Upwork vs Fiverr: kurai platformai ir vislabākais talants?

Šodien, 36% no ASV darbaspēka sastāv no ārštata darbiniekiem.


Šie elastīgie darbinieki katru gadu ekonomikā iegulda apmēram USD 1,4 triljonus, kas ir lieliska iespēja jaunajai darba pasaulei.

Lai gan daudzi darba devēji pēta attālinātu darbinieku priekšrocības, daudzi nezina, kur meklēt, kad meklē pareizo talantu. Šajā vidē nedarbosies sludinājuma ievietošana vietējā laikrakstā.

Ir izveidotas tādas brīvmākslinieku kopienas kā Upwork un Fiverr, kas atbalsta ārštata darbaspēku. Šīs vietnes ir mezgli, kur var atrast ārštata darbiniekus ar specifiskām nepieciešamajām prasmēm, piešķirt projektus un pat izsekot izvēlētā darbuzņēmēja darbam..

Kā darbojas Fiverr?

Fiverr ir ārštata kopiena, kas paredzēta darba devējiem, kuriem ir ātri un lēti projekti, kuriem nepieciešama palīdzība. Šī vietne ir fantastiska, lai atrastu grupas darbiniekus par jums piemērotu cenu.

Kā darbojas Upwork?

Upwork ir ērti lietojama vietne, kas piedāvā talantus no jebkuras izcelsmes ārštata darbiniekiem. Vietnē ir reģistrēti vairāk nekā 10 miljoni cilvēku, kuri ir gatavi strādāt.

Abas vietnes sniedz uzņēmumiem iespēju sazināties ar darbiniekiem dažādās prasmju kategorijās. Tomēr tas, kā darbojas šīs divas platformas, ir ļoti atšķirīgs.

Tātad, kuru jums vajadzētu izvēlēties?

Upwork vs Fiverr: Kurai platformai ir vislabākais talants? #freelancing #outsourcing #upwork #fiverr pastāsti draugam

Upwork vs Fiverr: kuru izvēlēties??

Lai arī gan Upwork, gan Fiverr ir ievērojama klātbūtne ārštata pasaulē, tie nesniedz vienādu pieredzi.

Apskatīsim tālāk to, ko jūs varat sagaidīt no katra.

1. Upwork vs Fiverr: cenu noteikšana

Neatkarīgi no tā, ko pieņemat darbā, budžets vienmēr būs svarīgs apsvērums.

Gan Upwork, gan Fiverr nopelna naudu, atņemot maksu no maksājumiem, kurus viņi apstrādā savās sistēmās. Tomēr tas, kā viņi nosaka cenas, var atšķirties.

Demonstrācija - SEO meklēšana vietnē Upwork.comSEO meklēšana vietnē Upwork.com

Upwork projektā ārštata darbinieki nosaka cenu un cenu atkarībā no projekta vai stundas atkarībā no viņu vēlmēm.

Upwork komanda nopelna naudu, iekasējot maksu par katru pabeigto projektu. Tie iekļauj izdevumus cenā, kuru jūsu brīvmākslinieks citē jums, tāpēc viņu sniegtā cena varētu būt augstāka, lai pielāgotos maksai..

Piemēram, ja brīvmākslinieks citē projektam USD 500, 20% no tā var aiziet Upwork, kas nozīmē, ka profesionālis nopelna tikai USD 400. Upwork iekasē arī 2,75% no jūsu maksājuma kā apstrādes maksa.

Demonstrācija: Grafiskā dizainera meklēšana FiverrGrafisko dizaineru meklēšana vietnē Fiverr

Fiverram ir arī maksa par abām pusēm. Pircējam būs jāmaksā avansā par koncertu, kuru viņš vēlas iegādāties. Maksa ir 2 USD par koncertiem līdz 40 USD un 5% par visu iepriekš minēto. Pārdevējs (brīvmākslinieks) iegūs 80% no saviem ienākumiem, jo ​​a 20% komisija dodas uz Fiverru.

2. Darba plūsmas salīdzinājums: kā viņi strādā?

Starp Fiverr un Upwork atšķiras ne tikai cenas.

Šīs platformas arī diezgan atšķirīgi ietekmē to, kā tās pārvalda darbu.

Piemēram, Upwork ārštata darbinieki piedāvā pakalpojumus, kas saistīti ar noteiktu prasmju kopumu. Fiverr ļauj cilvēkiem vienlaikus sniegt plašu dažādu pakalpojumu klāstu.

Onwork projektā ārštata darbinieki piedāvā piedāvājumus noteiktiem projektiem, nosūtot unikālas programmas un motivācijas vēstules klientiem, kad viņi ievieto pieejamu darbu. Fiverr klienti iegādājas noteiktus pakalpojumus, kurus brīvmākslinieks jau ir definējis.

