Kā ārpakalpojumi var palīdzēt paplašināt jūsu filiāļu mārketinga biznesu

Internets piedāvā daudzas iespējas nopelnīt naudu tiešsaistē, un viena no tām ir saistītajos tirgos. Vienkāršākā nozīmē, ka saistītajā mārketingā ietilpst citu cilvēku produktu vai pakalpojumu pārdošana, izmantojot jūsu vietni vai sociālo mediju platformas. Tad jūs saņemat komisijas maksu par nosūtīšanu.


Filiāles bizness nav “iestatiet un aizmirstiet” biznesa modelis, kā daži vēlas, lai jūs ticētu. Lai arī tas var būt ienesīgs, tā izaugsme, lai kļūtu par veiksmīgu biznesu, prasa laiku un pūles. Par laimi, jūs varat ietaupīt tonnu laika un palielināt savu filiāļu mārketinga biznesa peļņu, uzticot daudz nepieciešamā darba.

Kāds ir saistīto mārketinga biznesu potenciāls?

Filiāļu mārketinga nozare katru gadu turpināja stabili augt ar jaunām iespējām. Vietņu īpašnieki var atteikties no dažiem saviem reklāmas izdevumiem, ja filiāles veic šo smago darbu apmaiņā pret nodošanas maksu.

Rakuten filiāļu tīkls izlaida pētījumu, kurā secināja, ka šī būs nozare 6,8 miljardu USD vērtībā līdz 2020. gadam. VigLink publicēja arī aptauju, kas atklāja, ka 9% no filiāļu tirgotājiem nopelna vairāk nekā USD 50 000 gadā. Ar pastāvīgu trafika plūsmu jūsu vietne var padarīt to daudz vai vairāk.

Dažas jūsu biznesa jomas, kuras varat nodot ārpakalpojumiem

Ja jūs strādājat 12 vai vairāk stundas dienā ar savu saistīto mārketinga biznesu, tas ir grūts temps, lai to uzturētu. Pat ja bizness nes rezultātus, jūs nekad to nevarēsit izmērīt, jo ir tikai viens no jums. Ir pienācis laiks izdomāt, kādus uzdevumus varat veikt citiem, kamēr jūs koncentrējaties uz savu pamatdarbību.

Lai gan tas ir lielisks uzdevumu saraksts, lai jūs iegūtu sākām ar ārpakalpojumiem filiāļu mārketingā ir labāk, ja šīm nodevām ir kāds etalons, pirms nododiet tās kādam citam. Citiem vārdiem sakot, ja jūs neko nezināt par programmēšanu, satura izveidi vai datu ieguvi, pastāv liela iespēja, ka kāds jūs izmantos, izmantojot ilgus apgrozījuma periodus, sliktu meistarību vai paaugstinātas cenas.

Kad sākat savu filiāļu mārketinga biznesu, uzziniet, kā vispirms veikt dažus no šiem uzdevumiem, vismaz to visvienkāršākajā formā. Tad jums būs labākas iespējas nolīgt prasmīgākos un godīgākos darbuzņēmējus, kas veiks šo darbu jūsu vietā. Par laimi, lai izvēlētos izcilākos talantus, varat izmantot arī tādas ārštata vietnes kā Fiverr.

Pieaugot tiešsaistes filiāļu mārketinga biznesam, daži no galvenajiem uzdevumiem, kurus varat nodot ārpakalpojumiem, ir šādi:

1. Programmēšana

Dažas kodēšanas pamatiemaņas noderēs jums kā filiāles tirgotājam, taču nebūs vērts veltīt laiku un pūles savu vietņu un galveno lapu programmēšanai. Lai gan daudzi tiešsaistes tirgotāji izmanto WordPress, jūs, iespējams, vēlēsities pārsniegt sīkfailu griezēju risinājumu.

Vietnē Fiverr varat atrast ārštata darbinieku sarakstu, kas palīdzēs programmēšanas uzdevumos.

Tīmekļa attīstības darba ārpakalpojumi ir viens no labākajiem veidiem, kā ietaupīt laiku kā filiāles tirgotājam. Nomājiet profesionālu programmētāju vai dizaineru lai izveidotu savas vietnes un pielāgojiet galvenās lapas un augšupielādējiet tās tīmeklī savā mitināšanas kontā.

2. Grafiskie dizaineri

Atkal jūs, iespējams, vēlēsities iemācīties dažus dizaina pamatus, piemēram, kā lietot Photoshop, taču tas nav kaut kas, ko jūs vēlaties veltīt savām dienām, kad jūs varētu koncentrēties uz kaut ko izdevīgāku.

Piemēram, veidojot infografiku, pirms lēmuma pieņemšanas varat uzzināt vairāk par brīvmākslinieka darbu.

