SEO manekeniem: kā veikt SEO darbību 2020. gadā

Kas ir meklētājprogrammu optimizācija (SEO)?

Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) ir vietnes precizēšanas process, lai mēģinātu sasniegt augstāku klasifikāciju meklēšanas rezultātos. SEO tiek daļēji veikts, pamatojoties uz:


 1. Cilvēka izpratne par to, kā mašīnas interpretē meklētāju nodomus un tos saskaņo ar tīmekļa saturu (meklēšanas algoritms) un,
 2. Aplēses par to, kā cilvēki mijiedarbojas ar saturu, ko viņi redz tiešsaistē.

SEO ir kļuvis ārkārtīgi sarežģīts. Līdz šim ir vairāk nekā 200 vērtēšanas faktori (parametri, kas ietekmē tīmekļa lapas rangu), par kuriem vienojušies un kurus atzīst interneta tirgotāji.

Meklētājprogrammu zeme to izdarīja SEO periodiskā tabula izskaidrot SEO stratēģijas būtiskos elementus.

Šie faktori ietver lietotāji pavada laiku, saites enkura teksts, atslēgvārdi vietrādī URL, satura garums, TF-IDF, nosaukuma birka, meta apraksta teksts, tīmekļa lapu ielādes ātrums, atslēgvārdi attēlā alt tekstā, izejošo saišu skaits, ienākošo saišu skaits, LSI atslēgvārdi, meklēšanas rezultātu lapas vidējais klikšķu skaits (SERP VKS), un tā tālāk.

Šos faktorus vairākums atzina, jo tos vai nu pārbaudīja Google pārstāvis, vai arī tie bija (vismaz nedaudz) efektīvi eksperimentos un gadījumu izpētē, kurus publicēja labi zināmi SEO eksperti. Daudzi, arī es, uzskata, ka kritisko ranžēšanas faktoru skaits ir daudz lielāks par 200. Katram no šiem faktoriem dažādās meklēšanas rezultātu lapās ir atšķirīgs svars – tas padara SEO neticami (atkal) sarežģītu un grūti izskaidrojamu. Daži SEO ir dēvējuši par mākslu, nevis zinātni.

Es negrasos iedziļināties šo 200+ ranžēšanas faktoru detaļās. Mans mērķis ar šo rakstu ir sniegt jums ātru pārskatu par to, kā šodien darbojas meklētājprogrammas, un dalīties ar kritiskāko SEO vienumu sarakstu, kurus vajadzētu izpētīt..

Kā uzskata Google vairāk nekā 90% no šodienas meklēšanas tirgus apjoma, Rakstā brīvi aizstāšu terminu “meklētājprogramma” un Google.

Kā SEO darbojās 2005. gadā?

Atslēgvārdi ar garu asti un ar īsu asti.Tradicionāli SEO process sākas ar atslēgvārdu izpēti. Ideālā gadījumā jūs vēlaties atrast atslēgvārdus ar vislielāko meklēšanas apjomu un vismazāko konkurenci. Tomēr abi viens otram ir gandrīz ekskluzīvi – vislielākā konkurence ir atslēgvārdiem ar vislielāko meklēšanas apjomu, savukārt vismazākajai konkurencei ir mazs meklēšanas vaicājumu skaits vai tā nav vispār..

To es darīju SEO pirms 15 gadiem:

 1. Pārlaidiet vairāk atslēgvārdu, izmantojot Overture (tagad pagājis) vai Google Adwords atslēgvārdu rīks lai noteiktu katra atslēgvārda meklēšanas apjomu.
 2. Izvēlieties 30–50 atslēgvārdu komplektu, pamatojoties uz meklēšanas apjomu un konkurenci tirgū. Mērķtiecīgi meklēšanas vienumi ar lielāku meklēšanas apjomu, bet mazāku konkurenci tirgū.
 3. Sadaliet šos atslēgvārdus 10 – 15 tēmās. Katrā tēmā jābūt vienam galvenajam atslēgvārdam un dažiem citiem sekundārajiem atslēgvārdiem.
 4. Izveidojiet saturu par tēmām – pārliecinieties, vai galvenie atslēgvārdi ir lapas nosaukuma tagā un sekundārie atslēgvārdi ir ievietoti lapu virsrakstos (H1, H2, H3 utt.).
 5. Katrā no tām iekļaujiet skaistus attēlus un ar atslēgvārdiem bagātu alt tekstu.
 6. Saistiet svarīgās naudas lapas visā vietnē no galvenes un kājenes
 7. Izsūtiet pēc iespējas vairāk e-pastu citiem tīmekļa pārziņiem un palūdziet viņiem izveidot saiti atpakaļ uz jūsu vietni, izmantojot primāros atslēgvārdus kā enkura tekstu.
 8. Pērciet atpakaļsaišu no citām vietnēm, ja jums ir papildu budžets.
 9. Atkārtojiet 1. – 6. Soli bezgalīgi.

