Kaip pradėti kurti mamytės tinklaraštį naudojantis „WordPress“ (ir išaugti į klestintį verslą)

Jei norite kurti mamos tinklaraštį, atėjote į reikiamą vietą! Aš esu Gina Badalaty, apėmusi netobulą požiūrį, ir esu mama tinklaraštininkė nuo 2002 m. Nors mano tinklaraštis išgyveno daugelį etapų, aš dabar esu mokama profesionali tinklaraštininkė svajonių klientui, dėka savo ilgametės patirties.


Šiame straipsnyje pasidalinsiu tinkamu tinklaraščio sudarymo būdu, kuris padėtų jums sukurti sėkmingą tinklaraštį ir verslą!

Tai mano dienoraštis – Apimantis netobulą

Kiek uždirba mama Bloggers?

Jei ieškosite „kiek uždirba tinklaraštininkai“, pamatysite pasakojimus apie tuos, kurie per mėnesį atneša 40 000–1 000 000 USD. Šie tinklaraštininkai pasinaudojo savo istorijomis, kad pritrauktų reikiamą tikslinę auditoriją, daugiausia dėmesio skirdami tokioms populiarioms temoms kaip skolų mažinimas, o ne mamos tinklaraščio tvarkymui. Tačiau jei nenorite dirbti daugiau nei 80 valandų per savaitę, kad pasiektumėte tokį didelį dydį, galite užsidirbti tinkamų pajamų strategiškai planuodami savo tinklaraštį kaip verslas.

Tai, ką galite uždirbti iš savo tinklaraščio, skiriasi. Anksčiau šiais metais buvau nustebęs, kad gavau didelio pelno čekius iš seno pranešimo apie netoksiškus virtuvės reikmenis, turinčius filialų nuorodas. Nors sunku garantuoti, kad įrašas bus virusinis, mano optimizavimas paieškos sistemoms (SEO) šiame įraše leido jam pasiekti pirmą vietą „Google“.

Net ir neturėdamas virusų žinučių, nedidelis tinklaraštis gali duoti nuolatinių pajamų. Aš dienoraščius rašau ne visą darbo dieną, bet pritraukiau 12 000 USD per metus filialuose ir remiamuose pranešimuose su mano maža auditorija. Svarbiausia yra sukurti nišą, kad pasiekčiau tikslinę auditoriją.

Tačiau tinklaraščio įrašai nėra vienintelis būdas užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Mano tinklaraštis padėjo pradėti mano rašymo karjerą auklėjimo ir sveikatos nišose. Per daugelį metų užmezgusi ryšius su kitomis mamų tinklaraštininkais, neturėjau problemų rasti nuolatinį darbą, kai tik man jo prireikė.

Sukurkite „Mamos“ tinklaraštį ir paverskite jį verslu

Nesvarbu, kur norite eiti, savo tinklaraštyje galite ten patekti. Svarbiausia yra strateginis planavimas iš anksto, kad būtų galima pradėti nuo jūsų geriausios kojos, kad galėtumėte baigtis ten, kur jus veda svajonės.

Kaip pradedate savo tinklaraštį? Leiskite kasti.

Veiksmai, kaip nustatyti mamos tinklaraštį

 • 1 veiksmas: pasiruoškite prieš pradėdami
 • 2 veiksmas: teisingai nustatykite savo mamos tinklaraštį
 • 3 žingsnis: paverskite savo tinklaraštį verslu
 • Užsidirbkite iš mamos tinklaraščio
 • Mamos tinklaraščių pavyzdžiai
 • Ar tinklaraščiai vis dar yra dalykas?

Rekomenduojamos priemonės

Atskleidimas: „BuildThis.io“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

1. Pasiruoškite startui: Prekės ženklas, auditorija, turinys

Prieš pradėdami mamos tinklaraštį

Norėdami nustatyti tinklaraščio, kuris pritraukia lankytojus, pagrindą, jums reikia 3 kritinių veiksnių:

 1. Patrauklus prekės ženklas
 2. Būdas nukreipti savo auditoriją
 3. Prekės ženklo turinys, patrauklus jūsų tikslui

Galėjote pagalvoti, kad ketinu pasakyti „interneto priegloba“ arba „domeno vardas“, bet jei norite, kad klestinčioji karjera būtų pradėta per savo tinklaraštį, turite į tai žiūrėti kaip į verslą, o tai reiškia pirmiausia sukurti tvirtą pagrindą.

