SMM padomi emuāru autoriem: sociālā multivides paaugstināšana nākamajā līmenī

Sociālo mediju skaits tiek skaitīts.


Ja esat emuāru autors un vēlaties izveidot vārdu un strādāt ar lielākiem zīmoliem, bet jūsu Google Analytics nav tur, kur vēlaties, tas var jums palīdzēt liels sociālais medijs. Sociālo mediju eksperti jums pateiks, ka iesaistīšanās, protams, ir kritiska, taču šobrīd tendence ir pāriet uz aktīvāku iesaistīšanos. Lai gan automatizētajiem rīkiem ir sava vieta, iekļūšana vidē ir labākais laika izmantojums. Jums nevajadzētu visu laiku automatizēt, taču, iespējams, arī jums nevajadzētu automatizēt saturu 50% laika.

Izmantojot tik daudz rīku un tik maz laika, kā jūs varat tikt galā ar veiksmīgu sociālo mediju mārketinga kampaņu?

10-31-pinterestPinterest analītika

1. darbība. Izvēlieties savus labākos rīkus

Pirmais, ko es iesaku, ir strādāt pie viena instrumenta vienlaicīgi, nogādājot to sev ērtā vietā, pārejot uz nākamo lietojamo rīku un pēc tam pagriežot atpakaļ, lai uzlabotu pirmo – utt. . Jūs nevēlaties izmantot katru pieejamo rīku, bet gan izvēlieties apmēram 5, lai tos regulāri izmantotu, un vismaz vienu vai divus, lai apgūtu. Darbs pie to rīku apgūšanas, kuriem jau izmantojat vilkmi, izmantojot sekotājus vai Google Analytics, vai, ja jūs nesaņemat nekādu vilkmi, izvēlieties tos, kuru lietojat visvairāk.

2. solis: atdaliet savus sociālos medijus

Izmantojiet savus sociālo mediju kanālus dažādos veidos un dažādām mērķauditorijām. Šī ir ideāla prakse dzīvesveida blogeriem, jo ​​tie aptver vairākas nišas, taču tā darbojas arī niķotajiem blogeriem. Piemēram, emuāru autors, kurš raksta receptes, var dalīties ar tiem Facebook, var sarunāties par uzturu pakalpojumā Google+, var tvītot par dāvanām, kas saistītas ar ēdienu, piespraust citu cilvēku receptes (un dažas no tām) un Instagram ēst.

Lūk, kā es dažādoju savus kanālus kā dzīvesveida blogeris:

 • Facebook fanu lapa (perspektīva: nopietna, profesionāla; uzmanības centrā: diskutabls)
  Tā kā ir tik grūti iesaistīties sociālajā tīklā Facebook, šajā lapā tiek uzturēts viss bizness – bez humora, bet daudz karstu ziņu un polemiku, pārtikas aktīvisma un toksīniem ziņās.
 • Facebook personīgā lapa (skats: jautri, gaiši; fokuss: personiski)
  Savā personīgajā lapā es galvenokārt sadarbojos ar draugiem un emuāru autoriem, bet arī dalos ar attiecīgu darbu. Es šeit vairāk izmantoju “dzīvesveida” pieeju. Es varētu izlikt vai pārpublicēt humoru, trakas lietas, kas notiek manā dienā, vai alternatīvas veselības ziņas, kuras, manuprāt, nav pietiekami nopietnas manai fanu lapai.
 • Google+ (perspektīva: draudzīga, optimistiska; galvenā uzmanība tiek pievērsta zaļai dzīvei, ģimenei, pārtikai)
  Es šobrīd pārdomāju pārsvarā pievērsties zaļai dzīvei un īstai pārtikai, bet šeit es izvairos no strīdiem un dalos iedvesmojošāk savās nišās esošajos jautājumos..
 • Pinterest (perspektīva: gadījuma rakstura; galvenā uzmanība tiek pievērsta pārtikai, videi)
  Es daru daudz dažādu plātņu, bet mans plīts bez lipekļa ir visveiksmīgākais, tāpēc es lielāko daļu laika pavadu tur piespraužot, kaut arī mana dēļa “Fun for Kids” darbība ir arī laba. Būtībā es koncentrējos uz pārtiku, ģimeni, amatniecību un rotaļlietām.
 • Twitter (skats: ikdienas, personisks, viegls; uzmanība: viss, kas mani interesē)
  Es izmantoju čivināt visam: piedaloties konkursos, daloties cēloņos, mārketingā klientiem, retvītot amatus, kas ir piemēroti manam emuāram, daloties lietās, kuras man patīk, kuras netiek apspriestas manā emuārā (piemēram, tiešraides tweeting vēlēšanās vai “The Walking Dead”). Man patīk teikt: “Es esmu mani čivināt”. (Nākamajā ierakstā es padziļināti apskatīšu Twitter iesaistīšanos.)
 • Instagram (perspektīva: gadījuma rakstura; uzmanības centrā: ģimene)
  Tas attiecas tikai uz ģimenes fotoattēlu kopīgošanu. Lielākā daļa emuāru autoru, kuriem sekoju, rīkojas tāpat. Personīgi es drīzāk redzētu šāda veida attēlus, nevis reklāmu vai mārketingu, kas jūtas nevietā – tāpat kā visi šie “ķermeņa ietīšanas” Instagrammers.