Jūs varat sniegt grafiskā dizaina brīvmākslinieku ar reklāmkarogu un iecienīto reklāmkarogu piemēriem un pēc tam dot viņiem īpašus norādījumus par nodevām. Cita grafika, ko viņi var izveidot iekļaujiet infografiku satura mārketinga un sociālo mediju vietnēm. Šo izveidošana pašam būtu neticami laikietilpīga un dārga.

3. Rakstnieki

Runājot par laikietilpīgu un dārgu, ja kādreiz esat mēģinājis uzrakstīt pats kvalitatīvu saturu vai kopēt, jūs zināt, ka tas nav vienkāršs uzdevums. Faktiski lielākā daļa jūsu ārpakalpojumu, iespējams, būs paredzēta projektu rakstīšanai.

Vēlaties atrast dažus tiešsaistes avotus, lai iegūtu regulāru unikālu, saistošu un kvalitatīvu saturu, kas rakstīts jūsu vietnei un citām tiešsaistes platformām. Tas ietver jūsu galvenās lapas kopiju, emuāru ierakstus, e-grāmatas, paziņojumus presei un sociālo mediju ziņas.

Rakstniekus varat atrast tādās vietnēs kā Fiverr, taču ir arī satura specifiskas vietnes, piemēram, ClearVoice.

4. Datu kalnrači

Datu un citu pētījumu savākšana tiešsaistē nav grūta, taču tas noteikti prasa daudz laika. Tas ir kaut kas, ko jūs varat un vajadzētu uzticēt ārštata personālam. Tas var svārstīties no atslēgvārdu, tirgus un konkurentu izpētes līdz kaut kam specifiskākam.

Mēs no Fiverr noīrējām VA, lai palīdzētu mums apkopot nozares datus.

Piemēram, mēs izmantojām ārpakalpojumus pētījumiem, kas saistīti ar “Cik maksā vietņu mitināšana 2019. gadā?Tā vietā, lai visu meklētu paši, mēs noalgojām VA, lai apkopotu un apkopotu šos datus.

5. Satura tulkošana

Daudzi filiāles organizē ārvalstu filiāļu mārketinga kampaņas. Tagad visi zina vairākas svešvalodas, un ar Google tulkotāja izmantošanu tam nepietiks. Lai atrastu, varat izmantot tādas ārštata vietnes kā Fiverr satura tulkotāji vai vietne, piemēram OneHourTranslation.com.

6. Video producēšana

Video ir kļuvis aizvien populārāks veids, kā izplatīt jūsu ziņojumu tiešsaistē, taču efektīva satura radīšana nav vienkārša. Iespējams, izveidosit videoklipu, taču tajā ir iesaistīts daudz vairāk, un jums vajadzētu nolīgt ekspertu.

Videomateriāla nolīgšana palīdzēs salikt jūsu video kopā ar producēšanas programmatūru, pievienot visus vajadzīgos balss pārveidojumus, kā arī iekļaut pārejas, efektus, introspektus un outros. Jūs varat atrast šos ļaudis lielākajās ārštata vietnēs.

7. Sociālo mediju administratori

Pašu sociālo mediju kontu pārvaldīšana var kļūt garlaicīga, bet kādam tas jādara. Ja jūs joprojām vēlaties veikt kādu darbu pats, varat izmantot tādu rīku kā HootSuite vai SocialOomph, bet tie nesniedz jums cilvēku palīdzību.

Jūs varat izpētīt brīvmākslinieka profilu, lai uzzinātu vairāk par viņu piedāvāto darbības jomu.

Pretējā gadījumā meklējiet a ārštata sociālo mediju vadītājs palīdzēt sociālo mediju pārvaldībā.

8. Virtuālie palīgi

Virtuālais palīgs ir tieši tas, kā izklausās. Šis ir tiešsaistes brīvmākslinieks, kurš jūsu saistītā mārketinga biznesā veiks dažādus uzdevumus, par kuriem parasti maksā stundu. Atkarībā no nepieciešamajām prasmēm VA nomas izmaksas parasti ir no USD 10 līdz USD stundā.

Lielākā daļa VA uzskaitīs viņu kvalifikāciju, kas varētu ietvert izpēti, augšupielādi FTP, rēķinu izrakstīšanu klientiem, e-pasta mārketingu, pamata grafisko dizainu utt. Var apmācīt arī daudzus veikt papildu uzdevumus.

Ārpakalpojumu priekšrocības jūsu tiešsaistes biznesam

Dažiem uzņēmumu īpašniekiem “ārpakalpojumi” ir netīrs vārds, taču tā tam nevajadzētu būt. Pastāv kļūdains uzskats, ka kaut kā ārpakalpojumi nozīmē, ka jūs nāksies samierināties ar sliktu kvalitāti, kas tā nav.

Neskatoties uz neseno nestabilitāti ārpakalpojumu nozarē, globālais pieprasījums pēc ārpakalpojumiem joprojām ir spēcīgs – 2018. gadā USD 85,6 miljoni (avots).

