Meklējot lētāko WordPress mitināšanu 2020. gadā (ar 3 iespējām)

Jūsu vietnes drošība, iespējas un ātrums ir atkarīgs no resursdatora infrastruktūras. Ja jums patīk 35,4% vairumu vietņu īpašnieku, tad jūs, iespējams, vēlaties vai jums pieder Vietne WordPress.


Izaicinājums ir izvēlēties tādu web hostinga veidu, kas atbilst jūsu budžetam, nezaudējot kvalitāti. Bet kas ir “kvalitātes hostings” un kuri mitināšanas pakalpojumu sniedzēji to piedāvā par pieņemamām cenām?

Pieejamība jums, iespējams, nav kāds reklāmas triks. Jūs nevēlaties iegādāties hostinga plānu, kas izskatās lēts priekšpusē, un pēc tam samaksāt neķītru naudas summu par funkcijām un tehnisko atbalstu, kas vispirms jāiekļauj jūsu paketē. Jūs vēlaties konsekvenci. Pēc zemas cenas zemas cenas paliek zemas.

Man ir labas ziņas, bet vispirms ļaujiet saprast, ko jūs prasāt.

WordPress mitināšanas plānu veidi

WordPress ir visvairāk izmantotā CMS un tā tirgus daļa ir 62,7%. Joomla, kas ir otra populārākā trase ar 4,4% tirgus.

Jums nav nepieciešams daudz, lai izvēlētos savai vietnei pareizo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Jums jāzina dažas lietas, piemēram, kā tās darbojas un vai tās atbilstu jūsu biznesa būtībai.

Parasti ir trīs veidu WordPress mitināšanas pakalpojumi, ar kuriem jūs varat doties – koplietoti, veltīti un mākoņi.

1 – Dalīts hostings

Šis plāns ir populārākais mitināšanas risinājums mūsdienu tirgū. Tas ir gan lēts, gan viegli kopjams.

Dalīta hostinga plāniem mitināšanas pakalpojumu sniedzēji parasti vienā serverī izvieto vairākas vietnes. Šajā plānā bieži ir ierobežojumi vai ierobežojumi tiem resursiem, kuriem varat piekļūt, ieskaitot atmiņas vietu, joslas platumu, drošību un citas funkcijas.

Dalīts hostings ir lētākais risinājums personām ar ierobežotu budžetu un lieliski piemērots iesācējiem ar ierobežotu pieredzi.

2 – Dedicated Hosting

Izmantojot īpašu mitināšanu, jūs iegūstat īpašu serveri, kas mitina jūsu vietni. Kā norāda nosaukums, jums nav jākopīgo servera resursi ar citiem lietotājiem.

Specializētā mitināšana ievērojami palielina jūsu vietnes ātrumu, jo jūs nedalīsit servera resursus ar citām vietnēm. Tas ir arī ļoti drošs, jo jūs vienīgais izmantojat serveri.

Specializēta mitināšana ir lieliska iespēja, ja jūs sagaidāt lielu datplūsmu jūsu vietnē. Dalītajā mitināšanā ir ierobežots to vietņu trafika apjoms, ar kurām tā var rīkoties.

Vienīgie šī plāna trūkumi ir augstās izmaksas un vajadzība pēc tehniskām zināšanām, lai pārvaldītu speciālu serveri. Tātad jūs pieņemsit darbā IT darbiniekus vai esat pietiekami tehniski gudrs, lai uzturētu mitināšanas serveri.

3 – Mākonis mitināšana

Šis mitināšanas pakalpojums ir salīdzinoši jauna tehnoloģija, kas apvieno gan dalīta, gan speciāla mitināšanas iespējas. Jūs to varat saukt par hibrīdu.

Pakalpojums sadala fizisko slodzi vairākām vietnēm dažādos datoros. Šis process ļauj jūsu vietnei iegūt servera resursus, neprasot speciālu aparatūru. Jūs, iespējams, nesaņemsit speciālu mitināšanas aparatūru, taču vajadzības gadījumā varat palielināt savas vajadzības.