Tas lielā mērā bija tas, kā 2000. gadā es izveidoju vairākas augstas trafika filiāles vietnes un emuārus. Lai arī šī metode šodien joprojām var darboties ierobežotā nozīmē, tā vairs nav efektīva pieeja. Ainava meklēšanas un tīmekļa tehnoloģijās ir tik ļoti mainījusies – vienkārši nav iespējams sasniegt tikpat labus rezultātus, izmantojot šo metodi.

Kāpēc? Tā kā meklētājprogrammas un internets šodien darbojas atšķirīgi.

Šodienas meklētājprogramma ir…

Ļoti slepeni

Pēc Google šifrēšanas slēpto meklējumu skaits.

Mūsdienās meklējumi lielākoties ir šifrēti – tas nozīmē, ka mēs vairs nevaram pilnībā redzēt, ko lietotāji ieraksta meklēšanas joslā, lai sasniegtu mūsu vietni. Visprecīzākos meklēšanas datus, ko šodien varam iegūt, iegūst no dažiem SEO rīku nodrošinātājiem, kas iegādājas klikšķu straumes datus no trešo pušu brokeriem..

Nemaz nerunājot par to, ka reklāmu bloķētāju un VPN izmantošana arī bloķē datu koplietošanu mazāku vietņu īpašnieku starpā. Mēs vairs nevaram precīzi redzēt, cik meklētāju ierodas mūsu vietnē un no kurienes viņi meklē.

Personalizēts

Duck Duck Go atrada 62 dažādus rezultātu kopus 76 meklējumos ar to pašu terminu “pistoles vadība” (avots).

Google tagad nodrošina ļoti personalizētus meklēšanas rezultātus indivīdiem, pamatojoties uz individuālajām vēlmēm un tīmekļa pārlūkošanas vēsturi. Arī jūsu izmantotā ierīce, piemēram, mobilo tālruņu zīmoli, planšetdatori, galddatori, viedie televizori utt., Ņem vērā.

Arī jūsu uzvedība tiek analizēta un zināmā mērā veicina. Piemēram, jūsu lietošanas vēsture, piemēram, apmeklētās vietnes, videoklipi, kas jums patika vai koplietoti, viedtālruņos instalētās lietotnes un cita veida mijiedarbība.

Tad ir arī veids, kā jūs mijiedarbojaties ar meklēšanas rezultātiem (vietnes, kurās esat noklikšķinājis, lietas, kuras esat iepriekš meklējis, reklāmas, ar kurām jūs saskaraties, utt.). Tie apvieno, lai diktētu nākamos rezultātus, ko iegūstat no Google meklēšanas. Mani 10 labākie meklēšanas rezultāti, ļoti iespējams, būs pilnīgi atšķirīgi nekā jūsu.

Pārrobežu platforma

dažādas ierīces meklēšanas veikšanai

Meklējumi tiek veikti dažāda veida ierīcēs – kas meklētājprogrammās bieži atspoguļo atšķirīgu nodomu. Piemēram, meklētāji, kas meklē “aglio olio” uz darbvirsmas, biežāk meklē recepti; bet meklētāji, kas meklē to pašu mobilajā telefonā, iespējams, meklē itāļu restorānu. Pat ja jums ir precīzi skaitļi atslēgvārdu meklēšanas apjomā, būs grūti novērtēt iegūtās trafika daudzumu.

