Spocket edastab Dropshippingu erineval tasemel

Suhteliselt uue ettevõttena, Tasku oleks võinud kergesti eksida, kui järjekordne näljane startup, kes üritavad seda tilkade kohaletoimetamise tulutooval turul suureks teha.


Kui aga saime rääkida Tegevjuht Saba Mohebpour, see koitis meile, et nad pole lihtsalt järjekordne tehnoloogiaettevõte, kes soovib oma suurt puhkust teha. Tegelikult on Spocket juhtinud süüdistust tilkade saatmise käitlemise revolutsioonilises muutmises ja tal on olnud sellega edu ka kaasas.

Meie intervjuus käsitletakse sügavalt Spocki päritolu ja seda, kuidas nad edu saavutamiseks valmis saavad, seistes samal ajal sisse laevaveoteenuste meres ja istudes samas sisse.

Spocki koduleht

Spocket’i päritolu

Kui ettevõte asutati ametlikult 2017. aastal, oli Spocketi idee olnud tegevjuhi ja asutaja Saba Mohebpouri töödes kolledži ajal tagasi UBC-s..

Mohebpour meenutab otsekoheselt, kuidas YouTube’i video on olnud tema katalüsaatoriks julgustamaks programmeerimise maailma.

(Mind inspireeris) YouTube’i video 17-aastasest, kes müüs rakenduse Yahoo-le, hakkasin õppima programmeerimist ja käivitasin rakenduse nimega Vendchat. Kuigi pidime selle kinni panema, õppisin kogemuste ja voila kaudu palju! Spocket sündis.

Kuid enne kui Spocket tegelikult startida võis, oli vaja tutvuda e-kaubanduse turuga ja proovida siseneda sellesse valdkonda.

Mohebpouri ja meeskonna jaoks oli loogiline samm veebipoe loomine, kuid peagi mõistsid nad, et usaldusväärsete tarnijate leidmine, iga toote käsitsi tellimine ja laovaru hoidmine: kõik see tundus uskumatult ebapraktiline ettevõttele, kes alles üritab oma aluseid leida.

Spbabi asutaja Saba Mohebpour ja meeskond.

Just oma uurimistöö käigus mõistis Mohebpour, et varude hoidmine on paljude jaemüüjate jaoks tohutu probleem. See oli säde, mida oli vaja Spocketi aluse loomiseks: e-kaubanduse jaoks riskivaba lahendus.

Nagu enamikul idufirmadel, pidi Spocket enne oma sisseseadmist hakkama saama mõne põrkega tee ääres, kuid üks konkreetne teekond oli nende käest täiesti väljas. See oli ajal Seattle Techstarsi programm, mille ettevõttel aktsepteeriti 2017. aasta detsembris, et Mohebpouril oli rangema reisipoliitika tõttu raskusi osalemisega.

Õnneks sai see kõik lõpuks läbi.

„Olin omal ajal Iraani kodanik ja Trumpi uue poliitikaga – ma ei saaks seda teha. Kuid minu meeskond osales ettevõtte nimel! Pärast seda oleme just vallutanud uusi kõrgusi – alates meie hämmastavast rahastamisvoorust kuni meie platvormi jaemüüjate arvu suurenemiseni. See on äärmiselt haarav projekt! ”, Lisas ta.

Seistes sisse istudes välja

Muidugi ei olnud jahipidamise valdkonnas jala seadmine midagi enamat kui lihtsalt ettevõtte loomine ja sellele teenuse pakkumine. Spocketi meeskond pidi mõistma, millised probleemid on veebimüüja jaoks varude hoidmise ja riskide vähendamise kõrval.

Kui nad soovisid silma paista veopakkumisteenuste seas ja sobituda ideaalselt kliendi või kliendi vajadustega, pidid nad aru saama, mis on veosepakkumiste puhul suurimad probleemid ja kuidas Spocket kavatseb neid teisiti lahendada.

Kaubavedu on üldiselt piirdunud Hiina tarnijatega. Kuu pikkused tarneajad ei toimi sellel vahetul vaevatasu sajandil täpselt. Jaemüüjatel on selliste hiiglaste nagu Amazon ees õiglased eduvõimalused, peavad tarneajad olema lühikesed ja konkurentsivõimelised.