Tā vietā, lai ievietotu darbu un saņemtu pieteikumu Fiverr, jūs šķirojat potenciālo talantu datu bāzē, meklējot kaut ko, kas piemērots jūsu vajadzībām.

Viena no iespaidīgajām Upwork iezīmēm ir tā, ka tā nāk ar platformā iebūvētu datu zinātni. Tas nozīmē, ka platforma var noteikt labākos ārštata darbiniekus atbilstoši jūsu vajadzībām, pamatojoties uz algoritmisku atbilstību.

Tas var ietaupīt daudz laika, meklējot īsto personu tūkstošiem ārštata darbinieku. Protams – jums nav obligāti jāizmanto ārpakalpojumu sniedzējs, ko iesaka Upwork, taču šī iespēja ir pieejama.

3. Ārštata darba kvalitāte

Kritiskākais aspekts, izvēloties pareizo brīvmākslinieku, ir pārliecināšanās, ka iegūsit pelnītā darba kvalitāti.

Gan Fiverr, gan Upwork tirgus laukumi piedāvā kvalificētu speciālistu klāstu. Tomēr ir daudz atšķirību, kā jūs atrodat un klasificējat potenciālos darbiniekus.

Piemēram, vietnē Upwork varat meklēt nepieciešamās prasmes, noklikšķinot uz noteiktas nišas un pārlūkojot cilvēkus, kuru profilā ir individuāli talanti:

Detalizēta ārštata darbinieku iedalīšana kategorijās Upwork.

Noklikšķinot uz uzskaitītās prasmes, jūs nonāksit citā lapā, kur redzēsit ārštata darbiniekus, kas pieder šai kategorijai. Jūsu atrastie profili piedāvās daudz informācijas par personas stundas likmi, laiku, ko viņš pavadījis darba laikā, un daudz ko citu.

Fiverr arī ļauj meklēt talantu, meklēšanas joslā ierakstot atslēgvārdu.

Fiverrs talantu meklēšanā izmanto tiešāku stilu.Fiverrs talantu meklēšanā izmanto tiešāku stilu.

Viena fantastiska Fiverr lieta ir tas, cik daudz informācijas jūs iegūstat, noklikšķinot uz brīvmākslinieka sniegtu pakalpojumu. Jūs varat piekļūt detalizētiem dažādu cilvēku piedāvāto paku salīdzinājumiem, kas atvieglo izlemšanu, kuru īrēt.

4. Vērtēšanas sistēmas

Pareiza darba kvalitātes atrašana nozīmē ne tikai to, ka jāizvēlas vairāki cilvēki.

Naudas izmešana cilvēkiem, kurus jūs vēl neesat saticis, var būt satraucoša iespēja. Tāpēc gan Upwork, gan Fiverr piedāvā vērtēšanas sistēmas, lai palīdzētu jums gūt ieskatu no darba devējiem, kuri bija jums priekšā.

Zvaigžņu vērtējums blakus katram brīvmāksliniekam, kā arī iespēja pārbaudīt atsauksmes no citiem projektiem var sniegt jums fantastisku mieru.

Lai aizsargātu jūsu darba kvalitāti, ir svarīgi izvairīties no brīvmāksliniekiem, kuriem zem jostas ir daudz pabeigtu darbu, bet nav atsauksmes. Tas varētu būt pazīme, ka viņi atbrīvojas no negatīvām atsauksmēm.

5. Iepriekšējas pārbaudes pakalpojumi

Papildus vērtējumiem un atsauksmēm Upwork iet vēl vienu soli tālāk, lai nodrošinātu jums augstāku darba kvalitāti. Šī vietne ir ļoti gara, lai pārliecinātos, ka zināt, ko jūs iegūstat no talantiem, kurus nolīgāt:

 • Brīvmākslinieku identitāšu pārbaude drošības un atbilstības nolūkos
 • Video un tērzēšanas konferenču funkciju nodrošināšana intervijām
 • Tiek parādīti brīvmākslinieku rādītāji, veiksmes stāsti un atsauksmes par paveiktajiem darbiem
 • Tiešsaistes prasmju pārbaudes nodrošināšana: varat meklēt cilvēkus, kuri ir nokārtojuši testus tādās lietās kā UX un HTML prasmes.

Ir arī iespēja ieguldīt Upwork Pro pakalpojumā, ja vēlaties, lai darbā pieņemšanas speciālists jūsu vārdā atrastu īsto brīvmākslinieku. Viss, kas jums jādara, ir sniegt sīku informāciju par jūsu projektu, un Upwork pārbaudīs un izvēlēsies jums piemērotākos cilvēkus.

Tas, ka iegūstat pareizo talantu Fiverr, ne vienmēr ir tik vienkārši. Ikviens var pārdot pakalpojumu Fiverr, izņemot Fiver “Pros”. Jūs varat atstāt anonīmu atgriezenisko saiti par šo pašnodarbināto, taču nav prasmju pārbaudes vai pārbaudes iespēju, lai pārliecinātos, ka netērējat savu laiku.