Sukurkite savo prekės ženklą

Norėdami sukurti savo prekės ženklą, turite atlikti keletą kritinių introspektyvių darbų. Tai prasideda išmokus „kodėl“. Simonas Sinek, geriausiai parduodamų knygų autoriusPradėkite nuo kodėl,Rašo,

Žmonės neperka to, ką jūs darote, jie perka KODĖL jūs tai darote.

„Kodėl“ išsiaiškinimas padės susikoncentruoti į galingo turinio kūrimą ir sėkmingo verslo kūrimą.

Laikas išimti popierių ir rašiklį ir paklausti savęs, kodėl norite rašyti dienoraštį. Norėdami kasti tikrai giliai, turite atsakyti bent 5 kartus į klausimą „kodėl“. Pvz., Neseniai aš naudojau šį procesą norėdamas pakeisti prekės ženklą. Mano įžanginis pranešimas buvo: „Noriu rašyti dienoraštį, kad padėčiau mamoms, auginančioms autistiškus vaikus, su rimtais iššūkiais. Iš ten aš vis klausiau „kodėl“ už kiekvieną savo atsakymą, kol gavau „Parodyti, kad mūsų vaikai gali gyventi tikslingą ir džiaugsmingą gyvenimą ir padaryti pasaulį geresne vieta“.

Šio pratimo grožis yra tas, kad dažnai pastebite, kad jūsų „kodėl“ padeda kitiems žmonėms, tačiau jūs taip pat turėtumėte šiek tiek savanaudiškiau pasinerti į kodėl. Kas jus motyvuos kiekvieną dieną įveikti sudėtingas sėkmingo tinklaraščių verslo valdymo dalis? Galbūt norite atlaisvinti pajamas, kad sumokėtumėte skolas. Galbūt jums įdomu sukurti autorių svetainę, kad būtų sukurta jūsų rašomos knygos platforma. O gal norėtumėte uždirbti pakankamai, kad nusipirktumėte gražų paplūdimio namą.

Naudokite šį „kodėl“ pratimą, kad svajotumėte apie didelius dalykus, kad galėtumėte priimti iššūkius ir tapti pasaulinės klasės tinklaraštininku, turinčiu verslą, kuris kitiems padeda įgyvendinant svajones..

Raskite savo idealų lankytoją

Kai turėsite klausimą „kodėl“, dabar galite sutelkti dėmesį į savo idealaus lankytojo paiešką. Šiame žingsnyje jūs sužinosite, kas ji yra ir ko jai reikia. Keletas pagrindinių demografinių rodiklių, apie kuriuos reikia galvoti, yra šie:

 • Amžius
 • Vaikų / berniukų ar mergaičių skaičius
 • Pajamų diapazonas / išsilavinimo lygis
 • Dirbanti profesionali mama, verslininkė?
 • Kur ji gyvena: miestas, šalis, priemiesčiai?
 • Namo savininkas, buto gyventojas?
 • Augintinio savininkas? Automobilio savininkas?
 • Tikintis, ateistas, agnostikas?
 • Ypatinga niša: traški mama, nori būti tinkama, vaikai su specialiaisiais poreikiais, futbolo mama, įvaikinti vaikai ir kt.

Mano tikslinė auditorija yra mamos, auginančios tweens ir paauglius, turinčius sunkią autizmą ir susijusius sutrikimus. Jiems reikia sveikų sprendimų savo vaikams ir būdo, kaip išvengti perdegimo.

Galvojate, kad esate jūs, bet turite sukurti „avatarą“, kuris nėra jūs. Tai leis lengviau kurti turinį atsižvelgiant į jos poreikius, kuris nepasikeis, net jei jūsų. Taip pat lengviau rašyti savo įrašus tam asmeniui.

Suplanuokite savo turinį atlikdami auditorijos tyrimus

Kai praleidote šiek tiek laiko suprasti savo idealų skaitytoją, kitas žingsnis yra ištirti jos poreikius. Jūsų internetiniame dienoraštyje turėtų būti vertingos jūsų sukurto avataro informacijos, kuri gali suteikti jums galimybių užsidirbti. Tai sužinosite tyrinėdami jos skausmo ir malonumo taškus.