Nesen veicām aptauju, lai noskaidrotu, vai emuāru autori savus uzdevumus uztic ārdarbiem, pieņemot darbā ārštata darbiniekus. Šeit ir daži interesanti atklājumi:

 • 66,7% emuāru autoru, kurus mēs aptaujājām, pieņēma darbā ārštata darbiniekus.
 • 50% no viņiem mēnesī tērē mazāk nekā 500 USD.
 • Emuāru veidotāju vidū populārākās ir Fiverr, Upwork, Peopleperhour un Freelancer.com.

Lai gan jūs noteikti varat panākt vienošanos, novirzot kādu darbu ārzemēs, jūsu izvēle faktiski ir bezgalīga. Šeit ir vairāki iemesli ārpakalpojumi ir saprātīga rīcība jūsu saistītajā mārketinga biznesā:

1. Ietaupiet laiku un naudu

Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt savu filiāļu mārketinga biznesu solo vai kā komanda, nododot dažus savus uzdevumus trešai pusei, jūs atbrīvosit tonnu laika citām svarīgām lietām. Visas šīs stundas, kas pavadītas satura rakstīšanā, sociālo mediju kontu pārvaldīšanā un citu ikdienišķu uzdevumu risināšanā, būs atkal jūsu. Un atcerieties – laiks ir nauda.

Citiem vārdiem sakot, ārpakalpojumi varētu maksāt naudu, bet tas arī ietaupīs nedaudz naudas. Ja jūs maksātu darbiniekam par daļu no šīm lietām pirms biroja telpu nomas vai īrēšanas, jūs varētu to novērst. Arī ārpakalpojumi nodrošina paredzamas izmaksas, kuras varat ievietot budžetā.

2. Palieliniet produktivitāti, lai attīstītu savu biznesu

Pat tiešsaistes tirgotāji nonāk stresā un secina, ka viņi nespēj panākt papildu progresu savā biznesā. Kad sāksit izmantot ārpakalpojumus, jūs atradīsit, ka daži no šī stresa ir mazināti, un jūs kļūsit produktīvāks tajās biznesa jomās, kuras ir vissvarīgākās.

Varbūt viens no nozīmīgākajiem ārpakalpojumu ieguvumiem ir tas, ka tas ļauj jūsu filiāļu mārketinga biznesam mērogot. Jūs ne tikai esat produktīvāks, bet arī varat nodot ārpakalpojumus tik daudz, cik vēlaties, strauji attīstot savu biznesu un tā apakšējos rezultātus.

3. Izmantojiet profesionāla līmeņa pakalpojuma priekšrocības

Internets ļauj vieglāk nekā jebkad agrāk sazināties ar ekspertiem un citiem speciālistiem visā pasaulē, kas var palīdzēt vadīt un attīstīt savu filiāļu mārketinga biznesu. Tas ļauj ne tikai piekļūt cilvēkiem, bet arī plašākam platformu un resursu klāstam, ko var izmantot mārketingā, automatizācijā, analītikā un citur..

Turklāt jums ir unikāls viedoklis par savu biznesu kā tā īpašnieku, taču tas, iespējams, ir neobjektīvs. Kad jūs strādājat ar darbuzņēmējiem, kas kādu laiku darbojas šajā biznesā, viņi jūsu situācijai var sniegt unikālu perspektīvu. Jūs varētu iegūt papildu ieskatu par to, kā pievērsties noteiktam sāpju punktam vai jauniem veidiem, kā piesaistīt un pārveidot pircējus jūsu vietnē.

Paņemiet savu filiāļu mārketinga biznesu nākamajā līmenī

Viens no lielākajiem kļūdas filiāļu mārketingā zaudē jūsu uzmanību. Kad jūs vadāt filiāļu mārketinga biznesu, laiks ir vērtīga prece. Jums ir jākoncentrē pūles, lai attīstītu savu biznesu. Tādas lietas kā stratēģiskā plānošana un progresa izsekošana nav lietas, kuras varat vai kurām vajadzētu uzticēt ārpakalpojumiem, un tie var būt laikietilpīgi uzdevumi.

Lai gan filiāļu mārketings var būt rentabls, tas prasa arī rūpīgu plānošanu, lai nodrošinātu, ka jūs neizdegjat vai pat neierobežojat savas iespējas. Izmantojot ārpakalpojumus daudziem saistītajiem mārketinga uzdevumiem, kurus mēs esam ieskicējuši, jūs varat maksimizēt sava biznesa izaugsmi.

Lai gan lielākajai daļai cilvēku Fiverr ir iet uz platformu, Upwork ir vienlīdz populārs, meklējot talantus, uz kuriem attiecas ārpakalpojumi. Šis ir mūsu raksts par Upwork vs Fiverr, ja vēlaties uzzināt salīdzinājumu.

Šis raksts sākotnēji parādījās Fiverr emuārs.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map