Küsitlus: kas hallatav WordPressi hostimine on väärt lisakulusid?

Haldatavate WordPressi hostimisteenuste eest tasumine võib olla kallis, kuid kas see on tõesti seda väärt, kui olete väikese ja keskmise suurusega ettevõtte omanik või ajaveeb?


WordPressi võimusega 31,9% Internetist ja populaarsemaks ettevõtete omanike ja ajaveebide pidajate seas ei ole üllatav, et mõned inimesed eelistaksid hostimisteenuste osas täiendavat hoolt..

Kuid mitte kõik hallatud WordPressi hostimisteenused pole võrdsed ja mõne kasutaja jaoks ei pruugi see isegi seda väärt olla. Selle põhja saamiseks otsustasime korraldada uuringu, kus küsiti kasutajatelt, kas nad mõtlevad hallatava WordPressi hostimise maksumusele.

Lisaks käsitleme ka mõnda teemat hallatava WordPressi hostimise ja tegurite kohta, mis aitavad teil kindlaks teha, kas need on lisakulusid väärt või mitte.

Sisukord

 • Meie küsitluse viis suurt võtet
 • Haldatavat WordPressi hostimist soovitame
 • Mis juhtus, kui inimesed lülituvad WP hostile
 • Kas hallatav WP-hostimine sobib teile?
 • Kuidas valida: Eksperdi nõuanded

Meie uuringust on pärit 5 suurt valikut

Saatsime hiljuti mitmele inimesele uuringu, kus küsiti, millised on nende mõtted ja arvamused hallatava WordPressi hostimise kohta. Tulemused olid pehmelt öeldes üsna huvitavad.

1. 52,2% kasutajatest väidab, et hallatav WordPress Hosting on lisakulusid väärt

Kas arvate, et hallatav WP hostimine on lisakulusid väärt?52,2% kasutajatest arvab, et hallatav WP-hostimine on lisakulusid väärt.

Enam kui pooled küsitlusele vastanud inimestest väidavad, et hallatud WordPressi hostimisteenused on kindlasti lisakulusid väärt. Põhjus on see, et suure hulga liikluse haldamiseks saate professionaalset tuge ja kureeritud serveri toiminguid.

Uuring: 52,2% kasutajatest arvas, et hallatav WP hostimine on lisakulusid väärt. Klõpsake nuppu Tweet

2. Ülejäänud usuvad, et saavad sellega ise hakkama

Kui enam kui pooled usuvad, et lisatugi ja serveritoimingud on lisakulusid väärt, siis ülejäänud usuvad, et see pole seda väärt, kuna neil on teadmised kõigi tehniliste osade käsitsemiseks ise, kui see muudab professionaalse tugiteenuse mõttetuks..

3. Toetus on enamiku kasutajate jaoks suurim mure

Tugi - suurim tegur78,3% kasutajatest väidab, et WordPressi saidi jaoks on suurim toetus.

Kasutajate hostimisteenuste üks suurimaid muresid on pakutavate tugiteenuste kvaliteet. Arvestades, et teenuse eesmärk on pakkuda sellele erilist tähelepanu detailidele, on hea tugiteenuse pakkumine ilmselt peamine küsimus, eriti küsitluse WordPressi kasutajate jaoks.

4. Enamik kasutajaid maksavad hostimise eest vähemalt 6 dollarit kuus

Veebimajutaja maksumus60,9% kasutajatest maksavad hostimise eest rohkem kui 15 dollarit kuus.

Vähemalt 82,6% küsitluse kasutajatest maksavad oma veebisaitide majutamiseks praegu vähemalt 6 dollarit kuus. See ei tohiks olla üllatus, kuna enamik virtuaalserverit, väikeettevõtete hostimist ja WordPressi hostimisteenused kuuluvad sellesse hinnaklassi.

# 5: kasutajad valivad hallatava WordPressi hostimise, kui nad ei saa seda ise teha

Kui neil ei olnud teadmisi ega aega tehniliste aspektidega ise hakkama saada, valiks enamik kasutajaid hallatud WordPressi hostimisteenuste kasutamiseks.

Soovitatav hallatud WordPress-hostimine

1. Kinsta

Kinsta on nimi, mida paljud peaksid tundma, kuigi nende nišš on väga konkreetne. Need on mõeldud ainult WordPressi kasutajatele, kes soovivad mis tahes hinnaga tipptasemel jõudlust. Sellega seoses on see saavutanud ettevõtte tasemel kasutajate seas tohutu maine ja seda soovitavad ka edasijõudnud arendajad.

