Tiešsaistes tērzēšanas spēks, veidojot pozitīvas attiecības ar klientiem

Lielākā daļa uzņēmumu plaukst pozitīvajā komunikācijā, ko viņi nodibina ar klientiem. Tas ir īpaši svarīgi, ja viņi pārdod savus produktus un pakalpojumus. Viņu klientu klāstā ir gan tie lojālie pircēji, kuriem patīk un iegādājas preci, gan logu pircēji, kas ir tikai uz pozitīva lēmuma pieņemšanas ceļa, gan tie, kuri par uzņēmumu tikai dzirdējuši pirmo reizi un vēl nav izveidojuši nevienu ideja vēl.


Jebkura biznesa mērķis, šajā gadījumā, ir veidot attiecības starp pakalpojumu sniedzēju un klientu, pamatojoties uz abpusēji izdevīgu bāzi. Lai to izdarītu, viņiem jāparāda, ka pircēju vajadzības ir saprastas, ka viņi ir gatavi palīdzēt izdarīt izvēli un vienmēr reaģē ar empātiju, ja kaut kas ir neskaidrs vai noiet greizi. Uzņēmumi var sasniegt visus šos mērķus, izmantojot tiešraidi, kas būtu jāizmanto visiem šiem mērķiem.

Tiešo tērzēšanu visizdevīgākā īpašība ir tā, ka tās klientiem piedāvā tūlītēju adresi. Šeit ir daži padomi un metodes tiešraides tērzēšanas rīku izmantošanai tik svarīgam uzlabojumam.

Tiešo sarunu priekšrocības

Vissvarīgākais uzdevums, kas jāizpilda, izmantojot tiešraides, ir likt klientiem justies, ka jūs esat tur, lai viņiem palīdzētu, kalpotu viņiem un nekavējoties atrisinātu visas viņu īpašās problēmas. Ja viņi to jūt, viņi, visticamāk, kļūs ne tikai par lojāliem klientiem, bet arī par jūsu dedzīgākajiem aizstāvjiem.

Internets nodrošina uzņēmējdarbību ar šo pozitīvo iesaisti, un jums vajadzētu darīt visu iespējamo, lai izmantotu šo jaudīgo iespēju sava uzņēmuma reklamēšanai un labklājībai..

Starp acīmredzamākajiem Tiešās tērzēšanas priekšrocības var izcelt šādus:

 • izdevumu samazināšana salīdzinājumā ar tradicionālajiem kanāliem
 • pārdošanas apjoma pieaugums
 • klientu apkalpošanas un lojalitātes uzlabošana
 • klienta sāpju punktu atklāšana
 • ātra un konsekventa problēmu risināšana
 • ērtības klientiem
 • priekšrocības konkurencē
 • tirgus pieejamība un paplašinātas iespējas
 • proaktīva plānošana un informēšana
 • rūpīga analīze un ziņošana

Tomēr ņemiet vērā, ka šis varoņdarbs izklausās tik vienkārši. Tas var izrādīties daudz grūtāk, nekā jūs sākotnēji ticat. Izmantojot jaunākie klientu apkalpošanas rīki un atjaunināta taktika daudz palīdzēs gūt panākumus.

Kāpēc klienti dod priekšroku tiešraidei?

Amerikāņu mārketinga eksperts un tāda paša nosaukuma mārketinga firmas dibinātājs J. D. spēks, apgalvo, ka tiešraides tērzēšana ir kļuvusi par vadošo tiešsaistes kontaktu metodi pircējiem, jo ​​42% no viņiem dod priekšroku tiešraides tērzēšanai e-pastā (23%) un sociālajos plašsaziņas līdzekļos (16%).

Iemesls slēpjas cilvēka prātā. Visticamāk, jūs nekavējoties uzrunāsit kādu, pērkot kaut ko tiešsaistē. Tieši tāpēc cilvēki izvēlas pirkt no vietnēm, kurās ir tieša tērzēšanas funkcija. Šis ātrais atbalsts lēmumu pieņemšanas posmā palielina pozitīvo izvēli un konversijas likmes.

