Kaip pradėti tinklaraštį apie maistą naudojant WordPress

Taigi nusprendėte visą gyvenimą pragyventi naudodamiesi maisto tinklaraščiu?


Nuostabu!

Žinote … daug dienoraščių, kurie šiandien uždirba šešiaženklėmis pajamomis, sukūrė kažkas panašus į tave, be nieko negailestinga aistra savo nišai.

Ir džiaugiuosi, kad šiandien žengiate pirmą žingsnį. Taigi, pradėkime.

Naršymas

 • 1 žingsnis: nuspręskite savo maisto tinklaraščio tipą
 • 2 veiksmas: domeno vardas, žiniatinklio priegloba ir svetainės kūrėjas
 • 3 veiksmas: „WordPress“ maisto tinklaraščio temos ir papildiniai
 • 4 žingsnis: Gaukite maisto tinklaraštį nuo žemės paviršiaus
 • Kaip užsidirbti pinigų maisto tinklaraščiams – nepriekaištingas planas

Įrankių sąrašas 

FPK atskleidimas: „BuildThis“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

Kaip sukurti maisto tinklaraštį

1 žingsnis – Nuspręskite, kokį maisto tinklaraštį norite pradėti

Pradėti maisto tinklaraštį lengva, bet sunku nuspręsti, ką rašyti.

Maisto tinklaraščio tema apskritai yra per plati.

Visada geriau susiaurinti savo temas iki kelių nišų, į kurias galite atkreipti dėmesį. Savo maisto tinklaraštį turite vertinti rimtai kaip tikrą verslą. Tikėtina, kad nišos gali būti glitimas, be glitimo, angliavandenių, veganų ar kuklūs maisto produktai.

Arba galite specializuotis maisto tinklaraščių gaminimo tipuose, pavyzdžiui, ant grotelių, kepimo ar skrudinimo.

2 žingsnis – Pasirinkite domeno vardą, prieglobą ir svetainės kūrėją 

Nusprendę dėl savo maisto tinklaraščio nišos, čia pateikiami 3 dalykai, kuriuos jums reikia pradėti:

 1. Domeno vardas
 2. Priegloba
 3. Svetainės statytojas

Pirmiausia ateina domeno vardas. Paprasčiau tariant, jūsų domeno vardas yra jūsų interneto adresas.

Daugelis žmonių nerimauja dėl „raktinių žodžių“ naudojimo domeno pavadinime, kad „Google“ parodytų jį viršuje, kai vartotojai ieško tų raktinių žodžių.

Tačiau domeno pavadinime yra raktinis žodis nebeturi jokios įtakos paieškos algoritmui.

Taigi, jei norite atidaryti tinklaraštį apie paleo maistą, NETURITE paskambinti savo tinklaraščiui paleofood.com. Bent jau tai darant jums nebus suteikta jokių SEO parodymų.

Vis dėlto jūs turite nuspręsti, kokį domeno vardą pasirinksite.

Be to, jūs turite žinoti, kad gerai pradėti kurti maisto tinklaraštį ir naudoti domeno vardą savo vardu. Taigi, jei jūs esate Jane Doe, LABAI skambinkite į savo maisto tinklaraštį JaneDeo.com.

Tokiu būdu ilgainiui sulauksite didesnės grąžos, nes po kurio laiko jūs tapsite populiariu prekės ženklu savo nišoje. Jūs taip pat galite tapti influenceriu.

Puikus tokio asmeninio prekės ženklo pavyzdys yra įtakos klientams palaikymas, Shep Hyken. Jis galėjo lengvai pavadinti savo tinklaraštį „customersupportadvice.com“..

Jums kyla idėja, tiesa?

Gerai.

Pasirinkę domeno vardą, galite užsisakyti domenų vardų registravimo paslaugą, tokią kaip „Namecheap“. Arba galite nusipirkti jį iš savo prieglobos paslaugų teikėjo, jei jie tokį siūlo. (Daugelis jų netgi suteikia nemokamus domenus su metiniais planais.)

Gavę domeno vardą, turite surasti patikimą pagrindinį kompiuterį, kad jūsų svetainė būtų gyva.

Yra daugybė žiniatinklio prieglobų, iš kurių galima pasirinkti, ir nemažai jų taip pat yra su valdomų „WordPress“ paketais. Skirtumas tarp įprastos „WordPress“ prieglobos paskyros ir valdomos „WordPress“ prieglobos paskyros yra tas, kad pastarojoje prieglobos paslaugų teikėjai rūpinasi jūsų svetainės saugumu ir nuolat atnaujina jūsų svetainę naudodami naujausią „WordPress“ versiją..