Tagad apskatiet savas plūsmas un izvēlieties perspektīvu un koncentrējieties uz katru no tām. Veltiet vienu vai divus kanālus savai personīgajai dzīvei un visu pārējo uzturiet profesionāli vai veltiet savam emuāram. Jūs joprojām varat kopīgot savu emuāru savos personīgajos kanālos, pat ja jūs to uzturat privātu – taču tā publiskošana palīdzēs jūsu vārdu tur atklāt.

3. solis: izprotiet savus sekotājus

Tālāk jums jāsaprot, kā auditorija izmanto katru kanālu. Pirms izlemjat, kā tos sadalīt, izpētiet, ko cilvēki izmantojat savā nišā, un izmantojiet to. Jums tiešām ir jāseko līdzi tam, uz ko viņi reaģē un uz ko pārāk reaģē. Sekojiet viņu saitēm un apstājieties tiešsaistes viesībās vai pasākumos, kurus viņi apmeklē. Atgriezieties viņu vietnēs, lai iegūtu pārskatu par viņu emuāriem. Dalieties savā starpā par pretrunīgi vērtētajiem skaitļiem un novērtējiet reakciju.

Šeit ir piemērs tam, kā tas darbojas man: es blogoju par pārtikas aktīvismu, bet esmu arī zīda vēstnieks. Lai arī var šķist, ka abi ir saistīti, auditorija vienam var būt pretēja otrai. Tāpēc es lielāko daļu savu Zīda ziņu glabāju savā personīgajā Facebook lapā, Pinterest un G +, kā arī dalos tajās parastajās blogeru komentāru grupās, vienlaikus turot tās prom no manām aktīvistu komentāru grupām. Šāda veida segmentēšana ļauj dažādot vairāk tēmu, pat tajā pašā nišā.

Dodieties dziļāk: Izmantojot šos 12 padomus, uzziniet, kā labāk izprast auditoriju un sniegt lielisku saturu.

4. solis: sava sociālā multivides uzlabošana

Vilces iegūšana Facebook fanu lapās

Es ar prieku varu teikt, ka iesaistīšanās Facebook darbā ir palielinājusies par mani, un es esmu pakāpies augstāk par to, cik bieži manas ziņas tiek rādītas – svarīgākā daļa. Mana iknedēļas ziņu pieejamība no nedaudzām nedēļā palielinājās līdz aptuveni 1000 nedēļā, kas ir aptuveni 20% iesaistes, no 1% vai mazāk – labs zīmolu skaits šajā brīdī. Lūk, ko es esmu izdarījis kombinācijā ar dāvanām, lai iegūtu vairāk Facebook vilces:

