Viedas vietņu optimizācijas metodes, lai uzlabotu organisko satiksmi

Šo rakstu ir rakstījis Brendons Graves.


Ikviens, kas nodarbojas ar uzņēmējdarbību tīmeklī, vēlas palielināt datplūsmu uz savu vietni / emuāru. Tas viņiem sniedz biznesa iespējas. Mēdz teikt, ka “nav satiksmes, nav biznesa”. Lielisku produktu un pakalpojumu ieguvums nav tas, ja neiegūstat trafiku uz savu vietni.

piedāvātais attēls

Bioloģiskā trafiks, iespējams, ir labākais veids, kā padarīt jūsu vietni labāku pasaules vadošajās meklētājprogrammās. Patiesībā meklētājprogrammas nodrošina neapmaksātu trafiku. Tomēr organiskas datplūsmas novirzīšana uz vietnēm / emuāriem nav bērna spēle. Tam nepieciešama liela pacietība, centība un aktīva viedo SEO triku ieviešana. Ja jūs meklējat efektīvus veidus un stratēģijas, kā uzlabot dabisko datplūsmu uz jūsu vietni, vienkārši izpildiet šādus padomus:

1. Padariet savu vietni atbilstošāku un izmantojamāku

Kad apmeklētāji tīmeklī meklē informāciju, produktus, pakalpojumus utt., Meklētājprogrammas meklē vietnes vai Web lapas, kas ir atjauninātas, drošas, atbilstošas ​​un vairāk izmantojamas apmeklētājiem. Tas viņiem palīdz iegūt pozitīvu pieredzi un viegli un ātri atrast vajadzīgo lietu. Ja jūsu vietnē ir novecojusi informācija vai tajā ir problēmas ar lietojamību, meklētājprogrammas to neņem vērā, parādot rezultātus, salīdzinot ar apmeklētāju ievadītajiem meklēšanas noteikumiem.

Tāpēc, pirmkārt, jums ir jāpārskata sava vietne, lai tā būtu profesionāla, pievilcīga un piemērota mērķauditorijai. Šajā sakarā varat veikt šādas darbības:

 • Pārliecinieties, ka jūsu vietne ir mūsdienīga un profesionāla. Izmantojiet jaunāko programmatūru, pretvīrusu, augstas kvalitātes serveri, ugunsmūri utt., Lai to pareizi darbinātu un uzturētu tiešraidē 24 * 7.
 • Pārliecinieties, ka jūsu vietnei nav UI / UX problēmu,
 • Savietojams ar visām mūsdienu tīmekļa pārlūkprogrammām,
 • Pārliecinieties, ka jūsu vietne reaģē uz visām mobilajām ierīcēm un
 • Pārliecinieties, ka vietne tiek ielādēta ātrāk.

2. Koncentrējieties uz vietnes SEO

Bieža Google algoritma atjaunināšana ir palielinājuši vietnes SEO nozīmi. Ja šeit neizdodas, jūsu vietnes SEO vērtējums agrāk vai vēlāk samazināsies. Ir vairāki veidi, kā jūs varat veikt uzlabojumus vietējā SEO vingrinājumā un sagaidīt, ka jūsu vietnē ienāks vairāk dabiskās trafikas. Atklājiet piemērotus atslēgvārdus savā nišā. Ja iespējams, izmantojiet garās astes atslēgvārdus, lai aptvertu arvien vairāk un vairāk tematu, kas saistīti ar jūsu biznesu. Izveidojiet SEO optimizētu, jēgpilnu, atbilstošu un bez kļūdām balstītu saturu. Regulāri augšupielādējiet tos savā vietnē / emuārā un pareizi optimizējiet, izmantojot jaunākos SEO trikus. Meklētājprogrammas vienmēr meklē tikko augšupielādētu saturu, lai apmeklētājiem parādītu visautentiskākos rezultātus.

Ja jūs veidojat savu vietni, izmantojot populārus vietņu veidotājus, piemēram, Weebly, viņiem ir visi elementi, kas ir gatavi darīt uz vietas SEO.

Piezīme: Šis ir iesācēja ceļvedis SEO, ja vēlaties uzzināt vairāk.

3. Novērsiet visas sagrautās saites

likvidēt-visu salauzto-linksa

Ar pastāvīgu jauna satura pieplūdumu tīmekļa vietnes katru dienu kļūst arvien lielākas. Tātad indivīdiem kļūst ļoti grūti uzturēt šādas vietnes. Pēc dažām dienām / nedēļām / mēnešiem vietnes saturs var tikt noņemts vai novecojis, kas var izraisīt pārtrauktas saites. Šīs sagrautās saites manuāli atrast un labot ir ārkārtīgi grūts uzdevums.

Faktiski pārtraukta saite ir neeksistējošs tīmekļa resurss, ko sauc arī par mirušu saiti. Kad kāds mēģina piekļūt šādām neeksistējošām Web lapām, serveris parāda HTTP kodu 404. Pārāk daudz šķelto saišu pieejamības jūsu vietnē var mazināt tās kvalitāti, nepatīkami meklētājprogrammas un apmeklētājus un izraisīt strauju vietņu trafika samazināšanos. Tādēļ, izmantojot tiešsaistes, jums jāpārbauda un jālikvidē šķelto saites savā vietnē resursi un rīki.

