Kaip pradėti fotografijos tinklaraštį naudojantis „WordPress“ (ir 4 būdai užsidirbti)

Žmonės pradeda fotografuoti tinklaraščius dėl vienos iš šių dviejų priežasčių:


# 1. Kai jie nori naudoti savo fotografijos tinklaraščius, kad sugeneruotų potencialių klientų savo fotografijos verslui ir paslaugoms.

ARBA

# 2: Kai jie yra tik fotografai, mėgstantys hobį, ir nori pasidalyti savo kūryba su pasauliu. Žinoma, tai darydami jie nori užsidirbti pinigų iš savo šalutinio projekto.

Prieš parodant jums „WordPress“ fotografijos tinklaraščio kūrimo veiksmus, svarbu suprasti, kodėl norite pradėti savo fotografijos tinklaraštį. Ši įžvalga turės įtakos visam jūsų nuotraukų tinklaraščiui, pradedant nuo temos pasirinkimo ir baigiant įvairiais pajamų gavimo būdais.

Pradėkime nuo pagrindinio (-ų) fotografavimo tinklaraščio tikslo apibrėžimo.

Naršymas

 • Nustatykite savo nuotraukų tinklaraščio tikslą
 • Nurodykite nišą
 • 1 žingsnis: Pasirinkite domeno vardą ir žiniatinklio prieglobą
 • 2 žingsnis: Pasirinkite „WordPress“ temą
 • 3 veiksmas: įdiekite atitinkamus papildinius
 • Keturi veiksmingi būdai užsidirbti iš savo nuotraukų tinklaraščio

Įrankių sąrašas 

FPK atskleidimas: „BuildThis“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

Jūsų tikslai pradėti fotografijos tinklaraštį

Norėdami nustatyti savo internetinių dienoraščių tikslus, atsakykite į šį paprastą klausimą:

„Ko aš noriu pasiekti savo tinklaraštyje?“

Keli tipiški atsakymai būtų šie:

 • Sukurkite daugiau klientų arba klientų mano laisvai samdomų fotografijų verslui
 • Parduok mano nuotraukas
 • Sukurkite pasyvų pajamų šaltinį
 • Pritraukite studentus į mano fotografijos kursus

Ir taip toliau…

Turėti kelis tikslus taip pat yra puiku. Pvz., Yra tinkama pradėti fotografijos dienoraštį, turint tikslą pritraukti daugiau klientų į jūsų verslą, taip pat išmokyti kitus fotografus fotografuoti ir laisvai samdomų darbų pamokas..

Tai yra ne kas kita, kaip diversifikuoti savo tinklaraščio pajamas.

Ryano Brenizerio fotografijos tinklaraštis yra puikus tokio tinklaraščio, išsprendžiančio daugelį tikslų, pavyzdys:

 • Tai tarnauja kaip Ryano portfelis ir todėl sukuria paskatas jo verslui.
 • Tai sporto įrangos peržiūros skyrius, kuriame Ryanas apžvelgia keletą pasirinktų produktų – tokiu būdu Ryanas gali uždirbti pasyvių pajamų iš filialų rinkodaros.
 • Tai taip pat padeda pritraukti studentus į Ryano fotografijos dirbtuves.

ryan-brenizerRyanas BrenizerisFotografijos dienoraštis

Jūs taip pat galite sutelkti dėmesį į kelis pajamų kanalus. Taigi prieš pradėdami kitą žingsnį surašykite visus savo tinklaraščio tikslus. Šie tikslai padės pasirinkti tinkamus pajamų gavimo būdus.

Kitas dalykas, kurį turime padaryti prieš pradėdami kurti savo tinklaraštį, yra baigti kurti savo nišą.

Prieš pradėdami fotografijos tinklaraštį, išsirinkite nišą

Jei esate profesionalus fotografas, jau turite nišą. Taigi, galite pereiti į kitą skyrių, kuriame matome sąrankos veiksmus.

Bet jei jūs esate tik fotografas iš mėgėjų fotografų, labiau apie fotografiją iš hobio mėgėjų, turite pasirinkti nišą. Pasirinkę savo fotografavimo tinklaraščio nišą, padėsite pritraukti reikiamą auditoriją į savo tinklaraštį.