Galite naudoti „Google“, tačiau daug efektyvesnis būdas tyrinėti yra apklausti savo tikslinę auditoriją. Tai tikrai padėjo sutelkti dėmesį į mano tinklaraštį. Tiesiog parašykite 5 neterminuotus klausimus apie jūsų avataro poreikius. Vienas iš mano klausimų buvo: „Kokie sprendimai padėjo autistiškam vaikui?“

Pokalbis turėtų trukti tik 15-20 minučių. Tai galite padaryti el. Paštu, telefonu, „Skype“ pagalba – visur, kur patogu. Geriausia paklausti žmonių, kurie jus pažįsta ir kuriais pasitiki. Būčiau atsargus, jei norite apklausti žmones iš bet kurių „Facebook“ grupių, kuriose esate – pirmiausia jums reikės leidimo.

Šis tyrimas padeda jums suvokti, su kokiomis problemomis susiduria jūsų auditorija, kad galėtumėte sutrumpinti turinį, kuris jas išspręstų. Pavyzdžiui, mano interviu atskleidė, kad autistiški vaikai klesti pasverdami sprendimus. Čia yra pavadinimo, kurį parašiau remiantis tyrimais, pavyzdys: „Svertinės antklodės autizmui: mūsų patirtis su „Sonna Zona“.Kaip matote, šis straipsnis nėra tik sausas tyrimas, bet ir asmeninis būdas keistis informacija ir rekomenduoti įrankį, kurį naudojau bendrai problemai išspręsti..

Planuodami savo turinį apsvarstykite, ką asmeniškai galite suteikti (produktus, paslaugas, narystę ir t. T.), Kad jūsų personažas galėtų sumažinti tuos skausmo taškus ir padidinti laimę.

Pagalvokite ir apie „didelį paveikslą“. Pvz., Jei rašau 10 pranešimų, skirtų šiai temai, galiu sukurti e-knygą iš tų pranešimų, kuriuos galiu parduoti skaitytojams ir potencialiems klientams. Jums nereikia ilgo temų sąrašo. Pradėti tereikia 5–10 idėjų, 2–3 straipsnių temos užpildytos asmeniniais, unikaliais ir (arba) ekspertų patarimais.

Dizainas ir vaizdai

Šiame etape nėra svarbu turėti logotipą ar pasirinktinį dizainą. Naudokite patrauklus šablonas iš „WordPress“ kuri tinka jūsų tinklaraščio temai, pavyzdžiui, tinklalapio dizainui, skirtam rašytojams, kurie yra mamos. Spalvų paletė gali padaryti jūsų prekės ženklą labiau atpažįstamą vykstant į priekį, tačiau kada nors galbūt norėsite pakeisti savo išvaizdą ar perduoti savo svetainių kūrimą.

Norėdami sukurti įrašų ir bendrinimo atvaizdus, ​​„Canva“ yra lengvai naudojamas įrankis, kuris padės jums sukurti tinkamo dydžio vaizdus savo tinklaraščiui ir įvairioms socialinės žiniasklaidos formoms..
Pridedant atvaizdus, ​​kiekvienas turėtų turėti aprašomąjį „alternatyvų tekstą“ (dar žinomą kaip „alt tag“) silpnaregiams. „Alt“ žymės taip pat padeda SEO, todėl būtinai sukurkite pavadinimą, atitinkantį jūsų SEO raktinį žodį.

Naudokitės savo išmaniojo telefono kamera patogiai kurdami įdomius vaizdus, ​​kuriuos norite bendrinti. Taip pat galite naudoti profesionalius vaizdus. Vaizdai be honoraro mokesčio yra nemokami ir nemokami už tokius patikimus fotografijos šaltinius kaip „DepositPhotos.com“ arba „Pexels.com“.

Peržiūrėkite šį sąrašą 30 nemokamų vaizdų išteklių iš žiniatinklio prieglobos paslapčių. Niekada nenaudokite savo tinklaraštyje vaizdo, kurį rasite „Google“; juos saugo autorių teisės.

Tinklaraščio turinio ribų nustatymas

Dabar turėtumėte nuspręsti, kokias ribas nustatyti, kai rašote ar dalijatės savo vaikais, vyru ir kitais artimaisiais, įskaitant vaizdus. Pavyzdžiui, aš niekada nerašau apie savo šeimą kitaip nei naudingai ir pozityviai ir įsitikinu, kad visos mano vaikų nuotraukos yra labai aukščiau lentos (nėra „maudymosi kostiumėlių“ kadrų)..

