Vietnes krāsu shēmas, kuras varat izmantot savai WordPress vietnei

Jūs tikko esat pierakstījies WordPress, un jūs esat gatavs izveidot savu pirmo vietni. Problēma ir tā, ka jums nav ne jausmas, kā vēlaties, lai tā izskatās. Jūs nevarat vienkārši izvēlēties a tēma un pieturies pie tā – ir svarīgi izvēlēties perfektu krāsu shēmu.


Izklausās drausmīgi? Neuztraucieties. Esmu apkopojis dažus satriecošus vietņu krāsu shēmu piemērus, no kuriem jūs varat gūt iedvesmu. Mēs apspriedīsim arī to, kas jādara, lai jūsu vietnei izvēlētos perfektu paleti.

Kāpēc krāsu shēmas ir svarīgas?

Pirms iekļūšanas sarakstā apspriedīsim, kāpēc ir svarīgi izvēlēties savai vietnei pareizās krāsas.

Pirmkārt, atšķirīga krāsu shēma padara jūsu zīmolu neaizmirstamu.

Lielie korporāciju nosaukumi parasti izmanto logotipa krāsas savās vietnēs, reklāmās un citos zīmola veidošanas centienos. Piemēram, FedEx izmanto purpursarkanu un oranžu krāsu, bet PayPal izvēlas vairākas zilas nokrāsas. Konsekventi izmantojot šīs krāsas, sabiedrība šo noteikto krāsu shēmu saista ar zīmolu.

Laba krāsu shēma var patikt arī jūsu mērķauditorijai.

Saskaņā ar Scott Design aptauju, šķiet, ka divas iecienītākās krāsas ir zila un zaļa.

Katrs demogrāfiskā grupa ir sava krāsu izvēle. Viņu gaumi varēja ietekmēt viņu audzināšana, kultūra, sabiedrība un daudzi citi faktori.

Piemēram, krāsai var būt dažādas nozīmes dažādās kultūrās. Melns parasti nozīmē eleganci, bet dažās kultūrās tas pārstāv ciešanas.

Uzņēmumi ir izmantojuši krāsu efektus savām vajadzībām. Piemēram, bērni parasti pozitīvāk reaģē uz spilgtām krāsām. Tādējādi tāda vietne kā PBS bērni bērnu piesaistei izmanto spilgtu krāsu shēmu.

Visbeidzot, krāsas var izraisīt lielāku lietotāju iesaisti.

Nesen studēt atklāj, ka CTA pogām ar lielu kontrastu krāsām ir augsts reklāmguvumu līmenis. Tas nozīmē, ka pogai jābūt tādā krāsā, kas izceļas ar vietnes krāsu shēmu.

Tātad, kā redzat, ir svarīgi ņemt vērā katra vietnes elementa krāsas, pat ja tā ir tikai poga.

Kā izvēlēties pareizo krāsu shēmu savai vietnei

Vienkāršākais veids, kā izvēlēties labu krāsu shēmu, ir, izmantojot krāsu ģeneratorus. Šeit ir daži rīki, kurus varat izmantot:

 • Colorspire– priekšskatīt vietnes veidnes krāsas.
 • Palettons– redzēt, kā izskatīsies krāsu shēma dažādos izkārtojumos.
 • Coolors– ģenerējiet krāsu shēmas no izvēlētajiem attēliem.

Tomēr, ja vēlaties izveidot krāsu shēmu no jauna, rīkojieties šādi:

 1. Izvēlieties dominējošo krāsu. Šī ir krāsa, ar kuru vēlaties izcelties visvairāk. Visā jūsu vietnē ir ieteicams izmantot sava zīmola krāsu.
 2. Izvēlieties otrās krāsas. Šīs krāsas papildina vai nostiprina jūsu dominējošo krāsu.
 3. Nosakiet, kur novietot krāsas. Dažiem cilvēkiem patīk izmantot dominējošo krāsu uzsvērtām funkcijām, piemēram, pogām un saitēm. Citi to var izmantot lieliem vizuāliem elementiem, bet otrās krāsas – tekstiem. Izpētiet iespējas un atrodiet sev labāko.
 4. Izvēlieties fona krāsu. Parasti cilvēki izvēlas neitrālu toni, lai vietne būtu lasāma.

8 satriecošas vietnes krāsu shēmas

Tā kā 34% vietņu izmanto WordPress, es esmu rūpīgi izvēlējies 8 krāsu shēmu veidus, kurus varat izmantot kā iedvesmu savai WordPress vietnei:

1. Dzīva

Apmeklējiet vietni Climate Optimist

Spilgtas, spilgtas krāsas var būt lieliska izvēle vietnēm, kuras vēlas iestatīt možu un enerģisku toni.

Vietnes Climate Optimist vietne uzskatāmi parāda labu šādu krāsu izmantošanu. Kā klimata pārmaiņu organizācija viņi vēlas iedvesmot pozitivitāti un pārliecību, lai cilvēki iesaistītos viņu kampaņā. Tas ir ietverts to dzeltenā, rozā un zaļā krāsu shēmā.

2. izslēgts

Apmeklējiet Mosolu

Ja vēlaties, lai jūsu vietne izskatās eleganta, apsveriet iespēju izmantot izslēgtus signālus. Tās var nebūt tik pievilcīgas, bet pareizā krāsu kombinācija var šķist stilīga.

Šī itāļu vīna darītavas Mosole vietne ir vērsta uz šādu toni. Viņi deatsātē zemes krāsas, piemēram, brūnu un zaļu, un rada elegantu efektu, kas joprojām pārstāv viņu kā vīna darītavas zīmolu.