Kas attiecas uz uzņēmumu, tas ir arī ļoti ērti, ja jūs varat uzreiz sazināties ar apmeklētājiem, atrisinot viņu vilcināšanos, iespējamo negatīvo uztveri un vilšanos..

Taktiskie padomi tiešraides tērzēšanas izmantošanai pozitīvu klientu savienojumu veidošanā

Lai palielinātu tiešraides tērzēšanas daļu uzņēmējdarbībā, atcerieties un piemērojiet CRM (klientu attiecību pārvaldības) galvenos principus apvienojumā ar tehnoloģiskajiem sasniegumiem..

1. Personalizējiet savus pakalpojumus, izmantojot tiešraides tērzēšanu un CRM

Šis rīks var jums palīdzēt attīstīt uzņēmuma ilgtermiņa stratēģijas. Tiešraides čatā jūs uzzināsit daudz par saviem potenciālajiem un reālajiem klientiem, viņu vajadzībām un problēmām, kā arī par to, kā viņi izvēlas izturēties.

Uzturot mākoņa datus par klientiem un viņu vēlmēm pagātnē, jūs varēsit analizēt viņu tiešraides tērzēšanas pieredzi un padarīt tos ērtākus. Tas, savukārt, var palīdzēt jums paredzēt viņu nākotnes vajadzības, problēmas un izturēšanos.

Piemēram, ja viņi sazinās ar jums par dažām produkta specifikācijām, ko viņi vēlas iegādāties, jūs varat izveidot labāko algoritmu, lai atbildētu uz šādiem pieprasījumiem.

2. Pabeidziet tiešu tērzēšanas zināšanu bāzi, lai sniegtu klientiem nepieciešamo informāciju

Jūsu operatoram jāapgūst perfektas zināšanas par pakalpojumiem un produktiem, lai varētu sniegt vairāk informācijas, lai atrisinātu savas šaubas, lai nodrošinātu, ka visas problēmas, kas saistītas ar nosūtīšanu vai nomaiņu un atjaunošanu, pēc kāda laika tiks atrisinātas..

Lai izveidotu šādu datu bāzi, būs nepieciešama laba saziņa starp jūsu uzņēmuma nodaļām. Ir arī laba ideja, ja tiešraides čatā ir daži operatori, kas specializējas dažādu problēmu risināšanā. Jūsu klienti pametīs jūsu vietni pilnīgi apmierināti un vēlēsies atkal atgriezties.

3. Apmāciet savus tērzēšanas aģentus, lai veidotu draudzīgu, kaut arī profesionālu mijiedarbību

No vienas puses, tērzēšanas aģentiem vajadzētu likt klientiem justies gaidītiem. Cieņa ir pozitīva pieredze, kuru jebkurš klients pārcels uz savu apkārtni. No otras puses, izskatoties pārāk draudzīgi, klients var likt domāt, ka šī komunikācija notiek nevis ar profesionāli.

Kurš ir labāks? Starp kaut ko izvēlēties. Pārāk daudz formalitāšu darbojas tāpat, saglabājot nevajadzīgo attālumu starp klientu un uzņēmumu.

Tiešraides tērzēšana nenozīmē runāšanu kā ar robotu. Mērķis ir parādīt pircējiem, ka viņi runā ar īstiem cilvēkiem, kuri visu laiku rūpējas par jebkuru problēmu, kas varētu parādīties. Tāpēc labākais risinājums ir draudzīgums un empātija, tomēr ar zināmu cieņu un saprotošu pieeju.

4. Apsoliet un sniedziet savlaicīgus rezultātus

Nav šaubu, ka tērzēšanas aģentam jāspēj strādāt zem spiediena. Ja klienta jautātajai informācijai ir nepieciešami papildu kontakti ar citām nodaļām, konsultantam ir jānosaka atbilstoši termiņi, lai atgrieztos pie klienta ar gatavu risinājumu.

Ja pēc klienta pieprasījuma neatbild pēc iespējas ātrāk, pircējs var justies aizskarts, un uzņēmuma reputācija var tikt ievainota. Prioritātei jābūt informācijas sniegšanai par kompensācijām, produktu izsekošanu vai nosūtīšanu.

