės papildinių ir būdų tinkinti savo svetainę..

3 žingsnis. Raskite tinkamą svetainės temą

Nelengva rasti tinkamą internetinio portfelio temą. Aš iš tikrųjų įsigijau temą, kurią pabaigiau, nes man patiko kai kurios funkcijos ir jos išdėstymas. Taip pat galėtumėte pasamdyti ką nors sukurti pasirinktinę temą arba naudoti bet kurią iš daugelio galimų nemokamų aplanko temų.

Pradėkite nuo autorių svetainių tyrinėjimo ir sužinokite, kas jums patinka ir kas nepatinka apie jų aplankus.

Kai sugalvosite norimų funkcijų, eikite į pasirodymų skirtuką, esantį WP prietaisų skydelio kairėje, spustelėkite „Pridėti temą“ ir rūšiuokite pagal ypatybes, kad rastumėte galimas temas, kurias galbūt norėsite naudoti. Spustelėkite „Taikyti filtrus“.

Galite dar labiau patobulinti savo parinktis įvesdami tokius paieškos terminus kaip „rašytojas,“knygas,“Arba„portfelis.“

Čia yra keletas įdomių temų, kurias radau ir kurias galbūt norėtumėte apsvarstyti:

„VW Writer“ tinklaraštis

Demonstracija & Išsami informacija

Autoriaus nukreipimo puslapis

Demonstracija & Išsami informacija

Vieno puslapio aplankas

Demonstracija & Išsami informacija

Tai tik kelios temos, iš kurių galima rinktis. Yra šimtai galimų temų. Net jei kuriate portfelį, jums tikrai nereikia laikytis portfelio temos. Galite pasirinkti iš nemokamų el. Prekybos temų, jei jos tinka. Svarbiausia yra jūsų pridedamame turinyje.

4 žingsnis. Sukurkite savo puslapius ir medijos biblioteką

Pasirinkę temą, laikas nuspręsti, kokių puslapių norite, ir įtraukti juos į savo daugialypės terpės biblioteką pridėdami knygų viršelius ir kitus vaizdus. Yra keletas būdų, kaip galite pridėti knygų į savo svetainę.

Pridėkite knygų kaip puslapių su pavaizduotu vaizdu, kuris yra jūsų viršelis ir aprašymas, ir nusipirkite nuorodas kiekviename puslapyje. Tada galite įdėkite puslapius į savo naršymą kaip papildomo meniu elementus arba pridėkite juos prie turinio sričių.

Naudokite savo įrašus tik knygų pranešimams ir nustatykite savo puslapį kaip tinklaraštį, kad pirmame puslapyje pasirodytų naujos versijos. Skyrius Temos / Tinkinti arba Nustatymai / Skaitymas galite pakeisti tai, ką nukreipimo puslapis mato vartotojai. Galite pasirinkti „Jūsų naujausi įrašai“, kuris įkels naujausius tinklaraščio įrašus į jūsų svetainės pagrindinį puslapį, arba galite pasirinkti „Statiškas puslapis“ ir pasirinkti puslapį, kurį sukūrėte kaip savo svetainės pagrindinį puslapį..

Jei neprieštaraujate studijuodami naują įskiepį ir išmokdami juo naudotis, taip pat galėtumėte panaudoti apsipirkimo papildinį ir parduoti knygas tiesiogiai naudodami „WooCommerce“ ar panašų papildinį..

5 žingsnis. Patikrinkite, ar nėra klaidų

Kai savo svetainę nustatysite norimą, turite atidžiai ją patikrinti, ar nėra klaidų. Tikriausiai girdėjote visas mintis apie vartotojo patirtį (UX) ir tai, kaip bloga patirtis atitraukia klientus. Neveikiančios nuorodos, formos, kurių nepavyksta išsiųsti, ir 404 klaidos suerzina vartotojus.

Praleiskite laiko išbandydami kiekvieną savo svetainės nuorodą. Pateikite kiekvieną formą, kad įsitikintumėte, jog ji pateks į jūsų pabaigą ir vartotojas gaus patvirtinimo pranešimą. Išbandykite užsakymo procesą, kad įsitikintumėte, jog viskas vyksta sklandžiai.

Jūs taip pat turėtumėte įdiegti nutrūkusių jungčių tikrintuvas kad ateityje nepateiktumėte klaidų.

Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra mobiliesiems pritaikyta. Aplink 73% žmonių iki 2025 m. pateks į internetą naudodamiesi tik savo išmaniaisiais telefonais. Jei jūsų svetainė nėra tinkama mobiliesiems telefonams, greičiausiai jau praleisite daugybę auditorijos narių, kurie niekada nenaudoja kompiuterių. Vėlgi, yra įskiepis, kuris gali padėti padaryti jūsų svetainę patogesnę mobiliesiems, tačiau taip pat turėtumėte pasirinkti reaguojančius į savo filtrus, nes pirmiausia ieškote temos. Tokios temos kaip „Dvidešimt septyniolika“ ir „Dvidešimt devyniolika“ jau sukurtos naudojant „pirmąjį mobilųjį“ požiūrį.

Reaguojančio rašytojo svetainės pavyzdysPavyzdys: štai kaip mano svetainė atrodo mobiliuosiuose įrenginiuose. Atkreipkite dėmesį, kaip ten yra visi elementai, tačiau jie driekiasi šiek tiek toliau, mažesnio ekrano puslapyje, ir jie apsiriboja vienu naujausiu leidimu vienu metu arba vienu tinklaraščio įrašu vienu metu. Svetainės teksto ir vaizdų dydis keičiamas į mobiliuosius įrenginius. Jie vis dar lieka skaitomi, tačiau mažėja iki dydžio.

6 žingsnis. (Ateities patobulinimas) Pasisamdykite ką nors pataisyti jūsų svetainę

Padarę viską, ką galite padaryti, ženkite žingsnį atgal ir pažiūrėkite, ko gali trūkti. Ar norite, kad fonas būtų skaidrus, bet ar negalite išsiaiškinti tinkinto CSS kodo, kad jis būtų toks? Kadangi atlikote didžiąją dalį sunkaus darbo, nereikėtų per daug mokėti samdyti programuotojo, kuris išspręstų jums keletą nedidelių problemų. Galite užsakyti tik dalį darbų, kurių nepatogu atlikti, arba pasamdyti įvairius rangovus užduotims atlikti, kuriems jie yra ekspertai..

Dar geriau, paprašykite jūsų samdomų asmenų paaiškinti, ką jie padarė, kad galėtumėte išmokti ir, tikimės, patys tai išspręsti kitą kartą. Taip pat internete galite rasti daug informacijos apie populiaresnes temas, tokias kaip „Dvidešimt šešiolika“ ir „Dvidešimt septyniolika“. Čia yra keletas šaltinių, kuriuose aprašomi kai kurie populiaresni dvidešimt šešiolikos ir dvidešimt septyniolikos tinkinimai:

 • Dvidešimt šešiolika paramos forumas – oficialus „WordPress.org“ forumas, skirtas pagalbos tema „Dvidešimt šešiolika“. Naršykite po įrašus arba užduokite savo klausimą.
 • Dvidešimt septyniolika paramos forumo – Taip pat „WordPress.org“ – anksčiau išspręstų klausimų sąrašas ir forumas, užpildytas ekspertais, kaip naudoti temą ir pritaikyti ją pagal savo poreikius.
 • „WordPress“ forumai – Eikite į „WordPress“ forumus, kur rasite bendrų klausimų, arba aplanke pateikite CSS tinkinimo klausimus. Taip pat galite ieškoti pagal temą ir sužinoti, ar jūsų klausimas jau buvo užduotas ir išspręstas. Šis forumas apima ne tik vieną, bet ir daugiau temų.
 • Kinsta – Jei nebijote įsigilinti į savo temos failus ir pakeisti savo stiliaus lentelę, šiame vadove pateikiami keli patarimai, kaip iš tikrųjų pritaikyti dvidešimt kažkokias temas. Moderatorius taip pat moka atsakyti į skaitytojų klausimus, todėl būtinai perskaitykite komentarus ir užduokite visus galimus klausimus.
 • Viskas apie pagrindinius – Yra keletas tipiškų tinkinimų, kurių vartotojai kartojasi vėl ir vėl. Šiame vadove aprašomos kai kurios problemos, kurias žmonės mato su „Dvidešimt septyniolikos“ tema, pavyzdžiui, pagrindinio puslapio antraštės aukštis, puslapio pavadinimo ir susidarančio spragos pašalinimas bei pranešimo „Proudly Powered by WordPress“ pašalinimas.

