Pārdošana / savstarpēja pārdošana: 5 padomi, kā uzlabot tiešsaistes biznesa ieņēmumus

Neatkarīgi no tā, vai esat kādreiz veicis tiešo tirdzniecību, jūs, iespējams, jau esat iepazinušies ar divām pamata pārdošanas stratēģijām: pārdošanu un savstarpēju pārdošanu. Jūs, iespējams, nezināt, ka esat pazīstams ar šiem jēdzieniem, taču šodien kā patērētājs jūs noteikti esat ar tiem saskāries.


Iespējams, ka jūs arī nedaudz zināt šos divus terminus, bet varbūt precīzi nezināt, ko tie nozīmē – vai varbūt jūs sajaucat ar atšķirības starp abiem.

Šeit ir īss katra vārda apraksts, kā arī daži piemēri no abiem:

Pārdošana ir paņēmiens, ko izmanto, lai pārliecinātu klientu iegādāties labāku produktu vai pakalpojumu versiju, kuru paredzēts iegādāties.

Šķērspārdošana ir stratēģija, ko izmanto, lai sākotnējam pirkumam pievienotu vairāk produktu vai pakalpojumu.

Piemēri

 • Pārdošana: “Mums šodien ir īpašs dubultā siera burgers par USD 0,60 centiem vairāk – vai jūs vēlētos iegādāties to nevis viena burgera vietā?”
 • Savstarpējā pārdošana: “Vai jūs vēlētos pievienot sieru burgeru pasūtījumam kartupeļus un koksu?”
 • Pārdošana: “Vidēja izmēra sedans ir populārs transportlīdzeklis, bet mūsu luksusa sedans ir aprīkots ar papildu drošības funkcijām un labāku garantiju.”
 • Starppārdošana: “Par vēl diviem simtiem dolāru es varu iemest motora bloka sildītāju un priekšējās numura zīmes kronšteinu ar jauno sedanu.”
 • Pārdošana: “Šis televizors ir lielisks, bet vai esat redzējis jaunāko modeli? Tam ir pievienotas funkcijas, kuras, manuprāt, jūs novērtēsit. ”
 • Starppārdošana: “Šis televizors ir lielisks, taču, ņemot vērā to, ko jūs man stāstījāt par savu ģimeni, jūs, iespējams, vēlēsities apskatīt mūsu visu mājas kinozāles sistēmu. Tas uz visiem laikiem mainīs jūsu mājas filmu skatīšanās pieredzi. ”

Vai jūs redzat atšķirību??

Abas tehnikas ir vienlīdz svarīgas jebkuram interneta veikalam vai kravas piegādes biznesam.

Pareizi darot, pārdošana / savstarpēja pārdošana ir izdevīga ne tikai pārdevējam, bet arī klientam. Ja jūs piedāvājat iespējas, kuras jūs zināt, ka tās nāks par labu jūsu klientam, visi uzvarēs. Kā tu to dari? Jums jāuztver intuitīva pieeja. Klausieties, ko klienti saka par savām vēlmēm un vajadzībām. Ielieciet sevi viņu vietā; Ja jūs iepirktos par ekonomisku automašīnu, vai jūs vēlaties dzirdēt par luksusa SUV sērijām? Visticamāk ne. Bet jūs varētu vēlēties uzzināt par jaunāko hibrīdu, kas jūs varētu saudzēt no tonnas naudas nosūtīšanas par degvielu … labi?

Ja jūs klausāties, ko klienti jums saka, un pēc tam attiecīgi piemērojat pārdošanas / savstarpējas pārdošanas stratēģiju, jūs varētu piedāvāt viņiem risinājumus, kas viņus dara laimīgus. Bieži vien cilvēki pat nenojauš, ka viņiem ir vajadzīgi daži produkti vai pakalpojumi, līdz jūs viņiem to norādāt. Tā ir izdevīga situācija jums un klientiem.