Pasirinkę nišą galite:

1. Siūlykite atitinkamą turinį

Pabaigus nišą, galėsite sutelkti dėmesį į temas, kurios domina jūsų tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui, gyvenimo būdo fotografijos tinklaraštis apims įvairius dalykus iš kelionių fotografijos tinklaraščio.

2. Partneris su tinkamomis įmonėmis

Pasirinkę nišą galite pasirinkti tinkamus produktus ar paslaugas, kuriuos norite peržiūrėti savo tinklaraštyje. Tai svarbu, nes portretinių nuotraukų tinklaraštininko poreikiai skiriasi nuo elektroninės komercijos fotografo poreikių.

Atminkite: tik tada, kai parinksite tinkamus produktus, galėsite uždirbti dukterinių įmonių pardavimų ir gauti pajamų.

3. Padėkite save rinkoje

Laikydamiesi nišos, ilgainiui galite tapti jos šaltiniu.

Taigi kyla klausimas, kaip jūs galite iš tikrųjų pasirinkti savo fotografavimo tinklaraščio nišą.

Na, o jūsų nišos pasirinkimas priklausys nuo jūsų pomėgių, srities žinių ar kompetencijos.

Tačiau reikia atsižvelgti į keletą populiarių fotografijos tinklaraščių idėjų:

 • e-komercija
 • Nekilnojamasis turtas
 • Gamta
 • Gyvenimo būdas
 • Vestuvės
 • Renginys
 • Maistas
 • Juoda ir balta
 • Miesto
 • Panoramos
 • Gyvūnai
 • Sportas
 • Vaizduojamasis menas
 • Viena spalva
 • Šūviai iš oro

(Galite rasti kai kurių šių nišų privalumus ir trūkumus šiame Josho straipsnyje.)

Supratę pagrindinį jūsų tinklaraščio tikslą ir poreikį pasirinkti nišą, mes pasiruošę pažvelgti į tinklaraščio sąrankos veiksmus..

Čia pateikiami trys veiksmai, kurių reikia imtis norint sukurti fotografijos tinklaraštį naudojant „WordPress“.

Kaip pradėti fotografijos dienoraštį

1 žingsnis: Pasirinkite domeno vardą ir prieglobą

Pirmasis žingsnis kuriant sėkmingą nuotraukų tinklaraštį – reikia pasirinkti domeno vardą. Jūsų domeno vardas yra jūsų internetinis adresas.

Aš visada rekomenduoju naudoti savo vardą kaip domeno vardą, nes jis yra puikus prekės ženklo kūrimo pratimas. Tai dar svarbiau, jei jūsų nuotraukų dienoraštis taip pat yra jūsų internetinis gyvenimo aprašymas, koks jis greičiausiai ir yra.

Pasirinkę domeno vardą, užsisakykite jį pas vieną iš patikimų domenų registratorių, pavyzdžiui, „Namecheap“.

„Namecheap“ siūlo puikias kainas ir nuostabų klientų aptarnavimą. Norėdami užsisakyti domeno vardą, jums nereikia ieškoti daugiau nei ši paslauga.

Greita pastaba: dauguma hostingo kompanijų taip pat leidžia registruoti domenų vardus.

Tačiau aš rekomenduočiau pirkti domeną ir prieglobą atskirai, nes tam tikru momentu jūsų tinklaraštis gali išaugti tiek, kad galbūt norėsite pereiti prie kito prieglobos. Domenų perkėlimas yra daug lengvesnis, kai jis nėra priglobtas priegloba.

Gerai … taigi, kai jau turite domeno vardą, kitas jūsų žingsnis yra nusipirkti prieglobą savo svetainei.

Jūsų žiniatinklio adresas arba domeno vardas parodys jūsų svetainę, kai ją priegloba. Jūsų manymu, yra daugybė interneto prieglobos paslaugų teikėjų.

Bet jūs turėtumėte eiti su „InMotion“ talpinimas nes:

 1. „InMotion“ įdiegti ir valdyti „WordPress“ labai lengva.
 2. Tai ypač ekonomiškai efektyvu, jei pradedančiųjų tinklaraščiams „WordPress“ prieglobos planas prasideda tik nuo 2,95 USD / mėn.
 3. Dėl SSD technologijos jis greitai dega.