Kohalike toodete eelistus koos kvaliteetselt kontrollitud, eetiliselt toodetud toodetega tõuseb ning seda silmas pidades astusime kohale tarnijad peamiselt USA-st ja EList, et vähendada tarneaega ja tagada, et kvaliteet pole mure.

Positsioneerides end teenusena, mis ei paku mitte ainult paremat tarneaega, vaid ka kvaliteetseid kohalikke tooteid, muudab nad ühe sammu kõrgemaks kui keskmine laevaliiklusteenus.

Planeeringukava ja hinnakujundus alates 2019. aasta märtsist (allikas)

Kuid Spocket’i meeskond polnud sellega rahul. Eelkõige mõistis Mohebpour, et paljud tarnijate pakendid varjutavad jaemüüja kaubamärki. Selle vastu võitlemiseks on nad loonud partnerluse peamiste tarnijatega, nii et kasutatakse ainult neutraalseid pakette ja tarnija lisab jaemüüja arve kasti.

Kirsi lisamiseks võimaldab Spocket kaupmeestel hõlpsasti tooteid ise kontrollida, enne kui nad selle oma poodi lisavad, kasutades näidistellimusi, mis on saadaval otse nende otsingulehel.

Kõigi nende probleemidega tegeledes ja pakkudes teenust, mis pakub nii kvaliteeti kui ka kiirust, on Spocket seadnud end veebipoe müüjate jaoks parimaks laevaliinide kättetoimetamise teenuseks.

Pole lihtsalt teenus, vaid ka lahendus

Hoolimata kõigil silindritel töötavast Spocket’ist, ei kaotanud Mohebpour ja tema meeskond kunagi silmist, milline ettevõte plaanib olla. Ja see peab olema midagi enamat kui lihtsalt teine ​​teenindusettevõte, vaid pigem lahendus jaemüüjatele.

See tähendas nende pead raputada, kuidas lahendada probleem, mis on pikka aega vaevanud veebimüüjaid.

Lahendame 1,1 triljoni dollari suuruse varude moonutamise probleemi, luues teenuse, mis võimaldab ettevõtjatel ehitada oma kaubamärgi kohaletoimetamise ajal, hankida kohalikelt müüjatelt kvaliteetseid tooteid ja muuta saatmine kiireks.

Spocket automatiseerib kõik „igavad” ettevõtmised, et jaemüüjad saaksid keskenduda turundusele, brändingule ja konversioonidele.

See on tohutu ülesanne ettevõttele, kes on alles üle aasta vana (!), Kuid Spocki jaoks – see ei tähenda ainult järjekordset edulugu, vaid ka jaemüüjate ja digitaalturu vahelise lõhe ületamist.

„Me oleme osa sellest suurest e-kaubanduse revolutsioonist, mis võimaldab kõigil, kellel on internetiühendus, kauplust alustada ja selle suureks teha. Me hoolitseme selle eest, et teie kogemus jaemüüjana oleks ilma toodete hankimisel ja tarnimisel luksumine! ”

Tooteplatvorm aitab jaemüüjatel tooteid hankida

Päeva lõpuks motiveerib Spocket just nende kasutajaid ja Mohebpour ütleb meile, kui oluline ja rõõmustav on näha Spocketit oma veebiettevõtteid kasutavaid jaemüüjaid.

„Meie suurim motivatsioon on ettevõtjate volitamine: tuhandete jaemüüjate tunnistamine Spocki kaudu oma ettevõtte käivitamise kohta on sürreaalne. Oleme tohutult tänulikud ja hämmastav arvukate vingete poodide pärast, mis varustavad Spocket tooteid ja teevad selle omapäraseks, oma unikaalse stiiliga. ”

Nullkuludeta, automatiseeritud töötlemise ja kontrollitud toodetega on Spocket suutnud poode lühendada kaupluste ehitamise aega ja pakkuda jaemüüjatele usaldusväärseid allikaid: nende tegelikult turul avaldatav mõju paneb nad püüdma rohkem saavutada!