Ühe WordPressi saidi hostimine koos ~ 20 000 külastuse ja 10 GB kettaruumiga maksab 300 dollarit aastas.

Külastage Kinstat

2. WPX majutamine

WPX Hosting pakub ainult kahte asja – kiiret WordPressi hostimist ja domeeninimesid. Nende pilvepõhine hostimine töötab kohandatud CDN-il WPX Cloud, mis pakub kasutajatele parimat WordPressi jõudlust. Seda hostit on kuulsad ajaveebid juba varem soovitanud ja see on ReviewSignali testides hästi toiminud.

WPX-i algtaseme plaan, mis võimaldab teil majutada kuni 5 10 GB mälumahuga veebisaiti, maksab iga-aastase tasu korral 20,83 dollarit kuus.

Külastage WPX hostingut

Mis juhtus, kui inimesed lülituvad hallatavale WP-hostile?

Edulugu nr 1: WHSR + WP mootor

WP mootor on üks populaarsemaid WordPressi hostimisettevõtteid ja olen nende teenuseid isiklikult testinud. Üks asi, mis paistis silma, oli nende serveri jõudlus, mida oleme harjunud korraldama oma õdede saitidel Veebimajutus Salajane selgus (WHSR).

WebpageTesti tulemus esimese baidi (TTFB) tulemuseni näitab 224 ms

Bitcatcha serveri kiiruse test näitab head tulemust – enamasti 250 ms ja alla selle

Meil on olnud vaid hämmastavaid tulemusi, kui hostimise tööaeg on üle 99%, TTFB (aeg esimesest baitini) alla 250 ms ja Bitcatcha kiirustestil A + reiting..

Kõik need etendused ilma täiendavat häälestamist vajamata tähendavad, et WP Engine’i hostimine on WordPressi veebisaitide jaoks optimeeritud.

Edulugu nr 2: Intelisys + LiquidWeb

Me pole ainsad, kes said kasu WordPressile keskendunud hostimisse üleminekust. Intelisys on veel üks ettevõte, mis parandas märkimisväärselt serveri jõudlust, kui nad saidid üle hallatavale WordPressi hostimisele LiquidWeb.

Kuid see ületab ka ainult tehnilise külje. LiquidWeb pakkus nende paketi osana ka 24 tundi seitse päeva nädalas Interlisys terviklikku tuge. See andis Interlisys’ile enesekindluse ja võimaluse keskenduda oma tööle, muretsemata tehniliste probleemide pärast.

Kas hallatav WordPressi hostimine sobib teile?

Jah:

Hallatud WordPress-host sobib teile, kui otsite…

1. Kiirus

Haldatavate WordPress-hostide optimeerimise viis muudab WordPressi veebisaitide käitamise ideaalseks. Ehkki täpne kiirus kipub varieeruma, eeldate üldiselt paremat jõudlust võrreldes jagatud hostimisega.

Kinsta serveri asukoht Mõni hallatud WordPressi hostimine pakub mitu andmekeskuse asukohta, mis võib olla väga kasulik laadimiskiiruse parandamisel, kui sihite teatud asukohti (nt Aasia, Euroopa, Ameerika Ühendriigid jne). Kinsta näiteks pakub 20 erinevat andmekeskuse asukohta mis on saadaval kogu maailmas. Nii saate valida andmekeskuse, mis sobib teie vaatajaskonnale kõige paremini.

2. WordPressile keskendunud tööriistad

Alates tasuta teemadest kuni multifunktsionaalsete tööriistadeni, näiteks JetPack, võite oodata, et teie käsutuses on palju WordPress-spetsiifilisi.

3. WordPressi tugi

Arvestades, et kasutate WordPressi, on tõenäoline, et vajate WordPressi eksperte, kes teid aitaksid. Hallatava WordPress-hostimise korral on kogu tugi WordPressiga seotud probleemide asjatundjatele, kes saavad teid aidata.

4. Arendajasõbralik keskkond

Kui olete arendaja või soovite oma veebisaidiga tutvuda, pakuvad hallatud WordPressi hostid komplekti tööriistu, mis on arendajakesksed. Seega, kui soovite teha kohandatud muudatusi või oma süsteemiga ringi liikuda, saate seda teha ilma oma veebisaidi hävitamise pärast muretsemata.

