Veiksmīgu emuāru veidošanas paradumu veidošana

Vienīgais vissvarīgākais iemesls, kāpēc cilvēki atkal un atkal apmeklē jūsu emuāru, ir jūsu saturs.


Cilvēki neierodas, lai apskatītu jūsu sludinājumus; viņi nāk lasīt jūsu ziņas. Tāpēc jūsu rakstīšana ir vissvarīgākā jūsu emuāra lieta. Jūsu galvenajai prioritātei vajadzētu būt laikam, kas pavadīts, rakstot augstas kvalitātes un saistošus ierakstus. Lūk, kā konsekventi rakstīt kickass ziņas savā emuārā.

Rakstīšanas paradumi

Fokuss

palikt uzmanības centrā

Esiet prom no uzmanības novēršanas.

Izslēdziet šo televizoru, izslēdziet e-pasta paziņojumus, izrakstieties no sava sociālā multivides un pārslēdziet tālruni klusuma režīmā.

Centieties izveidot labvēlīgu zonu, kur jūs varat rakstīt mierā un bez traucējumiem. Ļaujiet savai ģimenei vai istabas biedram zināt, ka jūs šeit netraucējat. Dažos gadījumos palīdz rakstīt katru dienu vienā un tajā pašā laikā. Kad jums ir vislabākais radošais? Daži cilvēki agrā rītā var vislabāk veikt rakstīšanu īsā laikā. Dažiem tas ir vēlu vakarā. Atrodiet labāko laiku, nedaudz eksperimentējot.

Katru dienu kaut ko lasiet un rakstiet

Labākais veids ir prakse uzlabot savas tekstu rakstīšanas prasmes. Katru dienu rakstiet kaut ko.

Tas varētu būt emuāra ieraksts, garš e-pasts, puse grāmatas nodaļas vai noteikts vārdu skaits – mērķis ir jūsu lēmums. Svarīgi ir tas, lai jūs to ievērotu. Katru dienu kaut ko lasīt ir vēl viens svarīgs veids, kā uzlabot savas tekstu rakstīšanas prasmes, kas ir tikai ikdienas rakstīšanas prakse. Tam, ko jūs lasāt, nav nozīmes, ja vien tā ir tāda kvalitāte, kādu vēlaties līdzināties.

Pierakstīt

Dažreiz idejas rodas nepareizā laikā vai tad, kad neatrodaties pie sava galda. Vai jums kādreiz ir bijusi lieliska ideja un plānojat to uzrakstīt vēlāk, bet tad aizmirstat, kāda bija šī ideja? Nākamreiz, kad rodas ideja, pierakstiet to piezīmjdatorā (tādā, kur jums ir nepieciešams zīmulis, lai uz tā rakstītu!) Vai mobilajā tālrunī..

Personīgi es izmantoju Evernote, lai saglabātu, kārtotu un piekļūtu savām lasīšanas piezīmēm un idejām.

Ja neesat izmēģinājis rīku, ej apskaties. Momentuzņēmums labajā pusē parāda manas piezīmes Evernote.

Pētījumi

Vislabāk jūs rakstāt, kad zināt, ko rakstāt.

Tāpēc izpētiet savu tēmu pirms sākat rakstīt. Izmantojiet prāta kartes un sarakstus, lai pierakstītu idejas, lai jums būtu viss savās vietās, pirms sākat rakstīt. Šeit ir daži rīki, kas palīdzēs jums uzzināt, kas notiek jūsu nišā, un padarīt rakstīšanu ātrāku, kad pienāk laiks.

Google brīdinājums

Google brīdinājums ir rīks, kuru nav nepieciešams ieviest. Jūs iestatījāt brīdinājumu par meklēšanas vienumu, Google jums nosūtīs e-pastu (katru dienu, nedēļu vai mēnesi) par jaunu, būtisku saturu, kas pievienots meklētājprogrammas rādītājā. Tas ir ērts rīks, ja vēlaties sekot līdzi jaunākajām tendencēm un konkurentu gaitām.

Google tendences

Google tendences ir lielisks rīks, kad nepieciešams izmantot pareizos vārdus vai lokalizēt valodu savā emuāra ziņojumā.

Piemēram, termins “sīkdatņu likums” biežāk tiek izmantots, lai atsauktos uz jauno likumu, kas Apvienotajā Karalistē stājās spēkā 2011. gadā, nevis “sīkdatņu noteikumi” vai “privātuma likums”. Tāpēc, kad jūs blogojaties par šo incidentu, vislabāk ir izmantot frāzi “sīkfailu likums”, lai rezonētu ar jūsu sekotājiem.

Buzz Sumo

Izstrādājuši Henlijs Vings, Džeimss Blekvels un komanda; Buzz Sumo (iespējams) ir labāks rīks nekā Google Trend, kad jums ir nepieciešams padziļināt savu nišu.

Tikai ar vienkāršu meklēšanu vietnē Buzz Sumo, jūs saņemsit atbildes uz:

 • Tas, ko cilvēki visvairāk dalās jūsu nišā
 • Kādas tēmas, virsraksti un satura formāti darbojas vislabāk?
 • Ko raksta un dalās jūsu konkurenti
 • Kura platforma ir labākā vieta sava satura reklamēšanai?