Žemiau aš rekomenduoju keturis klientams patogius prieglobos paslaugų teikėjus. (Aš susieju kiekvieną variantą su jo išsamia apžvalga iš savo kito tinklaraščio, skirto žiniatinklio prieglobai.)

 • „iPage“ – mano priimtas biudžetas Nr. 1, tinkamas pradedantiesiems.
 • „eHost“ – dar vienas pasirinkimas pradedantiesiems; patogus naudoti ir prieinamas.
 • „SiteGround“ – aukščiausios kokybės hostingo pasirinkimas su gera klientų pagalba.
 • „InMotion Hostingas“ – labai patikima žiniatinklio priegloba, „BuildThis.io“ namai.

Žiniatinklio prieglobos gali būti tokios pigios kaip 1,99 USD / mėn. Ir tokios pat brangios kaip 29 USD / mėn. Nesivaržykite pradėti savo svetainės su pradinio lygio planu ir tada sumokėti daugiau, kai auga jūsų srautas.

Turėdami žiniatinklio prieglobą ir domeno vardą, kitas dalykas, kurį reikia pasirinkti, yra jūsų svetainės kūrimo platforma – arba svetainės kūrėjas. Šiame vadove mes nevykdome „WordPress CMS“ (daugiau
svetainių kūrimo priemonės čia.)

Savarankiškas priegloba prieš „WordPress.com“

„WordPress“ naudoja 31,8% interneto ir skiriasi „WordPress.org“ ir „WordPress.com“. Lengviausias būdas suprasti skirtumą tarp savarankiškos ir „WordPress.com“ paskyros yra pažvelgti, kaip jūsų URL atrodys su kiekvienu.

jūsųfoodblog.wordpress.com

Arba

jūsųfoodblog.com

Pirmoji yra svetainė, kurią laisvai prižiūri „WordPress.com“. Akivaizdu, kad „WordPress“ prekės ženklas yra visame pasaulyje.

Antrasis – jūsų svetainėfoodblog.com – yra savarankiška svetainė, kuri tikrąją prasme yra savarankiška.

Svetainė, kurioje nemokamai talpinama „WordPress.com“ svetainė, yra jums, jei:

 • Esate TIK mėgėjų tinklaraštininkas
 • NEGALI … ar nenori rimtai užsidirbti pragyvenimui internete
 • Jums nerūpi jūsų asmeninis prekės ženklas
 • Jus džiugina įvairios ribojančios galimybės, pvz., Nepalaikote papildinių ir kitų
 • Jūs nenorite parduoti skelbimų savo svetainėje (bent jau ne tol, kol tapsite didelio srauto svetaine)

Jei taip nėra, apsilankykite savarankiškoje „WordPress“ svetainėje. Tai darydami galėsite pasinaudoti tūkstančiais „WordPress“ temų ir papildinių
(tiek nemokamą, tiek mokamą) ir sukurkite svetainę, kurią galėtumėte valdyti.

Turint tai omenyje, visa logistika yra netinkama.

Dabar esate pasirengęs pradėti kurti savo tinklaraštį. Tam jums reikės temos ir kelių papildinių.

3 žingsnis – išsirinkite geriausias „WordPress“ maisto tinklaraščio temas

Kadangi jūs tik pradedate savo internetinį dienoraštį ir kadangi praeis kažkiek laiko, kol jis pradės uždirbti pinigus už jus, patartina pradėti nuo nemokamos temos..

Nemokama temos

Galite pasirinkti tris nemokamas „WordPress“ maisto temas:

Dyad

dydasDemonstracija & detalės

„Dyad“ yra nuostabi maisto tinklaraščio tema su nuostabiu tinklaraščio išdėstymu. Vaizdai laikomi dėmesio centre, o tai yra labai pageidautina maisto tinklaraščio temos ypatybė. Jums taip pat patiks milžiniškas pagrindinio puslapio slankiklis, kurį galite pasirinkti pateikdami geriausius receptus. Be to, tai yra „Automattic“ (įmonė už „WordPress.com“), todėl galite būti tikri, kad ji laikosi aukščiausių kodavimo ir kokybės standartų.

