Kas ir lietotāja ģenerēts saturs (un kāpēc tas ir svarīgi jūsu mārketingā)

Iedomājieties attiecības, kas sniedz gan aizrautību, gan stabilitāti. Vai tu to negribētu??


Ja jūs esat digitālais mārketinga speciālists, jūsu ideāls palīgs ir lietotāju radīts saturs (UGC). Lietotāju ģenerēts saturs piedāvā ilgtermiņa attiecības, kas nekad nebūtu izgājušās no stila.

Kāds ir lietotāja izveidots saturs?

UGC, saīsināts no lietotāja ģenerēta satura, ir jebkurš multivides saturs, ko lietotāji izveidojuši, pieminot vai atsaucoties uz jūsu zīmolu, un publicēti publiskajā telpā, kopīgojot vietnēs, sociālo mediju platformās, emuāru veidošanas vietnēs, pārskatīšanas vai vērtēšanas vietnēs utt..

Tas ir vienkārši jebkurš saturs, ko izveidojuši cilvēki, kas nav jūsu zīmola ierēdņi, daloties zīmola pieredzē ar ģimeni, draugiem un sekotājiem. Saturs var būt jebkas, sākot no rakstiskiem materiāliem, emuāru ierakstiem, foruma ierakstiem, pārskatiem vai vizuāliem materiāliem, piemēram, attēliem, GIF, video vai audio ierakstiem.

Kāpēc lietotāja ģenerēts saturs ir svarīgs jūsu mārketingā?

UGC regulē mārketinga pasauli. Iemesls ir tas, ka tas ievirza klienta neizteikto vēlmi kļūt atpazīstamam un tikt atzītam. Jūsu zīmola ārēja atpazīstamība vai atzinības vārds, un to arī jūsu sākotnējie klienti piešķir pievienotajai vērtībai lietotāju uzticībai un radniecībai ar jūsu zīmolu.

Tas viņus vēl vairāk mudina dalīties ar jūsu zīmolu saistītajā saturā ar ģimeni un draugiem, izmantojot sociālo mediju platformas (un tas jūsu zīmolam dod labumu)..

93% lietotāju uzskata, ka UGC ir izdevīgs, pieņemot lēmumu par pirkumu, savukārt 86% tūkstošgadnieku uzskata, ka UGC ir lielisks zīmola kvalitātes rādītājs (avots). UGC neaizstāj jebkuru mārketinga stratēģiju, bet tieši slepenā mērce uzlabo visa jūsu mārketinga arsenāla efektivitāti..

Ņemot to vērā, ir daudz vairāk priekšrocību, kas sniedz atbildi uz iepriekš uzdoto jautājumu – kāpēc lietotāju radīts saturs?

Apskatīsim dažus no šiem iemesliem.

1. Autentiskums

Lietotāju ģenerēts saturs ir objektivitātes vēstnieks. Šī objektivitāte rodas tāpēc, ka UGC izveidojuši patiesi un patiesi jūsu zīmola lietotāji. Viņi neapstiprina jūsu zīmolu tāpēc, ka viņiem par to maksā, bet tikai tāpēc, ka viņi faktiski ir apmierināti ar jūsu zīmola produktiem un pakalpojumiem.

60% patērētāju apgalvo, ka UGC ir autentiskākais satura veids (Avots).

Tādējādi, savās vietnēs iekļaujot lietotāju ģenerētus klientu pārskatus vai parādot tos kā ciparu apzīmējumus, jūs parādāt sava zīmola autentiskumu un demonstrējat tā sociālo pieņemamību jūsu lietotāju bāzē. Tādējādi tiek pastiprināta vispārējā lietotāju uzticēšanās jūsu zīmolam.

2. Iesaistīšanās

Lietotāju ģenerēts saturs pēc savas būtības ir saistošs. Lietotāju ģenerētā satura galvenais avots ir sociālie mediji. Mēs visi zinām, cik atkarīgi ir sociālie mediji. Tas ir viens no visbiežāk izmantotajiem trikiem, lai uzlabotu lietotāju iesaisti.

Balstoties uz Meltwater pētījumu, UGC ir par 73% lielāks VKS (Avots).

Tātad, parādot lietotāju ģenerētu sociālo mediju saturu auditorijai vai nu caur jūsu vietni, vai caur sociālajām sienām pasākumos un digitālajos signālos, jūsu lietotāji to automātiski ieintriģē un tiek mudināti izlikt ziņas sociālajos medijos, izmantojot jūsu atsauci, lai kļūtu par jūsu sociālās sienas attēlojuma daļa.

Viens lielisks efektīvas sociālās sienas piemērs bija Cisco darbinieku hashtag kampaņa. Tas lieliski izmantoja vienojošu tēmu ar pasaules karti un apkopoja tweets no visas pasaules, parādot labu iesaisti..