Kokių jautrių dalykų išvengsite ar turėsite išsiaiškinti su šeimos nariais? Liga, finansai, darbo praradimas ir romantika gali būti jautri tema, todėl būkite atsargūs, ką atskleidžiate skaitytojams. Net jei jūsų verslas pradės veikti, protinga laikyti telefoną, adresą ir galbūt net kaimynystės paslaptį.

2. Savo mamos tinklaraščio sudarymas

Pasirinkdami nustatyti savo tinklaraštį, turite apsvarstyti daugybę variantų, pavyzdžiui, savo biudžetą.

Kur pradėti: Hostingas ir pagrindinės funkcijos

Pradėkite galvodami apie savo tinklaraščio domeno vardą. Kai atnaujinau savo mamos tinklaraštį, prireikė kelių mėnesių minčių, kad galėčiau sugalvoti prekės ženklą „Nepriekaištingas“. Pagalvokite apie vardą, kuris atspindi jūsų nišą, asmenybę ir auditorijos poreikius.

Be to, jums reikės paslaugos savo tinklaraščiui talpinti.

Yra keletas didelių trūkumų, jei norite turėti „nemokamą“ tinklaraštį. Naudoti paslaugą „už tave“, kaip „Wix“ ar „Weebly“, iš tikrųjų gali būti brangiau, nei jūs galite pamanyti. Būsite labai riboti, ką galite padaryti su savo tinklaraščiu. Pvz., „Wix“ svetainėje jūsų auditorijai bus taikomi skelbimai, o jūsų domeno vardas įtrauks joje savo vardą.

Geriausia žiniatinklio priegloba autoriams, treneriams, būsimiems verslo savininkams ir visiems kitiems, norintiems turėti mamos tinklaraštį – tai galimybė sau leisti naudotis „WordPress“.

A2 prieglobos pagrindinis puslapis (spustelėkite, jei norite aplankyti)

Galite naudoti įperkamas aukštos kokybės prieglobos paslaugas, tokias kaip „A2 Hosting“, „InMotion Hostingas“ ar „SiteGround“. Šie patikimi paslaugų teikėjai kainuoja nuo 4 USD iki 7 USD / mėn. Ir siūlo geriausius rašytojų ir tinklaraštininkų tinklalapius. Jie taip pat gali padėti jums nustatyti savo domeno vardą už maždaug 15–20 USD per metus.

Pasirinkite prekės ženklą, kuriame yra „SSL sertifikatas“. Tai saugumo sertifikatas, būtinas saugumui ir SEO. Jūsų domenas atrodo taip: „https://www.jūsų domenas.com“, o ne „http: //“. Paklauskite šios žiniatinklio prieglobos.

„WordPress“ redaktorius

Kai jūsų kompiuteris nustatys jūsų „WordPress“ duomenų bazę ir tinklaraštį, eikite į pateiktą „pavyzdžio“ įrašą ir pradėkite rašyti. Peržiūrėkite šias svetaines, kur rasite gerų vadovėlių:

Vienas iš puikių „WordPress“ dalykų yra tai, kad yra tūkstančiai papildinių kurie padeda tvarkyti savo tinklaraštį. Tai įrankiai, kuriuos įdiegiate per papildinio meniu, kurie padeda išlaikyti ir vykdyti skirtingas funkcijas. Augdami norėsite pridėti daugiau, tačiau pasirūpinkite. Per daug papildinių gali sulėtinti jūsų internetinį dienoraštį. Šias priemones taip pat reikia retkarčiais atnaujinti.

„WordPress“ pagrindinio puslapio papildinio puslapio pavyzdys.

Kai rašote savo pirmąjį įrašą, meniu „Naujas“ turite dvi pagrindines parinktis: „Paskelbti“ arba „Puslapį“. Jie yra panašūs, bet veikia skirtingai. Įrašai yra skirti įprastiems tinklaraščių įrašams, kuriuos galima atnaujinti, pakeisti ir atnaujinti pagal poreikį. Jūsų skaitytojai gali juos užsiprenumeruoti. Puslapiai yra statiniai įrašai, kurie retai keičiasi, pvz., Puslapis „Apie“, žiniasklaidos rinkinys, etikos kodeksas ir kt..