Kouki

koukiDemonstracija & detalės

„Kouki“ yra skirtas jums, jei mėgstate tarpus ir norite zeno bei minimalaus dizaino. „Kouki“ naudoja puikų šriftą ir vaizdus demonstruoja labai elegantiškai. Klubuokite jį naudodamiesi vienu iš nemokamų receptų papildinių (rekomenduojama žemiau), ir turėtumėte būti pasirengę tiesiogiai gyventi savo maisto tinklaraštyje.

„Veggie Lite“

veggiDemonstracija & detalės

„Veggie Lite“ yra dar viena paprasta „WordPress“ tema maisto tinklaraštininkams. Jame yra sufokusuotas išdėstymas, kuris pritraukia jūsų skaitytojų dėmesį. Ir su visais tarpais jis leidžia jūsų svetainei kvėpuoti ir yra lengvai prižiūrimas.

Peržiūrėkite daugiau nemokamų maisto tinklaraščių temų iš „WordPress.org“ saugykla.

Mokamos temos

Dabar – nemokamas temas pradėti verta, tačiau jei turite biudžetą ir galite patenkinti slidų aukščiausios kokybės maisto temą, šiaip sau, nusipirk ją.

Maisto tinklaraščio patrauklumas vaidina didelę reikšmę jo sėkmei. Čia yra keletas geriamojo vandens temų, kurias reikia patikrinti:

„Cook’d Pro“ tema

virėDemonstracija & detalės

„Cook’d Pro“ yra svaiginanti „WordPress“ maisto tema, kuri puikiai atrodo visuose įrenginiuose. Kaip matote aukščiau esančiame ekrano kopijoje, daug dėmesio skiriama vaizdams.

Be to, jis pastatytas ant „Genesis“ sistemos, kuri, kaip žinoma, yra greita ir lengva. „Genesis“ sistemoje taip pat yra atskira SEO parametrų ir kitų išdėstymo parametrų skydinė.

Atminkite, kad „Genesis“ temos turi tik tas funkcijas, kurių jums reikia; jie neteikiami per daug varpų ir švilpukų. Beje, jie gražiai atlieka savo darbą.

Dienos patiekalo tema yra dar viena „Genesis“ tema, kurią turėtumėte patikrinti. Jį sukuria „Genesis“ rėmo stabilumas ir greitis, o jame naudojamas patrauklus, elegantiškas plokščias dizainas
tai visiškai reaguoja.

Kaina: 129 USD

Maisto tinklaraštininko tema

„Templatic“ maisto tinklaraštininko „WordPress“ temaDemonstracija & detalės

Maisto tinklaraštininko tema yra skirtas jums, jei norite švaraus, profesionaliai atrodančio maisto tinklaraščio ir receptų tinklalapio. Jei norite lengvai pertvarkyti ar pertvarkyti savo puslapius, galite naudoti „Elementor“ puslapių kūrimo priemonę.

Be to, maisto tinklaraštininko tema yra draugiška SEO ir pateikiama su visomis funkcijomis, kurias turi turėti maisto tinklaraštis – specialiu receptų tipu, pagrindinio tinklalapio dizainu, „WooCommerce“ palaikymu, skelbimų reklamjuostės palaikymu ir patogiu mobiliesiems dizainas.

Maisto tinklaraštininką galima lengvai pritaikyti ir jis leidžia jūsų maisto tinklaraštį paversti gyvu vos per kelias minutes.

Kaina: 79 USD

Maisto tinklaraščio tema

maisto dienoraščio temaDemonstracija & detalės

Maisto tinklaraščio tema kilusi iš „NimbusThemes“. Tai, kas man labiausiai patinka, išskyrus vizualinį pliusą, yra tema, orientuota į prekės ženklo kūrimą.

„Maisto tinklaraščio“ tema pristatoma su papildiniu „Receptų kortelė“ „WordPress“, leidžiančia į savo dienoraštį įtraukti SEO tinkamus receptus. Maisto tinklaraštininkai pastatė puikių svetainių su šia tema.

Kaina: 39 USD

„YumBlog“ tema

yumblogDemonstracija & detalės

Šis „Up Themes“ produktas lengvai yra viena iš labiausiai apgalvotų „WordPress“ maisto tinklaraščio temų. Jis pateikiamas su pasirinktiniu recepto šablonu ir taip pat leidžia priimti receptus iš savo skaitytojų. Šiuos receptus teikia „Cookked“ – papildomas 39 USD papildinys. Šios temos receptų nuorodų ir ingredientų sąrašai pateikiami pažymėjus varnelę, tokiu būdu skaitytojai gali įsitikinti, kad nepraleis nė vieno svarbaus veiksmo ar elemento..