E.g.- Taggbox ir pārsteidzošs sociālās sienas pārdevējs, kas parāda apkopotu lietotāju ģenerētu saturu no vairākām sociālo mediju platformām un palīdz piesaistīt auditoriju jūsu pasākumos vai jūsu vietnēs. Tas ir lielisks veids, kā veicināt lietotāju līdzdalību un mijiedarbību ar savu zīmolu, tādējādi uzlabojot mārketinga kampaņas kopējo IA. Jūs iegūstat lielvalstis, lai izplatītu mutvārdu mārketingu pat ārpus jūsu mērķa aprindām.

3. Pārvēršana

Lietotāju ģenerēts saturs ir jūsu uzņēmuma galvenais reklāmguvumu virzītājspēks. UGC uzrāda sociālo pierādījumu, tādējādi palielinot lietotāju uzticību un pārliecinot viņus veikt galīgo pirkumu. Tas palīdz jums palielināt vietņu apmeklētāju un notikumu auditorijas procentuālo daļu, beidzot pārveidojot par klientiem.

Salīdzinot reklāmguvumus starp UGC un bez UGC.
UGC palīdz palielināt reklāmguvumus par 161% visās nozarēs. Tā ir tik milzīga ietekme! Pastāsti draugam

UGC konkursu rīkošana ir viens no visizmēģinātākajiem veidiem, kā panākt sava zīmola reklāmguvumus. Tas atver jūsu zīmola lietotāju iesaistīšanās robežas.

#MyCalvins kampaņa saista slavenības ar tādiem tipiskiem patērētājiem kā mēs. Aplūkojot attēlu galerijas vietnē, apmeklētāji var redzēt patērētājus, kuri iesnieguši fotoattēlus. Tad apmeklētāji var veikt pirkumu, noklikšķinot uz attēla.

Vēl viens lielisks veids, kā uzlabot reklāmguvumu līmeni, ir pārdošanas vietā iegult lietotāja izveidotu sociālo mediju saturu, kas vienlaikus darbojas arī kā iedvesmas punkts. Tādējādi jūsu konversijas likmes tiek ievērojami uzlabotas.

4. Sabiedrības veidošana

Lietotāju ģenerēts saturs ir lielisks veids, kā izveidot spēcīgu un lojālu kopienu ap savu zīmolu. Šī kopiena ne tikai palīdz jums augt, bet arī iestājas par to, lai jūsu zīmols būtu jūsu pastāvīgie klienti.

UGC kampaņas darbojas kā lieliska platforma jūsu kopienas veidošanas vingrinājumiem. Tas palīdz jums izveidot dziļu saikni ar klientiem.

UGC kampaņas = lielisks veids, kā izveidot spēcīgu kopienu ap zīmolu (Avots).

UGC ir tāds kā nepieprasīts saturs, kas nāk tieši no jūsu klientiem. Jūsu lietotāji novērtē pozitīvo UGC, ko jūs parādāt savā vietnē vai pasākumos, vai kā ciparu signālus. Tas palīdz stiprināt lietotāju uzticību jūsu zīmolam. Šī uzticība, savukārt, saista jūsu klientus ar jūsu zīmolu kā kopienu, tādējādi padarot viņus par jūsu zīmola ilgtermiņa klientiem.

5. SEO perks

88% klientu uzticas lietotāju radītiem pārskatiem tikpat daudz, cik viņi uzticas viņu ģimenes un draugu ieteikumiem. Tagad tikai iedomājieties, kā sociālo mediju plūsmas iegulšana tīmekļa vietnē (kuru izveidoja jūsu lietotāji) ietekmēs jūsu reklāmguvumu līmeņus, aizkavēšanās laiku, vietnes piemērotību un jūsu e-komercijas vietnes vispārējo rangu..

Pētījums parāda, ka dabiskās datplūsmas lapu apmeklējumu skaits ir pieaudzis 9 mēnešu laikā, vietņu lapām pievienojot klientu atsauksmes.

Lietotāju ģenerēts saturs ir spējīgs apkalpot klientus ar sociāliem pierādījumiem katrā viņu pirkuma brauciena posmā. Tajā pašā laikā tas sniedz tirgotājiem pārsteidzošu iespēju piesaistīt potenciālo trafiku uz jūsu vietni. Tas palīdz uzlabot rangu meklēšanas sarakstā Google. Patiesībā, pārskats parāda, ka tām vietnēm, kurās lietotāju atsauksmes tika iekļautas vietnes saturā, viņu meklētājprogrammu vērtējums bija palielinājies. Vai nav tik lieliski?

6. Zīmola apzināšanās

Lietotāju ģenerēts saturs sāk ķēdes reakciju, kad, kad viens lietotājs sociālajos medijos ievieto kaut ko par jūsu zīmolu, sekojot tam, citi lietotāji arī sāk publicēt līdzīgu saturu par jūsu zīmolu. Šis lietotāju radītais saturs ir pieejams vairākām jūsu pastāvīgo klientu sociālajām aprindām, tādējādi izplatot zīmola atpazīstamību.

Akcija Share-a-Coke joprojām ir lielisks ļoti veiksmīgas lietotāju izveidotas kampaņas piemērs, lai palielinātu zīmola atpazīstamību. Kampaņa ļauj cilvēkiem personalizēt Koksa kannas.