Ātrā meklēšana vietnē Buzz Sumo atgriež dažus no populārākajiem rakstiem, kas saistīti ar emuāriem saistībā ar rakstīšanu.Ātrā meklēšana vietnē Buzz Sumo atgriež dažus no populārākajiem rakstiem, kas saistīti ar emuāriem saistībā ar rakstīšanu.

Twitter meklēšana + Tweetdeck

Pievienojiet atbilstošās Twitter meklēšanas sleju savā Čivināt klājs. Izmantojot šo kombināciju, jūs varat būt modrs par tendencēm jūsu nišā. Piemēram (skat. Attēlu), šeit aprakstīts, kā es izveidoju savu pakotni, lai sekotu līdzi tvītiem, kas attiecas uz emuāru veidošanas tēmām.

tweetdeck

Inky Bee

Inky Bee palīdz atrast citus ietekmētājus jūsu nozarē, lai jūs varētu mācīties un sazināties ar viņiem. Vietne darbojas vairākos veidos, lai palīdzētu atrast citus jūsu nišā. Pievienojiet informāciju par saviem emuāriem, atslēgvārdiem, kas norāda uz jūsu nozari, un pievienojiet citus emuārus, kuri, jūsuprāt, varētu interesēt. Mans draugs Ādams no emuāru veidošanas vedņa uzrakstīja plašu ceļvedi kā ātri atrast tirgus ietekmētājus, izmantojot Inky Bee – ejiet to pārbaudīt.

Rakstīšanas rīki

Apkārt ir daudz produktivitātes rīku, kas palīdz emuāru veidotājiem organizēties un efektīvi rakstīt. Aizmirstiet par izdomātajiem, kuru veikšana prasa stundas, lai tikai iemācītos lietot. Vislabāk ir izvēlēties tādu, ar kuru jums ir visērtāk strādāt (un vēlams bez maksas!).

Daži WHSR emuāru autores Džinas Badalati ieteikumi:

 • Raksti vai mirsti kas rada sekas, pārtraucot rakstīt;
 • OmniWriter, kas novērš uzmanības novēršanu, kamēr jūs rakstāt; un
 • Brīvība, kas faktiski bloķē laiku tērējošas vietnes rakstot.

Vairāk praktizējamu rakstīšanas padomu & Vadīt

Par emuāru rakstīšanu nebūtu tik daudz rakstu, ja tas būtu temats, kuru es varētu pilnībā aptvert dažās rindkopās.

Heck, tur ir pat vietne, kas paredzēta tikai šim nolūkam.

Lai uzzinātu vairāk, es iesaku izpētīt šos noderīgos ceļvežus un emuāru veidotāju un profesionālo rakstnieku sniegtos norādījumus.

 • Kā regulāri rakstīt lielisku emuāra ziņu
  Sešu soļu rīcības plāns, kuru es uzrakstīju 2013. gadā. Ja vēlaties konsekventi rakstīt kvalitāti, jums ir jādara vairāk nekā smagi jāstrādā. Veiciet šīs 6 darbības, un es apliecinu, ka jums būs neierobežoti nosaukumi, ko rakstīt savam emuāram.
 • Kā uzrakstīt 3000 vārdus dienā, ceļojot pa pasauli
  Kevin Muldoon, BloggingTips.com dibinātājs un bijušais īpašnieks, pabeidza grāmatu un pastāvīgi ierakstīja vairāk nekā 3000 vārdu savos emuāros, apceļojot Dienvidameriku, Āziju un Austrāliju. Viņš tiešsaistē ir izveidojis daudz vērtīgu aktīvu un dažus gadus atpakaļ pārdeva divas savas vietnes 6 skaitļiem. Vai vēlaties uzzināt viņa efektīvas rakstīšanas noslēpumus? Šeit ir ieraksts (kuru ir uzrakstījis pats Kevins), kas jālasa.
 • 10 veidi, kā pārvarēt rakstnieku bloķēšanu emuāru veidošanā
  Ko darīt, kad blogošanas rakstīšanas daļa kļūst neglīta? Kā pārvarēt rakstnieka bloķēšanu blogošanā? Kas patiesībā ir rakstnieka bloks? Šeit ir Lori Soard padomi, kā rīkoties ar šo lietu.
 • Kā vadīt vairākus emuārus, nopelnīt 6 skaitļus un strādāt mazāk nekā 40 stundas nedēļā
  Šis ir vecs, bet ārkārtīgi noderīgs finanšu emuāru autora Maika Makneila raksts. Maiks sniedza padomus, kā organizēt idejas un rakstīt kvalitatīvu emuāru; vairāku emuāru pārvaldīšana; Efektivitātes nodrošināšanai daļu emuāru veidošanas darbu piešķir ārpakalpojumiem.
 • Kā es gāju no 2000 vārdu rakstīšanas dienā līdz 10 000
  Grāmatas autore Rasela Baha dalījās savā stāstā par to, kā viņa zinātniski uzlaboja rakstīšanas efektivitāti (un kvalitāti). Lieliski lasāms, ja nopietni domājat uzlabot savas rakstības.

Džerija Lova raksts; sākotnēji parādījās WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map