Kaip pradėti „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę (išsamus naujoko vadovas)

Vienas didžiausių sprendimų, kurį priimsite kaip internetinis pardavėjas, yra pasirinkti jūsų produktų pardavimo platformą. Galite kreiptis į visiškai valdomas paslaugas, tokias kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“, visiškai konfigūruojamą pirkinių krepšelį ar tokį sprendimą kaip „WooCommerce“..


Nors šie sprendimai prasideda nuo 0 USD arba maždaug 25 USD / mėn., Jų išlaidos greitai didėja, nes pridedate daugiau programų, kad išplėtotumėte savo parduotuvės funkcijas.

Be šių įrankių / paslaugų priežiūros išlaidų, taip pat turite užregistruoti domeno vardą ir nusipirkti SSL sertifikatą (ir visus kitus aukščiausios kokybės produktus, kurių jums gali prireikti norint sukurti savo parduotuvę). Kaip matote – jums visa tai reikia pagrįstų investicijų. Dabar, jei jau turite auditoriją – net jei ji yra maža, neprisijungusi – galite pagrįsti visas šias išlaidas.

O kas, jei tau nebus žmonių, kuriems galėtų parduoti? Ir labai ribotas biudžetas? Arba… jei jūs tiesiog „eksperimentuojate“ su internetiniu pardavimu ar bandote produktą?

Na, tokiu atveju jūs negalėsite sau leisti šių sprendimų. Tačiau štai kur gali padėti „Shopify“ „Facebook“ parduotuvė.

Naršymas

 • „Shopify“ „Facebook“ parduotuvių pavyzdžiai
 • 1 žingsnis: Pasirinkite „Shopify Lite“ planą
 • 2 veiksmas: integruokite savo „Facebook“ paskyrą
 • 3 žingsnis: pridėkite produktų prie savo „Facebook“ parduotuvės naudodamiesi „Shopify“
 • Kokie yra tikrojo vartotojo atsiliepimai – bet koks geras?
 • Parduoti „Facebook“ svetainėje nesunku naudojant „Shopify“

Įrankių sąrašas 

 • Platforma – „Shopify“, Facebook
 • (Tai viskas, ko jums reikia, paprasta!)

Kas yra „Shopify“ „Facebook“ parduotuvė?

1„Shopify“ „Facebook Store“ ekrano kopija (šaltinis).

„Shopify“ „Facebook“ parduotuvė yra parduotuvė, kuri veikia „Facebook“ ir kurią maitina „Shopify“.

Su „Shopify“ Lite 9 mėn. / Mėn planą, galite pridėti parduotuvę prie savo „Facebook“ puslapio ir pradėti pardavinėti „Facebook“. Atidarę panašią internetinę parduotuvę, galėsite išvengti parduotuvių svetainių kūrimo nuo nulio ir investuoti į brangius elektroninės prekybos sprendimus ir produktus..

„Shopify“ „Facebook“ parduotuvės pranašumai

Kai sujungsite „Facebook“ ir „Shopify“, gausite viso labo gėrį iš abiejų pasaulių. „Shopify“ „Facebook“ parduotuvės pranašumai, įskaitant:

 • Galimybė parduoti neribotą kiekį produktų
 • 70 ar daugiau mokėjimo šliuzų palaikymas
 • Užsakymai ir pristatymo valdymas (per „intuityvią„ Shopify “informacijos suvestinę)
 • Saugi ir atsakinga kasos patirtis
 • Pardavimų stebėjimas ir ataskaitų teikimas
 • Visuotinis mokesčių ir valiutų palaikymas
 • Padidinkite prekės ženklo žinomumą naudodamiesi populiariais „Facebook“ rodikliais (patinka, akcijos, reklamos ir pan.)
 • Sumažinkite internetinės parduotuvės kūrimo kainą ir laiką nuo nulio

Ir daug daugiau.

30% pirkėjų internetu greičiausiai pirks iš socialinės žiniasklaidos tinklo. 20% teigė „Facebook“ paskatino juos pirkti naują produktą ar paslaugą internete

Turėdami „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę neabejotinai padėsite sukurti bendrą verslo strategiją

Be „Facebook“, „Shopify Lite“ taip pat suteikia prieigą prie „Shopify“ mygtuko „Pirkti“. Naudodami šią funkciją galite pridėti pirkimo mygtuką daugelyje vietų, pavyzdžiui, savo svetainėje. Taigi, jei jūs naudojate tinklaraštį ar kuriate svetainę ir norėtumėte, kad jūsų skaitytojai galėtų iš jo nusipirkti, „Shopify Lite“ apima jus.