Ja vēlaties apvienot kopīgas un speciālas mitināšanas priekšrocības, risinājums ir mākoņa mitināšana. Tomēr tam ir tādas negatīvas puses kā

 • Atbalsts var aizkavēt radušos problēmu novēršanu,
 • Jums, iespējams, būs jārisina drošības jautājumi, un
 • Mērogošana nozīmē, ka mitināšana kļūst dārga

Jums varētu rasties jautājums, kāds varētu būt labākais risinājums. Izpētīsim!

Lēta WordPress mitināšana 2020. gadā

Šeit ir trīs lētākie WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzēji 2020. gadā. Mūsu izvēles pamatā ir cenu noteikšana reģistrēšanās laikā un turpmākās atjaunošanas izmaksas.

Šīs izvēles pamatā nav tikai dalīta mitināšana. Šie mitinātāji būs piemēroti, ja meklējat lētas veltītas un mākoņa mitināšanas iespējas.

1. Hostinger

Hostinger WordPress mitināšanaHostinger WordPress hostings sākas ar USD 0,96 mēnesī (noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk).

Sākotnējo izmaksu un sekojošo cenu dēļ Hostinger tiek uzskatīts par lētāku nekā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Papildus zemajām tehniskajām prasībām Hostinger ir lieliski piemērots arī ierobežotam budžetam. Tas nesaņem vairāk pieejamu cenu nekā USD 0,99 mēnesī.

Hostinger WordPress funkcijas

Izpētīsim, ko iegūstat.

Uzlabota drošība

Katru vietni, kuru mitina Hostinger, aizsargā BitNinja visaptverošais aizsardzības plāns, kas piedāvā aizsardzību pret visiem automatizētajiem un kiberuzbrukumiem.

Vienreiz noklikšķiniet uz WordPress instalēšana

Pagājuši ir dienas, kad WordPress iestatīšana izrādījās pārāk sarežģīta un laikietilpīga. Viss, kas jums jādara, ir aizpildīt vienkāršu veidlapu, ievadīt informāciju un instalēt WP ar vienu klikšķi. Tas neaizņem vairāk kā dažas minūtes.

Veidots veiktspējai

Izmantojot Hostinger, tiek sasniegts nepārspējams iekraušanas ātrums

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX un
 • Iepriekš instalēti kešatmiņas WP spraudņi,

Citas Hostinger funkcijas ietver ikdienas vai nedēļas dublējumus, bezmaksas domēnus un SSL sertifikātus, neierobežotus FTP kontus, Cronjobs un Joslas platumu un daudz ko citu..

Hostinger klientu atbalsts

Hostingera WordPress ir pieejams atbalsts palīdzēt ar visiem jautājumiem un bažām. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir pieejams 24×7. Jūsu sirdsmiers tiek garantēts, jo pakalpojums nodrošina gatavības ekspertus, lai labotu visas ar jūsu vietni saistītās problēmas.

Hostinger Cenu noteikšana

Hostinger WordPress hostinga cenu noteikšana

Vienotā WordPress plāna cena ir USD 0,99 mēnesī. Šis plāns atjaunojas ar USD 2,15 mēnesī pēc pirmā maksājuma.

Premium WordPress ir 2,89 USD mēnesī un 3,49 USD mēnesī, kad atjaunojat. Biznesa WordPress sākas ar sākotnējo cenu 3,99 USD, bet nākamie maksājumi ir USD 7,95.

Hostingera priekšrocības ir šādas,

 • Zemas un pieņemamas cenas
 • Efektīva un uzticama klientu apkalpošana
 • Ļoti uzticams ātrumam un darbspējai
 • Piedāvā lieliskas iespējas

Hostingera trūkumi ietver,

 • Cenas palielinās pēc pirmā termiņa
 • Nav bezmaksas domēna vārda atsevišķa WordPress mitināšanas plāna lietotājiem
 • Neatbalsta automātiskos atjauninājumus

2. Bluehost

BlueHost WordPress mitināšanaBlueHost WordPress hostings sākas ar USD 2,75 mēnesī (noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk).

