Ko Wikipedia nevar pateikt par tīmekļa mitināšanu

Esmu pārliecināts, ka jūsu emuārs ir drausmīgs.


Jūs darāt visu pareizi: jums ir lieliski virsraksti, esat ieguvis lieliskus attēlus, iespējams, pat aktīvi iesaistīsities katrā satura veidošanas jomā, izstrādājot savus attēlus, infografiku un videoklipus..

Bet ir viena lieta, ko vairums emuāru autoru (vismaz sākumā) ignorē, un tas, iespējams, pat vislabākos emuārus var atstāt visu potenciālo auditoriju priekšā.

Viena lieta ir laba tīmekļa mitināšana.

Padomājiet par to šādā veidā: vai esat kādreiz noklikšķinājis uz saites no Facebook vai citas vietnes un gaidījis, kas vietnei ielādējas kā mūžība? Šis nav 1997. gads. Mūsdienās tīmekļa lapas tiek atvērtas tā, it kā jūs pagriežat grāmatas lapu – vai vismaz vajadzētu. Ja to nav, jūs zaudējat daudz lapu skatījumu. Jūsu atlēcienu līmenis strauji palielinās. Līdz šim jums droši vien nebija ne mazākās nojausmas, kas top.

ES tev saku – apskatiet savu mitināšanas uzņēmumu.

Protams, ir veidi, kā jūs varat palīdzēt savai vietnei, kā arī ātrums. Jūs varētu plānot multivides saturu, pazemināt grafikas kvalitāti un izšķirtspēju un pārlēkt visu veidu stīpas, mēģinot panākt, lai jūsu vietne tiktu ielādēta ātrāk. Faktiski tieši to jums pateiks vairums lielo kastīšu mitināšanas uzņēmumu. Bet vai tas viss ir patiešām nepieciešams??

Kas ir tīmekļa mitināšana?

Ja jūs tikko sākat darbu vai esat kādreiz domājis, kas notiek aiz ainas ar jūsu vietni, Wikipedia labi izskaidro tīmekļa mitināšanas jēdzienu:

Tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir interneta mitināšanas pakalpojuma veids, kas indivīdiem un organizācijām ļauj padarīt viņu vietni pieejamu, izmantojot globālo tīmekli. Tīmekļa mitinātāji ir uzņēmumi, kas nodrošina vietu serverī, kas pieder klientam vai ir nomāts lietošanai, kā arī nodrošina interneta savienojumu, parasti datu centrā.

Tas ir ļoti īss, pamatkoncepcijas apraksts. Tie ir galvenie pakalpojumi, ko sniedz visi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi. Kas gan atšķir vienu no otra? Ja viņi visi sniedz tos pašus pakalpojumus, kāpēc gan neizvēlēties to un aizmirst par to?

Šie ir jautājumi, uz kuriem Wikipedia nerisina.

Tam domāts šis emuārs.

Kas padara labu Web Host?

Tāpat kā ar jebkura cita veida pakalpojumiem, ir arī labi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, un daži, kas nav tik labi.

Mēs definējam, ka tie nav tik labi kā tie, kas nodrošina lēnu piekļuvi serverim, kas kavē datu pārsūtīšanu. Tas ir daudz vairāk nekā jūsu saturs, kas palēnina lietas, taču neviens uzņēmums negrasās atzīt, ka viņu serveri ir lēni vai pārslogoti vai ka viņu DNS kešatmiņas iespējas ir pakārtotas.

Labākās tīmekļa mitināšanas kompānijas ir tās, kuras pievērš uzmanību svarīgajai detaļai, un mēs domājam, ka tās šajā sarakstā ieņem augstu vietu:

1. Vienkārši lietojama lietotāja saskarne (UI)

Lietotāja saskarnei un vadības panelim jābūt pietiekami intuitīvam, lai lietotājs varētu ātri un ērti veikt izmaiņas un atjauninājumus, kā arī pievienot jaunus domēnus, plānot vietņu dublējumus un iestatīt tādas programmas kā WordPress..

WebHostFace informācijas panelisPiemērs – WebHostFace lietotāja vadības panelis – vienkāršs un ērti lietojams.