Vēl viens apsvērums, kas jāapsver, ir klientu atsauksmes pieprasīšana. Ātra aptauja palīdzēs noteikt, vai viss darbojas labi.

5. Izplatot atbildes, izmantojiet īsinājumtaustiņus

Neatkarīgi no tā, cik daudz cilvēku ir nodarbināti tērzēšanas aģenta amatā, viņiem nekad nepietiks, it īpaši, ja jūsu uzņēmums ir diezgan liels. Tāpēc padomājiet par kādu automatizāciju. Palūdziet operatoriem to izmantot konservētas ziņas kas var šķist noderīgs laika ietaupīšanas veids.

Atsevišķi īsinājumtaustiņi palīdzēs parādīt jūsu klientiem tūlītēju gatavību palīdzēt, neskatoties uz aizņemto grafiku. Piemēram, vienmēr automatizējiet apsveikumu un citas oficiālas atbildes.

6. Padariet tiešraides tērzēšanas iespēju pieejamu citās ierīcēs

Ņemiet vērā, ka mūsdienās vairums klientu iepērkas tiešsaistē no saviem mobilajiem telefoniem. Tāpēc padomājiet par savas vietnes tiešsaistes draudzīgumu. Tāpēc tiešraides tērzēšana ir jādara pieejama jebkurā mobilajā platformā.

Vēl viens pozitīvs šāda uzlabojuma iznākums ir tas, ka, izmantojot šo platformu, jūs, visticamāk, nākotnē palīdzēsit sekotājiem kļūt par jūsu klientiem.

7. Sniedziet vienkāršus skaidrojumus

Klienti lielākoties nesaprot terminoloģiju. Tas nozīmē, ka tērzēšanas aģentam jābūt pacietīgam, mēģinot vienkāršākos vārdos izskaidrot tehniskos noteikumus vai tiešsaistes kvītis, kā arī izmantot vietni.

Lai atvieglotu šo situāciju gan aģentam, gan klientam, izstrādājiet nelielu rokasgrāmatu, kā izskaidrot tehniskos terminus vai rīkoties ar tehniski nezinošiem klientiem.

Populārākie tiešsaistes tērzēšanas programmatūras risinājumi

Pareizi izvēlieties programmatūru, lai sekmētu veiksmīgu tiešraidi. Tas var ievērojami palielināt jūsu reklāmguvumu līmeņus. Efektīvam rīkam jābūt diezgan intuitīvam, lai to izmantotu gan operatori, gan apmeklētāji vai klienti. Turklāt, attīstoties tehnoloģijai, mūsdienās klienti joprojām pieprasa ātrāku reakciju un mobilajām ierīcēm draudzīgākas iespējas.

Varat izvēlēties dažus tiešraides tērzēšanas risinājumus atbilstoši savām vajadzībām no šādiem:

Joprojām ir vairāk tiešraides tērzēšanas lietotņu un platformu kā jūs varat redzēt šeit. Neatkarīgi no tā, kuru no šīm iespējām jūs izvēlētos, vispirms veiciet bezmaksas izmēģinājumu, lai pārliecinātos, ka jūsu izvēle atbilst jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Noslēgumā ir vērts pieminēt, ka daudzi cilvēki neuzticas daudz iepirkšanās veikšanai tiešsaistē. Tāpēc ir ļoti svarīgi likt viņiem uztvert jūsu uzņēmumu kā reālu, un dzīvā tērzēšana tajā var spēlēt būtisku lomu. Kad potenciālie klienti redz, ka viņi var sarunāties ar reāliem cilvēkiem un diskutēt par visām parādījusiesjām problēmām, viņi ir vairāk uzticējušies jūsu zīmolam un vietnei tikai tāpēc, ka vispirms izmēģina jūsu produktus..

Tiešraides tērzēšana ir lielisks saziņas veids starp uzņēmumiem un to klientiem. Tāpēc ir ļoti svarīgi nodrošināt, lai komunikācija tiktu uzturēta labi sagatavotā, profesionālā un cieņpilnā veidā, lai abas puses varētu gūt labumu no tā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map