„Shopify“ „Facebook“ parduotuvių pavyzdžiai

1. „BestSelf.co“

„BestSelf.co“ valdo puikią „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę. Žemiau galite pamatyti, kaip „BestSelf.co“ gražiai demonstruoja savo parduotuvių produktus savo „Facebook“ parduotuvėje.

„Shopify“ „Facebook“ parduotuvės pavyzdys„Facebook“ parduotuvės pavyzdys – „BestSelf.co“

Pateikdami savo produktą „Facebook“ (arba per) perkate daug galimybių įsitraukti į pirkimo procesą.

Pvz., Kai „Facebook“ vartotojas spustelėja bet kurį iš jūsų gaminių, jis gali 1–2 patikti, 2– pasidalyti juo su draugais, 3 – išsaugoti vėlesniam laikui ir 4 – palikti komentarus apie bet kokį produktą ar pirkimo klausimus, kurie gali kilti..

Pardavimo „Facebook“ pranašumaiPardavimo „Facebook“ pranašumai.

Dabar pagalvokite – jei šie produktai būtų jūsų parduotuvėje, daugumai šių veiklų vartotojams reikės prisiregistruoti. Tačiau „Facebook“ sistemoje jie jau yra prisijungę prie savo „Facebook“ paskyrų!

Be to, jie gali įtraukti produktą į savo vežimėlius. Norėdami užbaigti likusį kasos procesą, galite nuvesti lankytoją į savo svetainę arba parduotuvę (jei turite) arba tiesiog leisti vartotojams užpildyti patikrą per patį „Facebook“..

Pavyzdžiui, „BestSelfCo“ priima lankytojus į savo svetainę, kad užbaigtų pirkimą.

„Facebook“ patikra parduotuvėje„Facebook Checkout“ parduotuvėje – galite nukreipti lankytojus į „Checkout“ parduotuvėje.

2. Jūsų nuolatinis stalas

[Atnaujinimai: „YourStandingDesk.com“ nebeveikia „Facebook“ parduotuvė.]

Tačiau Ian Atkins, „YourStandingDesk.com“ naudoja „Shopify“ savo „Facebook“ parduotuvės valdymui ir teikia pirmenybę vartotojams, kad pirkimas būtų baigtas per jo „Facebook“ parduotuvėje.

Patikrinimas per „Facebook“ parduotuvęAlternatyvos – „Checkout“ „Facebook“.

3. Meistras & Dinamiškas

Štai dar vienas meistro pavyzdys & Dinamiškas:

„Facebook Shopify“ parduotuvės pavyzdysKitas „Facebook“ parduotuvės pavyzdys – „Master“ & Dinamiškas.

Norėdami rasti daugiau „Shopify“ „Facebook“ parduotuvės pavyzdžių, apsilankykite „Shopify“ klientų vitrinoje.

Dabar, kai suprantate, kaip atrodo „Shopify“ „Facebook“ parduotuvė, greitai pereikime prie veiksmų, kuriuos galite atlikti kurdami „Facebook“ parduotuvę.

Išbandykite „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę (nemokama 14 dienų)

Kaip pradėti „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę trimis etapais

 1. Registruokitės „Shopify Lite“ plane tik už 9 USD / mėn
 2. Integruokite savo „Shopify“ ir „Facebook“ paskyras
 3. Įtraukite produktus į savo „Facebook“ parduotuvę per „Shopify“

Norėdami sukurti „Facebook“ parduotuvę su „Shopify“, pirmiausia turėsite sukurti „Facebook“ verslo puslapį. Į šį puslapį pridėsite parduotuvės skyrių. Taigi, jei dar neturite, tai yra greita nuoroda į „Facebook“ puslapį.

Idealiu atveju, prieš pridėdami parduotuvę, turėtumėte ne tik paruošti puslapį, bet ir turėti keletą 100 jo stebėtojų. Tokiu būdu turėsite patrauklią auditoriją, kurią pateiksite į rinką jau nuo pirmosios dienos!

Turėdami šį patarimą, mes esame pasirengę pradėti kurti parduotuvę.

1. Pasirinkite ir užsisakykite „Shopify Lite“ planą

Norėdami pasiekti ir užsisakyti „Lite“ planą, turite patekti į „Shopify“ kainų puslapį ir ieškoti stulpelio „Shopify Lite“.

