Satura mārketings ir vienkāršs: 5 vienkārši panākumu soļi

Man bieži uzdod daudz jautājumu, kas saistīti ar satura mārketingu. Es uzzināju no savas pieredzes, ka cilvēkiem ir daudz neskaidrību attiecībā uz satura mārketingu.


Šodien šajā rokasgrāmatā es jums atklāšu satura mārketinga viltības, kas faktiski darbojas. Viss, kas nepieciešams, ir 5 vienkāršas darbības, lai satura mārketinga stratēģija būtu veiksmīga.

Visā savas karjeras laikā esmu dzirdējis, ka cilvēki skumst par to, ka viņi nesaņem pietiekami daudz potenciālo klientu. Daudzi no viņiem pat uztraucas par to, ka nesasniedz vēlamos rezultātus.

Galvenā problēma, kuru jūs izlaižat, ir stratēģijas trūkums. Vienkārši tiešsaistes klātbūtnes izveidošana ar satura izkliedēšanu nepietiek, ja jūs neatbalsta pilnībā pierādīta stratēģija. Jūs nevarat cerēt uz rezultātu sasniegšanu ar nemērķtiecīgu saturu.

Lai gūtu panākumus satura mārketingā, vispirms jānosaka savi mērķi, pēc tam jāizveido stratēģija.

Bez turpmākas kavēšanās ļaujiet mums spēlēt jūsu satura mārketinga stratēģiju, izmantojot turpmāk sniegtās vadlīnijas.

Kas ir satura mārketings?

Pirms pāriet pie soļiem, vispirms apskatīsim satura mārketinga definīciju. Lai plānotu uz priekšu, vispirms jāzina, kas ir satura mārketings.

Satura mārketings būtībā viss ir saistīts ar augstas kvalitātes satura izveidošanu, kas ir paredzēts noteiktai auditorijas grupai. Tajā ietilpst regulāra un bieža satura publicēšana, kas izglīto, iedvesmo un aizrauj lasītājus vai klientus.

Satura mārketinga galvenā daļa ir pārvērst svešiniekus par klientiem. Šeit jums ir nepieciešams pilnībā pierādīts satura mārketinga plāns. Ja jūs uztraucaties par nepieciešamību pēc milzīga daudz resursu, nedariet to. Jūs pat varat sasniegt savus mērķus ar neliela komanda vai pat kā vientuļnieks.

Man ir neliela 5 cilvēku komanda, un mēs esam dzīvs pierādījums tam, ka satura mārketingam nav nepieciešami daudz resursu. Ar savu smago darbu mēs esam spējuši uzlabot savu digitālais mārketings.

Mēs galvenokārt izveidojam izklaidējošus emuāru ierakstus un reklāmas Facebook. Mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt klientus ar augstas kvalitātes vizuālo saturu.

Zemāk ir redzama satura piemērs, kuru mēs kādu laiku izveidojām:

satura mārketinga piemēri

Un tā kā tas bija tik labs, to dalīja Lerijs Kims.

Nav slikti.

Vēl viena lieta ir efektīva SEO stratēģija. Jūs nevarat izveidot satura mārketinga stratēģiju, nekoncentrējoties uz savu digitālā mārketinga stratēģija un SEO.

Ja jūs zināt, viņi abi strādā kopā. To sakot, tagad pāriesim pie satura mārketinga stratēģijas galīgā rokasgrāmata.

Kas ir satura mārketings? Tālāk ir aprakstīts satura mārketinga plāna izveides process. Pastāsti draugam

Satura mārketinga plāna izveides process

Jūsu ērtībai esmu sagatavojis detalizētu ceļvedi, kas var palīdzēt jums izveidot efektīvu satura mārketinga stratēģiju. Pilnīgas stratēģijas nodrošināšana nozīmē, ka jūs pat varat uzlabot savas vietnes rangu.

Zemāk ir uzskaitītas 5 vienkāršās darbības, kurām jums jāpievērš uzmanība. Galu galā koncentrēšanās uz jūsu digitālā mārketinga stratēģiju dos jums labus ieguvumus.

Šīs ir darbības, kas jums jāveic:

1. Atslēgvārdu izpēte

Ja atrodaties satura laukā, jums jau jāzina atslēgvārdu nozīme. Saturs vienmēr tiek veidots ap noteiktu vārdu vai frāžu grupu.

Bet šeit galvenais jautājums ir, kā jūs zināt, kurš atslēgvārds vai frāze strādāt?

Tas ir tas, kur jums jādara atslēgvārdu izpēte.

Atslēgvārdu izpēte neapšaubāmi ir vissvarīgākais solis kvalitatīva satura izveidē. Tāpēc nekādā gadījumā nevar aizmirst par nepieciešamību pēc tā.

Pirmais, kas jums jādara, ir izdomāt atslēgvārdus vai frāzes, kas varētu interesēt jūsu mērķauditoriju. Tas ir tas, kas virzīs visu jūsu satura radīšanas procesu uz priekšu.

Tas, ko es daru, ir sākt domāt par atslēgvārdiem, kas saistīti ar manu nišu, un es vēlos, lai jūs rīkotos tāpat.