Lietotāju ģenerēts sociālo mediju saturs ir viens no populārākajiem un iecienītākajiem tirgotāju centieniem izmantot plašos sociālo mediju diapazonus, lai jūsu zīmolam izplatītu mutvārdu mārketingu un izplatītu būtisku informāciju par to.. 84% millennials un 70% baby boomers piekrītat tam, ka lietotāju radītajam saturam ir vismaz zināma ietekme uz viņu pirkšanas lēmumu.

Lietotāju radīts saturs var ietekmēt pirkšanas lēmumus – 84% millennials un 70% baby boomers. Pastāsti draugam

7. Ietaupa resursus

Lietotāju ģenerēts saturs ir informācijas un datu zelta raktuve, kas bieži tiek par zemu novērtēta. Un, ja mēs uzskatām sociālos medijus par lietotāju ģenerēta satura avotu, tas ir kā bezgalības fonds. Jūs varat padziļināti ienirt, un tas nekad nekalpos jums ar jaunu un neatklātu saturu. Tādējādi tas ietaupa daudz laika, naudas un pūļu kopumā, ko var efektīvi ieguldīt kaut kur citur, padarot mārketinga kampaņu robustāku.

Tā vietā, lai ļautu saturam pasliktināties sociālajos plašsaziņas līdzekļos, jūs varat izmantot lietotāja radītu saturu savā e-pasta mārketinga kampaņā. Piemēram, uzņēmums Foot Locker regulāri nosūtīja e-pastus ar klientu ziņu attēliem, lai palielinātu reklāmguvumus.

Lietotāju ģenerēta satura iekļaušana mārketinga stratēģijā, piemēram, e-pasta mārketingā, ļauj ietaupīt no biedējošā uzdevuma – pastāvīgi radīt jaunu saturu. Tas atbrīvo jūsu resursus, kas jāizmanto citu mārketinga mērķu sasniegšanai. Turklāt, tiklīdz esat veiksmīgi uzsācis UGC hashtag kampaņu sociālajos plašsaziņas līdzekļos, jūs mārketinga nolūkos jūs noteikti iestatāt pastāvīgu jauna un svaiga satura avotu, tas ir, arī lietotāju radīts saturs, kas ir labākais reklāmas satura veids. Viss, kas jums jādara tagad, ir tikai apkopots un moderēts lietotāja ģenerēts saturs.

8. Gūstiet izpratni par auditoriju

Lietotāju ģenerēts saturs ir kā tieša atgriezeniskā saite no jūsu auditorijas un lietotājiem. Lai uzlabotu mārketinga stratēģiju, nekas nevar būt labāks ieskatu veids nekā lietotāju radīts saturs. Tagad šis auditorijas / lietotāja ieskats var būt dažādos veidos un veidos.

Vai tas būtu klientu pārskati, komentāri, attēli, videoklipi, tvīti vai jebkura cita veida sociālo mediju ziņas.

Šis skatītāju ieskats varētu būt gan pozitīvs, gan negatīvs. Vienmēr ir vēlamas pozitīvas atsauksmes, bet tikpat svarīgi ir arī negatīvas atsauksmes. Jūs vienmēr varat parādīt savas pozitīvās atsauksmes un iemācīties uzlabot negatīvās atsauksmes trūkumus. Lietotāju ģenerēts saturs tādējādi palīdz jums gūt auditorijas ieskatu, kas var palīdzēt uzlabot mārketinga kampaņu, tādējādi padarot to noturīgāku.

Visbeidzot …

Atklājiet, kādu saturu jūsu auditorija ar prieku rada savam zīmolam / pasākumam, un iesaistiet viņus, dodot viņiem iespēju izveidot lietotāja ģenerētu saturu jūsu pasākumam / zīmolam. Rezultāti jūs patiešām šokēs. Pārsteidzošās priekšrocības, ko lietotāju ģenerētais saturs sniedz jūsu mārketinga kampaņai, ir patiešām neticami.

Lietotāju ģenerēts saturs ir lieliska izvēle pasākumiem. Pasākumu auditorija vienmēr ir sajūsmā par mijiedarbību ar lietotāja radītu saturu, kas tiek parādīts uz sociālās sienas vai kā digitālas zīmes. Viņi viegli izliek ziņas sociālajos medijos, lai kļūtu par jūsu parādītā lietotāja ģenerētā satura daļu. Vietņu UGC ir arī pārsteidzošs veids, kā uzlabot jūsu vietnes kopējo veiktspēju un novirzīt uz to potenciālo trafiku, tādējādi palielinot tiešsaistes biznesu.

Tātad, ko jūs joprojām gaidāt? Sāciet iekļaut lietotāju ģenerētu saturu un sāciet izjust pārsteidzošās priekšrocības jūsu mārketinga kampaņā.

Es esmu Anne Griffin un esmu digitālā mārketinga un tehniskā autore. Es esmu kaislīgs izpētīt un rakstīt par jauninājumiem, tehnoloģijām un digitālā mārketinga tendencēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map