Kaip atrodo „WordPress“ redaktorius:

Patarimai, kaip rašyti puikius įrašus

Dabar laikas pradėti savo pirmąjį įrašą. Įsitikinkite, kad jūsų įrašo „balsas“ yra prieinamas, autentiškas ir žinomas, tuo pačiu tinkamas jūsų tikslinei auditorijai ir nišai. Pasirinkite kokybę, o ne kiekybę. Vienas autoritetingas 2000 žodžių įrašas yra geresnis nei keturi 500 žodžių įrašai.

Be to, įsitikinkite, kad jūsų temos turi bendrą giją. Jei jūsų internetinis dienoraštis yra tiksliai išdėstytas, visi jūsų įrašai bus susiję, bet jei ne, pabandykite rasti temą, kad viską susietumėte, kad galėtumėte susieti susijusius įrašus savo tinklaraštyje. Tai taip pat padės jūsų SEO pastangoms.

Kiekvienam įrašui turėtų būti priskirta „kategorija“ ir „žyma“. (Žr. Redaktoriaus paveikslėlio dešinę pusę viršuje.) Kategorijos yra trumpos temos, kurias reguliariai aptariate. Turėtumėte juos apriboti ne daugiau kaip 6, bet 3 ar 4 yra dar geriau. Mano, tai vaikų auklėjimas, autizmas ir netoksiškas gyvenimas. Visa kita bus pakategorė arba nagrinėjama ta tema.

Pvz., Paprastai aptariu savo tikėjimą savo auklėjimo pareigose. Kategorijos taip pat bus numatytos kaip „WordPress“ meniu antraštės.

Pavyzdys: Naudokite įrašų kategorijas kaip savo tinklaraščio naršymo meniu.

Žymos yra temos, kurias apžvelgiate rečiau. Jie gali būti ilgesni ir labiau orientuoti į raktinius žodžius. Mano tinklaraštyje kategorija „autizmas“, o žyma „autizmo sprendimai“. Nenorite, kad kiekvienoje žinutėje būtų išskirtinė žyma, bet įprastos temos, kuriose dirbate.

Galiausiai, kai rašote, palikite trumpas pastraipas (3–4 sakinius) ir audkite atitinkamuose vaizduose. Tokiu būdu „suspaudus“ jūsų duomenis skaitytojams tampa lengviau nuskaityti. Be to, naudokite ženklų taškus, kai tai yra prasminga.

Teisiniai klausimai

Rašydami savo tinklaraštį turite atsižvelgti į keletą teisinių problemų. Tai padės jums saugiai judėti į priekį:

 • Pažymėkite savo paveikslėlius vandenženkliais – Nesvarbu, ar tai būtų jūsų sukurtos asmeninės nuotraukos, ar grafika, paprastas vandens ženklas yra greitas ir lengvas būdas apsaugoti jūsų vaizdus. Mokytis kaip tai padaryti Canvoje.
 • Būti suderinamas su GDPR – Tai įstatymas, galiojantis visiems, prenumeruojantiems jūsų tinklaraštį iš Europos Sąjungos. Sužinokite, kaip tai nustatyti per 10 minučių Savo aistros dienoraščiai.
 • Saugokite savo tinklaraštį – Jums reikės šlamšto filtro, saugos ir būdo, kaip sukurti savo tinklaraščio atsargines kopijas. Tai aprašyta aukščiau esančioje nuorodoje „18 dalykų“.
 • Niekada neplanuokite turinio  – Jei norite pacituoti kažkieno dienoraštį, gero etiketo pirmiausia reikia paprašyti ir visada juos įskaityti!

3. Sukurkite savo mamos tinklaraštį versle

Iki šiol jau atlikote didelę dalį reikalingų darbų, kad suteiktumėte savo tinklaraščiui geriausias galimybes tapti pelninga įmone. Be to, visus gabalus sujungsime kartu, kad padėtume pastovias pajamas.