Galite perskaityti visą mano apžvalgą „Web Hosting Secret“ atskleista. Arba galite patikrinti ir mano „WordPress“ prieglobos vadovas čia.

2 žingsnis: Pasirinkite „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių temą

Kai jūs tik pradedate veiklą, pravartu pradėti nuo nemokamos temos. Kai nustatysite šią temą, suprasite funkcijas, kurių jums labiausiai reikia. Šios įžvalgos gali būti labai naudingos perkant aukščiausios kokybės temą.

Čia yra dvi gražios nemokamos „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių temos.

Nemokama tema Nr. 1 – puiki nuotrauka

foto tobulasDemonstracija & parsisiųsti

„Photo Perfect“ yra reaguojanti „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių tema, demonstruojanti nuotraukas naudojant mūro stilių.

Pagrindiniame puslapyje yra viso pločio vaizdas. Galite naudoti šį lizdą norėdami parodyti savo geriausią vaizdą. Ne tik tai, kad užveskite pelės žymeklį ant bet kurio rodomo vaizdo, vartotojas gauna galimybę pereiti prie atitinkamo tinklaraščio įrašo arba peržiūrėti vaizdą didelėje „lightbox“ dėžutėje..

Nemokama tema Nr. 2 – fotomanija

foto manijaDemonstracija & parsisiųsti

„Photomania“ yra dar viena efektyvi „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių tema.

Pagrindinio puslapio paieškos funkcija ypač tinka jums, jei norite leisti skaitytojams ieškoti (ir nusipirkti) jūsų nuotraukų. Pirkimo funkcija nėra įmontuota, tačiau yra nemokamų papildinių, kurie padės ją pridėti. Taip pat ši tema yra su didžiuliu slankikliu pagrindiniame puslapyje.

Taigi, tai buvo nemokami variantai.

Bet jei jūs galite pradėti nuo aukščiausios kokybės temos, tai vis dėlto darykite.

Žemiau rasite 3 nuostabiausias „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių temas.

Mokama tema Nr. 1 – Divi

„Divi“ iš „Elegantiškos temos“ yra daugialypė „WordPress“ tema, kuri gali padėti sukurti bet kurią „WordPress“ svetainę. Įtraukti nuotraukų dienoraščiai.

Vienas didžiausių tokios temos kaip „Divi“ pranašumų yra tai, kad ji yra ne tik tema, bet ir temos kūrėja. Kartu pateikiami įvairūs elementai, kuriuos galite vilkti ir mesti į savo puslapį bei kurti savo svetainę taip, kaip įsivaizduojate. Be to, galite atnaujinti savo svetainės dizainą, kaip jums patinka.

Ir kaip jūs žinote, skaidrės yra labai pageidautina fotografijos tinklaraščio savybė, nes jos siūlo išgalvotus darbo demonstravimo būdus. Štai čia Divi pelno visus balus.

„Divi“ slankiklių modulis suteikia galimybę dėti slankiklius bet kurioje svetainės vietoje. Galite lengvai reguliuoti slankiklių aukštį ir plotį. Taip pat galite valdyti slankiklių animaciją ir užvedimo spalvas.

Kainodara: „Divi“ yra „Elegant Themes“ narystės dalis, kuri prasideda nuo 69 USD per metus. Dalyvaudami šioje programoje, gausite 87 temas ir 6 papildinius.

Jei jums patinka „Divi“ ir esate tikri, kad ja naudositės visam laikui, galite apsvarstyti savo gyvenimo planą, kurio vienkartinis mokestis yra 249 USD..

Štai pavyzdys paprasto, bet gražaus fotografijos tinklaraščio, sukurto kartu su Divi.

dviejų pavyzdžiųDemonstracija & parsisiųsti

Mokama tema Nr. 2 – „Beluga“

„Beluga“ yra graži „WordPress“ nuotraukų dienoraščių tema, beveik pažyminti kiekvieną tašką kiekviename nuotraukų tinklaraštininko teminiame norų sąraše.

„Beluga“ taip pat ateina su puslapių kūrimo priemone, tačiau skirtingai nuo „Divi“, ji turi tik ribotą skaičių galimybių – pakanka sukurti fantastinį fotografijos tinklaraštį.