Bluehost atšķiras no daudziem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Atšķirībā no citiem, jums, izmantojot pakalpojumu, nav jāmaksā par trīs vai piecu gadu plānu, lai iegūtu lētu mitināšanas plānu..

Ja domājat izmantot 5 gadu dalīta hostinga plānu, tad Bluehost ir jums piemērota iespēja. Pakalpojums piedāvā trīs veidu WP mitināšanu.

 • Dalīta WP mitināšana: Tas ir salīdzinoši drošs, viegli orientējams un diezgan ātrs. Platforma nodrošina arī automātiskus atjauninājumus, bezmaksas domēna vārdus (tikai pirmo gadu) un bezmaksas SSL sertifikātu.
 • Pārvaldīts hostings: Tas palīdz, ja vietņu pārvaldīšana jums kļūst apgrūtinoša. Šī funkcija palīdz pārvaldīt visu, izmantojot vienu informācijas paneli.
 • E-komercijas mitināšana: Powered by WooCommerce, šis e-komercijas spraudnis cita starpā nodrošina drošus norēķinu vārtus un pilnībā pielāgojamus tiešsaistes veikalus.

Bluehost WordPress funkcijas

 • Automātiski WordPress atjauninājumi: Šī funkcija nodrošina jūsu konta atjaunināšanu un drošību pēc iespējas regulāri.
 • Automātiska WP instalēšana: Bluehost instalē jūsu vietnei drošāko un jaunāko WordPress versiju, tiklīdz esat abonējis plānu.
 • WordPress pieturvietu vide: Šī opcija ļauj pārbaudīt izmaiņas pirms to pieejamības jūsu vietnē.

Citas funkcijas ietver; bezmaksas domēna vārds uz gadu (ar pieciem rezervētajiem domēniem un 25 apakšdatnēm), SSL sertifikāts, 50 GB SSD krātuve utt..

BlueHost Klientu atbalsts

Nodrošina Bluehost Diennakts atbalsts WP mitināšanai. Tās ir pieejamas gan tiešraidēm, gan sarunām.

Bluehost cenu noteikšana

Dalīta hostinga cenu noteikšana

Plāni / cena
Reģistrēšanās cena
Parasts (12 mēneši)
Atjaunošana (24 mēneši)
Atjaunošana (36 mēn.)
Pamata2,95 USD / mēn8,99 USD / mēn8,49 USD / mēn7,99 USD / mēn
PlusUSD 5,45 mēnesīUSD 12,99 mēnesī11,99 USD / mēn10,99 USD / mēn
Choice PlusUSD 5,45 mēnesī16,99 USD / mēn15,99 USD / mēnUSD 14,99 mēnesī
Pro13,95 USD / mēn25,99 USD / mēn24,99 USD / mēnUSD 23,99 mēnesī

Pārvaldītā hostinga cenu noteikšana

 • Veidot plānu – USD 19,95 mēnesī
 • Izaugsme – USD 29,95 mēnesī
 • Skala – 49,95 mēnesī

E-komercijas hostinga cenu noteikšana

 • Sākuma iepakojums – 6,95 USD mēnesī
 • Plus – 8,95 USD mēnesī
 • Pro – 12,95 USD mēnesī

Bluehost priekšrocības

 • Bluehost piedāvā vienu no vispieejamākajām cenām tirgū
 • Pakalpojums atbalsta automātiskos atjauninājumus
 • Tas ir salīdzinoši drošs

Trūkumi Bluehost

 • Neuzticams klientu atbalsts
 • Dārgi pārdod
 • Palielinātas atjaunošanas cenas

3. Nosaukums

NameCheap WordPress mitināšanaNameCheap pārvaldītā WordPress mitināšana sākas ar USD 3,88 mēnesī (noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk).