Vēl viena pārdošanas / savstarpējas pārdošanas priekšrocība ir tā, ka to ir vieglāk izdarīt nekā pārdot pilnīgi jaunam klientam. Kad tu esi mārketings uz jaunu vadību, šī darījuma noslēgšanas varbūtība ir no pieciem līdz 20%. Pārdodot esošam klientam, šī procentuālā daļa palielinās līdz 60–70%. Tātad pārdošana / savstarpēja pārdošana patiešām ir efektīvāks pārdošanas veids.

nba-ieteikums

Šie ir mūsu padomi, kā pārdot un pārdot vairāk nekā profesionāli.

1. padoms. Izmantojiet tehniku ​​mērenībā

Jūs vēlēsities saglabāt savu klientu uzticību, un jūs to nevarat izdarīt, ja liekat viņiem justies satriektiem par pirkumiem / pārdošanu. Pārāk daudz izvēles mulsinās jūsu klientus, un tas varētu no jums izcelties. Klienti var kļūt aizdomīgi un aizvainojoši, ja viņiem tiek piedāvāts pārāk daudz iespēju – un viņi, iespējams, vienkārši atsakās no idejas no jums kaut ko pirkt. Saglabājiet iespējas vienkāršā un saprotamā veidā.

Vai vēlaties uzzināt, kā izskatās reāls, ļoti veiksmīgs šīs mārketinga tehnikas piemērs? Vai esat kādreiz iepircies vietnē Amazon? Ja jums ir, tad jūs, iespējams, esat redzējis frāzi “bieži pērk kopā”.

amazon-bieži-nopirka-kopā

Saskaņā ar rakstu vietnē Fortune, šo ieteikumu reklāmguvumu līmenis vietnē var sasniegt 60%. Šis ir savstarpējas pārdošanas piemērs reālajā pasaulē, no kura ikviens tirgotājs varētu mācīties.

2. padoms. Savienojiet atbilstošos vienumus

Šī ir stratēģija, kas pārņem “bieži nopirkto kopā” koncepciju nākamajā līmenī. Jūs padarāt iepirkšanās pieredzi ērtu saviem klientiem, kopā iesaiņojot nepieciešamās / atbilstošās preces.

Tomēr tas ir vēl viens piemērs, kad jums jābūt uzmanīgiem ar savu pieeju. Jūs nevēlaties piedāvāt neatbilstošas ​​preces vai pakalpojumus, kurus jūsu klienti, visticamāk, neatrod vilinoši (tāpēc nemēģiniet izmest uz tiem nevēlamo krājumu). Ja jūs to darāt, tas ir aizvainojošs un ļoti neproduktīvs. Tā vietā piedāvājiet vērtīgus papildinājumus, kas jūsu klientiem būs noderīgi. Labs piemērs būtu kopā pārdot WordPress veidnes + spraudņus + logotipus. Tās ir visas lietas, kuras klienti, kas darbojas spraudņa vai veidnes tirgū, novērtētu komplektā.

3. padoms: pazīstiet klientus

Padomājiet par savu iecienīto restorānu. Šī restorāna īpašnieks vai viesmīlis, iespējams, prasa laiku, lai iepazītos ar jūsu vēlmēm un nepatikšanām. Balstoties uz šīm zināšanām, īpašnieks / viesmīlis sniedz ieteikumus, pamatojoties uz jūsu personīgajām vēlmēm.

Tas pats jādara jūsu vietnē. Ja jūsu mērķis ir panākt, lai cilvēki pierakstītos uz jūsu biļeteniem, bet neviens neatbild uz jūsu uznirstošo lodziņu, mēģiniet piedāvāt bezmaksas e-grāmatu savās galvenajās lapās, kad cilvēki reģistrējas e-pastu sarakstam..