Kadangi „Beluga“ turi tiesioginės peržiūros funkciją, galite peržiūrėti svetainę ją kurdami.

belugaDemonstracija & parsisiųsti

Kita ypač naudinga „Beluga“ savybė yra įmontuota slankiklių kūrimo priemonė, leidžianti sukurti tinkintus slankiklius, kuriuos galite įtraukti į savo tinklaraštį.

Kitos svarbios funkcijos apima neįtikėtinai patogią sąsają turinio pridėjimui, albumų tvarkymą (kad galėtumėte lengvai suskirstyti nuotraukas į kategorijas) ir begalinį slinkimą..

Ši tema yra absoliutus vogimas už 79 USD.

Mokama tema Nr. 3 – pasienis

„Border“ yra stulbinanti „WordPress“ nuotraukų tinklaraščio tema, kurią pateikia didžiulis ir greitai įkeliamas pagrindinio puslapio slankiklis. Jei nenorite slankiklio, galite pasirinkti kitas rodymo parinktis, pvz Mūrinis arba Tinklelis miniatiūrų. Visi maketai daugiausia dėmesio skiria vaizdams.

„Border“ taip pat leidžia parduoti savo fotografijas naudojant jos parduotuvės šabloną.

Vienas dalykas, kurį be galo myliu „Border“, yra tas, kad jis turi gražią dizaino ir turinio pusiausvyrą. Taigi ne tik jūs neturite dalintis savo nuotraukomis su savo skaitytojais, bet ir dalintis jų istorijomis stilingai:

ribaDemonstracija & parsisiųsti

Kita puiki savybė yra projekto puslapio šablono įtraukimas. Jei jūsų fotografijos tinklaraštis taip pat yra jūsų gyvenimo aprašymas, galite naudoti projekto šabloną, kad paryškintumėte specialius projektus.

Projekto šablone rodoma išsami informacija, pavyzdžiui, klientas, projekto istorija ir visos nuotraukos iš to projekto albumo.

pasienio pavyzdysDemonstracija & parsisiųsti

Ši tema kainavo 75 USD, ji buvo parduota daugiau nei 4000 egzempliorių. Ir jūs galite nusipirkti nebijodami jokio sodrumo, nes pridėję paveikslėlius prie šios temos dizainas jums praktiškai priklausys!

Po temų jums reikės kai kurių papildinių, kad pridėtumėte papildomų funkcijų savo tinklaraštyje. Pažvelkime į keletą naudingų papildinių.

3 veiksmas: įdiekite atitinkamus papildinius į savo „WordPress“ fotografijos tinklaraščius

Viena didžiausių funkcijų, kurios reikia „WordPress“ fotografijos tinklaraščiams, yra galerijų ir skaidrių pridėjimas. Nors aš siūlau šiuos papildinius, aš primygtinai rekomenduoju pasirinkti temą, kuri suteikia jums šią medžiagą.

„Supsystic“ nuotraukų galerija

supsistikaDemonstracija & Išsami informacija

Šis papildinys leidžia naudoti vaizdus iš savo svetainės medijos galerijos ir sukurti gražų vaizdą karuselė, polaroid, ir viso pločio stiliaus galerijos. Visi stiliai yra su iš anksto paruoštais šablonais, todėl jums nereikia pradėti nuo nulio.

Didžiulis IT slankiklis

didžiulis-tai-slankiklisDemonstracija & Išsami informacija

Tai yra labiausiai atsiųstas „WordPress“ slankiojantis papildinys. Galite naudoti ją neribotoms skaidrėms kurti ir pridėti jas prie žinučių, puslapių ir valdiklių sričių. Tarp kitų parinkčių galite tinkinti slankiklio aukštį ir plotį, pristabdymo laiką, naršymo stilių, įkėlimo piktogramą.

Parduok žiniasklaidą

Jei jūsų pagrindinis tinklaraščio pajamų gavimo būdas yra jūsų nuotraukų pardavimas, jums patiks šis papildinys. Parduoda laikmenas suteikia galimybę parduoti ir imti mokesčius už komercinį, redakcinį ir asmeninį jūsų nuotraukų naudojimą.

„Sell Media“ mokėjimams rinkti naudoja „PayPal“.