Kuo daugiau dirbsite su „WordPress“, tuo daugiau jį suprasite ir galėsite atlikti nedidelius patobulinimus, naudodami kodavimą arba papildinius, kurie paverčia jūsų aplanką kažkuo labai asmenišku ir pritaikytu.

Kuriant autorių svetainę, tai nėra kažkas, kas vyksta per naktį, o tai, kas kuriama laikui bėgant.

Puikių rašytojų svetainių pavyzdžiai

Janet dekanas

Janet Dean portfelio svetainėJanet Dean portfelio svetainė

Janet Dean yra įkvepianti autorė, įsikūrusi Indianoje. Ji rašo „Harlequin’s Love Inspired Line“. Jos svetainė yra geras autorių portfelio pavyzdys, nes joje pateikiamos paskutinės jos knygos, vis tiek šiek tiek parodant autorę. Lankytojai gali peržiūrėti visas savo portfelio knygas, naudodamiesi nuoroda „knygos“, taip pat peržiūrėti savo nuotraukų nuotraukas įvairiuose renginiuose. Vienas dalykas, kuris man ypač patinka šiame puslapyje, yra jos skiltis, skirta būtent žiniasklaidai.

Nicholas Sparks

Nicholas Sparks portfelio svetainėNicholas Sparks portfelio svetainė

Autorius Nicholas Sparksas naudojasi savo autorių portfelio svetaine norėdamas sutelkti dėmesį į savo naujausią laidą ir kviečia lankytojus į „Užsakyti dabar“ su raginimo veikti mygtuku. Tačiau vartotojui slenkant žemyn, jis matys papildomus puslapius, kuriuose gali naršyti, pvz., Nuorodas į istorijas ir kitus darbus. Taip pat galite gauti informaciją apie įvykius ir autorių naujienas. Iššokantis langas pasirodo neilgai trukus šiame puslapyje, kviečiant prisijungti prie jo adresų sąrašo.

Dekanas Koontzas

Dekano Koontzo portfelio svetainėDekano Koontzo portfelio svetainė

Suspensijos autorius Deanas Koontzas yra „New York Times“ bestseleris. Su savo autorių portfeliu jis daro keletą įdomių dalykų. Pirmiausia pamatysite jo naujausios serijos knygų viršelius, išdėstytus horizontaliai puslapio viršuje. Tuomet, jei užveskite pelės žymeklį virš knygų naršymo skirtuko, jums bus suteikta keletas parinkčių, atsižvelgiant į tai, kuri jo serija jus labiausiai domina, pavyzdžiui, Jane Hawk ar galimybė išskleisti visas jo knygas vienu metu. Naršymas yra labai intuityvus ir atitinka skirtingų jo auditorijos segmentų poreikius.

Emily Winfield Martin

Emily Winfield Martin portfelio svetainėEmily Winfield Martin portfelio svetainė

Emily Winfield Martin svetainė yra turbūt vienas įdomiausių portfelių. Ji yra ne tik vaikų autorė, bet ir menininkė. Kai iš pradžių nusileidote jos pagrindiniame puslapyje, jūs sutinkate ne su knygų viršeliais, o su jos meno vaizdais. Norėdami pamatyti informaciją apie jos knygas, turite iš tikrųjų pereiti į jos knygų puslapį. Net jos internetinė parduotuvė įsiveržia į abi savo kūrybos puses ir gali patekti į jos dailę ar jos knygų vaikams.

Gaukite žodį

Dabar, kai sukūrėte gražų, unikalų aplanką, kad pabrėžtumėte savo rašymą, laikas ištarti žodį. Pasakykite visai savo šeimai ir draugams ir paprašykite jų pasidalinti jūsų svetainės adresu savo socialinės žiniasklaidos paskyrose. Įdėkite savo svetainės adresą į vizitines korteles, el. Pašto parašą ir pasidalykite skelbimais. Bendraukite su kitais autoriais ir bendrinkite vieni kitų svetaines naujienlaiškiuose.

Bet kokia smulkmena, kurią galite padaryti, kad išsakytumėte žodį, padeda sudominti savo svetainę ir knygas. Galų gale turite galimybę paversti tai verslu. Jūs sukūrėte puikią rašytojų svetainę – dabar laikas ja pasidalyti ja su pasauliu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map