„Shopify Lite“ planasSpustelėkite „Peržiūrėti„ Shopify Lite “planą. Kitame puslapyje spustelėkite mygtuką „Pradėti nemokamą 14 dienų bandymą“, kad pradėtumėte naudoti „Shopify Lite“.

Norėdami nustatyti „Shopify Lite“, pirmiausia įveskite vartotojo vardą, slaptažodį ir parduotuvės pavadinimą; ir išsami informacija apie jūsų produktus.

„Facebook Shopify“ parduotuvės informacija„Shopify“ paprašys jūsų asmeninio kontakto ir pagrindinės verslo informacijos. Norėdami užpildyti, užpildykite juos.

2. Integruokite savo „Shopify“ ir „Facebook“ paskyras

Įvedę savo verslo informaciją, laikas integruoti „Shopify“ paskyrą ir „Facebook“ puslapį.

Norėdami prijungti „Shopify“ paskyrą prie „Facebook“ puslapio, spustelėkite „Prijunkite sąskaitąMygtuką Facebook > Sąskaita.

„Facebook Shopify“ parduotuvės integracijaSpustelėkite „Prisijunkite prie paskyros“, jei norite integruoti „Shopify“ su „Facebook“ paskyra.

Tada „Shopify“ paprašys leidimo perskaityti jūsų „Facebook“ profilį. Spustelėkite ‘TęstiMygtuką.

„Facebook Shopify“ parduotuvės integracijaSpustelėkite „Tęsti“, jei norite integruoti „Facebook“ su „Shopify“.

Šiuo metu „Shopify“ paprašys leidimo valdyti ir skelbti turinį jūsų vardu. Taigi spustelėkite „Pasirinkite tai, ką leidžiateNuorodą.

Kitame ekrane pasirinkite abi parinktis ir spustelėkite „Gerai‘.

„Facebook Shopify“ parduotuvės integracijaJūsų „Shopify“ paskyra dabar yra integruota su jūsų „Facebook“ paskyra.
„Facebook Shopify“ parduotuvės integracijaNorėdami tęsti, spustelėkite „Gerai“.

Galiausiai „Shopify“ paprašys puslapio, prie kurio norite pridėti parduotuvės skyrių. Taigi pasirinkite ką tik sukurtą puslapį (arba bet kurį kitą puslapį, į kurį galbūt norėsite įtraukti parduotuvės skyrių).

„Facebook Shopify“ parduotuvės integracijaPrisijunkite prie „Facebook“ puslapio, kurį tvarkote, spustelėdami „Prisijungimo puslapis“.

Dabar jau galite žinoti, kad negalite parduoti kelių elementų „Facebook“ (pavyzdžiui, tokių kaip alkoholis, ginklai, narkotikai ir dar daugiau).

Kadangi savo parduotuvę laikysite „Facebook“, atlikdami kitą veiksmą turėsite sutikti su „Facebook“ parduotuvės taisyklėmis ir nuostatomis. Taigi atidžiai perskaitykite ir spustelėkite „Sutinku su sąlygomisMygtuką, kai įsitikinsite.

„Facebook“ prekybininkų sąlygos„Facebook“ taisyklės ir sąlygos.

Kai sutiksite su „Facebook“ prekybininko sąlygomis, parduotuvės skiltis bus pridėta prie puslapio, kurį pasirinkote sąrankoje.

Neskelbta „Shopify“ parduotuvėDabar jūsų „Facebook“ parduotuvė neprisijungusi.

Bet kaip matote, parduotuvė, kurią sukūrėte šiuo metu, vis tiek nebus gyva.

Norėdami paskelbti parduotuvę, turite eiti į „Shopify“ prietaisų skydelį ir nurodyti savo atsiskaitymo duomenis. Pasiekite šiuos nustatymus spustelėdami „Eikite į „Shopify“Mygtuką „Facebook“ parduotuvės puslapyje. Arba tiesiog prisijunkite prie „Shopify“ ir spustelėkite „Facebook’ elementas „Shopify“ prietaisų skydelio dešiniajame skydelyje.

„Facebook“ kanalo nustatymas „Shopify“Eikite į „Shopify“ „Facebook“ kanalą.

Dabar, norėdami įjungti „Facebook“ parduotuvę, spustelėkite „pasirinkti planą ‘.

Įgalinti „Shopify“ parduotuvęPasirinkite planą pradėti pardavinėti.

Kitame ekrane pamatysite skirtingus „Shopify“ planus.