Demonstracija & Išsami informacija 

Tingus krovinys

„Photopgraby“ tinklaraščiuose paprastai būna šimtai nuotraukų, todėl jie įkraunami labai lėtai. „Lazy Load“ papildinys yra puikus šios problemos sprendimas.

„Lazy Load“ pagreitina svetainės įkėlimą, įkeliant tik tuos vaizdus, ​​kurie yra matomi vartotojui naršyklės sulankstymo srityje. Vaizdai, esantys po atlenkimo sritimi, įkeliami vartotojui slenkant.

„Lazy Load“ neturi jokių konfigūruojamų nustatymų. Tiesiog suaktyvinkite papildinį, ir jūs turite būti geras.

Demonstracija & Išsami informacija

Mielių SEO

Vaizdo SEO vaidina svarbų vaidmenį reitinguojant svetainę. Tai jums daug svarbiau, nes vaizdai sudaro didžiąją dalį jūsų tinklaraščio turinio. „Yoast SEO“ padeda optimizuoti vaizdus, ​​naudojant aukščiausias žymas ir pavadinimus, kad paieškos sistemos suprastų, apie ką jūsų nuotraukos.

Greitas vaizdo optimizavimo patarimas – naudoti aprašomuosius pavadinimus.

Taigi, užuot naudodami numatytuosius vaizdo failų pavadinimus, tokius kaip IMG-12847340304e9558, turėtumėte parašyti optimizuotus failų pavadinimus, pvz., Naujojo Orleano vestuvių fotografijas ar Naujojo Orleano vestuvių nuotraukas.

Demonstracija & Išsami informacija

Be šių įskiepių, turėtumėte atsižvelgti ir į vaizdų glaudinimo įrankį, pvz „Optimizilla“.

Idealiu atveju niekada neturėtumėte įkelti originalaus vaizdo į savo tinklaraštį, nes originalaus failo dydis gali būti didžiulis. Per daug tokių aukštos raiškos nuotraukų gali pakenkti jūsų svetainės greičiui.

Taigi prieš įkeldami nuotraukas paleiskite jas per „Optimizilla“ ir sumažinkite jų dydį, nepakenkdami jų kokybei.

Turėtumėte jau parengtą funkcinį nuotraukų tinklaraštį. Dabar panagrinėsime būdus, kaip iš to užsidirbti pinigų.

Alternatyvios platformos fotografijos tinklaraščio įkūrimui

Jei manote, kad „WordPress“ nėra tai, ko ieškote, pateikiame keletą alternatyvų, kurias reikia apsvarstyti,

Platformos
Ką ji siūlo
Sužinoti daugiau

Wix

Wix

Unikalios galerijos rodomos norint parodyti jūsų nuotraukas su daugybe vietos saugykloje.Skaitykite: „Wix“ apžvalga
Shopify

Shopify

„Viskas viename“ elektroninės komercijos platforma pavers jūsų nuotraukų tinklaraštį internetine parduotuve.Skaitykite: „Shopify“ apžvalga
Weebly

Weebly

Ypač lengva naudoti ir prižiūrėti. Geriausiai tinka pradedantiesiems ir svetainių savininkams, kurie nenori praleisti per daug laiko internete.Skaitykite: „Weebly“ apžvalga

4 veiksmingi būdai užsidirbti iš savo fotografijos tinklaraščio

Kai sukursite tinklaraštį, suprasite, kad jo nustatymas iš tikrųjų buvo pati lengviausia proceso dalis. Tikrasis iššūkis yra užsidirbti iš to.

Bet kaip jau minėjau anksčiau, kai kuriate svetainę, turėdami omenyje aiškius tikslus, pinigų gavimo plano sudarymas niekada nėra problema.

Čia yra 4 efektyviausi fotografijos tinklaraščio pajamų gavimo būdai, kuriais galite pradėti:

Nr. 1: kaupkite potencialius klientus savo fotografijos verslui

Dažniausias būdas užsidirbti pinigų iš nuotraukų tinklaraščio yra paversti jį švino generatoriumi savo fotografijos verslui.

Labai gražus fotografijos tinklaraščio, sukuriančio verslo paskatas, pavyzdys yra Gratisografija. Gratisografija yra Ryano McGuire’o projektas, kuriame jis dažnai skelbia nuotraukų įrašus. Šias nuotraukas jis taip pat nemokamai išleido net komerciniais tikslais.