Kā darīt SEO 2020. gadā?

Mūsdienu SEO praktiķu lielākais izaicinājums ir izpilde, nevis zinātība.

Es nevarētu vairāk vienoties ar Kevinu Indigu mūsdienu SEO segmentēšana divās kategorijās

 1. Makro līmenis, kas ietver tādus tehniskos aspektus kā vietņu arhitektūras dizains, UX optimizācija, vietņu internacionalizācija un tā tālāk;
 2. Mikro līmenis, kas ietver koncentrētu saturu un lapu optimizāciju, piemēram, nodomu saskaņošana un satura pielāgošana.

Patiesībā jūs vairs nevarat nākt klajā ar fiksētu procedūru kopumu SEO un to vienādi piemērot visām vietnēm un lapām.

Katra nozare ir unikāla.

Katra vietne ir unikāla.

Katrs nodoms pēc meklēšanas ir unikāls.

SEO vairs nav patstāvīga mārketinga “taktika”; bet kaut kas jāiekļauj jūsu tīmekļa izstrādes un satura veidošanas procesā. Lai ieņemtu augstu vietu Google tīklā un palielinātu savu vietni, nepieciešams nepārtrauktas pilnveidošanas rīcības plāns, kurā apskatīti gan makro, gan mikro līmeņa attēli.

Šajā rīcības plānā ir norādītas piecas jūsu vietnes jomas, kuras jums nepārtraukti jāuzlabo un jāoptimizē.

1. Izveidojiet atbilstošu un noderīgu saturu

Darīt – Izveidojiet tīmekļa lapas (un jūsu vietni), kuru lietotājiem ir skaidrs mērķis. Pastāvīgi atjauniniet un pievienojiet šīm tīmekļa lapām pievienoto vērtību.Gandrīz jūsu vietnei vajadzētu būt noderīgam saturam, ko lietotāji nevar atrast citur internetā..

Ja esat jauns, liela daļa no jūsu SEO centieniem tiks iztērēti satura auditā. Uzdodiet šādus jautājumus.

 • Vai jūsu saturs ir atjaunināts un skaidri parādīts??
 • Vai jūsu saturs lietotājiem satur pietiekami daudz dziļuma (un vērtības)?
 • Vai jūsu saturā ir redzama kompetence, autoritāte un uzticamība (E-A-T)?

Ziņu lapa lietotājiem ir izdevīga tikai tad, ja tā ziņo par jaunākajiem vai svarīgākajiem notikumiem. Iepirkšanās lapā būtu jāsniedz visa nepieciešamā informācija par preci un tā nopietni jāpamato. Pamācībai ar apmācību jāsniedz pilnīga A – Z informācija teksta, attēlu vai video veidā par uzdevuma veikšanu.

2. Izveidojiet ienākošās saites un saprātīgi izveidojiet saites

Darīt – Saite uz jūsu galvenajām tīmekļa lapām bieži notiek iekšēji (neapdraudot vietnes lietotāju pieredzi). Izveidojiet saiti uz citām atbilstošām un noderīgām tīmekļa lapām internetā. Iegūstiet citas atbilstošas ​​vietnes un emuārus, lai ar jums saistītu.

Saites internetā ir kā balsis reālajā pasaulē – izņemot to, ka dažādām saitēm ir atšķirīga nozīme meklēšanas klasifikācijā. Saitei no ļoti uzticamām vietnēm, piemēram, Nasa.com, ir vairāk enerģijas nekā saitei no tīmekļa direktorija, kas no vienas lapas saista 500 dažādām vietnēm..

Jūsu galvenais saišu veidošanas mērķis ir iegūt pēc iespējas vairāk “labu” saišu.

Dažādas SEO metodes saiknes veidošanai pieiet atšķirīgi. Dažas metodes iesaka radīt labu saturu, kas dabiski piesaista saites (cilvēki mēdz saites izveidot uz saturu, kas viņiem šķiet noderīgs vai interesants); bet citi iegūst saites, tirgojoties – nauda (sponsorēšana un reklāmas), labs saturs (viesu ziņas), biznesa attiecības (tīklošana).