Kaina: 125 USD

4 žingsnis – Įdiekite tinkamus „WordPress“ papildinius, kad padidintumėte savo maisto tinklaraštį

Naudodamiesi bet kuria iš aukščiau paminėtų temų, būsite pasirengę sukurti funkcinį tinklaraštį.

Bet – nesvarbu, kokia gerai apgalvota tema gali būti niša, neįmanoma įtraukti visų funkcijų, kurių gali prireikti svetainės savininkui..

Pvz., Savo maisto tinklaraštyje galite suprasti, kad jums reikia geresnio ir labiau optimizuoto receptų rodymo būdo, arba galbūt norėsite, kad jūsų maisto skelbimo vaizdai būtų lengvai dalijami „Pinterest“. Šios funkcijos nebūtinai bus įtrauktos į temą.

Norėdami gauti tokias funkcijas, turite įdiegti papildinius.

Čia yra keletas malonių „WordPress“ maisto tinklaraščio papildinių, kurie pridės pridėtinę vertę jūsų tinklaraščiui:

„WP Ultimate Receptas“

pagrindinis receptasDemonstracija & detalės

„WP Ultimate Recipe“ yra mobiliesiems pritaikytas „WordPress“ maisto tinklaraščio papildinys, leidžiantis į savo tinklaraštį įtraukti receptus. Galite naudoti ją norėdami bet kurią įprastą „WordPress“ temą paversti maisto tema.

Tai taip pat leidžia vartotojams dalytis ir atsispausdinti jūsų receptus.

Aukščiausios kokybės „WP Ultimate Recipe“ versija atrakina tokias funkcijas kaip leidimas vartotojams pateikti receptus, vertinti jūsų receptus, rodyti maistines vertes ir dar daugiau.

Receptai Simmer

troškinkiteDemonstracija & detalės

Simmerio receptai yra dar vienas papildinys, leidžiantis skelbti receptus savo tinklaraštyje. Čia siūlomi nesudėtingi ingredientų sąrašai, pateikiamos virimo instrukcijos ir kita informacija. Receptai, kuriuos pridedate naudodami šį įskiepį, yra draugiški paieškos varikliams, nes šis papildinys naudoja „Google“ schemos žymėjimą, kad sukurtų SEO draugiškas struktūras.

Cikorijos recepto ingredientai

cikorijosDemonstracija & detalės

Cikorijos receptų ingredientai yra įdomus maisto tinklaraščio papildinys, leidžiantis pridėti mygtuką „Pirkti“ prie visų savo recepto ingredientų.

Kai vartotojai jį spustelėja, jie nukreipia į internetines maisto prekių parduotuves, kur gali nusipirkti tiesiogiai. Akivaizdu, kad už kiekvieną jūsų nurodytą pardavimą gaunate pjūvį. Jūs ne tik kas savaitę, bet ir kas mėnesį gausite ataskaitas apie jūsų receptų naudą gaunant pajamas.

Virti

virtiDemonstracija & detalės

Virtas yra „WordPress“ recepto priedų papildinys, pateikiamas kartu su „drag and drop“ receptų kūrimo priemone. Kartu pateikiamas 10 paruoštų naudoti maketų.

Su „Cooked“ kiekvienas jūsų skaitytojas gauna profilio puslapį. Virti taip pat pateikiami su laikmačiu, galinga paieškos juosta ir mitybos faktais apie receptus / ingredientus. Dėl visų jo siūlomų funkcijų šis papildinys yra visas pavogimas, kainuojantis 39 USD.

Be šių įskiepių, yra keletas įskiepių, kuriuos rekomenduoju turėti kiekvienoje svetainėje. Jos nėra būdingos jokiai nišai ir sukuria pridėtinę vertę bet kuriai svetainei, kurioje jie naudojami. Peržiūrėkite visą sąrašą čia.

Gerai, kad taip rūpinamės logistika. Turite domeną, prieglobą ir temą … bei kelis pasirinktinius papildinius.