Tagad jums ir jāievieto atslēgvārdi kādā no atslēgvārdu izpētes rīkiem un jāsaņem to atslēgvārdu saraksts, pie kuriem varat strādāt. Jums tas būtu viegli.

Šeit ir piemērs:

Ievadiet plašu atslēgvārdu ieteikumu rīkjoslā un noklikšķiniet uz meklēt. Kā piemēru izmantosim “kā nopelnīt naudu tiešsaistē”:

Ubersuggest - atslēgvārdu izpētes rīks jūsu satura mārketingamDodieties uz Ubersuggest > Meklēšana “Pelniet naudu tiešsaistē”.

Šeit ir rezultāti:

Iegūstiet atslēgvārdu idejas.

Kopumā man ir aptuveni 6 atslēgvārdi, no kuriem izvēlēties.

Fantastiski!

Turklāt viena no manām iecienītākajām atslēgvārdu pētniecības stratēģijām ir spiegošana par konkurentiem. Es domāju, ka varat arī pārbaudīt atslēgvārdus un frāzes, ko izmanto jūsu konkurenti.

Varat izmantot savu konkurentu labākos rakstus un iegūt nepieciešamo atslēgvārdu sarakstu.

2. Izveidojiet savu saturu

Tagad, kad jūs zināt, kā rakt atslēgas vārdus, un jums jau ir atslēgvārdu saraksts, uz kuriem mērķēt, ir laiks izveidot saturu.

Satura izveide ir saistīta ar līdzsvara saglabāšanu starp kvalitāti un ražošanas ātrumu. Diemžēl es nevarēšu jums daudz palīdzēt šajā jautājumā. Tas ir atkarīgs no jūsu radošuma un prasmēm ražot kvalitatīvu saturu.

Tomēr es varu jums sniegt dažus padomus, pēc kuriem jūs varat izveidot kvalitatīvu saturu.

Pieņemsim, ka jūs gatavojaties rakstīt informatīvu e-grāmatu savai vietnei. Jūs varat meklēt šo tēmu internetā un iegūt priekšstatu par apakštēmām, kuras varat iekļaut savā digitālajā grāmatā. Šie ir daži noderīgi padomi un viltības, kuriem sekoju.

Varat izpildīt šo viltību jebkura veida saturam, kuru rakstāt. Tam ne vienmēr jābūt digitālai grāmatai vai emuāra ziņai. Tas var būt jebkurš raksts, kas parādās jūsu vietnē.

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka kvalitatīva satura radīšana nav viegls uzdevums. Tas prasa daudz laika un centību satura veidošanai jūsu mērķauditorijai.

Jums arī jāseko līdzi kontrolsaraksts jūsu SEO stratēģijai. Galu galā saturs nav nekas bez efektīva SEO plāna.

3. Reklamējiet savu saturu

Pēc satura izveidošanas reklamēšana ir vissvarīgākais solis, kas jums jāizpēta.

Sava satura reklamēšana varētu būt satura mārketinga procesa drudžainākā sastāvdaļa.

Kāda ir jūsu satura vērtība, ja to neviens nelasa vai neapskata?

Manuprāt, meklētājprogrammu optimizācija ir labākais veids, kā reklamēt jūsu saturu.

Kāds šeit ir mūsu galvenais mērķis? Protams, lai vairāk pievērstu uzmanību savam saturam. Kad jūsu saturs ir optimizēts SEO, jums tas vairs nav jāreklamē. Cilvēki to dabiski var redzēt, kad meklē.

Šis ir labs piemērs:

Vispirms ievadiet savas lapas mērķa atslēgvārdu pakalpojumā Google attēli.

Pēc tam pārbaudiet vārdus un frāzes, kas parādās virs attēla rezultātiem.

izvēlēties pareizos atslēgvārdus sava satura mārketingā

Pēc tam paplašiniet savu saturu, pievienojot iepriekš minētos rezultātus kā apakštematus. Dabiski sajauciet atbilstošos atslēgvārdus vai frāzes savā saturā. Un, kad Google redz jūsu lapas apakštēmas terminus, viņi daudz biežāk to uzskata par visaptverošu, un jūs varat sagaidīt augstāku rangu un lielāku trafiku no Google.

Vislabākais ir tas, ka šīs ir tēmas, kuras interesē cilvēki. Ja esat tos iekļāvis savā saturā, tas piešķirs lielāku vērtību jūsu biznesam vai jaunizveidotiem uzņēmumiem.

Ņemot vērā SEO būtību, var teikt, ka šī ir ilgtermiņa taktika. Izmantojot katru saturu, jūs varat turpināt iegūt pasīvus potenciālos pirkumus.

Citi jūsu satura reklamēšanas veidi ir, izmantojot viedo atkārtotu izvietošanu, e-pasta sarakstu un maksas reklāmas

Ļaujiet man mazliet pastāstīt arī par citām metodēm.