Kurkite savo auditoriją

Kaip jūs pritraukiate savo tikslinę auditoriją? Jūsų žinioje yra keletas įrankių, kuriuos kiekvienas tinklaraštininkas turėtų naudoti, kad padidintų savo auditoriją:

Paieškos sistemos optimizavimas

Sąrašo viršuje yra paieškos sistemų optimizavimas. Kiekvienas jūsų rašomas įrašas turėtų turėti unikalų raktinį žodį, tai yra frazę, kurios žmonės ieško. Galbūt turite omenyje frazę, bet turite sužinoti, ar žmonės jos neieško. Nemokami įrankiai, kurie gali padėti jums tai sužinoti, yra „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė (turėsite nustatyti „Google“ paskyrą), „Ubersuggest“, arba „KW Finder“ (tik keli per dieną).

„Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė.

Suradę frazę, ieškokite „Google“ susijusių klausimų, kuriuos žmonės turi šia tema, ir pridėkite juos prie jūsų įrašo. Įsitikinkite, kad naudojate antraščių žymas (H1, H2), kad pridėtumėte pavadinimus, kuriuose yra jūsų raktinis žodis, ir įdėkite jį į įrašo pavadinimą. Pakartokite raktinį žodį ir jo variantus savo įraše, tačiau įsitikinkite, kad rašymas vis dar yra geras. Naudoti Mielių įskiepis patarimų, kaip gauti geriausius SEO rezultatus.

Įsitikinkite, kad jūsų pranešimas susijęs su:

 1.  Autoritetingi šaltiniai, pavyzdžiui, Pasaulio sveikatos organizacijos statistika.
 2. Kiti įrašai, kuriuos parašėte šia tema pirmoje pastraipoje.

Kas daro gerą raktinių žodžių reitingą „Google“, laikas nuo laiko keičiasi. Norėdami gauti naujausią apžvalgą, kaip gerai reitinguoti „Google“, perskaitykite tai ataskaita iš „Backlinko“ kasmet. Taip pat svarbu naudoti raktinius žodžius socialinėje žiniasklaidoje, ypač dalijantis įrašais!

Socialinė žiniasklaida

Aš rekomenduoju pasirinkti tik 1 ar 2 socialinės žiniasklaidos išpardavimus, į kuriuos būtų galima atkreipti dėmesį. Man tai yra „Facebook“ ir „Instagram“. Pasinaudoję proga socialinėje žiniasklaidoje išmokkite, eksperimentuokite ir išbandykite naujus dalykus. Būkite natūralus aš ir kiek įmanoma autentiškiau derinkitės prie savo prekės ženklo.

Tai aš „Facebook“!

Įdiekite „WordPress“ papildinį, kuris leidžia jūsų skaitytojams bendrinti įrašus su daugeliu populiarių socialinių platformų, net jei nesate juose. Galite naudoti papildinį, pvz., Lengvas bendrinimas socialiniame tinkle arba Socialinis momentas tai padeda susisiekti su skirtingais tinklais.

Galiausiai būkite atsargūs dėl to, kuo dalijatės ir kaip apibūdinate dalykus. Šių dienų atmosferoje lengva būti klaidingai interpretuojamas ir įtraukiamas į juodąjį sąrašą. Būkite sąžiningas ir autentiškas, tačiau visų pirma gerbkite.

El. Laiškas el. Paštu

Įprastas el. Laiškas el. Paštu padės palaikyti ryšį su savo auditorija, skelbti pranešimus, pasiūlyti daugiau patarimų ir dar daugiau. Galite naudoti el. Pašto rinkodaros paslaugą, tokią kaip „MailChimp“ ar Mailerlite pradėti.

Pavyzdys: Netobulos „MailChimp“ paskyros aptikimas.

Jūsų informacinis biuletenis neturi būti išgalvotas, o tik naudinga informacija, kurią reguliariai siunčiate auditorijai (t. Y. Kas 2 savaites). Norėdami įtraukti žmones į savo el. Pašto adresų sąrašą, sukurkite vertingą nemokamą elementą, tokį patarimų lapą su („10 geriausių patarimų naujiems tėvams“) ir reklamuokite socialinėje žiniasklaidoje..

Vaizdo renginiai

Anksčiau ar vėliau beveik kiekvienas tinklaraštininkas turi įsitraukti į vaizdo įrašą. Čia jūsų galimybės yra beribės: nuo trumpos „Instagram“ istorijos iki 60 minučių „Facebook Live“ įvykių iki bet kokio ilgio jūsų „YouTube“ kanale. Gera praktika yra patogiai įsitaisyti prieš kamerą ir tai padės nustatyti jūsų autoritetą.