2. Garantēts vietnes ātrums

Tīmekļa mitinātāji, kas rakstiski paziņo par vietņu ātruma garantijām, daudz biežāk nodrošina jūs ar nemainīgi labu gala lietotāju pieredzi un daudz mazāk iespējams, ka sniegs jums risinājumu, ja pastāv izmērāmā problēma. Bez tā esiet gatavi ļoti nepatīkamām sarunām par to, kā jūs izjaucat savu vietni un stīpām, kuras jums vajadzēs izlaist, lai to labotu..

3. Uzticamība

Tas atbilst konsekvences jēdzienam. Jūs vēlaties izvēlēties hostinga kompāniju, kas garantēs jums 99,9% servera darbības laiku. Uzturēšanās laika samazinājums tikai par pusi procentiem (tas ir 0,05%) var novest pie divām veselām dīkstāves dienām gadā. Cik nopelna jūsu emuārs dienā? Varat to divkāršot un pievienot to vietējās web hostinga izmaksām.

4. Cenas un apmaksas iespējas

Ir daudzas vietnes, kas tur iekasē prēmiju par pakalpojumiem, kurus lietotājs, iespējams, nekad neizmanto. Labi mitināšanas uzņēmumi izklāsta savu cenu struktūru un paskaidro, par ko jūs maksājat. Tie arī nodrošina daudzpakāpju, saprātīgus cenu plānus, kas atbilst jūsu konkrētās vietnes vajadzībām.

5. Pakalpojums pēc pārdošanas

Cik droša ir jūsu pašreizējā tīmekļa mitinātāja, kad jums ir nepieciešams piezvanīt pēc palīdzības? Kāds ir gaidīšanas laiks? Kādas stundas viņi tur? Pat vēl vairāk, kas būtu, ja jūs izvēlētos iespēju izpētīt jautājumus, pirms gaidāt aizturētu pārstāvi? Vai jūsu mitināšanas uzņēmumam ir visaptveroša zināšanu bāze, kas pieejama visiem tās klientiem?

Kā būtu, ja jums jāzvana? Vai pārstāvji ir informēti visās jomās, neatkarīgi no tā, vai tā ir tirdzniecība, rēķini vai tehniskais atbalsts? Vai jūs regulāri saņemat piecas dažādas atbildes uz to pašu jautājumu no pieciem dažādiem atkārtojumiem?

Labos tīmekļa mitināšanas uzņēmumos ir daudz darbinieku, tie ir pieejami visu diennakti, un tiem ir funkcionāla, vienmērīgi apmācīta komanda, kas var rīkoties ar visa veida jautājumiem un nodrošina konsekventus risinājumus.

Lietotāju atsauksmju mitināšanaPiemērs – īstas lietotāju atsauksmes par vietnesGGG pēcpārdošanas atbalstu.

Vai cena tiešām ir būtiska?

Mēs visi esam dzirdējuši veco teicienu “Jūs saņemat to, par ko maksājat”, un, lai arī tas daudzos gadījumos ir taisnība, tas ne vienmēr ir taisnība, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu.

Dārgāks nebūt nenozīmē labāku. Kā es teicu iepriekš, dažās no vissliktākajām hostinga kompānijām, kas tur darbojas, ir visaugstākās likmes, jo tās upurē klientiem, kuri nezina, kas viņiem nepieciešams. Maza cenu zīme nebūt nenozīmē pagraba produktus vai pakalpojumus.

Dažiem budžeta mitināšanas uzņēmumiem ir savi trūkumi. Viņi samazina izmaksas, saīsinot tiešā atbalsta stundas vai arī stingri rīkojas ar tiešsaistes tērzēšanas palīdzību (tāpēc viņi var veikt piecas sarunas uzreiz – dažreiz pat vairāk). Viņi neatjaunina savus serverus, uzlabojot tehnoloģijas. Labākais veids, kā pateikt, vai jūsu izdevīgais tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs patiešām ir darījums, ir jūsu mājasdarbu veikšana un uzdodiet pareizos jautājumus.

Uzziniet, cik viegli ir piekļūt atbalstam. Izpētiet jaunākās tīmekļa mitināšanas tehnoloģijas un noskatieties, kā katrs uzņēmums, par kuru jūs domājat, maksā ar savu cenu.

Sarkanie karogi ar budžeta hostinga uzņēmumiem

Šeit ir dažas lietas, kurām jāpievērš uzmanība dodas uz lētu tīmekļa mitināšanu. Daži no tiem ne vienmēr izdara sliktu izvēli, bet tie var ietekmēt jūsu vietnes veiktspēju.