Pasirinkite 9 USD vertės „Shopify Lite“ planą ir įveskite savo kredito kortelės duomenis. (Sužinokite daugiau apie „Shopify“ kainodarą čia.)

„Shopify“ kainų planaiPasirinkite „Shopify Lite“, kad įgalintumėte „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę.

Kai tik įvedate savo kredito kortelės duomenis ir „Shopify“ ją patikrina, esate nusiteikę.

Jei apsilankysite „Facebook“ puslapyje, pastebėsite, kad parduotuvės skiltis atnaujinta, ji paskelbta ir matoma visiems jūsų stebėtojams..

Išleista parduotuvėPalyginti su ankstesne, jūsų „Facebook“ parduotuvė dabar yra internete – galite pradėti prekiauti dabar.

Atminkite, kad „Shopify“ šiuo metu iš jūsų neapmokestina, nors ir renka jūsų atsiskaitymo duomenis. Būsite apmokestinti tik pasibaigus 14 dienų bandomajam laikotarpiui.

Dabar, kai integravote „Shopify“ paskyrą ir „Facebook“ puslapį, o parduotuvių skiltis buvo pridėta ir paskelbta jūsų puslapyje, esate pasiruošęs pridėti produktų į savo parduotuvę. Visi produktai, kuriuos pridedate prie savo „Shopify“ paskyros, automatiškai pasirodys jūsų „Facebook“ parduotuvėje.

3. Pridėkite produktų į savo „Facebook“ parduotuvę per „Shopify“

Norėdami pridėti produktų, spustelėkite „Norėdami pradėti, pridėkite savo pirmąjį produktąNuorodą.

Produktų įtraukimas į savo „Shopify“ parduotuvęDabar. galite pradėti dėti produktus į savo „Facebook“ parduotuvę.

Produktų pridėjimas yra lengvas naudojant lengvai naudojamą „Shopify“ redaktorių. Šiam žingsniui į savo „Shopify“ sąskaitą pridedu „Feng Shui“ augalą, vadinamą „Lady Palm“. (Aš tiesiog greitai susitvarkiau trumpą produkto aprašą ir pridėjau vaizdą iš fotografijos vietos. Tačiau šiam veiksmui turite skirti laiko.)

Šiaip ar taip, mano produktas atrodo „Shopify“ redaktoriuje:

„Shopify“ redaktoriusProdukto pridėjimas „Shopify“ redaktoriuje.

Aš tikėjausi, kad minutę, kurį pridėsiu ir paskelbsiu produktą savo „Shopify“ paskyroje, jis pasirodys mano „Facebook“ parduotuvėje, tačiau taip nebuvo. Tiesą sakant, kai aš spustelėjau „Facebook“ kanalą, gavau tokią žinutę:

Klaida skelbiant produktusTai visiškai normalu, kai jūsų produktai neparodomi po to, kai pridėjote.

Kadangi negavau leidybos klaidų, galvojau, kad galbūt kuriant kolekciją, pažymėjus jį matomu „Facebook“ ir perkėlus mano produktą į kolekciją, problema būtų išspręsta. Taigi aš visa tai padariau, tačiau mano „Shopify“ produktas neparodė mano „Facebook“ parduotuvėje.

Taigi aš perskaičiau ją ir atrodo, kad kai parduotuvė paskelbiama „Facebook“, „Facebook“ komanda ją peržiūri.

Tik gavę patvirtinimą jūsų produktai pasirodys „Facebook“ parduotuvėje. Iš tikrųjų tai sako „Shopify“ pagalbos turinys gali prireikti iki 48 valandų, kol galėsite paskelbti produktus savo „Shopify“ „Facebook“ parduotuvėje.

Manau, kad čia nėra ko panikuoti, ir per 2 dienas turėtumėte išgirsti iš „Facebook“ apžvalgos komandos. O kartu su ja turėtų veikti ir jūsų „Shopify“ „Facebook“ parduotuvė.

Ir jei jums įdomu, mano parduotuvė buvo patvirtinta:

Mano „Facebook Shopify“ parduotuvėProduktas rodomas po to, kai „Facebook“ komanda patvirtino mano parduotuvę.

4. Optimizuokite savo produktų sąrašus „Facebook“

Dabar, kai parduotuvė atidaryta, laikas optimizuoti jūsų turinį ir vaizdus, ​​todėl jie šviečia „Facebook“ ir rodomi vartotojams ieškant. „Facebook“ pateikia keletą naudingų produktų sąrašų optimizavimo gairių čia.