Pavyzdys: Viena iš mano FB tiesioginių sesijų.

Galite patikrinti vieną iš mano  „Facebook Lives“ kaip pasiekti savo tikslus.

Steigianti institucija

Norėdami padidinti srautą, turite tapti savo nišos autoritetu. Kaip jūs galite tai padaryti, be socialinės žiniasklaidos? Vienas pagrindinių būdų yra užmegzti tikrus santykius su žmonėmis susijusiose nišose. Tai galite padaryti keliais būdais:

 •  Svečio įrašų dienoraščiai – Savo nišoje išdėstykite didelio srauto tinklaraščius, atitinkančius jūsų tinklaraščio toną. Peržiūrėkite jų pateikimo gaires ir gerai įsižiūrėkite į jų svečių žinutes. Svarbiausias srauto srautas yra įsitikinti, kad svečio įraše turite nuorodą į atitinkamą jūsų įrašą, jei tai leidžiama.
 • Tinklaraštininkų konferencijos – Dalyvaudami tinklaraštininkų konferencijose galite užmegzti ryšį su tinklaraštininkais ir prekės ženklais, be to, išmoksite naujausius internetinių dienoraščių rašymo įgūdžius ir praktiką..
 • Galvok vietiniai – Pažvelkite į vietines vietas, atitinkančias jūsų kompetenciją, tokias kaip viešieji televizijos tinklai, radijo stotys, podcast’ai ir renginiai, kuriuos galite parodyti dalyvaudami.
 • Prisijunkite prie „Facebook“ grupių, skirtų savo nišai – Grubu reklamuoti savo tinklaraštį grupėse, tačiau galite pasidalinti tuo, ką žinote, ir įsitvirtinti kaip autoritetas. Stebėkite ar draugaukite su žmonėmis, su kuriais norite užmegzti tikrą draugystę.

Pinigų idėjos jūsų mamos tinklaraščiui

Sėkmingi tinklaraštininkai sako, kad turėtumėte turėti 7 pajamų srautus. Su tinklaraščiu tai gali būti taip paprasta, kaip šie įprasti tinklaraštininkų pajamų keliai:

1. Rėmimas

Prekės ženklai moka tinklaraštininkams reklamuoti ir skelbti įrašus, socialines akcijas ir dar daugiau. Kai kurie netgi perka receptus ar nuotraukas iš kvalifikuotų tinklaraštininkų. Daugelis tinklaraštininkų pradeda peržiūrėti produktus nemokamai, nes sukuria savo portfolio ir daug dirba su influencerių tinklu, pavyzdžiui Kolektyvinis šališkumas, kai jie bus pakankamai dideli.

2. Partnerių marketingas

Prisijungdami prie filialo programos, jūs uždirbate pajamas už viską, ką parduodate per savo filialų nuorodas. „Amazon.com“ yra vienas atpažįstamiausių ir paprasčiausių. Didesniems tinklaraštininkams tokie tinklai kaip „ShareASale“ ir „MediaVine“ sukurti pelningas pasyvias pajamas tinklaraštininkams.

3. Parduodamų produktų kūrimas

Tinklaraštininkai, turintys akį dėl dizaino ar sąmoningumo, kuria marškinėlius ar puodelius tokiose kompanijose kaip Teespring. Kiti kuria kalendorius, žurnalus ir elektronines knygas, tenkinančius jų auditorijos poreikius, arba sugalvoja ką nors visiškai naujo!

4. Laisvai samdomas darbas

Kurkite savo aplanką naudodami savo tinklaraštį, nuotraukas ir svečių įrašus. Kai turėsite patirties po diržu, galite pradėti rašyti kitiems už atlyginimą, prekiauti socialinėje žiniasklaidoje ar parduoti nuotraukas sandėliuose parduodamiems namams. Daugelis tinklaraštininkų taip pat tampa virtualiais padėjėjais ar interneto dizaineriais.

5. Mokymo kursai

Jei turite tam tikrų įgūdžių, išmokykite jį naudodamiesi vaizdo įrašais, el. Knygomis ir (arba) palaikymo grupe arba naudokite tokią platformą Mokomas sukurti kursą.