6. Darba uzraudzība un strīdu izšķiršana

Vēl viena svarīga iezīme, kas jāmeklē brīvmākslinieka darba kvalitātes platformā, ir uzraudzības rīki.

Upwork ļauj organizēt visu jūsu projektu, izmantojot tā platformu, ar saziņu starp jums un jūsu brīvmākslinieku. Varat piešķirt uzdevuma atskaites punktus un pārliecinieties, ka maksājums tiek nosūtīts, kad darbs ir pabeigts.

Upwork arī izceļas ar pārsteidzošu strīdu izšķiršanas centru, kuru varat izmantot problēmu risināšanai, ja pamanāt kādas problēmas ar savu pabeigto projektu. Jūsu lietai piešķirs starpnieku, kurš atmaksās jums naudu, ja viņi konstatēs, ka jūsu sūdzības ir pamatotas.

Fiverr nav tādas pašas darba pārvaldības sistēmas. Kamēr pārdevējs atbildīs jūsu iegādātā pakalpojuma nosacījumiem, viss darbosies nevainojami.

Tomēr, ja vēlaties pārbaudīt sava projekta statusu, vienmēr varat sazināties ar pārdevēju ar ātru ziņojumu.

Strīdu izšķiršanai Fiverr arī nepiedāvā starpnieku jūsu strīda izšķiršanai. Jūs varat apmeklēt izšķirtspējas centru, lai pagarinātu projekta piegādes laiku vai pieprasītu atjauninājumu pasūtījumam. Tomēr ir daudz grūtāk atrisināt problēmu, ja Fiverr kaut kas noiet greizi.

Īres ceļvedis: Ārštata darbaspēka veidošana

Pēc Medija domām, ārštata darbinieki līdz 2027. gadam veidos lielāko daļu ASV darbaspēka.

Tagad ir laiks strādāt pie jūsu darbā pieņemšanas stratēģijas, ja vēlaties pārliecināties, vai iegūstat pareizo talantu.

Kaut arī ārštata darbinieki var piedāvāt daudz priekšrocību, kas izpaužas kā labāka produktivitāte, zemākas pieskaitāmās izmaksas un lielāka pieeja talantiem, tas var būt izaicinājums atrast īstos cilvēkus.

Ja jūs nenodarbināt kādu, kas ir piemērots jūsu konkrētajam projektam, jūs vienkārši tērējat laiku un naudu.

Tātad, kā jūs varat palielināt savas veiksmes iespējas?

1. Definējiet to, ko meklējat

Pirmais, kas jums jāzina, ir tas, kas jums nepieciešams no jauna ārštata.

Tas nenozīmē tikai to prasmju uzskaitīšanu, kurām būs izšķiroša nozīme projekta pabeigšanā. Jums arī jānosaka, kurš darbinieks vislabāk darbosies kā jūsu komandas sastāvdaļa – pat ja viņš tikai ar jums mijiedarbosies ierobežotu laiku.

Pārbaudot brīvmākslinieka profilu darbā pieņemšanas vietnē, piemēram, Upwork vai Fiverr, jūs iegūsit ieskatu viņu personībā un darba ētikā. Tas palīdzēs nodrošināt, ka jūs saņemat pareizu darbuzņēmēja kvalitāti.

2. Veiciet pienācīgu rūpību

Tāpat kā jebkurš darbā pieņemšanas process, pirms pagarināt darba piedāvājumu, ir svarīgi uzzināt pēc iespējas vairāk par potenciālo kandidātu.

Upwork var būt noderīgs šajā procesā, iepriekš pārbaudot kandidātus jums un ļaujot jums rīkot video intervijas, pirms jūs nolīgt kādu.

Tomēr neatkarīgi no tā, kuru rīku izmantojat, jums vajadzētu būt iespējai uzzināt kaut ko par potenciālo brīvmākslinieku, lasot viņu profilus un pārbaudot iepriekšējo klientu komentārus..

Pārliecinieties, vai jūsu izvēlētā persona sniedz labas kvalitātes pakalpojumus, pārbaudot viņu atsauksmes, un pārliecinieties, vai arī viņai ir pieredze ar jūsu projekta veidu.

3. Izsekojiet darbam

Kad esat intervējis savu brīvmākslinieku un pārbaudījis, vai viņi ir piemēroti šim darbam, atcerieties, ka jums nevajadzētu viņu vienkārši atstāt pie tā.

Labākās brīvmākslinieku vietnes ļaus jums uzturēt pastāvīgu sarunu ar personu, ar kuru strādājat. Tas nozīmē, ka varat pārbaudīt viņu notiekošo projektu un uzdot jautājumus par uzdevuma izpildi.