Ei:

Ehkki hallatud WP-hostimine kõlab paljude jaoks utoopiana, on põhjus, et seda tüüpi teenus pole teie veebisaidile sobiv. Hallatud WordPress-hostil on kaks suurimat puudust.

1. Hind

Üldiselt on hallatav WordPressi hostimine kallim kui jagatud hostimisteenused. Äsja alustavate blogijate või veebisaitide omanike eelarve võib seda ületada.

2. Ainult WordPress

Nagu nimest järeldada võib, on hallatud WordPressi hostimine mõeldud ainult WordPressi veebisaitidele. Kui soovite proovida mõnda muud CMS-i, peate alustama uuesti nullist.

Kuidas valida: mida tuleks kaaluda hallatava WordPressi hostiks registreerumiseks?

Nagu meie küsitluse tulemustest näete, on olemas palju huvitavat statistikat kasutajate ja selle kohta, kuidas nad tajuvad hallatud WordPressi hostimisteenuseid.

Aga mis saab sinu jaoks?

Ükskõik, kas olete väikeettevõte või kasvav ajaveebi ajaja, kas saate hallatava WordPressi hostingu kasutamise hinnasilti õigustada?

Vastus: kõik sõltub teie veebisaidi vajadustest.

Seega, enne kui pühendute hallatava WordPressi hostimisplaanile, on kõige parem kaaluda järgmisi tegureid, mis aitavad teil otsustada, kas need on lisakulusid väärt?.

1. Aeg ja teadmised

See on sageli suurim otsustatud tegur hallatava WordPressi hostimise kasutamisel või mitte ning kas nad on väärt WordPressi keskmistest hostimiskavadest natuke rohkem maksma.

Kui olete keegi, kes on WordPressi hostimise osas võimeline ja asjatundlik, on tõenäoline, et tehniliste aspektide eest ei pea te kedagi teist palkama..

Suur osa meie küsitluses osalejaid on enam kui õnnelikud oma veebisaidi haldamisega ja usub, et hallatav WordPressi hostimine pole eriti väärt, kui nad saavad ise hakkama.

Kui teil pole seda tehnilist oskusteavet või kui teil pole lihtsalt aega WordPressi veebisaiti tõhusalt hooldada, võib hallatav WordPressi hostimisteenus hõlpsalt aidata teil hoolitseda kõigi tehniliste üksikasjade eest.

Olen juba WordPressiga harjunud ja saan enamiku seal olevate asjadega hakkama. Olen aastaid tegelenud veebidisaini / arendusega ja neil on tänapäeval väga harva probleeme. Kuid ma arvan, et neile, kes on WordPressiga uudsed ja kellel pole palju kogemusi hallatava WordPressi veebisaitide veebisaitidega, võiks olla kasulik. – Marina Barajeva

Õnnelik kus ma olen! Olen HostGatoriga spetsiaalses serveris. Naudin selle teenuse vabadust, mitmekülgsust ja kiirust. – Erik Emanuelli

Minul isiklikult on piisavalt tehnilisi oskusi, et ise kogu meie hostimist hallata. Ma ei ole ka WordPressi platvormi fänn, peamiselt nende kallihinnalise monetiseerimismudeli tõttu. – Aleksey Weyman

2. Veebisaidi liiklus

Oletame, et teil on WordPressi ajaveeb või veebisait ning see kasvab tohutult ja liiklus on suurenenud, on tõenäoline, et hallatava WordPress-hostingu kasutamine võib olla teie jaoks parem valik.

Üldiselt ei suuda tavalised jagatud hostimise plaanid tohutult liiklust juhtida, kuna teie serveriressursse jagatakse teistele kasutajatele. Seega, kui olete oma veebisaidi jaoks eraldanud kõik ressursid ära kasutanud, lõpetate aeglase laadimislehega ja peate uuele versioonile üle minema.

Hallatava WordPress-hostingu korral aitab teie käsutuses oleva serveriressursi hulk teil hakkama saada tohutu sissetuleva liikluse tasemega.

Siiski on oluline meeles pidada, et kui te ei saa pidevalt nii kõrget liikluse taset, maksate põhimõtteliselt lisatasu serveriressursside eest, mida te ei kavatse isegi kasutada.