Pakalpojumam ir viena no lētākajām sākotnējām un atjaunošanas cenām, tāpēc tas izveidoja šo sarakstu. Namecheap piedāvā lieliskus domēnus un lētu tīmekļa mitināšanu par pieņemamām cenām.

Namecheap ir koplietojamo hostingu un pārvaldītos hostinga pakalpojumus, kuriem ir daudz funkciju.

 • Dalīts hostings: Piedāvājumu atbalsta Namecheap hostinga garantija ar nesmēķētu platjoslas savienojumu, 99,9% uptime un bezmaksas SSL sertifikātu, starp iespējām.
 • Pārvaldīts hostings: Šis ir ātrākais no WordPress mitināšanas iespējām. Tas nāk ar drošu dublējumu un atjaunošanas rīku.

Lai arī pārvaldītā WordPress mitināšana nav lētākā pieejamā opcija, lietotājiem tā patīk. Apmēram 52% pārvaldīto WordPress mitināšanas lietotāju uzskata, ka ir vērts papildu dolārus.

Namecheap WordPress Iespējas

 • Simtprocentīga garantija: Visiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem ir augstākā veida garantija un tie nodrošina lieliskas iespējas.
 • Jaunākās servera tehnoloģijas: Namecheap izmanto revolucionāro Dell Server tehnoloģiju, lai uzlabotu efektivitāti. Ātrgaitas SAN nodrošina 100% darbības laiku.
 • Vietņu veidotājs: Varat ātri izveidot savu klātbūtni tiešsaistē.

Citas funkcijas ietver bezmaksas SSL sertifikātus, klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, pilnu vietnes kontroli ar cPanel, ērtu jaunināšanu, ikdienas dublējumus utt..

NameCheap Klientu atbalsts

Namecheap ir pieejams visu diennakti klientu atbalsts izmantojot tiešraidi. Ir pieejama arī plaša zināšanu bāze pašmācībai.

Namecheap hostinga cenu noteikšana

Dalīta hostinga cenu noteikšana

NameCheap hostinga plāni un cenas

 • Zvaigžņu plāns – USD 1,44 mēnesī (gan sākotnējai, gan atjaunošanai)
 • Zvaigžņu Plus – USD 2,44 mēnesī
 • Zvaigžņu bizness – USD 4,44 mēnesī

Kad maksājat par pirmo gadu, jūs saņemat 50% atlaidi.

Pārvaldītā WordPress mitināšanas cenu noteikšana

NameCheap pārvaldītā WordPress hostinga cenu noteikšana

 • EasyWP Starter – USD 3,88 (USD 1 mēnesī)
 • EasyWP Turbo – 7,88 USD (pirmais mēnesis maksā 2 USD)
 • EasyWP virsskaņa – USD 11,88 (USD 3 par pirmo mēnesi)

Namecheap priekšrocības

 • Namecheap nodrošina efektīvus tērzēšanas pārstāvjus
 • Tas piedāvā uzticamus hostinga pakalpojumus
 • Draudzīgs lietotāja interfeiss un dizains

Namecheap trūkumi

 • Atbalsts tiešsaistē ir atkarīgs tikai no tā, kādu plānu jūs abonējat
 • Tas nepiedāvā atbalstu pa tālruni
 • Dažiem SSL sertifikātu iestatīšana parasti ir sarežģīta

Kritēriji WordPress mitināšanas izvēlei

Pirms izlemjat, kuru WordPress mitināšanas plānu izvēlēties, apsveriet dažas lietas. Uzticamība, ātrums un drošība ir galvenie faktori, no kuriem jums vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties savu mitināšanas pakalpojumu.

Jums jāņem vērā arī prasības, cenas, funkcijas, disks vai atmiņas vieta, kā arī klientu atbalsts.

Apskatīsim tuvāk.