Ja kaut kas noiet greizi, nevilcinieties sākt izmeklēšanu ar jūsu izmantoto pakalpojumu. Gan Upwork, gan Fiverr ļaus jums atcelt darbu vai nosūtīt palīdzības pieprasījumu, ja domājat, ka nesaņemsit nepieciešamo darbu.

Upwork vs Fiverr: kurš ir labākais darbam?

Izvēle starp Fiverr un Upwork būs personīgs lēmums, pamatojoties uz jūsu unikālajām vajadzībām.

Lielākajai daļai uzņēmumu Upwork būs labāks risinājums lielākiem projektiem vai uzdevumiem, kuriem nepieciešamas speciālista zināšanas un izpratne. Ja jūs vienkārši meklējat kādu, kurš varētu rīkoties ar kaut ko vienkāršu, tad Fiverr varētu būt lielisks veids, kā ietaupīt skaidru naudu.

Fiverr ir platforma mazu, vieglu darbu nodošanai ārpakalpojumos, netērējot daudz naudas.

Upwork izmantošanas priekšrocības:

 • Kontroles / atlases procesa kontrole
 • Lielisks atbalsts pirms skrīninga
 • Sākotnējās izmaksas nav vajadzīgas
 • Lielisks īpašs, speciālistu atbalsts
 • Masīvs pasaules talantu fonds

Fiverr lietošanas priekšrocības:

 • Budžetam draudzīga
 • Ērti lietojama vide
 • Aktīva kopiena
 • Ātrs talantu izsekošanas veids

Fiverr vs Upwork: FAQ

&# 11088; Vai Fiverr vai Upwork ir labāks ārštata darbiniekiem?

Katra no šīm platformām piedāvā savas priekšrocības. Fiverr bieži veic uz budžetu orientētu darbu, kas nozīmē lielāku apjomu, savukārt Upwork ir labāks kvalificētiem speciālistiem.

&# 11088; Vai Fiverr vai Upwork ir lētāks?

Abas vietnes maksas dažādos veidos. Ārštata darbinieki par Upwork iekasē maksu par stundu, savukārt Fiverr maksā par katru darbu.

&# 11088; Kura ārštata platforma ir piemērota iesācējiem?

Fiverr ir ārštata darbinieki, kas iedalīti pēc prasmju līmeņa. Tas padara to par labu resursu uzņēmumiem, kuri vēlas uzņemties budžeta ziņā draudzīgākus ārštata darbiniekus.

Lasiet vairāk par to, kā vietņu izstrādes darbus nodot ārpakalpojumiem.

&# 11088; Vai Fiverr ir viegli algot ārštata darbiniekus?

Jā, Fiverr ir liels talantu fonds, kas piedāvā vairākus pakalpojumus. Arī daudzi Fiverr ārštata darbinieki parasti ātri reaģē.

&# 11088; Kāda ir labākā ārštata vietne?

Lielākā daļa ārštata vietņu rūpējas par savu klientu profilu. Vislabākais ir tas, kurš atbilst brīvmākslinieka individuālajām prasmēm un pieredzei.

Vai esat gatavs nolīgt savus ārštata darbiniekus??

Tā kā pasaule turpina attīstīties un cilvēki meklē lielāku līdzsvaru starp darbu un personīgo dzīvi, ārštata darbs tikai pieaugs..

Turpmākajos gados darba devējiem nebūs izvēles, vai viņi izmantos ārštata darbiniekus. Lai arī jūs varētu saskarties ar ārpakalpojumu kāpumiem un kritumiem, ja vēlaties pareizo talantu, jums ir jāpielāgojas.

Vietnes, piemēram, Fiverr un UpWork, kuras viegli izmantojamā platformā apvieno kvalificētu cilvēku kopienas, var būt lielisks palīdzības avots cilvēkiem, meklējot ārštata darbiniekus.

Tomēr ir svarīgi pārliecināties, vai izmantojat rīku, kas sniegs vislabākos rezultātus.

Pirms sākat darbu, pārliecinieties, ka zināt, ko meklējat, un atlasiet ārštata kopienu, kas vislabāk darbojas jūsu komandai.

Ja jūs meklējat budžetam draudzīgu atbalsta avotu vienkāršam projektam, Fiverr var būt jūsu labākā izvēle.

Ja jums ir nepieciešams kaut kas modernāks un jūs vēlaties maksāt par speciālistu, Upwork varētu būt risinājums jums.

Kredīts: Šo rakstu sākotnēji raksta Ešlija Vilsone 2019. gadā – digitālais nomadu, kurš raksta par uzņēmējdarbību un tehnoloģijām. Mēs esam vairākas reizes atjauninājuši šo ziņu un 2020. gada martā pievienojuši daudz sīkāku informāciju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map