Oluline on olla teadlik oma veebisaidi liiklusest ja tegevusest, et saaksite paremini aru, milliseid serveriressursse teie WordPressi veebisait vajab.

Ma arvan, et see sõltub liikluse tasemest. Ma kaaluksin kindlasti lisatasude maksmist, kui mu veebisait saab regulaarselt tihedat liiklust, mida jagatud hostimine ei toeta ja mida WordPress ei optimeeri selle haldamiseks. Ma usun, et mõne hea hostimisettevõtte jagatud hostimispaketid on enamiku ajaveebide jaoks piisavad ja hallatava WordPressi hostimise eest lisakulude maksmine pole nende jaoks tasuv. Isiklikult ma ei maksa enne, kui näen saidi liikluses regulaarset piilumist. – Harpreet Siddhu

Hallatud WordPressi hostipaketid on tavaliselt kallimad kui traditsioonilised jagatud hostimise pakkumised. Enne selle hostimisteenuse valimist võiksite kaaluda oma liikluse statistikat ja veebisaidi suurust. Enamasti piisab väiksema ajaveebi jaoks jagatud hostimisressurssidest. – Devesh Sharma

3. Mured hostiettevõttes

Oma uuringus loetlesime mitu muret, millest kasutajad saavad valida (ja nad saavad valida mitme variandi jaoks), kui tegemist on WordPressi veebisaidi murekohaga.

Siin on tulemused, mis algavad kõige suurematest muredest:

 1. 78,3% kasutajatest valis WordPressi veebisaitide jaoks suurimaks mureks tugiteenuse.
 2. 69,6% hääletas võrdselt, et turvalisuse ja kiiruse optimeerimine on suur probleem.
 3. 30,4% on mures oma WordPressi veebisaidi hooldamise pärast.
 4. Ülejäänud olid asjad, mis kasutajatele WordPressi saitide osas kõige vähem muret pakkusid või mille pärast nad üldse ei muretsenud, näiteks uuendamiskulud, SSL-i tugi, WHM ja cPaneli liides.

Siin on asi, kui jagate meie uuringus osalejatega paljusid muresid, aitab hallatava WordPress-hostimisega registreerumine leevendada paljusid neid muresid.

Alustuseks on hallatava WordPressiga võrreldes tavapäraste jagatud hostimiskavadega palju eeliseid, näiteks parem turvalisus, kiirus ja klienditugi.

Ma ei lähe kunagi tagasi tavapärase jagatud hostimise juurde. Alustuseks ei saaks iga tavaline jagatud host liiklusega hakkama. Ja see on uskumatult oluline.

Kuid isegi kui ma alustaksin saiti nullist, läheksin ikkagi hallatava WordPress-hostiga, sest ka kõik muu on palju parem. Eriti tugi.

Ma võõrustan näiteks BloggingWizard.com WPX Hostingiga. Enamikule tugipiletitest vastavad nad 10 minuti jooksul ja nende serverid on kiired.

Jagatud võõrustajatel on oma koht ja see on hea võimalus, kui teil on eelarve, kuid nad pole alati nii hea hinna kui need, mis nad välja paistavad. – Adam Connell

(Tavalisele jagatud hostimisele tagasi ei lülitu), kuna hallatud on parem minusuguse hõivatud blogija jaoks. – Ryan Biddulph

4. Veebisaidi kasvu ettevalmistamine

Tegur, mida peate WordPressi hostimisel arvestama, on see, kas saate oma veebisaidi kasvades ka oma hostimisplaane laiendada. Kui kasutate ühist hostimisplaani, siis olete enamasti serveriressurssidega ummikus ja väga vähe ruumi skaleeritavuse jaoks.

Hallatava WordPress-hostingu korral on teie veebisaidi parem mastaapsus võrreldes jagatud hostimisplaaniga.

Kui teil on WordPressi veebisait, kus on palju külastajaid, siis on tõenäoline, et soovite oma serveriressursse vastavalt vajadusele laiendada. Kindlasti soovitaksin minna hallatava WordPressi hostimise juurde, kui olete nõus natuke rohkem maksma.

Jah, ma kaaluksin hallatava WordPressi hostimise eest rohkem maksmist. Hallatud WordPressi hostimine on tavaliselt suure jõudlusega ja on WordPressiga töötamiseks täpsem. Teine oluline eelis on see, et kasvatamiseks on sageli parem mastabeeritavus kui jagatud hostimise korral. Haldatava WordPressi hostimise võrdlemisel tavalise jagatud hostimisega on rohkem eeliseid, näiteks turvalisus, kiirus ja parem tugi.