Šiuo metu jūs esate pasirengęs pradėti dirbti su savo tinklaraščiu ir nustatyti, kokias temas aptarsite, kaip dažnai skelbiate, kokias socialinės žiniasklaidos platformas bandysite ir pan. Kad viskas vyktų lengvai, pabandykite vadovautis toliau pateiktu 5 žingsnių planu.

Gaukite maisto tinklaraštį visame pasaulyje – 5 patarimai, kurių reikia laikytis

1. Suplanuokite savo tinklaraščio struktūrą

Norite savo maisto tinklaraščio struktūrą surasti iškart nuo pat pradžių, nes svetainės struktūra (juo labiau jos pagrindinis naršymo meniu) lemia, kaip jūsų naršymas bus naudingas vartotojams..

Tai yra svarbiau maisto tinklaraščiui, nes maisto tinklaraščio turinys gali apimti kelias kategorijas: patiekalus, virtuves ir kitas. Taigi, jei teisingai suprasite pagrindinį svetainės meniu, galėsite pradėti puikų darbą.

Be to, galvodami apie savo svetainės struktūrą ar tiesiog planuodami savo svetainės meniu, gausite laiko apmąstyti, koks bus jūsų turinys ir skirtingi dalykai, kuriuos ištirsite savo tinklaraštyje.

Štai pavyzdys, kaip pateikti jums galvos apdangalą.

Populiarioji maisto tinklaraštininkė Kate iš „CookieAndKate“ turi viso kurso svetainės meniu. Pažvelkite tik į tai, kaip aprašomi meniu punktai ir kaip tvarkingai veikia išskleidžiamasis meniu:

slapukas ir kate

Taigi, jei ketinate turėti sunkią turinį turinčią svetainę, galite pasirinkti tokį meniu.

Daryti – Pagalvokite apie turinį, kurį norite bendrinti, ir nubraižykite svetainės meniu, remdamiesi tuo. Atlikdami šį pratimą ant popieriaus, galėsite išbandyti kelis struktūrinius derinius, kol pajusite, kad teisingai supratote.

2. Suraskite tinkamas temas ir sudarykite turinio publikavimo tvarkaraštį

šviesiai omg

Pirmiausia pažiūrėkime, kaip galite sugalvoti temas savo tinklaraštyje. Greičiausias būdas rasti idėjų yra pažvelgti į tai, ką skelbia populiarūs tinklaraščiai.

Pirmiausia pažiūrėkime, kaip galite sugalvoti temas savo tinklaraštyje. Greičiausias būdas rasti idėjų yra pažvelgti į tai, ką skelbia populiarūs tinklaraščiai.

Taigi, jei planuojate pradėti dirbti savo tinklaraštyje per ateinančias kelias savaites, pradėkite prenumeruodami visus maisto tinklaraštininkus, kuriais žavitės. Tokiu būdu jūs
reguliariai gaukite naujausius turinio atnaujinimus.

Taigi, po savaitės turėtumėte bent 7-10 el. Pašto adresų, tokių kaip šis iš Juli (iš PaleOMG). Pirmame savo el. Laiške Juli dalijasi daugybe receptų.

Štai idėja, kurią galite lengvai pavogti iš jos receptų:

„X ingredientas Y minutės patiekalas“

Be to, tokiuose el. Laiškuose / informaciniuose biuleteniuose visada yra nuorodos į geriausią tinklaraščių turinį. Tai reiškia, kad turėsite daugiau nei pakankamai idėjų tinklaraščio įrašų populiariomis temomis.

Pasirinkite bent 5 tokias idėjas ir pradėkite rašyti. Tuo tarpu gausite daugiau atnaujinimų iš šių tinklaraščių, taigi jūsų idėjų sąrašas natūraliai augs.

Dėl leidybos tvarkaraščio dalies – pirmiausia supraskite, kad skaitytojai mėgsta nuoseklų leidybos grafiką. Jei nuspręsite kiekvieną penktadienį paskelbti receptą, turėsite ištikimų skaitytojų, kurie pagalvos:

„Jane kiekvieną penktadienį skelbia puikų receptą. Turiu pasivyti, kad galėčiau išbandyti savaitgalį! “

Supratau?

Puiku! Atlikite šį paruošiamąjį darbą – Idealiu atveju, prieš pradėdami savo tinklaraštį, turėtumėte bent 20 paruoštų publikuoti įrašų. Tai reiškia, kad jei skelbiate du kartus per savaitę, jums bus taikoma daugiau nei du mėnesius.