3. Gaisma

Apmeklējiet Bosumhus

Ja vēlaties, lai jūsu vietne izskatās aicinoša, es iesaku izmantot gaišākas nokrāsas. Tāpat kā ērtas mājas, patīkama vietne liek apmeklētājiem vēlēties vairāk laika pavadīt jūsu lapā.

Vietne Bosumhus, mājas celtnieku vietne, piedāvā izcilu šīs krāsu shēmas piemēru. Kamēr teksti ir tumši, citi elementi lielākoties ir gaiši brūnā un smilškrāsā ar zemes un zaļas krāsas norādēm šeit un tur. Vietne labi parāda arī to, kā attēli var attēlot jūsu krāsu paleti.

4. Tumšs

Apmeklējiet vietni Critical TechWorks

Pretstatā gaišajām krāsām tumšās nokrāsas parasti simbolizē noslēpumu. Turklāt to izmanto, lai pārstāvētu modernitāti un futūrismu.

Šajā piemērā Critical TechWorks izmanto tumšas krāsas, lai papildinātu savu identitāti kā nākamās paaudzes tehnoloģiju uzņēmums.

Vietne parāda arī to, kā jūs varat izmantot tumšas krāsas, vienlaikus arī valdzinot. Lai arī lielākā daļa krāsu ir dziļas, vietne izcelšanai izmanto arī neona zilu krāsu.

5. pastelis

Apmeklējiet Mont-Roucous

Pastels ir bijusi dizaina tendence pēdējos gados. Šīs krāsas ir mīkstas un izmazgātas, un to mērķis ir izskatīties nomierinošas.

Parasti to saista ar zīdaiņiem, jo ​​šīs krāsas bieži sastopamas bērnistabās. Tomēr daudzas vietnes izmanto šīs krāsas, lai pievilinātu arī jauniešus.

Mont-Roucous vietne ir lielisks pasteļtoņu izmantošanas piemērs. Tā kā viņu produkti ir paredzēti zīdaiņiem, viņi savam zīmolam izmanto mīkstu rozā un zilu krāsu.

6. Vienkrāsains

Apmeklējiet vietni Brightscout

Ja jūs nezināt, kā apvienot krāsas, mēģiniet izvēlēties vienu krāsu un padariet visu jūsu vietni vienkrāsas. Tas nozīmē, ka visā lapā izmantosit tikai dažādas vienas krāsas nokrāsas.

Brightscout parāda, kā vienā un tajā pašā lapā varat izmantot dažādas zaļas krāsas nokrāsas. Lai arī viss pārsvarā ir zaļš, gan gaišo, gan tumšo toņu izmantošana neļauj lapai izskatīties līdzenai.

7. Akcents

Apmeklējiet Frakton

Akcentu krāsas attiecas uz tām, kuras tiek izmantotas, lai uzsvērtu svarīgus elementus. Šīs krāsas tiek izmantotas taupīgi, un dažas tīmekļa vietnes kā akcenta krāsu izmanto savu zīmolu krāsu.

Piemēram, Frakton galvenokārt izmanto melnbaltu krāsu paleti ar dzeltenu krāsu parādīšanos šeit un tur. Melnbaltā shēma palīdz pievērst visu uzmanību dzeltenajiem toņiem, tāpēc pogām, uzsvērtiem tekstiem un galvenēm tiek izmantota akcenta krāsa.

8. Kontrastējošas krāsas

Apmeklējiet Turner piensaimniecību

Dažām vietnēm patīk izmantot divas kontrastējošas krāsas, lai radītu pārsteidzošu vizuālo efektu. Šīs krāsas parasti atrodas krāsu diska pretējos galos.

Turner Dairy izmanto sarkano un zilo, lai salīdzinātu piena produktus ar precēm, kas nav piena produkti. Viņi saglabā šo kontrastu visā savā tīmekļa vietnē. Pogas un virsraksti lielākoties ir sarkanā krāsā, bet vizuālie elementi – zilā krāsā. Viņi lasāmībai izmanto arī baltu fonu.

Iesaiņošana

Pareiza krāsu shēmas izvēle nav tikai skaistu krāsu apvienošana. Tas nozīmē izvēlēties tādu, kas ir piemērots jūsu zīmolam, mērķauditorijai un lietotāju piesaistei.

Ja vēlaties, lai labas paletes atrašanā nebūtu problēmu, izmantojiet krāsu ģeneratorus. Izlemiet tos, kas būtu jūsu dominējošā, sekundārā un fona krāsas. Jums arī jādomā par to, kā katra krāsa būtu jānovieto jūsu vietnē.

Lai gan es esmu uzskaitījis tikai 8 krāsu shēmas, ir bezgalīgas krāsu kombinācijas, kuras varat izmēģināt savā WordPress vietnē. Tāpēc nebaidieties eksperimentēt un lai jums veicas.

Saimons Dvaits Kellers ir digitālā mārketinga uzņēmējs, kas vēlas radīt radošu un saistošu saturu jūsu vietnes trafiku. Pēc trīs gadu smaga brīvmākslinieka darba, viņš nolēma pārcelt savus pakalpojumus uz nākamo līmeni. Viņš līdzdibināja digitālā mārketinga uzņēmumu PRable. Galu galā Saimons uzskatīja, ka, lai sasniegtu vairāk, viņam jāuzsāk savs uzņēmums – SDK Marketing. Ar savu mazo, lai arī profesionālo komandu, viņš ir gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus, palielināt jūsu satiksmi un gūt lielākus ieņēmumus. Papildus viņa aizraujošajai aizraušanās ar SEO, viņš interesējas arī par hokeju un ceļošanu. Sazinieties ar Saimonu LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map