Ir kaip aš sakiau pradžioje, kuo daugiau įsitrauki į savo puslapį, tuo daugiau pardavi. Perskaitykite šiuos efektyvius „Facebook“ rinkodaros patarimus, kad galėtumėte pradėti nuo galvos.

Taigi, norint sukurti „Facebook“ parduotuvę, reikia apsilankyti „Shopify“.

Ar „Shopify“ „Facebook Store“ pagalbos verslas?

Kulinarijos kaimas yra internetinė kulinarinių knygų parduotuvė, siūlanti kolekcines ir senovines kulinarijos knygas atsitiktiniams ir profesionaliems klientams. „Cookbook Village“ įkūrėjas Wendy Guerin pateikė mums savo atsiliepimų apie „Facebook“ parduotuvę „Shopify“,

„Cookbook Village Facebook“„Cookbook Village“ „Facebook“ puslapis

Ar tai jums padeda jūsų versle?

Mes negauname daug pardavimų per socialinės žiniasklaidos kanalus. Didžiąją mūsų verslo dalį sudaro el. Paštas ir turinio rinkodara … mūsų tinklaraštis apie kulinarinių knygų rinkimą pritraukia mūsų nišą ir pritraukia daugybę naujų klientų į mūsų „Shopify“ parduotuvę..

„Facebook“ parduotuvė yra nemokama ir gerai tarnauja mums, kad parodytų, jog esame e. Prekybos parduotuvė, taip pat tinklaraštį … Daugelis įeina į mūsų tinklaraštį naudodami natūralią paiešką ir socialinę žiniasklaidą, tačiau greitai nesuprantame, kad parduodame ir knygų apie knygas..

„Facebook“ parduotuvė tai parodo ir vien dėl to verta. Tačiau, atsižvelgdami į tai, kas išdėstyta, nemokėtume papildomai už šią integraciją.

Ar pasiūlytumėte tai pirmą kartą įsigyjamos parduotuvės savininkui?

„Shopify App Store“ gali būti geresnių „Facebook Shop“ variantų. Neseniai nė vieno iš jų nebandėme – bandėme prieš metus ir pašalinome jį kaip klaidingą.

Kadangi „Shopify“ „Facebook Store“ funkcija pateikiama kartu su prenumerata (nežinote, ar ji yra su visais paketais … bet aš taip tikiu), verta ją įtraukti į savo „Facebook“ puslapį … ypač dėl to, kaip lengva ją nustatyti..

Verta išbandyti tai savo rinkoje – nėra jokios neigiamos pusės.

Tačiau Wendy mano, kad yra kažkas, ką reikia pagerinti integraciją,

„Funkcijos yra ribotos. Yra keletas dalykų, kuriuos norėčiau pakeisti – parduotuvė automatizuoja, kurios prekės rodomos kaip pirmosios, kurias matote pagrindiniame „Facebook“ puslapyje. Atrodo, kad rodomi kai kurie iš mūsų įdomiausių elementų, ir nėra jokios rimties ar priežasties (apie ką mes žinome), kodėl tie konkretūs elementai rodomi pirmiausia. „Shopify“ leidžia pasirinkti, kurios kolekcijos sinchronizuojamos su „Facebook“ ir kurios kolekcijos prekės, tačiau tai beveik atitinka galimybes, kurias radome tinkindami „Facebook“ parduotuvę. “

Apskritai, Wendy mano, kad „Shopify“ „Facebook“ integracija yra,

„Shopify“ „Facebook“ parduotuvę buvo lengva įgyvendinti. Tai užtrunka vos kelias minutes. Wendy Guerin, – vienas iš įkūrėjų Kulinarijos kaimas

Išbandykite „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę (nemokama 14 dienų)

„Shopify“ ir „Facebook“ – puikus derinys?

Nors „Shopify Lite“ planas yra geras ir prieinamas būdas pradėti prekybą internetu, aš jo nerekomenduosiu kaip jūsų galutinės internetinės prekybos platformos.

Tai yra idealu pradedant, bet galiausiai, turėtumėte pradėti tinkamą internetinę parduotuvę naudodami tokį sprendimą kaip „Shopify“ … ir naudoti „Shopify“ „Facebook“ parduotuvę kaip papildomą pardavimo kanalą, o ne kaip pagrindinę parduotuvę. (Beje, visuose „Shopify“ planuose yra „Facebook“ pardavimo kanalas, todėl jums nereikės pirkti papildymo ar nieko.)

Taigi, kai būsite pasiruošę, pereikite prie visavertės internetinės parduotuvės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map