 • Ļoti bieža norīkošana:
  Šis ir mans galvenais padoms, un tas ir radījis brīnumus, redzot manus ierakstus. Es sūtu pēc iespējas cilvēcīgāk. Jo vairāk es izlieku, jo vairāk mana straume ir redzama – un dienās, kuras es daudz neizlieku, daudz mazāk tiek parādīts.
 • Sūtīšana agrāk dienā:
  Jo agrāk es iesūtīju, jo labāk ieraksts iznāca – pat pirms es nonācu pie sava galda, kas ir interesanti, jo es esmu ASV austrumu krastā, tāpēc ir diezgan agri! Iepazīstieties ar savu ieskatu, lai redzētu, kuri laiki jums ir vislabākie – tas arī parādīs, kādi atjauninājumi ir vislabākie. Jūs varat automatizēt savu agrāko ziņu iepriekšējā vakarā, pēc tam nākamajā dienā iesaistīties tiešraidē komentāru saņemšanā.
 • Sūtīšana no ekspertiem:
  Atkal, tas nav tikai tas, ko es ievietoju, bet arī tas, kura datus es kopīgoju. Kad es dalos ar vienumu ar hashtagiem un saviem komentāriem no svarīgiem cilvēkiem, teiksim Robyn O’Brien no “Neveselīgas patiesības”, es daudz labāk iesaistos. Es sūtu apmēram 70% būtisku informāciju no savas jomas ekspertiem un 25% no manām ziņām, tikai dažus no draugiem.
 • Komentārs par ziņām un akcijām:
  Es cenšos šeit iesaistīties, ievietojot kaut ko strīdīgu un jautājot lasītājiem, ko viņi domā vai kā reaģē, vai kā tas mani ir ietekmējis.
 • Pareizi izmantot vizuālos attēlus:
  Ziņai, kas man visvairāk saistoši, bija pievienots videoklips, tāpēc iesaku kopīgot videoklipus savā tēmā. Izveidojiet arī atbilstoša izmēra attēlus. Faktiski jūs varat augšupielādēt atšķirīga izmēra attēlu, ja jūsu emuāra fotoattēls nav pareizs. Skatīt Louise Myer’s Essential Facebook fotoattēlu dimensijas 2014 precīziem izmēriem.
 • Palielināt ziņu:
  Par to ir tik daudz domstarpību, bet, ja vēlaties ieguldīt USD 5, lai palielinātu amatu un redzētu, kas notiek, es saku, vismaz vienu reizi dodieties uz to. Pārliecinieties, ka tā ir patiešām vērtīga ziņa! Pēdējais, ko es atbalstīju, bija dāvinājums, un es saņēmu 1000 apmeklējumus no šī vienas dienas ieguldījuma. Tas nav kaut kas, ko jūs varat darīt regulāri, ja vien jums nav liela budžeta, taču, ja jūsu zinātkāre ir vislabākā no jums, papildiniet saturu, kuru patiešām vēlaties tur iegūt, piemēram, ekspertu padomus vai bezmaksas e-grāmatu, kuru esat uzrakstījis. Tas noteikti ir vērts kadru. Rūpīgi ievērojiet viņu norādījumus par attēliem un pārliecinieties, ka jūsu palielinājums ir tā vērts. USD 5 par 1000 skatījumiem ir izdevīgs darījums, bet par 130 skatījumiem – ne tik lieliski.
 • 10–31 mērķa mērķauditorijas atlaseAtzīmēt citus:
  Es, godīgi sakot, nedaru to tik daudz, cik man vajadzētu, bet tas ir veicies labi, kad es pazinu cilvēku un viņa ir eksperte vai viņai bija liela sekotāja. Ja jūs nepazīstat personu, varat riskēt tikt bloķētam no šī lietotāja.
 • Izmantojiet Facebook mērķauditorijas atlasi:
  Tagad Facebook arī dod jums iespēju atlasīt mērķauditoriju, nevis sūtīt savus ziņojumus visiem. Jūs varat izvēlēties mērķi, pamatojoties uz dzimumu, attiecībām vai izglītības statusu, interesi (vīrieši vai sievietes), vecumu, atrašanās vietu un valodu. Piemēram, ja man ir ziņa par alternatīvu veselības notikumu vai dāvanu, varat mērķēt savu atrašanās vietu uz noteiktu valsti, reģionu vai valsti, vai pilsētu. Tas ir ļoti noderīgi, lai reklamētu pasākumus un dāvanas, kuru uzmanības centrā ir vietējie iedzīvotāji.

Dodieties dziļāk: Šeit ir vairāk padomu, kā uzlabot savas Facebook plūsmas veiktspēju.

Google+ atkārtoti

Emuāru veidotājiem joprojām ir atšķirīgas izjūtas par to, vai lietot Google+. un cik daudz laika tam veltīt. G + ir viens no tiem rīkiem, kas jums patiesi ir nepieciešams personīgi iesaistīties. Pakalpojumā Google+ ir vairāk cilvēku un grupu, kas apmainās ar informāciju, nekā uzņēmumi, kas to izmanto kā mārketinga rīku. Tā kā G + ir vērtīgs meklētājprogrammu pozicionēšanai, ir vērts to ieguldīt.

Šeit ir daži iesācēja soļi:

 • Dodieties uz G + un sazinieties ar emuāru autoriem vajadzīgajā nišā un izveidojiet viņu loku. Dariet to, atrodot tos citos sociālo mediju veidos.
 • Izmantojiet G + tāpat kā jūsu emuāra fragmenta lapu. Pareizi ievietojiet savu saturu, uzrakstot fragmentu par savu saturu, kas beidzas ar jautājumu, zemāk sakārtojiet atbilstošās atsauces, atzīmējiet galvenos spēlētājus un pievienojiet pasakainu attēlu.
 • Vispirms dodiet dalībniekiem atzīmes +1 un komentārus šajā lokā. Atbildiet ar saturīgu diskusiju un ne tikai “forši!”
 • Atzīmējiet tos individuāli ar noderīgām ziņām. Neierobežojiet to tikai ar savām ziņām, bet priekšmetiem, kas viņiem patiesi būs vērtīgi vai zinātkāri.
 • Mērķējiet uz savām akcijām. Priekšrocība ir tā, ka jūs varat mērķēt precīzāk, nevis Facebook. Pirmais solis ir loku izveidošana un pievienošanās viņiem, kā arī personu iezīmēšana pareizajos lokos, zinot, kas ir galvenie spēlētāji, un socializējoties ar viņiem. \ Ja man būtu kāds vietējs pasākums, es vienkārši varētu dalīties ar savu Philly Social Moms Circle. Kad man ir recepte bez lipekļa, es piekrītu saviem emuāru autoriem, kas nesatur lipekli un alerģijas. Tas ir lielisks veids, kā kārtot un atlasīt ziņas cilvēkiem, kuriem ir vairākas nišas.