Padoms. Viens labs veids, kā atrast saites iespējas, ir konkurenta backlink profila apskatīšana. Lai to izdarītu, ir daudz SEO rīku, bet man patīk Linkoloģijas backlink pārbaudītājs. Tas ir bez maksas (līdz 100 atpakaļsaišu katrā domēnā un novērtējiet saites kvalitāti vienkāršā skalā no 0 līdz 100). Ekrānuzņēmums parāda pirmās 15 saites, kas šajā vietnē atrodamas Linkology..

Iespējams, ka katra no šīm pieejām jums nederēs. Galvenais ir izdomāt, kāds ir jūsu uzvalks, un atlasīt dažas piemērotas saites veidošanas taktikas.

3. Uzrakstiet pievilcīgu Web lapas virsrakstu

Darīt – Uzrakstiet ar atslēgvārdiem bagātus nosaukumus, kas piesaista lietotājus meklēšanas rezultātu lapās noklikšķināt uz jūsu vietni.

Jūsu lapas nosaukums SEO veic divas lietas:

 1. Palīdziet meklētājprogrammām izprast jūsu tīmekļa lapas saturu
 2. Lai palīdzētu reklamēt savu tīmekļa lapu meklēšanas rezultātu lapās

Virsraksta tag ir ierobežots līdz 65 – 70 rakstzīmēm. Svarīgiem atslēgvārdiem un galvenajiem vērtības piedāvājumiem vajadzētu būt teikuma sākumā.

4. Spēles meklētāju nodoms

Darīt – Pārbaudiet SERP, lai atlasītu atlasītos atslēgvārdus, lai saprastu, ko Google uzskata par meklēšanas nodomu. Atjauniniet savu lapu ar jauniem formātiem un papildu elementiem, lai tie atbilstu meklēšanas nolūkam.

“Meklēšanas nodoms” ir mērķis, kuru lietotājs cenšas sasniegt, veicot meklēšanu internetā.

Meklētājprogrammas segmentē meklēšanas vaicājumus trīs dažādās nodomu klasēs (citējot Andreja Brodera darbu):

 1. Navigācija Tūlītējs mērķis ir sasniegt noteiktu vietni.
 2. Informatīvs Paredzēts iegūt kādu informāciju, kas, domājams, atrodas vienā vai vairākās tīmekļa lapās.
 3. Darījuma Paredzēts veikt dažas ar tīmekļa starpniecību saistītas darbības.

Parasti meklētāji parasti ir ļoti burtiski (vairumā gadījumu) un mēdz meklēt tieši to, ko vēlas. Tādējādi SEO pamatideja ir saskaņot jūsu vietnes saturu pēc iespējas vairāk ar atbilstošiem atslēgvārdiem katrā meklēšanā.

Mūsdienu SEO prasa nedaudz vairāk. Ne tikai tas, ka saturam ir jāatbilst meklētāja vaicājumiem, bet arī tas, kā tiek parādīts jūsu saturs, atšķirīgi ir nodomu atbilstība.

Lai saprastu, ko Google uzskata par meklēšanas nodomu, apskatiet mērķa atslēgvārdu augstākā ranga lapas. Salīdziniet, kā jūsu tīmekļa lapa atšķiras no viņu. Atjauniniet savu lapu ar jauniem formātiem un papildu elementiem, lai tie labāk atbilstu meklēšanas nolūkam. Efektivitāti varat novērtēt, vai nu izmantojot to, cik daudz lietotāju noklikšķina uz jūsu vietni, vai arī tos lietotājus, kuri uzturas ilgāk.

5. Uzlabot lietotāju pieredzi (UX)

Darīt – Veidojot savu tīmekļa lapu, uzsvaru liek uz UX. Regulāri veiciet A / B pārbaudi, lai uzlabotu savas vietnes lietotāju pieredzi.

Lai piesaistītu lietotājus, kas apmeklē jūsu vietni, ir vairāk jāuztver, nekā tikai. Jūsu lasītāji ir klienti, un neatstājot viņiem pozitīvu iespaidu, tas ir nenovērtējams. Tas nozīmē, ka jums ir jāpiedāvā viņiem drošība, nevainojama pārlūkošanas pieredze un patīkama uzturēšanās.