Padomājiet arī par to, kā Amazon, eBay un citas lielākās e-komercijas vietnes izseko jūsu grāmatu pasūtījumiem un cita veida pirkumiem. Viņi iesaka atbilstošus produktus, pamatojoties uz jūsu iepriekšējām izvēlēm, vai ne? Jums vajadzētu darīt to pašu. Izmantojiet Google Analytics lai izsekotu lietotāju modeļus jūsu vietnē. Viens paņēmiens ir izmantojiet pasūtījuma apstiprināšanas lapas izmantojot analītiku. Ja daudzi cilvēki reģistrējās tiešsaistes kursam, kuru pārdodat, jūs varētu nosūtīt e-pastu tieši šiem cilvēkiem un piedāvāt viņiem saistītu, bet plašāku kursu. Uzziniet, kā tas darbojas?

4. padoms: nepārspīlējiet to

Pārdošana / savstarpēja pārdošana darbojas tikai tad, ja jūs risināt klientu vajadzības (un tas darbojas vēl labāk, ja liekat viņiem justies priviliģētiem, saņemot piedāvājumu). Ja visiem klientiem, kuri pērk jūsu dizaineru vīriešu odekolonu, jūs piedāvājat bezmaksas skūšanās komplektu ar atlaidi, daudzi no viņiem novērtēs, ka viņi noslēdz darījumu, kas citiem klientiem nav.

No otras puses, ja tas tiek pārspīlēts, tas kairina jūsu klientus un padzen viņus prom no jums un jūsu vietnes. Ja jūsu klienti jūt, ka tie jums ir tikai mārketinga eksperiments, vai arī, ka jums rūp tikai pārdošanas darīšana, nevis tas, ko viņi vēlas, tad pārdošanai / savstarpējai pārdošanai būs pretējs efekts nekā vēlamajam.

Šeit jāņem vērā vēl viena detaļa: “Noteikums par 25” biznesā; jums vajadzētu izvairīties no preču pārdošanas, kas pārsniedz 25% no sākotnējā pasūtījuma. Mēģinot pārdot / pārdot vairāk nekā šo procentuālo daļu, jūs parasti uztversit kā nepiespiestu klientu vajadzībām (labākajā gadījumā) un stulbu vai mantkārīgu (sliktākajā gadījumā) – un jūs, visticamāk, atgrūdīsit pat klienti, kuri bija tuvu pirkuma veikšanai. Arī papildinājumi, kas pārsniedz 25%, papildinājumu vietā var justies satriecoši un patīk otrs primārais pirkums.

5. padoms: laiks

Laiks vienmēr ir būtisks pārdošanas aspekts. Jums vajadzētu pārdot / pārdot tikai tad, kad jums ir visa nepieciešamā informācija, lai nodrošinātu pirmo pasūtījumu. Tas nozīmē, ka pircējs jau ir apņēmies pirkt un mazāk ticams, ka vispār atteiksies no pasūtījuma. Ja mēģināt pārdot papildu preces pārāk agri iepirkšanās procesā, jūs varētu viegli izslēgt klientu un tādējādi zaudēt visu pārdošanu. Tāpēc atcerieties gaidīt, kamēr klients jau ir apņēmies veikt pārdošanu, sniedzot kontaktinformāciju un finanšu informāciju – pēc tam aprakstiet ieguvumus no papildu produktiem / pakalpojumiem, kurus mēģināt pārdot.

Ir vairāki veidi, kā izmēģināt pārdošanu / savstarpēju pārdošanu. Piemēram, jūs varat izveidot tiešsaistes veikalu ar Shopify (uzzināt vairāk par Shopify pārskatu) un mēģināt uzlabot savus ieņēmumus, izmantojot šo stratēģiju.

Šī ir mārketinga stratēģija, kas ir strādājusi neskaitāmiem uzņēmumiem un uzņēmējiem, un tā varētu labi kalpot jūsu emuāram vai uzņēmumam. Tikai atceraties izmantot šeit ilustrētos padomus, lai jūs varētu gūt maksimālu labumu no saviem pārdošanas un pārdošanas darījumiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map