3. Sukurkite turinį (ypatingą dėmesį skirdami vaizdams)

Teksto turinio dalis natūraliai ateis jums. Ačiū už jūsų patirtį nišoje. Tačiau šis tekstas sudarys tik pusę jūsų turinio
nes galų gale, kaip geras puikus receptas atrodys be keistų vaizdų …

Deja, fotografija ne visiems būdinga. Bet tai nereiškia, kad jūs negalite mokytis.

Ar tai būtų gatavų patiekalų, ar ingredientų vaizdai, vaizdai sudaro didelę maisto tinklaraščio dalį. O tai reiškia, kad jūs negalite padaryti su vidutiniškomis nuotraukomis. Bet laimei, jūs turite šias fantastines nemokamų maisto fotografavimo pamokas, kurių galite pasimokyti iš:

Jei neturite laiko tiek daug išmokti, bent jau pradėkite nuo šio greito ir nešvaraus įsilaužimo:

 • Laikykite ingredientą ar patiekalą ant prekystalio
 • Laikykite fotoaparatą tiesiai virš jo
 • Nustatykite automatinį fokusavimą ir spustelėkite

Tiesiog įsitikinkite, kad fotografuojant yra daug natūralios šviesos.

Be maisto vaizdų, pabandykite sukurti keletą kūrybingesnių vaizdų, pavyzdžiui, vaizdų receptus ir patarimus, naudodami nemokamas priemones, pvz Drobė arba „DesignBold“.

Vaizdo optimizavimo patarimas – Optimizuokite visus savo vaizdus naudodami „TinyPNG“. Šis įrankis leidžia suspausti PNG failus nesumažinant jų kokybės. Suspaudę savo vaizdo failus, sutaupysite svetainės, kad ji neišsipūstų ir sulėtėtų.

4. Pradėkite nuo socialinės žiniasklaidos rinkodaros

Kadangi maisto mėgėjai dažniausiai mėgsta vaizdinius vaizdus, ​​geriausia būtų susitelkti ties tokiomis vaizdo priemonėmis, kaip „Pinterest“. Tiesą sakant, visiškai gerai, jei pradedate tik nuo Pinterest. Visada galite pereiti prie kitų platformų, kai išmoksite auginti sekančius dalykus vienoje platformoje.

Papildinys, kurį reikia padidinti sistemoje „Pinterest“: „Pinterest It Button“.

Naudodamiesi šiuo įskiepiu kiekvieną kartą vartotojui užvedus pelės žymeklį ant paveikslėlio jūsų tinklaraštyje, jis bus paragintas prisegti jį ant „Pinterest“ lentų. Ne tik tai, kad ji prideda mygtukus „Pin It“ prie visų jūsų įrašų ir puslapių.

5. Pradėkite rinkti el. Laiškus

Prenumeruodami įvairius tinklaraščius, skirtus rinkti įrašų idėjas, atkreipkite dėmesį, kokius švino magnetus jie naudoja kurdami savo el. Pašto sąrašus..

Pavyzdžiui, Dana iš „MinimalistBaker“ siūlo nemokamą mėnesinį receptą savo tinklaraščio prenumeratoriams.

Atkreipkite dėmesį, kaip „Dana“ teikia vertingas paskatas naujiems prisiregistruoti.

Taip pat turite sukurti nemokamą dovaną, kurią atiduosite prenumeratoriams skaitytojams.

Norėdami sukurti savo pirmąjį el. Pašto prisiregistravimo nemokamą turinį, tiesiog sudėkite 5 puikius receptus ir suskirstykite juos į PDF. Ir jūs nusistatėte.

Kadangi dabar turite ir funkcinę savo tinklaraščio svetainę, ir darbo planą, pažiūrėkime, kaip pasirinkti tinkamus pajamų gavimo metodus.

Kaip užsidirbti pinigų maisto tinklaraščiams – nepriekaištingas planas 

Norėdami užsidirbti pinigų kaip maisto tinklaraštininkas, išanalizuokite, kaip kiti maisto tinklaraštininkai uždirba pinigus. Tai nėra sunkus darbas, nes daugelis maisto tinklaraštininkų skelbia savo pajamų ataskaitas. Šiose ataskaitose pateikiama daug įžvalgos apie tai, kaip jie uždirba pinigus (kaip ir išlaidos).