Daži pamata piemēri …

SSL sertifikāta izmantošana ne tikai palīdzēs jūsu lietotājiem aizsargāt savus datus, veidojot savienojumu ar jūsu vietni, bet arī ļaus meklētājprogrammām zināt, ka jūsu vietne viņiem ir droša, lai novirzītu trafiku uz.

Lietotāji, kuriem jāgaida Web lapas ielādēšana, bieži kļūst nepacietīgi un aiziet, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu vietne ir optimizēta arī ātrumam.

Visbeidzot, kaut arī reklāmas un uznirstošie logi var būt efektīvs ienākumu gūšanas veids, tie var kļūt uzmācīgi lietotāju pārlūkošanas pieredze.

Secinājums: SEO ir ceļojums, nevis mērķis

Mūsdienās ir daudz uzņēmumu un privātpersonu, kas piedāvā SEO pakalpojumus. Pirms viņu iesaistīšanas atcerieties, ka SEO ir ceļojums, nevis tikai mērķis. Attīstoties vietnēm un saturam, mainīsies arī SEO prasības.

Meklētājprogrammas pastāvīgi maina to algoritmu darbību, kas nozīmē, ka jums nekad nebūs “ideāls SEO risinājums”. Viņiem galvenais ir izpratne, eksperimenti un centība – tā teikt, visa mūža ceļojums.

Bieži uzdotie jautājumi par SEO

Ko nozīmē SEO?

SEO nozīmē meklētājprogrammu optimizāciju.

Kas ir SEO vienkāršos vārdos?

Kā minēts, SEO ir vietnes optimizācijas process, lai sasniegtu augstāku klasifikāciju meklēšanas rezultātos. SEO tiek veikts, daļēji balstoties uz izpratni par to, kā darbojas meklēšanas algoritms, un daļēji balstoties uz novērtējumu, kā cilvēki mijiedarbojas ar viņu meklēšanas rezultātiem.

Vai BUJ ir piemēroti SEO?

Lapa “Bieži uzdotie jautājumi” vienmēr ir noderīga no lietotāja viedokļa. Rūpīgi izplānota un uzbūvēta FAQ lapa darbojas kā pārdošanas rīks un palielina jūsu vietnes satura skaitu (vārdu skaits utt.) Un tādējādi palielina jūsu iespēju parādīties atbilstošos meklējumos.

Bieži uzdotie jautājumi, kad tie ir iezīmēti ar strukturētiem datiem (piemēram, šis), palielina jūsu iespēju tikt parādītiem bagātinātas meklēšanas rezultātos un (teorētiski) palīdz piesaistīt vairāk klikšķu uz jūsu vietni. Atsaukties uz Google un Binga ceļvedis lai iegūtu sīkāku informāciju vietņu marķēšanā.

Kas ir backlink SEO?

Atpakaļsaite ir hipersaite, kas no tīmekļa lapas izveido saiti uz jūsu vietni. Atgriezeniskā saite, kas pazīstama arī kā ienākošā saite, ir svarīgi Google ranžēšanas faktori.

Ja jūs pats darāt SEO?

Jā un nē. Internetā ir daudz noderīgu SEO ceļvežu – tāpēc nav grūti sākt un darīt to pats, lai ietaupītu naudu. Tomēr ņemiet vērā, ka SEO ir ļoti laikietilpīgs un darbietilpīgs.

Vai SEO maksā naudu??

Pilnīgi. Balstoties uz manu izpētiet top 400 brīvmākslinieku profilus Upwork, SEO maksa vidēji ir USD 23,68 stundā. Maksa sasniedz pat USD 175 stundā. Personīgi es uzskatu, ka ir saprātīgi maksāt USD 1000 – USD 2500 mēnesī par labu ilgtermiņa SEO pakalpojumu.

Kā iesācēji veic SEO?

Sāciet, izlasot šo rokasgrāmatu un novērojot, ko citi vietņu īpašnieki dara ar savām vietnēm. Izmantojiet SEO rīkus, piemēram, AHREFS, SEM Rush vai MOZ, lai uzzinātu, ko citi dara, lai uzlabotu meklēšanas klasifikāciju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map