Dodieties dziļāk: Šeit ir padziļināts pārskats par Google+ kopienām un to iesaistīšanu.

Pinterest

Ir viegli atstāt šo dēli vienu, bet tas var būt jūsu lielākais trafika avots pat tad, ja jūs to darāt ļoti maz, taču varat uz tā balstīties.

 • Pārliecinieties, ka jūs piespraužat citu cilvēku saturu, ne tikai savu. Droši vien tam vajadzētu būt apmēram 50/50.
 • Rakstiet nozīmīgus komentārus, kā arī patīk. Jūs varat sākt diskusiju, kas vietnē Pinterest ir retums, bet mani tā pamanīja!
 • Dariet vismaz 15-20 tapas dienā. Šajā PDF vietnē White Gloves Social Media ir Pinterest plānošanas rīku saraksts, ja jums tie nepieciešami, daudzi no tiem ir apmaksāti vai ierobežoti.
 • Pārbaudiet savu analītiku tagos. Tas daudz palīdzēs! Tas parādīs, kādi dēļi darbojas un kuri ne, tāpēc jūs varat koncentrēt savu enerģiju uz populārākiem dēļiem.
 • Uzaiciniet uz grupu dēļiem – vai izveidojiet savu. Lieliska ideja ir sadarboties ar komandu par kopīgu tēmu. Ņemiet vērā, ka šobrīd svētku un sezonas dēļi ir karsti. Labākais veids, kā to panākt, ir iekļauties blogeru grupā un atrast cilvēkus ar kopīgām interesēm.
 • Pieprasiet ielūgumu Ahalogy. Šis ir lielisks Pinterest plānošanas rīks, taču tas arī ļauj iesaistīties un ļauj jums zināt, kad ir pienācis laiks atkārtot tapu. Tas arī nodrošina papildu statistiku un modernākus rīkus, kad jūs to izmantojat.
 • Pārbaudiet savu Google Analytics – jums vajadzētu iegūt trafiku arī no Pinterest. Ja nē, pārliecinieties, vai esat ievērojis šos padomus. (Es pieņemu, ka esat iestatījis savu vietni, lai tā būtu saistīta ar jūsu Pinterest lapu.)
 • Iegultiet savu dēli attiecīgajā emuāra ziņojumā, lai uzaicinātu cilvēkus sekot.

Dodieties dziļāk: pārbaudiet 10 Pinterest dēļi, kas jāievēro ikvienam emuāru veidotājam.

Instagram

10-31-iconosquare

Tas ir tik vienkārši: uzņemiet lielisku fotoattēlu un kopīgojiet to – vai arī uzņemiet drupinātu fotoattēlu, filtrējiet to un pēc tam kopīgojiet! Vispirms jums jāsāk sekot cilvēkiem.

Ja varat atrast emuāru veidotāju kopīgošanas grupu, sekojiet un aiciniet cilvēkus sekot līdzi. Galvenais ir redzēt, ko dalās cilvēki, kuriem sekojat, un to atdarināt. Populārākie padomi:

 • Hashtag daudz. Nesen man bija meitas Helovīna kostīma fotoattēls, ar tā apzīmējumu “#frozen”, un oficiālais saldētais konts man patika. Ja mans uzmanības centrā būtu Frozen vai Disney, es sekoju viņiem un pēc iespējas vairāk sāktu marķēt saldētus priekšmetus.
 • Tāpat kā citas fotogrāfijas, arī tās, kuras atrodat izpētē.
 • Komentē! Tāpat kā Pinterest, tas netiek izmantots tikpat daudz kā citos nesējos, tāpēc jūs pamanāt. Atkal sāciet saturīgu sarunu un esiet glaimojoši.
 • Izmantojiet Ikonosquare. Papildus padziļinātai statistikai jūs saņemat rīku spraudņus un daudz ko citu. Patiesībā viņiem ir spraudnis, lai jūs varētu instalēt plūsmu savā vietnē. Tas prasa ne vairāk kā 5 minūtes!

Tava kārta!

Apskatiet šos ieteikumus un sāciet iet caur saviem sociālo mediju kanāliem, lai izveidotu savu plānu un tagad sāktu ģenerēt vairāk sociālo mediju sekotāju.!

Raksta autore Džina Badalatija; sākotnēji parādījās WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map