Paimkite, pavyzdžiui, „Pinch of Yum“ mėnesinė pajamų ataskaita – masiškai populiarus „WordPress“ tinklaraštis.

Kaip matote šiame ekrano kopijoje, „Pinch of Yum“ uždirba daug pinigų, pardavinėdami savo gaminius (skanaus maisto fotografija ir kaip užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio el. Knygos).

Galbūt jūs taip pat galite apsvarstyti sukurdamas parduodamą produktą.

Kiti uždirba pinigų maisto tinklaraščių kanalus

Reklamos tinklai

Greičiausias būdas užsidirbti pinigų iš savo maisto tinklaraščio yra prisijungti prie reklamos tinklų. Kai kuriuose reklamos tinkluose yra nustatyti konkretūs srauto ir puslapių peržiūrų reikalavimai, tačiau prie daugelio jų yra gana lengva prisijungti.

„Google Adsense“ yra vienas didžiausių skelbimų tinklų, siūlantis vaizdo reklamos, mobiliųjų įrenginių, vaizdo įrašų ir paieškos pajamų gavimą. Prie jos prisijungti galima nemokamai. „Adsense“ priims, net jei jūs tik pradedate. Kiti skelbimų tinklai, kuriuos galite tyrinėti, yra „Media.net“, „BuySellAds“ ir „Infolinks“.

Parduodamas skelbimo plotas

Iš esmės jūs skiriate vietą savo svetainėje tiems, kurie nori pirkti erdvę tiesiai iš jūsų. Parduodama skelbimų vieta paprastai dirba su mažesniais reklamuotojais, o gal ir su savininkais.

Galite sukurti keletą skelbimų langelių su skirtinga kaina ir paskatinti reklamuotojus paaiškindami jiems, kodėl jie turėtų reklamuotis jūsų svetainėje. Ir kai jie sutiks su jūsų sąlygomis, tiesiog gaukite mokėjimą per „PayPal“. Tai lengva ir be rūpesčių.

Partnerių programos

Prisijungimas prie partnerių programos yra vienas iš puikiausių būdų užsidirbti pinigų. Galite reklamuoti produktus ar paslaugas, susijusius su jūsų niša, ir gauti komisinį atlyginimą, kai lankytojai pirks jūsų svetainėje.

„ShareASales“, „CJ Affiliate“ ir „ClickBank“ yra keli garsūs partnerių tinklai, kuriuos galite tyrinėti. Yra daugiau nei tūkstančiai reklamuotojų, siūlančių įvairius produktus ir paslaugas, kuriuos galite reklamuoti. Kai kuriuos netgi galite reklamuoti informaciniais produktais, kuriuos parduoda kiti tinklaraštininkai.

Aš labai rekomenduoju reklamuoti produktus, susijusius su jūsų niša.

Pastaba: sužinokite daugiau apie filialų rinkodarą čia.

Pradėkite narystės svetainę

Jei turite ką nors išskirtinio, galite apsvarstyti galimybę įkurti narystės svetainę. Tokiu atveju jūs apmokestinate lankytojus už turinį.

Norėdami gauti prieigą prie tos informacijos, galite surinkti mėnesinį ar metinį nario mokestį. Tai yra geras būdas užsidirbti pinigų iš savo maisto tinklaraščio, jei tik sugebate tikrai užsidirbti.

Peržiūrėkite kuo daugiau pajamų ataskaitų ir paklauskite savęs, kurie iš tų pajamų kanalų jums gali būti naudingi.

Pradėkite nuo šių pajamų ataskaitų:

Be to, supraskite, kad norint užsidirbti pinigų iš internetinio dienoraščio reikia laiko – todėl stenkitės atsargiai ir kantriai. Jūs tikrai pateksite ten, jei pakankamai stengsitės.

Išvada

Taigi apie tai reikia pradėti rengti maisto tinklaraštį naudojant „WordPress“. Jei turite pinigų investuoti į mokymąsi, peržiūrėkite tokias programas kaip „Food Blogger Pro“. Arba atlikite kitą geriausią dalyką ir sekite bei tyrinėkite kitus maisto tinklaraščius ir mokykitės iš jų.

Viskas, kas geriausia jūsų maisto tinklaraštyje!

Ar turite klausimų apie savo tinklaraščio sąranką ar priežiūrą? Ar šiaip ar taip, apie šią mokymo programą? Pasiekti! Mes norėtume žinoti visus ir sužinoti, kaip galime padėti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map