1. Prasības

Jūsu izvēlētajai WordPress saimniecei jāatbilst šādiem kritērijiem. Tai būtu jāatbalsta:

 • PHP versija 7.3 vai jaunāka
 • MySQL versija 5.6 vai jaunāka, kā arī MariaDB versija 10.1 vai jaunāka
 • HTTPS

Lai gan jebkurš serveris, kas atbalsta PHP un MySQL, ir pieņemams, WordPress iesaka to izmantot Apache vai Nginx. Pirms kaut ko apņemties, atcerieties vienmēr jautāt savam saimniekam šīs prasības.

2. Cenu noteikšana

Kaut arī katra hostinga pakalpojumu sniedzēja cenas atšķiras no lētām līdz dārgām, dažas no tām piedāvā atlaides vai reklāmas cenu noteikšanu jauniem abonentiem. Pēc tam lietotāji atjaunot savus hostinga pakalpojumus par parastu cenu.

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju reklamē cenu noteikšanas iespējas, kas tiek piemērotas, ja maksājat par trim līdz pieciem gadiem. Parasti tas ir labākais veids, kā iegūt lētu WordPress mitināšanu, jo tas samazina jūsu mitināšanas izmaksas nākamajiem trim vai vairāk gadiem.

Tomēr uzņēmumi, kas maksā mēnesī vai gadā, var saskarties ar cenu pieauguma risku, sākot no otrā vai trešā abonēšanas gada.

3. Īpašības

Lielākā daļa hostinga pakalpojumu sniedzēju piedāvā līdzīgas iespējas, piemēram,

 • 99,9% vietnes uptime,
 • Informācijas paneļa un cPanel mitināšana,
 • Bezmaksas SSL sertifikāti,
 • Domēna vārdi un
 • E-pasta konti

Daži no tiem nodrošina regulāras dublēšanas iespējas, savukārt daži izvēlas dublējumus nedēļā vai mēnesī. Daži pakalpojumu sniedzēji nodrošina klientu atbalstu pa tālruni un tiešajā tērzēšanā.

Daži saimnieki par maksu piedāvā papildu funkcijas. Parasti mitināšanas pakalpojumu sniedzēji lūgs jums samaksāt par papildu krātuvi, ja jums tā būs nepieciešama. Viņi arī pārdod domēna vārda privātumu, vietnes dublējumu, vietnes drošību, kā arī citas funkcijas un papildinājumus.

4. Diska vai krātuves vieta

Atkarībā no cenas vai abonēšanas plāna, dažādi hostinga pakalpojumi piedāvā no 10 GB līdz vairāk nekā 100 GB krātuves vietas. Dažiem lietotājiem ir pat neierobežota vieta SSD diskā.

5. Klientu atbalsts

Neatkarīgi no tā, cik lietpratīgi rīkojaties ar savu vietni, kādā brīdī jums būs nepieciešama palīdzība. Ja rodas tādas situācijas, kā jūs vēlaties, lai saņemtu klientu atbalstu, kas jūs ātri var glābt.

78,3% lietotāju apgalvo, ka viņu WordPress vietnēs vislielākās bažas rada atbalsts, un tam vajadzētu būt prioritātei.

Lieliskajiem saimniekiem ir efektīvs un atsaucīgs klientu atbalsts. Tīmekļa mitinātāji, kurus mēs iesakām, nodrošina atbalstu, izmantojot vairākus kanālus.

Noslēguma domas

Nav noslēpums, ka WordPress ir neapstrīdams satura pārvaldības sistēmu čempions. To plaši izmanto visu veidu biznesa, personīgajām un institucionālajām vietnēm. Tas atbalsta vairākas mitināšanas vietnes, ieskaitot Hostinger, Bluehost un Namecheap.

Hostinger ir viena no labākajām trio cenām un visefektīvākais klientu atbalsts. Bluehost atbalsta ilgtermiņa plānus un ir lieliski piemērots e-komercijai, savukārt Namecheap piedāvā dažus no labākajiem un pieejamākajiem domēniem.

Atkarībā no biznesa plāniem un budžeta varat rentabli strādāt ar jebkuru no šīm trim iespējām. Iet uz priekšu un izdari savu izvēli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map