Edu saavutamine ja verstapostide murdmine

Spocket on olnud alles umbes aasta, kuid juba on nad suutnud selle üles koguda üsna palju verstaposte ja kordaminekuid. Tegevjuht Mohebpour tuletab meelde, kuidas neil õnnestus Techstarsi programmi ajal ja WooCommerce’i laienedes investoreid võita..

Spocki terve teekond on olnud hiiglaslik mäesuusatamine – minu võimetus osaleda Techstarsi programmis vaatamata sellele, et ma suutsin 1,5 miljoni ringi lõpetada selliste investoritega nagu Mistral Venture Partners, 7 Gate Ventures, Panache Ventures ja Plug and Play kiirendi.

… Laienesime eelmisel kuul (august 2018) WooCommercei, pakkudes rohkematele jaemüüjatele võimalust oma äri sujuvamaks muuta ja see on suur verstapost.

Rakendus Spocket Shopify (lae alla)

Spocket WordPressi pistikprogramm (lae alla)

Veel üks tohutu verstapost Spocke jaoks jõudis vähem kui aastaga 25 000 jaemüüjani, numbrid püsisid endiselt tugevana. Piisab, kui öelda, et nende raske töö tasub end ära.

Täna toetab Spocket jaemüüjaid kõigil viiel mandril, aidates neil oma veebipoode käivitada ja laiendada. Mis puutub meeskonda, siis nad on laiendanud kaheliikmelist meeskonda, mille keskne asukoht on Vancouver, 11-liikmeliseks koos disaineritega Indias, arendajatega Brasiilias ja tegutsedes Filipiinidel. Kõik need tutvustavad ka ettevõtte tugevust mitmekesisuses.

Ehitamine tulevikuks (ja kasutajatele)

Nii palju edu kui Spocket praegu naudib, on Mohebpouril ja meeskonnal endiselt tulevikku silmad, mida nad kavandavad ettevõttele suuri asju.
Spbabi asutaja Saba Mohebpour

„Plaanime tuua Spocketi ka muudele platvormidele peale WooCommerce’i ja Shopify, nii et sõltumata sellest, kus ettevõtja on Internetis, saavad nad Spocki abil kiiremini kasvada.

Soovime luua jaemüüjate teadmistebaasi, millele nad võiksid tugineda, kui nad selle eepilise teekonna alguses saavad, ja mis kõige tähtsam – loodame pakkuda kiireid lahendusi rohkematele jaemüüjatele kogu maailmas. ”

Spocketi abil parema platvormi loomise oluline osa on nende kasutajate mõistmine. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks tähendab see end positsioneerimist ideaalse platvormina, mis aitab kasutajatel oma äri laiendada.

Spocket on loodud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete abistamiseks.

Ettevõtete kasvades muutub varude jälgimine või iga tellimuse individuaalne töötlemine üsna keeruliseks: haldame ja automatiseerime kogu käsitsitööd, et kaupmehed saaksid kogu oma tähelepanu suunata reklaamimisele, turundusele, kaupluste optimeerimisele ja klientide hoidmisele: kõik olulised eduka veebipoe pidamise osad.

Mohebpour jätkab: „Jaemüüjad saavad lisada lubade ja lepingute probleemideta paljude tarnijate tooteid, sest meie oleme seda juba käskinud: see võimaldab jaemüüjatele saada laiemat tootevalikut, rääkimata meie eksklusiivsetest sügavalt allahinnatud hindadest. Kiiremad, sujuvamad ja paremad ettevõtted on olnud Spobi tulemus! ”

Dropshipping teisel tasandil

Ühel ettevõttel või alustaval ettevõtjal on raske konkurentide ees mere ääres silma paista, kuid vaatamata sellele, et olete vaid üheaastane, on Spocket suutnud oma drophippinguteenusega mitte ainult seda teha, vaid teevad seda ka tervikuna erinev tase.

Kuid sellise edu saavutamine polnud kerge ja kõik sõltus tõeliselt kirgliku meeskonnana. Tegevjuht Saba Mohebpour ütleb, et see on parim, kui kirjeldab Spocketit:

Oleme meeskond, mis koosneb kirglikest, uudishimulikest inimestest kogu maailmast; kuulame oma kliente ja tegeleme pidevalt Spocketi arendamisega enda paremaks versiooniks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map