Viedā pārpublicēšana ir saistīta ar jūsu satura kopīgošanu sociālo mediju platformās. Šī varētu būt efektīva metode jūsu satura reklamēšanai tiešsaistē. Lai iegūtu labākos rezultātus, jums vajadzētu nedaudz eksperimentēt ar to.

Piemēram:

Pārvērtiet saturu pievilcīgā infografikā, izmantojot infografikas veidotājs.

Mūsdienās jums nav jābūt grafiķim, lai izveidotu infografiku. Ir daudz tiešsaistes rīku, kas piedāvā iebūvētās veidnes un ērtu vilkšanas un nomešanas redaktoru – tas padara izveidošanas procesu diezgan vieglu. Augšējais attēls ir ekrānuzņēmums no Venngage veidņu bibliotēka.

Cilvēkiem patīk vizuālais saturs. Saskaņā ar Visualteachingalliance.com, 90% informācijas tiek pārraidīts smadzenēs vizuāli.

Šī ziņa no plkst Dailyinfographic.com ir lielisks piemērs. Tviterī Dailyinfographic saglabā tekstu kā parastu emuāra ierakstu, taču tas tiek parādīts daudz vizuāli pievilcīgākā formātā.

pārvērtiet savu saturu infografikā

Nākamais ir e-pasta saraksti, kas ir vecākais grāmatas triks.

Katru reizi, kad veidojat saturu, jums tas ir jāizsūta cilvēkiem, kuriem tas varētu interesēt. Tas var radīt jums maksimāli daudz klientu.

Un tad jūs esat apmaksājis reklāmas, kuras tiek uzskatītas par ātrāko klientu radīšanas veidu.

Neatkarīgi no tā, cik ļoti jūs to ienīst, jūs zināt apmaksātu reklāmu nozīmi. Kad jūs jau zināt, kas ir jūsu mērķauditorija, maksas reklāmas varētu jūs pārsteigt.

4. Pārraugiet savus rezultātus

Nepietiek tikai ar satura izveidošanu un reklamēšanu. Jums arī jāuzrauga rezultāti. Tas palīdzēs jums uzzināt sava satura statusu.

Tas varētu būt drudžains uzdevums, taču labā ziņa ir tā, ka, lai padarītu uzdevumu vieglu, jūs varat izmantot daudz dažādu iespēju.

Labākais veids, kā izsekot rezultātiem, ir Google Analytics. Es personīgi pilnībā paļaujos uz Google, lai pārbaudītu mana darba gaitu.

Zemāk ir daži no svarīgākajiem rādītājiem, kas jāizskata:

 • Satiksme
 • SERP vērtējums
 • Lapas vienā apmeklējumā
 • Atlēcienu līmenis
 • Domēna autoritāte

Papildus Google Analytics ir arī rīki, kurus varat izmantot. Ahrefs ir viens no populārajiem rīkiem, ko varat izmantot, lai uzraudzītu progresu.

izmantojiet ranga izsekotāju, lai izsekotu satura mārketinga rezultātus

Šis rīks parasti tiek izmantots Ranga izsekotājs lai izsekotu atslēgvārdu ranžēšanu laika gaitā. Tātad jūs varat sekot līdzi atslēgvārdu kustībai.

Lai gan ir pieejami dažādi rīki, daži no tiem var nebūt tik efektīvi vai daudzu funkciju nav. Bet es atstāšu to jūsu ziņā.

5. Noskalojiet un atkārtojiet

Tagad, kad mēs esam sasnieguši jūsu satura mārketinga procesa beigas, cerams, ka jūs esat pabeidzis lietas.

Satura veidošanas laikā jums ir jāpiešķir prioritāte biznesa mērķiem. Jums jāpārliecinās, ka jūsu saturs ilgtermiņā var radīt daudz pasīvu potenciālo pirkumu.

Kad esat pabeidzis visas iepriekš minētās darbības, ir pienācis laiks to darīt vēlreiz. Jā, jūs to dzirdējāt pareizi! Katru reizi, kad veidojat jaunu saturu savam biznesam, jums jāveic tās pašas darbības.

Tas palīdzēs jums būt konsekventiem savā darbā.

Izlasiet @billachola padomus – 5 vienkāršas darbības satura mārketinga plāna izveidošanai. Pastāsti draugam

Pār jums

Atcerieties, ka satura mārketings ir saistīts ar kvalitatīva satura izveidi, ko papildina efektīva SEO stratēģija. Ja jūs to varat novērst, jūs zināt, ka satura mārketings ir veiksmīgs.

Izpildiet iepriekš minētos soļus, un jums būs labi iet. Es sekoju tam pašam, un man diezgan labi veicas savā jomā.

Ja uzskatāt, ka šis raksts ir noderīgs, noteikti dalieties tajā, lai palīdzētu izplatīt zināšanas.

Šo rakstu vispirms raksta Bils Acholla, un to rediģēja BuildThis.io redakcijas komanda. Bils Ačolla ir digitālais mārketinga speciālists, kas palīdz mazo uzņēmumu īpašniekiem veidot savu zīmolu, veidojot un reklamējot vizuālo saturu. Sazinieties ar Bill on Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map