Siis saate esitada küsimuse, kas kõik vajavad hallatavat WordPressi hostimist? Minu vastus sellele on: Ei, kõik ei pea kasutama WordPressi hostimise haldamist?

Kui teil on hästi külastatud WordPressi veebisait, soovite rohkem mastaapsust ja olete nõus maksma natuke rohkem, siis soovitaksin hallatava WordPressi hostimist.

Kui olete algaja, algaja-blogija, siis võib-olla teil on väike ajaveeb? See töötab väga hästi jagatud hostingu pakkujaga, mis maksab paar dollarit kuus.

Kas kaaluksite hallatava WordPressi hostimise eest lisatasu maksmist? Jah, tahaksin! Hallatud WordPressi hostimine on kindlasti parem lahendus kui jagatud hostimine. – Peter Nilsson

5. WordPressi fookuses olevad funktsioonid

WordPressile keskendunud hostimisteenuse kasutamise üks eeliseid on see, et need sisaldavad tavaliselt funktsioone, mis toovad kasu teie WordPressi veebisaidi toimivusele. Allpool on mõned WordPressiga seotud funktsioonid, mida võite oodata hallatud WordPressi hostimisplaanilt.

WordPressi funktsioonid:

Võite oodata hallatava WordPress-plaani eest maksmist vahemikus 19,95 dollarit – 37,50 dollarit kuus, kuid lisaks ühistele funktsioonidele, näiteks tasuta SSL-ile, pakuvad need ka lisafunktsioone, näiteks tasuta pahavara skannimist ja eemaldamist, ettevõtte tasemel DDoS kaitse, ja tasuta CDN.

Üldiselt ei paku keskmine jagatud hostimise ettevõte neid teenuseid osana oma plaanidest. Selle asemel kasutate kõigi nende funktsioonide saamiseks pigem välist pakkujat või teenust (ja need kipuvad olema kallid!).

Absoluutselt mitte (lülitudes tagasi tavapärase jagatud hostimise juurde), pole mul aega sellega jamada ja toimivus on tavaliselt halvem. – Shane

Tõenäoliselt ei kaaluks ma tavalisele jagatud hostimisele (hallatud WordPressi hostimisest) naasmist, kui mul pole eelarve otsa. Jagatud hostimine sobib suurepäraselt väikeste ajaveebide jaoks, kus eelarve on peamine mure ja ressursid ei oma suurt tähtsust. Kuid kui teil on ettevõtte või professionaalne veebisait, annab hallatud hostingu saamine teile meelerahu, täieliku kontrolli oma ajaveebi üle ja rohkem ressursse.- Ammar Ali

(Tavapärase jagatud hostimise juurde mitte naasmist) Lihtsalt seetõttu, et hallatud WordPressi hostimine on turvalisem ja toimivusele paremini häälestatud kui tavaline jagatud hostimine. – Abhijit Rawool

Loe kuni Kas hallatav WordPressi hostimine on väärt lisahinda? peal Quora

Loe kuni Kas hallatav WordPressi hostimine on väärt lisahinda? peal Quora

Loe kuni Millised on WordPressi veebisaidi hostimise probleemid? peal Quora

Kokkuvõte

Hallatud WordPressi hostimine võib olla suurepärane arsenal, kuid ainult siis, kui teie veebisait seda nõuab. Kui vastate kõigile vajalikele nõuetele, on hallatava WordPressi hostimisplaani tasumine kindlasti lisakulusid väärt. Bill Acholla, Maddy Osman, Bridget M Willard, James Hunt, ja Marsha Kelly on nende veebisaitide omanike / blogijate hulgas, kes arvavad, et Haldaja WordPressi hostimine on lisakulusid väärt.

Kui aga alustate ja olete ikkagi väike ajaveeb või veebisait, siis ei pruugi olla mõtet sinna nii palju raha kulutada. Janice Wald, Bill Gassett, Adrian Jock, ja Ashley on osalejate hulgas, kes selle eest lisahinda ei maksa.

Alumine rida: kõik ei pea kasutama WordPressi hallatud hostimist, kuid kui te seda teete, on see kindlasti seda väärt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map