6. Tiesioginis pardavimas

Daugelis influencerių pasinaudoja šiomis paruošto verslo galimybėmis, jei produktas tiesiogiai tarnauja jų tikslinei auditorijai. Pavyzdžiui, baltymų miltelių prekės ženklas galėtų gerai veikti kūno rengybos tinklaraštyje.

7. Koučingas

Daugelis tinklaraštininkų tobulina savo kompetenciją arba yra sertifikuoti tam tikroje srityje ir paverčia savo tinklaraščius treniruočių verslu.

Kaip matote, jūsų mamos tinklaraštis gali būti ne tik vieta, kur pasidalyti savo mintimis apie vaikų auklėjimą. Tai gali būti klestinčios karjeros pagrindas – ir ne tik kaip rašytojo! Internetiniai dienoraščiai suteikia įvairių verslumo, laisvai samdomų ir kitų galimybių, jei skiriate laiko ir rūpesčių suplanuoti tai kaip verslą.

Populiariausi „Mamų“ tinklaraštininkai

Čia yra keletas mano asmeninių mėgstamiausių ir kaip jie uždirba savo pajamas:

1. Brandi Jeter 

Brandi Jeter – mama viską žino

Brandi Jeter iš „Mama know it all“ rašo apie perėjimą nuo vienišų motinų tėvų prie vedusių naujagimio ir augančios dukros motinų. Ji taip pat yra internetinių dienoraščių trenerė, vadovauja tinklaraščių bendruomenei ir yra parašiusi keletą el. Knygų ir knygų.

2. Vera Sweeney ir Audrey McClelland

Vera Sweeney – ledi ir tinklaraštis
Audrey McClelland – „MomGenerations“

Vera Sweeney ir Audrey McClelland pradėjo kurti savo tinklaraščius daugiau nei prieš dešimtmetį. Jie tapo verslo partneriais ir dabar tvarko leidimą stumtis, kuris padeda žmonėms klestėti ieškant pusiausvyros tarp darbo ir gyvenimo. Vera ir Audrey vis dar dirba su daugybe žinomų prekės ženklų, rengia renginius, moko konferencijose ir dar daugiau!

3. Amiyrah Martin

Amiyrah Martin – 4 skrybėlės & Vaisinis

Amiyrah Martin iš 4 skrybėlių & „Frugal“ rašo apie tai, kad mėgaujasi šeimos gyvenimu iš biudžeto, tačiau tai tik ledkalnio viršūnė. Ji dalijasi, kaip išvengti skolų ir klestėti dėl menko biudžeto. Ji yra tokia didelė „Žvaigždžių karų“ gerbėja, kad apžvelgė daugybę raudonojo kilimo renginių ir netgi vaidino „Žvaigždžių karų“ reklamoje, skirtoje „Target“.

4. Lėja Segedie

Lėja Segedie – Mamavation

Leah Segedie iš Mamavation.com yra tinklaraštininkė aktyvistė, kuri pradėjo dalintis savo paslaptimis, kad numetė 100 svarų ir padėjo mamoms susitvarkyti. Šiandien ji dirba ekologiško gyvenimo judėjimo srityje ir konsultuojasi su didelėmis maisto įmonėmis bei įstatymų leidėjais, kad mūsų vaikų maistas būtų saugus.

Ar mamų tinklaraščiai vis dar aktualūs ir šiandien?

Buvo daug kalbėta apie tai, ar dienoraščiai vis dar yra aktualūs. Jų yra, bet dienoraščių pobūdis pasikeitė. Žmonės nesikreipia į mamos tinklaraščius norėdami išgirsti naujausią informaciją apie tai, kaip kažkas augina savo vaiką. Vietoj to, jie ieško vertingo turinio ir naujų perspektyvų, kurios padėtų pagerinti jų pačių situaciją. Tai reiškia, kad jūsų tinklaraštyje turi būti pilna naudingo, vienintelio pobūdžio turinio, optimizuoto tik jūsų tikslinei auditorijai.

Pvz., Mano tinklaraštis skirtas mamoms, auginančioms autizmo vaikus, ir pateikia holistines strategijas, padėsiančias klestėti savo vaikams ir jiems patiems..

Jei pateikiate unikalų, pagal individualų užsakymą sukurtą turinį konkrečiai auditorijai, turite gerą galimybę užsidirbti pragyvenimui naudodami savo tinklaraštį tiesiogiai iš internetinių dienoraščių arba iš papildomo verslo.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map