4. Emuārs regulāri

Google piešķir lielu nozīmi visām tām vietnēm, kuras regulāri tiek atjauninātas ar svaigu un unikālu saturu. Emuārs ir vienkāršs veids, kā atjaunināt un atjaunināt jūsu vietni. Tātad, vienkārši pievienojiet savai vietnei korporatīvo emuāru un sāciet to regulāri atjaunināt, izmantojot svaigu saturu.

Uz sākt emuāru nav grūti, kā šķiet, jums ir jābūt stratēģijai un neatlaidībai. Ja tā notiek, meklētājprogrammu roboti regulāri apmeklēs jūsu vietni, indeksiem pievienos nesen pievienotās lapas, un jūs lēnām palielināsit dabisko datplūsmu uz jūsu vietni.

5. Meklējiet viesu emuāru veidošanas iespējas savā nišā

Viesu emuāru veidošana ir vēl viena svarīga loma, kas jums aktīvi jāpilda, lai gūtu daudz labumu. Šajā procesā persona nosūta unikālu saturu blogeriem (saskaņā ar savu nišu) publicēšanai. Ja emuāra īpašnieki publicē viņa ziņas, tas palīdz abām pusēm. Emuāru īpašnieki saņem kvalitatīvu saturu bez maksas un var to izmantot, lai uzlabotu savu biznesu tīmeklī un iegūtu vairāk ieņēmumu. No otras puses, līdzdalībnieki paplašina savu piekļuvi lielai mērķauditorijas daļai un iegūst biznesa iespējas miljonu dolāru vērtībā..

6. Jābūt noteiktai iekšējās sasaistes stratēģijai

Svarīgas SEO prakses iekšēja sasaiste, kurā digitālā mārketinga speciālisti navigācijas nolūkos saista vienu lapu ar citu tajā pašā domēnā. Tas viņiem palīdz iegūt augstāku reputāciju dažādu meklētājprogrammu un apmeklētāju acīs, uzlabo tīmekļa lapu pārmeklēšanu un indeksēšanu, samazina vietnes atlēcienu līmeni un ievērojami palielina klikšķu skaitu vietnē. Tātad pieņemiet iekšējo sasaisti kā daļu no sava SEO centieni un izbaudi tās priekšrocības.

7. Esiet aktīvs svarīgās sociālo mediju vietnēs

būt aktīviem-svarīgos-sociālajos medijos-vietnēs

Vienmēr paturiet prātā, ka Google uzskata sociālo mediju reputāciju par tīmekļa klasifikāciju. Vietne ar pienācīgu klātbūtni dažādos sociālo mediju kanālos dod priekšroku Google un tiek parādīta tās rezultātos. Tātad jums ir jāreklamē sava vietne vai tās lapas visos nozīmīgajos sociālo mediju kanālos. Vienkārši pievienojiet arvien vairāk cilvēku savas vietnes sociālo mediju lapām un izdaliet saturu starp tām. Mudiniet viņus maksimāli dalīties ar jūsu saturu. Tas viss palīdzēs jums iegūt vairāk dabiskas datplūsmas uz jūsu vietni.

8. Aktīvi komunicējiet ar savu auditoriju

Ja jūs aktīvi sazināties ar mērķauditoriju, tas palīdzēs jums uzzināt, ko auditorija domā, jūtas un cīnās, iesaistoties jūsu zīmolā. Atkarībā no produkcijas jūs varat veikt nepieciešamās izmaiņas un pamudināt cilvēkus ilgstoši iesaistīties jūsu zīmolā. Lai sazinātos ar mērķauditoriju, varat izmantot dažādas sistēmas, piemēram, E-pasta mārketings, Lūgums sniegt atsauksmes, komentāru sistēmas, forumi, RSS plūsmas, vietnes uz jautājumiem un atbildēm utt.

9. Stingri analizējiet savus SEO vingrinājumus

Nav svarīgi, cik labi jūs veicat SEO darbības, lai palielinātu datplūsmu uz jūsu vietni, vienmēr paliek dažas uzlabošanas un labošanas jomas. Tādēļ jums regulāri jāseko sava SEO uzdevuma veikšanai un jāizpēta turpmākas uzlabošanas jomas. Vienkārši dariet to visu, lai nodrošinātu, ka katru dienu uz jūsu vietni saņemat diezgan lielu dabiskās datplūsmas daudzumu.

Secinājums

Pastāvīga organiskās trafika plūsma uz jūsu vietni ir būtiska, ja vēlaties gūt pietiekamus ieņēmumus un pārcelt savu tīmekļa biznesu uz nākamo līmeni. Šie ir daži noderīgi padomi, kā palielināt dabisko datplūsmu uz vietnēm / emuāriem. Vienkārši ieviesiet tos un gūstiet no tiem labumus nākotnē.

Brendons Gravess ir produktīvs digitālā mārketinga un WordPress eksperts, kas sadarbojas ar HireWPGeeks. Viņš turpina rakstīt par jaunākajiem tīmekļa dizaina un WordPress attīstības pakalpojumiem, piemēram psd uz WordPress konvertēšana, HTML uz WordPress konvertēšanu utt. Sekojiet viņam Google Plus lai iegūtu tūlītējus atjauninājumus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map