Nevajadzīgi programmatūras jauninājumi

Budžeta mitināšanas uzņēmumi bieži iesaka piemaksu programmatūru no saistītiem partneriem, kas jums, iespējams, nav nepieciešama.

Pārslogoti serveri

Ja redzat daudz negatīvu atsauksmju, norādot uz pārmērīgu dīkstāvi, nelielu ātrumu vai pārtraukumiem, tas ir pārliecināts, ka uzņēmumam ir pārāk daudz klientu pārslogotā tīklā..

Melnajā sarakstā iekļautie IP

Ja mitināšanas uzņēmums veic uzņēmējdarbību ar daudz surogātpastu, jūsu vietne var ciest, nonākot IP diapazonā, kas ir aizliegts vairākās jomās.

Ierobežota piekļuve MySQL datu bāzei

Jebkura saimniece, kas piedāvā mazāk nekā 100 tabulas, radīs mazāk problēmu.

Slēptās nodevas

Daži hostinga uzņēmumi piedāvā lielas atlaides pirmajā gadā, pēc tam slam jūs ar smieklīgām likmēm, kas iet uz priekšu. Tad, ja jūs mēģināt atcelt, viņi jūs iepērk ar milzīgu atcelšanas maksu. Veiciet mājas darbus un zināt, ko jūs maksājat ilgtermiņā.

“Tātad, kā es varu izvēlēties pareizo mitinātāju?”

Jauniem emuāru autoriem –

 • Jums vienmēr jāsāk ar pieejamu koplietojamo mitināšanu.
 • Ja jūs tikko sākat darbu, vissvarīgākās lietas, kas jums būtu jāapsver, ir laba satura ģenerēšana, reklamēšana, e-pasta sarakstu izveidošana un sekošana jūsu sociālo mediju kanāliem. Šajās jomās jums vajadzētu tērēt naudu.
 • Jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam nevajadzētu būt uzmanības centrā vai tam, kas prasa pārāk lielu jūsu ieguldījumu (pagaidām).

Pieredzējušiem emuāru autoriem –

Tiklīdz jūsu emuārā ir uzkrāts pietiekams daudzums trafiku (aptuvens aprēķins – 1000 unikāli apmeklējumi dienā), ir pienācis laiks apsvērt mitināšanas uzlabošanu, lai nodrošinātu labāku drošību un lietotāju pieredzi.

Personīgi es neļautu bloga atmiņas izmantošanai sasniegt 80%. Ja tā notiek, ir pienācis laiks apsvērt VPS mitināšanu (vai īpašu), lai uzlabotu vietnes veiktspēju. Sekojiet sava emuāra darbības laikam un reakcijas ātrumam, izmantojot tādus rīkus kā Bitcatcha, Uptime Robots, Svaigs ping, Pingdom un lasīt vietnes, kas publicē reālus servera veiktspējas datus, piemēram HostScore.

Grunts līnija

Pareizais mitināšanas uzņēmums ir būtisks jūsu emuāra panākumu elements. Izvēlieties saprātīgi un izpildiet visus mājas darbus. Ne visi budžeta tīmekļa mitinātāji sniedz apakšpaparžu pakalpojumus, taču pirms apņemšanās vienmēr rūpīgi pārbaudiet jebkuru pakalpojumu.

Viena pēdējā piezīme: filtrēšana, izmantojot negatīvas atsauksmes

Kopš es pieminēju pārskatus, es domāju, ka būtu laba ideja kaut ko precizēt: negatīvās atsauksmes ne vienmēr ir godīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojuma attēlojums..

Lielajos hostinga uzņēmumos vienmēr būs daži neapmierināti klienti. Kā saka: “Jūs nevarat izpatikt visiem.” Cilvēkiem ir tendence aizrauties ar uzņēmumiem mazāk svarīgos jautājumos vai gadījumos, kad viņiem ir nepamatotas cerības, kuras vienkārši nav piepildāmas, tāpēc veiciet negatīvas atsauksmes ar sāls graudu. Meklējiet modeļus sūdzībās. Tas ir labākais veids, kā atklāt patiesās problēmas, ja tādas pastāv.

Piezīme. Raksts sākotnēji parādījās WHSR emuārs; to tagad pārvalda un atjaunina BuildThis.io personāls.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map