Jis pateikia nuorodas į savo pagrindinę verslo svetainę, Varpų dizainas, iš šios pusės projekto. Šis fotografijos tinklaraščio projektas yra gana įdomus, nes Ryanas visų pirma yra interneto dizaineris ir siūlo dizaino, o ne fotografavimo paslaugas.

(Hobitai, ar jūs klausotės?)

Jis netgi pridėjo aukojimo mygtuką, kad paremtų šį projektą (Jis netgi pridėjo aukojimo mygtuką, kad paremtų šį projektą (nuoroda „Pirkti man kavos?“).

Be to, kad generuoja potencialius klientus savo interneto dizaino verslui, Ryanas taip pat remia „Shutterstock“ šiame tinklaraštyje.

Šiam projektui paremti jis netgi pridėjo aukojimo mygtuką.

Kitas geras fotografijos tinklaraščio, sukuriančio verslo paskatas, pavyzdys Mergina su fotoaparatu. „Girl With a Camera“ yra fotografės Ashley Baxter fotografijos tinklaraštis. Tai nurodo į Ashley portfelio svetainę.

gwac

Reikėtų atkreipti dėmesį į Ashley fotografijos tinklaraštį tuo, kad nors tai visų pirma yra nuotraukų tinklaraštis, Ashley taip pat rašo turinį, kad palaikytų jos darbą.

Jei jūsų fotografijos dienoraštis taip pat yra jūsų gyvenimo aprašymas, parašykite šiek tiek apie savo nuotraukas. Tai padės potencialiems klientams geriau juos suprasti. Be to, paieškos varikliai mėgsta reitinguoti svetaines, kurių turinys nėra pakankamas.

Nr. 2: parduokite savo nuotraukas

Savo nuotraukų pardavimas yra puikus būdas užsidirbti iš fotografijos tinklaraščio.

Jau matėme papildinį, kuris padės jums tai padaryti.

Temoje „Border“ taip pat yra visas parduotuvės modulis, kurį galite naudoti norėdami pradėti pardavinėti.

Kadangi jau turite nišą, taip pat galite pradėti kreiptis į web dizainerius ir agentūras, kurios kuria savo nišose svetaines. Tokioms įmonėms visada reikia gražių vaizdų, kurias būtų galima įtraukti į savo klientų svetaines. Taigi jie gali būti jūsų pirmieji klientai.

Nr. 3: Parduokite savo produktus

Viena pelningiausių internetinių pinigų uždirbimo taktikų yra parduoti savo produktą. Tai taip pat yra pelningiausias pasirinkimas, nes jūs pelnote visą pelną. Taigi, pažiūrėkite, ar galite kurti savo produktus.

Fotografė ir tinklaraštininkė Emily Lucarz siūlo įvairius „Photoshop“ veiksmus ir seminarus apie ją dienoraštis.

Fotografė ir tinklaraštininkė Emily Lucarz savo tinklaraštyje siūlo įvairius „Photoshop“ veiksmus ir seminarus (šaltinis).Fotografė ir tinklaraštininkė Emily Lucarz savo tinklaraštyje siūlo įvairius „Photoshop“ veiksmus ir seminarus (šaltinis).

# 4. Rinkos dukteriniai produktai

Jei neturite laiko ar pralaidumo kurti savo produktus, galite prisiregistruoti į kitų produktų filialų programas ir peržiūrėti jas savo tinklaraštyje. Kiekvieną kartą, kai lankytojas perka pagal jūsų rekomendaciją, gausite filialų komisinius.

Galite pradėti peržiūrėti:

 • Fotoaparatai
 • Šaudymo įranga
 • „Photoshop“ veiksmai
 • Fotografijos knygos ir kursai

Norėdami gauti daugiau produktų idėjų, skaitykite šioje kategorijoje esančias kameras ir įrangą bei išteklius dienoraštis. Čia galite rasti daugiau produktų idėjų Alltop.

Tačiau nepamirškite pasirinkti tik tų produktų, kurie jums rūpi.

Fotografijos tinklaraščio kūrimas – apvyniokite jį …

Taigi viskas, ką reikia žinoti norint paleisti ir užsidirbti iš „WordPress“ nuotraukų tinklaraščių tinklalapio.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map